= Sluníčka = (z Neplodnosti)

lenajsek
23. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Ivetka (Reprofit), 39tt, čeká chlapečka, vše OK, TP 1/7 - držíme palce!
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, screening, OK, tripple testy OK
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, screening OK, velký UZ 25/6, KO 26/6
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 19tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Supitko (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Dáša - na podzim bude znovu bojovat
Tiuška (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!! 😵

beras
8. bře 2010

ÁÁÁÁ další zaběhlá ovečka 😀 😀 evi tak taky krása na to jak hubnul ta super 😀 😀 Eli tak přesně Romer a ta cena je fakt vysoká ale za tu bezpečnost to stojí. 😝 Jinak kaše mu teda šmakovala a co nesnědl dojedl malej od bráchu.Byli tady včera na Tomíkův svátek 😀 Šári kafe by mi neprošlo leda,že bys čekala na tom kruháči u toho obchodu ted nevím co to je jestli peny a nebo něco jinýho. 😀 😀 😀

wikky
8. bře 2010

Taky jsem na Romer koukala,ale kámoška si teď koupila Britax,ono vlastně Romer,Britax a Cybex je stejný výrobce,je to jako když Škodovka vyrobí Fabii,Octavii a Superb 🙂 a má tu od 0-18kg,takže můžou jezdit teď v 8 měs .proti směru jízdy a od roku po směru jízdy.Ale byla jsem docela v šoku,jak je velká a zabere snad půlku zadních sedadel,to u nás nepřipadá v úvahu ☹ takže asi budu koukat po jiných,chci se mrknout na tom veletrhu,uvidíme,máme ještě relativně chvíli čas,bo do roku mají děti opravdu radši jezdit ve vajíčku proti směru 😎

Beru,na kruháči je Lidl a když se domluvíme,klidně tam počkám,vedle je benzinka OMW,tak si můžete udělat pauzu a dáme kafčo tam 😉 a kdy že to jedete,25/3? Že Velikonoce jsou o týden později,to jedte teda na týden?

Leni,to mě mrzí,ale do pátku je ještě daleko,tak uvidíš.A jaký nosítko chcete kupovat?Já mám doma Chicco klokanku,tak kdyby jste některá chtěla,je k mání.My ji teda skoro vůbec neužili,tak je jak nová.

wikky
8. bře 2010

Jo a zdravíme moc Evičku s Alexem 🙂

beras
8. bře 2010

Šári ,tomík taky bude ještě pořád ve vajíčku a chci at tam je co nejdýl ale do těch 11 kg tam určitě nevydrží,protože mu bude malá ☹ on asi bude taky pěknej čahounek. Nám větší sedačka neva,protože naše autí je ve vnitř dosti velky 😀 Jedeme hned ve čtvrtek a vracíme se v pondělí 😀 a budeme cestou opět potkávat spoustu ožralejch ksichtíků 😀 No máš vlastně pravdu ,že je tam benzinka 😀 ale to bys měla asi k brzké snídani,protože pojedeme asi tak po osmé.Ještě se chci stavit v Hradci ve Futuru a pokračovat dál.Normálně to jedeme 3,5-4 hodiny ale s Tomíkem to bude premiéra a zastávka na kojení tak to bude delší.A už se těším až uděláme nějakej srázek a dofrčíme všichni s klukama a Bohunka i s holčičkou 😀 Nosítko máme taky Chicco od švagrové půjčeny a ani jednou použity. 😀

beras
8. bře 2010

😀 😀 😀 Šári jsem namrzlá jedeme 1. 😀 Fakt at už přestane mrznout 😀

daisy14
8. bře 2010

Ahoj sluníčka, jůůůů, Vás tu teda dneska bylo! 🙂 Skoukla jsem všechny fotky a kluci rostou jako z vody! Jsou to šikulové 🙂 🙂 🙂

Jinak já se cítím tak nějak normálně, no radši se už nepozoruju 😒 Spíš bych řekla, že se cítím jako těsně před MS, však v pátek mám oficiálně testovat, tak uvidíme. No možná testnu o něco dřív, ve čtvrtek se s ženskýma z práce chystámeí na bowling, tak musím vědět, zda si můžu dovolit boulet 🙂
V každém případě Vám dám vědět, až budu něco vědět 😀

Mějte se moc hezky a opatrujte!

lenajsek
autor
9. bře 2010

Sluníčka ahojky, pěknej den!
Včera jsme byli na kyčlích, vše OK, jadérka ještě dorostlý nejsou, ale do půl roku by měly být, tak půjdem ještě v půl roce na kontrolu.
Lukinovi rýmu pořád odsávám, někdy je to lepší, někdy je tam toho pořád hodně, no to ještě potrvá, než bude úplně OK, ale teplotu už nemá, tak aspoň že tak. Pro jistotu s ním půjdu dneska k dr. na kontrolu, jestli nemá něco v krku a na průduškách a poradit se co s těma zelenýma hovínkama, furt je má...
A mně už je taky líp, homeopatika na bolení v krku zabraly, Vincentka taky a Stodal sirup taky, tak snad už bude líp.

Šári, možná to v ten pátek klapne, v kolik chcete být v Brně? Já bych jela dopoledne...

Dáši, já se na MS cítila taky, a pak jsem viděla // na testu, tak nic není ztraceno! Dokud nekrvácíš nebo nešpiníš, je to nadějný!!! Moooc držím palečky! Pátek 13. března loni jsem měla poprvé pozitivní testík, tak třeba i Tobě pak ta třináctka přinese štěstí! Kéž by!!!

Evi, super, že Alex tak krásně přibírá. 😉 Nebude mít manžílek zase někdy cestu do Slavkova, že bysme se viděly?

A vůbec, už za chvilku bude jaro, už se na vás v Olmiku moooc těším!

Krásnej den přeji, dneska jsme sami doma, manžel jde na hokej, tak se vrátí hodně pozdě... to snad nějak zvládnem, i když poslední dny má Lukin večer hysterický záchvaty... 😒

Mějte se fajně!

beras
9. bře 2010

Ahoj sluníčka 😀 já se ted vyhřívám za oknem .Krásně na mě svítí ale venku je brr 😀 Leni to je dobře,že už se cítíš líp .Taky jdeme na kontrolu v půl roce kvůli jadérkům a jen si na to vzpomenu tak se mi tam nechce.Dr. tady ordinuje jednou za čtrnáct dní a tam je dětí jako smetí 😝 Jé 13. jsi měla testík a pak hned byl sraz v Opeře 😀 a ty jsi testík vytáhla z kabelky .Je to fakt jak to děsně letí 😔 U nás se ted večer usíná v naprosty klídku teda né jen večer ale ted už pořád 😀 Tomík vyfasuje plínku na oči,dostane do ruky mazlíčka má takovou kačenku měkoučkou a já ho trošku otočím na bok a hladím mu zádička 😀 to strašně miluje.Už jsem to musela naučit i manžela jak na něj,protože Tomík to poznal,že ho neuspává maminka. 😀 Dáši já jsem taky mrchu cítila,že už dorazí ale fest 😝 tak snad u tebe je to stejny jako to bylo u nás 😀

daisy14
11. bře 2010

Aholky holky, díky za držení palečků a těhu bacily! Bohužel ke mně nedorazily ☹ Testy jsou negativní, žádný náznak ducha tam není, takže zase nic. Ještě počkám do víkendu, ale jak to vypadá, půjdu znovu do boje 😕

Pa holky, musím jít pracovat zase nakouknu.

jitulik24
12. bře 2010

Ahoj Dáši, moc mě mrzí, že to nedopadlo ☹ . Nevím proč, ale jakmile jsi napsala, že je test negativní, tak jsem ztratila další kousek naděje že se to podaří mě ☹ . No ale půjdeš do dalšího boje, tak to je fajn, budu držet palečky tak, až si je budu drtit jen aby to vyšlo 😉 . Třeba se v Reprofitu potkáme 🙂.

eliis
12. bře 2010

Ahoj holky,
tady je nějak smutno.... ☹ ☹
Dáši, mrzí mě, že to nevyšlo. Jsem ráda, že to ale nevzdáváš a budeš bojovat dál.
Jiti, naději neztácej. Určitě se miminka dočkáš. Musíš myslet pozitivně.
Evi, teda malý ti krásně roste. Je to určitě šikulka.
Beri, chtěla jsem se tě zeptat jak u vás probíhá uspávání? Malý nechce ani za boha usnout s manželem. Vyžaduje pouze mě. Teď mi to nějak nevadí, ale až jednou budu chtít jít večer pryč, tak bude problém.
Leni, jsem ráda, že už je Lukáškovi lépe. Aspoň že už nemá teplotku.
Co se týče té autosedačky tak my zvažujeme maxi cosi tobi nebo romer safefix. Ale ta cena je děsnál..... 😝
Jinak se dnes Tadeášek poprvé sám překulil na bříško, tak mám z toho radost. Je to moje šikulka. Příkrmy taky zvládá výborně a včera jsem mu poprvé i uvařila. Snědl celý brambor s baby karotkou. 🙂
No nic, malý je vzhůru, tak si jdeme hrát. Odpoledne jedeme do Ostravy nakoupit malému nějaké oblečení. Velikost 68 už mu začíná být malá.
Holky, užíjte si veletrh a pak dejte vědět, co se vám tam líbilo. Taky bych jela,ale mám to přece jen dost daleko.
papa

daisy14
12. bře 2010

Holky díky, nějak už se s tím porovnám.
Jituš, já jsem zapeklitý případ, takže Tobě to musí vyjít!
Já si teď říkám, že když mi předtím vyšlo až 3IVF, tak teď mi prostě musí vyjít 3 minimálka. Takže už přemýšlím, jestli na ni půjdem v dubnu nebo v květnu. Prostě jsem se rozhodla, že letos to vyjde a basta 🙂 Snažím se nenervovat, ale znáš to jak to bývá. Člověk je chvíli nahoře, pak se v okolí objeví nějaká těhulka "ani neví jak" a člověku je to zas líto, jsou to prostě stavy nečekané. Ale až přijde pořádně jaro, naberu ze sluníčka energii a to by to bylo aby to nebylo 😀 Tak hlavu vzhůru, budu držet pěsti a i palce na nohách!

beras
12. bře 2010

Ahoj sluníčka 😀 musím datlovat potichoučku,protože vedle mě chrní Tomík 😀 Dáši 😀 super přístup.Já jsme si taky říkala,že dřív nepřestanu dokud si to miminko neodnesu 😀 Jiti 😉 podaří se a basta 😀 A dnes měla srázek Šárka s lenajskem tak doufám,že některá napíše co bylo na veletrhu
Eli ,Tomík s manželem usne ale někdy prostě musím zasáhnout a uspat ho. 😝 Hele ti naši klucani jsou fakt jak přes kopírák,protože Tomík se převalil včera 😀 Eli tak doufám,že jsi pokoupila já už mám 74 v zásobě taky 😀 Berunky dobrou nemůžu už cvakat ,protože se tady vrtí housenka 😀 😀

daisy14
13. bře 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============

* Sluníčkové stimulantky *
===============

* Sluníčkové snažilky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - 3minimálka někdy v dubnu, květnu - bojuju!
Jitulik24 (Supitko) - (Reprofit) - 6x IUI. 15/3 konzultace v Reprofitu.
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj. 3 IVF kolem 13/3 držíme palce!!!
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil všemi očekávaný Lukášek, 3360g, 52cm, moc moc gratulujeme!!!

daisy14
13. bře 2010

Ahoj, sluníčka, u nás je škaredě a zima, odpoledne ale jedem za známýma na návštěvu, tak už se na ně moc těším.
Napsala jsem novou postupku, červená mrcha v noci dorazila dle očekávání 😝

Holky, máte šikovné kluky, dobře nakupte!

Hezký víkend!

lenajsek
autor
14. bře 2010

Ahoj sluníčka moje, teď poslední dobou nemám na net nějak čas, včera jsme měli návštěvu u nás doma, dvě moje fajn kamošky z práce dojely, dneska jsme byli na návštěvě zase my, u tchánovců. Před chvilkou jsem se vrátila s Lukinkem z procházky, jsu zmrzlá jak něco, ten vítr je děs, ale Lukin vyúadá spokojeně. 🙂 Za chvilku jdu koupat, kojit a uspávat, snad to proběhne bez řevu, poslední dny hrozně pláče, končí to pak hysterákem jako prase... vůbec nevím co s tím, už pláče u v náručí, kolikrát jsme s manželem fakt zoufalí, že nevíme co dělat. Usínání v postýlce vůbec nehrozí, to je okamžitě řev. Nevím jak to budu dělat dál, jak uspávat... mám z těch večerů vždycky hrůzu, co zase bude. ☹

Dáši, moc mě to kočko mrzí, ale jseš silná a statečná, že boj nevzdáváš, kdo nehraje, nevyhraje, a Ty určitě jednou vyhraješ a mimčo si odneseš, tomu věřím!!! Moc Ti kočko držím palečky!!

Jiti, a Ty už prosímtě začni myslet pozitivně, nebo osobně přijedu do Prostějova a dám Ti na zadek! 😀 😀 😝

Všechny moc zdravím, příště písnu víc co na veletrhu, Tadeášek od Šárinky je kouzelnej, je už velikej, a má tolik vlásků, že Lukajda závidí 🙂 .

Jdu za malým, už se projevuje. Jsme večer sami doma, manžel na hokeji v Brně, ale je autem, tak přijede relativně brzo domů.

Zítra jdeme na sono bříška do dětské nem. do Brna, snad to bude v pohodě. Kupodivu zelená stolice už ustala, musím zaklepat. Jen to bříško Lukinka trápí, je příšerně pořád natlakovanej, kapky nekapky... 😒

Opatrujte se, pusu vašim miláčkům a jak bude trošku času, zase mrknu.

Krásný večer a celý nový týden! Pááá sluníčka!

jitulik24
15. bře 2010

Ahoj holky, tak jsme se s manžou právě vrátili z Reprofitu a jsme oba z pana doktora Machače nadšení 😵 😵 . Byl skvělý, vtipkoval, říkal že si myslí že můžu otěhotnět i přirozeně když se podařili dvě IUI. Prý takových pacientek moc nemá. Do IVF by nás zatím nehnal a ještě by zkusil dvě IUI a pak až IVF. Taky říkal, že by do mě dal jen jedno embryo vzhledem k tomu že jsem přišla o první miminko k vůli nedostatečnosti děložního hrdla. Dvě miminka bych prý nedonosila a pokud ano, tak s velkými obtížemi. Prý mám moc smutné oči a jestli se do nich bude ještě chvíli dívat, tak mi tu IVF udělá hned 😀 😀 😀 . Rád by mě v Prostějově potkal jako šťastnou maminku s kočárkem, co si na CAR nevzpomene a nebo když už tak jen v dobrém 😉 . Takže jak dojde MS, tak druhý den jdu na hormonální profil a 12 den na ultrazvuk do OL.
Vzhledem k tomu že jsem 11 DC a vaječník mě bolí, tak se budeme tento měsíc snažit sami, kéž by to klaplo.

daisy14
15. bře 2010

Jituš, tak vidíš, všechny jsme z něj nadšené 😀 Hlavně aby Vám to vyšlo, tak se hezky tulte 😵 ať to klapne!

moncato
17. bře 2010

Ahojky sluníčka tak včera jsem se vrátila z Olomouce s protokolem a s hormonama...zatím budu brát norethisteron tak abych dostala příští pátek měsíčky a hned v sobotu začnu stimulovat...místo jedne ampule hormonu na den mám tedkom 4 na den tak to bude mazec.....každopádně je to moje poslední ivf...do dalšího nejde buď to vyjde nebo nee .....uvidíme.... 🙂

Jituš...hodně zdaru v Reprofitu....já bych už jinam nešla.. 🙂

daisy14
17. bře 2010

Ahoj Monco, tak to je dobrá zpráva, že do toho jdete! My se rozhodli pro další pokus v dubnu, takže to bude taky za chvíli 😉 Tak ať to jde všechno podle plánu a napiš až začneš , my jsme tady zvědavé 🙂

beras
19. bře 2010

Ahoj sluníčka 😀 to jsem ale krasavice co?To mi tady přidělili 😀 Moni super ,že jdete dál a věřím,že už úspěšného boje 😀

beras
19. bře 2010

😀 no to je nářez tady něco najít 😀 😀

daisy14
19. bře 2010

Ahojky, taky to tu projíždím a koukám 😲 a hledám 🙂
Jak se máte sluníčka?

eliis
19. bře 2010

Ahojky, jen jsem zkoušela, zda už je koník v provozu a jsem teda překvapená. Takové změny......... no snad si brzy zvyknu. Musím jít za Tadeášek. Manža je na pivku, tak válčíme jen my dva. Zítra snad pisnu víc. Dobrou noc

lenajsek
autor
22. bře 2010

Ahoj kočky, pěkný den přeji, konečně je jarooo a je venku teploučko! 😵
Tady je fakt mazec něco najít, ale snad si zvyknem. V sobotu jsme měli vítání občánků, jak budu mít fotečky od ségry co fotila a od taťky, tak dám nějaký do albíčka a pak vám zase pošlu odkaz na album na netu.
Jinak jdeme s Lukinem dneska na focení k fotografce, co nás fotila na svatbě, tak se těším. Snad to Lukášek zvládne a bude v pohodě. Pak máme sraz s manželem a jdem kupovat ergonomický nosítko, už se těším, budu Lukina nosit doma, když bude zase plakat a třeba se tím zklidní a bude i líp usínat. Včera zase mazec.

Moni, moc držím palce, třeba se tentorkát zadaří, kdo ví... moc Ti to přeju!!!! 😉 Já už bych taky jinam nešla. Nevím, proč jsme s přestupem čekali tak dlouho, ale nakonec se to vyplatilo. 🙂 Prostě někde je napsaný že to tak má být a hotovo. 🙂
Takže Jiti, i Tobě držím palce a pevně věřím, že i Tobě se to povede. 😉
A Dáši samozřejmě taky!!!

Doufám kočky, že jste v pohodě a prcci taky, že nemarodíte... manžel pořád bojuje s nachlazením, ale zdá se, že nás to s Lukáškem minulo. Ve středu jdeme konečně na to očkování a čtyřměsíční prohlídku, tak snad to bude v pohodě.

Jdu za malým, už se ozývá, krásnej pohodovej den a celý týden přeji!!!

Páá sluníčka!

eliis
23. bře 2010

Ahoj holky,
jak se máte? Nějak to tady poslední dobou vázne......
Jiti, super že se ti v Reprofitu líbí. Já už bych taky jinam nešla. Tak snad už to konečně vyjde.
Mončo, tak držím pěstí aby to tvé poslední IVF bylo to šťastné.
Leni, tak jaké bylo focení? Byl Lukášek hodný? A co nosítko, vybrala jsi? Já jsem nad nim taky uvažovala, ale Tajdu moc nenosím, tak by to bylo zbytečně. On je spokojený ve vajíčku a tak ho nosím v něm. Strašně rád se v něm houpe a při tom si hraje. Zítra vás čeká očkování, tak snad nebudete mít velkou reakci.
Beri, tak co Tomášek? Je hodný? A co zoubky, už se vám nějaké klubou? A co příkrmy, už něco dáváš nebo čekáš až na půl roku?
Tadeáškovi už zoubky asi rostou. Vypadá to, že nám první naroste 1 nahoře. Už je tam bílá čárka, tak snad se brzy prořeže. Okusuje úplně všechno a je teď i více mrzutý. Ale i tak je to zlaté dítě. 😀 V noci už taky spinká hezky, budí se jen 1x na jídlo. Jinak na zádech už ho neudržím ani minutu. Pořád se točí, takže ho po jídle ani na zem nedávám. To bych ho pak musela neustále převlékat. Taky už se začíná pomalu zvedat na kolena, ale je to dřina.
Tadeášek už je vzhůru, tak musím končit. Všechny vás zdravím. papa

beras
23. bře 2010

Ahoj sluníčka 😀 nějak se nám to počasí kazí 😖 Včera tak nádherně,že Tomík byl od jedné do pěti venku 😀 a koukal na svět.Vytáhla jsem sporták a trochu mu podzvedla zádička a byl spokojenej.Pak jsem vzala klokanku a šupla ho do ní a chodila s ním a ani nedutal 😀 Eli Tomík teda taky všechno rve do pusy a sliny má až na zem 😝 bez bryndáku ani rána.Myslíš,že mu roste zoubek nahoře?Většinou rostou první dole ale taky asi ne 😉 Večer dostává akorát tu rýžovou kaši a jinak nic 😀 Už to vydržíme ale fakt už se těším až mu začnu dávat i něco jinýho,protože už mě to kojení nebaví většinou se u toho vzteká když mu to neteče jak on chce.No a na zádech taky nevydrží.Jakmile ho položím v tu ránu je na bříšku a sune se směrem dozadu.Podstčí nožky pod bříško a jede vzad. 😀 No doufám,že nebude jak berunka ta nelezla dopředu ale do zadu ale v 10 ti měsících už chodila 😀 Tohle střívko je zatím jako přes kopírák. 😀 I váhově a mírou jsou na to úplně přesně 🙂 Leni tak napiš jak poroběhlo focení .A hlavně zvládněte očkování v pohodě jak Tomík ,že da dny po něm spal skoro celej den 😀 😀 😀 Berunky mějte se a napiště.Pa

lenajsek
autor
23. bře 2010

Holky čauky, focení včera super, Lukášek vyřehtanej, tak snad to budou pěkný fotečky. Taky jsem tam kojila, tak mám Lukina vyfocenýho u prsu, no co, když už jsou to takový nervy, ať je to aspoň zvěčněný. Venku je nááádherně, dneska jdem s kamoškama na procházku, manžel přijede zase pozdě večer, je zase hokej, tak aspoň nám ten den rychlej uteče.
Už jsem musela přetřídit zase oblečky a čeká mě šílená horda oblečků na vyžehlení, 62 už je Lukimu malá a musí nastoupit 68, tak už se zase budu muset podívat na MMB po 74, valí to... 😝

Nosítko jsme se dívali na Ergo nosítko a Manducu, ale Lukášek má ještě krátký nožky na to nosítko, tak chvilku počkáme a zajdeme je znova vyzkoušet třeba za měsíc. Ale jinak se mu v něm líbí, už se těším, jak ho v tom budu nosit, konečně mě snad přestanou bolet záda, večery musíme Lukina pořád poponášet, aby tolik neplakal, i když to už zdaleka není to co dřív. Včera usínal skoro bez pláče, už je to fakt daleko lepší, předtím to byly hodiny a hodiny pláče.

Už tady čtu o zubech, tak Eli, ať se Tadeáškovi brzo vyklubou a je to v pohodě... snad ho to nebude moc bolet a bude v noci dobře spát...
Jinak Lukin taky furt sluntá a všechno si cpe do pusy, nejlepší samozřejmě prstíky, paleček a všechny hračky.. už sem se taky dívala jestli tam nebude mít zoubek, ale na nic jsem nepřišla. Zítra se zeptám dr.
No snad to očkování zvládne v pohodě, pro jistotu máme doma Nurofen, kdyby bylo potřeba. Snad nebude.
A zajímalo by mě kolik váží a měří... zdá se mi, že roste den ode dne víc!!! Je to děs! 😀

Fotky z vítání občánků zatím nemám a asi dlouho mít nebudu, nějak se ségře a taťkovi nechce do posílání.. 😒
FOtky od fotografky by měly být snad ještě tento týden, tak pak pošlu odkaz na albíčko. 😉

Jdu pověsit prádlo a naobědvat se, krásný sluníčkový den kočky!!!!
Zítra se ozvu od dr, jak jsme dopadli, ju?

A co srázek? Už začíná být teploučko... 😉 🙂 🙂

lenajsek
autor
24. bře 2010

Holky ahojky, v rychlosti, Lukin na 4 měsíční kontrole váží 6620g a měří 67cm, čahounek. 🙂
Dostal první hexu, tak snad to bude v pohodě. Za měsíc druhá hexa a pneumokok.
Letím za hladovcem, krásný sluníčkový den všem! 😉

lenajsek
autor
25. bře 2010

Sluníčka, kdepak je vám konec? Dneska fučí jako blázen, tak jsme s Lukinem doma, ale pořád nějak kňourá, tak přemýšlím, jestli bych s ním nakonec na chvilku přece jen nešla, je to doma dlouhý... uvidím, do večera daleko...
Jinak se zdá, že je Lukin zatím bez teplot, má jen trošku zvýšenou teplotu, ale to je u něj normální, tak uvidím večer, snad to bude v pohodě.

Moni, Ty bys měla za chvilku dostat MS a začít stimulovat, že? MOooc držím palce!
Jiti, jak Tobě se daří?
Dáši, jak se máš?

A co maminky a dítka, jak se vám vede? Všechny moc zdravím a něco písněte, já valím, už se to tam zase ozývá... 😝 😀
Páá sluníčka!