= Sluníčka = (z Neplodnosti)

lenajsek
23. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Ivetka (Reprofit), 39tt, čeká chlapečka, vše OK, TP 1/7 - držíme palce!
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, screening, OK, tripple testy OK
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, screening OK, velký UZ 25/6, KO 26/6
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 19tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Supitko (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Dáša - na podzim bude znovu bojovat
Tiuška (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!! 😵

lenajsek
autor
30. čer 2009

Non é vero, Bohunka se ozvala! No hurá, už jsem jí poslala odkaz na naši diskuzi.
Evi, jak to? Kurnik, mám to v odeslaných... ☹

beras
30. čer 2009

Já mám taky mejlík bez fotéééčky 😀 Evi madraci mám normální molitanouvou.Já jsem na berunu měla fungl novou taky molitanovou ale ta je u bráchu.Ted mám od švagrové i s postýlkou a tak molitanovou.

beras
30. čer 2009

Leni mám tu mejlovku jak píšeš.Mejlík od bohunky tam mám ale foto nikdééé 😀

lenajsek
autor
30. čer 2009

Jsu z toho volaká zmätěná... 😀
Tak snad to teď už bude OK. Hlaste, jestli máte oba chlapáky v mailu... 😀

beras
30. čer 2009

Já nemám ničč 😀

lenajsek
autor
30. čer 2009

Beri, jak to? A máš mail na Atlasu?

evik80
30. čer 2009

Už mám oba. Já jsem předtím nedostala mailik vůbec.
Ivetko, nááádhera. Krásná, šťastná a spokojená rodinka. Tak to má být. Těším se na další fotky, kde bude Danielek více v detailu.

jitulik24
30. čer 2009

To jo, takový sex v ordinaci 😀 Máš pravdu, nějaký lékař u toho byl a dokonce i sestřička, tak to nebude až tak přírodní 😀 Ivetčina rodina, moc pěkná fotka až je mi z toho smutno. Tedy ne z Ivetky a její rodiny, ale z to je jedno ☹

lenajsek
autor
30. čer 2009

Beri, teď jsem to poslala jen Tobě, tak snad už to dojde, jinak nevím. 😒

beras
30. čer 2009

Leni já jsem Ti poslala mejlík s tou adresou.Možná je to nějaky zabržděny.Tož du kuknout 😀

beras
30. čer 2009

Leni pořád nič.Tak vyzkoušíme jinou. 😀 verulanek @atlas.cz

lenajsek
autor
30. čer 2009

Beri, tak to zkusím na tu druhou... 😉

lenajsek
autor
30. čer 2009

Beri posláno. Jestli to nedojde, mě omejou. 😝 😕 😀

lenajsek
autor
30. čer 2009

Evi, myslíš matraci do postýlky? To já zatím vůbec netuším... ☹

beras
30. čer 2009

Leni mám to. 😀 verulanek klapl

evik80
30. čer 2009

Leni, mám na mysli matraci do postýlky.

beras
30. čer 2009

Evi matraci neřééééš stejně budeš mít mimi nastěhovany v posteli 😀 A neříkej néé.Dopadne to tak. 😀

eliis
30. čer 2009

Ahoj holky,
tak jsem konečně tady. Od včerejška nám nešel net, tak jsem z toho byla na nervy ☹.
Jiti, já myslím, že je to na dobré cestě a čárka bude určitě každým dnem silnější. Utroš bych určitě nevysazovala. Mě ho dokonce doktorka doporučovala brát až do 14tt. Kdyby jsi ho náhodou neměla, tak si nemyslím, že by se něco pokazilo, ale jistota je jistota.
Veri, zdravám tě. Je fajn, že je Toníček tak hodný. Snad budu mít taky takové štěstí.
Evi, chápu tě, že se bojíš nakupovat, ale jak píše Lenča, co se má stát, to se stane. Ozák by nákupy určiitě zvládnul. Já svému manželovi taky věřím, ale asi by mě mrzelo, kdybych mimču nemohla nic koupit. Co se týče té matrace, tak já už mám vybráno - polokokosová.
Šárinko, Tadeášek je moooooc krásný . Už se strašně těším, až budu chovat toho svého Tadeáška 😀.
Ivetko, moc vám to všem spolu sluší. Snad brzy pošleš detailnější fotečky malého.
Beri, tu zavinovačku jsi fakt koupila dobře. Já jsem se po ni taky párkrát dívala na MMB, ale vždycky stála kolem 400 kč. Na zítřejší KO budu držet pěstí. Snad s tím cukrem dopadneš lépe než já a udržíš ho v sobě.
Leni, teda ty už máš krásné bříško. Věcičky pro mimi vypadají fakt zachovale. Já jsem taky toho názoru, že je lepší nakoupit dopředu, než se pak honit. Z manžela si nic nedělej. Oni moc pro ty nákupy nemají pochopení. A tobě se zdálo o pindíkovi? Že by znamení? Mě se na začátku těhu zdálo, že jsem porodila holčičku, no a čekám chlapečka. Tak třeba budeš mít štěstí a budeš mít princeznu.
Jinak oslavu jsem si užila až až. Opět jsem se nacpala k prasknutí a ráno jsem mále šokem spadla z váhy. Je to děs. Zdá se mi, že to teď jde nějak rychle nahoru. Už jsem přibrala 7 kg ☹ .

eliis
30. čer 2009

Ještě k té kosmetice. Ptala jsem se na zkušenosti kamarádek a byly mi doporučeny tyto značky - Sebamed, Hipp, Bubchen....Já zkusím Hipp - krásně totiž voní. Stejně si myslím, že každému mimču vyhovuje něco jiného, tak nezýba nic jiného, než zkoušet.

eliis
30. čer 2009

Chtěla jsem se vás ještě zeptat, jaký máte názor na masáž hráze? Budete jí provádět nebo to necháte osudu. Já bych se chtěla vyhnout nástřihu, tak to asi zkusím. Jestli chcete, tak se mrkněte na odkaz.
http://www.zbynekmlcoch.cz/info/ostatni_obory/m...

jitulik24
1. črc 2009

Ahoj sluníčka, druhá čárečka trošinku zesílila 🙂 Holky já se úplně klepu a žaludek se mi svírá nervozitou. Snad to tedy bude dobré. Dnes si jedu pro ten

jitulik24
1. črc 2009

utrogestan

jitulik24
1. črc 2009

Jsem z toho tak mimo, že jsem to odklepla dřív, než jsem to dopsala 😀 😵

jitulik24
1. črc 2009

Posílám odkaz na album na MK s dnešní fotkou těhotenského testíku 😉

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

lenajsek
autor
1. črc 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, 26tt (ST), TP 14/10, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, 1/7 KO (i test na cukrovku)
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, 23tt (ČT), TP 29/10, screening OK, tripple testy OK, cukrovka OK, 2/7 KO u gyndr., 19/8 KO ve FN OL.
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, čeká chlapečka , 21tt (PÁ), TP 13/11, screening OK, velký UZ OK, od 3/8 na PN, bude si užívat těhulčení... :o)
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 20tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO, 29/7 3D UZ

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, moc moc držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Daisy14 (Dáša) - na podzim bude znovu bojovat
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit), 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!

evik80
1. črc 2009

Hezký den sluníčka,
v prvé řadě Ti Jituško potichoučku gratuluju a moc Ti přeju, aby čárka sílila každým dnem.
Dnes začíná být horko hned z rána, ještě že už budu v práci příští středu končit, to cestování v tom horku fakt není nic moc. Je toho tolik co ještě musím nachystat na předání, ale to se nedá nic dělat.
Beras už má test na cukr za sebou a určitě to dobře zvládla. Jsem zvědavá na sebe, jak to zvládnu.
Elis, co se týče masáže hráze, tak bych to také určitě chtěla zkusit. Na jedné stránce jsem četla, že je lepší když masáž provádí někdo jiný. Tak jsem se Ozáka ptala, jestli by to zkusil a moc mile mě překvapil, řekl, že jo. Čekala jsem přesně opačnou reakci. Překvapuje mě každým dnem.

lenajsek
autor
1. črc 2009

Ahojky sluníčka, zdravím při prvním červencovém dni! A hned taková zprávička, no Jiti, jen tak dál!!!! MOc moc držíme palečky, ať čárečka krásně sílí!!!!! 😉 To je dobře, že si jedeš pro ten Utroš. Podle mě ho ještě budeš potřebovat... 😉
Eli ahojky, tak to je fajn, že net zase jede. 😉 Kde jsi tu matraci vybírala? Přímo v nějakým dětským obchůdku, nebo budeš objednávat z netu? Já ještě neviděla žádnou na vlastní oči, abych si ji mohla testnout, jak je tvrdá... a tou polokosovou myslíš, že je tam kokosový vlákno a molitan? To věřím, že se na svýho Tadeáška těšíš, to asi my všechny... teda na ty svoje mimča... 😀
Jinak kdybych měla spolíhat na to, že by výbavičku kupoval MM, tak to by mimčo asi nemělo nic na sebe, bo jemu přijde, že toho všeho máme hodně... a skoro vše je pro něj zbytečný... on to prostě neprožívá tak, jak já... je mi to líto, ale co nadělám... snad bude aspoň mimčo prožívat, jak bude na světě.
Eli, díky za pochvalu bříška... 🙂 Některý věcičky jsou moc pěkný, některý jsou víc použitý, ty mám bokem jako na doma, tak to je v pohodě. A je fajn, že sis oslavu užila. Taky bych si nějakou dala líbit. Asi se nadlábnu příští týden na oslavě narozenin manžílka, bude tradičně u jeho rodičů na zahradě, budem tam my, tcháni, švagr, moje ségra s přítelem a můj taťka s přítelkyní, tak to bude fajn. Snad vyjde počasí.
A z kil si nic nedělej, já si včera stoupla na váhu, a už mám celkem taky 7 kg nahoře!!!! 😲 😒 Ale co člověk nadělá... já to mám hodně v prsou a teď to bříško, ale pokusím se omezit sladký, na tom teď nějak hodně ujíždím.. 😝 😀
Beri, s tou zavinovačkou jsi fakt měla štěstí, já včera večer projížděla MMB asi dvě hodiny, jen kojenecké potřeby, a na žádnou levnější než za 400 nebo 500 jsem nenarazila. Fakt jsi měla štěstí. 😉 A jakou má barvu?
Moc na dnešní KO držím palce, i na tu cukrovku... ať to dopadne dobře.
Eli, Ty jdeš na Ko zítra, tak taky hodně štěstíčka. 😉

lenajsek
autor
1. črc 2009

A ještě k té masáži hráze, no asi to vyzkouším, ale někdo tvrdí, že mu to moc nepomohlo, a někdo zase zkouší to roztahování tím balónkem Epi-no. Že to simuluje průchod dětské hlavičky. Že se ta hráz musí roztáhnout, a ne namasírovat... tak nevím. K té masáži se používá nějakej speciální olejíček na masáž hráze, že?
A díky moc Eli za odkaz, mám ho už uloženej, tam se píše tak 6 týdnů před porodem začít, že? Stačí jednou denně, ne?
A taky jsem četla, že hodně kočkám tu masáž provádí manžílci, a že si to docela užívají... no ženský už asi míň, asi to nebude nic příjemnýho, ale je fakt, že když to provádí někdo jinej, je to asi lepší. Tak se zkusím MM zeptat. My jsme téma porod ještě moc neřešili, ani nevím, jestli tam bude chtít se mnou být, vím že dřív ještě před těhotenstvím nechtěl, ale teď nevím, jestli nezměnil názor. Musíme to probrat. A asi se zajedem podívat už do nějaké porodnice na prohlídku, chci rodit v Brně, tak tam mám ze 3 porodnic na výběr.
Evi, tak to je fajn, že Tě Ozák překvapuje. Doufám, že jen příjemně. 😉 Kdy máš další KO kočko? 😉 A s tím vedrem to je fakt hnus. 😝 😝

eliis
1. črc 2009

Ahoj holky,
Jituško, taková dobrá zpráva a hned po ránu 🙂 . Taky ti potichoučku gratuluji. Já myslím, že je to na dobré ceste. Držím pěstí!!!
Evi, já jsem se taky ptala manžela a hned odpověděl že jo. Taky ho hned zajímalo, jak se to dělá a od kterého tt se má začít. Tak jsem mu to vysvětlila a řekla, že bych to ze začátku chtěla zkusit sama. Přece jen si nedokážu představit, že by to dělal on - je to takové zvláštní. K této části mého těla se většinou takhle blízko dostal jen při určité činnosti 😔 , tak si teď nedokážu představit, že mě bude roztahovat 😀 . Asi jsem divná... 😝 .
Beri to už má za sebou, tak snad je vše v pořádku.

jitulik24
1. črc 2009

Holky, moc vám děkuji. Ještě jsem zapomněla napsat, že mi dnes vezmou ve Fertimedu krev. No to by mě zajímalo kolik může být HCG 11 den+-1 den. Od rána lítám po bytě jak šílenec a nemůžu se na nic soustředit 😉 .