= Sluníčka = (z Neplodnosti)

lenajsek
23. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Ivetka (Reprofit), 39tt, čeká chlapečka, vše OK, TP 1/7 - držíme palce!
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, screening, OK, tripple testy OK
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, screening OK, velký UZ 25/6, KO 26/6
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 19tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Supitko (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Dáša - na podzim bude znovu bojovat
Tiuška (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!! 😵

evik80
12. lis 2009

Raději jsem to odklepla, aby se mi to nesmazalo. Jeden den mu praskla žilka a ta infuze mu začala kapat pod kůži a ta blbá pumpa to nehlásila!!!!!!!! Přišla jsem na to tak, že plakal víc a víc a měl nateklou ručičku úplně fialovou. To už jsem se fakt zhroutila a plakala a plakala. Napíchli ho znovu a tentokrát do hlavičky. Ta manipulace s ním s tou kanylou v hlavičce byla ještě horší. Musela sjem dávat strašný pozor, abych tu kanylu nevytrhla. V sobotu mu praskla i tahle žilka a teklo mu to do čela. Naštěstí tam s ním byl tatínek, já jsem byla na 2 hoďky doma pro věci, to už bych asi fakt nezvládla. Už se jim ho nepodařilo napíchnout znovu a tak jsem byla ráda, že to Pán Bůh zařídil. Protože jakmile neměl výživu tak měl potřebu jíst (to jim jaksi nedošlo dřív) a pomalu se to začalo zlepšovat. Naše Dr. řvala jak tur, protože mu měli dát tak 1 kapačku a ne 4 a jednou to modré světlo a byli by jsme max. za 2 dny doma. Takže s FN Olomouc mám jen to nejhorší zkušenosti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dnes jsme byli na odběru krve a zítra budou výsledky, doufám, že už to bude ok. Saje pěkně, ale asi si ještě pořád nevytáhne z prsa vše co potřebuje a tak dokrmujeme Nutrilonem. Takže nám to trvá tak hodinku. Včera od odpoledne byl tak strašně neklidný, že nepomáhalo nic a jen plakal a plakal a plakal. O půl dvanácté v noci už jsem byla úplně k.o. Dnes ten spánek dohání. Po každém kojení ho uložím a hned spinká. Doufám, že to tak bude i v noci. Dr. tvrdí, že se rozkojíme, dělám proto vše možné. Jím osvědčená jídla (vývary, polívky se zásmažkou, kojící čaje, meltu) 1x až 2x denně zkoušíme nedat nutrilon. Dnes se to jednou povedlo. Už mi tady mrouká do chůvičky, za chvíli ho půjdu vzbudit a budeme koupat. Na jídlo se ještě sám neprobudí (zcela vyjímečně). Dnes ho Dr. vážila a už máme 3450 g.
Bohunko, klobouk dolů, jsi fakt jednička.
Veru, moc gratuluji k druhému těhotenství.
Elis a Beras, ať Vám chlapáci krásně rostou.
Leni, Tobě přeju pohodový porod.
Daisy, Jituš, držím palečky.
O porodu snad příště.
E+A
PS: ještě mi dopište do pustupky, že se narodil 17:41 hod

lenajsek
autor
12. lis 2009

Ahoj sluníčka, tak se hlásím pořád 2v1, porodní cesty se dle dr. otevírají hodně pomalu, nevylučuje přenášení, ale nedá se to říct přesně, třeba můžu ještě porodit v termínu. Minule se ten dr. asi dost sekl s tím vážením mimi, dle dnešního UZ a slov doktorky má mimčo kolem 3kg. Na monitoru kontrakce nebyly, jinak vše OK, srdíčko bilo, mimi se hýbalo, tlak a moč OK. Další kontrola v porodce za týden, zase ve čtvtek, 19/11. Tak uvidíme, co se dozvíme příště.
Jsu naprosto vyřízená, přijeli jsme domů až o půl sedmé večer, ale máme kočárek už v kočárkárně, krásně se nám vejde jak podvozek tak korbička do kufru a ještě je tam místo na nákup, super. Autosedačku MM zítra už asi přidělá do auta.
Byli jsme ještě nakoupit, pak jsme se zdrželi u mé mamky, takže si jdu lehnout. Mimčo mě od včerejška od večera dost tlačí na močák a je do hodně nepříjemný, tak vás jen v rychlosti dočtu a budu reagovat až zítra.

Jen Evi, vítejte doma, týjo, to jsou zážitky, to je opravdu něco... ☹ ☹ ☹ Moc moc držím palečky, aby malý přibíral už bez problémů a nemuseli jste zažívat znova hrůzy nemocnice... snad už bude jen a jen dobře a vše špatný jste si už vybrali!!! Kočko, posílám sílu a moc na vás myslím... držte se!!!!!

Beri, písni, jak jste dopadli vy.

Dáši, tfuj tfuj.

Zítra písnu víc.
Mějte se krásně, zdravím vás všechny i prcky, dobrou noc a opatrujte se!

Pááá!!!

lenajsek
autor
12. lis 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, čeká chlapečka, 38tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, cukrovka OK, 19/11 další KO v porodnici, mimi cca 3kg
* Sluníčkové stimulantky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit), 1/11 OPU, 3/11 ET - 2 bojovníčci, moc držíme palce!!!
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 2xIUI, od 10/11 baští Clostík na IUI, 16/11 KO, držíme palce!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm...... 2/11 hlásí //, moooc gratulujeme!!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit), 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit), 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit), 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) ,11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík, 24/10/09 v 17.41 se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!

verca07
12. lis 2009

Ahoj holky,
Evi to je mi líto žej si s s malým tak vytrpěla. Jak to poslouchám tak jsem ráda že mě tam v té porodnici drželi tak dlouho a nepustili mě když měl malý tak yžloutenku. Představa že bych se musela vracet do nemocnice by mě zabila. Hlavně že už je to za vám a snad budou výsledky v pohodě. Držím moc palečky.
No holky tak jsem dneska byla na kontrole a byl tam gest. váček se žloutkovým váčkem a odpovídám 4+2. Takže 5 týden. Kontrola za 14 dní a snad se ukáže bobíšek a i srdíčko.
leni tobě už se to sakryš krátí. Tak brzo čekáme zprávy o mimču - budu na tebe myslet.
Ostatní holky zdravím
Jo a Dáši tobě za 5 dní přeju krásné //. Drž se.

lenajsek
autor
13. lis 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, čeká chlapečka, 38tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, cukrovka OK, 19/11 další KO v porodnici, mimi cca 3kg
Verča07, přirozené těhotenství podruhé :o), 2/11 hlásí //, 12/11 gestační váček, 5tt (ÚT), mooooc gratulujeme!

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit), 1/11 OPU, 3/11 ET - 2 bojovníčci, moc držíme palce!!!
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 2xIUI, od 10/11 baští Clostík na IUI, 16/11 KO, držíme palce!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, teď čeká druhé mimčo :o)
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!

lenajsek
autor
13. lis 2009

Ahoj sluníčka, dneska to venku vypadá na další den bez deště a chvilkama vysvitne i sluníčko, což je super. Máme pátek třináctýho, pro nás s manželem šťastnej den, tak si půjdem odpoledne sednout na chvilku já na kafí a dobrej zákusek a on si dá trošku vínka.

Veru, moc gratuluju ke gestačnímu váčku, super! A příště už bude krásný srdíčko!!!! Držím moc palečky. Tak jsem tam nakonec nezůstala sama v těhulkách.. a snad za chvilku přibude i Dáša a pak Jíťa. To by bylo super. 😉
Jak se Veru cítíš, dobře, nebo máš nějaký nevolnosti, nejseš unavená? Snad je vše v pořádku a budeš mít pohodový těhotenství. 😉

Evi, na dnešní výsledky moooc držím palce, aby byly hodnoty daleko lepší, ne-li nejlepší, jaký můžou být. Pak písni jak jste dopadli, ju? Myslím na Vás...
A je to fakt něco, že vás pustili z porodky takhle brzo, když měl malej takovou žloutenku a museli jste se tam pak vracet a bylo to celý ještě horší... ☹ A jak jsi popisovala ty infuze, to muselo být opravdu něco na psychiku, i to jak Tě stresovali s tím kojením.. ach jo. Jseš silná holka, jseš dobrá žes to takhle vše zvládla a fakt snad už bude jen dobře. Moc vám držím palce!!!

Eli, nádherný fotečky, malej je kouzelnej, takovej prcek... 😵 Hrozně vám to na fotečkách sluší, jak Tobě tak manžílkovi... fakt krása. A ty fotky z porodu, úplně mi ukápla slzička a říkám si, že to snad není možný, že takhle budu ten náš zázrak držet taky... 😵
Už si říkám, už aby to bylo... ale určitě se jednou dočkám, v bříšku přece nebude věčně.
Budem se muset mít hoodně rádi a pak si udělám příští týden odvar z hřebíčku a skořice. Některým holkácm to prý zabralo, tak uvidíme. Ale do neděle ne, v neděli mám ještě naplánovaný kafe s kamoškou. 😀

Šári, ještě jednou moc díky za krásnou kombinézku... 😵 Už se těším, jak si v ní malýho přovezeme domů. 😵

Kočky, mějte se krásně, pohodový pátek a celý víkend, moc všechny zdravím a prckům posílám pusinky!

lenajsek
autor
13. lis 2009

Dáši, jak Ty se cítíš? Držím moooc palečky!
Jiti, Ty se taky opatruj a kontrolu máš za chvilku... 😉

beras
13. lis 2009

Ahojky sluníčka 😀 ,tak dnes je teda fakt nádhernej den.Teda zatím 😀 Tomíka si vzala babička ven a já jdu uklízet.Ted jsem dovařila tak tady dlábím polívku a honem píšu.Včera v poradně vše v pořádku.Sklapla mi čelist 😀 Řílkala jsem si kolik pak asi nám ten brouček přibral no a on nám za měsíc nabral kilo. 😲 Dr. říkala,že je opravdu dobře živenej a já jsem si myslela jak má málo. 😀 Pak jsem vyzvedla berunku ze školy a uělaly ukoly a ještě jsem si s ní hrála mezi tím když Tomík spal.No a byl večer a já se na net absolutně nedostala. 😒 Ještě,že včera večer moc nevyváděl ,protože na manžela něco leze "já teda nee" 😀 tak ho nechtěl ani radši chovat.Ještě v 8 hodin jsem lítala po baráku a sháněla špejle a bavlnku co si beruna vzpoměla do školy. 😠 Já mám mozek vykojenej ale ona teda nevím co?Předevčírem zapoměla udělat úkol no samo si to nenapsala vůbec do deníčku.Takže má trest 😠 Jinak dnešní noc byla super,extra delikátní.Taková by mohla být pokaždeé.Tomík jedl před půl šestou večer a pak ve čtvrt na dvanáct jsem čučela jak havran 😀 a pak o půl třetí a o půl šesté.Leni s tou skořicí jsi mě pobavila.Já jsem si jí vařila v tu neděli jak mi bylo ouvej ,když jsem si mylsela ,že jsou to porodní bolesti a zůstalo mi ještě v hrnku.Švagrová když v tu neděli dovezla berunku tak si myslela,že jsem si vařila svařák když našla hrnek se skořicí na plotně.A já už jsem si vesele rodila. 😝 Evi teda to je dílo. 😝 To sis teda taky pěkně vyžírala.Bylo mi hned divny,že Vás pustili domů a ,že by se mu to teprve pak rozjelo.To ve štbk. si tohle fakt hlídyli a je pravda,že tam jedna paní s chlapečkem byla týden ,protože mu to furt neklesalo a dr. jí řekl,že už by klidně mohla po tom týdnu ale ,že jí nezaručuje ,že tam za dva dny nebude zpátky.Fakt ted už musím letět at něco udělám než dojede hladovec a pak zase berunka úkoly a já kolikrát ani nevím čí jsem. 😀 😀 😀

beras
13. lis 2009

Ještě jsem zapoměla popřát Verče a na příští kontrole srdíčko jako zvon.To sis určitě ani ve snu nemyslela ,že v jednom roce budeš dvakrát těhulka co?Eli jsem stejny éro jako ty.Předevčírem jak jsem dělala ten špenát tak jsem tam pěkně naprala česnek. 😝 Na včerejšek v noci a včera dopol bych si nejradši liskala jednu vedle druhé. 😝 Tomík se kroutil a prděl a brečel a já pořád přemýšlela z čeho.Až mi to odpo došlo,že to bylo určo z toho česneku.Dr. včera pohmatem říkala,že ho určitě hodně trápí bříško a já jsem jí říkala ,že jsem trouba. 😀 😀

wikky
13. lis 2009

Ahojky SLUNÍČKA,
po dlouhé době opět dočítám,Tadeášek spinká,tak mám chvilku čas,i když bych radši měla něco dělat,bo nám zítra příjdou dělat plastová okna v celém bytě,už na ně čekáme 11týdnů a pořád to posunovali,grrrr 😠 😠 😠 .....Tak teď na víkend naběhnou,no tak už budu mít za sebou i vánoční úklid 🙂
Lenčo,penízky došly dnes,jsem ráda,že se ti kombinézka líbí a určitě vám dlouho vydrží,bo já jsem do toho malého nasoukala ještě když měl 6 kg 😉
Eli,fotečky také chválím,Tadeáška si náležitě užíváte,že?
Evi,mrzí mě,že jsi nebyla spokojená ve FN Ol,já na ně nemůžu říct ani špetku špatnýho a to jsem tam nějakou chvilku ležela!Myslím,že to stejné by se ti asi přihodilo i v jiné porodnici,co se týče porodu,mimčo musí ven ať je to kde je to.S tou žloutenkou je to špatný,ale miminka se běžně pouštějí s nálezem domů,bo ve většině případů sama klesá.Moje kamarádka porodila v srpnu a dodnes má malý zvýšenou hodnotu BiliRubinu v krvi,klesá mu to velmi pomalu,byli na spoustě vyšetření,ale vše je v pořádku,prostě to je u miminek hodně individuální.Takže neměj zlost na Dr.a raduj se z malého Alexe 😉 Ty infuze jsou opravdu moc nepříjemné,Tadeášek byl na nich napojený 3 dny,taky mu praskaly žilky,miminka je mají pružné a tak se to stává,dokonce Tádovi ji jeden den přepichovaly 3x,pokaždé jsem to obrečela,ale je to pro jejich dobro a co by jsme pro ty naše zlatíčka neudělaly,že?Teď už bude jen a jen líp,uvidíš.A to jste potom leželi na dětské klinice,nebo zpátky na šestinedělí?

beras
13. lis 2009

😀 😀 😀 Už mám hotovo a Tomík spinká ještě venku.Sice sluníčko zalezlo ale šla jsem ho zkontrolovat jak má v kočárku teplo a je jak buchtička tak at tam spinká. 😀 Holky ted jsem četla na atlasu ,že v Ústí porodila žena ve 30 tt a ona je nakažená prasečí chřipkou.To je fakt hnus co se sem doneslo. 😝 😝 To aby měl starch člověk někam jít.Já teda Tomíka nikam krom dr. neberu a zatím brát ani nebudu.Jako k babičkám samo,že jo ale do nějakejch suprošů apod.A proto ze mě asi letos bude mít poštačka radost,protože dárky objednávám na netu. 😀 😀 Šári to jo s těma oknama.Když jsme je dělali doma ,tak jsem si říkala,že ten čugr ,bugr v životě nedám dohromady.Ale u nás to bylo tím,že jsme měli nejdřív kastláče tak se to muselo hodně bourat. 😝 😝 Brrr 😝 😝 Ale to umývání tech oken je ted brnkačka.Akorát já se ted na ně nemůžu ani podívat jak jsou fuj,fuj.Ale to budu dělat až tak za tři týdny a pak hned ván. výzdobu.

bohumila1
13. lis 2009

Ahoj holky, Evi, to je něco, já jsem myslela, že se pouští až poté, co žloutenka zmizela, aspoň u nás to tak bylo. Ještě den před odjezdem nevěděli, jestli nás pustí kvůli Moniččině žloutence. Je mi moc líto, co jste museli vytrpět, ale snad to už bude jen a jen dobré. A to tam nemají nějakou laktační poradkyni ohledně kojení? Hrůza.
Verčo, moc gratuluji k těhotenství, to budeš mít skoro dvojčata..Dvojčata jsou si myslím ale přece jen trochu lepší než ob rok 😎 , aspoň jí si celkem nestěžuju.
Leni, my jsme se taky den před porodem měli rádi a ráno se porod rozjel 😀
Jinak od příštího týdne budem chodit do vaničkování, já s jedním a instruktorka s druhým, chtěla jsem chodit až odpoledne s tím, že by manžel jednoho hlídal a já bych šla jen s jedním, abychom si je užili zvlášť, ale bohužel mají jen dopoledne. Tak budou plavat oba zároveň. Snažím se mít co nejvíc aktivit nebo hodně chodit na procházky, myslím, že doma je to se mnou moc nebaví. Vždycky když jim nesu oblečení a oblíkám je, tak se smějou, jakože se něco děje. 🙂 . Taky jsem četla o té prasečí chřipce, je to děs, no do supermarketů radši nechodit, ale myslím, že na procházky a do přírody klidně.
Dáši, držím palečky!!

daisy14
13. lis 2009

Ahoj sluníčka, dneska na nás konečně vysvitlo sluníčko, už mi chybělo 🙂
Evi, mrzí mě, co jsi prožila v nemocnici, ale už je to za Vámi a určitě budete v pořádku, na to nepříjemné se zase zapomene. Hlavně že malý je zlatíčko!
Leni, tak to do neděle vydrž na to kafe 😀 ale třeba budeš ještě přenášet, kdoví 😉
Beri, Tomík je teda zlatíčko, to máš fajn.
Zdravím i ostatní!

Já se zatím cítím naprosto normálně, tak nevím, jsem jen víc unavená, takže po příchodu z práce sebou plácnu na gauč a hoďku si musím zdřímnout, jinak jsem v domácnosti nepoužitelná 😀 No za tři dny už budu vědět 😅

Tak se držte, at se Vám vyhýbá chřipku, já zatím kličkuju mezi bacily a zatím se držím 🙂

lenajsek
autor
16. lis 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, čeká chlapečka, 40tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, cukrovka OK, 19/11 další KO v porodnici, mimi cca 3kg
Verča07, přirozené těhotenství podruhé :o), 2/11 hlásí //, 12/11 gestační váček, 5tt (ÚT), mooooc gratulujeme!

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit), 1/11 OPU, 3/11 ET - 2 bojovníčci, moc držíme palce!!!
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 2xIUI, od 10/11 baští Clostík na IUI, 16/11 KO, držíme palce!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, teď čeká druhé mimčo :o)
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!

lenajsek
autor
16. lis 2009

Ahoj sluníčka, tak se hlásím po víkendu, pořád 2v1, dneska začínáme 40tt, mazec!!! Uteklo to jako voda a já si myslela, že se toho snad nikdy nedočkám... Už bych chtěla mít malýho u sebe, ale na druhou stranu si zatím vůbec nedokážu představit, že se malej narodí a bude už pořád s náma... je to prostě neuvěřitelný a pořád se mi zdá, že je to sen... ale to asi přejde, jak malej vyleze a poprvé zakřičí... holky, hrozně se těším, ale mám i strach... snad to vše zvládneme, nejen porod, ale pak i doma...
Jak něco bude novýho, tak dám vědět kočkám, na který mám číslo... 😉
Včera jsem byla ještě s kamoškou v Brně, daly jsme si kafe a dobrý papů, koupila jsem si hodinky k Vánocům, jakože od manžílka, ale já si tyhle věci potřebuju vždycky vybírat sama, aby se mi líbily... tak jsu ráda. Nohy mě bolely jak něco, už nevydržím chodit po obchodech. Bůhví, kdy se dostanu pak s prckem do obchodu, v zimě asi moc ne, nechci moc taky chodit mezi hafo lidí, jak psala Beras.
Ve čtvrtek jdu na kontrolu do porodky, tak uvidím, co mi řeknou, pokud do té doby neporodím.
Máme se s manželem rádi, ale asi ne dostatečně, mimčo se ani nehne, asi se mu to líbí... 😝 😀 😀
Zítra si udělám ten nápoj, tak třeba se něco pohne. A celej den nevylezem z postýlky. 😀

Dáši, Ty už máš víc jak 14 dní od OPU, testovala jsi? Moc držím palce a plivu těhu bacily... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
Jestli jsi už testovala, nebo budeš teprv testovat, dej vědět, moc bych Ti přála vidět //!!!! 😉

Jiti, Ty máš dneska kontrolu, tak držím palce, aby tam byly krásný folíky a mohli jste jít co nevidět na IUI, snad konečně úspěšný... 😉

Moc vás všechny zdravím, určitě jste si užívaly krásnýho víkendu, určitě jste kočárkovaly, snad vás neskolily choroby a máte se všichni fajně...

Zdravím maminky a miminka, taky snažilky a těhulku Verču...

Krásný pohodový den, a celý týden!!!
Opatrujte se, pááá!

jitulik24
16. lis 2009

Ahoj sluníčka, tak jsem dnes byla na té kontrole a mám z ní dobrý pocit 😉 . Doktor byl velice příjemný i jsme se zasmáli. Tak a teď to důležité. Folíčci mi zrají rychle, takže na IUI jedu ve ST, což je 12 den. Na levé straně mám dva folíčky a na pravé straně jeden folíček 😵 😀 . Je to zajímavé, když jsem byla poprvé na IUI, tak jsem na ní šla 15 a 17 den, podruhé 17 a 19 den a teď půjdu 12 a 14 den. Prý doktor říkal, že to může být i tím že jsem dost zhubla a ty prášky mají pak větší účinek. No ať je to jak chce, hlavní je, že jsou tam tři mušketýři a čekají na supermánky 😉 😀 .

jitulik24
16. lis 2009

Ještě jsem zapomněla napsat, že sliznici mám vysokou 9,6mm. Nevím jestli je to málo, nebo akorát, to mi doktor neříkal.

daisy14
16. lis 2009

Ahojky,sluníčka.
Leni, já si myslela, že už jsi v porodnici a Ty tady ještě strašíš 😀 Tak at už je mimčo brzo u Vás, drž se!
Jituš, dobrá zpráva, tak držím palce na středu, ať jsou to pořádní mušketýři!

No a já budu zítra testovat 😕 Tak dám pak vědět jak to dopadlo, zatím se snažím nebýt moc nervozni,ale znáte to, ono to nejde.
Dneska jsme byli v Ikei na vánoční nákupy, dost jsme toho nakoupili a pak prchli, protože ty davy lidí, to opravdu nemusím 😒
Tak se mějte fajn a já se ozvu. Pa

jitulik24
16. lis 2009

Ahoj Dáši, držím palce na zítřek a věřím, že tam ty // budou 😉 Děkuji 🙂

daisy14
16. lis 2009

Díky, že mi všechny držíte palečky, já jsem při tomto pokusu velký pesimista, tak třeba příroda překvapí 🙂

garnek
17. lis 2009

Ahoj holky,
Dáši, tak cooooo????? Držím palečky!!!!!!!
Lenajsku, přeju ti ať nepřenášíš a hlavně, ať to přijde samo. Když jsem před rokem a něco nastupovala do nemocnice, tak mi dr. říkal, že by porod přišel sám v případě, že bysme s manželem sexovali 3x denně, pak to prý zaručeně přijde, tak do toho 🙂 🙂 🙂
Jitce držím palce, chodíš ještě pořád do Ferťasu?
A zdravím malinkaté chlapečky!!! Holky, mějte se fajn, budu nakukovat, pááá g.

daisy14
17. lis 2009

Ahojky, tak holky na testu jen jedna čárka, druhá ani náznak ☹ Ještě mám jeden test na zítra ráno, ale nevěřím tomu. Tak si nenechte kazit náladu mým výsledkem, já se s tím nějak porovnám. 😒

garnek
17. lis 2009

Dáši, to je mi líto, ne není mi to jen líto, ale štve mě to!!!! Možná...třeba...snad...budu držet dál palečky, těch, co měly jen jednu čárku už tady bylo habaděj, tak doufám, že mezi ně patříš! Pa g.

lenajsek
autor
17. lis 2009

Ahoj sluníčka, pěkný sváteční večer přeji...
Nakukuji co Dáša a Jitka, co nového...
Jiti, zítra Tě čeká IUI, tak moc držím palce, folíků máš na IUI víc než dost, tak paráda. 😉 Snad už to tentokrát klapne. Budu na Tebe myslet a hlavně pozitivní mysl, nezapomeň.. 😉

Dáši, tak Ty jsi dneska testovala a čtu, že jsi viděla jen jednu čárku... jejda, to je mi líto, taky ještě doufám že se ta druhá objeví, pokud zatím MS nedorazila, není nic ztraceno... moc bych Ti to přála!!! Pořád posílám bacily... 😝 😝 a myslím na Tebe, drž se!!! Snad to vyšlo a druhá se ještě objeví!!!!

Gábi ahojky! To jseš hodná žes sem nakoukla... 😉 No třikrát denně to u nás asi nehrozí, teda určitě ne, ale sem tam jo... 🙂 Stejně si mimčo asi udělá, co chce nakonec, že... 🙂

Mějte se fajně, pokud možno pěkný večer a pohodovou noc a zítra se zase ozvu...

Páá sluníčka!
Dáši, tfuj tfuj!!!

lenajsek
autor
17. lis 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, čeká chlapečka, 40tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, cukrovka OK, 19/11 další KO v porodnici, mimi cca 3kg
Verča07, přirozené těhotenství podruhé :o), 2/11 hlásí //, 12/11 gestační váček, 5tt (ÚT), mooooc gratulujeme!

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit), 1/11 OPU, 3/11 ET - 2 bojovníčci, moc moc držíme palce!!!
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 2xIUI, od 10/11 baští Clostík, 18/11 plán IUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, teď čeká druhé mimčo :o)
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!

jitulik24
17. lis 2009

Ahoj Dáši, tak to mě moc mrzí, ale ještě to nevzdávej. Držím palce i nadále.
Ahoj Gábi, stále jezdím do Fertimedu. Pokud bych ale měla podstoupit IVF, tak bych zvolila Reprofit. Děkuji 🙂
Ahoj Leni, no tedy ty jsi ještě celá 😉 ? Malý si dává tedy na čas. Děkuji za držení palců, zítra mě to čeká máme tam být na 13:30. Musím říct, že jsme s manželem oba plní optimismu a já mám takové tušení, že by to mohlo klapnout 😉 .

moncato
17. lis 2009

Ahoj holky.. 🙂 po dlouhé pauze jsem zase tady.

Jituš tfuj tfuj...fakt držím moc palečky.....Dáši tobě samozřejmě taky.

Pozdní gratulace Eliiis a jejímu chlapečkovi.

Lenajsku a co ty.....ještě pořád 2 v jendom???

U mě nic převratného nového......psychika lepší, chodím do školy, ale obávám se, že v pátek tam půjdu naposledy poněvadž mám test z matiky.. 😀

Do Reprofitu zatím nespěcháme vidíme to tak až za půl roku........bojíme se , měly jsme tam být už v září, ale potřebuju s tady tímhle bojem tentokrát pauzičku delší než půl roku... tak zatím čaute zase se ozvu 🙂

eliis
17. lis 2009

Ahoj holky,
Dáší, je mi líto, že to takhle dopadlo, ale ještě nezoufej! Naděje umírá jako poslední a pokud nemás MS tak to ještě není ztraceno.
Mončo, jsem ráda, že jsi se na nás přišla podívat a děkuji za gratulaci. Je fajn, že už je ti lépe a co se týče pokusu, tak určitě není kam spěchat. Je lepší si počkat, dát se dohromady a jít do toho v plné síle. Na pátek držím pěstí, ať ten test zvládneš.
Leni, tak ty jsi stále 2v1? Snad už to nebude dlouho trvat a přivedeš mezi nás další sluníčko. Vůbec se toho neboj...je to sice velká změna ale je to super a ty to bez problémů zvládneš.
Jiti, moc ti držím pěstí ať už to konečně vyjde. Je super, že jste s manželem plní optimismu. Tentokrát už to prostě musí vyjít.
Beri a co vy, jak se máte? Prosím tě, můžeš mi napsat, jak ti přes den a i v noci spinká Tomášek? Jak dlouho spinká a jak dlouho bývá vzhůru mezi spaním? My s tím pořád bojujeme. Každý den je to jinak a noci jsou někdy fakt děs. Předevčírem byl večer vzhůru od 17:30 do 21:30 (což jsou neuvěřitelné 4 hodiny), pak spal 3 hodinky do 00:30 a byl opět vzhůru 2,5 hodiny. Potom usnul jen na 1,5 hodiny a opět byl vzhůru 2 hodiny. Člověk si myslí, že když byl před večerním spaním tak dlouho vzhůru, že bude spát jak dřevo a prd.... Přes ten den se to celkem dá....nenechávám ho spát vkuse a mezi spaním bývá vzhůru 2 hodiny a koupání má vždycky ve stejnou dobu...tak nevím, proč v tu noc nechce spát.
Jinak jsme v pondělí byli s malým v poradně a ten náš "otesánek" přibral za 13 dní 750 g a vyrostl o 1,5 cm - takže aktuální míry jsou - 4220 g a 54,5 cm. Prý jsme hoooodně šikovní a dostali jsme pochvalu. Na další KO jdeme ve 3 měsících.
Holky zítra mi končí 6-tinedělí a konečně se sebou začínám něco dělat. Jedenkrát týdně budu chodit na takové tlakové nohavice (nevím, jak se to přesně jmenuje) a snad to pomůže. Mělo by to pomáhat hubnout a odbourávat celulitidu, tak jsem zvědavá. Ještě pořád mám 6 kg nahoře a už mě to začíná štvát, tak musím omezit sladké a začít trochu cvičit na břicho.
Holky mějte se pěkně a všechny vás zdravím.

beras
18. lis 2009

Ahojky sluníčka 😀 , já tady napíšu takovej román a ono nikde. 😝 Tak znovu a stručněji 😝 .Dáši moc mě to mrzí ale ty jsi holka silná a rychle to přebolí a budeš se těšit na další pokus. 😀 Jiti tobě hodně štěstí at už je tato inseminace poslední 😉 Mončo věřím,že máš strach z dalšího boje ale bojuj a vyhraješ.Já si ted děkuju ,že jsem to nevzdala a jela co jsem mohla,protože čas běží . 😀 Lenajsku teda mimísek má taky výdrž jako náš Tomík.Prostě když jsme na ně tak dlouho čekaly tak si chlapáci říkají at si to maminy užijí pěkně se vší parádou. 😀
Eli Tomík se ráno budí mezi 6.30-7.To je nakrmenej a vydrží tak hodinku někdy trošku dýl a musí si schrupnout.Jí tak po 2.5 -3 hodinách.Dřív mu fakt nedám .Teda přes den ho tak držím v noci bych to asi nedala ale on se v noci budí po těch třech.No tak si teda schrupne ale né nijak dlouho .Je to spaní jako na vodě.Pak se nají a chrupe přes poledne klidně i 4 hodinky bud doma nebo v kočárku.Zase hodinku pokouká a je protivnej tak zase chrupna.V pět koupeme a tím nám začíná koncert kterej trvá tak do půl sedmé kdy se nají a jde se spát.V noci ještě nebyl nikdy vzhůru dýl jak hodinku ale to bylo jenom tím,že měl bolení ale ještě u toho se snažil spát. ☹ Fakt se celkem dobře vyspím.Teda zatím to musím zaklepat.Včera věděl asi ,že má tatínka doma tak zlobil .Za dopoledne spal asi 20 minut ale protivnej byl až hrůza. 😝 Já jsem vařila tak mě to ani evadilo,že se chlapci spolu perou 😀 To co máš ty s Tadeáškem jsem měla s berunou.Taky nechtěla v noci spát.Kdyby ležela tak mi to ani tak nevadilo ale ona řvala 😝 tak já chodila a plácala po zadku třebas dvě hodiny v kuse. 😝 A to byla parádní odtučnovačka 😀 byla jsem jak reklama na hlad 😀 Ale já si myslím,že jak si udělá svůj režim tak se to spraví.U nás to ještě taky není pevny .Chce to ještě asi chvilku.Nic berunky Tomík chrupe venku a já jdu zabalit dárečky co už tady mám. 😀 Ještě musím mrknout na mmb 😀 holt blbá závislost 😀 Zdravím všechny sluníčka a jejich miminka.

lenajsek
autor
18. lis 2009

Ahoj sluníčka, pěkný večer přeji... 😉
Pořád se hlásím jako těhulka s malým v bříšku, pěkně se tam hemží a já doufám, že je mu tam už hodně těsno a bude chtít co nevidět na svět...
Zítra jdu na kontrolu, tak jsu zvědavá, co se dozvím... snad už bude i na monitoru vidět nějaká akce...
Beri, máš naprostou pravdu, když jsme na mimča tak dlouho čekaly, tak si říkají, ať si počkáme ještě chvilku... 🙂 Jen teda doufám, že to nebudu mít s takovou "parádou" jako Ty... no, člověk nikdy neví, že...

Jiti, tak jak jsi dneska dopadla? Držela jsem palce... jdeš ještě na druhou IUI, nebo ne? Pak písni... držím palce.

Dáši, pořád na Tebe myslím, aby to klaplo... testovala jsi dneska ještě? Doufám, že MS zatím nedorazila a ani nedorazí... moc držím palce!!!!!!

Moni ahoojky! Díky že ses ozvala, to je fajn, že je psychika lepší, školu určitě zvládneš. 😉 A je fakt lepší jít na další pokus úplně v psychické pohodičce a počkat si, než něco hrotit... my jsme na druhej pokus taky dlouho čekali a nakonec jsme udělali dobře. 🙂 Tak ať to i u vás takhle probíhá. 😉

Eli, malej krásně prospívá, to je super... mlíčko mu určitě od Tebe chutná. Za chvilku s takovou budeš kupovat další oblečky... 🙂 A ty nohavice co píšeš, nejsou to lymfatický masáže nebo zábaly? A těch přebytečných 6 kg určitě hravě shodíš. 😉

Já mám nahoře +18, to je mazec... 😠 😝 😝 Jsu zvědavá, jak to budu dávat dolů, já, absolutní nesportovec, navíc přes zimu se člověk moc nehýbe... s takovou do léta do plavek nezhubnu... 😝

Evi, jak se daří Tobě a Alexovi? Je to už lepší? Už je žloutenka pryč, nebo je to o dost lepší? Snad jo, myslím na vás... opatrujte se!!!

A jak se mají ostatní sluníčka?

Veru, jak se cítíš těhulko?

Mějte se krásně, opatrujte se, já se zítra večer ozvu, jak jsem dopadla v porodce... 😉
Pááá, dobrou noc!