= Sluníčka = (z Neplodnosti)

lenajsek
23. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Ivetka (Reprofit), 39tt, čeká chlapečka, vše OK, TP 1/7 - držíme palce!
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, screening, OK, tripple testy OK
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, screening OK, velký UZ 25/6, KO 26/6
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 19tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Supitko (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Dáša - na podzim bude znovu bojovat
Tiuška (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!! 😵

beras
23. čer 2009

Bááááááf 😀

lenajsek
autor
23. čer 2009

Ahoj kočky, tak jsem založila nové téma tady na Koníkovi, v sekci "Volná diskuze", tak snad se tady budeme setkávat v hojném počtu a budeme pokračovat v našich debatách, když Neplodnost nefachčí...
Pokoušela jsem se dát dokupy info do postupky, na něco jsem si vzpomněla, ale na spoustu věcí ne, tak vás pak poprosím o doplnění údajů, moc moc děkuji... 😉
Z maminek jsem sem napsala hlavně ty, které k nám chodily i na Neplodnosti, nebo ty, které mají tady na Koníkovi album. Klidně dopíšu ostatní, ale nevím data narození miminek... Tímto poprosím i Tape, aby prosím doplnila datum narození Šimonka, jsu děsná, ale zaboha jsem si nemohla vzpomenout, nebylo kde hledat... tak snad se nezlobíš. 😉

Tak kočky, nezbývá, než popřát novému "pokojíku" hodně štěstí, hlavně hodně úspěchů snažilkám, těhulkám i maminkám... zkrátka, ať se daří!!!!! 😵

lenajsek
autor
23. čer 2009

Beri, ahoojky!!!!! 😉 😉 Ty jseš normálně fakt šmejdilka, vystopovala jsi mě... 🙂
Písni prosím podrobnější info do postupky, děkuji... 😉 Bude se to aspoň líp aktualizovat. Zrovna se chystám odeslat maila s odkazem na stránky... ale Ty jseš prostě rychlík. 😉

beras
23. čer 2009

Ahojky sluníčka.Lenajsku náhodou jsem najela a koukám sluníčka v novém 😅 Teda holky jak nám tohle mohl nějakej nelidsa udělat 😝 Ještě,že máme na sebe ty kontakty jinak jsme v čoudu.Už jsem tady někde zahlídla sanusačky z neplodnosti .Dnes odpol valím s berunou k zubajdě.Jen at má na prázdninky pěkně prohlídnuty zoubky 😀 Tak pištéééééé 😀

beras
23. čer 2009

Lenajsku byla to prostě haluz.Donesla jsem si pěkně oběd k počítači a jezdila jinde.A najednou jsem mrkla na volnou a hned tématko.Takže já mám kontrolu 1.7 a to mám i ten cukr .Termín porodu máme 14.10.Lenajsku máš mejlík i na Eliss?Někdo jí posílal fotečky .Nebo to má Bohunka.

lenajsek
autor
23. čer 2009

Beri, už jsi viděla Sanusačky z Neplodnosti? to je něco... nechápu, že nebylo dopředu ani žádný upozornění, nic... 😒 Ale hlavně, že fakt na sebe máme kontakty a můžeme se bavit nezávisle na Neplodnosti...
Zajímalo by mě, co Ivetka, jestli už nerodí... 🙂
A taky písnu Šárince.
Beri, tak ať u zubajdy dopadnete dobře. 😉
Krásný den všem!

lenajsek
autor
23. čer 2009

Beri, na Eliss mám mailík, poslala jsem jí taky tenhle odkaz. Jedinej, na koho nemám mailík je Monika0773, ale na tu mám číslo na mobil, a na Dášu nemám žádný spojení... ☹

lenajsek
autor
23. čer 2009

Beri, a kolikátý jsi tt a kdy Ti začíná nový? Nechce se mi počítat, díky... 😀 😉

beras
23. čer 2009

No stejně ti řeknu ,že jsi dobrá tolik z té tabulky si zapamatovat. 😝 Mě se to vždycky láme ve středu ,takže jsem zítra 25 tt 😀

lenajsek
autor
23. čer 2009

Beri, ty dítka jsem si přečetla v albíčkách maminek, ale i tak mi dalo zabrat vzpomenout si, pod jakýma nickama mají holky tady ty albíčka.. nejvíc mi dala zabrat Šárinka. 😀 😝
Díky, hned připíšu. Jsem si nebyla tou středou jistá. 😉

beras
23. čer 2009

Lenajsku najed si na téma Výbava.Včera tam holka dávala nafocenej ten náš kočárek i v té barvě.Jmenuje se angetha a ted tam měla zrovna příspěvek tak ji jukni do alba. 😀

lenajsek
autor
23. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Ivetka (Reprofit), 39tt, čeká chlapečka, vše OK, TP 1/7 - držíme palce!
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, 24tt (ST), screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, 1/7 KO (i test na cukrovku)
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, screening, OK, tripple testy OK
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, screening OK, velký UZ 25/6, KO 26/6
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 19tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Supitko (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Dáša - na podzim bude znovu bojovat
Tiuška (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!

beras
23. čer 2009

Ještě je to téma Dorjan Danny sport 2009 😵

lenajsek
autor
23. čer 2009

Beri, tak to vypadá moc pěkně!!! No já se včera dívala jak na stránky Dorjanu tak Firkonu a furt porovnávala... musím vyzkoušet i tu výšku. Jen mě štve, že ani jeden ten kočárek nemají překlapávací rukojeť, že musíš vždycky přendat tu korbičku, buď po směru, nebo protisměru. Takže když Ti v tom dítko bude ležet, tak to nepřeklopíš, musíš dítko vzít z korbičky, tu předělat a dítko dát zpátky... ale prostě vybrat kočárek, kterej by měl všechno, je prostě nemyslitelný.
Takže to je ten Dorjan Danny Sport 2009 - ten nejnovější, jo?

beras
23. čer 2009

Jo,jo je to letošní kolekce.Tenhle Dorjan má na hlubokou svojí boudičku a na sporták taky svojí.Já jsem měla na oba jednu boudu a je pravda,že mi na hlub. ta bouda vibledla a když jsem jí pak dala na sporták tak to bylo děsny.Ale to ještě nebyl materiál látek jako ted.tuším ,že ten Firkon má jednu.Leni Firkon je taky pěknej ale mě k němu nešla ta rukojet.Je taková divnaá na držení.Ale třebas tobě zrovna bude pasovat. 😉 Ted jsem šmejdila v těch sanuskách a mají tam odkaz na novou diskuzi. www.neplodnost.org. 😀 Mrkni.Taky to ti oslíčkové admini mohli napsat dopředu,že se to bude rušit 😀

lenajsek
autor
23. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Ivetka (Reprofit), 39tt, čeká chlapečka, vše OK, TP 1/7 - držíme palce!
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, 24tt (ST), TP 14/10, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, 1/7 KO (i test na cukrovku)
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, screening, OK, tripple testy OK
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, screening OK, velký UZ 25/6, KO 26/6
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 19tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Supitko (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Dáša - na podzim bude znovu bojovat
Tiuška (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!! 😵

beras
23. čer 2009

Leni kukni tam admin píše ,že hesla a jména jsou přesunuty na tu novou adresu

lenajsek
autor
23. čer 2009

Beri, ježiš, to mi přijde hrozně nepřehledný, nevím jak ostatním, ale mně to celkem vyhovuje tady, i kvůli těm albíčkám... nevím, uvidíme. Fakt mohli napsat.
No já právě Firkona držela, ale celkem OK. Ale nezkoušela jsem ten Danny sport.
Jdu něco dělat, zase celý dopoledne čučím u PC, je to děs... 😠 😀

lenajsek
autor
23. čer 2009

Zkoušela jsem se tam přihlásit a nic... 😖

beras
23. čer 2009

Leni samo,že zůstaneme tady. 😀 Já jsem stejně zapoměla heslo a nemůžu se tam dostat.Ale třebas ta tabulka by se tam našla.Já trouba sklerotická jsem to zkoušela všemožně a fakt ho nevím. 😀

lenajsek
autor
23. čer 2009

Zkoušela jsem se dívat i na Sluníčka, jestli mi to něco nenajde, ale nic...
To je dobrý, že jsi zapomněla heslo... 😀

lenajsek
autor
23. čer 2009

Beri, ale já mám pocit, že tyhle stránky existovaly současně s neplodnost.cz, proto se tam dostanou podle mě jen ti, co už tam byli dřív zaregistrovaní... ale nevím.

eliis
23. čer 2009

Ahoj holky,
jsem moc ráda, že dále fungujeme.
Leni moc děkuji za e-mail. Nechápu, jak to mohli ze dne na den zrušit. Celý víkend jsem to zkoušela a nemohla uvěřít, že už neexistujeme. Leni, jsi dobrá, že jsi znovu sestavila postupku. Já jsem teď ve 22tt a láme se mi to v pátek, test na cukr dopadl nejspíš dobře, kontrolu u mojí gyn. mám 2.7. a zítra jedu opět do toho Olomouce. Jsem zvědavá co s náma budou zítra dělat a jak dopadla ta krev. Beri, tak ať dopadnete u zubaře dobře. Já jsem objednaná na 8.7 a už teď se děsím.

berenika39
23. čer 2009

ahoj holky, jsem z neplodnosti 😀 , netušíte, proč to nehraje?

lenajsek
autor
23. čer 2009

Eli ahoojky! Tož vítej! 😉 Tak ještě doplním Tvoje údaje... 😉 To je fajn, že cukrovka dopadla dobře. Na další KO budu držet palečky.
Já byla na KO včera a výsledky si můžete přečíst v albíčku. Musela jsem si ale UZ zaplatit (400,-!!!), nechtěla mi ho udělat, tak jsem si řekla, klidně si ho i zaplatím, hlavně, abych byla v klidu... a udělala jsem dobře, i manžel mi to schválil, že by postupoval stejně. No u té dr. to už doklepu, ale hned po šestinedělí odcházím jinam, nejspíš do Brna.
Eli, do Olmiku to jedete kvůli těm protilátkám, jo? Tak ať to dobře dopadne!
Jo, jinak jsem včera objednala z jednoho netovýho bazárku spoustu oblečení, za 750ká, manžel šel do vývrtky... 😀

lenajsek
autor
23. čer 2009

Bereniko ahojky, to netušíme... 😒 Zrejmě z toho teď má ta farmaceutická firma, co stránky provozovala, jen svoje stránky na léky... 😒 😠

lenajsek
autor
23. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Ivetka (Reprofit), 39tt, čeká chlapečka, vše OK, TP 1/7 - držíme palce!
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, 24tt (ST), TP 14/10, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, 1/7 KO (i test na cukrovku)
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, 22tt (PÁ), screening OK, tripple testy OK, cukrovka OK, 24/6 KO ve FN OL, 2/7 KO u gyndr.
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, screening OK, velký UZ 25/6, KO 26/6
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 19tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Supitko (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Dáša - na podzim bude znovu bojovat
Tiuška (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!! 😵

lenajsek
autor
23. čer 2009

Eli, a ještě TP prosím... 😉

evik80
23. čer 2009

KUK!

lenajsek
autor
23. čer 2009

Evíííí!!! 😉 😵