= Sluníčka = (z Neplodnosti)

lenajsek
23. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Ivetka (Reprofit), 39tt, čeká chlapečka, vše OK, TP 1/7 - držíme palce!
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, screening, OK, tripple testy OK
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, screening OK, velký UZ 25/6, KO 26/6
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 19tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Supitko (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Dáša - na podzim bude znovu bojovat
Tiuška (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!! 😵

moncato
26. bře 2010

Ahoj Holky...tak já jsem dneska už na nemocenské......tak jenom čekám na měsíčky které by měly dorazit dneska a od zítřka bych měla stimulovat....tak já zítra písnu co a jak.....zatím papa

lenajsek
autor
26. bře 2010

Moni, tak ať MS dorazí co nejdřív a ať je na hoooodně dlouho poslední!!! Držím palce!!
Dala jsem do albíčka nějaký aktuální fotečky, tak můžete mrknout.
Krásnej sluníčkovej páteček všem! 😉

beras
26. bře 2010

Ahoj sluníčka 😀 Moni super držím palečky i s Tomáškem at už se opravdu zadaří a ty jsi mamina 😉 Lenajsku tak pěkně Lukášek valí s váhou i mírou 😅 Prostě další šikovnej chlap 😀 Já jsem dopol uklízela a ted jsem šoupla do trouby honzovky a šla udrndat ven Tomíka a než jsem došla tak buchty už jsou upečeny 😀 Sice tam fouká ale je teploučko. 😝 V pondělí už nás čeká poslední očkování ,pak hned kyčle doufám teda,že už taky poslední no a v půl roce poradna a zvesela na příkrmy.Ted v úterý mi došla krabice od Hami a v ní jedna sklenička první mrkvička,jedna přesnidávka a krabice mléka Hajaja.Zapoměla jsem ,že jsem se tam ještě v těhu registrovala a koukala jsem co mi to poštačka nese,protže jsem si rychle nedovedla uvědimit co jsem zase kde objednala 😀 😀 😀 😀 Už pomalu Toma učím pít z Avent hrníčku ale je to tak trochu boj.Zase se ksichtí jenom jak ucítí něco jinýho jak kozenku 😀 Tak jsem mu vytáhla tu vnitřní gumku a teklo mu to pak jsem jí tam vrátila a opět škleb a to tam měl jen převařenou vodu.Včera jsem koupila granulovanej čajík fenykl,medunka azase hokus pokus a to už mu chutnalo víc jak voda i když to není sladky a už věděl potvůrka,že musí i potáhnout aby něco teklo.Tak snad to brzo natrénujem at má čím zapít mrkvičku no ale jak ho znám tak jako po kaši si dá radši mlíčko. 😀 😀 Berunky mějte krásne víkend i když má pršet a pište. 😀 😀

daisy14
26. bře 2010

Ahojky sluníčka!
Moni, tak je to tady, držíme palečky, ať to už vyjde!
Leni, Lukášek je moc šikovný, až budeš mít ty fotky od fotografky, doufám, že se pochlubíš 😉
Beri, hezky trénujte, však ono mu to chlapíkovi brzo dojde, jak se dostat k jádru 🙂

Tak hezký víkend všem, sluníčkový, i když hlásí déšť!

jitulik24
27. bře 2010

Ahoj sluníčka. Tak mi dnes MS dorazila, sice přišla o 5 dní dřív a i přes to že jsme se doma snažili seč nám síly stačily, ale co naděláme ☹ . V PO mě čeká odběr krve na hormonální profil a 7.4 kontrola. Akorát si myslím že to na IUI nebude, protože vaječníky si občas dělají co chtějí a někdy se flákají takže netvoří folíky 😖 . Popravdě mi ta brzká návštěva MS udělala čáru přes rozpočet. Máme naplánováno jet na návštěvu za synovci na druhý konec republiky a kdyby folík byl tak by jsme měli po návštěvě.
Moni držím palce ať ti to klapne a brzy hlásíš // 😉

jitulik24
27. bře 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============

* Sluníčkové stimulantky *
===============

* Sluníčkové snažilky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - 3minimálka někdy v dubnu, květnu - bojuju!
Jitulik24 (Supitko) - (Reprofit) - 6x IUI. 7/4 KO popřípadě IUI držíme palce!!!
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj. 3 IVF kolem 13/3 držíme palce!!!
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil všemi očekávaný Lukášek, 3360g, 52cm, moc moc gratulujeme!!!

bohumila1
27. bře 2010

Ahoj holky, chci Vás jen pozdravit! Dlouho jsem tu nebyla a koukám, že některé stimulujete-takže hodně štěstí! My se máme v rámci možností fajn, s Peťou řešíme atopický ekzém, máme odebranou krev na alergie, tak jsem zvědavá...Spaní se nám zhoršilo, malý se v noci většinou drbe, takže moc nespí, tím, že v noci vstávám k němu (malá by jinak prospala celou noc), se malá taky budí a chce taky napít, takže je to horší. Ale snad se to zlepší 🙂 . Byli jsme teď na dovolené v Jižních Čechách a malý se tak vyčistil, že ekzém skoro nebyl vidět, vrátili jsme se dom-ekzém se objevil a bylo. Takže něco je u nás doma špatně-lámeme si hlavu, ale nemůžem na nic přijít. Možná měli ti lidé, co v bytě bydleli před náma, kočku nebo psa-musíme to zjistit. Vypozorovali jsme totiž, že je malý asi alergický na kočky-tchyně má kočky a vždy, když přijde, malý zrudne a začne se drbat-kočičí alergeny se dostanou všude. No nic, potvrdí to testy. Uvidíme. Jinak už přikrmujem-kupuju skleničky, vařit budu výjimečně, aspoň první rok. Malému nedělá dobře květák, malé mrkev, není to tak, jak jsem myslela, že budou jít stejnou stravu 😢 . Kojím a kojím a chci kojit co nejdýl, klidně do dvou let, když to půjde. Jinak máme už přes 8 kilo. Ještě se ozvu, musím jít , mějte se zatím, pokud nezapomenu, těším se na sraz 😉

moncato
28. bře 2010

Ahoj holky,
hlásím, že MS dorazila právě dneska klasicky se zpožděním...tak od zítřka začínám stimulovat a v pátek jedu do Olomouce na kontrolu tak jsem zvědavá.... 🙂

daisy14
28. bře 2010

Ahoj Mončo, tak ať všechno probíhá bez problémů, a dobře dopadne.
Bohunko, zdravím, dlouho o Tobě nebylo slyšet. děti rostou jako z vody 🙂 I když s tou alergií to je pech, no snad se to zlepší. Nemáš nějaké fotky, že bychom skoukly Tvoje šikulky 🙂 Měj se fajn!

jitulik24
31. bře 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj. 3 IVF 29/3 začíná stimulovat držíme palce!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - 3minimálka někdy v dubnu, květnu - bojuju!
Jitulik24 (Supitko) - (Reprofit) - 6x IUI. 6/4 KO popřípadě IUI držíme palce!!!
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil všemi očekávaný Lukášek, 3360g, 52cm, moc moc gratulujeme!!!

beras
31. bře 2010

Ahoj sluníčka 😀 Moni tak at vajíčka krásně rostou 😀 Bohu no chudák bobek malej ☹ to ho musí trápit ☹ Mrknu na mmb ,tuším ,že jsem tam někde viděla ,že paní tam psala neco o atop. exému jak ho léčila u svého syna.Když to najdu tak ti to písnu kde to hledat.Jinak u nás 😀 Tomík se plazí jak mu to jde ale nejlíp to jde dozadu.Dopředu leze bez plínky 😀 ale už je s ním prča.Venku ve sportáku kouká a jsme spokojení oba 😀 ,protože si nedovedu představit,že by koukal jenom do střechy 😝 Trošku mu to podzvednu a je to paráda.V pondělí dostal poslední očkování a tetami ho zvážila prý at za čtrnáct dní při půlroční nemám šok 😀 .Dobry 7660 g a 67cm . 😀 Jenom at moc rychle nenabírá mám tady hafo plínek do 9 kg 😀 tak at to pěkně zužitkujem.Zítra odjíždíme tak snáším na hromádku a už mě to nebaví 😝 Nějak se nemůžu do toho dostat když jsem balila pořád jenom berunku a ted ještě jedna hromádka teda skoro hromada navíc 😀 😀 Nejmenší a největší hromádka 😀 Tak zítra budu mávat Ivetce a Šárce 😀 😀 😀Taky by mohla napsat jak se mají s danečkem.Už tady nebyla strááášně dlouho 😔 Tak berunky končím, jdu uklízet at se nevrátíme dosvinčiku a dobalit ,protože jak se znám už v Mohelnici jako tradičně přijdu na to,že jsem něco nechala doma. 😀 😀 Tak krásny velikonoce a at vás nebolejí zadečky .Pa 😀

moncato
31. bře 2010

Ahojky....děvčátka....tak já mám nějak silnou menstruaci...už ji mám 4 den a pořád silně krvácím..normálně 4 den už jenom špiním nic víc.... ☹ tak nevím. Jo a zapomněla jsem napsat co beru...tak že dostala jsem Bravelle a beru 300 jednotek denně....už mi začínáá hrabat...manžel má odpolední a o výkendu nebude doma tak se s těma myšlenkama peru sama a není mi moc dobře.....

moncato
31. bře 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - Bravelle 4x 75IU - 2/4 kontrola

* Sluníčkové snažilky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - 3minimálka někdy v dubnu, květnu - bojuju!
Jitulik24 (Supitko) - (Reprofit) - 6x IUI. 6/4 KO popřípadě IUI držíme palce!!!
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil všemi očekávaný Lukášek, 3360g, 52cm, moc moc gratulujeme!!!

lenajsek
autor
31. bře 2010

Holky ahojky, nějak nestíhám, omlouvám se!!
Moni, držím mooooc palečky! Ty injekce neznám, to je asi něco novýho, že?
Ať se konečně zadaří, tfuj tfuj!!

Taky je u vás tak škaredě? Tady dneska jo, ale nám to nevadí, teď jsme hodně procházkovali, každej den venku 2x a vždycky tak na dvě a víc hodin, takže dneska bude odpočinek, akorát zajdem ke kamarádce, co má taky Lukáška víc jak rok starýho, tady kousek od nás, tak to bude fajn.

Moc vás zdravím a jak bude chvilka, písnu víc... Lukášek měl včera 4 měsíce, neuvěřitelně to letí! Příští týden má Tadík od Elis půl roku a pak hned Tomík od Beri... to je sííla!

Holky, co ten srazík? Už bych vás sluníčka chtěla vidět, i ty vaše sluníčka malý... 😉

Bohunko ahoojky! Obdivuju Tě kočko, zvládáš to vše perfektně, s kojením smekám! Já mám kolikrát co dělat s Lukinem, se dvěma bych to neustála.
Opatrujte se, moc vás zdravím!

Beri, hodně štěstí na kyčlích, snad už bude vše OK.
Letím za malým, papa, opatrujte se všechny a pozdravujte svoje miláčky!!

jitulik24
31. bře 2010

Ahoj sluníčka.
Dnes jsem si byla pro výsledky hormonálního profilu a jak jsem si myslela, tak mám vysoký prolaktin ☹ . Naštěstí vyloučili makroprolaktinemii. Takže TO je ten PROBLÉM 😖 😖 😖 . Zase dobrá zpráva je ta, že testosteron který jsem mívala vysoký už je pěkně v normě. Jo mluvila jsem se svým gynekologem a ten mi řekl že jsem udělala moc dobře že jsem přešla z Fertimedu do Reprofitu 😲 docela mě to překvapilo. Asi musí vědět něco víc než já že tohle řekl 😲 . Prý pan do Machač mi pomůže a mám ho pozdravovat 😀 😀 😀 .
V UT na 13hod. jdu na kontrolu a musím říct že se na pana dr.Machače moc těším 😵.
Leni to to letí. Dívala jsem se na fotky Lukáška 😵 😵 😵 krásné miminko 😵 😵 😵 .
U nás také prší, nechce se ani vycházet ven, ale musela jsem. Koupila jsem si novou bundičku, tak alespoň jsem si udělala malou radost 🙂.
Mějte se holky krásně. 🙂

lenajsek
autor
31. bře 2010

Beri, téda, Tomík je kus chlapa!!! 🙂 Ale myslím že Lukin bude mít víc v tom půl roce, nějak se nám chlapec rozpapal... 😀
Kdy jdete na ty kyčle? Jo, balení, to musí být něco. Taky myslím že kdybysme někam jeli, největší hromádku bude mít Lukin. 😀
Tak si Velikonoce užijte, snad vyjde počásko. Určitě plánujete i nějakej výlet. Tak už máte sporťák, jo? Ale ještě ho máš v lehu danej, že? Tak Tomík je šikulka, že tak lozí. 😉 A za chvilku určitě budeš už i přikrmovat... 😉

Eli, jak vám se daří?

Jiti, ani mě nepřekvapuje, že Ti neudělali kontrolní hormonální profil ve Fertimedu, proč by se tím zabývali, že... přece u nich je pacient až na posledním místě, proč by se namáhali přijít na to, proč se nedaří otěhotnět...
No nic, bez komentáře. Mně taky dlouho trvalo než mi došlo, že je to tam ztracený. Teď se můžu jen tlouct do hlavy, že jsme IVF měli u nich a máme jeden pokus zmařenej. Ale co se dá dělat, člověk se zase poučí z chyb.
Tak teď budu držet palce, aby bylo v Reprofitu veseleji a odnesla sis od nich krásnej dáreček. 😉 A díky za pochvalu Lukáška.

Jo, včera mi volala fotografka, že jsou hotový fotečky, v sobotu dopoledne si pro ně jedeme, tak pak něco hodím do albíčka a pošlu vám odkaz i na mail.

Lukinek teď měl zase chudák bolení, zase hrozně plakal, teď spí, usnul u prsa... jdu se konečně naobědvat a pak se budu zase věnovat malýmu, mám takový tušení, že pláč bude pokračovat... musela jsem zrušit i návštěvu kamarádky.

Mějte se fajn a pohodovej den, i když prší...

beras
31. bře 2010

Bohunko 😀 😀 😀 Našla jsem to.Mrkni na MMB paní má ID 2116 přezdívka Petéška.Najdi si to u ní v albu pod názvem Přírodní české výrobky. 😀
Jiti 😀 taky bych se na Machače těšila ale jsem ráda ,že už se na něj těšit nemusím 😀 A neboj dáte to určitě rycle do pucu at můžeš jít do další stimulky.Už jsi tam měla být dávno 😀 Leni tak jsem si myslela,že budu mít taky klid ale sotva jsem se naobědvala tak se milostpán vzbudil.Spal svejch dvacet a hotovo a za dvě hodinky může jít nanovo 😀 Ted tady pořvává hej ,hej a gůůů a vydává nepopsatelny zvuky až z toho kucká.Sliny až za ušima a ještě do togho se naučil prskat 😀 😀 😀 Nejlíp mu prskání jde večer u kaše to jsme zalepeni oba až na patě 😀 😀 😀 Na spaní je v kočárku v lehu ale jak nespí tak mu to mírně zvednu at kouká ven.Není to sed 😀 Na fotečky se těším. 😀

jitulik24
31. bře 2010

Leni ve Fertimedu mi dělali hormonální profil. Brala jsem na prolaktin a testosteron léky. DR Machač mi léky na prolaktin vysadil aby viděl jestli se mi ten prolaktin bez léků zase zvýší. Prý mi dá nějaké jiné léky na ten prolaktin.
Díky za držení palečků, už mi z toho všeho hrabe a chce se mi brečet vždy když je v okolí nová těhulka. Jediný účinný lék je miminko, tak snad nám k němu dr Machač pomůže.
Bery já vím, měla jsem odejít už dřív, byla jsem hloupá. Však jsem svému lékaři na gyndě řekla že ve Fertimedu jim nejde o pacienty, ale o finance. Jedině na koho z Fertimedu budu vzpomínat v dobrém je dr Vodička, ale ten naštěstí odešel a snad ho Fertimed nezkazil a je dobrým doktorem i nadále.

bohumila1
31. bře 2010

Ahoj holky, Beri, moc díky, viděla jsem, žes mi psala mejl, seš hodná, podívám se. My už jsme vyzkoušeli snad vše, je to pech.Myslím, že už jsme na něco přišli-na té dovče to měl čisté, ale jakmile jsme přijeli dom a dali jsme ho na matraci na zem, na které trávíme čas, tak tam zčervenal-je to stará matrace, sice s povlakem, ale přesto, válí se na ní taky náš pes...mi takové věci nikdy nevadily, ale asi začnou...prostě asi bude mimo jiné alergický na roztoče-po manželovi samozřejmě, jak jinak 🙂. Zítra budou výsledky, pak napíšu. Dnes měli poprvé příkrm jablko,hruška a do toho jsem nastrouhala banán-myslela jsem, jak jim to pojede-šklebili se u toho, to už jim víc jede brokolice než tohle, ale snědli to. Malá usnula přímo u krmení. Fotečky hodím tady do fotoalba, snad to zvládnu, musím se přece pochlubit 🙂. Jo, Beri, to je fajn, že Tomík leze, ti naši tak zvedají hlavu, točí se každý na jednu stranu, no zkrátka mohlo by to být lepší. Jsou trošku líní.

bohumila1
31. bře 2010

D:\fotky k vyvolání\fotka1.jpg

bohumila1
31. bře 2010

Holky, já jsem blbá, musí mi s tím pomoct manžel 😒

eliis
31. bře 2010

Ahoj holky,
omlouvám se, že jsem tady dlouho nebyla.
Bohunko zdravím tě! Dlouho jsi tady nebyla, ale mít doma dvě děti není zrovna jednoduché. S tím ekzémem mě to mrzí. Snad se vám to podaří brzy vyléčit. Vůbec neřeš, že se děti ještě nepřetáčejí na obě strany nebo že nelezou. Každé dítě je jíné a nesmí se srovnávat.
Beri, užíjte si to a dobře dojeďte. Já jsem asi divná, ale zatím jsem s Tajdou na noc nikde nebyla. Mám pocit, že by byl problém se spaním. V poslední době nechce přes den spát jinde než doma nebo v kočárku či v sedačce při jízdě. Ale někdy bych to měla asi zkusit....JInak míry máte krásné...to měl Tajda v 5-ti měsících (7600g a 66cm). Tomášek je fakt šikula, že už leze. Tadeášek couvá, ale dopředu to zatím nejde. Zkusím ho dát na zem taky nahého a uvidím.
Leni, jsem zvědavá na fotečky...určitě vám to tam bude slušet. Zvlášť když se Lukášek tak hezky smál. To bolení vás snad brzy přejde. Někde jsem četla že by to mělo definitivně přejít do půl roku. Jinak je Lukášek opravdu dlouhán.
Močno, moc ti držím pěstí, aby to vyšlo. A ty injekce mi taky nic neříkají....asi nějaká novinka. Tak snad ti přinedou štěstíčko.
Jiti, mě teda ve Fertimedu udělali HP jen 1x. Pak jsem přešla do Reprofitu a měla jsem vysoký prolaktin. Určitě si udělala dobře a věřím, že se na dr. Macháče těšíš. Je to super doktor.
Jinak Tadeášek už se otáčí na obě strany, při pasení zvedá zadeček a snaží se lézt dopředu. Ale zatím jen teda couvá. V postýlce v noci šíleně cestuje. Taky si už zvyknul na postýlku a spí v ní třeba do 6 nebo 7 do rána. Pak si ho vezmu k sobě, nakojím ho a spíme třeba ještě do 8 nebo dneska třeba do 9. V noci kojím většinou kolem 4 a pak teda až ráno. Je to teď super a tak doufám, že to nějakou dobu vydrží. Jen se mi nedaří aby chodil spát dřív jak v těch 10 večer. Taky už usne s manželem, tak jsem ráda. Ještě ho musím naučit vypít umělé mléko a můžu konečně vyrazit večer do ulic 😀 😀 😀 Jen nevím, zda z toho něco budu mít. Chodím 2x týdně na cvičení a neustále myslím na to, co se děje doma. Asi si na to budu muset zvyknou.
HOlky mějte se pěkně, užíjte si Velikonoce.
papa

jitulik24
1. dub 2010

Ahoj Eli a přišlo se na to proč máš ten prolaktin vysoký? Jakou jsi měla hodnotu? Já 150 a má být maximálně 25, no takže síla 😲 .

eliis
1. dub 2010

Ahoj Jiti, máš ho fakt vysoký. Já už si bohužel hodnotu nepamatuji. Ale lékama se to zpraví a budeš moc jít brzy na další IUI.
A kdepak se toulají ostatní sluníčka????
My jsme dnes byli s Tadeáškem poprvé v bazénu a bylo to super. Malému vůbec nevadila studenější voda a moc se mu to líbilo. V úterý nás čeká poslední očkování a půlroční kontrola. Jsem zvědavá kolik bude vážit a měřit. Když jsem ho vážila na sobě, tak měl 8,4kg, ale je to dost nepřesné tak uvidíme.
Mějte se . papa

moncato
3. dub 2010

Ahoj holky tak včera jsme byly u Macháče na ultrazvuku a vypadá to na 17-18 folíků. Vzhledem k dávce hormonů říkal Macháč, že je to dobré, ale , že na to, že su taková mladice bych mohla mít aj více. No co se dá dělat...snad to bude dobré. Břicho mám nafouklé tak , že jsem se z té kozy nemohla ani zvednout a Macháč mi musel pomáhat a chlamal se.Jsme se tam musela na te koze rozhoupat jak na houpačce abych s ní vůbec vylezla 😀 No každopádně říkal, že v úterý musíme zase na ultrazvuk a nejspíš ve čtvrtek nebo v pátek bude OPU. Včera to byl na víc masakr s vlakama , byly všude nějaké kalamity tak jsme furt přestupovaly.......zase písnu co a jak...papapa

moncato
3. dub 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - Bravelle 4x 75IUdenně - 17 až 18 folíků kontrola 6/4
🙂

* Sluníčkové snažilky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - 3minimálka někdy v dubnu, květnu - bojuju!
Jitulik24 (Supitko) - (Reprofit) - 6x IUI. 6/4 KO popřípadě IUI držíme palce!!!
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil všemi očekávaný Lukášek, 3360g, 52cm, moc moc gratulujeme!!!

lenajsek
autor
4. dub 2010

Ahoj sluníčka, krásné Velikonoce přejeme s Lukáškem... 😉

Moni, týjo, Ty máš tolik folíků... tak ať je tam hodně vajíček, jak na Velikonoce! 😉 Držím moc palečky! Tolik folíků si ani neumím představit... 🙂

Nějak nemám čas na PC, jezdíme po návštěvách, dneska dělám věci doma, zítra zase návštěva... a venku je krásně, tak chodíme hodně ven. Však vy určitě taky. 😉

Dala jsem pár foteček z toho ateliéru do alba, tak se můžete mrknout. Moc se mi líbí. https://www.modrykonik.cz/fotoblog/lenajsek/alb...

Mějte se všechny krásně a opatrujte se! Krásný svátky!

eliis
7. dub 2010

Ahoj sluníčka,
teda tady je nějak mrtvo ☹ .
Mončo, tak jak jsi dopadla včera na kontrole? Je super, že máš tolik folíků...o tom si já můžu jen nechat zdát. Při obou pokusech jsem měla jen 7 vajíček. No uvidíme, jak budu reagovat při posledním pokusu.
Leni, fotečky jsou moooooc krásné. Fakt vám to spolu sluší a Lukášek je krasavec. Taky by jsem měli zajít k fotografovi a udělat pár takových foteček.
A jaké jste holky měly Velikonoce?
Pro mě je to den jako každý jiný. Až bude Tajda větší, tak to bude samozřejmě jiné, ale teď mi ten svátek nic neříká. Včera jsme byli na posledním očkování a na půlroční kontrole. Tadeášek váží 8 kg a měří 67cm. Dnes je trochu uplakaný a má zvýšenou teplotku 37,4 tak budeme doma a na procházku půjdeme až zítra. Jinak jsem slaměná vdova....manža má teď 5-ti týdenní školící kurz v Brně. Naštěstí bude aspoň na víkendy doma....ale i tak .....je pryč 2 dny a mě už je doma smutno.
Všechny vás zdravím. papa

moncato
7. dub 2010

Ahoj holky....tak zítra se koná OPU. Jsem zvědavá nooo..kolik bude na konec vajíček...minule jsem totiž měla 11 folíků a jen 6 vajíček...tak doufám, že to bude lepší. Pak prodloužená kultivace...tak říkal Macháč, že v úterý pojedem na transfer. Jinak včera byl Macháč super..už mě nechtěl ani trápit tak tlačil na ultrazvuku jen na jednu stranu aby se podíval na folíky....a pak jak mi něco říkal tak jsem se rozbrečela tak mě uklidňoval...no však ho znáte....jsem čím dál tím víc nervóznější,, říkal , že po takové dávce hormonů se mi ani nediví....tak zítra mi držte palečky holky moje ať je co nejvíc vajíček...doufám, že i spoj bude dobrý do Brna, protože co jsme se teď najezdily tak pokaždé s nějakýma problémama...ty vlaky to je běs někdy 🙂 zítra večer jak dorazím tak hnedka písnu...tak papa
🙂

moncato
7. dub 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - Bravelle 4x 75IU denně - 17 až 18 folíků OPU 8/4

* Sluníčkové snažilky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - 3minimálka někdy v dubnu, květnu - bojuju!
Jitulik24 (Supitko) - (Reprofit) - 6x IUI. 6/4 KO popřípadě IUI držíme palce!!!
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil všemi očekávaný Lukášek, 3360g, 52cm, moc moc gratulujeme!!!