= Sluníčka = (z Neplodnosti)

lenajsek
23. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Ivetka (Reprofit), 39tt, čeká chlapečka, vše OK, TP 1/7 - držíme palce!
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, screening, OK, tripple testy OK
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, screening OK, velký UZ 25/6, KO 26/6
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 19tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Supitko (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Dáša - na podzim bude znovu bojovat
Tiuška (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!! 😵

beras
12. dub 2010

Ahoj sluníčka 😀 😀 Moni tak super já být tebou určitě jdu do těch dvou stoprocentně 😉 😉 😉 Na zítřek hodně štěstíčka. 😉 A sluníčka pozor 😀 😀 😀 😀 😀 včera půl rok a dnes jsem NAŠLA ZUBÁKA 😀 😀 😀 tak už je mi jasno proč tady tři dny knučí a ani chování ho nebaví 😖 😀 Eli tak zkoumej třebas už se taky klube 😀 😀 😀

wikky
12. dub 2010

Ahoj sluníčka,
teď jsem vás zase nějakou dobu pěkně zanedbávala,ale dočítám poctivě 🙂

Monče gratuluji k bohaté úrodě a sama za sebe se přikláním k transferu 3 embryjek,bo já měla taky 3 pokus a šla jsem do tří,i na radu dr.Machače,s tím,že kdyby náhodou zabojovali všichni bojovníčci,postoupím redukci,řekli jsme si,je to naposled,tak do toho jdem a vyšlo to!!!!!!!!!Myslím,že bych si to vyčítala,že jsem pro to neudělala maximum,ale je to opravdu jen můj názor 😎

Leni,moc děkuji za fotečky z veletrhu i za vaše z ateliéru,moc vám to tam sluší,ale kde jste nechali tatínka?

My se chystáme na focení až na 1 narozeniny a že to nebude dlouho trvat,že?Malý má v sobotu 10měs 😀 Jinak u nás vše v poho,Tadeášek se o všechno zvedá a kopíruje i podél zdi,je to sranda,koupili jsme mu chodítko od Chicca http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16992407 a to je super,doporučuji 😉
Židličku máme taky od Chicca a nedám na ni dopustit http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23560801&tab=3

Co bude s tím srazíkem,berušky?????????

wikky
12. dub 2010

Ahojík Berunko 🙂
to je telepatie...gratuluji k zoubku a máš na šaty,mamino 😀

lenajsek
autor
12. dub 2010

Moni, vy pojedete zase vlakem? Moc držím palce!!! Snad bude líp!

lenajsek
autor
12. dub 2010

Šári ahoojky! Nemáš zač, škoda, že jsem nevyfotila foteček víc.
A děkuju moc za pochvalu foteček z ateliéru 🙂 .Posílala jsem vám včera další Lukinovy fotečky, čtvrtý měsíc života.
Týjo, toto letí, Tadeášek bude mít za chvilku rok, to je mazec! A není to tak dlouho, co jsem byla na návštěvě v porodnici za Šárkou ještě s bříškem.. to je něco!

Beri, gratuluju k zoubku, jak píše Šárka, budeš mít na nový šaty! 🙂 Tak vydržet, teď to poroste jak houby po dešti... 🙂

Eli, tak to fakt máme podobný s tím hlídáním. 🙂 No snad jak budou dítka větší, tak si je pak někdo vezme třeba i na víkend... 🙂 To je fajn, že se máte s manžílkem rádi jak za mlada. To my jsme se "rádi" po porodu ještě neměli, nějak mám v sobě blok, i když bych chtěla, prostě to nejde, nemám na to myšlenky... ještě, že mám v tomhle ohledu tolerantního manžílka. U nás je to i blbý s místem, není moc kde, v ložnici to nepřichází v úvahu, Lukin má hrozně slabý spaní, okamžitě by byl vzhůru a já bych z toho teda vůbec nic neměla... no uvidíme. Mám i trochu strach... snad to někdy přejde.
A kam chodíš do cvičení, do jakýho? Já chci začít plavat, bo ty moje záda dostávají dost zabrat, ale musím si nejdřív koupit plavky, do vršku se vůbec nevlezu 😝 😝 Ale snad je pořídím a pak huráá do aquaparku do Vyškova, manžílek by hodinku vozil.

Jo sluníčka, co srazík? JSem to tady už několikrát navrhovala, ale zatím bez odezvy... ☹ ☹ Moc ráda bych vás viděla, i vaše prcky!

Musím jít, Lukin zase natahuje... páá!

moncato
12. dub 2010

Holky... no tak já si nechám poradit zítra od lékaře..uvidíme kolik si jich nechám zavést 😒 Jo Leni a jedeme vlakem..jelikož včera nás ráno vzbudili policajti, že nám někdo naboural auto....ten někdo byl asi 20 letý soused který byl na šrot a sjel ještě 3 auta na parkovišti...Máme to auto 2 roky a už po druhé je nabourané z cizí příčiny...a ten hajzlík ještě řekl policajtům, že mu v noci někdo to outo ukradl...přitom ho sousedi viděli jak tam v noci s nějakýma holkama pijou a hulí....fakt super......dneska ho vezu do opravny máme nabourané přední a i zadní dveře..... 🙂

moncato
12. dub 2010

Wikky a prosím tě jaké kvality jsi měla embryjka????

beras
12. dub 2010

Teda Moni to je blbeček 😠 teda dneska fakt jsou ti mladoši hajzlíci jako hrom 😠 Máme naproti taky něco podobnýho.Makat nebudou akorát hulejí na balkoně a po nocích rajzají a ve dne chrápou.Šári 😀 😀 no zanedbáváš 😀 😀 A šaty 😀 😀 už jsem to psala manželovi 😀 😀 hehe říkal,že Tomíkův první zub najde on 😀 😀 😀 Leni 😀 😀 hele u nás to bylo podobny 😀 😀 😀 Pro mě byl přednější spánek a odpočinek 😀 😀 Děláme si z toho s manželem srandu 😀 😀 ,že už máme splněno 😀 😀 😀 Naposledy manžel říkal,že si to bude muset napsat do kalendáře,protože od minule už si to nepamatuje 😀 😀 😀 Tak neboj nejsi v tom sama 😀 😀 😀

wikky
12. dub 2010

Moni,schválně jsem pohledala papír z transferu a měla jsem zavedené 1xXB grade 1 a 2xB grade 1-2.
Snad z toho budeš chytřejší 🙂
Jinak s tím autem je to mazec,ty jsi přímo z Karviné?

moncato
12. dub 2010

Beras však joo....je to uplný debílek..ještě ho tam bránili rodiče místo aby mu dály pár výchovných facek (doufám, že doma je dostal)......a ta jeho mamka tam ječela , že se na ně špatně díváme a přitom všichni věděli, že to naboural on.....a na víc to zaparkoval kousek od baráku.....tam ještě stačil nabourat další auto.....

Kurnik Wikky tak z toho jsu fakt vůl nevím ani ťuk co to znamená, ale díky, že by to bylo teď mě napadlo jedno 1O buněčné kvality B... to je beztak Tadeášek 😀

moncato
12. dub 2010

Myslím to 1xXB...to druhé nevím co by to mohlo být..... 😒

moncato
12. dub 2010

Jo holky a ještě jsem se chtěla zeptat...jestli si mám zítra utroš jak pujdu na transfer zavést nebo poplknout..lepší bude asi polknout, že ??? Normálně si ho zavádím, ale víte jak... 😝

moncato
12. dub 2010

Halóóóóóóóóóó....kde je kdooooo????? ☹

eliis
12. dub 2010

Ahojky,
Mončo taky si myslím, že 2 embryjka budou stačit. Já bych se teda redukce bála. Četla jsem pár případů, kdy po provedené redukci holky potratila. Uvidíš co ti na to řekne Macháč. Utroš je myslím lepší polknout. Aspoň já jsem to tak v den transféru udělala. S tím autem je to teda děs. Někteří lidi jsou fakt hajzlíci!!! Zítra dobře dojeďte. Budu na tebe myslet a držet pěstí.
Šári, teda Tadeášek je šikulka. Snad se mu chodítko líbí. My jsme taky ještě nestihli udělat nějaké lepší fotečky. A to mám kamaráda fotografa. 😝 Ale do narozenin to snad ještě stihneme.
Beri, gratuluji k prvnímu zoubku!!! Tajda kouše vše co mu přijde pod ruku včetně maminky, ale zub zatím žádný. Tak nevím. Snad nebude jako moje neteř. Ta neměla ještě v roce zub.
Leni, hlas jsem ti poslala. Moc pěkná fotečka. A taky děkuji za fotečky......Lukášek je krasavec a moc vám to na nich sluší. No vždyť je celý maminka,tak co se divím,že? 😉 🙂 Jinak z toho, že se ještě necítíš si nic nedělej. U nás to bylo po 6-ti nedělí tak 1x za měsíc a pokáždé to bolelo. Zlomilo se to až teď o víkendu. Nevím zda to bylo tím že už jsem dostala MS. Ale určitě nám pomohlo odloučení....tak jsem spolu byli pořád a chuť nebyla žádná. Nemá cenu se do něčeho nutit. Ono to přijde samo, uvidíš. Je super, že na tebe manža netlačí a chápe to. Jinak cvičit chodím 2x týdně - 1x squash a 1x fitnessbox. Sport mi v těhotenství dooost chyběl a hlavně teda ten squash. Plavání je super jak na záda, tak na tvarování postavy. Ale u nás je bazén, kde udělám 2 tempa. A kdybych měla někam pravidelně jezdit, tak se to prodraží. Jinak sraz bych udělala až bude pěkně, tak ať můžeme sedět někde venku. Myslím, že konec května nebo červen by byl ideální. Ale rozhodnutí nechám na vás. Já se přizpůsobím.

daisy14
12. dub 2010

Ahojky, takdy se to dneska kecá 🙂 🙂
Beri, hurá první zoubek, to je paráda! A Tadeáš od Šárky už má skoro 10 měsíců, holky to letí 🙂

Monči, já bych do 3 embryí už nešla, i když ve F. jsme u o dvou pokusů měla po třech kouskách a furt jsem se bála aby se neuchytily všechny tři kvůli redukci. Přikláním se ke dvěma a určitě nějaké na zamražení ještě zbyde.

Jak tak koukám, tak tady mamčy cvičí víc než já! Já su ale ostuda, nějak se neumím rozhýbat po té zimě. 😉 Ale to jsou mé výmluvy, už aby bylo trochu víc teplo na kolečkové brusle! už jsem si je i nachystala, ale o víkendu bohužel nešly využít, taková kosa, brrr.

Mončo držím na zítra palečky, ať se Ti brzy uleví, nalívej se vodou ať nemáš náběh na OHSS.
Zase nakouknu, jak to dopadne 😉 ahoj

wikky
12. dub 2010

Moni,XB je expandující blastocysta,jak by řekl dr.Machač,to je skoro mimino,který jde s aktovkou do školy a B je blastocysta,to číslo za,je kvalita 😉

moncato
12. dub 2010

Děkuji Wikky...no snad na tom budeme taky tak dobře....jsem pěkně nervozní už....tak jo já se s váma´kočky loučím.....papapapapapa 🙂

verca07
12. dub 2010

Ahoj holky,
jenom nakukuju a chci popát Monči hoooodně moc štěstíčka aby to tentokráte vyšlo. držíme palečky 🙂
Jinak jsem koukala na vaše fotečky a děti vám krásně rostou.
My jsme ted byli v jednom kole. Maly měl antibiotika a tak nebyl čas na nic. Dneska jsem po hooodně dlouhé době zapla počítač.
A hlavně - pokud to všechno dobře dopadne tak nás ještě letos bude o jednoho víc. ale nechci to zakřiknout. ještě nemám potvrzení od doktora, ale testík je pozitivní. tak uvidíme, ale není vyhráno.
a pak že zázraky se nedějí. 😉

lenajsek
autor
13. dub 2010

Jéé, tady se to rozjelo... Monči moc držím palečky, i Lukinek, ať to dobře dopadne!!
Jdu vás honem dočíst, jestli mě Lukin nechá... krásnej den, i když prší... pá!

lenajsek
autor
13. dub 2010

Veru... držím palečky!!! A potichoučku gratuluju... víc psát nebudu, ať nic nezakřiknu. 😉

Ten soused s tím autem, to je bez komentáře... to je fakt děs. 😝

Eli, díky moc za pochvalu foteček i poslaný hlas. 🙂 Tak snad vám kamoš nějaký pěkný fotečky udělá, určitě to stojí zato. 😉
Ptala ses na to nosítko, tak já autem nejezdím a ráda bych jezdila do Brna nebo do Vyškova bez problémů, tak se mi to nosítko zdá takový fajn na cestování, nehledě na to, že je pro dítko dobrý i na kyčle, že je má od sebe, navíc je u mámy... pak na různý výlety bude taky lepší než kočárek, se kterým se všude člověk nedostane... i na doma se mi bude hodit, Lukin zase večer mívá blbý nálady, tak nosit ho už je dost problém, když má už určitě víc jak 7 kg, to se člověk pronese... to nosítko se mi zdá fajn a dobrej nákup. Obyčejnou klokanku jsem nechtěla, není tam taková opora zad a dítka tam nemají ty nožky roztažený, tyhle ergonomický nosítka jsou pro děti lepší.
A díky moc za info ohledně sexu po porodu, možná by nám odloučení taky pomohlo.. a nebo se budu muset prostě přemoct, jednou k tomu stejně musí dojít...

Se srazíkem, asi to bude fakt lepší až v květnu třeba, až budem moct být venku... i když, nějakej dětskej koutek by taky nemusel být k zahození...

a díky za odkazy na židličky, budu se pomalu po nich dívat, i kolik to tak stojí a tak... nejdřív jsme uvažovali o dřevěné, jakou má i Beri asi, ale pak jsem dala na rady Šárky, že asi bude lepší polohovatelná, ta dřevěná že se blbě udržuje, zabírá víc místa... Mrknu i na MMB, jestli tam není něco levnějšího.

Nic kočky, musím jít k malýmu, pěknej den, mějte se krásně, páá! 😉

moncato
13. dub 2010

Ahoj holky tak hlásím, že jsme doma s třema embryjkama v bříšku...2 blastocysty a 1 morulku 🙂 ....výluka na dráze byla opět..tak, že jsme přesedaly jako o život..........ráno i včera večer mě bolelo břicho jak na měsíčky..tak teď aspoň fakt vím, že je to z toho utroše...protože před tím jsem nikdy neměla prodlouženou kultivaci..tak, že jsem embryjka dávno měla v břichu a ten tlak na měsíčky mě stresoval...........jsem unavená až běda ....tak se mějtě krásně zdraví Vás Monča a ti 3 moji prcci 🙂

moncato
13. dub 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Moncato - (Reprofit) - 13/4 transfer .....3 embryjka
🙂

* Sluníčkové snažilky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - 3minimálka někdy v dubnu, květnu - bojuju!
Jitulik24 (Supitko) - (Reprofit) - 6x IUI. 6/4 KO 7 IUI bude v květnu držíme palce!!!
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil všemi očekávaný Lukášek, 3360g, 52cm, moc moc gratulujeme!!!

moncato
14. dub 2010

Holky prosím vás kolik jste měly výšku děložní sliznice???? Já mám 8...to je asi málo, že???

garnek
14. dub 2010

Ahoj holky!!!
Moni, neboj, je to tak akorát, já měla 9mm a Vodička byl spokojený a dopadlo to dobře, tak je to OK! Hlavně ti moc držím palečky, ať to dopadne co nejlíp!!!!! A nechala sis teda zavést 3 embryjka?
Moc zdravím ostatní maminky a doufám, že se máte líp a to počasí Vás tak nesere jako mě, já už to nemůžu vydržet, furt jen sedíme doma, ale dneska na to prdím a jdu ven, i kdybych tam měla chodit s deštníkem 🙂))))

beras
14. dub 2010

Ahoj sluníčka 😀 Moni netsresuj 😀 😀 😀 já ji měla tyky 8 😀 😀 a stačila.Ted bud v klidku at se můžou bobánci zavrtat.Já si ještě dávala každej den 2 decky červ. vínka na prokrvení 😀 😀 😀 Leni 😀 jo jednou k tomu dojde až se budete snažit o sourozence 😀 😀 😀 Na ty židličky am mrkni 😉 Ted jsou fakt pěkny ale já to nehrotím když mám tamtu tak si další kupovat nebudu .Stačila na berunku a mezi tím ještě na další dvě děti a je pořád pěkná na to,že už jsem jí měla poděděnou.Pak mu z toho udělám stoleček na kterym bude baštit ,malovat a hrát si.Ty to užiješ když budeš mít další ale já bych to brala jako zbytečnost a radši si koupím něco jinýho 😀 😀 😀 Tomík se ted probudil tak píšu s ním 😀 😀 a pořád se hrabe na klávesnici tak vám tetky píše pozdrav. 😀 😀 😀 eg ůůůů a dededede 😀

lenajsek
autor
14. dub 2010

Moni, tak nakonec tři... 🙂 Moc moc držím palce!!! Sliznice je určitě akorát, to Ti řekl určitě i Machač. 😉 Bašti vitamínky, kyselinu listovou, já ještě baštila mateří kašičku na sliznici. Teď fakt hlavně odpočívej a mysli na něco hezkýho a nech se hýčkat!!! ať ta třináctka přinese štěstí jako přinesla mně! 😉 🙂 A to červený vínko je taky dobrý, Vitoušková mi to taky poradila. 😉

Gábi ahojky! My s Lukinem chodíme každej den, i když jen třeba na hodinku, hodinku a půl, na kočárku pláštěnku a v ruce deštník, ale je jasný, že se hlubokej kočárek jednou rukou řídí docela obstojně. Ty máš co za kočárek pro Tomíka, s čím jezdíte? Tomík asi ještě nechodí celou dobu po svých, že? Neboj, o víkendu snad bude krásně! 😉

Beri, s tím sourozencem, máme ještě jednoho v mražáčku. Tak nevím co s ním... 🙂 Ale na druhý si budem muset nějakou dobu počkat, budem nejdřív muset vyřešit bydlení. Do 1+1 se dvě dítka ani při nejlepší snaze prostě nevejdou.
A díky za pozdrav od Tomíska! Taky že zdravím a pusu posílám! 😉

Krásný den kočky!

moncato
14. dub 2010

čauky holky já su tak ráda, že píšete , že je to v pohodě ta...... 🙂 a ty 2 deci toho vína to mám pít každý den jo,.......a to fakt nevadí joo???.......a tu mateří kašičku to je v jaké formě Leni ...ať řeknu manželovi ať mi kupí ...já jsem si před chvilkou koupila kupu vitamínů jako hrozno, ananas, banánky , grepy a zeleninu tak se těším budu chroupat....

moncato
14. dub 2010

Verunko...abych nezapomněla....potichu gratulujiiii 🙂

moncato
14. dub 2010

Gabi...ještě jsem ti chtěla napsat, jak je ten svět malý...jsem přihlášená na facebooku a mám mezi přáteli Špalka Vláďu a koho v jeho přátelích nevidím tebe 😀 ....kdybych tě neznala ze sluníček tak ani nevím... 🙂 ....se na mě když tak kukni a přidej si mě..... jsem tam pod Monika Turek

lenajsek
autor
14. dub 2010

Moni, vitamíny jsem myslela jako kyselinu listovou a pak speciální vitamínky pro plánované těhotenství 😉 Ale ovoce je taky super. 🙂 Tu mateří kašičku jsem měla ve formě tabletek, ale už nevím od jaké firmy. V lékárně budou mít určitě víc druhů, tak je to myslím jedno.

Musím jít, mějte se krásně!