= Sluníčka = (z Neplodnosti)

lenajsek
23. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Ivetka (Reprofit), 39tt, čeká chlapečka, vše OK, TP 1/7 - držíme palce!
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, screening, OK, tripple testy OK
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, screening OK, velký UZ 25/6, KO 26/6
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 19tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Supitko (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Dáša - na podzim bude znovu bojovat
Tiuška (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!! 😵

jitulik24
19. pro 2009

Ahoj sluníčka, tady to nějak utichlo, jak se máte? Já jsem včera byla na IUI a měla jsem jen jeden folík 23mm a sliznici 9,1mm. Zítra tam jedu ještě jednou, kdyby náhodou. Zase nějak nevěřím, že by se to povedlo. Mějte se krásně, já jdu uklízet.

jitulik24
19. pro 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 3xIUI, od 7/12 baští Clostík, 18/12 IUI a opakovačka 20/12 držíme palce!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - nabírá síly na nový boj v novém roce!!! KO 19/1 držíme palce!!!
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil všemi očekávaný Lukášek, 3360g, 52cm, moc moc gratulujeme!!!

daisy14
19. pro 2009

Ahoj Jituš, tak to držím palečky, uvidíš, že někdy stačí i jeden folík s jedním vajíčkem. 🙂 Hlavně ať dobře dojedeš, tady u nás je dneska taková kosa, že se mi ani nechce do obchodu 😒 No ale něco jíst musíme, tak se asi překonám 🙂

Zdá se, že maminky před Vánocemi nemají čas, takže se tu budem vídat jen my dvě. Neva, však ony se zas objeví🙂

Holky mějte se fajn, přeju Všem krásné, štastné a veselé vánoce, užijte si vánoční pohodu a někdy nakoukněte 🙂
Ahoj!

eliis
19. pro 2009

Ahoj holky,
hlásím se po delší době. Bohužel jsme měli PC v opravně, tak jsem se nemohla ozvat. Musím ale uznat, že jsem bez něho byla jak bez ruky. Asi se ze mě stal závislák 😝 .
Vítání občánků proběhlo celkem v pohodě. Trvalo to asi 30 minut a dostali jsme i nějaké dárečky. V úterý jsem byla v poradně na převážení a malý už váží 5320 g a měří 57 cm. Takže jsme ty tři týdny pěkně dohnali. Jinak se máme fajn. Malý je zlatý. Už pěkně kouká, směje se na nás i na hračky. Na Vánoce už mám taky snad vše připravené - teda ještě dnes večer upeču perníčky a zítra je nazdobím. Vůbec mi nepřijde, že je za chvilku Štědrý den. Ale už se moc těším, až malému rozsvítím stromeček. Ten bude koukat... 😀 😀 😀 .
Leni, dívala jsem se na fotečky a moc vám to tam sluší. Malý je fakt krásný. Co se týče kojení, tak já jsem od začátku kojila jen z jednoho prsa. Slyšela jsem, že se to nemá střídat protože tak mimčo pije jen to přední mlíčko a z toho se moc nenají. A pokud si na to zvykne, tak je prý pak lenivé víc sát a tak se pak nedostane k tomu zadnímu a později pláče hlady. NO nevím, ale asi na tom něco bude. Ale ty jsi holka šikovná a už to máte určitě pěkně zmáknutý. 😉
JIti moc ti držím pěstí. Snad už to bude ta poslední. Tak se drž a moc to s tím úklidnem nepřeháněj.
Dáši, snad si cestou do obchodu neumrzla a nakoupila jsi samé dobroty.
Beri, jak se máte s Tomáškem? Kdy dodáš nějaké ty fotečky???? 😝 😀
HOlky, tady vám posílám ještě odkaz na fotečky:
http://www.bartracing.cz/galerie/tadeas/index.html
Kdyby jsem se sem náhodou už nedostala, tak vám přeji krásně a pohodové Vánoce. Užíjte si to.
Pa

jitulik24
20. pro 2009

Ahoj sluníčka, tak jsme zdárně přijeli z Fertimedu. Cesta byla docela mazec, ale manžel to zvládl 😵 . Nakonec jsem na tu opakovačku nemusela, protože ovu byla už v pátek. Včera jsme si to ještě pojistili doma a teď už zase jen čekat 😀 . Sliznici mám 11mm, tak se má naše vajíčko kam zavrtat 😉 .
Dáši, díky. Doufám že to jedno vajíčko bude stačit 🙂 .
Eli, děkuji. Snad se opravdu dějí na vánoce zázraky a bude to na pár let poslední IUI. Uklizeno už mám. Zbylo mi hodně kakaové nádivky, tak jsem před chvíli dopekla piškot a udělám roládu 🙂 . Tadeášek je prostě kouzelný 😵 . Moc Vám to na těch fotkách sluší 😉 .
Také přeji krásné Vánoce s úsměvem na rtech.

jitulik24
20. pro 2009

KRÁSNÉ VÁNOCE VŠEM!!!

* Sluníčkové těhulky *
===============

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 3xIUI, od 7/12 baští Clostík, 18/12 IUI držíme palce!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - nabírá síly na nový boj v novém roce!!! KO 19/1 držíme palce!!!
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil všemi očekávaný Lukášek, 3360g, 52cm, moc moc gratulujeme!!!

lenajsek
autor
21. pro 2009

Ahoj sluníčka moje.. moc se omlouvám, že sem teď nechodím, ale mám docela honičku... od neděle minulý týden mě trápí to prso, se kterým jsem měla problémy už v porodnici, pak se to zlepšilo, ale asi ne úplně, tak se mi asi vrátil pořádnej zánět... bez atb jsem byla až do pátku, ve středu jsem byla na gyndě, to mě viděla jen sestra a ta usoudila, že to na atb není, že mám ještě počkat, chladit a dávat tvaroh.. to jsem ostatně dávala už od té neděle. Nic nezabírali, horečky 38,6 i přes Paralen.. nakonec jsem v pátek dostala atb a od té doby se to zdá lepší... Navíc manžel hafo práce v práci, tak se vracel v osm, o půl deváté večer...
Do toho malýmu začaly hodně kysat ty očka, tak jsme dostali u dětské dr. žádanku na oční do dětské nemocnice v Brně, tak tam jsme jeli, tam penicilinový kapky, co mám kapat po hodině přes den a po dvou v noci, mazec!! Samozřejmě že malej plače, bo sotva usne, už ho zase musím budit na kapání... byli jsme i na odsátí hematomu na hlavě, co měl po porodu, jak se tlačil porodníma cestama... jezdíme tam i na kontroly, takže minulej týden opravdu mazec, mazec, mazec... do toho malej plače kryžje vzhůru, asi má chudák pořád hládek, tak už jsem večer nevydržela a pokud plače i po večerním kojení, dávám mu Nutrilon a je klid.. bo jinak bych ho neuklidnila. Je to šílený ho vidět jak plače sotva ho oddělám od prsu, trhá mi to srdce. Přes den se snažím přikládat co nejvíc a taky co nejvíc odstříkávat, abych mu kdyžtak mohla dát moje odstříkaný... naštěstí se už naučil pít z flašky, takže mu to nemusím dávat do pusinky stříkačkou, co pak vyplivoval.. tohle vypije.
Takže tak u nás, v rychlosti.. nějaký Vánoce si vůbec nepřipouštím, není na to prostě vůbec čas.
Zítra jedem ještě na kontrolu jak s tím hematomem, tak s očkama. Snad už to bude naposledy co jedem k dr, bo jsme tam fakt za poslední týden byli často, do ho u dětské... mám pocit, že jsu totálně vyfluslá a nedlěám nic jinýho než chladím, odstříkávám, kojím, utěšuju... ale snad se to zlepší.
Jinak hodně o nás píšu holkám v diskuzi Vyškovačky, tak se tam kdyžtak vždycky můžete mrknout... je tam celá naše anabáze s kojením a pláčem...

Eli, moc pěkný fotečky, malej je už pěknej chlapák!

Evi, díky za fotečky, dívala jsem se, malej je už taky velikej...

Holky, krásný svátky přeji, hlavně strávené v pohodě a ve zdraví, nic není důležitějšího!!! 😉

Jiti, moc držím palce, aby se konec roku přece jen vydařil!!!

Všechny moc zdravím, mám vás ráda a moc se na vás s Lukinem někdy těšíme...
Hlavně kouzelný Vánoce, užijte si je s těma pokládkama, na který jsme se tolik těšily...

A snažilkám přeji příští rok plná splěných přání... 😉
Páá sluníčka!!!

beras
21. pro 2009

Ahojky sluníčka 😀 😀 ono se to tady po vánocích zase rozjede. 😀 Ted jsem na chvilku zapla počítač ,protože berunka má prázdniny a ta by tady chtěla sedět pořád 😠 a to teda nééé.Leni ty si teda chudero užíváš a sestru bych nakopala do 😖 😖 😖 .A ty očička měla berunka taky po porodu a trípilo jí to docela dlouho.Někdy ráno vůbec nemohla rozlepit očka 😖 .Eli teda Tadeášek taky krásně baští.no jsme zvědavá kolik ten náš boreček zase přibral.Už se přes den naučil vydržet 3 hodinky tak je to paráda a v noci je pořád zlatej 😀 .Taky se krásně směje a asi z něj bude pěknej brepta ,protože si celkem slušně popovídáme havně v koupelně na přebaloáku bez plínky 😀 😀 To tu papulu nezavře.Eli já vím ty fotky ale já jsem fakt antitalent a manžel ted má práce a do toho se ještě šrotí angličtinu ale fakt ho musím znásilnit a dáme to sem ale asi až po vánocích. 😀 😀 😀 Berunky nevím jestli se sem ještě dostanu a pokud né tak všem Sluníčkům at maminkám nebo snažilkám krásné vánoce a bohatého Ježíška. 😀 😀 Já jsem letos řekla ,že pod stromeček nic nechci a to myslím vážně,protože už jeden obr dar kterej jsem tam chtěla pět let konečně mám 😀 😀 😀 Tak berunky pááá 😀

beras
21. pro 2009

😀 😀 😀 Holky ještě jeden drb 😀 😀 😀 Prý se min. týden stal Štěpán tatínkem a údajně je to chlapeček 😀 😀 Tak po dvou holkách se mu konečně podařil chlapák 😀 😀 😀 😎 😎 😎

beras
22. pro 2009

😎 😎 😎 beru zpět je to holčička 😎 😎 😀

lenajsek
autor
23. pro 2009

SLuníčka, nádherný Vánoce přejeme s Lukáškem, ať se vám splní všechna přání a sny a ať je proijete v klidu a pohodě... a do nového roku jen to NEJ, hlavně spoustu zdravíčka a štěstí! Ať se máte zkrátka nádherně...
Krásné svátky všem!!! 😵 😵 😵
Lenča a Lukajda 😉

wikky
24. pro 2009

Sluníčka moje 🙂
přejeme vám všem kouzelné Vánoce plné pohody,lásky a úsměvů vašich nejbližších...
Tento rok jsou Vánoce krásné a plné našich miminek,rok 2009 byl opravdu plodný a většina z nás proběhla úspěšně cílovou páskou a ty,kterým se to zatím nepovedlo,to čeká určitě v roce 2010 😉
Mějte se fajne,Šárka s rodinou

verca07
24. pro 2009

Ahoj sluníčka,
ráda bych vám popřála krásné vánoce a at je rok 2010 takový jaký si ho přejete každá z vás mít.
verča a toníček

moncato
24. pro 2009

Nazdáááááááár kočky....šťastné a veselé vánoce Vám všem a do Nového roku bych chtěla popřát hlavně Jitce, Monči a Dáši snad nám ten rok 2010 přinese konečně nějakého toho bobíška..... Ostatním sluníčkovým maminkám přeju aby hlavně měly zdravé dětičky a , aby se prostě měly všichni fajn....zdravím Vás Monča 🙂

jitulik24
31. pro 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============

* Sluníčkové stimulantky *
===============

* Sluníčkové snažilky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 4xIUI, od 5/1 Clostík, 11.1 KO držíme palce!!!
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - nabírá síly na nový boj v novém roce!!! KO 19/1 držíme palce!!!
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil všemi očekávaný Lukášek, 3360g, 52cm, moc moc gratulujeme!!!

jitulik24
31. pro 2009

Ahoj sluníčka, tak jsem si ten rok 2009 vyžrala až do posledního dne. Dnes jsem začala špinit, takže IUI se opět nepovedla. Docela se obávám aby nebyla chyba v levém vejcovodu. Protože obě těhotenství byla z pravého vaječníku a další dvě IUI byla z levého. Budu se modlit aby mi narostli folíci na pravé straně, ta je úspěšná. Mějte pěkného Silvestra. pa pa

lenajsek
autor
1. led 2010

Ahoj sluníčka, teď nebyl absolutně čas sem zajít, ale snad už to bude lepší...
Přeji všem do roku 2010 jen to NEJ NEJ, ale hlavně moc moc zdraví, bez toho to nejde, štěstí, pohodu, spokojenost, úspěchy, taky nějaké ty korunky aby byly a lásku... 🙂
Zkrátka, ať se vydaří vše co si přejete, ať se máte fajn vy i vaše rodinky! 😉

https://www.modrykonik.cz/_gallery/44459/44459_...

lenajsek
autor
1. led 2010

Jiti, to je mi líto, že se IUI nepovedlo... snad bude nový rok úspěšnější. 😉 A nechceš zkusit IVF, případně fakt změnu CARu? Já po tolika IUI co jsem zkusila, bych už do žádné nikdy nešla... ale na druhou stranu Tě chápu, když se Ti IUI několikrát zadařilo, že to chcete zkoušet takhle... ale je jasný, že ta pravděpodobnost je tam menší než u IVF a člověka to akorát možná tak vyčerpává, jak fyzicky tak hlavně psychicky...
Nevím, nepemýšleli jste o nějaké změně?

Jak se jinak máte kočky?
My bojujeme pořád s jídlem, byli jsme teď v Lukáškově měsíci na kontrole na převážení a moc toho nenabral, vážil 3650g, tak jsme se s dr. domluvily na dokrmu Nutrilonem. Ona mi teda poradila, abych jednou kojila a podruhé dala Nutrilon, ale pak jsem nad tím doma pořádně pouvažovala a málem to obrečela, že s takovou za chvilku ztratím mlíko, když budu kojit jen jednou za 6 hodin, že malej nebude tolik sát... tak mi holky z Vyškovaček poradily, ať teda kojím a pak dávám po kojení ten dokrm. Ale nevím kolik mám dávat, tak jsem to tak odhadla na 50ml, když by na jedno kojení měl vypít 100ml.
Na další kontrolu jdeme 6/1, v Lukinových 6ti týdnech. Tak jsu zvědavá, co navážíme.

Evi, Ty jsi psala že kojíš a dáváš UM, jak to děláš, poradila bys?

Zdá se, že títmo způsobem je malej fakt spokojenější, konečně tolik neplače, nám fakt plakal hlady, že si z prsu nevytáhl tolik kolik měl, neustále u prsu usínal, já kojila třeba 50 minut a z toho on prospal třeba 15-20min... to je jasný, že nemohl nikdy vypít tolik kolik měl. A pak hned při odstavení od prsu řev, někdy nechtěl ani odstříkaný mlíko, co jsem měla...
Ten Nutrilon mi vypije celej, včera totální pohodička, první večer za celý měsíc bez urputního pláče a vztekání!!! 😵 Doufám, že to takhle bude pokračovat. Samozřejmě, že bych byla ráda, kdybych mohla plně kojit, ale není nad spokojený a napapaný dítě, i třeba díky UM... mlíka mám hodně, vždycky prostě malýho teda přicucnu a pak kdyby ještě plakal, dám UM. Hlavně aby přibíral...

Jinak se už směje, každý ráno hází "loupáky", je to nádhera... asi se ještě nesměje přímo na nás jako cíleně, ale i tak to stojí zato. Máme z něj obrovskou radost.

Holky, ještě jednou vše NEJ NEJ a snažilkám přeji moc moc štěstí, aby se konečně dočkaly těch krásných uzlíčků... 😵
A maminkám jen ty nejhodnější dítka!
A doufám, že se v tom novém roce co nevidět setkáme. 😉

Pááá sluníčka moje!

evik80
1. led 2010

Ahoj sluníčka,

všechny srdečně zdravím v novém roce a přeji jen to NEJ NEJ NEJ.

Leni, moc mě mrzí, že máte problémy s krmením. Přesně vím jak se cítíš. Časem se to poddá a budete spokojení oba dva. Hlavně se nehrouti z toho, že plně nekojíš. To je začátek konce. Já jsem z toho taky byla ze začátku špatná a pak jsem si řekla, že to tak asi má být a beru to jako fakt. Prostě je Alinek kombinovaný🙂)

Děláme to tak, že vždy ho nakojím a pak dokrmíme. Já na rozdíl o Tebe mám mlíka málo, nakojím tak od 20-80 ml a pak ho dokrmím Nutrilonem. Momentálně je jeho dávka od 150-180 ml a papa 5x denně, v noci s 6-8 hodinovou pauzou. Ze začátku jsem ho budila, přišlo mi nevhodné aby v 6 týdnech jedl jen 5x denně. Doktorka mě stopla a řekla mi že už je dost velký na to, aby se o jídlo hlásil a tak ho nebudiím a poslouchám ho na slovo🙂) Nejdůležitější je to, že je spokojený. Když je spokojený on, jsem spokojená já. Je to tak jak Ti psala jedna maminka do Vyškovaček kojení je to nejlepší, ale ne za každou cenu!!!!!!!!!!!!!!!
Je to sice časově náročné, ale aspoŇ z té trochy ode mě má nějaké protilálky.
Když máš tolik mlíka tak odstříkávej a míchej mu to s tím Nutrilonem
Přeju, aby se Vám to dařilo a konečně jste nabírali. Alex má teď rekokrdní přírůstky. Už má 4,8 kg a to jsme na tom byli s tou váhou podobně jako Vy. Hlavů vzhůru, vše doženete.
Dejte vědět jak jste na tom.
pa E+A

jitulik24
1. led 2010

Ahoj Leni, včera jsem se z toho vybrečela a dnes už jsem docela v pohodě. IVF nechci zkoušet když vím, že to jde i po IUI. Myslím si že bude akorát chyba někde v levém vejcovodu, když to z té strany nejde. Myslím si že mi udělají ještě jednu IUI a pak mě budou nutit do IVF, ale mám celkem 8 nehrazených pokusů IUI, tak je všechny vyčerpám a pak bych šla na IVF, ale do Reprofitu, manžel chce chlapečka 😀 😉 . Ještě před tou IVF bych šla na laparoskopii jestli nemám nějaké srůsty.
Máš pravdu je to hodně na psychiku, asi by mi nejvíc pomohlo kdyby jsme se odstěhovali do jiného města, kde nikoho neznám a měla bych klid od všech známých těhulek.

beras
1. led 2010

Ahoj berunky 😀 😀 ,tak vše nej v novém roce a štastny a spokojeny miminka a čekatelkám,že určitě tento rok bude ten pravej. 😀 😀 VĚŘTE TOMU ,PRÝ LETOŠEK JE OPĚT PLODNÝ ROK 😀 😀 😀 .
Lenajsku,já bych asi taky radši nejdřív nakojila a pak dokrmila.A nebo třebas jedno jídlo dej nutrilon ale mlíčko odstříkej do ledničky a až za ten den budeš mít 100 ml tak mu to dej místo jednoho nutroše.Protože když vynecháš kojení tak mlíčka se nebude dělat tolik.Evi teda Alex zvládne tolik?Já se ptala kolik má mít dávku mlíčka a bylo mi řečeno,že víc jak 100 ml nedávat.Jela jsem totiž do Ol. na nákup a Tomíka nechala mamce tak jsem nevvěděla kolik zvládne .Tak jsem frnkla k tetě a ta řekla,že 100 ml mu musí stačit at se zbytečně nepřežírá 😀 😀 .Ted měl bobek růstovej spurt. 😝 No co jsem taky mohla čekat když ho měl už dvakrát tak ještě jede a bude klid 😝 😝 .Prostě se nemohl pořád dokrmit,prsa jsem měla jak hadr a on byl pěkně nerví.Takže jsem najela na odsávání ještě po každym kojení a už mám našporovany v mražáku. 😀 😀 Trvalo to sice tři dny než se prsa zase vzpamatovaly a mlíčka je dost.Už jsem i pro svůj lepší pocit zašla do lékárny a koupila dva sáčky nutrilonu kdyby náhodou .Celou krabici jsem nechtěla,protože když jí načnu tak aby se zvládla zbaštit. 🙂 🙂 Tak už musím letět akorát dorazila návštěva 😀 a mám dvojku vínka růžového hmmm dobrůtka 😎 😎 páááá

fish
4. led 2010

Ahoj holky ,moje!!!
Tak tady mám pořádnou abstinenci,ale musíte mi to prominout,3 ratolesti a do toho ještě chodím do práce.je to prostě fofr. 😝
Všem vám přeju krásný a úspěšný Nový rok,maminkám ať jim děťátka dělají jen radost a snažilkám ať to tento rok určitě výjde.Prý má být lepší než ten lońský.Tak doufám,že jo,protože v loni naši rodinu střídala jedna katastrofa za druhou a jak jsem tak slyšela od známých,tak to měli vloni složité všichni.Asi špatná konstelace hvězd. ☹
Leňajsku,tobě jsem ještě nepogratulovala k Lukáškovi,ať ti dělá chlapeček jen a jen radost. 🙂 🙂
Přidávám do alba nové fotky Anduličky,tak se můžete mrknout.
😵 😵

fish
4. led 2010

...jééé,já jsem ale trdlo...místo absenci jsem napsala abstinenci... 😉 To mě asi napadlo vzhledem k nedávnému silvestru... 😀

beras
6. led 2010

Ahojky sluníčka 😀 😀 Téda co je totoc za docházku 😠 ale je pravda,že já taky nemám jaksi čas .Tomík je zlatíčko ale taky má své dny.I muži mají své dny 😀 .Přes den si schrupne vždycky na 20 minut a hodinku vejrá a už musí zase chrnět.Prostě max. 1,5 hodinky vydrří a musí spočnout.Večer usíná kolem šesté a chrupe až do rána .Mezi tím nakojíme v polospánku tak si to nemůžu vynachválit 😀 Třebas na silvestra byl protivnej celej den a usnul v 17,30 po kopání a vstával ráno v 8 hodin. 😀 😀 V úterý jdeme do poradny tak jsem zvědavá kolik přibral.Už se pěkně pronese miminko moje 🙂 A co ostatní?Evi fish to věřím,že musíš mít fofry 😝 Třiděti a ještě práce?Jseš zase ve školce?Já jsem ted odstrojila stromeček za pomocí Tomíka v lehátku.Ted mu zrovna říkám rukožrout ,protože co dělá je fakt dílo.Oslintanej celej a ta ruka se mu tam prostě pořád nechce celá vlízt a jak nádherně u toho mlaská. 😀 😀 Tak doufám,že některá napíšete a nebudu to muset hrabat někde daleko.Páááá

fish
6. led 2010

Ahoj,teda máš krásné dětičky.
Jo,pracuju ve školce,ale na 70% úvazek,takže od 7.30-12.00,obrovská finanční pomoc.Mně už ti to ani doma nějak nebavilo a je fakt,že jsme i potřebovali penízky.Mateřská je almužnička.A hlídá babička,takže to není pro malou žádný horo,zvládá to v pohodě a můžu říct,že si jí daleko víc užiju a mám větší chuť se jí věnovat,než když jsem a ní byla celý den.Začala jsem chodit do práce,když měla 8,5 měsíce:To jsem si užila,ale stačilo to. 😉
Malá taky začalal strkat ruce do pusy,ale ona na to jde sistematicky-od palečku hezky jeden prstík po druhém oblízne a pak druhá ruka.je to sranda s prckama. 😵

fish
6. led 2010

FUJ TAKOVÁ CHYBA!!!!-systematicky.

beras
6. led 2010

Evi ,to je paráda korunky jsou potřeba a to dopoledne uteče a už jsi doma.To víš Anička je slečna ta si tam nemůže nacpat celou ruku tak pěkně po prstíkách.Tomík je má oslintany pomalu až po loket,tričko taky mokry ale hlavně ,že je spokojenej. 😀 Kukla jsem na fotečky a je teda parádnice veliká . 😀 😀

fish
6. led 2010

😉 Taky se na ten náš malý zázrak pořád musím dívat.Když si vzpomenu n tu strastiplnou cestu a pak na Aničku,tak ani nemůžu uvěřit,že se nám to podařilo.
Ten tvůj chlapeček už začíná být takový komunikativní,že?Jak přejdou t první dva měsíce,tak už jsou ty dětičky úplně jiné.Už to s nima začíná být veselé. 🙂

lenajsek
autor
6. led 2010

Holky sluníčka, ahoojky! 🙂
Konečně ta naše žížalka usnula, tak můžu psát.
Byli jsme dneska v poradně na kontrole v 6 týdnech, dr. si nás pozvala teď, i když malej má 6 týdnů příští týden. A hlásím samý dobrý zprávy, krásně Lukin přibral, má 4030g a měří 56 cm, je to čahoun... 😀 Mám hroznou radost, že ten dokrm zafungoval, byl i hodnej, u dr. vůbec neplakal, jen pak při oblíkání natahoval, ale to jsem ho zabavila pískací hračkou, tak jsme to zvládli. Mám z něj hroznou radost, prý za ten týden vypil i víc než by mohl, takže další kontrola pokud nebudou nějaký obtíže, snad ne, tak až ve třech měsících. Tak jsem za odměnu malýmu hned koupila fusky a punčocháčky, bo fakt je dlouhej... 🙂
Takže nějaký oblečky 56 už jsou nám malý, hlavně ty z Tesca. Některý měl na sobě jen jednou. Ale co, hlavně, že roste... 🙂

Evi, takže díky moc za info, Ty jsi asi vážila po každým kojení, že víš, kolik jsi nakojila, že? Já váhu nemám, tak jsem to tak nějak odhadla, že dávám dokrm 60ml po kojení, na noc třeba i 80 po kojení, ale je fakt, že to někdy ani nevypije. Zdá se mi ale, že teď si z prsu bere daleko víc než předtím.

Na víkend mám od dr. slíbenou váhu na půjčení, tak chci zjistit, kolik toho nakojím, abych věděla, kolik toho dokrmu. Malej totiž začal trošku blinkat, prý je to z toho, že má plnej žaludek a vyhodí to, co nepotřebuje. Tak abych mu zbytečně nedávala víc.
Do toho Nutrilonu mu míchám i moje odstříkaný mlíko, vždycky večer musím odstříkávat, bo malej večer nechce sát a spí u toho. Ale běda když ho od prsu oddělám, to je řev...

Jinak včera se podruhé přisál k oběma prsům bez kloboučku, poprvé to bylo na Silvestra. A včera i 10 minut z každýho sál, i když potvůrka se pořád odstrkoval rukama, tak to byl trošku boj, ale už to šlo... 🙂 A dneska v poledne se taky k oběma přisál. Je fakt, že musím nejdřív dát klobouček a pak ho přicucnout bez kloboučku, ale i tohle považuju za úspěch. 🙂 Třeba se zadaří a budu jednou kojit úplně bez kloboučku a bez Nutrilonu...
Ale hlavně, že přibírá, to mi dělá největší radost.

Je fakt, že za ten týden se dost uklidnil přes den, už neplače, když ho od prsa oddělám, kromě večera. Vždycky chvilku čekám, jestli třeba za chvilku začne plakat, že chce ještě ten dokrm... Většinou ho ještě chce. Ale předtím mi plakal hned po každým oddělání od prsu a to bylo strašný, jsem si říkala, že ho nejsu schopná ani nakojit, aby byl spokojenej... Teď je to o 100% lepší. Je i daleko spokojenější, směje se, pravidelně ráno hází loupáky, a teď se smál i u dr. a po kojení se taky někdy řehní... no je to naše sluníčko.

Ovšem co se opakuje pravidelně, je pláč večer. Kolem 18 hod to začne, tak kojím, dám dokrm, pak znova pláč při odříhávání, tak ho uklidňujem s manželem, pak je chvilku klid (zabírá pohupování na balónu) a pak znova. Tak pak jdem o půl osmé koupat, ve vodě v kyblíku se mu moc líbí, to neplače, ale plače okamžitě po vyndání z vody, takže přebalování a oblíkání je v pláči... tak znova jídlo, a kolem deváté to končí... 😖
Je fakt, že třeba včera se nám podařilo nenechat ho tak "rozjet", takže plakal jen chvilinku a po koupání se dokonce smál a pak už měl hlad tak plakal hlady, ale jinak to fakt bylo zatím pokaždé, každej večer... bych chtěla někdy zažít koupání v pohodě.
Ale jsu hrozně ráda, že přebalování přes den už není takovej problém, u toho se už taky občas řehní nebo pozoruje, předtím pravidelně řev, to stejný oblíkání.
SNad to bude jen a jen lepší... 🙂

Jinak už máme taky trochu nějakej režim, přes den zatím moc ne, ale večer to je o té půl osmé koupání, v osm jídlo, pak teda usne kolem té deváté, půl desáté a spí třeba až do dvou, tří hodin ráno. To nakojím, ale bohužel se mi při odbrkávání vždycky probere, tak musím uspávat a to spaní pak už není takový. Pak spí tak do půl osmé, osmé a pak jídlo. To kojím v posteli, tak u toho taky ještě dospávám. 🙂
Ven chodíme tak kolem jedné odpoledne, to se mi zdá nejlepší. Nebo podle toho jestli doma po poledni spí, někdy jdeme i o půl třetí...
A většinou dopoledne je kouzelnej, třeba včera krásně spal dopoledne, tak to bylo fajn. Jen se mi nedaří na chvilku zalehnout s ním, takže to většinou časově nevychytám a pak mi to chybí, ale už jsem si tak ějak zvykla, že toho spánku mám daleko míň jak předtím.

Jejda, jsem se nějak rozjela, se omlouvám... 😀 😝 😔

lenajsek
autor
6. led 2010

Jinak my měli Silvestra daleko lepšího jak Štědrý den, Lukin byl ukázkově hodnej, dokonce kolem šesté večer spal, bylo to naprosto v pohodě, o půlnoci tuháč, tak jsme si připili s manžílkem u jeho postýlky a slzička mi ukápla jak jsem ho tam tak viděla a hlavou mi proběhlo vše, co jsme letos zažili a že jsme se dočkali toho zázraku... Takže Silvestr u nás suprovej, Štědrej den, resp. večer pláč, ale příští rok to už určitě bude lepší. 🙂

Evi fish ahoojky! Díky moc za gratulaci! Taky tomu nemůžu pořád věřit, že Lukinka máme, že se to povedlo... Anička je fakt parádnice, je kouzelná, máš moc pkný fotky a krásná je ta, jak je rok 2008 a pak po roce, 2009 s manželem v posteli... 😵 No a culíčky krása. 🙂
Taky přeji vše NEJ do novýho roku a ať je lepší jak ten letošní 😉 . To jseš dobrá, že chodíš do práce. A je fajn, že jseš takhle spokojená, že Ti to vyhovuje. 😉

Beri, takže malej tak hezky slintá po ručce, jo? 😀 A krásně spí, závidím... 😉 I když nemůžu si na noci stěžovat, některý děti v noci pláčou, a to ten náš naštěstí ne, jen dneska...

Kočky, jdu si na chvilku lehnout, než se vzbudí.

Moc vás zdravím a dám nějaký nový fotky do alba, tak mrkněte.

Páá, mějte se krásně!