= Sluníčka = (z Neplodnosti)

lenajsek
23. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Ivetka (Reprofit), 39tt, čeká chlapečka, vše OK, TP 1/7 - držíme palce!
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, screening, OK, tripple testy OK
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, screening OK, velký UZ 25/6, KO 26/6
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 19tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Supitko (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Dáša - na podzim bude znovu bojovat
Tiuška (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!! 😵

jitulik24
24. čer 2009

Ahoj Leni, cítím se no, od včerejška mě pobolívá v podbřišku, tak uvidíme co se z toho vyklube 😉 . Nevíte holky do kdy působí Pregnyl 5000 na těhu test? Mě ho píchli v pátek, tak abych věděla, kdy si udělat test. Minule jsem měla Pregnyl 10000 a 10 den od IUI už byla čárečka pravá.

fiallinka
24. čer 2009

Ahoj holky, zdravím vás, nepatřím tu, ale jen si to teda ověřím, jestli to dobře chápu - stránky neplodnost.cz bez varování zrušili? Jestli jo, je to teda sprosté, fakt jsem tam našla odpovědi na hodně věcí, které jsem potřebovala...

lenajsek
autor
24. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Ivetka (Reprofit), 39tt, čeká chlapečka, vše OK, TP 1/7 - držíme palce!
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, 25tt (ST), TP 14/10, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, 1/7 KO (i test na cukrovku)
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, 22tt (PÁ), screening OK, tripple testy OK, cukrovka OK, 24/6 KO ve FN OL, 2/7 KO u gyndr.
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, 20tt (PÁ), TP 13/11, screening OK, velký UZ 25/6, KO 26/6
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 19tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Supitko (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Dáša - na podzim bude znovu bojovat
Tiuška (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!! 😵

lenajsek
autor
24. čer 2009

Hoj sluníčka, krásný den v novém pokojíčku! 😉
Beri, díky za odpověď, máš teda samotný magnézko, jo? Mně totiž tady u nás v lékárně nabízeli jen s nějakýma jinýma minerálama, ale já bych chtěla jen to magnézko, když jím ty těhu vitamíny.
Bohunce napíšu asi SMSku, možná mailák nečetla, jestli je v pořádku.

Jiti, týjo, už si to čoveče nepamatuju, ale zkusila bych tady vyhledat pomocí vyhledávače "pregnyl" a snad by se Ti nějaký odkazy našly, nebo na googlu. Držím palečky! Ale já vlastně testovala docela brzo, 11. den po oplodnění a 8. den po ET, a byla tam slaboulinká čárečka, taky pravá.... tak možná ten 10-11. den už by to mohlo být OK. U toho IUI je to blbý, že člověk neví, kdy dojde k oplodnění.

Fiallinko, no bohužel to vypadá, že neplodnost.cz zrušili jako diskuzní fórum... bohužel... 😖

lenajsek
autor
24. čer 2009

Jinak zdravím všechny sluníčka, dneska je tady hnusně, zataženo a hrozně fučí, tak asi budu uklízet, musím se vrhnout na koupelnu a trošku i kuchyň, ale nebudu to přehánět. Pěkně v klídečku.
Tak ať máte fajn den! 😉

evik80
24. čer 2009

Ahoj sluníčka, to je super, že jsme se našly. Jsem moc ráda, že je Šári s Tadeáškem ok a moc jim přeji, aby už byli co nevidět doma. Leni, mě napsa Dr. magnesium jak jsem byla v tu sobotu v té nemocnici a jsou to takové ty bílé míchané tablety s pyridoxinem. Je tam přesně: Magnesii Lactici 0,5, pyridoxini 0,02. Mám dojem, že tohle magnesium je jen na recept. A divím se, že Ti ta Tvoje gyndr. ten recept nenapsala rovnou a o tom UTZ, to je škoda mluvit. Je to potvora!!!! Také bych si zaplatila, abych mimi viděla!
Moncato, moc gratuluji k přijetí na VŠ a Tobě Jituš moc držím palečky, aby byla IUI úspěšná.
Leni, já jsem cítila pohyby obzvlášť brzy a to už od 16+5tt. Ptala jsem se na to v té nemocnici, a řekli, že je to brzy, ale že to není nemožné. Je to hrozně fajn, vědět, že ten človíček je ok a mele se tam.
Beru, nekukám a píšu jak se mám 🙂 Magnésko zabralo, ale stejně už cítím, že to každodenní dojíždění autem už není nejpříjemnější a tak budu od 9.7.-31.7. čerpat dovču a od srpna už si vezmu PN a budu doma.
Máme poradu. Pá

lenajsek
autor
24. čer 2009

Evi, díky za info, poptám se, jaký magnézko se dá koupit bez receptu, a přístě si od dr. ten recept vyžádám a hotovo. No fakt škoda slov, já už se nerozčiluju... 😒 A je fakt super vidět mimouška, už se moc těším na velký UZ, to už doufám ucítím pořádně ty pohyby. Zatím mám pocit, že občas něco cítím, ale nejsu si pořád jistá.
A s tím dojížděním to je fakt, to už je lepší být doma a víc odpočívat... takže budeš mít dovču tak dlouho, jo? To je fajn... tak pak písni, kdy by ses tady objevila... projdem se po zámecké zahradě a šly bysme na výbornej zákusek a kafí. 😉

lenajsek
autor
24. čer 2009

Jiti, něco jsem Ti našla ohledně Pregnylu, mrkni se:
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums...

beras
24. čer 2009

Lenajsku taky mám pocit,že tohle magnézko je jen na recept.Doplácím pouze těch 30 kč co se platí na recept jinak nic.Evi to je dobře,že bříško je v klídku.Jiti tak přeju at se v bříšku zaklubává miminko.Moncato taky blahopřeju k přijetí na Vš .Ted se na tebe usmálo jedno štěstí a třebas zanedlouho se usměje ještě větší.No to počasí už asi snad fakt není normální.Už zase leje.v noci bouřka jako blázen ,že jsem se musela jít podívat jestli beruna chrní.Ona se děsně bojí.Ivetko jestli nakukneš tak na zítra moc a moc mačkám palečky at je malej co nejrychleji na světě.A myslím taky na Šárinku .

lenajsek
autor
24. čer 2009

Beri, teď se dívám na web lekarna.cz, a tam mají hodně přípravků s hořčíkem, buď samotnej, nebo s nějakýma jinýma minerálama, třeba draslík a pod. Tak si koupím nějaký menší balení, asi v Brně, bo tady ve Slavkově nemají, jen ten hořčík a pak si od dr. nechám napsat recept, ty větš íbalení už pak stojí kolem stovky a víc.
Ivetko, taky moc držím na zítřek palce!!!!
Eli, Ty pak napiš, jak jste dneska dopadli v té Fakultce... 😉
Beri, u vás byla bouřka? Tady v noci pršelo, ale bouřka nebyla, teď je docela teplo, ale zataženo...

beras
24. čer 2009

Lenajsku byla bouřa ,blesky jako blázen a ty proudy vody taky dobry.Dnes ráno bylo dusno 😝 no a ted je tma a leje.Fakt už na palici.

lenajsek
autor
24. čer 2009

Jéé, teď jsem si na chvilku lehla, dala si ruky na bříško a zdá se mi, že se tam mimi hýbalo... 😀 byla to jak kdyby taková silnější bublinka, takový jak kdyby šťouchnutí.. 😀 To už asi bude ono, ne? 🙂

beras
24. čer 2009

No jo 😀 To je ono 😀 Ze začátku to budeš cítit třebas jednou dvakrát denně ale pak už to budu víc a víc. 😅 A nejlepší až se napasuje pod žebra to je teprve lahůdka už se na to těšííím. 😝

eliis
24. čer 2009

Ahoj holky,
tak jsem konečně doma. Dnes to šlo naštěstí rychle, tak jsme nemuseli čekat tak dlouho. Nejdřív jsem šla na UZ, kde mimču zkontrolovali průtok krve mozkem a poměřili velikost bříška, steh. kosti, hlavičky..... atd. no a je to fakt kluk 😀 . Pak jsem šla do té poradny pro riz. těh. a čekali jsme tam kupodivu jen hodinu 😖 . No výsledky krve dopadly dobře. Já mám vlastně pozitivní protilátky anti E, tak nám minule vzali krve a chtěli zjistit, zda to velké E mám já či manžel. Nakonec ho nemáme ani jeden, tudíž ho nemůže mít ani mimčo a žádné riziko nehrozí. Tak jsme moc rádi. Jen nevím, proč mé tělo vylučuje protilátky proti ničemu. Ještě jsem dostala takovou kartičku s informacema o mé krvi pro případ transfuze. Na další kontrolu a UZ do Ol. máme přijet až 19.8.
Leni, tak to je určitě ono. Je to krásné,co? Já jsem si taky nebyla ze začátku jistá, ale každým dnem jsem je cítila čím dál tím víc.
Jiti, s tím pregnylem ti taky neporadím. Já jsem testovala v den, který mi byl doporučen Macháčem.
Beri, u nás taky bouřka nebyla, jen pršelo. Ale teď dokonce svítí sluníčko, tak doufám, že je konečně po dešti a zítra bude hezky.
Ivetko, myslím na tebe a držím vše co mám!
Evi já jsem ani nevěděla, že jsi měla nějaké problémy. Tak doufám, že už je ti lépe. Je dobře, že už v práci končíš a budeš odpočívat.

beras
24. čer 2009

Eli nakukuju kdy napíšeš.Tak hlavně,že je vše v pořádku.Oni doktoři někdy rádi strašejí ale javascript:addEmoticon('😀','vBody')neuvědomují si jak si to břebere těhotná ženská. ☹ Holky musím se smát ještě ted.Volám bráchovi at přijede na třešně.Jsou už krásny velky červeny.Tak,že teda dojede.No ale včera manžel se jel k němu na něčem domluvit a prej já hned přijedu.No jasně a dojel za čtyři hodinky.Samo ,že šli na pivo.Tak jsem mu tady čistila mozek a stojíme pod tou třešní.Jede brácha na kole a volá "Dobrý den je Roman doma a může jít ven?No já jsem se začala chlámat až se mimoušek probudil.Tak volám je ale má zaracha protože včera s jedním parchantíkem zlobil.No a už jsou spolu a spravujou u bráchu vodu prej to sám nezvládne,že má jenom dvě ruce a potřebuje čtyři.No fakt chlapci k zulíbání. 😀Máte takovíhle exotky taky někdo doma? 😀

lenajsek
autor
24. čer 2009

Eli, tak ještě jednou gratuluji ke klučíkovi 😉 . To jsu ráda, že jste dopadli dobře na kontrole, vůbec těm protilátkám v krvi nerozumím, ale je dobře, že mimču nehrozí žádné riziko! 😉 A ten UZ v tom Olmiku, to je taky ve FN, nebo někde jinde? Já myslela, že na UZ chodíš ke svému gyndr...
Tady se zase zatahuje, je to děs, šla jsem nakoupit a budu klohnit omáčku na špagety s kuřecím masem a udělám asi i štrůdl. 🙂 Zítra jedu do Brna na celý den, jdu konečně na masáž k mýmu výbornýmu masérovi, už to potřebuju jak sůl, a pak k ségře na návštěvu, přestěhovala se od máti a bydlí teď se svým klukem, tak jsu zvědavá. 🙂 Ještě si chci koupit něco na sebe, bo mám pocit, že nemám absolutně v čem chodit. Musím sehnat nějaký kalhoty dlouhý, ale asi ne rifle a nějakou tuniku nebo širší halenku, nejlépe tu co se rozšiřuje už pod prsama. Loni toho měli všude hafo a letos se mi zdá, že nic... ☹ Zkusím zajít klasicky do Tesca, možná C&A, pak asi Terranova a pod...snad narazím na nějaký výprodeje. No a určitě koupím i něco prckovi. 😀
Těším se na večer, jak si lehnu a budu sledovat bublinky, jestli budou... 😵
Mějte se krásně kočky, pěkný zbytek dne!
Ještě jsem nepsala té Bohunce, tak to napravím. Pááá!

lenajsek
autor
24. čer 2009

Beri jojo, klasika... hned dojdu, popřípadě "za půl hodinky/hodinku" jsu doma... jo. Z půl hodiny je hodina a půl, z hodiny tak 2 a půl hodiny. 😠 😝 Nebo teď příklad z neděle, kdy manžel měl už po dopoledním zápase v nohejbale, píše mi SMSku: Jdeme na dva kousky, nechceš dojít? Tak já jo, že dojdu na zahrádku, no samozřejmě to nebyly dva kousky, ale tři a ještě by tam zůstal, kdybych neměla hlad jako vlk, odcházeli jsme něco po dvanácté. A největší gól, prý ráno nic nesnídal, tož posnídal ty piva po zápase... no konec!!!! 😝 😝 😠 😀
Chlapi na zabití někdy... dneska mi pro jistotu ani neřekl, kdy přijde, tak jsu zvědavá. Volat mu nebudu...
ááá, slyším klíče ve dveřích, my o vlku... 😀 😀 😀

lenajsek
autor
24. čer 2009

Ha, jsem to zakřikla, sice přišel, ale zase odchází na tréning... mě omejou. 😀

ivet69
24. čer 2009

Díky všem za podporu. Dnes jsme byly s Mončou naposledy na návštěvě a po obědě už jen tak odpočívám. Pověsila jsem ještě nějaké prádlo a zkontroluju věci na zítra. Takže v 5 hod nastupuju do pordnice. Snad to nebude mít dlouhýho trvání a vše proběhne jak má.

lenajsek
autor
24. čer 2009

Ivetko, tak na Tebe budeme moooooc myslet!!! Máš to moje číslo? Kdyžtak Ti ho písnu ještě do interní pošty, abys mohla případně psát nějaké radostné zprávičky... Ať to vše klapne a jde jako po másle!!! 😉 Myslíme na Tebe!

beras
24. čer 2009

Jéva lenajsku, oni jsou snad dvojčata 😀Leni zkus jít do CA mrknout.Já jsem tam byla minulej pátek a už tam měli slevy na trička.Aji bych si vybrala ale už mám tři a to mi stačí.Koupím si až potom. Jak jsme byli v tom Brně jak jsem psala tak jsme seděli v takové předzahrádce na kávě hned u CA .To co je u toho tržiště s tou zeleninou.Tak jsem tam vlezla a držela v ruce nádhernej komplet namimiko.Kalhoty do pasu s tapkama a na tričenku zajíček s mrkvičkou v takové krémové barvě s proužkama.Stálo to skoto 300.Nakonec jsem to nevzala a pak doma litovala.No a hned na to v pátek jsem byla v Olmiku a musela jsem si pro to jít, no a překvapení.Byla sleva o 100 kč. 😀 Mají i na bodýčka a dovíco tak tam mrkni a něco vyber.

beras
24. čer 2009

Ivetko.Tfuj, tfuj na zítřek. 😀 Dnes jsem zrovna mluvila s kámoškou a ta jede do ŠTBK. na císaře příští týden ve čtvrtek.No jsem zvědavá jak se to tam po té rekonstrukci změnilo.Prý je tam docela hodně soukromí a krásné vybavení.No jo devět let je devět let to už budu taky skoro jako prvorodička.

lenajsek
autor
24. čer 2009

Beri, to jste byli v C&A na Zelňáku. Tam chci zajít, bo ve Vaňkovce je to vždycky všechno přebraný. Ale stejně přes Vaňkovku půjdu jak pojedu busem. A díky za info, možná budou mít i v Brně slevy.
A chlapi mám pocit, že v některých věcech jsou prostě stejní... 😖 Kolikrát kvůli tomu brečím, pak si zase vyčítám, že to škodí mimi, někdy na mě padnou chmury, že mám pocit, že všechno prožívám sama, že se on o nic nezajímá... ale to je asi i tím, že on prostě chodí do práce, a já jsu doma...

lenajsek
autor
24. čer 2009

Beri, chtěla jsem se jestě zeptat, tady v té Tvé ikonce máš napsaný, že nechcete vědět pohlaví předem... mám teda v postupce tu informaci vymazat? Neuvědomila jsem si to, když jsem to psala... 😒

lenajsek
autor
24. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Ivetka (Reprofit), 39tt, čeká chlapečka, vše OK, TP 1/7 - držíme palce!
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, 25tt (ST), TP 14/10, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, 1/7 KO (i test na cukrovku)
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, 22tt (PÁ), screening OK, tripple testy OK, cukrovka OK, 2/7 KO u gyndr., 19/8 KO ve FN OL.
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, 20tt (PÁ), TP 13/11, screening OK, velký UZ 25/6, KO 26/6
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 19tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Dáša - na podzim bude znovu bojovat
Tiuška (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!

beras
24. čer 2009

Né lenajsku nech to tam.Já to tam mám schválně,protože mám strach když mám někdy zaplej net a beruna šmejdí.Mám to kolikrát v liště a ona je potvůrka šikovná.No s tou Vankovkou máš pravdu.Já jsem si pak říkala nevezmu to tady tak to vemu tam.No omyl tam nebyl ani jeden kousek akorát dupačky se zajíčkem ale já jsem chtěla s těma katatama.Leni to přesně znám co zažíváš 😒 Jenomže hormony pracujou a já bych ho jeden den nejradši zamordovala a na druhej den zjistím,že se mi po něm stýská když je v práci. 😲 No prostě jsou to ha...zlíci. 😎

lenajsek
autor
24. čer 2009

Beri, přesně tak... 😝 😀 Je to s náma taky asi těžký... pak mu tady bulím, že mám strie na prsách, a že se mi už nebudu líbit... no taky by mě asi v tu chvilku nejradši zastřelil. 😀
Jdu klohnit na zítřek oběd, tak zatím páá!

lenajsek
autor
24. čer 2009

Jinak jsem psala Bohunce, ale vůbec neodpověděla, tak snad se nic nestalo a drobci jsou ještě v bříšku... snad je vše OK.
Kočky ahojky, zítra se tady objevím jen ráno, pak jedu do toho Brna. Jdu si dát štrůdl, co jsem upekla. 😝
Páá a pěkný večer!

lenajsek
autor
25. čer 2009

Ahoj sluníčka, zdravím vás, konečně to vypadá, že bude dneska fajn den, vidím po několika zamračených dnech modrý nebe a sluníčko... 🙂 I když hlásí bouřky, to asi nic moc teda... 😒 Včera večer tady byla šílená bouřka, manžel přijel z toho tréningu durch mokrej, byl na kole, čekali tam asi hodinu v kabině, jestli to přejde, ale furt nepřecházelo, tak se rozhodli jet, dojel fakt úplně mokrej.
Za chvilku vyrážím do toho Brna, tak nevím, jestli tady ještě večer budu. Možná až zítra.
Dívám se, že Evík má dneska velký UZ, tak Evi, moc moc držím palečky!!!! Určitě bude vše v pořádku, pak písni, jak jsi dopadla... hodně štěstí! 😉 A zítra jdeš k novému gyndr, tak taky ať to vše dopadne dobře... držím palečky.
Bohunka se neozvala, tak nevím, co se děje... 😒
A Ivetce na dnešek taky moc moc držím palečky, ať jde všechno tak, jak má!!!! Hodně štěstíčka kočko!!!!
Jak se máte ostatní sluníčka? 😉
Krásný den všem přeji, opatrujte se a mějte se krásně! 😉

beras
25. čer 2009

Ahojky sluníčka 😀 .Dnes bude asi opravdu krásně,teda zatím to tak je. 😅 Peru jako o živojavascript:addEmoticon('😀','vBody')t a už mám ukizeno.Na Ivetku jsem si vzpoměla hned ráno o půl páté jak manžel vstával.Tak snad Danielek nebude dlouho trápit maminku a brzo bude na světě.Evi tak krásny pokoukáníčko a doufám,že nám prozradíš co čekáte.Lenajksu užij si výlet a dobře nakup.Jé já bych šla hned s tebou. 😀 No teda ta Bohunka nás napíná ☹ A co děláte ostatní sluníčka?Eli,Jiti,Moncato. A tyky myslím na Šárinku a snad už se jí ten pobyt v nemocnici krátí