= Sluníčka = (z Neplodnosti)

lenajsek
23. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Ivetka (Reprofit), 39tt, čeká chlapečka, vše OK, TP 1/7 - držíme palce!
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, screening, OK, tripple testy OK
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, screening OK, velký UZ 25/6, KO 26/6
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 19tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Supitko (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Dáša - na podzim bude znovu bojovat
Tiuška (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!! 😵

daisy14
1. říj 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============
Verča07- druhé těhu přirozeně, gratulujeme a držíme palce!!!
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - 3xminimálka, 1 miminko-TP únor 2011, velký UTZ 7.10., gratulujeme a držíme palce
Jitulik24 - 9x IUI a 2x minimálka, 1 miminko, KO 13.10, gratulujeme a držím palce!!!

* Sluníčkové stimulantky *
===============

* Sluníčkové snažilky *
===============
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Moncato - (Reprofit) - chceme adoptovat

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil Lukášek, 3360g, 52cm, moc gratulujeme!!!

beras
1. říj 2010

Ahoj sluníčka 😀 vlítla jsem sem jen mrknou .Jitííí 😀 😀 😀 😀 moc ,moc gratuluju a držím palečky.
Novinka dnešního dne 😵 Tomášek chodí a má z toho děsnou prču 😀Musím to tady pořádně pročíst 😀 jsou tady hotové romány 😵

eliis
1. říj 2010

Ahojky,
Jiti taky gratuluji. Moc na tebe myslím a přeji vám ať se vytouženého miminka dočkáte. Na další kontrole už bude bít srdíčko jako zvon a mimi už bude mít ručičky a nožičky.......jééé to je tak krásné. Úplně se do toho vžívám a vzpomínám, jaké to bylo u mě.....
Beri, Tomášek je moooooooc velká šikulka. Je to super. Snad se to brzy podaří i nám. Tajda zatím udělal bez držení jen dva kroky. Ještě se k tomu moc nemá......ale vše má svůj čas. A co nejaké fotečky? Dlouho jsi nám Tomáška neukázala.....

lenajsek
autor
1. říj 2010

Ahoj sluníčka, jen v rychlosti než půjdu do hajan, Jiti, moc gratuluju ke kontrole a k mimískovi, příště už fakt bude srdíčko a moooc držím palce, aby bylo vše v pořádku, tfuj tfuj! 😉

Beri ahojky, Tomík je velká šikulka, super, za chvilku se nezastavíš, kdy nebude jen chodit, ale rovnou běhat. 🙂
Pak písni co autosedačka a jaký máte dárky pro ročního Tomíka. 😉

Eli ahojky, to budou fajn dárečky, ten čmeláček je super, taky jsem o něm uvažovala. Musím se tady na něj v hračkářství mrknout, jaký hraje ty písničky. Lukinovi se ten večerníček taky moc líbí. Zatím mu ho pouštím na PC, nemáme je na DVDčku.
A díky za podporu, myslím že to u něj fakt bude otázka chvilky. DOufám...
A tu použitou autosedajdu asi fakt pořídíme, jen v obchodě vyzkouším, co bude lepší, jestli ta Maxi-Cosi nebo Romerka. A budete kupovat s Isofixem, nebo bez?

Dáši ahoojky! Držím palce na velký UZ, aby bylo vše v pořádku! Necháte si říct, co čekáte? A jak se kočko cítíš? Snad je Ti fajn... do práce ještě chodíš? Pohlaď bříško a opatruj se! 😉

Končím, zítra jedem na návštěvu k taťkovi do Morkovic na barák a budem se stavovat na otočku na chalupu pro ořechy, už budou na zemi, ale nebudem chodit ani dovnitř, to s Lukinem teď už nejde, je tam hrozná zima a když je na zemi, to se nedá. Příští rok tam snad budem bývat častěji.
A v neděli pokračování rekonstrukce bytu...

Páá sluníčka, krásný víkend!

daisy14
1. říj 2010

Ahojky sluníčka, tak do práce ode dneška už nechodím 🙂 a dnešek jsem strávila na internetu, bo venku byla dost velká zima 😀
Hodila jsem do alba fotku svého břuška, už toho moc neobleču 😀

Nic mizím spát, mějte se fajn, příště napíšu víc 😉

jitulik24
2. říj 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============
Verča07- druhé těhu přirozeně, 1 miminko-TP prosinec 2010, gratulujeme a držíme palce!!!
Daisy14 - (Reprofit) - 3xminimálka, 1 miminko-TP únor 2011, velký UTZ 7.10., gratulujeme a držíme palce
Jitulik24 - 9x IUI a 2x minimálka, 1 miminko-TP květen 2011, KO 13.10, gratulujeme a držím palce!!!

* Sluníčkové stimulantky *
===============

* Sluníčkové snažilky *
===============
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Moncato - (Reprofit) - chceme adoptovat

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil Lukášek, 3360g, 52cm, moc gratulujeme!!!

jitulik24
2. říj 2010

Ahoj holky, všem Vám moc děkuji 🙂 . Machač byl nadšený 😀 , když se mě zeptal s čím přicházíme a já mu řekla, že asi s mimi 😀 . Hned se zvedl a šup na ultrazvuk. Začal se mě vyptávat, jestli mi je špatně a zda mě bolí prsa 😀 to je ale zvědavý mužský 😀 😀 . Fakt to byl super pocit vidět na ultrazvuku Květoška 😀 😀 to je náš pracovní název pro mimi 😀 😀 😀 . Pak nám pogratuloval a říkal, že je fajn když to jde touhle metodou 🙂 . Už se nemůžu dočkat toho 13.10 🙂 .

lenajsek
autor
6. říj 2010

Ahoj kočky, pěknej den!

DOufám, že jste v pořádku a nejste vy ani prcci nachcípaní... u nás Lukin hrozně rýmuje už asi desátej den, jsou to šílený kvanta co z něj vysávám a ječí u toho vždycky, jak kdybych ho vraždila. Chudák, je mi ho líto, máme i atb kapky, ale zdá se mi, že je to furt stejný... snad to někdy skončí.
Zítra jdem na tu rehabku, tak mám docela srach, už to chci mít za sebou a vědět co a jak... zatím teda žádný pokroky... ☹

Eli, Tajda má zítra rok, to tak neuvěřitelně letí!!! Písnu gratulaci až zítra. 😉 Určitě už chystáte oslavu. BUde se slavit zítra, nebo až o víkendu, nebo i zítra, i o víkendu? Pak napiš, jak oslava dopadla, co dárečky, co dort a těším se na fotky!

Beri, Vás to čeká za chvilku taky... 🙂

Jiti, moc gratuluju!!! Držím palce na další kontrolu, ať je tam srdíčko jako zvon!!!! Drž se, opatruj se a pohlaď bříško!

Zdravím i všechny ostatní sluníčka, letím dělat další dekoraci na zakázku...

Páá, krásnej den!

beras
7. říj 2010

Ahoj sluníčka 😀 ,jen ted napíšu OBR gratulaci Tadeáškovi k velikým narozeninám 😀 😵 ,hodně štěstíčka a zdravíčka 😀 😀 😀 😀 .Eli to nám to uteklo ,co? 😔 Tomík mi chrupe za zádama tak ted nemůžu cvakat 😒 A hlavně musím dočíst 😀

eliis
7. říj 2010

Ahoj holky,
oslavenec spí, tak vás jdu pozdravit.
Beri, děkuji za gratulaci. Uteklo to strašně rychle. Za chvilku si tady budeme psát o aktovkách, sešitech....no je to šílené. Už máte naplánovanou oslavu? Dort si necháváš péct nebo si ho uděláš sama?
Leni, autosedačku s isofixem nemám, protože ho nemáme ani v aute. Tudíž bych to neměla jak připevnit. Máme klasickou Romerku King plus a jsme s ní zatím spokojení. Jinak rýmu už má Tadeášek snad víc jak 14 dní. Nějak se nás ta potvůrka drží. Jeden den celkem v pohodě a druhý už mu zase teče s nosu. Snad se brzy vyléčíte. Četla jsem na FB, že si Lukášek ve vaně sám sednul. Tak moc gratuluji. Uvidíš, že teď už to půjde rychle. Dnes máte tu rehabku, tak snad vám jen poradí pár cviku, které Lukáškovi pomůžou a nebudou vás tam dlouho trápit.
Dáši, máš moc hezké přiško. Je fajn, že už jsi doma a můžeš odpočívat. Do práce se nachodíš ještě dost. Tak si to užívej.
Jiti, věřím, že už se nemůžeš dočkat na další KO. Já, kdybych mohla, tak jsem chodila na UZ snad každý týden. Máte moooooc pěkné pracovní jméno 😉
Co se týče oslavy narozenin, tak tu jsme nechali na sobotu. Už kvůli pracujícím je to lepší. Jinak oslavy s rodinou budou dvě. Je nás celkem hodně a pak by to byl jeden velký chaoz. Takže v sobotu budou babičky, dědové a moje ségra s rodinou a další týden s bráchama(a jejich rodinama) od manžela. Největší radost mám, že mamku včera pustili domů a tak se může zůčastnit oslavy. Ale jelikž je hodně slabá, tak ta oslava nebude u nás doma, ale u mých rodičů. Je tam víc místa a mamka si může jí kdykoli lehnout. Dort teda nakonec budu dělát já a jen pro Tadeáška. Zítra se do něj pustím, tak doufám, že se mi povede. Jelikož ho chci malý, tak musím péct korpus v hrnci. Nesehnala jsem tak malou formu...ale snad to dopadne dobře. Krém udělám puding s tvarohem, z ovoce dám asi jenom banán a boky posypu kokosem - s ořechů mám strach kvůli alérgie a potírat ho celý čokoládnou taky nechci. Uvažovala jsem, že bych ho potáhla marcipánem, ale to by se mu blbě rozbíjel a ochutnával. Takže ho nakonec celý potřu tím krémeme, boky posypu kokosem, nahoru napíšu 1 a ozdobím ho zvířátky s marcipánu. Pokud se mi aspoň trochu povede, tak ho nafotím a pak vám ho ukážu.
Zítra mě teda toho čeká celkem hodně - nakoupit na oslavu, upéct dort, udělat tiramisu a večer jdu asi po stoooo letech pařit. Takže o víkendu mám o zábavu postaráno.
Mějte se pěkně. papa

eliis
7. říj 2010

Holky, ještě jsem se chtěla zeptat - už pužíváte zimní fusák?
Beri a jaké máš boty na teď pro malého? Tadeášek už začíná mít botky malé, tak uvažuji, zda už rovnou nekoupit zimní...co myslíš?
Jinak ještě nechodíme, ale už se odváží udělat pár krůčků sám.

lenajsek
autor
7. říj 2010

Ahoj holky, jen v rychlosti...

Eli, všechno nejlepší Tadeáškovi k prvním narozeninám, ať je veselej, zdravej, šťastnej, dělá Vám takovou radost jako doposud!!! Vše NEJ NEJ!!!

Musím letět, Lukin mi zdrhá do koupelny... pááá, písnu večer

beras
7. říj 2010

Ahoj sluníčka 😀 Leni,no tak Lukášek leze do koupelny tak super 😀 jakej je šikula a nemá vůbec niz zmešjanyho.Prostě šikovnej kluk.
Eli 😀 oslavu máme jednu v sobotu a druhou v neděli.V sobotu jedeme ke tchánovcům tak to oslavíme tam i se švagrovou a babičkou.V neděli doma příjde můj brách,naši a ještě moje teta s rodinou. 😀 Na velikou oslavu už jsem vyléčená.Beruš když měla rok tak jsem pozvala všechny dohromady a to bylo lidí jako psů 😀 😝 a já padala na hubu 🙄 Dort bude píct švagrová.Samouk ale peče krásny a dobry.Asi bude marcipánovej to nechám na ní.Berunce v létě pekla ovocnej se želatinou na její přání a to byl asi první dort co bagrovala 😀 ,protože ona je jinak nemusí ale tohle jí jelo.Svíčku jsem koupila s jedničkou tak budeme zapalovat a foukat 😀 Nakoupeno máme to dnes zvládl manžel 😀 tak na mě bude potom chystání.Ale se vším mi pomůže tak to zvládneme.Fusak ještě nepoužívám max.jsem mu dala teplou deku.Boty má pořád ty první capáky a dávám mu když je zima teplejší ponožku a zimní mám po beruš koženy a ty jsou funglovky tak máme zatím vystaráno.Jsou černé barvy a na boku našite j medvídek takže neutrál i pro něj. 😀 Být tebou už koupím rovnou zimní.To by byla zbytečná investice kupovat ted nezatepleny.Jsem vyhozena od počítače 🙄 ,protože musí nutně dohrát jednu hru než půjde spát.Aspon ,že ten malej rarach už to valí do peřin.Dobrou noc všem 😀

daisy14
7. říj 2010

hoj holky, jdu Vás pozdravit a sdělit, že náš dnešní velký UTZ dopadl na jedničku s hvězdičkou! Mimčo sice schovávalo hlavičku jak mohlo, takže ho doktor honil po celém břichu (auu), ale nakonec našel všechno co potřeboval. Hrozně se nám ulevilo, že je vše jak má být 🙂

Tadeáškovi posílám velkou gratulaci k prvním narozeninám! Ať je pořád tak veselý a čiperný! A na dortík jsem dostala chuť jenom z toho popisu, mňam 😵
A Tomíkovi vlastně taky, ať roste jako z vody, šikulka!



lenajsek
autor
8. říj 2010

Dáši, mooc gratuluju k velkému UZ, to je paráda, že je všechno jak má být!!! Už máš polovinu za sebou, tak teď Tě čeká ta kratší polovina, co rychleji uteče, tak si užívej těhulčení a je fajn, že už do práce nebudeš chodit... vyspi se dostatečně, pak už nebude příležitost... 🙂 Krásný fotečky!
A nepíšeš, jestli jste se dozvěděli, co čekáte... nebo je to tajný, nebo jste si to ani nechtěli nechat říct?
Tak ať je vše i nadále v pořádku tak, jak doposud!

Jiti, co Ty, jak se cítíš? Za chvilku máš kontrolu, tak taky držím palce!

Eli, vidíš, taky nemám korpus na malý dort a ani nemám hrnec, abych ho mohla dát do trouby, mají plastová ucha... tak to budu muset ještě pořešit. Ale dort se Ti určitě povedl nebo povede, jestli jsi ho ještě nedělala a pak hoď fotečku jako inspiraci 😉
Ať se oslava vydaří!

Beri, manžel nakupoval, jo? Co vy budete dávat Tomíkovi k narozeninám? Já marně sháním pejska od FP, ale jen v češtině, všude ho mají už v té dvojjazyčné verzi a já bych chtěla jen česky mluvícího.
Tak písni, co budete kupovat, ať mám nějakou inspiraci 😉

Jinak ohledně naší rehabky, tak jsme byli jen na vyšetření u dr., ten do papíru napsal, že má Lukin lehkou motorickou retardaci, tak ho bude fyzioterapeutka učit při cvičení, aby lezl a pak si sednul. NA cvičení jsme nebyli, tam jdeme v úterý příští týden, tak pak dám vědět, co a jak. Dr. říkal, že to asi bude Vojtovka... 😖 😢
No hlavně, aby to bylo k něčemu. A mám pocit, že Lukinovi stačí málo, čím dál častěji jde na čtyři, péruje, ale do lezení se nepouští, ví, že se umí plazit a tím se dostane dopředu. A včera už docela úspěšně zvládl se dostat i do kleku, když jsem mu dala pro něj hrozně zajímavej mobil a foťák na krabici, klekl si, aby se k tomu dostal. 😀 Tak snad to bude jen chvilička a nebudem ho muset dlouho trápit.

Přeji všem krásný pátek a pohodový víkend, Tadeáškovi pěknou oslavu a vůbec všem krásný den!

jitulik24
9. říj 2010

@daisy14 Gratuluji!!! To je úleva, když víš, že je mimi zdravé. Chtěla jsem se tě zeptat na pohlaví, ale vidím, že Lenajsek byla rychlejší.
@lenajsek díky za optání. Cítím se dobře. Hodně mě bolí prsa, občas i podbřišek a chodím spávat se slepicemi🙂). Jj už se nám ta kontrola blíží, snad bude srdíčko a mimi bude růst jak má. Lukášek je určitě šikovný a brzy bude běhat. Každé dítko je jiné. Kluci jsou většinou línější. Leni, dívala jsi se na toho pejska i na netu?

eliis
11. říj 2010

Ahoj holky,
jsem tady jen na skok - zítra napíšu víc. Jen chci popřát Tomáškovi k těm krásným 1. narozeninám. Přeji mu hodně štěstíčka, zdravíčka, spoustu dárečku, hodné rodiče...no prostě jen a jen to nejlepší!!! 🙂

lenajsek
autor
11. říj 2010

BEri, přejeme Tomíkovi krásné první narozeniny, ať se má nádherně, je šťastnej, veselej, zdravej, má kolem sebe jen hodný lidi a ať je na něj sestřička hodná 🙂 , zkrátka všechno jen to nejlepší!!!!!! 😉 🙂 🙂
Pak ať si užije svou první oslavu!!! 😉

eliis
13. říj 2010

Ahoj holky,
konečně mám chvilku čas.....Před chvilkou jsme přišli z roční prohlídky. Malý váží 11,4kg a ve stoje měří 78cm. Sice nestál zrovna rovně, ale to je asi jedno. Jinak doktorka šelest stále slyší, tak jsme objednaní na 26.11. na dětskou kardiologii ☹ a taky se jí zdálo, že malému trochu utíká pravé oko. ☹ Takže musíme 23.10. na oční. Mě se to sice nezdá, ale raději tam zajdeme, než abychom něco zanedbali.
Oslava dopadla dobře. Teda máme za sebou zatím jen jednu. Zítra malému příjdou popřát kamarádky a příští týden zbytek rodiny. Malý dostat spoustu dárečků a taky penízky na zimní obleční. Dort se malému líbil a nejvíce samozřejmě to, že se v něm mohl bez omezení patlat. Já osobně jsem z dortu moc nadšená nebyla, jelikož nedopadl dle mých představ (a jako dort ani moc nevypadal), ale hlavně že se líbil Tadeáškovi. Hodím do alba nějaké narozeninové fotečky, tak se můžete podívat. Každopádně příští rok určitě dort nepeču! 😝
Jiti, dnes máš kontrolu a moc na tebe myslím. Tak dej vědět, jak si Květošek vede.
Leni, tak jak jste dopadli na cvičení? Snad toho cvičení nebude moc. Lukášek je šikulka a určitě to brzy všechno dožene. Na fotečky jsem koukla a máte je fakt krásné. Z Lukáška bude určitě model! 😉
Dáši, gratuluji k velkému UZ. Předpokládám, že když jsi nám pohlaví nenapsala, tak to bude asi překvápko,ne?
Beri, tak jak dopadla oslava? Co Tomášek dostal? Doufám, že pak hodíš do alba taky nějaké fotečky z oslavy.... Už jsi nám Tomáška hooooodně dlouho neukázala! 😉
Jdu něco dělat, ale vůbec nic se mi nechce. To počasí mi na aktivitě taky nepřidá 😝 Tak se mějte a piště sluníčka. papa

evik80
13. říj 2010

Ahoj sluníčka,
po dlouhé odmlce se zase hlásíme. Hlavně chceme popřát Tadeáškovi a Tomáškovi VŠECHNO NEJLEPŠÍ k 1. NAROZENINÁM - budeme přát hlavně hodně zdraví a aby je měli všichni moc rádi. A zároveň přikládáme omluvu za zpoždění.
Fotky dětiček jsou úžasné. Je to fešák vedle fešáka. Jestli budu mít chvilku tak Vám pošlu Aliho fotky na mail. Učím se na státnice z AJ a tak nemám moc času. Ali je zlatíčko, je strašně hodnej a učenlivej. Všechno mu stačí ukázet jen jednou.

Tak se mějte všichni moc hezky samozřejmě zdravíme i Lukáška a dvě nenarozená miminka. Opatrujte se!!!
Ahóóóój

beras
13. říj 2010

Ahoj sluníčka 😀 konečně když se dostanu napsat tak nešel otevřít koník 😠 .Tomík je po obědě a ted si hraje tak zkusím napsat.Oslava jedna i druhá dopadla dobře.DDorty už jsem musela dát i do mrazáku jinak bych je všechny zbagrovala 😀 U babičky měl klasickej kulatej a doma mu švagrová udělala nádhernýho šaška.Večer jestli bude mít manžel čas stáhneme fotky.Dostal traktor s vlečkou ,dvě autíčka co když se zmáčkne panáček tak jedou,oblečení jako tepláky a punčocháčky,zimní bundu a penízky jo a ještě odrážedlo policejní auto kterymu svítějí světla a trobí.Tak ho tady berunka na tom vozí a je štasnej jako blecha.Od nás dotal vláče se třena vagonkama na jednom jsou kuřátka na dalším prasátka a na posledním kravička.Když se tomu zmáčkne komin tak jede dopředu a hraje písničku a takm štěká pes a další.Tak a ted vymyslet co zase na vánoce.Nechci to z těma hračkama přehánět ,protože vím jak to dopadá.ÁÁÁ už se tady po mě sápe.Rostou mu dvě stoličky zaráz tak je pěkně umrčenej.Už krásně chodí a kam nedojde tam doleze.Eli taky máme dnes za sebou roční prohlídku .Má 10140g a měří 82 cm.Od minula přibral 27 dkg tak už se to opravdu to nabírání zpomaluje.Však kdo by ho taky nosil .No opravdu ho ty zoubky trápějí,protože normálně nemá čas si lehnout a ted už tady chvilku leží na zemi a cosi si mrčí.Přes den at mrčí hlavně,že v noci spí a ted tukám třikrát at to nezakřiknu.Evi no to je dost ,že taky dáš o sobě vědět,U vás už ten roček taky klepe na dveře a pak za další chvilku u Lukáška.Dáši a Jiti jen si krásně užívejte těch bříšek já bych to sem tam i vrátila jak je mi někdy smutno,že už to nezažiju 😢 Berunky končím a jdu na toho mrčánka.Pa

jitulik24
13. říj 2010

Holky, podávám hlášení. Květoškovi už krásně bilo srdíčko. Měří 14mm, odpovídá 7+5tt. Rozloučili jsme se s Machačem a tradá ke svému lékaři.

jitulik24
13. říj 2010

Naše první fotka 😀

beras
13. říj 2010

Jiti super 😀 😀 😀 jen tak dále .Tomík je taky v albu 😉

daisy14
13. říj 2010

@jitulik24 Super zprávička, jen tak dál! Prskám těhu bacily +++++++++++, ať se má Květošek k světu!

jitulik24
14. říj 2010

Děkuji holky 😀 😵

jitulik24
14. říj 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============
Verča07- druhé těhu přirozeně, 1 miminko-TP prosinec 2010, gratulujeme a držíme palce!!!
Daisy14 - (Reprofit) - 3xminimálka, 1 miminko-TP únor 2011, velký UTZ dopadl pozitivně, gratulujeme a držíme palce
Jitulik24 - 9x IUI a 2x minimálka, 1 miminko-TP květen 2011, KO 21.10, gratulujeme a držím palce!!!

* Sluníčkové stimulantky *
===============

* Sluníčkové snažilky *
===============
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Moncato - (Reprofit) - chceme adoptovat

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil Lukášek, 3360g, 52cm, moc gratulujeme!!!

lenajsek
autor
14. říj 2010

Ahoj sluníčka, jak Lukin dopoledne půjde spát, písnu víc, ale teď chci pogratulovat Jitce k mimískovi a krásnému srdíčku a ať se i nadále daří co nejlíp a krásně se jí těhulčí!!!!! 😉 😵 😵
Parádní zpráva!!!

Evi ahoojky! Fotky budou fajn, pošli aspoň pár, jsu na Alexka zvědavá. A je to šikulka velká!!

BEri, fotečky kouzelný! A dort vypadá super!

Eli, hlavně, že se Tajdovi líbil ten dort. Já udělám asi nepečenej s piškotama, tvarohem a ovocem. A u kamošky nechám udělat kulatej potaženej marcipánem a nějaký zvířátka na to.

Jinak dítka Vám rostou suprově, i když teď už ne tak rychle. ALe to je dobře, aspoň člověk furt nekupuje nový oblečení, ne? 🙂

Jinak my cvičíme, resp. posilujeme svaly na rukou a břišní svaly tak, že s ním dělám jak kdyby sklapovačky, musí se udržet na natažených rukách a břicho mít odlepené od země. Nejdřív má jednu nohu pokrčenou jak kdyby v kleku a druhou nataženou za sebe, já ho takhle držím mezi svýma stehnama a musí se držet na těch rukách. No samozřejmě se vzteká a řve u toho, bo mu to nejde, nemá totiž vůbec žádný svaly na břiše, proto se furt plazí, bo je to pro něj jednodušší a na rukách se vůbec neudrží... takže tohle holt musíme posílit, nedá se nic dělat.
Ještě jeden cvik je na stole, leží na břiše, má natažený nohy a já ho svým tělem přilehnu, nadzvednu mu hrudík a taky se má zvednout na těch natažených rukách, ale to je ještě horší, bo tam se víc namáhá, když je to z lehu, takže tam se vzteká ještě víc a furt si lehá a nechce spolupracovat... takže docela boj.
Po cvičení řve ještě asi 10 minut a pak je klid... včera jsme cvičili 5x a máme cvičit tak 10-15x, ale to teda nevím, jak mám asi udělat. Dneska jsme celej den doma, tak budem holt cvičit víc... musím se připravit na to, že prostě bude hodně plakat... ☹ ☹
Ale snad to bude k něčemu dobrý a nebude mít pak problémy a začne i lozit. Myslím, že kdybysme nezačali cvičit, tak by snad ani lozit nezačal, bo se neudržel na rukách a když nemá polílený svaly na břiše, břicho by měl prověšený a tím pádem i záda...

Další rehabka příští čtvrtek, tak snad do té doby bude vidět trošku zlepšení.
Ale z čeho mám radost, že si sám čím dál častěji sedá, z boku, včera 3x a dneska už ráno hned taky, tak si myslím že dneska to bude ještě častěji. 🙂

Mějte se krásně, musím jít a ještě se objevím.

Krásnej den všem!

eliis
18. říj 2010

Ahoj holky,
jaký jste měly víkned?
My jsme byli včera gratulovat tchánovi a babičce k narozeninám. Sešla se celá manželova rodina, tak bylo veselo. Tadeášek to téměř celé prospal, tak jsem se mohla v pohodě bavit. Zapoměla jsem vám napsat, že Tadeášek od minulého týdne chodí. Samozřejmě taky ještě leze, protože je to přece jen zatím rychlejší, ale už nemá problém projít celý obývák...
Leni, Lukášek má dnes svátek, tak mu přeji všechno nejlepší. Nás to čeká za chvilku taky, ale s dárkama to přehánět nebudu. Dostane jen nějakou drobnost. Leni, to cvičení je fakt hooodně náročné, ale Lukáškovi to pomůže a za chvilku na nějaké trápení s cvičením zapomenete. Věřím, že je to boj a že u toho pláče. Co jsem tak o tom cvičení četla, tak to propláčou všechny děti. Lukášek je ale šikulka a zvládne to. Na čtvrtek budu držet pěstí a snad zlepšení půjde vidět.
Jiti, gratuluji k srdíčku. Jen tak dál......Květošek je bojovník a určitě to bude krásné a zdravé miminko. Tak se šetři a užívej si to. Fotečka je moooc hezká.
Evi, zdravím tě. Na fotečky se taky ráda mrknu. Učení ti moc nezávidím, ale zase jsi dobrá, že to při malém zvládáš. Tak ať státnice dopadne na výborou.
Beri, na fotečky jsem se hned podívala a musím říct, že se s Berunkou nezapřou. Máš moooc krásné děti. Dort byl fakt nádherný....příští rok nechám malému taky nějaký hezký udělat. Beri, jak ti sestra měřila Tomáška na kontrole, ve stoje nebo v leže? Buď ráda, že přibral jen 27dkg....Tajda opět kilo a kdo ho má pořád tahat???? Záda trpí a do toho si malý zamiloval houpání na noze. Přijde, pověsí se mi na nohu a maminko houpej.. 😝
Mějte se moooc pěkně. papa

lenajsek
autor
18. říj 2010

Ahoj sluníčka!

Eli, díky moc za přáníčko, byli jsme dneska s Lukinem v dětské kavárně, moc se mu tam líbilo, hlavně plastové velké kuličky a ostatní děti, hlavně holčičky, těch měl kolem sebe spoustu. 🙂 Taky si vyzkoušel s taťkou jezdit na autíčku, slonovi, byli jsme na skluzavce... bylo to fajn. Byli jsme tam s mou mamkou a ségrou, jsu ráda, že jsme někam po dlouhé době vyrazili. Dostal nočník, tak budeme zkoušet, moc si od toho neslibuju, ale proč by se s ním už neseznámil, že. Jen pochybuju, že na něm vydrží... asi mu budu muset do ruky dát nějakou poživatinu, jako rohlík třeba. 🙂 Ještě nevydrží dlouho sedět, sedá si teprve krátce.
Dostal ještě dvě knížečky a pak hračky do vody... v pátek bude poslední lekce plavání a mám tam objednaný vodolepky, tak ty taky ještě dostane.

Ad cvičení, no je to děs, jednu polohu (jak má leet na břiše) úplně bojkotuje, to řve jen ho na to břicho položím a zatížím mu zadek... vůbec se nechce na rukách zvedat, tipuju, že nás ve ČT moc nepochválí... ach jo. Kdyby jen řval, ale on si lehne a leží a u toho řve... nechce se vůbec zvedat, tak ani tím pádem necvičí... je to fakt o nervy.

Eli, moc gratuluju k Tajdovýmu chození, to je paráda! A to chodí už takhle krásně sám, jo? To je šikulka! A Ty máš fotečky z oslavy kde? 😉 Ráda mrknu.

Už jsem objednala před chvilkou Lukinovi hračky k narozeninám i k Vánocům, tak jsu zvědavá a těsím se, jak dojdou. 🙂

Nic kočky, jdu do hajan, chodím hrozně pozdě a Lukin se pořád budí... ☹
Jinak kojím už jen ráno po probuzení a ještě jednou v noci... ale myslím, že toho už moc nevypije. UM jsem dlouho nezkoušela, možná zase někdy vyzkouším, jestli si už vezme, ale pochybuju. Co ale z flašky vypije, je mlíčko s kaší od Hami. Potvůrka, je to sladký a pěkně taky mastný, kdybych kupovala jen to, nedoplatím se.

Eli, jinak víkend byl u nás docela fajn, v sobotu u tchánovců a v neděli jsme doma pracovali, už se začíná něco zase rýsovat, už to tady začíná vypadat trochu jako u lidí.

Mějte se krásně, všechny moooc zdravím!