= Sluníčka = (z Neplodnosti)

lenajsek
23. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Ivetka (Reprofit), 39tt, čeká chlapečka, vše OK, TP 1/7 - držíme palce!
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, screening, OK, tripple testy OK
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, screening OK, velký UZ 25/6, KO 26/6
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 19tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Supitko (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Dáša - na podzim bude znovu bojovat
Tiuška (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!! 😵

jitulik24
5. črc 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============
Verča07- druhé těhu přirozeně, gratulujeme a držíme palce!!!, 4/6/2010 - screening
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - 3minimálka, ET 4.6. . 2.7 KO jedno miminko, gratulujeme a držíme palce

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Jitulik24 - 8x IUI, 1 minimálka, OPU 3.7, ET 5.7 1 pěti buněčné embryjko, držíme palce

* Sluníčkové snažilky *
===============
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Moncato - (Reprofit) - chceme adoptovat

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil Lukášek, 3360g, 52cm, moc gratulujeme!!!

jitulik24
5. črc 2010

Naše mimi i s Machačem 😀 Jo pracovní název je Štěpán 😀 😀 😀

jitulik24
5. črc 2010

miminko pro štěstí od manžela 😀

eliis
5. črc 2010

Ahoj Jiti, tak to jsou skvělé zprávy. Moc moc držím pěstí aby se bojovníček držel a za pár dní jsi na testu našla vytoužené //. Kdy máš testovat? A co zbylé dvě embryjka? Hlavně se šetři a jinou variantu, než že to vyjde si ani nepřipouštěj! Fotečky jsou pěkně a manžel je moc hodný, že ti dal panenku pro štěstí.

jitulik24
5. črc 2010

Ahoj Eli, testovat mám 19.7, ale jak se znám, tak budu testovat dřív. Uvidíme jak se budou ty dvě embryjka vyvíjet, pokud dobře, tak budou zamražena. Díky, že nám držíš palce. Já i manžel si jinou variantu než dobrou nepřipouštíme. Jak nám řekl Machač MIMINO BUDE🙂

wikky
6. črc 2010

Ahojík sluníčka,
samé dobré zprávy 🙂
Dáši,gratuluji a držím pěstičky,ať to všechno dopadne na 1* a je z tebe mamina 😉
Jituš,optimismus z tebe sálá na míle daleko,přeji ti,ať tě neopouští,určitě to klapne!!!Myslíme na tebe 🙂

Děkuji všem,kdo nám poslaly hlas,když budete tak hodné a pošlete to dále,budu moc ráda.

lenajsek
autor
7. črc 2010

Ahoj kočky, jen jsem vás v rychlosti přečetla, máme taťku ještě doma, kluci jsou na procházce, ale já musím uklízet, bo jsme se vrátili až včera večer, od pondělka do včera jsme byli u mé mamky v Brně a předtím na chalupě, super prodloužený víkend, jen Lukin poslední noci hrozně pláče, leze mu čtvrtej zoubek, ale už chybí jen kousek a bude celej prořízlej, tak snad už to pak bude lepší.

Dáši, mooooc gratuluju k srdíčku, to je paráda!!! Tak ať se miminko krásně vyvíjí a roste a daří se mu u Tebe dobře a vše dopadne na jedničku až do konce!!! Tfuj tfuj, už si to opravdu zasloužíš, je to paráááda!!! 😵 😵 😵

Jiti, Tobě taky velká gratulace k embryjku, jak psaly holky, odpočívej, mysli pozitivně a hlaď bříško... to je fajn, že máte ještě dvě další embryjka k zamražení. 😉 Drž se a tfuj tfuj!!!

Holky, kluky máte moooc šikovný! U nás s lozením to už taky vypadá nadějně 😵 . Včera Lukin konečně zvedl zadeček a natáhl jednu nohu (proč natahovat obě, stačí jedna 😀 ) a posunul se dopředu! 🙂 Tak jsu na něj dneska zvědavá, jestli to bude pilovat dá. Tohle udělal před spaním, a to jsme si mysleli, jak není unavenej... 😀
Jinak teda leze ten čtvrtej zoubek a v autosedačce se krásně přitahuje do sedu, jinak zatím ne, ale to přijde...

tolik novinky od nás.

Eli, to je fajn, že mamka bude doma, tak ať se jí daří co nejlépe. 😉 A Tajdula je šikulka velká.
A Tomísek od Beri taky. 😉

Holky, letí to neuvěřitelně, za chvilku se léto přehoupne a bude tady podzim a první rok... děs!!! 😀

Jinak máme cestovní postýlku CAM Daily a jsme s ní maximálně spokojení. 🙂 Ale má to vložný lůžko pro novorozence a to teď Tajda Eli už asi potřebovat nebude, takže stačí nějaká "obyčejnější". A máme na ní i přebalovák a ten je pro nás teď taky už pasé.

Jo holky, dítka už asi přebalujete na zemi, že? Já už na přebalováku Lukina neudržím, pořád se převrací na bříško, tak ho dám už asi na zem. A oblíct ho je práce tak pro deset rukou. 😀

Krásnej den!

lenajsek
autor
9. črc 2010

Ahoj sluníčka!!

Asi si užíváte léta a tepla někde na koupácích a venku, tak mějte krásný pohodový víkend a moc se nepřipalte a nezapomeňte na pitný režim!
My jedem zítra k tchánovcům, zítra bude oslava Radkových narozenin, tak to bude fajn, grilování venku, posezení pod stromama na zahradě, přijede i moje rodina, tak se těším. Snad bude Lukin v pohodě a bude hodnej. 🙂 Budem tam spát, poprvé v našem malým pokojíčku, tak jsu zvědavá.
Dneska jdu vyzvedávat dort, tak na ten jsu hoodně zvědavá, jak se jim povedl, to logo Komety. 🙂

Mějte se krásně, opatrujte se a Jiti, držím moooc palečky!!! 😉

Dáši, jak Ty se cítíš těhulko? 😉

Pááá!

jitulik24
9. črc 2010

Ahoj holky, právě mi psal Machač, že naše dvě embrya nebyla schopna zamrazení Tak to mi dal opravdu skvělý dárek k narozeninám Nějak mě to vzalo.

daisy14
9. črc 2010

Ahoj holky, jdu Vás je pozdravit a zase mizím, bývá mi teď večer docela šoufl, tak s tím bojuju 😝
Jituš, škoda, že to zamražení nevyšlo, ale nezoufej, mi to taky nikdy nevyšlo a pak se stal zázrak! Hlavně a%t se embryjko v bříšku pořádně zahryzne a nepustí!!

Holky hezký víkend a nespalte se! 🙂 🙂

eliis
9. črc 2010

Ahoj holky,
jak si užíváte sluníčko? My jsme od rána do večera u našich na zahradě a užíváme si koupání v bazénku a hlavně babičku. Za týden nastupuje opět do nemocnice. Tadeáškovi se koupání strašně líbí a dokonce už se přestal bát trávy a směle se plazí po celé zahradě. Doma se mi plantá pod nohama. Jakmile zjistí, že jsem se vzdálila, tak šup za mnou. Taky pronásleduje psa a ten je z toho evidentně na nervy. Jen doufám, že si na malého brzy zvykne, jinak bude muset z domu ven.... 😒 Taky mu dnes zacinkal další zoubek a to horní dvojka. Zatím to zvládá naprosto v pohodě a bez pláče. Doufám, že to tak bude i u ostatních zubáků.
Jiti, je to škoda s těma embryjkama, ale ty už je stejně potřebovat nebudeš. Já jsem měla celkem 6 embryí - 2 mi zavedli a zbylé taky nebyly na zamražení. Důležité je, aby se bobkovi u tebe líbilo a měl vyrovnanou a pozitivně myslící maminku.
Dáši, tak už máš večerní nevolnosti...snad to brzy přejde a budeš si moct těhotenství užívat.
Leni, tak jak se dort povedl? Užíjte si oslavu narozenin a snad se vám bude dobře v novém pokojíčku spát. Lukášek je šikulka, že už zvedá zadeček. Nebude už dlouho trvat, kdy se pěkně posune dopředu. Ta naše postýlka má taky závěsné lůžko, ale to už teď nevyužijeme. Třeba se bude hodit u druhého mimča.
A kde se nám toulá Beri???
Holky, jaký používáte krém pro děti proti sluníčku?
Zítra budeme u našich grilovat makrély tak už se těším. Mám je strááááášně ráda... 😀 Mějte se moc pěkně, užívejte si sluníčka a pište. papa

lenajsek
autor
12. črc 2010

Ahoj sluníčka, tak se hlásím po víkendu, byli jsme u tchánovců, v sobotu oslavovali kulatiny MM, bylo to fajn, byla tam moje ségra s přítelem, můj taťka s přítelkyní, pak švagr a tchánovci, grilovalo se, sedělo na zahradě pod meruňkama, popíjelo, kecalo, bylo to moc fajn.
Dárky měly úspěch, jak šipky, tak dort, tak tričko s nápisem Nejlepší taťka na světě... Jen MM byl včera tak trošku mimo, asi to přehnal s alkoholem, nějak mu nebylo dobře a to většinou opici nemívá... Asi i ty vedra a sluníčko udělaly svoje. Spali jsme tam, už máme skoro hotový malý pokojíček v jejich baráku, tak tam je trošku soukromí. Jen Lukinek se v noci teď poslední dny zase častěji budí, jestli to je to teplo nebo zase leze nějakej zub, nevím...

V pátek dojela konečně jídelní židlička a Lukin je v ní spokojenej jako želva, krásně jí, už se tolik nežížalí a baští fakt pěkně, sní celou porci kaše, celou porci oběda... mám z něj radost. A on má přehled, hračky z toho tácku neshazuje, ale udělal si z něj mlátidlo, mlátí do něj rukama, ve stylu "noste na stůl" a pak taky chrastítkama, to se mu moc líbí.

Dneska jdem na koupák, doma bysme se asi upekli. A ve středu valíme odpoledne k taťkovi do baráčku, kam se s přítelkou přestěhovali, přijede i moje babička s dědou z Třince, tak tam budem do soboty. Doma nepoteče teplá voda, tak budem chvilku tam. Tam bude taky příjemněji než v paneláku.

Za chvilku vyrazíme ven nakoupit, než bude zase děsný vedro. Mějte se krásně, opatrujte se a ať vás ty vedra moc nezmordují!!! Pááá, všechny zdravím!

lenajsek
autor
12. črc 2010

Jiti, nevěš hlavu, bobkovi je u mamči líp než těm ostatbím v roztoku, uvidíš, bude to dobrý a má se embryjko v bříšku určitě dobře! 😉

Dáši, to mě mrzí, že Ti bývá šoufl, ale neboj, to přejde! Ty vedra tomu moc nepřidají, co... tak ať je brzo líp, nech se hýčkat a opatruj se!!!

Veru, co Ty, jak se Ti daří?

Eli, to je super, že je Tadeášek tak šikovnej a plazí se i po trávě! A super s tím bazénkem, Tadeášek je asi vodní živel. 🙂 A věřím, že si babičky užíváte, ale ona se zase brzo z nemocnice vrátí a bude s váma. 😉
Jinak na sluníčko používám pro Lukina Sebamed 50 a jsme s ním maximálně spokojení. Jen jsem koupila krém a ten se hůř roztírá, příště vezmu mlíko. Ale jinak se po něm dokonce Lukinkovi zlepšily různý pupínky a snáší ho dobře a navíc pěkně voní. 🙂 Sice je dražší, ale myslím že je kvalitní.

Musím kočky jít, Lukin mi tady pláče... krásnej den, pááá!

jitulik24
12. črc 2010

Ahoj holky, tak jsem dnes zkusila testnout desítkovým mamatestem a nic ☹ , jsem 7 den po ET. Navíc mě už několik dní bolí břicho a dnes začalo bolet jak na mrchu ☹ , předtím bolelo jinak. Mrcha by měla dorazit za 5-7 dní, ale nevím jak je to u IVF, chodí stejně? Tak teď mi nezbývá, než doufat, že je ještě na test brzy a Štěpánek se tam někde zavrtává 😵

lenajsek
autor
12. črc 2010

Jiti, je ještě dost brzo, ještě vydrž. A mně třeba bolelo břicho jako na MS, děsně, fakt jsem čekala kdy dojde a přišla až pár měsíců po porodu. 😉 Takže ony ty příznaky jsou prostě pokaždé jiný a u každýho jiný, takže nezbývá než čekat. A víš, že pokud nezačneš krvácet, tak že je vše nadějný... drž se!!!!! 😉

jitulik24
14. črc 2010

Holky dělala jsem si před chvílí test a ukázala se tam druhá čárka, ale mám hrozný strach aby to nebyl falešný sob . Ve skutečnosti je čárečka lépe vidět. Mrkněte do mého alba

verca07
15. črc 2010

Ahoj holky, Jiti potichu gratuluju a uvidíš už to vyjde.
Dáši tobě taky moc gratuluju k miminku a srdíčku.
Ostatní moc zdravím, ani nestíhám dočíst. V neděli jsme se vrátili ze Slovenska a teprve jsem zapla počítač.
U nás vše v pohodě prcek už kope a to horko nedávám, ale to asi nikdo.
No nic zase letím
pa

jitulik24
15. črc 2010

Dnes jsem testovala z raní moči a test negativní 😠 , takže přesně jak jsem říkala, testy s citlivostí 10 jsou na dvě věci 😠 . Měla jsem ještě jednu krabičku těchto blbých testů a hned letěla do koše 😖 . Testuji až 14 den a to mamatestem s citlivostí 25. Jsem pěkně nas.... 😠

daisy14
15. črc 2010

Aho holky, jen v yrchlosti Vás musím pozdravit 🙂 Já jsem ode dneška na nemocenské, to vedro mi rozhodně nepřidává a navíc mi je pořád blbě, tak snad to za pár týdnů přejde. Jinak boíšek se vyvíjí přímo podle tabulek 😀 všechno vypadá zatím dobře. Mám se šetřit.
Mějte se hezky a kéž by zapršelo ☹

daisy14
15. črc 2010

Aho holky, jen v rychlosti Vás musím pozdravit 🙂 Já jsem ode dneška na nemocenské, to vedro mi rozhodně nepřidává a navíc mi je pořád blbě, tak snad to za pár týdnů přejde. Jinak bobíšek se vyvíjí přímo podle tabulek 😀 všechno vypadá zatím dobře. Mám se šetřit.
Mějte se hezky a kéž by zapršelo ☹

eliis
16. črc 2010

Ahoj holky,
venku je opět krásně, tak za chvilku vyrážíme na zahradu. Doma nejsme skoro vůbec a tak jsem nestíhala jisté práce jako žehlení.... Tak jsme dnes dopoledne zůstali s Tajdou doma a já jsem udělala veškeré resty. Jen ty okna ještě nemám, ale na to vletíme asi zítra s manželem. Jinak máme 2 zuby, Tadeášek už i leze po čtyřech, ale jakmile spěchá, tak šup na břícho. Plazení je totiž rychlejší. Nejhorší je, že mě všude pronásleduje a tak se s ním špatně uklízí.
Jiti, vykašli se na testy a ještě počkej. Zbytečně se stresuješ. Pěkně odpočívej a zkus myslet na něco jiného. Určitě to dopadne dobře. Moc ti držím pěstí.
Dáši, je dobře že jsi šla na nemocenskou. V těch vedrech je to šílené a když ti není dobře, tak raději odpočívej.
Verčo, tak mimi už se hlásí? Tak to je super. A v kolikátem týdnu vlastně jsi? Snad jste si to na Slovensku užili.
Leni, super, že měly dárečky úspěch. A jakou židli máte? To Tadeášek z tácu vyhazuje úplně všechno. Chvilku si hraje a pak všechno lítá. Snad se vám ty noci brzy zlepší. Třeba to je opravdu další zoubek.
A kde se toulá Beri? Už si nepamatuji, kdy měla jet na dovču....
Holky, jdu balit věci. Tak se mějte pěkně. papa

jitulik24
18. črc 2010

Ahoj holky, tak se mi to zítřejší testování pěkně blíží. Stejně si myslím, že výsledek bude negativní. MS zatím nikde, ale to může být tim utrošem. Kamarádka mi dala malou naději v pozitivní výsledek. Ona testovala 15den po ET a čárečka na testu se jí ukázala až po půl hodině a byla slabá. Z těch dvou slabých čáreček je dnes 5 letá holčička. KRYSTOFKO, to mám pěknou úrodičku, jen tak dál, držím palce.

beras
18. črc 2010

Ahoj sluníčka 😀 😀 žijůů nebojte ale minulou středu nám opět klekl počítač 😝 tak mám absták jako blázen.Ted jsme v čechách tak aspon jsem musela nakouknout ,protože doma bude počítač až příští pondělí.A hlavně si odvezeme domů berunku z prázdnin.Tomík je tady hodnoučkej akorát mu rostou opět zoubky a ted se nemrčí ale srajdí 😀 .Tak už jich bude celkem šest.Taky už leze jako drak 😀 a než se ohlídnu tak je na druhé straně.A co nejvíc miluje tak je chození za ruce.Už jsem vytáhla capáčky po berunce tak šmatle a je zlatej.Tak si myslím ,že dlouho nebude trvat a začne i chodit, protože se i staví kolem nábytku.Už to máme doma taky jako v holobytě a všechny věcičky z dostupu.Jen teda ted tady trpím 😝 a tebe Eli obdivuju,protože teta má psa a teda Tom je někdy jako medvěd 😝 od chlupů.Jinak nestíhám dočítat jen poslední ,že Dáša je na neschopence a miminko roste jak má a to je ta nejlepší zpráva 😀 Jiti to teda nechápu jak ti můžou pořád testy vycházet falešně ,to mě neudělal nikdy ale snad to alešně není a hlásí se bobek. 😉 Beunky končím a možná tento týden ještě nakouknu a když ne tak až příští týden doma.Mějte se krásně a neuvařte se. Pa 😀 😀 😀

lenajsek
autor
19. črc 2010

Ahoj kočky, zdravím po pár dnech, vrátili jsme se včera večer, tak musím uklízet, prát, vařit a tak, je to tady jak po výbuchu... tak vás jen v rychlosti dočtu a budu reagovat později...

Krásnej den, konečně není takový vedro, bylo to už děsný... sice zase má přijít tropično, ale snad už to nebude tak vysilující...

Všechny zdravím, mějte se krásně!

jitulik24
19. črc 2010

Beras mě vyšli pozitivní jen mamatesty s citlivostí 10, s citlivostí 25 jsou negativní. Nejsem jediná které vyšli falešně pozitivní. Už budu kupovat jen ty s citlivostí 25.

jitulik24
19. črc 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============
Verča07- druhé těhu přirozeně, gratulujeme a držíme palce!!!, 4/6/2010 - screening
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - 3minimálka, ET 4.6. . 2.7 KO jedno miminko, gratulujeme a držíme palce

* Sluníčkové stimulantky *
===============

* Sluníčkové snažilky *
===============
Jitulik24 - 8x IUI a 1x minimálka,stimulace na další minimálku ještě tento měsíc
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Moncato - (Reprofit) - chceme adoptovat

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil Lukášek, 3360g, 52cm, moc gratulujeme!!!

jitulik24
20. črc 2010

Ahoj holky, tak jsem byla dnes v Olomouci na krvi, zítra v 15 hod budou výsledky 😒 . Sestřička mi dala její osobní číslo, kdybych se tam nemohla dovolat, protože prý bude hrozné práce. Dostala jsem clostík na další stimulaci, takže teď čekám jen na MS a hurá do dalšího boje a tentokrát už to musí vyjít 😵 😀 . Jo a zůstala jsem na neschopence, takže nemusím do práce, což je super protože v práci je v těch vedrech 39 stupňů a mě se pořád motá hlava, mám totiž sníženou hladinu cukru, takže musím neustále u sebe nosit bonbony z hroznového cukru, aby to se mnou nešvihlo 😨 . Jo dnes máme s manželem osmé výročí svatby, tak mě pozval na večeři, alespoň se trochu odreagujeme 😉 😵 .

verca07
20. črc 2010

Jiti moc držím palečky aby jsi mohla dát manželovi k výročí ten nejkrásnější dáreček. Dej vědět jak dopadla krev. Moc držím palečky aby testy nemluvily pravdu. Tfuj tfuj tfuj

lenajsek
autor
21. črc 2010

Jiti, taky moc držím palce, aby testy nemluvily pravdu! Mám kamarádku, která neviděla ani jednu druhou čárku na testu, pořád jí hlásily testy negativní výsledky a teď bude mít její synek už dva roky... 🙂
Drž se, a kdyby to nevyšlo, tak hurá do další stimulky, jednou se to prolomit musí! Ale třeba to klapne, kdo ví... hodně štěstí!!!

Dáši, jak se daří Tobě? Doufám, že odpočíváš a nic neděláš! Super, že jseš doma, ty vedra, to je fakt něco pro netěhotnou, natož pro těhulku...
Veru ahojky, jak Tobě se těhulko daří? Kolikátý jsi vůbec TT a kdy máš termín kočko? Za chvilku už budete vědět, co nosíš pod srdíčkem, že? Kdy máš jít na velký UZ? Pusu Toníkovi a taky se opatruj!

Beri, teda Tomík je obrovská šikulka! Vy máte tak šikovný kluky, to je super! To Lukin se zatím jen přetáčí, zato s rychlostí blesku, ale ani se neplazí, ani nelozí, ani si nesedá... ho podezřívám, že si možná rovnou stoupne. 😀
A gratulace k zubu, paráda. 😉 Užij si Berunky, ona tam ještě bude zůstávat, nebo jedete pak všichni domů? A pojedete ještě někam na dovolenou, nebo ne? Mějte se fajně a ať je PC brzo opravený.

Eli, taky moc zdravíme, jak se máte?

Musím jít kočky, jdu krmit a vyrazíme ven, ještě dokud tam není takový vedro...

Páá, krásný pohodový den všem!