= Sluníčka = (z Neplodnosti)

lenajsek
23. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Ivetka (Reprofit), 39tt, čeká chlapečka, vše OK, TP 1/7 - držíme palce!
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, screening, OK, tripple testy OK
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, screening OK, velký UZ 25/6, KO 26/6
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 19tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Supitko (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Dáša - na podzim bude znovu bojovat
Tiuška (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!! 😵

daisy14
28. únor 2010

Jituš, v našem případě nutné je, bohužel. Ale Vy ICSI nebudete potřebovat, určitě stačí klasická metoda oplodnění. Však si o tom případně popovídáte s doktorem, a třeba ještě teď IUI vyjde 🙂

beras
28. únor 2010

Ahoj sluníčka 😀 😀 teda včera byl nádhernej den zato dnes je zataženo a už začíná kapat. 😒 Ted jsem dojela s Tomíkem z venku .Na cestě jsem potakala berunu obalenou blatem 😠 😀 byla na hřišti a co lepšího je mohlo napadnout než hrát fotbal s klukama na rozblácenym hřišti.Mě dneska bolí hlava jako střep. 😒 No je úplněk a to je na mě něco i Tomík nějak ted dva dny špatně spí.Jiti 😉 třebas se ještě čárečka ukáže a s tím krvácením nejsi jediná 😢 .Známé tam vloni uděla dr. inseminaci a při tom ji nějak píchl do dělohy a krvácela a měla bolesti jako blázen ,že skončila až na pohotovosti.Opravdu odborníci ☹ Dáši držím palečky vždyt už tady zase těhulky potřebujeme 😀 😀 Lenajsku teda fakt je Lukášek dlouhán a prdíky už ho určitě brzo přejdou.Já už se chystám v týdnu udělat segedýn mám na něj děsnou chut a když už je Tomík s bříškem v pohodě tak jdu na to 😀 😀 😀 Jinak srázek uděláme asi až bude teploučko at můžeme jít třebas i na procházku a nemusíme někde taky prcky oblíkat. 🙂 Eli 😀 tak Tadeášek už měl jinou stravu.Nejdřív začnu bramborem s mrkvičkou a pak budu postupně měnit ,třebas brokolice,špenát ,květák no a tak za čtrnáct dní k tomu přidám i maso. 😀 Čajík nedávám .Když má v noci žízen tak si trochu cucne mlíčka .Tu flašku jsem měla na mlíko když jsem jela pryč at ho může mamka nakrmit ale prostě se nechytáme.Eli jak velkej máš ten hrnek tech 200 nebo 260 ml.Já musím mrknout v lékárně kterej jsem tenkrát kupovala pro synovce.Ted si to vůbec nevybavuju 😀 Našla jsem na mmb paní co i ty membrány k těm hrnkům prodává po jedné tak tam objednám a má i lžičky na krmení tak ty taky vezmu a ty taky rozbaluje.Eli ty už budeš teda začínat ted nebo až v těch 6 ti měsících?Berunky mějte se a doufám ,že se objeví i další sluníčka 😀 Pa

jitulik24
28. únor 2010

Dáši, už se do toho Reprofitu těším 🙂 . Už jsem přestala věřit že se IUI povedla. Sice se mi BT drží nad 37 stupňů, ale dvakrát jsem těhu byla a pokaždé mi to test ukázal 11 den po IUI ☹.
Bery, u nás je to samé počasí 😒 . Tak to je mazec, hlavně že mají za to hromadu peněz a ani to neumí pořádně udělat 😠. Snad jen jednou se stalo, že mě IUI nebolela a ani jsem po ní nešpinila. Jinak pokaždé špiním a tentokrát i dost krve bylo. A pak se to má povést když se žížalky smíchají s tou krví 🙄.
Sluníčka mějte se krásně a určitě vás budu informovat jak jsem na tom 🙂 .

daisy14
1. bře 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 5xIUI, od 7/2 baští Clostík, 15/2 a 17/2 IUI stále držíme palce!!!
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - od 13/2 min.stimulace, 26/2 ET - 1embryjko! držíme palce!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj. 3 IVF kolem 13/3 držíme palce!!!
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil všemi očekávaný Lukášek, 3360g, 52cm, moc moc gratulujeme!!!

jitulik24
4. bře 2010

Ahoj sluníčka, tak hlásím že MS nikde 🙂 , BT se drží na 37,1. Dnes odpoledne zkusím test, ale moc tomu nevěřím ☹ . Dáši jak se cítíš?

lenajsek
autor
4. bře 2010

Ahoj kočky, zdravím a držím palce potencionálním těhulkám!!! 😉

My od včera bojujeme se šílenou rýmou, teda Lukinek... ☹ Do té odsavačky to teče proudem, chudákovi se hrozně špatně dýchá, polyká ty sople a má je v bříšku, do toho ho trápí bolesti bříška, je mi ho chudáka hrozně líto, pořád pláče, se mu ani nedivím... Odsávám co se dá, kapu do nosíku, ale bude to dlouhej den.. ☹ A zítra ještě víc, manžel jde na hokej a vrátí se pozdě... ☹
Zítra asi navštítíme dr. ať na něj mrkne, dneska budem doma...
Zítra by měly být i výsledky toho výtěru ze zadečku a vzorku stoličky, tak doufám, že to bude dobrý...
To je fakt naprd, člověk se snaží kojit, i když je to fakt boj, a stejně je Lukin zase nahromadě... ať už ta debilní zima skončí!!!!! 😠 😠
Pardon... 😒

Sluníčka, teď na chvilku vytuhnul, tak se jdu nasnídat, opatrujte se, ať jste zdravý a vaše sluníčka taky....

Jiti a Dáši, taky se opatrujte a držte se! Hodně štěstí!

Pěknej den všem!

jitulik24
4. bře 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============

* Sluníčkové stimulantky *
===============

Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - od 13/2 min.stimulace, 26/2 ET - 1embryjko! držíme palce!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed) - 6x IUI. Přestup do Reprofitu.
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj. 3 IVF kolem 13/3 držíme palce!!!
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil všemi očekávaný Lukášek, 3360g, 52cm, moc moc gratulujeme!!!

jitulik24
4. bře 2010

Ahoj sluníčka, tak se mi začíná MS rozjíždět ☹ . Zítra si volám do Reprofitu a objednám se na konzultaci 🙂 .
Dáši držím palečky, už to určitě vyjde 😉

eliis
5. bře 2010

Ahoj holky,
Jiti, moc mě mrzí že to nevyšlo. Ale věřím, že v Reprofitu to vyjde na 100%. Drž se!
Dáší, tak jak se cítíš?
Leni, je mi líto že má LUkášek zase rýmu. Snad vás to brzy pustí a budete opět fit. A co ty stěry? Snad je všechno v pořádku. S tou zimou máš pravdu. Už by mohlo být teploučko, ale prý má o víkendu zase sněžit... ☹ ☹ ☹
Beri, tak jak dopadl segedýn? Nepokroutil se Tomášek? Já už jím teda všechno kromě zelí a luštěnin. JInak ten hrnek mám 260ml.
Co se týče těch příkrmů, tak jsem chtěla počkat ještě ten měsíc, ale neodolala jsem. Malý byl v poslední době dost nevrlý a chtěl někdy pít i co hodinu. Včera jsem mu dala poprvé mrkvičku. KOupila jsem od Hami - moje první lžička. Dala jsem mu jen čtvrtku a to jsem si myslela, že ani nesní, protože je to fakt hnusné. Ale to jsem se opravdu spletla, malý to slupnul v neskutečné rychlosti a ještě se začal vztekat, že už mu nedám. Lžičkou jí jak profík a tak není ani špinavý a na bryndáku není nic. No a na večer mu dávám kaši - Sunarka nemléčná rýžová a dělám mu to z moje mléka. Taky mu ale nedávám plnou dávku (120ml), ale jen polovinu. A stejně ho musím dokojit, protože má málo. Je to fakt otesánek. Nechci mu to dávát celé, protože mám strach ať se mi z toho nepoblinká. Přece jen je to těžší než mateřské mléko. Tím, že mu dávám tu kaši, tak se to zlepšilo i v noci. Už se nebudí co hodinu, ale papá jen 3x. Tak jsem ráda. Doufám, že jsem to teď nezakřikla.
No nic, jdu si udělat oběd a pak jedeme k mojim rodičům. Tak se mějtě. pa

lenajsek
autor
5. bře 2010

Holky, tak stěry dopadly dobře, bakterie nejsou, rotaviry ještě nebyly hotový, ale doufám, že to bude taky v pořádku. Mám pocit, že je to z toho, že pije hlavně to přední mlíko, co je bohatý na laktózu, nebo i z toho, že jsem jedla mléčný výrobky a malýmu to nedělalo dobře... chci se s mou dr. ještě domluvit na nějakým vyšetření na alergii na bílkovinu kravskýho mlíka. Dneska jsme byli u zástupu naší dr, ta bude až příští týden.
Jinak na průduškách nic nemá, jen má šílenou rýmu, dostali jsme atb kapky do nosu, tak odsávám, kapu co se dá. Včera teplota 37,9, dneska je to už lepší, 37,3. Má už dneska i dobrou náladu, povídá, je to sranda, má nakřáplej hlásek, směje se, hraje si... včera byl úplně K.O, nechtěl ani sát, byl spavej, což je u něj nezvyklý, nechtěl si hrát, hicoval... dneska je to fakt pohoda. Už jsme byli i venku na procházce a zítra asi taky půjdem, venku se mu líp dýchá.
V pondělí asi pojedem na kyčle, budem tam jen chvilku, tak to snad přežije. Nepodařilo se mi přeobjednat nás, tak tam pojedem a bude.

Beri, já kdybych malýmu dala segedýn, tak ho to asi rozškubne... ☹ A přitom na něj mám takovou chuť, i na zelňačku... ale co se dá dělat, jsu ráda, že jakš takš prdí po těch kapkách Baby calm, že ho tolik bříško už nebolí. Teď si to fakt hlídám co jím, je to o hodně lepší.

Eli, to je super, že malýmu mrkvička tak šmakuje. Je to velkej jedlík, to je fajn. A jak dlouho chceš kojit, když budeš dávat i příkrmy?
Já i když na kojení nadávám, bo s malým je to opravdu o nervy, ráda bych vydržela co nejdýl bez příkrmů, samozřejmě pokud mu bude moje mlíko stačit. Ale uvidíme.
Pošli nějakou fotečku jak malej papá. 🙂
A Tadík se budil co hodinu? Týjo... To je dobře, že se to spaní zlepšilo.
Já musím zaklepat, Lukin sice hůř usíná, usne jen u prsa, ale zato se vzbudí v noci 1-2x, což je super. Dneska jen jednou, to bylo fajn. Na to, že má nos plnej soplíků je to zlatý.

Jiti, držím palce, aby přestup do Reprofitu byl pro Tebe šťastný, tak jak pro nás skoro všechny... 😉
Ohledně ICSI, myslím že u vás ani nebude potřeba, když máte hodně spermijků a už se dvakrát podařila IUI. Uvidíš, jak se domluvíš s dr, co pro vás bude nejlepší.
Jinak pokud máš ještě všechny tři pokusy IVF hrazené pojišťovnou, tak bych šla do IVF než do nativu, i když si pak připlácíš za léky a třeba prodlouženou kultivaci, tak to vyjde levněji než nativ s minimální stimulací. Aspoň u nás to tak bylo. Příště kdybych měla znova stimulovat, tak bych šla asi do klasickýho IVFka, než to nativu s minimálkou. Ale to těžko říct, zrovna nám ta minimálka přinesla štěstíčko v podobě Lukinka, a ještě máme v mražáčku z minimálky jedno embryjko. 🙂

Holky, dofám že jste v pořádku a zdravý, to počasí mě už pěkně se..... ☹ 😒

Dáši, jak se cítíš?

Opatrujte se, krásný pátek a pohodový víkend sluníčka moje! 😉

Šárinko, nakukuješ sem? Jak se domluvíme na příští týden na ten veletrh?

Páá

jitulik24
5. bře 2010

Ahoj sluníčka, jsem objednaná do Reprofitu. 15.března nám držte palce.

beras
6. bře 2010

Ahoj sluníčka 😀 Jiti super ,že jsi se takhle rozhodla a věřím,že nebudeš litovat 😀 ,protože jsem neslyšela ještě od někoho,že by tam nebyl spokojenej.Leni už zase bojujete s rýmou? 😲 Teda to si užíváte a já klepu at nám to dlouho vydrží bez ní.Berunka měla první rýmu až snad v deseti měsících 🙂 Segedýn byl dobrej a nezoufej já si ho dala ted porvé dřív jsem neměla taky odvahu. 😀 Jinak ty střevní problémy se točejí pořád dokola a asi jen tak rychle neskončejí.Už je to skoro dva měsíce a pořád to pokračuje. ☹ Jak se to rozjede po škole tak to bude v čoudu a budu se modlit,že to Tom nechytne. ☹ Eli ty skleničky jsou opravdu hnusny pamatuju si ještě když jsem to sem tam dávala berunce a taky na to byla jako divá a přitom to bylo blé 😝 No ale pro ně jsou to zase jiné chutě 😀 než jen mlíko.Tomík se taky budí častěji jak dřív ale já si myslím,že má jen žízen ,protože si párkrát cucne a chrní .Vodu mám v odpařovači na radiátoru at není tak suchej vzduch ale není to ono.Tak až se přestane topit tak to bude lepší.Já budu ten hrnek kupovat tech 200 ml a vezmu ještě jednu tu membránu bílou navíc a tu dám na flašku až mu sem tam lupnu potom jiny mlíko.Mě se totiž zdá,že se mi dělá mín mlíka ale zase na druhou stranu se nají v pohodě tak nevím.No ale tím dojmem trpím asi od porodnice 😀 😀 😀 Už jsem měla taky v Tescu v ruce tu sunarku a zase jí vrátila,protože kdybych jí měla doma tak bych určitě nevydržela a dala mu jí. 😀 😀 😀 Dnes tak nádherně svítí sluníčko tak doufám,že se to nepokazí 😀 Manžel byl včera na bowlingu a dorazil ráno tak se tady plouží a když jsem mu řekla,že půjde odpol. na procházku tak se málem vyvrátil 😀 😀 😀 Tak si berunky užívejte pohodu a sluníčko i když mrazivé.

jitulik24
6. bře 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============

* Sluníčkové stimulantky *
===============

Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - od 13/2 min.stimulace, 26/2 ET - 1embryjko! držíme palce!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Reprofit) - 6x IUI. 15/3 konzultace v Reprofitu.
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj. 3 IVF kolem 13/3 držíme palce!!!
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil všemi očekávaný Lukášek, 3360g, 52cm, moc moc gratulujeme!!!

beras
6. bře 2010

Nové foto 😀 😀 😀

jitulik24
6. bře 2010

Leni, po pravdě tomu moc nerozumím, co je to prodloužená kultivace a nativ? Jsem z toho zatím jelen 😀 Snad mi to dr Machač vysvětlí a budu mít jasno.

eliis
7. bře 2010

Ahoj holky,
zdravím vás a přeji hezkou neděli. Nevím jak u vás, ale u nás je sníh 😖 . Doufám, že už ta zima nebude dlouho trvat.
Beri, tak můj manžel je po akci dnes a taky ho vyženu odpoledne na chvilku ven. Jsem zvědavá na jeho reakci až se dozví že půjde vyjímečně sám. Já bych si ráda na chvilku odpočinula, teď jsem byla s malým sama 2 dny a zítra je manža opět v práci, tak s ním budu zase sama. Asi si napustím plnou vanu a budu relaxovat. S tím buzením v noci už to bylo fakt hrozné...... a žízeň to určitě nebyla, protože pil jak o život. Jinak jsem se mrkla na fotečky a Tomášek už je pěkný šikula. Moc se vám povedl. Jo a zdá se mi to nebo nemá žádné vlásky?
Leni, tak jak vám je? Doufám, že už je rýma na ústupu. Ten test na alergii si nech určitě udělat...aspoň budeš vědět, čím to je. Jinak kojit chci samozřejmě dál. Chtěla bych vydržet aspoň tak do 8 nebo 9 měsíců. Takže v červenci bych chtěla malého odstavit. Možná se to nebude někomu líbit a bude o mě tvrdit, že jsem krkavčí matka, ale já chci taky žít. NO uvidíme....třeba to bude všechno jinak. Leni, děkuji za fotečky. Lukášek už je taky pořádný chlap. Musím říct, že je celý po tobě. Moc moc pěkný!
Fotečky hodím na net po obědě, tak vám pošlu odkaz.
Jiti, dr. Macháč ti určitě vše vysvětlí. JInak nativ je IVF s minimální stimulací.......takže si nepícháč takové dávky hormonů a máš třeba jen 2 vajíčka. Nepočítá se to do pokusů hrazených pojišťovnou. Co se týče té kultivace, tak normální je 3 dny a prodloužené 5. Dělá se když máš víc embryí a tím se vygenerují ty nejlepší. Snad jsem to napsala správně.
Malý už je vzhůru, tak mu jdu připravit mrkvičku. Mějte se. papa

eliis
7. bře 2010

A ještě přeji vše nej Tomáškovi ke svátku!

jitulik24
7. bře 2010

Ahoj Eli, díky za vysvětlení, už tomu začínám rozumět. Takže do toho nativu můžu jít kolikrát chci a pojišťovna to uhradí? A na to klasické jen třikrát za život. Tak proč se nedělají jen ty nativy? Uvidím co mi Machač doporučí, ráda bych šla právě do toho nativu.

beras
7. bře 2010

Ahoj skuníčka , 😀 eli děkujeme za přání 😉 a nezdá se ti to Tomík je plešounek 😀 😀 😀 😀 Přesně jak byla berunka.Ale už tam začíná něco rašit a tím,že jsou světlunky taky to není pořádně vidět 😀 😀 Hele s tím kojením jsme na tom stejně.Já jsem říkala taky tak do 8 měsíců a šmitec.Kámoška kojila dlouho a když měl malej kolem roku tak se jí všude sápal pod tričko a to opravdu nee .Když to vezmu tak berunku jsem kojila 3 týdny a byl konec a je zdravá jak řepa.Rýma jednou za rok a obě švygrovky kojily jedna 9 měsíců a druhá skoro dva roky a děcka nemocny pořád. ☹ A nahlodalas mě s tou večerní kaší. Tak jsem byla na konzultaci u tety čím mám začít.Zkusím jestli vydrží spát dýl jak dvě hodiny aniž by si třebas jenom cucl.Došel mi vzorek rýžové kaše Nutrilon tak mu to dnes dám.Je to s mlíkem tak už se to udělá jen s vodou .Žádnou s příchutí nemám kupovat aby pak chtěl mrkev a spol.Včera jsem mu zkusila večer udělat Nutrilon,protože já mám večer prsa jak hadr a to bylo šklebení jak kdyby lejzal citron.No ale nicméně jsem to do něj lila lžičkou a flašku na milost nevzal 😖 No a manžel nakonec na procházku nešel,protože si Tomíka vzala moje mamka a jé ten byl rád 😀 😀 😀 Jiti Nativ se nepočítá do hrazenejch ale ten si platíš sama.Většinou se na něj chodí když už jsou všechny tři hrazeny pokusy od pojištovny vyčerpány.A protože se při něm nepíchají velky dávky hormonů tak se na něj může jít každej měsíc ,kdežto když je klasicky IVF tak se mezi pokusama musí mít aspon 3 měsíce pauza.Nativ stojí 10000+za každy oplozeny vajíčko 1000 kč.Takže v průměru vyjde něco kolem 15000. 😝

eliis
7. bře 2010

Tak tady je odkaz na fotečky:
http://www.bartracing.cz/galerie/tadeas/index.html

Jiti, je to tak jak píše Beri. NO uvidíš na čem se s dr. dohodnete. Ale já bych zkusila klasické IVF.
Beri, já jsem si myslela, že mám mléka hodně, ale to byl omyl. Malému dělám tu nemléčnou kaši a tak mu tam chci dám své mléko. No a já mám problém za celý den odsát na večer 60ml. Takže mu asi brzy začnu dávat mléčné nebo mu to budu dělat z nutrilonu. Jo a Nutrilon jsem mu taky jednou zkusila dát a nedostala jsem do něj nic ani lžičkou. Prostě mu to vyloženě nechutnalo. JInak můj manža taky na tu procházku nešel. Jsem se nad nim slitovala a dali jsem malého spát na balkón. Za chvilku ho ale vezmu protože už tam je 1,5 hodiny, tak ať mi tam neumrzne.
Mějte se pěkně. pa

lenajsek
autor
7. bře 2010

Holky, manžel šel na procházku s malým, jdu si lehnout, je mi tak nějak všelijak.
Eli, díky za pochvalu foteček. Mrknu na ty Tvoje posléze.
Chtěla jsem popřát Tomáškovi od Beri vše NEJ k svátečku. 😉
Jiti, je to tak jak holky píšou. Já bch šla taky do klasického IVF, vyjde to levněji než ten nativ s minimální stimulací a máš víc vajíček a tím pádem i větší pravděpodobnost víc embryjek.
My jsme šli do nativu s minimálkou jen proto, že jsme už IVF absolvovali a úspěch nebyl. Stejného výsledku jako u klasického IVF jsme v Reprofitu dosáhli i s minimálkou, ale to člověk nikdy nemůže dopředu říct, co jak zabere.

Mějte se krásně!

lenajsek
autor
7. bře 2010

Beri, moc pěkný fotečky. 😉

lenajsek
autor
7. bře 2010

Eli, taky moc pěkný fotečky! A to puzzle na zem, o něm taky uvažuju, že koupím. 🙂
Kluci jsou už chlapáci! 🙂

lenajsek
autor
8. bře 2010

Holky, jestli se chcete mrknout, tak tady je odkaz nafotoalbum Lukáška, 3. měsíc.
http://fotoalba.cz/alba/lenajsek/2147603

Dáši, co Ty, jak se cítíš? Kdy budeš testovat? Mooooc držím palečky!!! 😉

Krásný den všem, mě už trošku polevila bolest v krku, dneska si chci ještě v lékárně koupit homeopatika na bolení v krku, jdu s malým k dr. vrátit váhu ať se na něj ještě mrkne a odpoledne jedem na kyčle. Snad bude vše OK.

Jinak Lukin teď začal krásně papat, každý ráno vyžahne 190ml, dneska 210ml!!! 😀 😝 A včera večer před koupáním vážil už 6,060kg! 🙂

wikky
8. bře 2010

Ahojík sluníčka 🙂

Tož jsem se konečně dokopala,abych vám napsala,je to se mnou fakt hrozný,bo nic nestíhám a když mám náhodou čas,tak není u pc volno 😀
Vezmu to pěkně popořadě...
Dáše držíme moc moc palečky,ať na testíku najde // a za 9měsíců je z ní další sluníčková maminka 😉
Jitulka konečně udělala krok správným směrem,kupředu k Reprofitu,u dr.Machače jsi v nejlepších rukách,100% mu důvěřuj,ví,co dělá a když to nevýjde napoprvé,udělá maximum,aby se zadařilo hned příště,on vždycky říká,že ten kdo to nevzdá,ten se dočká!!!Navíc je tam moc příjemná sestřička,myslím,že budeš spokojená 🙂
Jinak kočky maminky,máte moc pěkné chlapečky,jsou to prostě sluníčka hodňoučký,zkrátka móóóc móóóc chtěný miminka 😎
Lenčo,do Brna se chystáme v pátek,hned ráno,tak snad nebudeš nemocná,bo bych vás s Lukáškem moc ráda viděla 😉 Však si ještě dáme vědět.

Teď taky trochu o Tadeáškovi,je to pěkný uličník,už se staví na nožičky,plazí se jak had,prská na všechny strany a piští,máme pořád jen ty dva spodní zoubky,ale když papá mámu a stiskne,tak to vidím všechny svatý... jinak přes den už jedeme všechny možné příkrmy včetně masa,navečer kaši a potom mlíčko od maminky,to i v noci a ke snídani.Zatím se kojení nechci vzdát,beru to tak,jako že je to to jediný,co mu můžu dát jen já a je to naše siesta 😎 Jinak nás asi brzy přerostete,bo Tádulka má 70cm a 8,5kg,teď už se v přibírání zastavil a jsem jen ráda,už tak se prohýbám,když ho mám nosit 😒
Pořád chodíme na plavání do bazénu a všem to jen doporučuji,je to super a malému se to líbí,krásně se potápí a je fakt prča,jak mají u potápění děti otevřené oči 😀
Ještě jsem přemýšlela nad nějakým dětským cvičením,ale musím zjistit,jak to u nás chodí,mám pocit,že je to tady jen pro větší dětičky.
Musím někam stáhnout nové fotky,na Koníkovi mi to větší rozlišení nebere a upravovat se mi nechcou,no uvidíme.
Tož jsem se nějak rozepsala,Tadeášek spinká,tak jdu ještě juknout na MMB a využít chvíle volna,i když se na mě z kouta šklebí hromada prádla na žehlení,ale dobře jí tak 😀 😀 😀

Mějte se nejlíp jak jen to jde a už se moc těším na srazík sluníček!!!Leni,my se snad uvidíme v pátek 😉
Pa pa Š.

beras
8. bře 2010

😀 ÁÁÁ kdopak se to došel podívat 😀 no hele na MMB se moc nekoukneš,protože jsem ted chtěla objednávat a servr na 15 minut nedostupnej. 😝 No teda taky chlapák jako Brno no aby né když ty naše miminka jsou všechny z Brna 😀 😀 Šári 25. ti budu mávat jedeme přes vás do Čech.Budou velikonoce a ty já nerada tak prcháme pryč až do pondělka.Já už se táák těším ,že vypadnu někym pryč. 😀 Pak se dojdi pochlubyt co jste vybrali na veletrhu.Taky jsme chtěli jet ale manžel nemůže z práce.Chtěli jsme už tak mrknou na autosedačku.I když teda už máme skoro jasno ale chci jí nejdřív vidět naživo. 😀

wikky
8. bře 2010

A jakou autosedačku máte v plánu kupovat?
Tož se klidně stavte na kafčo,když máte cestu kolem 😉

eliis
8. bře 2010

Ahoj holky,
malý teď spinká tak vás jdu pozdravit.
Šári, jsem ráda, že jsi se ozvala. Tadeášek už je šikula. No s tou váhou máš asi pravdu. Zítra jdeme na očkování, tak jsem zvědavá kolik Tajda přibral. My zatím chodíme na vaničky a je to super. Do bazénu začneme chodit za měsíc.
Beri, tak jak Tomáškovi chutnala kaše? Zkoušela jsi mu jí včera dát? Já jsem malému taky dala včera tu od nutrilonu. Podařilo se mi totiž odstříkat ani né 20ml. Dala jsem mu jen půlku, tak dnes mu dám tu druhou a zítra asi koupím mléčnou kaši. A jakou sedačku máte vybranou? Já pořád tápu...nevím, zda to mám brát podle testů. Pokud jo, tak by přicházela v úvahu Romer nebo Maxi cosi. Ale ta cena se mi moc nelíbí...... 😖 😖
Leni, tak snad dnes u dr. dopadnete dobře. Teda Lukášek se nějak rozpapal,že? Je dobře, že mu tvoje mlíčko chutná.
Dáši, tak jak se vede? Pokud dobře počítám tak jsi dned 10 dní po ET. To už by jsi mohla testnovat,ne?
A jak se mají ostatní sluníčka? A co vůbec Evík s Alexem??? Bohunka asi moc času s dvojčátkama nemá...

evik80
8. bře 2010

Ahoj sluníčka,

vůbec sem teď nechodím a tak ani nevím co se děje. Ale jedno vím jistě, že Vám děti rostou a určitě Vám dělají jen a jen radost. My se máme fajn a pořád něco podnikáme. Dnes jdeme na 2. Hexu. Ali má 7 kg a je úžasný. Je to naše sluníčko. Začínáme s příkrmy, protože mu už nestačí ani ten Nutrilon. Večer klidne vypije i 220 ml. Je to pěkný otesánek. Moc se mu líbí plavání a hlavně to, když se kolem něco děje. Nemá rád nudu.

Všechny Vás STRAŠNĚ MOC ZDRAVÍM A TĚŠÍM SE NA NĚJAKÝ SRAZÍK.

pa E+A

lenajsek
autor
8. bře 2010

Jejda, tady se to nějak rozjelo... 🙂
Čauky Šári a Evi, dlouho jste tady kočky nebyly, Eli a Beri zdravím taky, i ostatní 😉

Šári, Taďulka je teda šikovnej, už je to velkej chlap. 🙂 Moc ráda bych vás viděla, ale nevím jak na tom budem, Lukin už asi bude relativně v pohodě, ale já nevím, abych vás nenakazila, navíc jsem měla v plánu jet do Brna, pokud bysme byli OK, už ve čtvrtek, Radek by nás pak vyzvedával autem, jeli bysme ještě koupit ergo nosítko a jeli pak domů... tak nevím... ale fakt bych vás ráda viděla. Ale je otázka, jestli vůbec do Brna pojedem... 😒

K dr. jdem nakonec zítra, bo dneska je tam narváno, měli týden dovču tak je to znát, půjdem zítra. Dneska budou bohatě stačit kyčle, tam bude taky hodně lidí a dětí.

Eli jo, nějak se rozpapal. Na noc už dokrm nedávám, i tak přibírá krásně. Kdyby se jen u toho kojení tak nevztekal... ale ono to je asi i tím, že hrozně hltá, zhltne to rychle a pak mu to už stačí a může ho bolet i bříško... ale jestli mu bude moje mlíčko stačit, tak bych byla moc ráda, ráda bych dala příkrmy až kolem toho 6. měsíce, ale uvidíme, to je ještě moc brzo.

Už řěšíte větší autosedačky? Už ty malý nestačí? Nebo to zjišťujete s předstihem? Mě ještě nějak nenapadlo dívat se po jiných větších autosedačkách...

Šári, hromada prádla na vyžehlení počká, na mě se taky už pěkných pár dní šklebí... 😀

To je super, že chodíte na plavání, my chceme začít na jaře, ve Vyškově začínají až v 6. měsících, ale možná bysme chodili už od 5., a taky se chci mrknout na nějaký baby masáže.

Dala jsem do albíčka pár nových foteček, Lukin konečně pase koníčky bez vztekání, no vydrží mu to tak 5 minut a pak natahuje, ale jsu ráda aspoň za to. Včera se u toho i usmíval. Však on zjistí že takhle má větší přehled a bude spokojenej. 🙂 A taky jak je na bříšku, tak se překulí na záda. 🙂

Holky, krásnej den, někdo mi vyměnil dítě, už spí hodinu a půl v postýlce doma!!!! NEchápu nic!!!! 😕 😅 😀

Páá!