= Sluníčka = (z Neplodnosti)

lenajsek
23. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Ivetka (Reprofit), 39tt, čeká chlapečka, vše OK, TP 1/7 - držíme palce!
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, screening, OK, tripple testy OK
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, screening OK, velký UZ 25/6, KO 26/6
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 19tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Supitko (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Dáša - na podzim bude znovu bojovat
Tiuška (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!! 😵

lenajsek
autor
7. zář 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, 35tt (ST), TP 14/10, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, cukrovka OK, mimi už 1480g, každý týden kontrola a pak už ozvy
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, 33tt (ČT), TP 29/10, screening OK, tripple testy OK, cukrovka OK, mimi už 1400g, 30/9 KO ve FN OL., od 3/9 nástup na MD +KO
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, čeká chlapečka, 31tt (PÁ), TP 13/11, screening OK, velký UZ OK, cukrovka OK, od 3/8 na PN, 31/8 KO
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, čeká chlapečka, 30tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, 29/7 3D UZ, cukrovka OK, 15/9 KO, od 28/9 nástup na MD

* Sluníčkové stimulantky *
===============

* Sluníčkové snažilky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 2xIUI, bohužel ZT, je nám to moc líto :(, držíme palce do dalšího boje!!!!
Daisy14 (Dáša) - na podzim bude znovu bojovat, 6/10 bude konzultace v R. :o))
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit), 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit), 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!

lenajsek
autor
7. zář 2009

Ahoj sluníčka, omlouvám se, že jsem tady delší dobu nebyla, ale nějak nebyl čas... v pátek jsem lítala celej den po Brně, na endokrinologii vše OK, ale byla jsem tam v sedm ráno na odběrech a pak jsem musela na půl jednou jít na kontrolu, takže jsem mezitím byla u kamošky v práci a pak šla po obchůdcích. A pak ještě odpoledne sraz s kamoškou, šly jsme vybírat kolotoč nad postýlku a hurááá, máme!!! Za docela rozumnou cenu, 460ká z hračkářství, a jsou tam plyšáci. 🙂 Ale byla jsem totál K.O., nohy mě tak bolely, že jsem v sobotu ráno málem nevstala z postele... je vidět, že těch 13kg navíc je poznat, hlavně mě začaly po x letech zase bolet příčně plochý nohy, když dýl stojím nebo chodím... 😒 Tak snad to po porodu shodím a nohy nebudou tak trpět. A o zádech a kyčlích ani nemluvím... 😒
Ale viděla jsem ještě suprový ergonomický nosítko, v obchůdku Brána k dětem, mají i e-shop. Paní mi to tam předváděla a je to super, určitě pak mimču pořídíme, bo s kočárkem se člověk ne všude dostane, a já když autem nejezdím, tak pro mě bude jednodušší vzít třeba do Brna nosítko, než kočárek...

V sobotu jsme byli po obědě v té Ikei, no horší dobu jsme si vybrat nemohli, lidí jak nasr..... 😠 😒 Taky jsme mohli jet večer, nějak nás to nenapadlo... ale máme vše co jsme chtěli, světýlko nad postýlku, úložný plastový krabice, světlo nad kuchyňskou linku... pak jsme byli ještě ve velkým Tescu na nákupu a tam jsme koupili lahvičku NUK (snad bude dobrá), taky tělový mlíko Batole, pak jsme ještě byli v DMku a tam jsem koupila jednorázový přebalovací podložky, jednorázový kalhotky do porodnice... peníze lítaly, ale spokojenost.
Teď ještě čekám na ten velkej balíček z toho netovýho bazárku, furt nepřišel... ☹
Dneska je venku krásně, tak jdu asi dát do pračky bavlněný plínky po nás a budu je vyvařovat a pak ať schnou na sluníčku.

Beri, to je super, že už máte smontovanou postýlku. 😉 Musí to vypadat krásně.. už tam máš i povlečení? Nechceš fakt něco vyfotit a poslat? 😉

Eli, jak jsi dopadla na kontrole? Vše v pořádku?

Evi, jak Tobě se daří? Kdy jdeš na další kontrolu?

Kdo zítra teda všechno přijede? Beri, já, Šárka, Evi přijdeš? Ivetka to snad taky na tu 12.hod stihne, to by bylo fajn, kdybys mohla aspoň na chvilku dojít... 😉 Eli, a jak to vidíš Ty?

Já se jdu mrknout kdy mi co jede... písnu.
Beri, na ten MMB a toho inzerenta mrknu.

Krásnej slunečnej den všem!!!!
A dneska se mi to taky pěkně zakulatilo... 🙂

lenajsek
autor
7. zář 2009

Holky, na jak dlouho to tak plánujete?
Já už mám spoj TAM, přijedu vlakem do OL v 10.50, prošla bych si pár obchůdků na náměstí a pak k želvičkám, takže na tu 12.hod tam budu. Teď se dívám na spoje zpátky... jak to tak vidíte?

beras
7. zář 2009

Lenajsku mě to je jedno.Když počítám cestu na nádraží tak at se nám ten srazík oplatí tak mám zjištěnej vlak 16.01.Mě to jede každou hodinu tak mi to je šumák. 😀

beras
7. zář 2009

Leni jdu ted vařit,Mám kynuty těsto na knedle tak to jdu zhnácat dohromady a naházet do vody a hned kuknu. 😀

lenajsek
autor
7. zář 2009

Beri, taky jsem si říkala že nejdřív tak kolem té 16.hod, abysme stihly i nějakou tu procházku, zítra má být hezky. Já si pro jistotu těch spojů vypíšu víc a uvidíme dle momentální situace a nálady. Jen bych se přimlouvala, jestli bysme fakt mohly jít na nějakou malou procházku, abysme nebyly celou dobu v Opeře, bo finance se nějak tenčí... ☹ ☹

evena
7. zář 2009

ahojte holky, sorry že vám sem lezu ...
podle vašeho názvu sem pochopila že ste dřív byli na neplodnosti.cz
dřív sem tam chodila taky, pak se mi podařilo otěhotnět a když sem se chtěla po několika měsících vrátit, nemůžu ty stránky najít ... co se s nima stalo? nepřejmenovali se náhodou?
díky za pomoc

lenajsek
autor
7. zář 2009

Eveno ahojky, jojo, chodily jsme na neplodnost.cz, ale stránky zrušili. Je to škoda, ale co naděláme. Chodíme teď sem. Stránky teď má jen farmaceutická firma, která je teda provozovala i dřív, ale bylo tam diskuzní fórum, který teĎ už není.
Hodně štěstí a pohodový konec těhotenství a bezproblémový porod přeji! 😉

beras
7. zář 2009

Lenajsku to víš ,že půjdem 😉 Já mám těch spojů taky víc.A s tou finanční stránkou na tom nejsi sama. 😝 Ted nás dost vycuclo auto,do toho nákup věcí na mimouše,do školy a už to začíná nanovo.Beruna došla v pátek a v deníčku 200 na pracovní sešity a to ještě není vše.Peníze máme 😀 ale né hned k dispozici tak je to naprda. 😠

evena
7. zář 2009

lena dík za info, to sem nečekala, je to škoda no ...
taky přeji pohodové těhu a ještě pohodovější závěr 🙂

lenajsek
autor
7. zář 2009

Beri, je to děs, no... ale ony jednou k dispozici budou... já můžu stavebko vybrat až za dva roky. 😝
Eveno, no nemáš zač... je to škoda, ale co člověk nadělá...
A díky!

lenajsek
autor
7. zář 2009

Došel mi balíček z toho obchůdku, jééééé 😵 😵

evik80
7. zář 2009

Ahoj sluníčka, já jsem teď na jiné adrese, takže to mám trošičku komplikovanější. Chtěla bych dojet do 13:00 hod.
Moc se na všechny těším.
Pa E.

lenajsek
autor
7. zář 2009

Evi ahojky, vím, psala jsi... tak snad to zvládneš. V 13.hod tam určitě budem a když ne, tak Ti písnu kde jsme... 😉 Taky se těšíme.

eliis
7. zář 2009

Ahoj holky,
tak už jsem doma. Byla jsem s manželem, neteří a hafanama na delší procházce a jsem KO. Manžel jel ještě pro postýlku k rodičům a já už jsem chtěla odpočívat. Nejhorší je, že jsem si ráno vystříkala troubu a zapoměla jsem na to. Takže místo odpočinku jdu drhnout 😖 . Zítra bohužel nepřijedu. Manža se bude dopoledne hrabat v našem autě u známého v karosárně a odpoledne mám ten kurz. Doufám, že uděláte nějaké fotečky a já se pak budu moct mrknout, jak vám to sluší.
Beri, tak to je fajn, že už máš i postýlku. Manža tu naši přiveze dnes a tak jí možná taky zítra složíme a necháme zatím ve vedlejším pokoji. Připadá mi hrozně brzy dávat tam už madraci a povlečení - asi by se to zaprášilo a já to chci mít čisťounké a voňave. Takže postýlku nachystám nejdříve na začátku října. Jo a díky zda upozornění na super věcičky na MMB. Hned jsem tam udělala objednávku za 700Kč. 😝
Leni, tak to je super, že jsi u endokrinologa pochodila dobře a vše je OK. Mě to čeká taky, ale nechce se mi tam jet zbytečně, tak čekám, až přijde kočár a spojím to dohromady. Je fajn, že jste o víkendu pořídili vše, co jste potřebovali. A s těma penězma je to fakt síla. Nějak rychle se vždycky rozkutálí. Já už toho moc na kupování nemám. Dnes jsem si koupila další kojící podprdu a hlavně konečně černou a s kosticí, tak bude lépe držet prsa. Mám jí trochu volnější v košíčkách, tak snad bude akorát, až se mi po porodu vytvoří mléko. Takže koupím ještě jednu noční košili, papuče do porodky a mám vše. Dívala jsem se do tvého alba a věcičky s laclíku jsou fakt moooc krásné. Vypadají jako nové. Ještě by jsi mohla nafotit ten kolotoček - jsem ženská zvědavá 😀 .
No nic, jdu na tu troubu 😝 . Vůbec se mi nechce, ale nikdo to za mě bohužel neudělá. Manža je pryč a až se vrátí tak má taky dost práce - okoupat psa (po té procházce je jak čunče) a vytřít byt. Ještě že ho mám.... 😀 Užijte si zítřejší srazík. Budu na vás myslet.

jitulik24
7. zář 2009

Ahoj holky, jakpak se vám všem daří, doufám že je vše v pořádku.
Já jsme pořád v práci. Mám tak skvělé směny, dělám dvanáct dní bez jakéhokoliv volna a teprve v sobotu a neděli mám konečně oddech. V pátek odpoledne jedu s tchyní a tchánem za synovci. Manžel je o víkendu v práci, tak se ani pořádně nevidíme.
Jinak je u mě nové to, že se snažíme o miminko. I když nevěřím, že by se nám to doma povedlo. Už tři dny mám pozitivní ovulační test, tak nezahálíme 😉 😵 . Jsem dnes 31 dní po revizi a tělo funguje samo, tak jsme ráda. I když MS dorazí, tak nasadím Clostilbegyt a hurá do Ferťase. A běda tomu k...... jestli bude mít nějaké kecy, tak dostane pěkný bafec, protože já se nevzdám 😠 😉 . Jo taky mě hodně často postihují deprese a brečím. V sobotu mě navštívila v práci kamarádka, co se jí v červnu narodila holčička 😢 . No byl to šílený nápor na psychiku, přece jen se narodila v době, kdy jsme měli mít holčičku. Jak jsme si jí chovala v náručí, tak jsme se musela hodně držet, ale zvládla jsme to a brečela jsem až doma. Tak tolik o mě.
Leni, dívala jsem se do tvého alba a máš tam moc pěkné věcičky na malého 😉 .

wikky
8. zář 2009

Ahoj pusenky,
dnešek platí,jak půjdu od dr.,tak písnu Lenče na mobil,nebo brnknu,kde jste 🙂
Jinak všechny zdravím a Jitušce přeji úspěšné plodné dny 😉 😉 😉

Elis,mrzí mě,že se s tebou zase nepotkám,sned příště ☹

Hezký den,všem a už se na vás těhulky těším,uvidím,jak dlouho se budu moct zdržet,Tadeášek snad bude mít dobrou náladu a nebude se čertit 😀 😀 😀 Ještě sebou taky budu mít drahou polovičku,tak ať se nedivíte 😉

beras
8. zář 2009

😀 😀 😀 😀 Tááák berunky 😀 😀 😀 srazík máme za sebou 😉 a bylo dobře.Tadeášek je nádhernej a ,že ho trápilo bříško tak nám předvedl jak na něj funguje maminka.Sotva ho vzala od tatínka tak byl klidnej jako andílek. 😀 No jo chlapák jeden mazanej. 😀 Ivetko škoda,že jsi taky nedojela ale až tam vtrhneme příště všechny skočárkama tak to bude mejdlo. 😀 😀 😀 Eli jsem ráda,že jsi si něco objednala z těch stránek 😀 😀 fakt tam jsou nádherny věcičky.Já tam vlítnu hned zítra.A co jsi tam objednala vůbec?Já jsem ted dala píct buchtu tak už tady začíná pomalu vonět a na snídani bude jako najitá. 😉 Jituš tak se snažte co to dá 😉

lenajsek
autor
8. zář 2009

Ahoj sluníčka, tak jsme s mimčem v pořádku doma, manžel mě ve Vyškově čekal autem, jeli jsme něco málo nakoupit a domů.
Srazík byl moc fajn, moc ráda jsem vás viděla, moc Vám to těhulky sluší a mamči Šárince taky... Tadeášek je fakt k sežrání a snad ho to bříško nebude moc trápit... Moc Vám to rodinko sluší!

Zítra se chystám založit tady na MK albíčko, kam bych dávala fotečky ze srazíků... co Vy na to? Pod názvem Sluníčka... 😉 Jestli jste pro, písněte. 😉
Eli, škoda, že jsi nemohla dojet, a škoda, že nemohla Ivetka.. tak příště se nás sleze víc, snad i ty, které jsme ještě osobně nepoznaly...

Jdu si udělat něco na papů a zalehnu k TV.

Beri, Ty jseš šílenec, ještě péct buchtu. Ale děláš mi chutě holka, voní to až sem... 😀 😝

Krásný večer všem!!! 😉

beras
9. zář 2009

Ahojky sluníčka 😀 😀 ,dnes bude krásně jako včera. 🙂 Ještě večer jsem si vzpoměla jakej měla Šári úžasnej salát s chaluhama a řehnila jsem se jako tele 😀 😀 .S buchtou mi pomáhal manžel.Je to taková fofr buchta šel natrhat ostružiny a rebarboru a mezi tím jsem si všechno nachystala tak to šlo. 😉Dneska jsem si ráno o půl čtvrté hrála na zubaře.Beruna se probudila,že jí bolí zub.Trochu se jí kejval.No nešel za pět minut přišla zase.Tak jsem ho zase trochu pomordovala a nic.Ráno z toho byla na nervy ,že fakt musí ven 😠 .Pořád držel na jedné straně až už měla odcházet tak jsem do toho dala všechno a raz dva byl venku. 😝 Na trhání zubů je u nás tatínek ale ten už byl v práci a mě jí bylo tak líto,že jsem se do toho musela pustit. 😝 A to já nerada jak to křupe 😝 😝 😝 .Lenajksu s tím albem nevím.Víš já se nerada takhle někde ukazuju a vím,že sem chodí pár známejch a budou šmejdit co tady píšu.Já se nestydím za to,že mám mimi po ivf ale jsou někteří kteří to nemusí vědět.Kdo třebas bude chtít tak mu to pošleš mejlíkem třeba jako já to chci. 😀 😀 😀 Doufám,že se nezlobíš ☹

beras
9. zář 2009

JO a dnes je to magické datum 9.9.2009.To jsem zvědavá co se za magii stane. 😀 😀 Asi to,že odpol budu krásná až pojedu od holičky 😀 Jo a přesně za měsíc mám termín porodu ale připadám si tak už dnes,protože drobeček nacvičuje box a píchá mě dole v čípku.Asi od toho jak má načesanyho kohouta jako Tadeášek. 😀 😀 😀

eliis
9. zář 2009

Ahoj holky,
jak vidím, tak jste si srazík užily. Moc mě mrzí, že jsem nemohla přijet. Příště to určitě napravím.
Leni, mě osobně je to s tím albem jedno. Budu ráda, když mi ty fotečky pošleš aspoň mailem. Ani jsem neviděla fotečky z minulého srazíku. Máš je ještě???
Beri, teda ty jsi akční. Ale ta buchta by se hodila. Super, že ti s ní manža pomohl. No a s tím zubem jsi fakt šikulka. Jinak z toho MMB jsem si objednala 1x čepice + rukavice vel. 56 a vel. 62 (obě bílé), dále ten chlupatý kabátek vel. 56 (modrá barva) a vel. 62 (bílá barva), chlupaté tepláčky vel. 62 (bílá b.), chlupaté rukavičky modré. Chtěla jsem si objednat i tu modrou čepičku, ale ve velikosti 62 mám hnědou medvídkovou kombinézu (mám jí v albu) a tak ta bílá bude asi lepší. Třeba budu mít štěstí a budu moct pak ještě něco objednat třeba za 2 měsíce, ale už ve vel. 68.
Jiti, tak to je fajn, že se snažíte. Určitě je velká šance na úspěch a kdyby to nevyšlo doma, tak se ve Ferťasu nenech odbýt a jdi do další IUI. Hlavní je, že se cítíš dobře a máš chuť bojovat dál. Tak se drž a užívej si snaženíčko 😀 .
Já jsem měla včera taky celkem akční den. Dopoledne jsem uklízela (prala, umývala všechny dveře, drhla postýlku), pak jsem šla na kurz a hned po kurzu jsme vyrazili s manžou do OV. Předevčírem jsem si přes MMB objednala kolotoček nad postýlku Fisher Price a paní byla z OV, tak jsme si pro něho hned zajeli. Taky jsme se stavili do Ikei a koupili tam dvě poličky Lack nad komodu a taky nějaké košíky na drobnosti potřebné k přebalování. Ten kolotoček je moc pěkný a hlavně mají ho i kamarádky a jsou s nim naprosto spokojené. Má 5 melodií, je na dálkové ovládání, v noci se dá zapnout světýlko a to promítá obrázky na stěnu a později se dá použít jako lampička. Ale možná ho znáte. Nový se prodává kolem 1300Kč a já ho mám za 690Kč. Tak snad se bude Tadeáškovi líbit. Hodím jeho fotečku do alba.
Beri s tím datumem jsem taky zvědavá. Snad se nestane další katastrofa jako 8.8.2008. Dnes ti to bude určitě moc slušet. Taky bych už potřebovala zajít k holiči, ale chci to ještě chvilku vydržet, ať mi to vydrží i po porodu.
Jinak dnes nic moc v plánu nemám. Tak za hodinku zajedu k našim na kafe, odpoledne něco uklidím (asi odmrazím ledničku) a k večeru ke mě přijde neteř. Chce u mě za každou cenu spát a už jí to dlouho slibuji.
A copak máte v plánu vy?

lenajsek
autor
9. zář 2009

Ahoj sluníčka! Dneska to vypadá taky na moc krásnej den, asi vyperu další pidi věcičky, když tam tak krásně svítí.

Fotečky už se tlačí přes mail, tak snad Vám dojdou. Eli, Tobě jsem neposílala fotečky z minulýho srazíku? Byly jen dvě, jak jsme se narychlo fotily u nějaké té zahrádky. Jestli jsem je neposlala tak se omlouvám, pošlu znova. Samozřejmě, že je mám. Dívala jsem se, že se letos scházíme pěkně pravidelně, po třech měsících. Viděly jsme se v březnu, pak v červnu a teď v září. 🙂

Beri, ten salát, to byl fakt mazec... 😀 😀 Týjo, rebarborovou buchtu jsem nikdy neměla, ani rebarboru, vůbec nevím, jak to chutná. Ale určitě je to mňam.
Šiš, Tys v noci trhala zub? Chuděra malá, nemohla spát... hlavně, že se to povedlo! Co si pamatuju, tak jsme se ségrou trhaly zub i přes kliku u dveří... taky jsme se těch viklajících se zubů chtěly zbavit co nejdřív. 😀
A nevadí s albíčkem, pošlu fotky vždycky mailem. 😉 Chápu. 😉 Holičku si užij, ať Tě hezky ostříhá a jseš kočka... 😉

Eli, pěknej kolotoč, už jsem ho na MMB viděla několikrát, ale i cena kolem 700,- mi přijde hodně, i když je asi fakt super, kamoška ho má a je s ním hrozně spokojená... My máme kolotoč na natahování, takže se nemusím starat o baterky a světýlko budeme mít nad postýlkou tu hvězdu z Ikei, tak už nemusí být na kolotoči. Hraje klasickou melodii uspávací, nevím, jak se jmenuje, ale je to příjemný poslouchat. Ještě jsme ho nezkoušeli, ale vyzkoušíme. Asi ho pak vyfotím i s postýlkou. Navíc v albíčku už nemám skoro žádný místo... škoda, že je tam místo jen na 50 fotek. ☹
A Tadeáškovi se bude líbit ten kolotoč určitě, o tom nepochybuj. 😉
A co se stalo tak katastrofálního 8/8/09? Začala olympiáda v Číně, co si tak pamatuju... ale nějaká katastrofa? My byli zrovna na dovolené v Chorvatsku, takže u nás pohodička.
K holiči pak taky zajdu před porodem, tak 14 dní, abych tam nemusela v zimě. Myslím, že tohle má v plánu každá těhulka. 🙂
Užij si kafíčko u vašich, já jsu dneska sama doma až do desíti do večera, takže celej den... ☹
Asi něco poklidím, něco uklohním na zítřek, vyperu nějaký ty věcičky, mrknu se na nějakej film a půjdu se projít ven, když je tam tak krásně... vezmu foťák a něco nafotím.
Chtěla jsem dělat i čatni, ale uvidím, jak moc se mi bude chtít... 😀

Jiti, tak ať se snažení daří, držím palce. Nejdůležitější je ale dát se fakt do psychické pohody, protože jak to tak čtu, pořád asi nejseš úplně v pohodě, když Tě rozhodí každý miminko... miminka se holt rodit budou, s tím nikdo nic neudělá, důležitý je si to prostě tak nebrat a věřit, že se to povede i vám. Ale to už jsme tady psala několikrát... nevím, jak Ti poradit. Jedině jestli to sama nezvládáš, jestli by nebylo pro Tebe nejlepší vyhledat odborníka, aby ses z toho smutku z každýho mimča co uvidíš, dostala.
A ono to pak půjde jedna báseň. 😉 🙂
Ale každopádně držím palce.

Krásnej den sluníčka, všechny mooooc zdravím!!!

Šári, jeli jste včera ještě do toho Tesca? 😀 😉

eliis
9. zář 2009

Leni, děkuji za fotečky. Moc vám to tam všem slušelo. Máte pěkné bříška. A Tadeášek je fakt úžasný. Řekla bych, že je celý tatínek...

eliis
9. zář 2009

Leni, jj, fotečky z minulého srazíku jsem neviděla. Tak děkuji, že mi je pošleš. S tím kolotočkem máš pravdu. Je fakt drahý, ale snad se vyplatí. Co se týče baterek, tak je to prý celkem velký žrout, tak nám ho švagr předělá na trafo a budu ho zapínat do elektřiny. Jinak 8.8.2008 se stala ta nehoda ve Studénce.
Tak si užij dnešní procházku a moc to stím pořádkem nepřeháněj. Když je tak pěkně, tak toho musíme přece ještě využítl.

lenajsek
autor
9. zář 2009

A jo Eli, to bylo 8/8? Tak snad se nic takového nestane...
Na to trafo by to bylo fajn.
Neboj, plány na úklid sice jsou, ale jak dalece je budu realizovat, toť otázka... 😀

beras
9. zář 2009

Eli a jo taky jsem přemýšlela co se stalo.Zrovna jsme byli na dovolené u tety už si vzpomínám.Kolotoč nad postýlku mám po berunce.Koupila jí ho švagrová jako dárek na křtiny.Je tam samej tweety ten kačer nebo co to je za zrůdu.Už ho měly obě švagrovky půjčenej a ted zase bude hrát u nás.Eli ještě,že jsi tam nebyla 😀 😀 😀 už tak mám mindrák z těch dvou těhulí.Si představ,že z nich mám nejvíc kil ,nejvíc týdnů a NEJMENŠÍ BŘÍŠKO 😲 😲 😲 😀 Holičku mám taky právě tak naplánovanou ,protože nevím jak to pak půjde a jak řekla dr. ,že se to začíná chystat tak jsem žhavila drát. 😀

beras
9. zář 2009

Lenajsku já mám jenom ty tři jak jsi tam ty a Šárinka a její miláčci další nemám ☹

lenajsek
autor
9. zář 2009

Beri, nedošlo Ti to? Ach jo, nevím, co ten mail zase blbne... ☹ Tak to posílám znova, ten druhý mail...
A prosímtě, bříško neřeš, hlavně, že je mimčo v pořádku a třeba nebude tak velký a budeš mít pohodovej porod!!! 😉 A kdo říká, že máš nejvíc kilo? Kdo ví, kolik budu mít já za šest týdnů... 😝 😝 😝

lenajsek
autor
9. zář 2009

Tak druhý mail poslán, snad to bude OK.