= Sluníčka = (z Neplodnosti)

lenajsek
23. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Ivetka (Reprofit), 39tt, čeká chlapečka, vše OK, TP 1/7 - držíme palce!
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, screening, OK, tripple testy OK
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, screening OK, velký UZ 25/6, KO 26/6
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 19tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Supitko (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Dáša - na podzim bude znovu bojovat
Tiuška (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!! 😵

wikky
28. led 2010

Ahojky sluníčka,
tady to nějak utichlo...doufám,že nejste zasypané pod sněhem 😉
Jituš,držím palečky,ať to tentokrát dopadne,už jsi testovala???
Včera jsme byli poprvé na bazéně a bylo to super,Tadeáškovi se to moc líbilo,byl spokojený,už se těším na příští týden 🙂

eliis
28. led 2010

Ahoj holky,
omlouvám se, že se hlásím po delší době. Nějak to tady v poslední době upadá.... ☹
Dáši, na únor budu držet pěstí. Snad se to už podaří. Jinak u nás byla taky pořádná kosa...včera ráno dokonce -18°C a to jel manža lyžovat....blázen 😝 😝 😝
Bohunko, máš můj obdiv, jak to krásné zvládáš - kojení, spinkání. Ani se mi nechce věřit, že už máte 5 měsíců. Strašně rychle to letí. Snad ten ekzém brzy přejde.
Šári, teda Tadeášek už je šikula. Taky už se na to těším. Gratuluji k zoubkům. Už se těším na fotečky. Jinak máš můj obdiv, že chodíš ještě i do práce. Je fajn, že se TAdeáškovi plavání líbí.
Beri, jak bylo na vítání občánků? A co noha, už je to lepší? S tím spaním ti to závidím.....malý usíná až kolem půl desáté. Teď se to noční spinkání zase mění, včera spal od půl desáté do půl páte, napil se, usnul a znovu se probudil v 7, to se taky jen napil a spal ještě do půl deváte. Dnes to bylo o něco horší, sice bylo jen jedno kojení navíc, ale spal strašně neklidně...pořád sebou šil a já jsem kvůli tomu nemohla spát. Pořád jsem čekala, zda se probere nebo bude spát dál....no uvídime, kdy se to ustálí.
Leni, tak co rýma, už je vám lépe? Taky to nemáš s malým nejjednodušší,co? Nejdřív hematom, potom oko, teď rýma...pořád něco. Snad už to máte ale vybráno dopředu a budete už mít klid. Jinak ten autobus ti nezávidím. Nechceš se radši začít učit jezdit? Ono se ti to bude hlavně hodit, až bude malý větší. Ani si už nedokážu představit, že bych neřídila. To bych byla jak bez ruky. Jinak jsem super, že ti Lukášek tak krásně v noci spinká. Snad se to brzy zlepší i přes ten den a nebude už tolik k večeru plakat.
Jiti, tak jak se cítíš? Moc ti držím pěstí, aby to vyšlo. Už jsi zkoušela testovat?
Jinak my se máme dobře. Dnes jdeme na vaničky, tak se těším. Malému se to začalo líbít a je naprosto v pohodě. Už se vůbec nešponuje a fakt si to užívá. Zkoušeli jsem to i doma a je to rozdíl. Asi měl jen nějaké špatné období. Taky jsem předevčírem dostala pěknou rýmu, ale naštěstí to nejhorší trvalo jen jeden den. Měla jsem strach, ať to nedostane i TAdeášek, ale naštěstí mu nic není. V poslední době začíná být Tajda dost akční. Vykopává nohy, snaží se už chytnout si chodidla, sem tam už se i přetočí na bok, při pasení už nemá pěstičky a dává ruce dopředu. Pořád se na nás směje.....no je prostě úžasný. 😀 Jinak už začínám pomalu zvykat malého na lžiču, takže mu tak 1x za týden uvačím fenykl.čaj a dávám mu ho po lžičkách. Samozřejmě mu ho nedávám hodně. Když to tak sečtu, tak vypije asi 1 celou lžičku. Dávám mu toho maličko, ať se nezalkne. Musím ale říct, že ten můj otesánek s tím nemá vůbec žádný problém a otvírá krásně pusinku. On to bude asi jedlík.... 😀 😝
Mějte se pěkně sluníčka. Pa

lenajsek
autor
28. led 2010

Ahoj sluníčka! U nás novýho celkem nic, rýma pořád u Lukinka, tak pořád odsávám, vzteká se u toho, mele hlavičkou, tak strefit se a něco pak odsát je celkem umění... do toho má pořád zvýšenou teplotu, už by to mohlo skončit... ☹ Byli jsme v úterý u dr, v laborce vzali malýmu krev z prstíku, tak krevní obraz dobrej, až na nižší hodnoty železa. A dr. vzala z pusinky a krku výtěr, v pondělí budou výsledky, tak doufám, že to bude OK a bude to fakt jen rýma. Už jsu z těch návštěv po doktorech docela unavená, malej toho měl za svoje dva měsíce života požehnaně... 😒 Snad si to vybral fakt na hodně dlouho dopředu. A ještě když do toho přištu to moje zanícený prso a horečky, tak jsme si fakt užili... snad už to bude jen a jen dobrý.

Včera byl děsně protivnej i přes den a večer zase pláč, tentokrát začal už v pět a skončil po koupání, o půl osmé... mezi tím teda jsem asi hodinu kojila, bo jinak se neuklidnil, než u prsu... já už fakt nevím co s ním, je to každej večer, už jsu zoufalá... fakt nevím, v čem je problém. Najedenej je, přebalenej taky, prdí, takže bříško ho nebolí a řve a řve... nepomáhá nic, ani náruč, ani lehátko, ani houpání na balónu, ani zpívání... občas pomůže poloha jako při odbrknutí a chození po bytě, ale včera ani tohle nezabáralo... jen doufám, že fakt to jednou přejde, bo kdyby tohle mělo být každej večer den co den, to by mě asi jeblo. Nejhorší že fakt nevím, co mu je... ☹ ☹
Už i o hodinku dřív koupeme, možná to zkusím ještě o půl hodinky posunout, třeba je fakt unavenej a pláče z únavy... dřív jsme koupali o půl osmé, teď v sedm a možná to zkusím posunout ještě na půl sedmou...

Jinak noci jsou dobrý, usíná kolem 20.15 a vzbudí se jak kdy v noci, někdy ve dvě ráno, někdy ve tři, dneska ve čtyři... pak hodinku, hodinku a půl je vzhůru, dneska třeba usnul až v šest ráno, a spí taky jak kdy, někdy do sedmi, někdy do půl osmé, osmi a dneska do devíti. 😵

S tím počasím mě to pěkně štve, doufám, že už nebudou takový mrazy, bo být jen dom mě fakt nebaví... dneska je kolem mínus tří tady, tak půjdem ven. Sice je tam nový sníh, ale furt lepší sníh než ten mráz...

Eli, no jo, auto, ale já bych si stejně v zimě netroufla jet, když je všude led, takže to si asi moc nevyberu. 🙂 Na jaře chci začít s ježděním, ale teď si netroufnu.

Jste moc šikovní s tím vaničkováním, to je jak kdyby příprava na plavání, jo?
A Tadeášek je šikulka 😉 I s tím otevíráním pusinky. 😉

Šárinko ahojky, díky za fotečky, malej je krásnej, už bych ho asi nepoznala... 🙂 Těším se,k jak se v Brně uvidíme, pak se ještě domluvíme na nějakým dni, nezašli bysme pak někam na kafe? 😉

Jinak zkouším dávat Lukina na bříško, aby zvedal hlavičku a zkoušel pást, ale vzteká se u toho, vůbec se mu to nelíbí, zadek nahoru a zvedá i ruce... tak mu zadek držím dole, ruky zkouším taky držet na podložce, ale moc se mi to nedaří, zaťatý pěstičky, a řve u toho a řve... a někdy zvedne hlavu pěkně a někdy ne... já vím, že má ještě čas, ale chci aby si na tu polohu zvykl... snad to plakání někdy přejde.

Beri, snad už je nožka lepší a snad bude brzo zase zdravá. 😉 Co vy, jak se vám daří s Tomíkem? Snad dobře...

Jiti, držím palce na IUI, snad už to konečně vyjde... 😉

Páá sluníčka, krásnej čtvrtek přeji!

jitulik24
28. led 2010

Ahoj holky, ještě jsem netestovala, vydržím do neděle, tedy pokud MS nepřijde. No ale myslím si, že by to mohlo klapnout. Cítím se tak nějak jinak 😉 . Tak uvidíme jestli to prokleté datum 31.1 nám přinese štěstí a vynahradí nám ztrátu Markétky, nebo to bude pro mě šílený den. Určitě se ozvu 😉 😵 . Mějte se krásně a děkuji že na mě myslíte 🙂

jitulik24
29. led 2010

Ahoj sluníčka, tak jsem to nakonec nevydržela a udělala si před malou chvílí těhu testík. Před dvěma dny jsem si ho dělala k vůli pregnylu a byl sněhově bílý. A teď je tááááám druhá čárečka 😵 . Zatim je slabounká, ale ukázala se po třech minutách. Tak snad bude sílit. Už 4 dny je mi pořád na zvracení, naštěstí jsem to vždy ustála. Prsa mě šíleně pálí a v podbřišku mám divný tlak, který mi jde až do třísel. Takže jestli nejsem těhotná, tak je moje máma pavouk 😀 😀 😀 .

jitulik24
29. led 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed),- 5xIUI, potichounku hlásím //, držíme palce!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - nabírá síly na nový boj v únoru nebo březnu, držíme palce!!!
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj. KO 19/1 držíme palce!!!
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil všemi očekávaný Lukášek, 3360g, 52cm, moc moc gratulujeme!!!

eliis
30. led 2010

Ahojky, jsem tu jen na skok. Manža má dnes narozeniny (30) a odpoledne čekám gratulanty, takže mám spoustu práce s pohoštěním.
Jiti, to je super zprávička. Čárka bude určitě každým dnem silnější a tentokrát to vyjde. Drž se a pohlaď bříško.
Leni, mohla by jsi mi přeposlat fotečky od Šárky? Asi na mě nemá mail a ráda bych se na Tadeáška taky podívala. Jo a gratuluji Lukáškovi ke dvou měsícům. Už se těším na fotečky.
Holky musím letět. Mějte se. pa

beras
1. únor 2010

Ahoj sluníčka 😀 😀 😀 ,tak jsem musela dočíst než začnu psát.Mám na to chvilku tak snad to dopíšu 😀 😀
😀 😀 Jiti 😀 😀 doufám,že čárka tam je pořád a tvoje maminka není pavouk,protože si to nedovedu představit mít za maminku pavouka 😀 😀 😀 A určitě tenhle rok bude úspěšnej 😉 😀 😉 😀
😀 😀 Šári,to je dost,že taky někdy písneš 😀 😀 😀 Je to s těma bobkama složity jí vím.Já když mám chvilku tak musím prošmejdit mmb a prodávám tam věcičky co jsem měla jako těhotná a ted už i po Tomíkovi. 😀 😀 😀 😀 :
A co Ivetka nepsala ti někdy jak se má?Už se tady strašně dlouho neukázala. 😢
😀 Leni fotečky Lukáška mám a je moc pěknej.Četla jsem o tom očkování jak jsi psala,že ho asi nenecháš zaráz očkovat.V tom případě přijdeš o ten hrazenej prevenar a budeš si ho muset platit.Můžu říct,že Tomík neměl žádnou extra reakci akorát druhej den byl víc spavej. 😅 Jinak nic .Musí se to stihnout do 7 měsíců abys měla na to nárok.Eli a co Tadeášek pořád mu chutná ruka jako tomu našemu broučkovi?Tomík už je pěknej lumpik a už mu říkáme,že je zvědavej jak stará Blažková. 😀 Prostě nejradši se nosí ale hlavně musí všude vidět a pěkně všechno prozkoumat 😀 a já mám ruce někdy až u zeme.A jéje už tady někdo volááááá uáááá jsem vzhůru tak se jdu podívat kdo to je? 😀 😀 😀 😀 😀 Berunky jak bude chvilka jsem zde v plné polní.

lenajsek
autor
1. únor 2010

Ahoj kočky, zrovna vkládám na fotoalbum další Lukinkovy fotečky, z druhého měsíce, toto letí... 🙂 Začínáme třetí.

Eli, díky za přáníčko. Poslala jsem Ti fotečky od Šárinky.

Jiti, tak moc držím palce, snad už to tentokrát klapne!!! Tak nás průběžně informuj, jak to vypadá... myslím na Tebe! Pohlaď bříško a mysli pozitivně... 😉 😉

Eli, manžílek měl třicet? Tak to určitě byla fajn oslava, pak napiš, co dostal. 😉 Můj manžílek letos bude slavit taky kulatiny, 40, tak jsem si říkala, že tomu osud asi chtěl, že si tak dlouho musel na syna počkat, aby mohl s ním oslavit svoje kulatiny.. 🙂

Beri ahojky! Už jsem o tom mluvila s dr. o tom očkování, necháme si píchnout Synflorix a to s druhou hexou, k té první asi ne. Prý to není problém.

Jinak musím zaklepat, rýma je snad už na ústupu, odsávám jen tu tzv. zadní rýmu, tahám to až z "paty", takže se snažím odsát opravdu vše, poctivě kapu Lukinovi do nosíku, teplota už taky někdy není, tak snad už bude jen líp. Hlídám i očka, aby se znova nevrátil ten zánět... a dneska jsem si volala na výsledky výtěru u dr. a to je vše v pořádku... tak to je fajn.

Jdu se naobědvat a pak se věnovat malýmu... včera jsem byla s Lukinem po dlouhé době v obchoďáku v Brně, ve Vaňkovce, jen na chvilku, kamoška si nás tam pak vyzvedávala a jeli jsme k ní na návštěvu, manžel nás zavezl do Vaňkovky a šel na hokej a my jeli k té kamošce a pak zase s manžílkem domů, bylo to fajn vypadnout mezi lidi. Snad už nebudou takový mrazy a začnu asi jezdit i autobusem do Brna a Vyškova, abych nebyla furt jen ve Slavkově...

Krásnej pohodovej den všem přeji a krásný celý týden! Pošlu za chvilku odkaz na fotečky... a hodím ho i sem.

Pááá!

eliis
3. únor 2010

Ahoj holky,
tak nám zase sněží...jako by toho už nebylo dost. S kočárem se skoro vůbec nedá jezdit, protože ty chodníky jsou strašné. Takže pořád sedím doma a už mi z toho začíná hrabat. Dnes jsem měla jet ke kamarádce,ale ty cesty jsou děs, tak nevím, zda to mám risknout.
Leni, děkuji za fotečky jak od Šárky tak tvoje. Lukášek je fakt kouzelný. Takový bobišek maličký. Moc vám to spolu sluší. Jsem ráda, že je rýma na ústupu a už nemáte teploty. Snad už bude lépe. S tím cestováním tě chápu. Já jsem byla v obchoďáku co je malý na světě taky jen 2x a už bych si ráda zajela taky něco nakoupit a hlavně vypadnout mezi lidi. Už se těším, až bude malý trochu větší a bude ho moct hlídat babička. Zatím jsem na malého pořád sama (samozřejmě i s manžou). Než se malý narodil, tak to bylo řečí od babiček a od mé ségry, jak budou vozit a jak budou chodit na návštěvu a skutek utek.... ☹ Zatím ho ještě nidko jiný než já nebo manža do kočárku nevzal. Ale co se dá dělat. 😖
Jiti, tak jak je? Už máš nějaké zprávičky? Kdy jdeš na KO? Myslím na tebe a držím pěstí!
Beri, Tadeáškovi ruka stále chutná a někdy mám pocit, že jí chce fakt sníst. Samozřejmě že žužlá i hračky, ale ta ruka je asi lepší. Zvědavec je taky,ale naštěstí ho nemusím moc nosit. Dám ho na bříško a on se pěkně kouká po celé místnosti a u toho se vždycky pěkně vyprdí a taky i vykadí. A co Tomášek, je rád na bříšku? Ještě jsem se tě chtěla zeptat, jak často kojíš? Malý už mi víc jak 2 hodinky nevydrží. Jen vyjímečně se stane, že vydrží i 2,5 až 3 hodiny, ale to musí spát. A v noci je to tak samo. Vždycky to první spaní bylo 4 až 6 hodin a teď se budí fakt co 2 až 2,5 hodiny. Někdy uvažuji, jestli mu moje mléko stačí......stolici má taky už 3 týdny spíš žlutozelenou vodu bez těch bílých kousků. A taky dost smrdí, tak kysele....no nevím. Musím se na to zeptat doktorky.
Jinak oslava dopadla dobře. Manža ode mě dostal TANDEM PARAGLIDING, od mých rodičů a ségry peníze na vrtačku, od svých rodičků nový termostat a od svého bráchy flašku a předplatné časopisu 21. stolení. Myslím, že byl spokojený.
Zítra jdu na snad už poslední kontrolu kyčlí a v úterý na první očkování. Snad to u nás proběhne v pohodě. Taky už mě pár dní pobolívá podbříšek a tak se začínám děsit, že se možná blíží MS. Beri, ty už jsi MS dostala?
Zdravím ostatní sluníčka. Mějte se pa

lenajsek
autor
3. únor 2010

Ahoj kočky, za chvilku jdu k dr. na kontrolu po šestinedělí, vůbec se mi nechce... přijede tchýně a bude na chvilku vozit, abych tam mohla jít.
Tak jen v rychlosti zdravím, držím palce Jitce, jak to Jiti vypadá? Kdy máš jít na KO?

Eli, nemáš zač za fotečky. No jo, je drobnější v obličeji, ale zato je hodně dlouhej. 🙂 Každý dítko je jiný... 🙂

Musím se jít najíst, mějte se fajn a já se ještě ozvu. Páá zatím sluníčka!

beras
3. únor 2010

Ahoj sluníčka 😀 😀 Tomík chrní tak šmíruju 😎 .Leni tak si kontrolu užij 😀 😀 Já jsem se včera zrovna objednávala na gyndu.Dr. říkala,že ted dělají stěr až čtyři měsíce po porodu tak jdu 19.2. 😖
Eli 😀 😀 mě ti dvá připadají jestli snad nejsou oba z Reprofitu 😀 😀 😀 Tomík taky najednou začal baštit z ničeho nic co dvě hodiny a max 2,5 i v noci ale to párkrát zatáhne a je gumovej 😀 😀 😀 Ty kousky jak píšeš je nestráveny mlíčko a to máme taky jen někdy.Určitě mu to stačí neboj 😀 😀 Taky se mi zdá ,že mu to začalo nějak smrdět a když to píšeš i ty tak je to pravda 🙂 Jinak na bříšku je takya jak se začne čertit tak ho otočím 😀 nám jde prdění a kadění samo někdy i třikrát za den.No jo holt mají příjem velkej .Nás čekají kyčle ještě v půl roce ,protože ještě zatím nemáme jadérky.Byla jsem tam zrovna minulej týden a dr. říkal at nemám strach,že je tam vše pěkně nachystané .V těch třech měsících to má jen málinko dětí ty jadérka.Měsíčky nemám a taky mě někdy bolí v podbřišku jako na ms a nic z toho a já ji ještě nechci 😀 😀 To s tím vozením já mám pohodu.Mamka ta by se uvozila a já můžu v klidu něco udělat.Třebas píšeme úkoly s berunkou a máme na to klid. 😉 A když dojedeme k manž. rodičům tak tam už je nastartovanej kočárek a natěšená babička a taky drandí.No dnes taky nejdeme,protože bych musela na kočár dát pluh abych aspon vyjela ze dvora.Manžel jak dojede tak bude makat .Tak berunky jdu se naobědvat,protože spánek není delší jak půl hodinky .Jo zlatej kočárek tam se chrní jedna básen i tři hodinky. 😀 😀 😀

beras
3. únor 2010

Nevím čí to tady mám dnes dítě co tady spí 😀 😀 😀 Ted lítám k oknu jak pomatená a hlídám at beruna nezazvoní a neprobudí ho. 😎 Někde se cárá od autobusu protože už tady měla být.No jo holt sníh je magnet 😀 😀 😀

jitulik24
4. únor 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed),- 5xIUI, od 7/2 baští Clostík, 12/2 KO držíme palce!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - nabírá síly na nový boj v únoru nebo březnu, držíme palce!!!
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj. KO 19/1 držíme palce!!!
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil všemi očekávaný Lukášek, 3360g, 52cm, moc moc gratulujeme!!!

jitulik24
4. únor 2010

Ahoj holky, tak to je podruhé co mě zklamal GS mamatest 😖 . Je pravda, že jsem si byla takřka jistá že se to povedlo, protože mi bylo a stále je špatně od žaludku a prsa také bolí, ale včera dorazila MS v plné síle, takže další IUI k ničemu ☹ . No od 7.2 budu jíst větší dávku clostíku, tak snad bude víc folíků a hlavně aby to bylo z pravé strany. Domluvili jsem se s manželem na tom že zkusíme ještě dvě IUI a pokud ani po těch dvou to neklapne, tak se nahlásím do Reprofitu. Já tedy doufám, že to klapne, tak uvidíme.

lenajsek
autor
4. únor 2010

Ahoj kočky, tak u dr. vše v pořádku, ale zase mi kontrolovala je spodek, prsa ne, ty ona nikdy nekontroluje. Vám při preventivce dr. kontroluje prsa, nebo ne? A přitom věděla, že jsem měla zánět, ani se nepodívala, jak to vypadá.. no nic, fakt najdu jinou dr.
Antikoncepci nemám, nechci do sebe rvát další hormony, a kdybysme chtěli ještě druhý dítko, tak to zase vysazovat... i když, manžel se teď onehdy vyjádřil, že neví, jestli bude chtít druhý... Tak nevím, co si o tom mám myslet. Vždycky jsme se bavili, že jedináčka nechceme... no uvidíme časem. 🙂

Beri, stěry se dělají po porodu až 4. měsíc? Mně ho dr. udělala včera... tak já už fakt nevím, ona je asi nějaká fakt divná.
A s tím spaním, Lukinek taky spí líp, když sněží, asi nějaká změna počasí, tlaku... přes den spal moc pěkně, dopoledne dokonce dvě hodiny v kuse, pak ještě 40 minut po obědě a ještě dlouho v kočárku, pak i navečer... ale večer pak ne a ne zabrat a v noci klasicky byl dvě hodiny vzhůru!!! 😠 Ani nevíš, jak Ti závidím, že máš to noční kojení takový v pohodě... pro mě je to noční ponocování snad nejhorší...
A poslední dobou usíná s pláčem, vypadne mu dudlík a pláče, spí třeba 10 minut a pak se vzbudí a pláče, dokud zase nedáme dudlík, mlátí hrozně hlavičkou sem a tam... nevím, co se děje. Snad to přejde...

A s tím sněhem, to je fakt magnet, však my jsme se se ségrou vždycky taky ze školy loudaly, když byl sníh... 🙂 Berunka nemá klíče?

Jinak Lukášek polohu na břiše nesnáší. Sice už mu to chvilku trvá, než se začne vztekat, ale pak to přijde, vzteká se, je rudej, řve u toho... hlavičku občas zvedne, občas ne, nechce se mu.. a vzteká se, že mu to nejde... on se snad nikdy koníky pást nenaučí.. ☹ 24/2 jdeme na tříměsíční KO k dr. a to pochybuju, že je bude pást... ☹ A navíc pořád zvedá zadeček, ruce dává dopředu, někdy se o ně zapře, ale většinou ne... ☹ A hlavičku skoro nikdy nedrží uprostřed a rovně, dává ji nabok a místo aby ji zvedal, žužlá si ruku!!! 😠 😀 😝 Tak snad se to někdy naučí.. už by bylo docela na čase.

A začíná taky slintat, taky vám kluci začali dost slintat kolem toho druhýho měsíce, že? A ručku si občas už taky začíná žužlat, včera jsem ho přistihla jak měl v puse jen palec a byl spokojenej. 😀 Dudlíka pak nechtěl. 😀

Poslední dobou ho taky pobolívá bříško, většinou večer a pak ráno... kolikrát musím dát rourku, aby se mu ulevilo, masáže, nahřívání, hýbání s nožičkama kolikrát nepomůže... tak piju fenyklový čaje, dávám mu Sab simplex, ale už jsem objednala z netu ty probiotický kapky, za poloviční cenu jak v lékárně. Zítra by měly dojít, tak jsu zvědavá, jestli mu zaberou. Snad jo... jak jsem se radovala, že bolení neměl, tak teď mívá... zdaleka už neprdí tak jak dřív.

A ohledně těch bílých kousků ve stolici, ty má Lukin skoro pořád. To je nestrávený mlíko? A vadí to něčemu? Snad má zažívání v pohodě. Dřív kadil při každým kojení, teď tak někdy jednou, někdy třikrát denně... tak snad je to OK.

Eli, taky mě občas pobolívá podbřišek, tak si říkám, že by už MS? Já ještě nechci... ale pak nedorazí. Třeba se jí půl roku nedočkáme, nebo i dýl.. 😉
S tím vožením, to je škoda, že Ti nechce nikdo vozit... nám jezdí docela často vozit manželova mamka, je v důchodu, tak si udělá výlet vlakem do Slavkova, bydlí ve Šlapanicích, ty jsou asi 15 km od Slavkova. Včera zrovna přijela kočárkovat, jak jsem šla k té dr. Jinak když měl Lukin asi 14 dní, tak tady byla i moje máma, taky kočárkovala, ale chodí do práce, tak než se z Brna dostane do Slavkova, to trvá docela dlouho a pak už je pozdě odpoledne na vycházku... ale už mi říká jak se těší na jaro, jak bude tepleji a bude i pozděj tma, že někdy z práce přijede vozit... s tou zimou to je fakt naprd. 😒

Eli, to jsou super dárky, ten tandem je fajn, to si určitě užije. 😉 Na kyčlích dobře dopadněte! A na očkování taky, snad to bude probíhat bez problémů. Budeš nechávat Tadýska očkovat i proti těm pneumokokům?
Tak pak napiš, jak jste dopadli. 😉

Jiti, to mě mrzí, že IUI nevyšla... ale jak vidím, bojuješ dál... moc držím palce, pořád!!!

Sluníčka moje končím, Lukinek se ozývá, bude krmení. Tak se opatrujte, mějte se fajn a zase písněte, co nového.

Já se trošku rozepsala, se omlouvám... 😅 😀

lenajsek
autor
4. únor 2010

Jiti, tak uvidíte... držím palce.

Beri, na MK jsem si Tě našla, budeš tam dávat víc věcí? Možná bych si něco objednala... 🙂 Jo, a prosímtě, kde jsi sehnala ten klips na dudlík se Snoopym? Jsem ho viděla na jedné fotce tady ve Tvým albíčku a úplně jsem se zamilovala, já mám Snoopyho hrozně ráda... díky za info!

lenajsek
autor
4. únor 2010

Teda ne na MK, ale MMB, už blbnu. 🙂

garnek
4. únor 2010

Ahoj holky,
zase jsem tady párkrát nakoukávala kvůli Jitce, mrzí mě to, ale držím palce na další pokus! Ať už je to konečně ten pravý a poslední!
Leni, máš ráda Snoopyho? Tak to máme stejnou zálibu. Mám po Tomáškovi kompletek se Snoopym a k tomu i čepku a taky jednu Snoopáckou teplákovku 🙂 Vše koupeno v HM.
Jinak dítka máte holky krásné, jsou to šikulky, tak jen tak dál a ať hezky dál rostou a přibírají 🙂
My jsme si teďka vytrpěli pár dní v nemocnici a byla to hrůza, moje noční můra, tak doufám, že jsme si to už vybrali a malý už bude jen a jen zdravý!
Moc Vás zdravím a mějte se fajn, papa g.

beras
4. únor 2010

Ahoj sluníčka 😀 😀 ,Gábi četla jsem to ve vaší dis. ☹ Musel to být horor ale hlavně,že to dobře dopadlo 🙂 podle toho co píšeš něml ty rotaviry?Mě dr. nabízela očkování ale odmítla jsem ho 😖 Právě říkala,že tím nejvíc trpí děti do dvou let jsou to děsny průjmy a zvracení,že se někdy musí i na kapačky.Bylo to na lžičku 3 dávky za lidovejch 6 litrů 😠 😠Leni Snoopyho čoveče toho jsem dostala od švagrové a je po neteři která má šest tak toho asi neseženeš. ☹ Jinak klidně tam kukej určitě tam zase něco šoupnu .Já to mám převážně nakoupeno přes mmb ale fakt věcičky v pořádku na to já jsem cimprlich .Jinak mě dr. prsa kontroluje na preventivce.S tím stěrem jsem koukala 😲 ,že mi ho nechtěla udělat ale říkala,že ted to takhle dělají .Tak nevím každej dělá něco jinýho aby se v tom chro,chro vyznalo. 😀 😀 Leni a ty kapečky já jsem četla,že musejí být skladovany v ledničce a poštou se to nedoporučuje .Tak snad ten účinek budou mít.Ted jsem si vzala v lékárně letáček a tam mají laktobacilíky nebo jak se to jmenuje a můžou to miminka od jednoho měsíce.Vzít tu jednu kapsličku a nasypat jí do mlíka .Ve střevech miminka se vytvoří ta správná flora a mají po prdíkách.A prej to funguje.Tomíka to drželo do necelejch třech měsíců a ted je klid ale sem tam mu ještě šoupnu Saba .Přce to nevyhodím.A s tím mlácením hlavičky to je normální.Někdy mám pocit,že mu snad uletí .Dělá to než usne jak je někdy nervozní,že nemůže zabrat.Ted už má od půl sedmé půlnoc a já jdu na zprávy.Tak berunky dobrou. 😀 😀 😀

lenajsek
autor
7. únor 2010

Ahoj sluníčka!

Dneska bylo krásně, ale hodně foukal ledovej vítr, i tak ale byla fajn procházka. Včera jsme byli u tchánovců, zdrželi jsme se tam dýl než jsme plánovali, bo Lukinek tam vytuhl na víc jak dvě hodiny, což je u něj přes den nevídané! Dlouho nevěděl jak zabrat a plakal, ale pak se uklidnil u prsa a usnul jak když ho do vody hodí... 🙂
Pak jsme ještě jeli něco nakoupit do Penny a tam byl ve svým živlu, všechno pozoroval... 🙂

Gábi, taky jsem četla co jsi psala k vám do diskuze, to je něco, co jste si museli prožít... ☹ Snad už bude jen a jen dobře!!!
Jinak jojo, mám ráda Snoopyho, mám se Snoopym hodně spodního prádla a fusky... 😀 Tak bych ho chtěla dávat i Lukáškovi, je mi prostě sympatickej. V HM jsem ještě právě nebyla, ale chystám se. Ale je mi jasný, že je to cnově trišku dražší... Ty bys asi neměla něco po Tomíkovi, že? Občas mrknu na MMB, jak tam inzeruješ...

Beri jukám i na Tvoje věcičky. 😉
Ohledně kapiček, riskla jsem to a objednala si je, jsou to ty z Polska, takže o polovinu levnější. Doma je mám samozřejmě v ledničce. Dneska je to třetí den, co jsem je Lukinkovi dala a řekla bych že je už znát, že pomáhají. Dneska se už 4x pokadil, to se stalo naposledy snad když měl Lukáš 3 týdny, krásně prdí a večery jsou daleko klidnější. Musím zaklepat. Asi ho fakt trápilo bříško...
O těch laktobacilíkách nic nevím, ale zkusím se v lékárně zeptat. Saba taky mám, tak mu ho občas taky dávám.
Jinak to je něco, že Tomášek tak krásně spí, to je pohoda, co? 🙂
A s tou hlavičkou, já jsem si říkala, jestli je to normální, ale když i Tomášek to dělá, tak jsu v klidu. 🙂
Jen jsu docela nešťastná z toho pasení koníků, pořád mu to nejde, jako snaží se zvedat hlavičku, ale vzteká se u toho, řve, pak to vzdá, bo je to prostě moc namáhavý a co on by se namáhal... už se děsím, že se snad na břiše nikdy nenaučí být... ☹ Snad to prostě někdy přejde.

Jo a novinka, včera se poprvé viděl v zrcadle, asi nevěděl, že je to on, ale reagoval na to, co tam vidí. Držel ho manžel a on ručkou do toho zrcadla bouchal a koukal... 🙂
Jinak si začal dudlat paleček. 😝 😀 By mě zajímalo, jestli si ho bude dudlat dál, nebo ne. Nerada bych ho to pak odnaučovala.

Páá sluníčka, krásnej pohodovej nedělní večer přeji a všechny zdravím! 😉

garnek
7. únor 2010

Ahoj holky,
Beri, nakonec nám rotaviry nepotvrdili, uffff, ale hnedka chlapečkovi od vedle jo, tak jsem pak měla strach, když si s ním Tomášek hrál...no jsem matka ujetá 🙂 Ale už je OK, jen ho musíme trošku krotit, protože je teďka trošku více uřvanější, cokoli se mu nelíbí, tak dává jasně najevo 🙂 Řve jak tur až mě z toho bolí uši 🙂
Leni, jasně, že předám dál 🙂 Jak jsem psala, mám jednu teplákovku černou, proužkovanou se snoopym a k tomu i čepičku snoopy (0-3m), ale nosili jsme jí myslím do půl roku. A pak další teplákovku šedohnědou snoopáckou a ta je 9-12m. Obě jsou moc hezké, ozvu se ti, zatím je k dispozici ta černá, tu větší má půjčenou Verča pro Toníčka.
Jinak holky, já se furt nestačím divit, jak ten čas letí. Toníček už má rok, Lenča už má za sebou 6nedělí a děti rostou jako z vody...no jak je to možné? 🙂))) Kdysi jsem chodila do "komu se podařila IUI" a tam se to teďka těhotní jak na běžícím páse a to už myslím druhé kolo 🙂))
Jo a Leni, neboj s tím chlapem, že už nechce další dítě, to říkal i ten můj a už ví, že to tak nebude, jednou bude další 🙂 Ono pro ty chlapy je to šok a bojí se, že to druhé dítě nebudou mít stejně rádi.
Tak holky, pa g.

eliis
9. únor 2010

Ahoj holky,
tak nám zase sněží. Už mi začíná ta zima lézt na nervy. Dnes jsem se chystala na lyže, ale v takovém počasí jsme to vzdali. Nemám brýle a tak by mi padal sníh přímo do očí a to se špatně lyžuje.
Jiti, moc mě mrzí že to nevyšlo. Snad už ten další pokus bude ten poslední.
Gábi, sice nevím, co přesně vás trápilo, ale jsem ráda, že už jste OK. S tím časem máš pravdu, strašně rychle to letí. Malý už má 4 měsíce a mě to přijde jako nedávno, kdy jsme přijeli z porodnice domů.
Leni, jsem ráda, že jsi na KO dopadla dobře. Mě dělala stěry Dr. taky hned. O tom, že by se měly dělat po 4. měsících jsem neslyšela, tak nevím. Co se týče kapiček, tak já jsem ty probiotika dávala sem tam...zdálo se mi totiž se to po nich vždycky zhoršilo. Já nedám dopustit na ty kapky Baby Calm. Z toho pasení si nic nedělej. Lukášek se to časem naučí...každé dítě je jiné. Uvidíš co ti řekně doktorka na kontrole.
Beri, s tím vozením to máš super. Fakt ti závidím....ale co nadělám. Ještě že je Tajda takové hodné miminko.
Dnes jsem byli na očkování a malý to zvládnul naprosto úžasně. Zaplakal jen při vpichu a pak se zase smál. Doktorka ho chválila, že je šikovný. Nejvíc zvědavá jsem byla na to kolik zase Tadeášek přibral. TAkže váží 7090g a měří 64cm. Hypertonus už taky nemá, tak jsem ráda. Na kyčlích jsem taky dopadli dobře a tak už tam nemusíme. Doufám, že nebude mít nějakou reakci na to očkování. Když tak mu dám večer sirupek.
Všechny vás zdravím. Mějte se pa

eliis
11. únor 2010

Ahoj sluníčka,
kdepak se touláte?
My se za chvilku chystáme na plavání. Měla jsem strach, že ho budeme muset zrušit. Malý měl totiž teplotu - v den očkování mu večer vyskočila na 38,1 (už po odečtení) a včera přes den měl ještě 37, 6. Ještě než začal mít teplotu, tak jsem mu dala sirup - byl dost mrzutý. Za 20 minut byl klid a pěkně si hrál. Sirup taky hezky spapal, ale později, když jsem mu ho chtěla dát tak ho začal plivat ...no dostat do něho aspoň trochu bylo umění. Tak jsem včera ráno skočila do lékárny pro paralenové čípky a byl klid. Hned se mu ulevilo. Už se tedy těším na další očkování ☹ ☹ ☹

jitulik24
13. únor 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 5xIUI, od 7/2 baští Clostík, 15/2 IUI držíme palce!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - nabírá síly na nový boj v únoru nebo březnu, držíme palce!!!
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj. KO 19/1 držíme palce!!!
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil všemi očekávaný Lukášek, 3360g, 52cm, moc moc gratulujeme!!!

jitulik24
13. únor 2010

Ahoj sluníčka, hlásím že mi včerejší kontrola ve Fertimedu udělala radost. Konečně mám folíky v pravém vaječníku 😵 . Na pravé stravě mám 3 folíky(2 po 15mm a 1 po 11mm) a na levé 1 folík (1 po 11mm). Na IUI jdu v PO tak uvidíme jestli stihnou dozrát i ty 11 mm. Pravá strana je moje šťastná, tak jsem teď pozitivní. No uvidíme, snad to konečně dopadne 😉

daisy14
13. únor 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 5xIUI, od 7/2 baští Clostík, 15/2 IUI držíme palce!!!
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - od 13/2 baští Clostík, 18/2 kontrola držíme palce!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj. KO 19/1 držíme palce!!!
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil všemi očekávaný Lukášek, 3360g, 52cm, moc moc gratulujeme!!!

daisy14
13. únor 2010

Ahojte sluníčka, tak jsem se posunula v tabulce 🙂 ! už se mi nechtělo čekat další měsíc, tak baštím Clostík. 😉 Příští týden jedu na kontrolu, až do Brna, protože dr.M. nebude v olmíku. No co nadělám, MS přišla o 3 dny dříve něž měla, jako naschvál 😝 A podle odhadu bude punkce v době hokejového klání na olympiádě, takže nevím co můj muž, je totiž šílený fanda do hokeje! Aby se mnou vůbec jel 😀 😀

Jituš, dobré zprávy, tak ať folíky rostou vpravo jak mají! Držím palce!

Sluníčka, mějte se krásně a hezkého Valentýna!

lenajsek
autor
13. únor 2010

Holky ahoj, nějak nestíhám, jen jsem vás v rychlosti pečetla a vidím nové stimulantky, tak mooooc držím palce, ať se konečně zadaří! Dáši, uvidíš, co manžílek, ale určitě pojede... přece Tě v tom nenechá samotnou. 😉
Zítra snad bude víc času, tak bych napsala víc, opatrujte se, taky přeji pěkného Valentýna... 😉 Páá sluníčka!

jitulik24
14. únor 2010

Ahoj Dáši, tak to je super že už nejsem v tabulce sama. Doufám, že se brzy přesuneme o patro víš, už si to zasloužíme, ne 😉 ? Tak se drž a dávej o sobě vědět aktuální informace 🙂 .
Leni děkuji 🙂 , už by to chtělo změnu směrem nahoru 😵 .
Holky mějte pěkného Valentýna 😀 .
Zítra napíšu jak jsem dopadla ve Fertimedu 😉