= Sluníčka = (z Neplodnosti)

lenajsek
23. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Ivetka (Reprofit), 39tt, čeká chlapečka, vše OK, TP 1/7 - držíme palce!
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, screening, OK, tripple testy OK
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, screening OK, velký UZ 25/6, KO 26/6
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 19tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Supitko (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Dáša - na podzim bude znovu bojovat
Tiuška (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!! 😵

daisy14
11. srp 2009

Ahojte holky, všechny zdravím. Držíme palce Bohunce, stejně je to tvrďas takhle mávat s doktorama 😉 to já bych si netroufla. No všechno dobře dopadne a už se těším až se ozve 🙂
Dneska večer jsem psala dotaz do Reprofitu, a představte si , že mi před chvíli přišla odpověď od doktora M.¨Zítra mám brnknout a prý zkusíme něco vymyslet, připadá mi to neuvěřitelné už teď, že mi takhle doktor osobně odpovídá. Začíná se mi to líbit 🙂 Napíšu až budu něco vědět, třeba termín na konzultaci 😉
Tak se mějte hezky.

beras
12. srp 2009

Ahojky sluníčka.Píšu jen,že jsem v pořádku ale nemám náladu na nic. ☹ V pondělí mi umřel dědeček a já mám v srdíčku díru jako hrom. ☹ ještě ke všemu je to o to horší,že jsem u toho byla a i berunka.Takže tu manžel hned odvezl ke švagrové a zítra pro ní jedeme.Ještě k tomu všemu měla v pondělí narozeniny.Takže vám nemusím psát jak to u nás vypadalo. ☹ Díky manželovi to všechno zvládám,protože dědeček byl na mě hrozně fixovanej a já už si za tu dobu co jsem se o něho starala taky strašně zvykla. ☹ O to horší to je,že to nikdo nečekal i když věk na to měl ale hlavně ,že se netrápil v nemocnici ale odešel v klidu doma a ještě na posledy vyděl svoje dvě neposedny pravnoučátka.Hrozně mě mrzí,že se nedožil dalšího a takovou strašnou radost měl když jsem mu řekla,že bude další.Berunky končím a ozvu se až v lepší náladě. ☹

ajusa1
12. srp 2009

Ahoj holky, chtěla bych pozdravil Lenajska a samo i všechny ostatní. Lenajsku, děkuji za pozdrav u nás v pokojíčku. Shlídla jsem i fotky od tvé kamarádky co rodila doma a řvala jsem taky. Tak nádherné fotky jsem ještě neviěla, vlastně porod doma vůbec. Jinak sleduji, že také u vás převládají na cestě chlapečci! to bude silný ročník! Všem přeji hezký den. Ajuša

lenajsek
autor
12. srp 2009

Ahoj sluníčka...

Berunko... upřímnou soustrast, je mi to moc líto kočko... ☹ ☹ Musí to být těžký, chápu, že na nic nemáš náladu a jseš smutná... ☹ Drž se a mysli na miminko... jak píšeš, odešel v klidu doma mezi svými nejbližšími... určitě v klidu a míru, bez bolesti... bude pořád s váma, i když ho neuvidíte... Moc mě to mrzí Beri... Opatruj se!!!!!

Dáši ahojky! Jéé, no super, takže se začíná něco už pomalu dít, jo? No fajn! 😉 To je něco ta komunikace, co? 🙂 Já teda s dr.M. nikdy nekomunikovala, ale zase jsem komunikovala se svou lékařkou a taky to nemělo chybu. Kdykoli mohl člověk zavolat, napsat a dostalo se mu odpovědi, prostě komunikace fungovala a pořád u nich funguje, což se o jiných CARech říct třeba nedá a to člověka prostě nakopne a ujistí v tom, že tam není pátý kolo u vozu a že mají dr. o něj fakt zájem a o jejich zdraví a snaží se udělat maximum. To hrozně pomáhá.
Tak držím palce, aý budeš vědět něco bližšího, dej prosím vědět, kdy jdeš na konzultaci, budeme na Tebe myslet, aby se vše v dobré obrátilo! 😉

Eli ahojky, taky si nedokážu představit odvažovat každý jídlo, držet dietu a nejíst sladký... 😝 Ještě, že to tak dopadlo. 🙂 Žehlila jsi včera? Já ne, večer se mi nechtělo, tak musím teď, ale jsu líná jak veš... ale už fakt musím.
Ty už máš všechny oblečky Eli? Já ještě ne, ale už jsem postoupila, už mám aspoň napsaný kolik čeho mám a mám to roztříděný, takže teď mrknu do seznamu, zjistím co chybí a asi objednám z netu, nebo něco málo ještě dokoupím.
Ještě mě čeká objednat povlečení z netu, peřinky a polštářek do postýlky, zavinovačku do autosedačky, nějaký nový látkový plínky a pár drobností...
Včera jsem si od kamarádky koupila kojící polštář, za super cenu, a taky plínky, co koupila za akční cenu a dala mi taky načatý balíky s plínkama, co už s malým nebudou potřebovat. Tak se to pomalu rýsuje... 🙂

Ajuši ahojky! To nejsou fotky mé kamarádky, to je určitě někde v zahraničí focený, ona mi jen posílala odkaz na ty fotky. 😉 Ale je to krásný, to je fakt. 🙂 A s těma chlapečkama, no v R. chlapečci fakt asi převládají... 🙂

Přeju pěknej den všem pokud možno...
Beri, myslím na Tebe...
A Bohunko,na Tebe taky. 😉

lenajsek
autor
13. srp 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, 38tt, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, od 10/8 hospitalizace, příští týden naplánován porod, nebo možná přirozeně?, držíme palce!, TP 1/9
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, 32tt (ST), TP 14/10, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, cukrovka OK, mimi už 1480g
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, 30tt (ČT), TP 29/10, screening OK, tripple testy OK, cukrovka OK, 20/8 KO, 19/8 KO ve FN OL.
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, čeká chlapečka, 27tt (PÁ), TP 13/11, screening OK, velký UZ OK, cukrovka OK, od 3/8 na PN, bude si užívat těhulčení... :o)
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, čeká chlapečka, 26tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, 29/7 3D UZ, 5/8 těhu cukrovka, 18/8 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============

* Sluníčkové snažilky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 2xIUI, bohužel ZT, je nám to moc líto :(, držíme palce do dalšího boje!!!!
Daisy14 (Dáša) - na podzim bude znovu bojovat, čeká na konzultaci v R. 🙂
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit), 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!

lenajsek
autor
13. srp 2009

Sluníčka ahojky.. kdepak jste všechny?
Moc vás zdravím a myslím na vás... 😉
Mně se dneska níííc nechce, válím si šunky doma, jdu se na chvilku natáhnout, pak utřu prach a večer uvařím rajskou omáčku s masovýma kuličkama... 🙂
Mějte se dle možností krásně, páá!

evik80
14. srp 2009

Ahoj sluníčka, omlouvám se za svou neúčast. Nějak teď nemám čas. Doháním věci, které jsem pořád odkládala.
Beru, je mi moc líto, co se stalo. Přeju Ti, aby se díra v srdíčku brzy zacelila. Přeji celé rodině hodně sil. Nemá cenu psát, že je to příroda, to ty dobře víš. Čas vše zahojí. Jak Ti bude líp, tak za námi přijď. Těšíme se na Tebe.

Bohunko, ty už máš určitě prcky u sebe, že jo? Doufám, že vše proběhlo dle Tvých představ a brzy se tu ukážeš.

Leni a Elis, já už jsem s tou výbavičkou konečně pohla. Už mi chybí jen drobnosti. Včera jsem byla v předporodním kurzu a probírali jsme kojení. Jsem ráda, že tam chodím. Je to dobrý zdroj informací. Musím se s Vámi podělit o svůj zážitek. Představte si, že jsem si z toho testu na cukrovku (resp. z toho sladkýho blivajzu) pořídali parádní kvasinky. Už zavádím druhé léky a nemůžu se toho zbavit. Sice test na cukrovku negativní, ale už druhý týden trpím jako zvíře a o něčem sladkém si mohu nechat jen zdát.

Leni, ptala ses na kontrolu. Jdu 31.8.2009. Mějte se všechny moc hezky. Jdu dělat bramborový knedlíky se švestkami, ovšem jen pro ostatní. Já mám smůlu.
E.

eliis
14. srp 2009

Ahoj holky,
jak se máte? Kdepak se touláte?
Beri, upřímnou soustras. Je mi to moc líto. Vím, že je to těžké, ale zkus to brát tak, že se opravdu netrápil někde v nemocnici a odešel v kruhu svých nejbližších. Drž se a mysli na miminko!
Dáši, tak to je super, že se něco začíná dít. JJ, v Reprofitu je to úplně jiný svět. Dej vědět až se něco začné dít.
Leni, tak z žehlení nic nebylo. Nakonec jsem totiž zjistila, že toho moc není. Ale teď jsem vyprala další dvě pračky, takže mě to stejně po víkendu čeká. Jinak co se týče oblečení pro mimi, tak už mám komplet 56 a 62, něco málo už taky z 68, taky už mám nakoupené jednorázové pleny, kosmetiku pro mimčo Hipp, deky, zavinovačky, povleční, kojící polštář, vlhčené ubrousky.....no spoustu věci. Už mi zbývá jen kočár, fusák, nějaké drbnosti (bryndák, dudlík, hřebínek....) a věci pro mě do porodnice. Tohle všechno chci dokoupit do 14-ti dnů a pak se pustím do praní a žehlení. Chtěla bych to mít všechno hotové tak do poloviny září, ať se pak nemusím honit. A co Bohunka? Ještě se neozvala?
Jinak u mě nic nového. Včera jsem si koupili nové (starší) auto, tak jsem šťastná jako blecha. Měla jsem citroena AX a to bylo fakt malé a ještě k tomu to mělo jen 3dvěře. I když musím uznat, že to bylo super auto a ještě pořád vlastně je. Taky to bylo moje první auto, tak se mi s nim asi bude těžko loučit. Ale nejspíš si ho vezme na popojíždění strejda, tak jsem ráda, že bude ještě využité. Takže tak. Dneska přijede k našim po X letech rodina ze Slovenska, tak se těším.
Mějte se všechny pěkně a užijte si víkend.

eliis
14. srp 2009

Ahoj Evi, tak to jsi šikula, že jsi s tou výbavičkou takto pohla. S těma kvasinkama mě to mrzí. Já jsem teď měla taky takový slabý náznak, ale naštěstí to trvalo jen 2 dny a stačil mi krém fungicidin. Že by to bylo fakt ze sladkého? Je pravda, že sladkost i když malou mám každý den. Jsem ráda, že ti test dopadl dobře. A ty tvoje knedlíky bych si taky dala. Obdivuji tě, že odoláš.

lenajsek
autor
14. srp 2009

Ahoj sluníčka! Tak hlásím, že máme objednaný kočárek, nakonec zvítězil po dnešní návštěvě obchodu V-Cross, porovnali jsme ho s Firkonem Verano a líbil se nám víc, jak barevně, tak typově, i sporťák se nám zdál hezčí a lepší, předvedli nám ho i s autosedačkou a navíc měli barvu, co se nám líbila, tak jsme rovnou zaplatili zálohu. Je přesně takovej, co mám v albíčku, i s těma kolama. Ty se líbily manželovi, jsou širší a víc sportovní než klasický nafukovací, na fotce vypadají jinak než ve skutečnosti, ve skutečnosti jsou hezčí. Tak jsme udělali kompromis, já vybrala barvu a on podvozek. 🙂 Máme oba radost, tak jsme to byli oslavit, dali jsme si fajn večeři a jsme přejezení, jdeme odpočívat.
Měli jsme dneska jet původně na prohlídku porodnice, ale měli komplet plno, tak zkusíme příští týden. Ale aspo%n výlet do Brna nebyl od věci, vybrali jsme ten kočárek.

Evi ahojky, to je fajn, že se Ti v kurzu líbí... mám v plánu chodit taky, ale až do té porodky, kterou si vyberu. A s výbavičkou je fajn, že jsi pohla... 😉 Co už máš?
Týjo, to jsem nevěděla, že z hodně sladkýho můžou být kvasinky... to mě mrzí, že takhle trpíš, snad bude brzo líp!!!! To nemůžeš vůbec nic sladkýho?
Já mám teď taky jakejsi výtok, ale nezapáchá a nic mě nesvědí, tak to přikládám těhotenství... zkusím se příští týden na to dr. zeptat. I když, jí se na něco ptát, to je snad pomalu lepší si info a odpověď vyhledat na netu... 😝 😝

Bohunka se ještě neozvala, tak nevím... zkusím jí písnout. Ale neručím, že se ozve zpátky... 😒

Eli, Ty teda valíš s tou výbavičkou jen co je pravda, super. 😉 Já už mám taky nějaký plínky doma, od kamošky jsem koupila Pampers, co nevyužila, taky mi dala Huggies a nějaký z Rossmana. Ještě mám nějaký slevový kupóny do DMka, taky na Pampers a Babylove, tak to asi využiju a pak bych kdyžtak koupila i nějaký ty Tesco plíny. A gratuluju ke koupi auta, to je super. 😉

Kolik toho tak budete na začátek kupovat, těch nejmenších? Dva balíky, nebo víc?

A kosmetiku pro mimi, já moc nemám ráda pěny do koupele a dívala jsem se, že Hipp, aspoň v DMku, mají jen pěny do koupele pro mimi, já bych radši nějakej olejíček. Přemýšlím, jestli neobjednat přírodní kosmetiku od Hádka, on má i kosmetiku pro mimča, oleje do koupele. Jinak mám Bepanthen, co budete ještě kupovat na zadeček?

My povlečení budeme objednávat po výplatě, i s peřinkou a polštářkem do postýlky a postýlku taky koupíme po výplatě, včetně matrace, asi kokos-molitan. Ale tu objednám z netu, vyjde levněji.
A pak ještě fusak do autosedačky, monitor dechu, kolotoč nad postýlku, osvětlení nad postýlku, a pak ještě nějaký oblečky... no, je toho ještě dost, ale už se to rýsuje... 🙂

SLuníčka, krásnej pohodovej víkend přeji, ať vám vyjde počásko a opatrujte sebe i mimísky!!! 😉
Já o víkendu moc net stíhat nebudu, budu tady tak v neděli navečer...
Páá!

lenajsek
autor
14. srp 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, 38tt, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, od 10/8 hospitalizace, příští týden naplánován porod, nebo možná přirozeně?, držíme palce!, TP 1/9
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, 32tt (ST), TP 14/10, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, cukrovka OK, mimi už 1480g
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, 30tt (ČT), TP 29/10, screening OK, tripple testy OK, cukrovka OK, 20/8 KO, 19/8 KO ve FN OL.
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, čeká chlapečka, 28tt (PÁ), TP 13/11, screening OK, velký UZ OK, cukrovka OK, od 3/8 na PN, 31/8 KO
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, čeká chlapečka, 26tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, 29/7 3D UZ, 5/8 těhu cukrovka, 18/8 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============

* Sluníčkové snažilky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 2xIUI, bohužel ZT, je nám to moc líto :(, držíme palce do dalšího boje!!!!
Daisy14 (Dáša) - na podzim bude znovu bojovat, čeká na konzultaci v R.
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit), 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!

lenajsek
autor
15. srp 2009

Berunko, nevím, jestli nakukuješ, ale jestli jo, tak přeji vše NEJ NEJ k svátku, myslím na Tebe... drž se!
Krásný sluníčkový den děvčátka! 😉 😵

wikky
15. srp 2009

Ahoj Sluníčka 🙂
Hlásím,že mám celý týden volný PC,tak se pokusím komunikovat častěji 😉
Jinak u nás vše v poho,Tadeášek už má skoro 4,3kg,už toho přes den moc nenaspí,tak pozorujeme hračky a povídáme,je to už takový akční 🙂 🙂 🙂
Berunko,je mi líto,co vás potkalo,není to příjemné,ale je to život,ve vašich srdíčkách bude žít dědeček dál,každého to čeká,drž se,Haničko.Přeji ti také vše nej k svátku,i když na to teď nemáš asi ani pomyšlení,ať se ti brzy vrátí úsměv na rty,kočko!
Lenčo,V-cross jsme původně chtěli také,ale na veletrhu jsem ho přeci okukovala a zdál se mi na mou výšku dost vysoký,ale já jsem prcek 😀 😀 😀 jinak ho má od segry kámoška a je 100% spokojená,tak jste vybrali dobře.Jo a okoukla jsem tvoje fotečky domečku pro mrňouse v albíčku a jsou moc pěkné,opravdu jak od profíka,vyřid pochvalu sestřičce 😵 😵 😵
Jinak holky,kdyby jste měla některá náladu a čas,8.září mám cestu do Olomouce,tak jsme se mohly potkat,co vy na to???Ráda bych vás viděla,těhulky moje 😉
Jinak co se týče dětské kosmetiky,já nekupovala nic a vřele to doporučuji,protože nevíte,jakou bude mít miminko pokožku,je lepší se rozhodnout až po narození,navíc dostanete hodně vzorečků v porodnici.Nám v Ol. doporučili na koupání Balneum Hermal,je to přísada do koupele a já jsem s ní spokojená,voní tak akorát a je vhodná i pro dospělé,koupila jsem ji v lékárně a 500ml stálo kolem 240kč.Jinak já používám plínky Pampers,jsou fakt nejlepší,v porodnici jsem měla Happy Bella,ty nejmenší 2-5kg,my tu velikost používali dlouho 😀 ,ale taky nebyly nic moc,teď jsem koupila v DM Babylove,no a ujdou,na noc dobrý 😒
Tož to jsem se nějak rozepsala,tak končím,mám už hlad jak bernardýn 😀 😀 😀
Opatrujte se těhulky,pohlaďte bříška a mějte hezký víkend,my za chvíli jedeme grilovat,ale nějak se mračí,snad nezmokneme.
Dáše,Monče,Tiuš a Jituli přeji brzy stejné starosti,jako nám maminám 😉

evik80
15. srp 2009

Hani, také se přidávám s gratulací všeho nejlepšího k dnešnímu svátku.
Zdravím Šári a Tadeáška a také všechny ostatní. Mažu do kuchyně, pochutnáváme si na bramborácích.
E.

beras
16. srp 2009

Ahojky sluníčka 😅 Tak vše už je za náma akorát zítra ještě musím dozařizovat ještě nějaky papíry a už to bude vše. 😔Dočítat budu později. Akorát co jsem tady na konci mrkla tak Šárinka píše,že bude v Ol.Šári já bych určitě dojela za tebou.To se ještě domluvíme v kolik tam budeš a budu ráda když se ještě někdo přidá na pokec a kávičku. 😀

lenajsek
autor
16. srp 2009

Ahoj sluníčka, máme novou maminku!!! 😵 😵 😉

lenajsek
autor
16. srp 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, 32tt (ST), TP 14/10, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, cukrovka OK, mimi už 1480g
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, 30tt (ČT), TP 29/10, screening OK, tripple testy OK, cukrovka OK, 20/8 KO, 19/8 KO ve FN OL.
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, čeká chlapečka, 28tt (PÁ), TP 13/11, screening OK, velký UZ OK, cukrovka OK, od 3/8 na PN, 31/8 KO
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, čeká chlapečka, 26tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, 29/7 3D UZ, 5/8 těhu cukrovka, 18/8 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============

* Sluníčkové snažilky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 2xIUI, bohužel ZT, je nám to moc líto :(, držíme palce do dalšího boje!!!!
Daisy14 (Dáša) - na podzim bude znovu bojovat, čeká na konzultaci v R.
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit), 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit), 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!! 😵

lenajsek
autor
16. srp 2009

K mailu jsem se dostala až dneska, Bohunka posílala fotky včera, ale až teď jsem se na ně podívala.

Tak Bohunko, ještě jednou velikánská gratulace, dítka jsou moc pěkný, ať vám dělají jen a jen radost a krásně prospívají a rostou, mají krásnou váhu, paráda, žes to dotáhla tak daleko!!! Moc moc gratulujeme!!!! 😉 😵 😵

Šárinko ahojky! Týjo, malej krásně roste, to je fajn, že se vám všem daří dobře a že je malej tak šikovnej... 😉 A jinak je hodnej, v noci spinká, nebo moc nechce spát? Díky za info o kosmetice a plínkách, o Pamperskách jsem slyšela od víc holek, že jsou fakt nejlepší... ale je fakt, že taky z těch všech asi nejdražší, i když se kupují v akci... ale co člověk nadělá. A ten kočárek, na kterej ses dívala na Výstavišti, to byl V-cross? Už ani čoveče nevím, to je tak dávno... já byla čerstvá těhule, ještě mi ze všeho šla hlava kolem... 🙂 No nám ta výška vyhovuje 🙂 .Tak snad i my s ním budeme spokojení. 🙂

Berunko, myslím na Tebe.... drž se!

Evi, téda, dala bych si taky bramboráky... mňam.

A klidně 8/9 do Olmiku zajedu, není problém... 😉 Ráda vás uvidím, i malýho... 😉

Krásnou pohodovou neděli přeji, já dneska byla v Brně s kamoškou, nakoupila jsem v Tescu v Shopping parku pro mimčo v akci dvoje overálky a dvoje bryndáčky, sobě halenku na svatbu sestřenice, v Orsay, je hrozně pohodlná, dá se roztáhnout, takže i na větší bříško, co budu mít za měsíc, tak jsu spokojená, jen to vedro mě ubíjí... jdu si lehnout.
Snad vy se máte krásně, jste někde v relativním chládku a odpočíváte! 😉

Pááá sluníčka!!! 😉

lenajsek
autor
16. srp 2009

Holky, co sem nejvíc chodíte, přeposlala jsem vám fotky dvojčátek od Bohunky, komu nedošly nebo by je chtěl taky, ať se hlásí, přepošlu... 😉

ivet69
16. srp 2009

Ježišmarial Bohunko, kde se to v tobě vzalo? Takový 2 krásný velký děti. Tý jo. Já měla jednoho 3,2kilovýho a ty takový dvě děti. Jak se to veliký bříško nosilo? To muselo táhnout k zemi🙂
Takže moc velká gratulace a přeji jen ať dítka pěkně rostou, dobře spinkají a dělají jen samou radost.

Holky mi už jsme taky velcí. Daneček už minulý pondělí 5 kg. Strašně to letí.

evik80
17. srp 2009

Sluníčka, hezký začátek týdne přeji.
Bohunko, moc a moc Ti gratuluju k tak krásným a velkým dvojčátkům. Klobouk dolů. Přeji Ti ať Ti děti krásně rostou, jste všichni zdraví a taky ať Tě nechají aspoň trošku vyspat.
Zajímalo by mě, jestli Ti vyšel ten vaginální porod? Ale přemýšlela jsem, že když se děti narodili 2 min po sobě tak to byl asi císař.
Já jsem dnes jak praštěná pytlem po hlavě. Probudila jsem se ve 4 hod a když se mi konečně podařilo zabrat tak zazvonil Ozákovi budík. Pak jsem ještě usnula a probudila se v 8:30 hod a jsem asi přespaná. Jdu si uvařit kávu, jinak mé dnešní pracovní plány dočista zkrachují.
E.

eliis
17. srp 2009

Ahoj sluníčka,
Bohunko moooooc gratuluji a přejí vám hodně zdravíčka. Más opravdu krásné dětí.
Beri, opožděně Ti přeji vše nej k svátku. Snad už je ti lépe.....Drž se!
Evi, s tím spaním je to teď hrůza. Já se budím snad co hodinu a k ránu mám oči jako teniskáky. Snad tě kávička postaví na nohy a s tou prací to moc nepřeháněj.
Šári, Ivet ty děti vám opravdu rychle rostou. Už z nich jsou velcí chlapáci!
Leni, děkuji ti za fotečky od Bohunky. Co se týče té kosmetiky tak já mám od toho Hippu - pleťové mléko, krém tělo + obličej (hlavně na zimu do kočárku) a sprchový gel na vlasy + tělo (je to s pumpičkou). Já malého moc mazat a umývat mýdlem nebudu. Jen když bude třeba. Právě proto jsem si koupila ten sprcháč s tou pumpou - napumpuji rovnou do vody a na tělo nic nanášet nebudu. Ještě musím dokoupit bepanthen na opruzeniny a to je vše. No a těch plenek už mám snad taky dost. Ve velikosti 3-6 kg mám 1x sleep and play (70ks) + 1x zelené pampers (108ks). Ve velikosti 4-9 kg mám 1x sleep and play (58ks) + 1x huggies premium (52ks) + 1x zelené pampers baby activ (96 ks) + 30 ks fixies co zůstalo ještě sestřence po malé. Tudíž ještě dokoupim do porodnice pampers new born (2-5kg) a snad to bude na začátek stačit. Možná se na pleny podívám ještě v Polsku. Prý tam pampersky vycházejí o dost levnějí, tak možná ještě něco přikoupím.
Jinak víkend byl celkem v pohodě. V pátek jsem jela k našim kvůli té rodině ze Slovenska, v sobotu dopoledne přijela na návštěva i ke mě na kafe a pak jsme se všichni přesunuli k našim na oběd. Večer jsme měli s manželem takový menší večírek ze kterého se mi nakonec muž vrátil až o půl čtvrté ráno (já jela domů po dvanácté), takže neděle byla ve znamení tiché domácnosti . 😝 Ale k večeru mě to už přeslo, tak je to už OK. Dnes toho moc v plánu nemám. Asi zajedu k našim na zahradu. Zdravím všechny sluníčka.

eliis
17. srp 2009

JO a jak jsem slíbila, tak jsem nafotila další nové věci pro Tadeáška i s bříškem.

evik80
17. srp 2009

Ahoj Elis, moc krásný bříško a oblečky. Chtěla jsem se zeptat na Tvůj názor ohledně nebes do postýlky. Je to jen na zkrášlení a nebo to má i nějaký praktický účel? Někde jsem četla, že je to dobrý, že není mimi v průvanu. Nějak se nemůžu rozhodnout, zda koupit jedno povlečení i s nebesy a druhé bez, nebo obě dvě bez.
Ivet, Danielek už je chlapák, strašně to letí. Našla jsem jeho fotku v Mamince, moc hezká fotka. Pošli nám další fotky.
E.

lenajsek
autor
17. srp 2009

Ahoj sluníčka, dneska je venku vedro na padnutí... chtěla jsem jít něco nakoupit, ale vůbec se mi nechce, je to děs!!!
Eli, moc pěkný oblečky a bříško... 😉
Evi, tak co, pomohlo kafíčko? Týjo, tak brzo ses vzbudila... já se naštěstí v noci moc nebudím, ale blbě se mi usíná, chodím pozdě spát a pak spím třeba do desíti, jako dneska... ale to pak v listopadu skončí. 😀 A co chceš dneska podnikat, že píšeš práce? Tak to moc nepřeháněj a odpočívej... 😉 Jak se cítíš? A jak to vidíš toho 8/9, jak tady psala Šárka, že by dojela do OL?
Eli, Ty bys mohla dojet?
Eli, díky za info o kosmetice, kde jsi tu značku Hipp kupovala? Já ji viděla zatím jen v DMku, ale je fakt, že do jiných drogerií moc nechodím. Uvažuju i o nějakým olejíčku do koupele, třeba od Nivei, Niveu mám jako značku moc ráda. Co jsem slyšela na Johnson´s, tak prý hrůza, ale zase někomu to vyhovuje, tak nevím.
Bepanthen už mám, jak mě bolely bradavky, tak mi pomohl, tak mi ještě zbyl. A nějakej ten krém na obličejíček nebo tak vůbec nevím... bude zima, tak by to chtělo něco na tu zimu.. viděla jsem, že Nivea taky něco takovýho dělá, ale je toho určitě víc.
Dneska se už ani moc nepoužívají zásypy, pudry a pod, že? Já chci používat i normální froté žínky, kdy zadeček umyju čistou vodou a pak bych namázla tím Bepanthenem, nebo třeba pokud by opruzeniny nebyly, stačil by nějakej obyč krém na zedeček? Vůbec nějak nemám přehled...
Týjo, Ty máš už plíneček... 🙂 Já mám zatím dva balíky těch Newborn, nějaký 3-6 kg a větší nemám zatím, zajedem pak někam autem a koupíme, co bude v akci...
S tím manželem se nedivím, že jsi byla naštvaná, to bych byla taky... ale asi to chlapi někdy potřebujou... 😒 Užij si to na zahradš, tam je určitě fajn.
Evi, kde jsi viděla Danielka v Mamince? Nějaký aktuální číslo? 🙂 A my budeme mít povlečení bez nebes, v tom našem jednom pokoji si nebesa nedokážu představit, hrozně by to ten pokoj zmenšilo, navíc by to u té naší postele bylo blbý, na mimčo bych neviděla... Objednám z netu povlečení jen s mantinelem. Ale jinak se mi moc nebesa líbí, ale to chce větší prostor.

beras
17. srp 2009

Ahojky sluníčka.Tak předně moc blahopřeju Bohunce ke krásným dětičkám.Jsou prostě nááádherně dopečeny.Jinak samo zdarvím i ostatní sluníčka.Koukám,že se řeší kosmetika.Nejlepší na začátek koupání je si koupit v lékárně olej na koupání pro děti přímo do vody.Ted nevím přesně jak se jmenuje.Snad oleolatum nebo tak nějak.Na mazání je super obyč. budto rybí mast dělaná v lékárně a nebo se taky v lékárně dělala ondřejovka ale to nevím jestli se ještě dělá.Fakt nepřehánět ,protože si může mimi vypěstovat pěknou alergii.Leni niveu ani Johnson nekupovat.Pak co teta říkala tak chodějí maminy a děti jsou osypyny právě i z Hippu a Bibchen.Takže já fakt nic používat nebudu.Na prdu dětsky obyč mýdlo a do vody olej z lékárny.Kydž se mimi vykoupe v tom oleji tak už se nemusí mazat a nebo obyč olej ten v té skleničce.Tu kosmetiku bych radši koupila až bude staší.Jinak na pusu mám koupenej dětskej Batole.Je českej a levnej a nám se osvědčil.Jinak i v lékárně je dobrej na pusu Altermed .A já mám taky Maminku a v ní je Danielek.Je tam nádhernej a sladounkej jako bonbonek 😀

lenajsek
autor
17. srp 2009

Beri, díky za info... zkusím se v lékárně po tom olejíčku do koupele poptat. V té lahvičce myslíš obyčejnej Aviril? Ten by byl taky fajn, krásně voní... 🙂 A Batole jsem taky uvažovala, že bych koupila.
Takže Niveu ne, jo? Aha... díky!
Altermed je hodně drahej, ale asi je dobrej.
A v kterým čísle Maminky je Danielek? Že bych si ten časák koupila, ještě jsem si žádnej časák pro maminky nekoupila, tak bych mohla...

beras
17. srp 2009

Leni já mám to Batole na pusinu a stál do 50 kč.Ted už fakt nevím a Altermed je zbytečně drahej.Olej jsem myslela přesně ten co píšeš.Danielek je ted v posledním vydání časopisu Maminka srpen .

lenajsek
autor
17. srp 2009

Beri díky. Mrknu na něj, je tam i prý něco o kojení, co jsem četla na obalu toho časopisu na netu.

bohunkaa
18. srp 2009

Tak děvčátka, konečně jsem se dostala k internetu-jsem ještě pořád v porodnici, v pátek nás asi pustí domů. Děti se narodily 10.8. Jak jsem podepsala ten reverz v pátek, abych byla doma na víkend, tak jsme doma indukovali a indukovali a v pondělí jsem jela do Zlína na kontrolu a Dr. zjistila, že jsem otevřená na 4 cm a řekla-tak zátra rodíte a mně zatrnulo. Už zítra..a ona na to-počkejte-Vám už teče voda-rychle na porodní sál.. 🙂 No dostala jsem klystýr, píchli plodový vak Péti a čekalo se na kontrakce. Takhle jsme s manželem čekali 12 hodin, skákalo se po balonu, pak už jsem začala kolabovat, tlak začal haprovat....pořád jsem tvrdila, že chci rodit spontánně, děti dle ULZ byly obě hlavičkou dolů, i Dr. a porodní asistentka byli pro přirozený porod a dali mi na výběr, že bud císař pod celkovou kvůli nízkým trombocytům nebo do pěti do rána čekat na kontrakce. V půl jedenácté večer, když mi začal lítat tlak, mi došlo, že síly jsou u konce a vzali mě na císař pod celkovou. Tam mi strašně klesl tlak, ztratila jsem litr krve, děti mi pak po probuzení přitiskli oblečené v zavinovačkách a odvezli mě na JIP, kde jsem byla do středy, dávali mi krevní transfúzi, injekce na ředění krve atd. Nakonec se zjistilo, žě holčička byla KP až příčka a blokovala chlapečka, který nemohl vstoupit do pánve. Takže ani v pět ráno by kontrakce nenastaly a to bych už asi zkolabovala úplně ☹ Dr. i asistentka mi pak říkali, že všichni věděli, že to je na císař, ale dali mi možnost volby a to bylo fajn. Od středy už jsem na pokoji, děti se střídaly na noc, teď kojím a dnes poprvé budou se mnou oba přes noc. Už se těším domů, aý si to zařídím dle svého, snažím se jim nastolit nějaký režim 😀 , ať mám co nejmín práce. Takže tak. Děkuji holky za gratulace. Akorát to břicho co mi splasko je hrůza, a vůbec, celá postava, až se podívám doma z profilu do zrcadla...mějte se hezky holky a brzy napíšu