= Sluníčka = (z Neplodnosti)

lenajsek
23. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Ivetka (Reprofit), 39tt, čeká chlapečka, vše OK, TP 1/7 - držíme palce!
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, screening, OK, tripple testy OK
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, screening OK, velký UZ 25/6, KO 26/6
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 19tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Supitko (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Dáša - na podzim bude znovu bojovat
Tiuška (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!! 😵

verca07
30. lis 2009

Leni obrovská gratulace tobě i Lukáškovi. Doufám že jste oba v pořádku a porod proběhl hladce.

beras
1. pro 2009

Ahojk sluníčka 😀 taky mi Lenička psala 😀 tak jsem nemusela nakukovat.Tak holky snažilky snažte se o holčičky at ti naši raubířové mají nevěsty 😀 😀 a když se povedou chlapečci tak založíme fotbalové mužstvo. 😀 No už se těším až uděláme jak bude teplo nějakej srazíček .

beras
1. pro 2009

Holky já šmejdilka 😎 jsem našla na regionech v tématu Vyškovačky v 10.21 příspěvek s nadpisem vyškovačky fotku Lukáška 😀 😀 Koukněte je nádhernej 😀

ajusa1
1. pro 2009

Holky, připojuji se k velkému štěstíčku! Leničce a Lukáškovi přeji jen a jen zdravíčko! Pozdravte mi ji. Já snad budu rodit ta 17 dní. Jsem od holek z hus, občas jsem se tu ukázala. Dáši, mi se zběžně známe. Moc ti přeji aby ti Reprofit splnil přání jako nám, taky na 2pokus. A to jsme si zapomněla píchnout Pregnyl a posunulo se mi to všechno o 1den, měla jsem strach že mi praskou folíci a nic z toho nebude. Nakonec mám v bříšku chlapáka 🙂 , opatruj se. Všechny zdraví Ajuša.

garnek
1. pro 2009

Leni, moc gratuluji k Lukáškovi!!!!! Krásné jméno, krásné datum, tak ať jste oba jen a jen zdraví a silní a ať se malému v životě daří jen samé dobré věci!!!!!

wikky
3. pro 2009

Ahoj sluníčka 😉
dnes jsem psala Lenče,jak se jim daří a kopíruji odpověď.....
"Ahoj,máme se fajn,akorát pořád hubneme,dneska v noci se mi teprv začalo tvořit mlíko,tak musím hodně kojit,snad bude přibírat.Taky jsme trošku žlutí,tak nevím jak s propuštěním.Jsu nevyspalá,ale šťastná,moc zdravím."
Snad bude tedy brzy vše jak má být a půjdou domů.Jinak tady je nějak pusto,ale i tak všem přeji hezké prosincové dny 🙂

verca07
4. pro 2009

Ahoj holky,
tak druhý zázrak se v mém případě nekonal a já jsem včera o miminko přišla. Ve středu jsem začla špinit a na ultrazvuku už bylo miminko menší než před týdem a bez srdíčka. Včera jsem byla na revizi. Dneska už je mi líp, ale předchozí den byl šílený. Takový strach že se neproberu z narkozy a zustane tu po mě Toníček sám s Petrem. To bylo šílené. Musím říct že díky bohu že máme Toníčka, ten mi dodává sílu a člověku se snáz zapomíná.

eliis
4. pro 2009

Ahoj holky,
kdepak se všechny touláte?
Verčo, tak to mě moc mrzí. Ani nevím co napsat. Tvé obavy naprosto chápu, ale naštěstí vše dopadlo dobře. A to, že ti Toníček pomáhá zapomenout je super. Jsou to naše malé sluníčka, která nepřestanou nikdy svítit a hřát. Drž se!
Šári, díky za zprávy o Leničce. Snad se to hubnutí zastavilo a Lukášek už pěkně přibírá. Žloutenka snad nebude moc vážná a brzy je propustí za tatínkem domů. Jestli jim budeš ty nebo holky psát, tak je moc pozdravujte.
Beri, na fotečku jsem se hned podívala a musím říct, že se jim Lukášek mooooooc povedl. Už se těším na další fotečky. A kdy ty nějaké dodáš do alba???
Jinak u nás je vše při starém. Malý je zlatíčko, pěkně papá a taky přibírá. Vážila jsem se s ním a vychází to, že už má 5,1 kg. No uvidíme, kolik bude vážit u doktorky. Pořád se snažím každý den kočárkovat, ale už je tam pěkná zima.
HOlky všechny vás zdravím a přeji pěkný víkend.

beras
4. pro 2009

Ahojky sluníčka 😀 tak snad už lenajsek bude brzo doma.Teda pokud už není 😀 Veru taky mě to mrzí když už se stal další zázrak ☹ ale je jasny ,že se stane další a třebas to nebude opět dlouho trvat. 😉 Chápu tvoje pocity ☹ já jsem to takhle měla před porodem když jsem měla ty bolesti a furt mi brali krev a pořád nějaky špatny výsledky tak jsem měla taky pořádně nahnáno. ☹ Eli fotečky dodám snad o víkendu.Ted jsem nějak ve skluzu. 😀 😝 Pekly jsme s mamkou tak už to máme hotovo 😝 a ono do toho uklidit,uvařit vyprat a jeden raubíř a pubertačka a manžel kterej ted dělal dýl v práci tak jsem ráda,že tento týden už bude pomalu končit.No a dnes jde ještě manžel na bowlig a strašně hredě mi oznamoval ,že příjde dnes a nééé až zítra 😀 😀 Ha ,ha neznám ho první den,že?Ale ráno jedem s mamkou na nákup tak má o zábavu postaráno 😀 😀 😀 Ted už ta moje msta musí klapnout a když né tento týden tak příští týden mají vánoční večírek a to by bylo aby se mi to nepovedlo 😀 😀 😀 A až se podruhé narodím taky chci být chlap 😀 😀 Mějte berunky fajn víkend a pište.Pa 😀 😀

lenajsek
autor
4. pro 2009

Hoj sluníčka moje nejmilejší!!!
Zdravíme vás s Lukáškem, hají v postýlce, konečně usnul po šíleným jekotu... jdu naprosto K.O., dnes nás pustili, doma nestíhačka vůbec nic, popovídám někdy jak bude čas, nebo mrkněte na Vyškovačky, tam jsem se rozepsala...
Děkuju moc za SMSky a gratulace, udělaly mi obrovskou radost! A omluva, že jsem do SMSky nenapsala čas, na to jsem nějak v té euforii zapomněla... 😀 Narodil se v 17.30, vyvolávačka v 10.dopol, porod šel rychle, nikdo to nečekal, hlavně ten konec... no popíšu. 😉

Bojujeme s kojením, u prsu mi usíná, jedno prso hrozně nateklý, rudý a horký, tak musím chladit a dávat tvaroh... Máme odsavačku ode dneška, tak i odsávám a dávám dokrmy ze stříkačky, jsu ráda, že nemusíme Nutrilon jak v porodce, ale dokrmím svý mlíčkem. A taky máme na chvilku půjčenou váhu, tak budu mít chvilku přehled, jestli nabírá...
Je to zázrak, že nás pustili, že nabral a konečně neubíral... Máme sice žloutenku, ale hodnoty krve OK, tak to bylo na propuštění. Musíme dávat k oknu na světlo, tak snad to pomůže. Držte palce, i s tím kojením.. je to časově náročný, ale věřím, že se to vyplatí a já se plně rozkojím, abych nemusela dávat ještě dokrmy... možnáje na to rozkojení ještě moc brzo, možná je to otokem, že nechce moc sát a usíná tudíž u toho, a nebo je to tou žloutenkou, že je línej a spí u prsu.. nevím.
Navíc mám klobouček, mám naprd bradavky, malej se mi ani nepřisál na sále, tak mi bylo jasný, že je někde problém. Ze začátku šílenost, ječel jak na lesy, když se měl přisát, teď se přisaje, sice někdy to dýl trvá, ale nakonec přece jen, ale pak si dvakrát cucne a spí... takže tak je to u nás.

Ještě zkusím vložit nějaký fotky do albíčka a jdu spát, za dvě hodiny vstávám, abych malýmu dala prs, on by se sám nepřihlásil a s váhou na tom nejsme tak, abych ho mohla nechat celou noc o hladu...
Snad se to zlepší.

Ještě odkaz na naši mediální hvězdu: http://brnensky.denik.cz/miminka/prave-jsme-se-...
Je to 15. fotka, pokud dobře počítám... nebo si naklikejte doprava na našeho prďolku.

Verunko, je mi moc líto, co se stalo, jen jsem to v rychlosti přelítla... drž se kočko, hodně síly... věřím, že Toníček a manžel jsou oravdu oporou... myslím na Tebe.

Jiti, pořád držím palce.. kdy máš jít na kontrolu? Třeba to ještě vyjde, MS ještě nedorazila?

Páá sluníčka, jdu hajíííí, ozvu se, jak mě ta potvůrka naše malá, ten náš zázrak nechá...
Zdravím a díky všem!

lenajsek
autor
5. pro 2009
jitulik24
5. pro 2009

Ahoj Leni, gratuluji k Lukáškovi a přeji Vám všem v životě štěstíčko a zdravíčko 😉 , hlavně ať Vám Lukášek dělá jen samou radost 😵 .
Jinak mi včera přišla MS, takže máme za sebou první neúspěšnou IUI a pak že do třetice všeho dobrého, že 🙄 ? No nic jedeme dál, od 7. 12 začínám opět jíst Clostík a znovu IUI. Docela bych si přála být tak v klidu, jako když jsem šla na první IUI a prostě věděla že se to povede. Teď jsem pořád jen skeptická a nervozní a nejde se toho zbavit ☹ . Moc Vám holky děkuji za držení palců, můžete je držet dál 😉 , děkuji 🙂 .

jitulik24
5. pro 2009

Jéé teď mi naskočilo tolik nových příspěvků.
Veru, moc mě mrzí, že těhu nedopadlo 😢 , naskočila mi z toho husí kůže, vzpomněla jsem si na sebe v srpnu ☹ . Máš ale doma oporu a navíc je dobré, že otěhotníš v klidu domova 😉 .
Leni Lukášek je krásný chlapeček 😵 . Na těch fotkách vypadáš moc šťastně a to je dobře, teď už bude jen sluníčko na nebi 😉.

beras
5. pro 2009

Ahojky sluníčka 😀 LENAJSKU VÍTEJ DOMÁÁÁÁ 😀 😀 😀 😀 neboj vše půjde jak má ale chce to trpělivost a tu ty máš tak se nic neboj.To ,že se malej nechce přisávat bez kloboučku nehrot.On až ty bradavky trochu vytáhá tak to pak půjde dobře.A tím,že má tu žlotutenku tak je lenošnější a opravdu ho dávej k oknu.Tomík měl náběh na žloutenku tak od začátku taky pořád ležel doma u okna. 🙂 Jiti je to naprda ale co jinýho zbyde než doufat,že tahle IUI už bude poslední 😉 A já jmám jaksi trochu rýmu tak tady do sebe valím vitamínky a doufám,že se Tomík neosype.Jinak jak jsem minulej týden začala tu antikoncepci tak jsem jí dnes hodila do koše i když stála na měsíc 250 kč 😠 Pro kojící je jednofázová a mě po ní bolela hlava a začala jsem krvácet. 😝 Na to krvácení mě dr. upozornila,že se to často stává.No tak si říkám na co jí beru když krvácím a je mi to k prdu. 😝 Až přestanu kojit tak si nechám napsat normální. Tak a ted si jdu přečíst co lenča psala o porodu.Dobrou noc 😀 😀 😀

moncato
6. pro 2009

Ahojte holkyyy.......jé Leni..Lukášek je pěkňoučký..... 🙂

jinak 19 lednu jedu k Macháčovi domluvit se co dál.....

Verčo ..mrzí mě co se ti stalo....hlavně, že máš doma zdravého chlapečka to je důležité 🙂

Jitko....držím pěsti na další IUI ...doufám, že se povede...🙂

evik80
7. pro 2009

Ahoj sluníčka, ani nevím kde začít a koho dřív pozdravit. Vemu to tak nějak po pořadě:

Leničko, ještě jednou obrovská gratulace k Lukáškovi. Je nádherný a je to pěkný dlouhán. Začátky jsou fakt těžké, vím o čem mluvím. Přeji Ti hodně trpělivosti, bude to jen a jen lepší.

Eli a Beras, Ti vaši kluci, těch je teda kus. To my v jejich věku takovou váhu mít teda nebudeme. je vidět, že máte velmi kvalitní mlíčko.

Veru, moc mě mrzí, co se Ti stalo.

Jituš, další IUI to určitě jistí.

Moc zdravím i Šárku s Tadeáškem.

My se máme fajn. Pořád kojíme+dokrmujeme.

Tak já se jdu na obědvat, pak přisosnu Alexe a letím ke gynDr. na kontrolu.

Mějte se všechny báječně.

E+A

jitulik24
9. pro 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 2xIUI, od 7/12 baští Clostík, 14/12 KO držíme palce!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit), bohužel nezdar, ale nevzdává to a nabírá síly na nový boj v novém roce!!! Držíme palce!!!
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 se narodil všemi očekávaný Lukášek, 3360g, 52cm, moc moc gratulujeme!!!

jitulik24
9. pro 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 3xIUI, od 7/12 baští Clostík, 14/12 KO držíme palce!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - nabírá síly na nový boj v novém roce!!! KO 19/1 držíme palce!!!
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 se narodil všemi očekávaný Lukášek, 3360g, 52cm, moc moc gratulujeme!!!

lenajsek
autor
9. pro 2009

Ahoj sluníčka, omlouvám se, že jsem tady teď nebyla, ale nějak není fakt čas. Ale mám pozitivní zprávičky!!! Malej se zdá, že už jí daleko líp jak předtím, už si našel svůj rytmus sání, někdy ho přiložit je ještě problém, třeba dneska v noci zase ječel, ale včera krásně pil a v pondělí taky... a když se hemží, tak mu prostě zavážu ručky do té plínky a jde to. 🙂 Zatím to je 20min na jedno prso, takže docela časově náročný... a dneska jsem zkusila hned po tom co jsem oddělala klobouček, přiložit k bradavce a sál i z bradavky!!! 😵 Ale musí to být až po tom kloboučku, ještě je přece jen nemám tak vytáhlý... ale myslím že je to na dobré cestě, všeobecně to kojení... 🙂

V pondělí u nás byla dětská dr, hrozně malýho chválila, přišla zrovna když jsem kojila a říkala že to vidí nadějně, že se to určitě poddá a taky, že jo. To zrovna pil krásně. Ukázala mi rovnou pár dalších poloh při kojení, tak to střídáme a mám fakt radost, že mu to už tak hezky jde.
Zatím jsme toho moc nepřibrali, zdaleka ještě nejsme na své porodní váze, ale určitě brzo budem. V pondělí jdeme k ní do ordinace na přeměření a převážení, tak jsu zvědavá, jak dopadneme.
Jinak to prso už je daleko lepší, hodně jsem ho masírovala a nahřívala pod sprchou a pak hned ručně ve sprše odstříkávala, a nejvíc pomohl ten tvaroh. Takže pije z obou, krásně to z nich teče... 🙂

Berunko, moc děkuju za rady, jdeš moc hodná, fakt jsi mi pomohla!!! DOšly Ti už ty fotečky? Posílala jsem je až včera, jsu ostuda, vím... 😒 😝

Dneska jsme doma ještě s taťkou, od zítřka už budem doma sami, Radek už bude jezdit do práce. Ale pak je víkend, tak to bude zase fajn. Dr. říkala, že ten týden po propuštění radši ještě ven nechodit, ale když bude o víkendu trošku solidně, tak bysme šli aspoň na chvilinku, na tu půl hodinku maximálně. Už se moc těším. 🙂

Jiti, mrzí mě, že IUI nevyšla, ale neztrácej hlavu, určitě se další povede... 😉 Ty jseš případ, že když se daří IUI, tak přinejhorším by se zadařilo i IVF, takže jsi zdaleka nevyčerpala všechny možnosti, rozhodně neházej flintu do žita!!! 😉

Verunko, moc na Vás myslím a držím palce, ať je brzo líp... hodně síly!!!

Evíí ahojky, zdravíme s Lukáškem, to je dobře, že se vám daří fajn.

Taky zdravím Šárku, Beri a Elis s malýma, a Ivetku, která sem už asi nechodí..
A další sluníčka taky!!!

Mějte se krásně, pohodový den a zase někdy nakouknu, jak bude čas... teď jdu věšet prádlo, Radek bude hlídat spící žížalku našu. 🙂
Páá sluníčka!!!

lenajsek
autor
9. pro 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 3xIUI, od 7/12 baští Clostík, 14/12 KO držíme palce!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - nabírá síly na nový boj v novém roce!!! KO 19/1 držíme palce!!!
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil všemi očekávaný Lukášek, 3360g, 52cm, moc moc gratulujeme!!!

beras
10. pro 2009

Ahojky sluníčka 😀 no pěkně to tady zanedbáváme ale je pravda,že néni toho času jako za dob těhotenství 😀 Tomík už taky tak nespí jak jsem si tady pochvalovala ale nevadí hlavně,že v noci je to paráda a chrupe a budí se jen na jídlo 😀 Dnes jsem s ním byla v poradně a má 5030 a měří 58 cm .Tak už nám to miminko pěkně odrůstá.Berunky letím ted ho mamka dovezla ,že už se vrtí.Pa

beras
10. pro 2009

Ještě jsem musela dočíst 😀 lenajksu fotečky došly a malej je fakt krásnej 😀 To musel Lukášek hodně pohubnout 😲 ten náš žrotík když jsme odcházeli z porodky měl o dest deka mín než porodní váhu.A je pravda,že když má hlad tak to dává dostatečně najevo jako ted.Fakt už letím 😀 😀 😀 😀 😀

eliis
11. pro 2009

Ahoj holky,
omlouvám se, že jsem tady dlouho nebyla. Nějak v poslední době nestíhám - úklid, pečení, kočárkování....Z cukroví už mám 5 druhů a tak už upeču jen perníčky a je hotovo. Úklid už taky finišuje, jen se ještě přeletí okna a převleču peřiny. Dárečky mám taky všechny nakoupené - teda kromě dárků pro manžela, ale už je mám vymyšlené, takže mi stačí pak vyrazit do města na hodinku a bude to komplet. Jinak se máme celkem dobře. Zatím jsme zdraví a doufám, že to tak i zůstane. Včera jsme byli na kontrolu s kyčlema a vše je v pořádku, takže další KO ve 4 měsících. V úterý chci skočit do poradny na převážení, tak jsem zvědavá, kolik už ten náš "otesánek" váží. Zítra jdeme na vítání občánků, tak doufám, že to nějak přežijeme. Já nemám tyto akce moc ráda, ale tu půl hodinu to vydržím. Doufám, že Tadeášek bude hodný a nebude plakat. Jinak se spaním je to teď 2 dny za sebou celkem mazec. Malý usíná až kolem 12-ti v noci. Minulý týden spinkal celkem pravidelně - ráno vstal kolem 10 hodin, usnul kolem 14:30-ti hod, spal tak do 17-ti hod a pak usnul až ve 22 hodin. V noci se pak probouzel až kolem 3 hodin, napil se, hned usnul a další vstávání bylo už kolem 6-ti hodin. To byl většino vzhůru tak do 7:30 a pak usnul do těch 10-ti hodin. Nevím, proč teď usníná až kolem té půl noci. Včera byl tím pádem vzhůru 7 hodin. Připadá mi to dost dlouho na takové mimčo. Asi se na to zeptám doktorky. Někdy mám totiž pocit, že není dopitý, jako by mu to nestačilo. Ale na druhou stranu přes den je to v pohodě. Tak nevím... 😒 .
Beri, teda Tomášek ti taky pěkně přibírá a gratuluji mu ke dvou měsícům. Je až neskutečné, jak rychle to letí,že?
Leni, děkuji ti za fotečky Lukáška. Je fakt nádherný. Moc se vám povedl. Jsem ráda, že už je to s papáním lepší. Určitě tu ztrátu váhy brzy dožene a v ponděli vás při vážení mile překvapí.
Jiti, na další IUI držím pěstí. Teď už to přece musí vyjít. Tak přeji hodně štěstí!
Evi a jak se máte? Kdy pošleš nějaké fotečky?
Holky, mějte se pěkně . Brzy se zase ozvu. Pa

beras
11. pro 2009

Ahojky sluníčka 😀 jsem doma sama s Tomíkem ☹ Mnažel má ván. všečírek a berunka šla na oslavu kamarádčiných narozenin.Eli taky přejeme ke dvouměsičninám 😀 😀 Je to fakt děsny jak to letí .No a teda to spaní to nezávidím 😝 Tomík už začíná tak trochu ten režim chápat 🙂 teda snad to nezakřiknu.Ráno se budí tak v 6.30 a v 7.30už ho zase bere spaní ale to tak na chvilku ani možná né 20 minut no a další spaní tak po deváté.No a dávám ho ven kolem poledne nejpozději o půl jedné a chrupe klidně až do čtyř.V pět ho vykoupu a zase chvilka spaní no a večerní spaní je v sedm max. půl osmé.A pak se budí teda co tři hodky na kojení ale už to zvládáme i po tmě tak je to brnkačka 😀 Kapky mám nakapany na lžičkách tak pro jednu sáhnu dám mu prso a baští.A 7 hodin to se mu ještě nepovedlo max měl tři hodinky ale to už mrčel né -li řval na spaní.Napečeno už máme taky ale dárky ještě ne.Už jsem teda měla vše ale ještě přišel brácha at jí něco koupím tak jsem vtrhla na MMB a objednala jí tam skládačku tak doufám,že dorazí.Vítání si užijte a já už se toho děsím dopředu,protože Tomík prostě když je nespokojenej tak ječí jak tur a dudlík i okolí ignoruje.Příště ve třech měsících už bude očkování tak doufám,že to bude zvládat dobře bez teplot.Tak se mějte akrásný víkend a holky doufám,že některá zase nakouknete. 😀

lenajsek
autor
12. pro 2009

Ahoj sluníčka! Tak manžílek chrupká, tak hlídám malýho, jsme napapaní a zatím kouká, a doufám že ještě chvilku vydrží vzhůru, pak půjdem koupat a ještě krmit, tak aby pak spinkal v noci.
Dneska jsme byli poprvé venku, fotečky mám v albu, bylo to moc fajn! Zítra razíme znova... 🙂
Pěkně přituhlo, ale malej byl myslím dostatečně oblečenej, tak mu snad zima nebyla. Ručky má studený skoro pořád, tak to podle ruček nepoznám, ale dr. mi říkala dát hřbet dlaně za krk, tam že se to pozná, jestli je mu zima, nebo ne.
Jinak už pije krásně, oproti tomu jak pil, resp. nepil... jen teda občas se nechce přisát a když se pak přisaje, tak někdy odvrací hlavičku a nebo zase usíná... ještě to není úplně ideál, ale proti tomu jak to bylo, to je sto a jedna. V pondělí jdeme za dr. na kontrolu, tak se chci zeptat, jestli by už nestačilo kojit jen z jednoho prsu, zatím kojím z obou a to tak, že jedno mi cucá třeba i půl hodiny a druhý pak třeba jen 10-15 minut, pak usne, ale jak ho položím do postýlky tak za chvilku začne plakat, že má ještě hlad, tak ho znova přicucnu a zase saje. Takže jedno kojení je třeba i na hodinu... trvalo vám to kojení taky tak dlouho, nebo prostě náš malej míň saje, tak mu to trvá dýl? Mám fakt pocit, že pomalu nedělám nic jinýho, než že kojím a přebaluju... ale ne, je zlatej, už tolik neplače jako na začátku a když plače, tak se chce prostě chvilku nosit, a nebo má ten hlad.
Ale třeba v noci neplače, že by měl hlad, to začne pomlaskávat. Ale vyloženě řev to není. Kolikrát se bojím ho nechat, aby se projevil sám, aby nebyl celou noc o hladu, tak si dávám budíka, třeba po 4 hodinách od posledního kojení...
Jsme asi divní, že?
Doufám, že se to někdy upraví a bude jíst nějak pravidelně, to si pak člověk může ten den líp zorganizovat. Zatím jí nepravidelně, někdy po dvou a půl hodinách, někdy po třech, někdy po čtyřech..to hlavně v noci. Vím, že bych po tom prckovi toho chtěla asi moc.. vždyť nemá ještě ani 14 dní.
Ale vy to už máte tak hezky vychytaný... kolikrát mám pocit, že něco prostě dělám blbě, včera jsem byla už hotová z toho, jak ho neumím uklidnit... někdy to holt na mě přijde, no...

A ohledně kapiček, dr. nám předepsala Sab Simplex, ale dávám ho dle potřeby, když si myslím že ten den málo prděl... 🙂 Vy ho dáváte u každýho kojení, nebo taky jen občas?

Omlouvám se, že jsem se tak rozepsala, snad se nezlobíte... 😅

lenajsek
autor
12. pro 2009

Jinak děkuju moc za gratulace a pochvaly Lukáška, pořád se na něj dívám a nemůžu tomu věřit, že je tady s náma... 😵 😵 A že je tak krásnej... furt si ho prohlížím. Si musí myslet, že jsu úplně ujetá matka. 😝 😀 😀

Eli, užijte si zítra vítání, uvidíš, že to bude fajn... 😉 Já se na vítání těším, ale nevím kdy u nás bude, no určitě až po novým roce. Tak pak zase hoď odkaz na fotečky, těšíme se. 😉 A snad malej bude hodnej. 😉
To jseš šikulka s tím cukrovím... já vůbec nezvládám. Určitě je mooc dobrý a pošmáknete si.
Gratuluju ke kyčlíkům, super. 😉 A s tím spinkáním nevím, já jsu z toho sama tak trošku jelen, ale určitě se to zase spraví. 😉
A s těma dárkama to máš fajne. Já taky vím komu co, většinu mám, tak jen pak někdy vlítnu do města a dokoupím zbytek, včera přišly peníze, tak fajn. A pak je zabalím a bude. A úklid neřeším, není čas. Něco jsem uklidila před porodem a co nebude, tak prostě nebude. Hlavně abysme byli zdraví a v pohodě všichni.

Holky, zapomněla jsem vám pogratulovat k dvou měsíčninám, tak se omlouvám... teda co vám, vašim drobečkům. A Alexovi od Evíka pogratuluju na Štědrý den. 🙂

Jiti, taky moc držím palc na další IUI, to by v tom byl čert, aby se to už tentokrát nepovedlo!!! Tfuj tfuj! 😉

A dlouho tady nebyla Šárinka, asi má taky kočka hoňku s malým a před Vánoci...
Holky, pak se někdy těším na shledání, doufám že se uvidíme ještě dřív jak na jaře...

Jdu chystat koupání a budit manžílka, aby mi zase pomáhal, koupeme v kyblíku a zatím on drží a já umývám. Pak jak malej začne držet hlavičku tak už to zvládnem v jednom... ale jinak se malýmu v kyblíku moc líbí.

Mějte se krásně, opatrujte se, vyhýbejte se bacilům a pozdravujte prcky!
A zdravím všechny sluníčka!!!

Pááá!

beras
13. pro 2009

Ahojky sluníčka 😀 ted jsme dprazili z venku a už ohřívám punčík kterej jsem nachystala dopředu 😀 Je tam teda kosa ale Tomík je zachumlanej a teploučkej jak buchta.Ještě dospává na chodbě.Leni neděláš nic blbě. 😉 prostě musíš postupně zjištovat a sehrávat se s Lukáškem.Ono teřbas tři dny jsem si řekla paráda už se to lepší a bum bylo to úplně jinak.Třebas zrovna dnes byla noc na houbelec 😒 a to je jednou za čas normální.Prostě měl dnes nějaky špatny spaní a k tomu všemu ještě včera celej den nekakal.Tak,že ho asi bolelo bříško a lepší dobu na kakání jak ve 4.30 si vybrat nemohl.Zesrajděnej byl pořádně tak jsem s ním šla do koupelny a pak zůstala chvilku v obýváku at zatvrdne ale nemohl usnout tak pomrčel ale během půl hodinky zase spal.No a za hodinku a půl už chtěl jíst a sice spal do 7.30 ale mezi tím já vůbec ,protože jsem mu strkala dudlík.Já jsem Tomíka z jednoho prsu krmila už od 12 týho dne at už se nají pořádně.Jak jsem ti psala doted jedl jenom přední mlíčko a to není pořádně na hlad a nemá skoro žádnej tuk tak má tím pádem víc hlad.Leni neboj všechno vychytáš 😉 Jinak já jsem ho od začátku kojila 15 minut jedno prso ,15 druhy.Ted pije tak 10-15 minut ale jsou děti ktery jsou najezeny třebas i za 5 minut.Ted ze začátku bych ho v tu noc budila tak jak to děláš ale jak začne pěkně nabírat tak ho nech at se přihlásí sám.I když ti třebas dr. řekne,že ho máš budit dál já bych to nedělala.Když fakt uvidíš ,že bude mít pěknou váhu tak ho nebud,protože to jsem Tomíka jednou vzbudila a tak ječel ,že stejně nejedl tak jsem na to prdnula a prostě v noci jí jak chce.Zdravím všechny sluníčka ukažet se někdy . 😀 😀

daisy14
13. pro 2009

Ahojky sluníčka! Sleduju jak se Vám tu s mimčama daří 🙂 a vidím, že všechno je víceméně OK. Skoukla jsem i všechny možné fotky, no máte ty klučiny šikulky 🙂

U nás je dneska pěkná kosa a poletoval sníh, letos vlastně úplně poprvé. Taky už mám napečeno, dárky skoro 😉 , už mi chybí jen pár blbůstek pro srandu 🙂 a Vánoce můžou přijít.

Tak se mějte pěkně a opatrujte sebe i prcky!

jitulik24
14. pro 2009

Ahoj sluníčka. Dnes jsme byli na KO ve Fertimedu a na IUI půjdu v PA. Mám celkem dva folíky z každého vaječníku jeden 12mm a 10mm. Sliznice zatím 7mm.

jitulik24
15. pro 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 3xIUI, od 7/12 baští Clostík, 18/12 IUI držíme palce!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - nabírá síly na nový boj v novém roce!!! KO 19/1 držíme palce!!!
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil všemi očekávaný Lukášek, 3360g, 52cm, moc moc gratulujeme!!!