= Sluníčka = (z Neplodnosti)

lenajsek
23. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Ivetka (Reprofit), 39tt, čeká chlapečka, vše OK, TP 1/7 - držíme palce!
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, screening, OK, tripple testy OK
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, screening OK, velký UZ 25/6, KO 26/6
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 19tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Supitko (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Dáša - na podzim bude znovu bojovat
Tiuška (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!! 😵

garnek
16. čer 2010

Holky, sourozence??? Vy asi nemáte doma našeho Tomáška? 🙂))))) Tomiš mi dává opravdu zabrat, je to malé a zároveň velké šidlo...moc nás neposlouchá a i když vypadá jak andílek, tak je to malý ďáblík, takže my si určitě na sourozence pro malého počkáme, zatím mě věk netlačí a chtěla bych se vrátit tak na 1-2roky do práce, ale to jsou mé plány...možná, že to nakonec budu mít jako Beras 🙂)))
Jinak holky, máte krásné mimča doma 🙂)) Fakt to letí! Vždyť já už jdu za 1rok a 4měsíce do práce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No není to hrozné???!!! 🙂))
Jinak Dáši, ta moje kámoška taky čeká na testování, chce testovat v pátek, tak Vám oběma budu moc držet palečky, máte to holky na chlup stejné a já věřím, že za necelých 9 měsíců budete mít i stejný TP 🙂))
Holky pa, jdu relaxovat, bolí mě prdel jak sviňa...dneska jsme byli s malým prvně na kole 🙂 Pa gábi

jitulik24
18. čer 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============
Verča07- druhé těhu přirozeně, gratulujeme a držíme palce!!!, 4/6/2010 - screening

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - 3minimálka, ET 4.6. - 2 embryjka DRŽÍME PALCE!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Reprofit) - 8x IUI, začátkem července minimálka, DRŽÍME PALCE!!!
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Moncato - (Reprofit) - chceme adoptovat

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil Lukášek, 3360g, 52cm, moc gratulujeme!!!

garnek
18. čer 2010

Holky, tak kámošce to nevyšlo a je mi z toho ouvej....ach jo!!! Snaží se několik let, první IVF byl bez ET, protože dostala silný hyperstimulák a musela počkat několik měsíců až se jí zklidní tělo a když konečně podstoupila KET se superkvalitníma embryjkama, tak nic....ku.va tak kde je ta spravedlnost??? Kde se toulá?! Ještě jde v pondělí na krev, ale test z moči má negativní.....kéž by se stal ještě zázrak! Dáši, o to víc ti držím palečky, ať se ti to podaří, ať hlásíš jen samé dobré zprávy!!! Pa

lenajsek
autor
18. čer 2010

Ahoj sluníčka!
Tak ráno to vypadalo, že tady bude pršet, ale teď vykukuje sluníčko, tak vyrazíme odpoledne s kamoškou ven na prochajdu, uvidím na jak dlouho, podle Lukina, jak vydrží v kočárku. Ani trošku zvýšit sporťák nepomůže, on prostě dlouho v kočárku nevydrží. Si říkám, už aby seděl, že bych ho vždycky vytáhla a někam posadila a třeba by byl spokojenej... nebo i v sedě v tom kočárku. Ale úplně do sedu ho dávat nechci.

Jinak noci u nás katastrofa, dneska zase milionkrát vzhůru a pak zase hodinu v kuse plakal, kňoural, nepomohlo ani prso, ani voda, ani dudlík, chování, nic... tak jsem mu namazala dásně gelem, to pomohlo jen na chvilku a když za chvilku zase začal kňourat, tak jsem mu vrazila Nurofen a konečně usnul, tak spal v kuse od tří ráno do sedmi. Předtím se budil po půl hodině. 😝 😝
Uvidíme co dneska, už aby se ty zoubky prořezaly... ale je to furt dokola, jeden vyleze a zase se čeká na další... tak snad to bude časem lepší.

Beri, to je super, že manžílek dovezl tolik oblečků a kokinek, jen si dej, je to na nervy a energii... 🙂 A co vůbec Berunka, jsi o ní dlouho nepsala...
Na podzim valí znova, jo? Se už teď těší, co?
Jinak z lehátka mi Lukin taky už pomalu zdrhá, musím ho pokaždé fakt připoutat, ale i tak se tam mrví. 🙂

Eli, jestli má Tajda zvýšenou teplotku, to klidně můžou být ty zoubky, některý dítka mají i horečky... tak snad taky něco vyleze. 😉
A držím palce Tvé mamce, ať se jí daří pokud možno co nejlíp!

A s tím srazíkem, no zatím je to u mě hodně otevřený, nahoďte termín a snad MM přesvědčím... jestli ne, tak bych musela buď jet s někým jiným, a nebo nedojela, no... nedokážu nic říct.

Dáši, tfuj tfuj tfuj!!!!!! Sice nás napínáš, ale na druhou stranu chápu, že nemáš potřebu někam spěchat... 🙂 Jak se cítíš? Pokud nekrvácíš nebo nešpiníš, tak snad je vše na dobré cestě... mooooc držím palečky!!!!

Jiti, dle postupky vidím, že IUI byla zase neúspěšná... tak snad minimálka vyjde a konečně se zadaří! Taky moc držím palce! Takže manžílek na IVF přistoupil? To je dobře...

Gábi, Tomík je teda pěknej divoch. 🙂 To se nedivím, že druhý zatím neplánujete. Ale nikdy neříkej nikdy, že... 😉 Kdyby byl nějakej srazík v OL, přijela bys?

Veru, to je super, že zatím tak málo přibíráš! A jak se cítíš? Nejseš moc unavená? Ať je vše v pořádku! A možná na screeningu už něco bylo vidět, nám dr. předpovídala chlapečka na tom screeningu a nakonec to vyšlo. ALe je jedno, co to je, hlavně aby bylo vše v pořádku!

Holky, zítra jdu večer konečně ven, mám koupenej lístek na muzikál Jesus Christ Superstar, bude to u nás v zámecké zahradě ve Slavkově, jde i můj taťka, jehp přítelkyně, moje ségra s přítelem, tak se mooooc těším! Dobrou náladu si nenechám zkazit ani nepříznivým počasím, pokud by bylo škaredě, hodlám si to užít se vším všudy! Manžel bude hlídat, tak snad to zvládnou. Budu odcházet asi jak Lukin usne, chodí spávat kolem té sedmé večer, ono to začíná o půl deváté, tak to bude tak akorát. Zas tam nemá cenu být nějak dloho dopředu. Tak to fajn vyjde.

Jinak se snažím kojit už jen 1x za noc a teď pár dní už to tak vychází... tak snad už to tak zůstane.

Jdu si rychle umýt vlasy, dokud Lukin spí, u něj to není nikdy na moc dlouho...

Krásnej pátek a pohodový víkend všem přeji!!! Opatrujte se a snad budeme číst dobré zprávičky!!!

Páá

beras
18. čer 2010

Ahoj sluníčka 😀 u nás ráno bylo zataženo a sprchlo a ted tady svítí oskárek.Tomíka jsem lupla ne vzdoušek spinkat takk do půl třetí je klid.No i když já mám co dělat.Po druhé dojede beruna tak rychle převlíct a vezu ji na hip-hop.Večer mají vystoupení tak si to musejí ještě nachystat .Já s manželem pojedeme na šestou za ní .Bude hlídat babička tak se Tomča má.Mají povoleno uspat v jezdícím košíku 😀 😀 😀 .I když večer už je tak zhuntovanej ,že usíná dobrovolně.V kočárku už sedí normálně,protože se přitáhne a sedne si.Už i sám pěkně sedí a dr. říkala ,že jak se sám udrží pez opory tak ho tyk klido můžu nechat.Dnes už polezl trochu dopředu a měl z toho hroznou srandu.Já naproti němu na čtyřech a ten se mohl uřechtat.Leni 😀 u nás někdy ty noce stojejí taky za to.sice neřve ale pořád sebou hází a převaluje se 😝 .No už jsem si zvykla 😒 ,že se zase vyspím až po třech letech.Beruna byla pořád napít ,čůraní pak lozila z postýlky do postele.Ale mě to fakt neva a ani manželovi.Prostě si to užíváme a víme,že ta doba stejně jednou sončí ☹ a aspon máme na co vzpomínat.Třebas jak jsem skopla berunu z postele atd.. 😀 😀 Zítra odpol . jsem sama ☹ .Berunka jde na narozeniny a manžel na sraz.A v neděli jede až někam k Plzni a bude se vracet večer.Jinak ted vedeme spor,protože strašně nutně to naše střevo potřebuje novej mobil .Já z toho už šílím 😠 TEn její je blbej a bla ,bla,bla 😠 Taj se máte děvčata na co těšit,prptože dnešní děti jsou opravdu někdy na mord 😀 Eli , tak přeju at to s maminkou dopadne jen a jen dobře ,protože Tadeášek má babičku mc rád a už ted jí to dává najevo a jí dává sílu bojovat.Dáši 😠 😀 hernajs nenapínej stejně tam máš dvě tak už nám to napiš dneska. 😀 Berunky mějte krásný víkend a já určitě nakouknu.PA

jitulik24
18. čer 2010

Ahoj Leni, já jsem ani nedoufala, že by ta IUI mohla dopadnou jinak s takovou hodnotou spermiogramu. Včera jsem psala Machačovi, že by jsme chtěli zkusit minimálku. Tak mi napsal, že mám začít brát 3-7 den clostík 3x denně a 8-9 den na ultrazvuk a pak mi osobně řekne co dál. Jo manželovi se to rozleželo v hlavě a už to bere v pohodě. Jsem opravdu hodně optimistická, tak snad mi ten optimismus k něčemu bude a dopadne to dobře 😉 .
Dáši, držím stále palce a opravdu jsem si jistá, že ty // najdeš 😉 😵
Veru, gratuluji k dobrým výsledkům screeningu 🙂 .

daisy14
19. čer 2010

Dobré ráno, tak tu máte fotečku 🙂
Ať koukám jak koukám, jsou prostě tam!!!

verca07
19. čer 2010

Ahoj holky, tak jenom zapínám počítač kvůli Dáši, jsem zvědavá jak malé dítě, a hle 😅
Dáši moc moc moc moc moc gratulujem, mám z tebe obrovskou radost. ALe už jsi to tušila co?
Jitit je mi to líto že to nevyšlo, ale minimálka určo klapne.

Leni Pohlaví stejně jako u Toníčka vědět nechceme. Takže se to dovíme až v prosinci.
tak já letím a hezký vkend

beras
19. čer 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Dáši jupí,jupí,jupí já jsem to věděla ,že tam určo budou. 😀 😀 😀 😀 😀 Nádherny čárečky a hlavně at vše pokrračuje tak jak má a věř tomu,že určitě bude vše v pořádku. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

daisy14
19. čer 2010

Holky díky moc, mi to pořád nějak nedochází 🙂

jitulik24
19. čer 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============
Verča07- druhé těhu přirozeně, gratulujeme a držíme palce!!!, 4/6/2010 - screening
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - 3minimálka, ET 4.6. - 2 embryjka, hlásí // DRŽÍME PALCE!!!

* Sluníčkové stimulantky *
===============

* Sluníčkové snažilky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Reprofit) - 8x IUI, od 21.6 clostík, 25.6 KO, začátkem července minimálka, DRŽÍME PALCE!!!
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Moncato - (Reprofit) - chceme adoptovat

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil Lukášek, 3360g, 52cm, moc gratulujeme!!!

lenajsek
autor
20. čer 2010

Dášiiiiiii!!! Paráááda, taky jsem to tak nějak tušila, když jsi nic nepsala... 🙂
Moc moc gratuluju, čárky vypadají krásně, tak teď aby to takhle šlo i nadále... mám ooobr radost a držím palečky pořád, ať vše klapne až do zdárného konce!!! Kdy máš jít na kontrolu kočko? Jejda, to je nádherná zpráva!

Veru, tak to pak jo... 🙂 A kdy máš Veru ten TP? Bych ho písla do postupky...

Holky, krásnou neděli, já dneska mám naordinovaný úklid a praní, je toho tady dost, tak se loučím...

Opatrujte se a pááá!

jitulik24
20. čer 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============
Verča07- druhé těhu přirozeně, gratulujeme a držíme palce!!!, 4/6/2010 - screening
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - 3minimálka, ET 4.6. - 2 embryjka, hlásí // DRŽÍME PALCE!!!

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Reprofit) - 8x IUI, od 21.6 clostík, 25.6 KO, začátkem července minimálka, DRŽÍME PALCE!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Moncato - (Reprofit) - chceme adoptovat

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil Lukášek, 3360g, 52cm, moc gratulujeme!!!

moncato
20. čer 2010

Dááášoooo.....gratulujíííííííííííííí moooooooc 🙂

garnek
20. čer 2010

Dáši supeeeeeer!!! gratulujuuuuu!!! Opatrujte se a držte se a kdy máš kontrolu? 🙂))

bohumila1
21. čer 2010

Holky,chci Vás pozdravit a pogratulovat Dáše k pozitivnímu testíku!! Já jsem stejně už věděla, že to vyjde!! Děti už mají 10 měsíců, hodila bych fotky na FB,ale nechodím tam a jak se to tam vlastně dává? No zkusím to. 🙂 Eli,mamince držím pěsti, ať je brzy v pořádku. Včera jsem s dětmi jela do OV za kamarádkama s dětmi, měli jsme sraz u jedné z nich, mělo se grilovat a pršelo, ale i tak to bylo fajn a v srpnu si to zopakujeme 🙂 . S kámoškou jsem se domlouvala, že jakmile přestanu kojit, sebereme se a na víkend vyrazíme na relaxační víkend do lázní, tak se moc těším 😀 . Jé, malá přilezla ke mně a postavila se soporou, tak asi nastávají krušné časy 🙂

daisy14
21. čer 2010

Ahoj holky, díky za všechny gratulace, jste sluníčka ! 😀 Já se raduju, ale potichu, to víte trochu mám obavy, které možná opadnou až po prvním UTZ.
Bohunko, super, teď Ti začnou děti lézt na všechny strany, bude sranda 🙂

daisy14
21. čer 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============
Verča07- druhé těhu přirozeně, gratulujeme a držíme palce!!!, 4/6/2010 - screening
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - 3minimálka, ET 4.6. - 2 embryjka, hlásí // - Ko UTZ 2.7.

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Reprofit) - 8x IUI, od 21.6 clostík, 25.6 KO, začátkem července minimálka, DRŽÍME PALCE!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Moncato - (Reprofit) - chceme adoptovat

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil Lukášek, 3360g, 52cm, moc gratulujeme!!!

lenajsek
autor
23. čer 2010

Ahoj kočky! Dneska jsem nahmatala špičičku třetího zubáka, vpravo nahoře. 🙂 Tak snad se už brzo vyklube. A dneska po hafo dlouhé době byla nádherná noc, Lukin spal od sedmi večer až do půl paté ráno, manžel šel akorát do práce, tak to tak dobře vyšlo, že ho viděl. Ale dvakrát v noci jsem se napůl probudila a kontrolovala ho, jestli dýchá, že tak dlouho spí.. 😀 Pak byl hodinku vzhůru v postýlce, kecala přetáčel se a koukal a v šest ještě zabral do půl osmé. 🙂

Bohunko ahoojky! Na FB jsem si Tě už přidala, tak se pak těším na nějaký fotečky dvojčátek! 😉 Relaxační víkend bych brala, musí to být super. Pak někdy s kamoškou taky vyrazíme, ale to má ještě čas.
A děti máš moc šikovný, teď to bude mazec, uhlídat obě dvě... ať to vše zvládáte, hlavně Ty!!! Moc zdravím!

Dáši, jak se cítíš? Doufám, že odpočíváš! Moc na Tebe myslím a moc držím palce!!!

Jiti, Tobě se za chvilku blíží kontrola... tak ať to vše dobře dopadne! Zatím máš Clostík a pak budeš něco připíchávat, že? Držím palce!!!

A co ostatní sluníčka, jak se máte?

Krásnej pohodovej slunečnej den!!!

beras
23. čer 2010

Ahoj sluníčka 😀 😀 Leni dálší zoubek na světě?U nás taky ale dvojka nahoře 😀 Jinak dnes se frajírek předvedl.Už si stoupnul.Sice se chytl a hned šup a stál.Tak už bude po srandě ho nechat jen tak .Holt doted jsem ho v kočáře nepřivazovala at má volnost.Normálně jen seděl a né teda vzorně ale pořád vylepenej na jedné nebo druhé straně a pozoroval jak se točejí kola.A nebo taky kde jede nějaky auto 😀 z toho je urvanej nejvíc.Holky a kde jste všechny?Aspon napište pár řádků 😉

daisy14
23. čer 2010

Ahoj sluníčka, kde jste!?
Tak Lukášek má už třetí "zubisko" super, jo než vyrostou další to bude ještě trvat 😉
No Tomášek za chvilku bude mamce utíkat, šikulka! 😀

Holky jak já to vydržím do toho prvního UTZ, to je hrozné čekání! Jo začínám být docela unavená, přijdu z práce a musím jít na hoďku spát, normálně se mi oči zavírají samy 😀 Jinak jsem v pohodě 🙂

eliis
23. čer 2010

Ahoj holky,
Dáši moooooc gratuluji. Mám z toho fakt radost. Moc jsem ti to přála a jsem ráda, že se to povedlo. Holka šetři se a když jsi unavená, tak si klidně lehni. Těhotenství je prostě "jiný stav" 😀 To čekání do UZ je hrozný, ale uteče to jako voda a uvidíš bobíška nebo dva.
Beri, teda Tomík je šikulka. Tajda se do stoje přitahuje pořád, ale sám se ještě nepostavil. Holt je to lenoch líná.
Tak Berunka chce nový mobil. No jo, dnešní děti jsou uplně jiné a bohužel s tím nic neuděláme. Nejhorší je to mezi dětma ve škole. Jak nemáš super mobil, mp4.....atd. tak jsi úplně mimo.
Leni, super že už má Lukášek další zoubek. Tak snad budete mít teď ty noci klidnější, teda aspoň na chvilku, než poleze další. A jak sis užila muzikál. Určitě to bylo super a přišla jsi taky na jiné myšlenky. A co manža, zvlánul hlídání Lukáška?
Jiti, za chvilku máš KO, tak držím pěstí aby bylo hodně vajíček.
Bohunko jsem ráda, že ses k nám přišla podívat. Ty ještě kojíš? Tak to je super u dvou dětí. Relaxační víkend bude určitě fajn. Taky bych si dala říct...
Holky, tak mám za sebou první noc bez Tadeáška. Ještě jsme s ním nikde mimo domov nespali a tak jsme to chtěla v sobotu zkusit u tchánovců. No a manžela napadlo, že bych si mohla po dlouhé době vyrazit a on že tam s malým bude spát sám. Nejdřív jsem z toho měla obavy, ale nakonec to bylo super. Jela jsem ke známým na chatu a fakt jsem si to užila. Sice jsem říkala, že se chci hlavně pořádně vyspat, ale to se nedalo. Spát jsem šla ve 3 ráno a v 6 jsem byla vzhůru. Takže jsem druhý den byla ještě větší troska než obvykle.
Tadeášek se konečně začal pohybovat dopředu. Plazí se jak housenka a vypadá to strašně směšně, jak vystrčí ten zadeček. Taky mám podezření, že mu lezou zoubky, protože se v noci často budí, pořád něco kouše, cucá si palec a spodní ret. Tak snad se toho zubu konečně taky dočkáme.
Holky nevíte, od kolika měsíců by mělo dítě vydžet v noci bez jídla? Uvažuji, že Tajdovi začnu snižovat množství mlíčka, ale nevím, zda to není brzy. Zkusím něco najít na netu. Mějte se. papa

lenajsek
autor
24. čer 2010

Ahoj sluníčka!

Beri, to je Tomík šikulka! Za chvilku už bude krásně stát a pak co nevidět chodit, to je paráda, šikulka jedna! 😉 A z toho stoje si i sedne, uvidíš. 😉 A Tomík se nakláněl v kočárku, aby viděl kola? no týjo, to bych se bála, že přepadne... já teda Lukina uvazuju od začátku, aby si zvykl na to, že v kočárku je uvázanej.

Dáši, uvidíš, uteče to jako voda a na UZ uvidíš krásný emryjko nebo dvě se srdíčkem.. to bude nádhera! Moc držím palce, aby to fakt vyšlo se vším všudy! A ze začátku je člověk fakt utahanej jako kotě, to dělají nejen změny v těle, ale i Utroš... Tě obdivuju, že chodíš do práce. Já první trimestr skoro furt spala a byla jsem ráda, že můžu být doma, nemusím každej den jinak vstávat a můžu si jít lehnout kdy chci... snad Ti nebude špatně od žaludku a budeš těhotenství zvládat v pohodě, taky Tě snad nepotká nějaký špinění... snad bude vše OK, moc Ti to přeju!

Jiti, Ty jdeš zítra na kontrolu, tak moc přeju, aby tam byly krásný folíky! Uvidíš, že se to tentokrát povede!!! A na sliznici bereš mateří kašičku? A vínko Ty nepiješ, to je škoda, bo to taky prokrvuje sliznici... 🙂

Eli, Tajda je taky velká šikulka! To Lukin ještě neleze ani dozadu, zato se pořád otáčí kolem své osy už docela rychle a válí ty sudy... ale lozit nebo se plazit, to ne... má furt břicho na zemi a nezvedá se na natažených rukou, jen na předloktí.. 😝 S takovou kdo ví, kdy bude lozit... ale nehrotím to. On na to přijde.
A super, že sis odpočala od malýho, sice jsi toho moc nenaspala, ale někam vypadnout je fajn. Manžel měl super nápad, fakt. 😉 Si to někdy zase zopákneš, ne? 😉
Jinak ta minulá sobota u nás byla super. Jsem byla dopoledne v tom Brně na nákupech, sice jsem trošku pak nestíhala, ale bylo fajn jít konečně nakupovat bez kočárku, aniž by z něj někdo hýkal, příště jak pojedu, tak si toho naplánuju míň, nebo zajdu s kamoškou na kafe... už jsme s manžílkem domluvení, že to zase někdy zopáknem.
No chlapi si to tady vyloženě užívali, Lukinek byl ukázkovej, hráli si, pak šli ven, pak si zase hráli, R. Lukina nakrmil a pak pro mě dojeli autem na vlakový nádraží a já Lukina nakojila. A příště už asi nebude ani prso potřeba, včera jsem po obědě Lukina ani nekojila... tak myslím že už bude zvládat oběd bez prsa.
A večer to bylo taky super, nepršelo, muzikál byl fajn, já jsem ho už viděla jak v Praze, tak v Brně, no jako v Praze se Střihavkou, Bártou a Basikovou to bylo ho hodně lepší jak v divadle v Brně, ale já věděla, na co jdu, tak jsem byla spokojená. Šlo mi hlavně o muziku, já ten muzikál miluju, tak spokojenost. Sice večer kosa jak z nosa, ale naštěstí jsu OK. A Lukin se vzbudil asi 20 minut po tom, co jsem došla a dala si horkou sprchu, tak to vyšlo akorát. 🙂

Ohledně toho nočního jídla - myslím že už v půl roce by děti mohly vydržet bez jídla celou noc. Ale problém je podle mě u kojených dětí, že ty prostě mají asi nějak zafixovaný buzení v noci na prso/flašku... nejde podle mě ani tak o to, že mají hlad, jako o ten zvyk. To ostatně podezřívám i Lukina, že rozhodně hlad v noci nemá, na žízeň mu dávám vodu, ale stejně chce pak prso. Nějak je to asi uklidňuje. A sice je Tadeášek už nekojenej, ale asi si to moc dobře pamatuje, že v noci dostával prso, nebo flašku a asi se toho zvyku nechce zbavit... si myslím. A bavily jsme se o tom i s jinýma holkama, který to takhle v noci mají a asi na tom něco fakt bude. I moje dr. to říká. Tak mu klidně zkus snížit tu dávku, myslím, že by to ničemu vadit nemělo. A vím o několika dětech, co jsou od pár týdnů na UM, tak kolem toho půl roku už spí celou noc, takže nemají v noci prostě hlad. 😉

A jestli Tajda slintá, strká si vše do pusy, má trošku zvýšenou teplotu nebo i trošku průjem, je neklidnej, tak to jsou zuby. Dr. mi říkala, že kdyby v noci i hodně plakal, tak mu můžu dát i třeba Panadol nebo Nurofen. Že se může dát na to svědění zubů, nebo i třeba bolest. JEdnou jsem to dala a fakt to pomohlo. Asi je to chudáky trápí...

Mějte se krásně slunáčka, příští týden má snad přijít už to léto, tak snad půjdem poprvé na koupák.

Pááá!

beras
24. čer 2010

Ahoj sluníčka 😀 musím se jít trochu odreagovat 😀 za hodinku mě čeká zubajda 😝 😝 .Sice preventivka 😅 ale na tohle jsem fakt máčka 😒 .Jde i berunka a příště půjde i Tomík 😀 Ted jsme po O a hrae si.Udělala jsem mu z jídelní židličky stoleček a dala na něj hračky a je klídek.Eli Tadeášek je taky šikulínek a prostě všechny dětičky tady 😀 😀 😀 Noční krmení já třebas si pamatuju,že berunce jsem dělala sunar v noci ještě v roce.Prostě to žahla a byl klid ale protože jsem jí měla blbě naučenou tak to bylo co tři hodiny 😖 Ted Tomíkovi dám cucnou z flašky vodu a k ránu kolem čtvrté ,dnes teda až v pět dostane BEBU.Už asi fakt má hlad,protože spí neklidně a škrouká mu v bříšku a jak to vypije tak chrní dál 😀 Zrovna včera jsem to říkala tetě a ta říkala,že je asi fakt hladovej tak to nemám řešit a dát mu.Prostě každej tvoreček je jinej.On v šest večer slupne kaši a za hodinku jak ho dávám spát tak stěží do něj natlačím 60ml mlíka a to ještě u toho dělám blbinky at odvedu pozornost.Tak do rána to je dlouho.Už jsem mu zkoušela dát rohlík se sýrem a dobry.Tak na to budeme pomalu najíždět 😀 at se víc večer nají.Jinak jsi se odreagovala pěkně , ani spát jsi nepotřebovala 😀 😀 .Leni ,jasně neřeš lezení rozleze se až bude chtít 😀 co mu bude kdo diktovat 😀 A manžel je vzornák jak to s Lukáškem zvládl je fakt pořádně ty chlapce zapojit 😀 😀 😀 Jéva musím letět se zkulturnit 😅 , nablejskat chrup 😀 oblíct hádátko a jet pro berunku do školy.Na parkovišti naleštit další chrup 😀 a hurá na zubajdu.Dáši 😀 😀 😀 hele já jsem byla na první ultr. tak štajf ,že jsem od rána pořád něco dělala a nebyla schopná jednu věc dotáhnout pořádně do konce 😀 😀 😀 Tak fakt věřím,že jsi zralá na cvokaře a hlavně kolik miminek tam je.Strašně bych ti přála dvě 😀 at už nikdy víc nemusíš nic podnikat ale na druhou stranu ☹ ☹ víme o čem je řeč, at je tam jedno a vše klape jak má. 😀 Pa.

jitulik24
25. čer 2010

Holkýýý hlasím návrat od Machače. Tak mám dobré zprávy Dnes 7DC máme 8 nadějných folíků, sliznici 8,7mm. Od zítřka si začínám píchat fostimon jeden denně. V UT kontrola a ve ČT nebo PÁ OPU Machač říkal, že z toho má dobrý pocit 😀 😀 😵 😵

jitulik24
25. čer 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============
Verča07- druhé těhu přirozeně, gratulujeme a držíme palce!!!, 4/6/2010 - screening
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - 3minimálka, ET 4.6. - 2 embryjka, hlásí // - Ko UTZ 2.7.

* Sluníčkové stimulantky *
===============
JITULIK24 - 8 IUI - 1xpotrat -21tt, 1xZP-5tt, stimulace na minimálku clostíkem a fostimonem, KO 29.6, OPU 1.7-2.7

* Sluníčkové snažilky *
===============
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Moncato - (Reprofit) - chceme adoptovat

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil Lukášek, 3360g, 52cm, moc gratulujeme!!!

lenajsek
autor
28. čer 2010

Ahoj sluníčka, tak snad tady máme kooonečně to léto!!! 🙂

Jiti, Ty jdeš zítra na kontrolu, tak moc držím palečky, ať tam jsou krásný folíky a je jich hojný počet! Jak zvládáš injekce? Snad v pohodě... kéž by to už teď klaplo!!!

Dáši, jak Ty se cítíš těhulinko? 😵 Jdeš v pátek na UZ, tak moc moc držím palce, aby tam bylo krásný srdíčko/srdíčka 😵 , opatruj se, pohlaď bříško a nech se hýčkat a moc to s prací nepřeháněj!

Beri, jak jsi dopadla u zub? Snad OK. Příště půjde i Tomík? To bude za půl roku? Kolik má Tomík vůbec už zubáků? Lukinovi se už prořezala ta horní jednička a mám pocit, že za chvilku bude i ta druhá, bo pořád v noci pláče, přes den taky kňourá, musí ho to docela dost bolet... některý dítka to prostě asi snáší hůř. Takže u nás noci pořád naprd... dneska zase troška Nurofenu, pak konečně zabral a přestal plakat.
Jinak někdy kojím 2x v noci, někdy ne. Někdy zabere jen voda. Ale jednou v noci kojím pořád.
U nás je to tak, že taky v šest slupne kaši, pak koupačka a pak ještě trošku nakojím. Když nemá kaši, tak mu dám 125ml Beby, pak koupačka a pak kojení. A kolem půl jedenácté, jedenácté, vyjímečně ve dvanáct se vzbudí poprvé. To zkusím dát jen vodu a dudlík a když to nezabere, tak prso. A pak se vzbudí tak kolem půl čtvrté, čtvrté a podle toho, jestli jsem už jednou kojila v noci, tak zkouším znova vodu. A když jsem předtím nekojila, tak prso. A to pak je hodinu vzhůru, někdy hodinu a půl a pak ještě tak na hodinku, hodinku a půl usne.
No a přes den klasika, 3x po půl hodinách, někdy 40-45 minut, víc ne...
Ty Beri už nekojíš? Dr. mi říkala, že tak kolem toho 10. měsíce by se pomalinku mělo s kojením přestávat, ale já bych chtěla do toho roku, pokud to půjde kojení udržovat, už kvůli té potencionální alergii...

Jinak jsme byli včera u tchánovců na návštěvě, Lukin byl na dece na zemi na trávě v zahradě a byl maximálně spokojenej. Zítra chceme jít na ten koupák, tak se těším. Dostal od manžílka takovej malinkatej stan s krtečkem, zboku jsou síťky proti hmyzu, tak ten mu tam postavím a bude jak ve stínu, tak na něj nepůjdou hmyzáci.
BUdem ho pak brávat i k nám na chalupu.

Eli, jak vám se s Tajdou daří? Snad jste v pořádku.

A co ostatní sluníčka?

Jdu obědvat, mládě konečně usnulo. Mějte se krásně a všechny moooc zdravím!

wikky
28. čer 2010

Ahojda SLUNÍČKA moje 🙂 🙂 🙂
Jsem tu a hlásím se po dlouhé době,snad mi to odpusíte....
Nejdřív musím popřát Dáše 😵 přiznám se,že jsem ji špehovala na Reprofiťačkách 😀 Dáši,gratuluji moc moc moc,holka,teď už to výjde!!!
Jinak se máme fajne,úspěšně jsme oslavili první narozeniny a to hned na několikrát,užili jsme si to,já jsem zamáčkla slzičky,jak to utíká 🙂 Tadeášek je naše zlatíčko,pořád si žvatlá a na všechny mává,každý chlap je táta,no legrace 😀 😀 😀 Sice zatím nechodí,ale sám udělal už 5 krůčků,myslím,že je to otázka chvilky,máme 6 zoubků a 7 leze,pořád kojím,i když už minimálně,takže postupně nahrazujeme kojení Sunarem a kaší.Chodím na 2h denně do práce,tož času nazbyt moc není,ale všechny bych vás moc ráda viděla,tak musíme domluvit nějaký srazík,spíš teda asi až po prázdninách,nebo jak to vidíte???My odjíždíme 18.7. na týden na dovču,jinak budeme tak nějak doma a u sestřičky v Karviné.Záleží na vás 😉
Moc vás všechny zdravím i vaše mrňousky a pokud budete chtít mrknout na fotečky,nějaké mám na Facebooku.
Tak zatím pa pa a já se pokusím psát častěji 😎

lenajsek
autor
28. čer 2010

Šárinko ahooojky! Moc moc se omlovám, že jsem nenapsala gratulaci Tajdovi k prvním narozeninám, tak prosím přijmi gratulaci opožděně...
Tak Tadeáškovi přejeme s Lukinem vše NEJlepší, ať je to pořád vysmátý sluníčko, ať krásně roste, směje se, raduje se ze života, všechno objevuje a ať je zdravej a šťastnej, ať Vám zkrátka dělá jen a jen radost a zlobí málo... 😉
Máš pravdu, letí to jako voda! To už je víc jak rok, co jsem Tě navštívila v porodnici... mazec!!!!
A Tadeášek se určitě co nevidět rozejde, paráda!!! Mu pak nebudete stačit. 😉 A je to teda velká šikulka! Kolik váží a měří v roce? A jseš dobrá, že chodíš i do práce. Šikulka.

Na srazík - asi bych to nechala taky na září, ale nevím jestli s dítkama jít do restauračky bude to pravý, jestli je uhlídáme... chtělo by to pořádně velkej dětskej koutek, nebo nějaký hřiště nebo zahradu... 🙂

jitulik24
29. čer 2010

Leni, injekce jsem zvládla řekněme hodně srandovně 😀 . První injekci fostimonu se mi podařilo rozlít, tak sem tu vodičku honila po stole, ale podařilo se mi vše nasát, tak jsem to do sebe bodla. Vím že to není vůbec hygienické, ale přeci nepromrhám dávku 😀 . Druhou dávku jsem zvládla až na to, že už jsem injekci měla zabodnutou v břichu, když jsem si uvědomila, že jsem neodsála vzduch z injekce 🙄 . No a třetí už byla na 100% v pořádku 😉 .
Už pěkně nervuji, snad opravdu bude hodně folíků. Podle toho, jak mě bolí vaječníky bych řekla, že tam určo nějací budou 🙂 . Jak přijedu, tak vám dám vědět.
Dáši, jak se ti těhulkuje? Držím na čtvrteční kontrolu palečky 😉