= Sluníčka = (z Neplodnosti)

lenajsek
23. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Ivetka (Reprofit), 39tt, čeká chlapečka, vše OK, TP 1/7 - držíme palce!
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, screening, OK, tripple testy OK
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, screening OK, velký UZ 25/6, KO 26/6
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 19tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Supitko (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Dáša - na podzim bude znovu bojovat
Tiuška (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!! 😵

beras
13. zář 2010

Ahoj sluníčka,vykukuje sluníčko pod mlhou tak snad bude pěkně jako včera.Za chvilku dám Tomíka spinkat a jedu na poštu ,na nákup a pro berunku do školy.Eli nočník máme hrací -nehrací 😀 Já ho mám po beruš.Taky jsem tenkrát chtěla aby jí hrál at má radost.Ale ono spíš jsem byla naštvaná 🙄 Chvilku to bylo v pohodě ale pak tam vždycky někde zateklo,protože ten senzor je uvnitř nočníku a než to vyschlo tak to hrálo do zbláznění. 😀 Tomík chodí všude kde se dá ale sám ještě nee.Sem tam se zaponene,že se nedrží a už se sune na zem.Jinak krásně chodí za jednu ruku a už tak tapeme i po venku.V sobotu jsme byli v Brně v Olympii a Ikee a chvilku se nosil, seděl a capal tak nebyl protivnej.Z těch nocí si nic nedělej u nás je to to samo.Sice není vzhůru ale taky sebou mele .Tak kolem druhé ,třetí si ho stěhuju do postele at ho mám hned po ruce a nemusím strkat dudl v jednom kuse u postýlky.Ted měl taky jednu super noc.Spal dvě hodinky a pak děsnej řev.Očička zavřeny a ječel a ječel 😝 .Rožla jsem ,mluvili jsme na něj a prostě nic takhle vydržel půl hodiny a najednou přestal a chrněl jako špalek 😀 tak asi nějakej škaredej sen.Hele vyspíš se ,teda pokud v btrzké době neplánujete další pokus ale já sama za sebe můžu říct,že jsem se pořádně vyspala až měla beruš 3 roky.To bylo furt čůrání,žízen a dokola.Berunky končím musím se jít zkulturnit a vyrazit.Pa 😀 😀 😀

jitulik24
14. zář 2010

Holkýýý, tak jsem neodolala a udělala jsme si před malou chvílí testík a jsou tam dvě 😀 😵 . Ta druhá je hodně slabá, ale je tam (přiložím foto, ve skutečnosti je tmavší) 😉 . Včera byl testík úplně bílý. Tak trochu jsme doufala, že bych nakonec mohla být těhu, protože jsme včera jeli s manželem autem a mě bylo v autě dost šoufl a dnes mi je taky nějak divně od žaludku. Prsa bolí trochu a podbřišek taky. Já jsme tak šťastná, až z toho brečím 😀 😵 . Vím zatím to nic neznamená, ale snad už bude vše v pořádku a v květnu bude mimi. To už je podruhé, co bych otěhotněla v září 😵

lenajsek
autor
14. zář 2010

Ahoj kočky, jen nakukuji, dneska mám hodně práce doma, vybalování, ať se hneme z místa, konečně máme špajzku, kam se dají dávat věci a třídím oblečení a přemýšlím, jak to narvu do skříně, která je menší než jsem měla předtím... 😀 😖
Písnu víc, jak bude trošku času, v mezidobí vařím a ještě lítám za Lukinem, bo už je rychlej jak něco, i když jen plazivka, na čtyřech ještě není, ale i tak ho hrozně zajímají kabely, koupelna, odpadkovej koš, otevřený dveře, kýbl, smeták a pod... no však to znáte.

@jitulik24 Moc držím palce, zatím ani radši nebudu gratulovat, ale budem s Lukískem držet všechny palce co půjdou, aby to konečně klaplo... snad se bude čárečka ztmavovat a konečně se dočkáš vytouženého mimča... drž se, mysli pozitivně, žádný stresy a nech se hýčkat... dej vědět, jak to vypadá dál... 😉

Dáši, jak Ty se cítíš? Taky by mě zajímalo, co nosíš pod srdíčkem, třeba to bude holčička, ať tady nejsou samí kluci... 🙂

Veru, co Ty kočko, nakoukneš sem občas? Jak to zvládáš s Toníčkem? SNad se máš dobře.

Ostatní sluníčka moc zdravím a pevně věřím, že se ještě letos uvidíme... 😉

Páá, mějte se krásně 😵

hanka1974
14. zář 2010

Jitus drziiiiiime pesti pro stesti..... 🙂 a delej to co ti tady Lenajsek radi papa

jitulik24
15. zář 2010

@lenajsek děkuji, budu to potřebovat 😉 , čárečka sílí 🙂 myslím jak nejpozitivněji to jde, jsme moc šťastná, fakt jsme už nedoufala, že se těch dvou // dočkám 🙂
@hanka1974 děkuji 🙂 , tak teď bych už chtěla být těhulka v květnu, klidně bych ty měsíce přeskočila 😉

jitulik24
16. zář 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============
Verča07- druhé těhu přirozeně, gratulujeme a držíme palce!!!, 4/6/2010 - screening
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - 3minimálka, jedno miminko, gratulujeme a držíme palce

* Sluníčkové stimulantky *
===============

Jitulik24 - 8x IUI a 2x minimálka, od 24.8 clostík, 3.9 IUI, hlásí //, držím palce!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Moncato - (Reprofit) - chceme adoptovat

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil Lukášek, 3360g, 52cm, moc gratulujeme!!!

jitulik24
16. zář 2010

doufám, že bude sílit dál 🙂

eliis
16. zář 2010

Ahoj holky,
Jiti mám z tebe velkou radost. Nechci nic zakřiknout, ale myslím, že je to jasné. Potichoučku gratuluji!
Beri, s tím, že ses vyspala až měla Berunka 3 roky, jsi mě moc nepotěšila.....No budu doufat, že u nás to bude dřív. Na další pokus bych chtěla jít až bude mít malý 2 roky a asi půjdu ve stejném období jako u malého. Ale to je ještě daleko..... Beri kolikrát ti ještě přes den spí Tomášek? Malému už někdy stačí jen 1x, ale to je třeba 2 dny za sebou a pak zase chodí týden spát 2x. A co nějaké fotečky? Dlouho jsem Tomáška neviděla.....
Leni, je jasné, že máš teď hooodně práce a na psaní není moc čas. Jak se vám zatím bydlí? Už jste si trochu zvykli?Dívala jsem se na fotečky na fb a Lukášek je fakt úžasný. Fotečky máte moc pěkné a strašně vám to spolu sluší.
U nás je vše při starém.......včera byla vyjímečně lepší noc. Malý se probudil 1x na cumel a pak až ve 4:30 a to jsem si ho vzala k sobě a spal do 7. Tak jsem byla mile překvapená. Pomalu se blíží narozeniny a tak jsem malému nakonec objednala mluvící křeslo fisher price a k tomu už dokoupím nějakou drobnost. Je to dost peněz, ale všechny kamarádky mě přesvědčovaly, že je to lepší než ten mluvící pejsek. Tak jsem to riskla a budu doufat, že si s ním malý bude hrát. Ještě musím vymyslet nějaký dort, který budu moct dát i malému - samozřejmě jen kousek. Ale jak znám malého, tak ho jak mu přijde pod ruky úplně rozcupuje. Proto jsem uvažovala, že mu udělám jen takový mini dortík, který si bude moct rozbít a sníst a pro hosty udělám tiramisu. Asi to tak bude lepší a malý si to pořádně užije.
Holky mějte se pěkně a piště. papa

jitulik24
17. zář 2010

@eliis děkuji 🙂 , čárečka krásně sílí, tak jsme šťastná jak bleška 😵 😀 Taky mi je občas divně od žaludku, ale to se dá vydržet 🙂 . Eli nevím jak to křesílko od fisher price, ale naši synovci od nás dostávají převážně hračky od této značky a musím říct, že si s nimi pěkně vyhrají 🙂. To není špatný nápad s tím malým dortíkem pro malého, myslím, že to bude lepší než velký. Hlavně se na něj bude moct vrhnout a nebude to taková katastrofa jako u toho velkého 😀 😀 .

lenajsek
autor
18. zář 2010

Ahoj kočky!

Jiti, to je super, že čárečka sílí, jen tak dál! Moc držím palce! Kdy máš jít na případnou kontrolu? Nebo půjdeš na krev? Moc držím palce, aby to konečně klaplo a smůla byla prolomená!! Opatruj se a pohlaď bříško... 😉

Eli ahojky, díky za optání, bydlí se docela fajn, jen zatím je to ve stádiu těžkého provizoria... v obyváku máme Lukinovu postýlku a spí tam ještě s náma, v jeho pokojíčku máme zapojenou druhou televizi a máme tam počítač, takže tam trávíme večery. Kuchyň je sice vymalovaná a namontovaná kuchyňská linka se sporákem, ale ještě je tam místo, kde jsou krabice a růžný jiný věci, tam pak přijde PC stolek s počítačem a ta druhá televize a taky pohovka, která je teď v Lukinovým pokoji. Až tohle bude, tak můžeme přestěhovat Lukina do pokojíčku a pak budem normálně v obyváko-ložnici. Ale uvidím, jestli s tím přestěhováním Lukina ještě nepočkáme, pořád se budí v noci často, takhle ho mám hned u postele a nemusím nikam chodit...
Jinak je tady daleko víc místa, což je super, je tady i klidněji než bylo předtím, před náma není dětský hřiště, kde děcka celej den křičely a hrály si... na tohle je to super. Je tady i lepší výhled z okna, jen je tady v bytě větší zima, tak zatím přitápíme elektrickýma kamínkama (nechci vidět účet za elektriku) a snad se dočkáme i topné sezóny. Musíme tady ještě hodně věcí dodělat, nechat udělat ještě nějaký úložný prostory do předsíně, otapetovat koupelnový jádro, vykachličkovat jádro v kuchyni pod linkou, dát garnýže na okna, vybalit zbytek krabic, atd atd... zatím se tady ještě jako doma necítím, ale to snad přijde. 🙂

S těma nocema, u nás je to teď o dost lepší, než to bývalo, nebudí se Lukin třeba po hodině, ale tak 3x se za tu noc vzbudí, z toho jednou kojím, někdy pomůže pití, někdy jen dudlík, někdy se otočí na břicho a zvědá hlavu a pláče, tak ho zase dám na záda a on se schoulí do klubíčka... je to různý. Teď asi před dvěma dnama konečně po x měsících spal krásně, vzbudil se v jedenáct na kojení a pak spal až do sedmi ráno, to jsem si ho hned vzala do postele k sobě a spali jsme až do osmi, to bylo super. K ránu se budí tak kolem čtvrté, páté, tak to si ho pak beru taky do postele a dospáváme spolu, zdá se mi, že se mu se mnou spí líp. No doufám, že ho to někdy odnaučím, ale momentálně jsu natolik nevyspaná, že jsu ráda, když usne ještě na chvilku, i když je to u mně...
Doufám, že snad se to časem zlepší a třeba k tomu pomůže i to spaní v pokojíčku, ale moc si iluze nedělám...
Třeba teď než jsem tohle dopsala, tak jsem u něj byla 3x, z toho napotřetí jsem už vytáhla prso, jinak nešel utišit... ☹

Už ani nepíšu, co novýho jinak, bo vaši kluci toho umí daleko víc jak Lukin... Lukin se pořád jen plazí po zemi, na čtyři občas zkusí, zapéruje, ale tím to hasne. Sám si nesedne, tento týden se naučil v sedě trošku vydržet, ale vydrží ani ne pět minut a jde na břicho, to se ještě stejně musí v tom sedě opírat o ruce. Už jsu z toho docela na prášky, jsme určitě ve všem pozadu... ale bohužel tohle neovlivním, co nadělám, nic. Naučil se ale dávat pusinky, teda to nejsou pusinky, otevírá pusu jak kapr, ale je to krásný a já jsu aspoň ráda, že se něco naučil... když mu ukazuju jak se má Lukášek, tak tak všelijak, tak se řehní jak potrhlej, ale že by to taky ukazoval, tak to ne. Občas udělá pápá, když se mu chce, ale většinou se mu nechce... a paci paci vůbec nehrozí. A tááák je velkej Lukášek, tomu se taky řehní, ale neukazuje. Koncem měsíce jdeme na 10ti měsíční prohlídku a docela se bojím, že z nás dr. radost mít nebude... vaši kluci toho v tomhle věku určitě uměli daleko víc.

No nic, končím, jdu do sprchy a budu se modlit, aby se zase nevzbudil a nechal mě aspoň tři hodiny v kuse spát. Mám děsnou rýmu, hlava mě třeští a je mi celkem nanic. Fazicky i psychicky, na nic nemám náladu... Snad to přejde.

Snad vy jste zdraví, moc se oaptrujte, hlavně těhulky...

A Eli, díky za pochvalu foteček. Sice Lukin nesedí ani nelozí, ale když se na něj podívám, tak to mi k radosti stačí. Však vy máte taky moc pěkné fotečky. 😉

Zdravím sluníčka a malý sluníčka a zase někdy pááá!

beras
19. zář 2010

Ahoj sluníčka 😀 jen na chvilku prolítávám a gratuluji Jiti, ke krásné čárce.Leni cítím se jako ty 😖 rýmu mám jako trám a Tomík taky a do toho mu rostou ještě na každé straně stoličky 😒 .Tak dvě noci už jsem pořádně nespala .Manžel ještě taky není úplně zdravej tak si ho ven vzala mamka a já to zalomila.Berunka řádila na počítači tak byl klid.Už se budou pomalu vracet tak bude veselo a snad tady do koupání přežijeme .Mějte se líp jako u nás .Pa 😅

garnek
20. zář 2010

Ahoj holky!
Jiti, moc gratuluju, snad se smůla konečně prolomí a budete mít květnové mimi...já sama jsem v květnu, tak ti to moc přeju, protože je to opravdu nejkrásnější měsíc v roce 🙂
Jinak Vás pořád sleduju, koukám na Vaše děti...jsou to šikulky 🙂 A Leni, neboj, on to Lukášek dožene...je plno dětí, co nelozili a rovnou začali chodit a ber to tak, že pořád máš doma to opravdové malé miminko, jakmile začne lozit a chodit, tak už to bude jen čert s andělským výrazem 🙂)))
Taky zdravím Dášu a moc jí držím palečky...jak je vlastně v práci? Dá se to vydržet? 🙂
Holky tak pa a mějte se fajn!!!
Gabka

jitulik24
20. zář 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============
Verča07- druhé těhu přirozeně, gratulujeme a držíme palce!!!
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - 3minimálka, jedno miminko, gratulujeme a držíme palce
Jitulik24 - 9x IUI a 2x minimálka, hlásí //, KO 29.9, gratulujeme a držím palce!!!

* Sluníčkové stimulantky *
===============

* Sluníčkové snažilky *
===============
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Moncato - (Reprofit) - chceme adoptovat

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil Lukášek, 3360g, 52cm, moc gratulujeme!!!

jitulik24
20. zář 2010

@beras děkuji 🙂
@garnek snad už se dočkáme, bylo by načase 😉 . Květen je moc pěkný měsíc pro narození miminka 🙂

beras
20. zář 2010

Jiti 😀 😀 😀 to si piš, já jsem taky v květnu 😀 😀

bohumila1
21. zář 2010

Ahoj holky, řekli jsme si, že je potřeba o nás dát zase vědět-mimochodem já jsem taky v květnu.... 🙂 . Jinak se máme celkem fajn, teď jsme nemocní, asi nachlazení, nic vážného, ale teče nám z nosu, kašlem atd. Děti už obě stojí s oporou, všude lozí, naučily se vylézt na gauč i slézt, Monča je v tomhle trochu šikovnější, ta je chvíli sem a chvíli tam.............Za chvíli děti budou mít 14 měsíců, strašně to letí. Minulý týden jsme se vrátili z Chorvatska, myslím, že i dětem se to líbilo, měla jsem strach z cesty, ale zvládly ji v pohodě, akorát bylo ledové moře, ale co se dá dělat. Jinak pořád kojím, což se nejvíc osvědčilo na parkovištích u cesty, vytáhnout prso a stačí, pohodička 😀 . To byl vždycky řev, když jsme je dávali do moře, fakt bylo ledové, ale když už jsme tam byli...Monča míň a ta si celkem zvykla, ale Petřík, ten neee...No jo, ale kvůli jeho ekzému jsme tam vlastně jeli a tak do vody musel 🙂 Dopisuju ráno a dnes jsme měli nějakou zvláštní noc-Peťa měl horečku, nemohl pít, protože mu teklo z nosu, musela jsem mu nalívat do pusinky z hrnečku vodu, už není tak horký, ale doufám, když už obě teď horečku měly, že už to bude dobré. Taky bych už s nima chtěla jít ven, babí léto a my jsme doma... ☹ . Jinak chodíme na pískoviště k nám na zahrádku, dětem se to líbí, hlavně Moničce, dává ho pořád do pusy. Děti vstávají a musím jít, zas se ozvem. Mějte se pěkně ať Vám děti rostou a všichni jste v pořádku. Bohunka

ajusa1
21. zář 2010

Ahoj holky moc vás všechny zdravím. Čtu průběžně, ale nějak nestíhám psát. Mooooc držím pěsti Jituli, hlaď bříško a přeji květnové miminko. Dáši, tobě taky přeji krásné těhulkování. Mám za vás velkou radost. Lenajsku máme od sebe 9dní straré děti. Mareček se taky plazí skvěle po bříšku, po kolínkách jde chvililinku jen když ho nastavím, potřebuje být rychlejší tak sebou plácne a jede. Taky si říkám, že by mohl na ty kolena, ale nedá si říct. Co začal! staví se na nohy, všude! už ho musím víc hlídat, hlavně pořád nechci ať nevynechává to lezení..... Jooo a my máme jen dva zuby!!! snad mu vyrostou 🙂 To Lukášek už je velký chlapák!!! Holky, jaký dortík je vhodný pro roční dítko? Všude (fotky) jsou krásně nazdobené dorty a já vůbec nemám představu co z toho může malý jíst. Zeptám se, jestli to nevadí, pořád jsem nedostala ms, je to normální? Nemám zajít na gyndu? Jééé, už bych měla jít hají, tak se Marečk v noci budí - prso zachraňuje. Jak to budem dělat pak, netuším 😒 .Mějte se krásně a ať jsou dětičky zdravé!!! Ajuša

bohumila1
22. zář 2010

Ajušo, já jsem dostala MS až v roce dětí, takže si zatím z toho nedělej hlavu, záleží na tom, jak moc ještě kojíš. Jinak my jsme dětem upekli dva dorty-jeden na oslavu s mojí rodinou-pekla jsem já piškotový s vanilkovým a banánovým pudingem a s borůvkama, a na oslavu s manželovou rodinou pekl manžel-koupili jsme hotový korpus a do toho broskve a zalít želatinou. Do toho zapíchnou svíčku ve tvaru jedničky a dobrý 🙂 Děti si pochutnaly , no spíš to rozpatlaly 😀

jitulik24
24. zář 2010

Ahoj holky, tak končím s testováním 😀 , čárečka je silnější než kontrolní 😀 . Včera jsme já a naše mimi dostali vskutku originální dárek od nastávajícího tatínka 😀 😀 . Pánvičku velkou jak krabička od čaje, prý v ní budu dělat řízky pro naše mimi 😀 😀 😀 . Tedy nevím, kde na ten nápad přišel, ale takhle už jsme se dlouho nenasmála 😀 😀 😀 . Na kontrolu jdeme 1.10, tak doufám, že bude všechno v pořádku. Hodně mě bolí prsa a občas podbřišek. Je zajímavé, že mě od 10 dne po IUI bylo špatně a teď už tři dny je klid, snad to nebude znamenat něco špatného.

jitulik24
25. zář 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============
Verča07- druhé těhu přirozeně, gratulujeme a držíme palce!!!
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - 3minimálka, jedno miminko, gratulujeme a držíme palce
Jitulik24 - 9x IUI a 2x minimálka, hlásí //, KO 1.10, gratulujeme a držím palce!!!

* Sluníčkové stimulantky *
===============

* Sluníčkové snažilky *
===============
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Moncato - (Reprofit) - chceme adoptovat

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil Lukášek, 3360g, 52cm, moc gratulujeme!!!

lenajsek
autor
25. zář 2010

Ahoj sluníčka, moc Vás všechny zdravím a nezlobte se prosím, že tak málo píšu, nějak nemám poslední dobou náladu a je fakt, že ani moc nestíhám. FB mám zapnutej celej den, ale sem už tolik nekoukám.

Jiti, moc moc držím palce, aby bylo vše v pořádku a konečně jste se s manžílkem dočkali vytouženého miminka, opatruj se, moc Ti to přeju, kéž by to už vyšlo! 😉

Dáši, co Ty kočko, jak se cítíš? Kdy máš vůbec TP? Ať to můžem napsat do postupky... a kolikátý jseš už TT? Moc to s prací nepřeháněj a snad se máš Ty i bobek fajně! 😉

Veru a co Ty kočko? Taky se opatruj! A Ty máš kdy TP?

A kdo bude další na řadě, třeba s druhým kolem.....???? 😀 😀
Já teda osobně zatím o druhým vůůůůbec neuvažuju, jako ráda bych, ale to by musel Lukinek spávat celou noc a nesměla bych být tak unavená a připadat si jak vymačkanej citrón... uvidíme třeba za rok, nechci, aby Lukášek byl jedináček, ale druhý dítko je hodně otevřený téma s nejistým koncem... kór u nás, co si budeme vykládat, že...

Ajušo ahoojky! Tak Mareček si už stoupá, jo? Tak to Lukin teda nee. On se furt plazí plazivka, ale je fakt, že teď se začíná jak kdyby trošku zvedat do sedu... jsu zvědavá, kdy ty záda zvedne úplně nahoru. A po čtyřech se obávám, že teda to zatím nevypadá vůbec. Když ho posadím, tak už vydrží sedět (začala jsem ho posazovat až asi před 14ti dny), už se ani nemusí držet v předklonu rukama, ale nevydrží dlouho, stabilita ještě není úplně OK a sám si nesedne.
Ohledně dortu, tak mám v plánu jeden dort pěkně nazdobenej potaženej marcipánem s nějakýma zvířátkama, možná malej dvoupatrovej a pro Lukina asi upeču jen korpus a taky ho nazdobím nějak ovocem, nebo pod to dám nějakej krém s jogurtem a tvarohem bo tak něco a zaliju želatinou, aby si taky dal. Sladký Lukin jí jen piškoty a jinak nic, ani mu nedávám sladký šťávy, ani čaj nedoslazuju, jinak pije čistou vodu a přesnídávky kupuju ty bez cukru.
A neboj, Marečkovi zuby určitě dorostou. 😉 Zase se později zkazí. 😉

Jinak už čistíme zoubky pastou pro děti Weleda, je to vzorek, co jsem dostala v balíčku v porodnici a Lukina to děsně baví, nejvíc když si je čistí sám. 😀 😀

Už taky sepisuju seznam na věci k narozeninám a na Vánoce a co je ještě na zimu potřeba, no to zas bude pálka. Ještě, že dostaneme vyrovnání té mateřské, snad. Už vám přišla, nebo ještě ne, kdo jste byly na mateřské letos?

Ajušo a kolikrát se Mareček v noci budí? Já v noci kojím jen jednou, vyjímečně dvakrát, ale budí se často, většinou poprvé dám prso (kolem jedenácté) a pak je to napít, dudlík, přetočit na druhej bok, přetočit z bříška na záda... Poslední dobou ho pobolívá bříško, asi přes den je to v pohodě, se vyprdí jak se pohybuje, ale v noci ne... už jsu z toho docela nešťastná a začínám mít pocit, že už to dlouho nevydržím. Budí se tak 4x za noc, někdy i 5x... zuby to na 100% nejsou, žádnej mu teď neleze.
Zatím je Lukin s náma v obyváko-ložnici a jak doděláme kuchyň a dáme tam PC a gauč, tak to zmizne z Lukinova pokoje a asi poputuje do svýho pokojíčku a budu doufat, že se to spaní zlepší. Jasně, že nebude spát celou noc, ale tolikrát se budit, to se fakt nedá. Nespím dýl jak dvě hodiny v kuse, někdy tři, ale to je maximum. Nejlíp spí od čtyř ráno tak do šesti a poslední dny bývá nejpozději o půl sedmé vzhůru... 😖 😖

Jinak Ajušo, ohledně MS, kamoška dostala MS až když měl její chlapeček rok. Ale je fakt, že ona plně kojila do 8. měsíce a pak teprv začala dávat příkrmy, takže kojila hodně docela dlouho. Ale ona i gyndr. mi říkala na prohlídce, že jak se kojí, tak ta MS si dělá co chce... buď ráda, že ji ještě nemáš. Ona určitě dorazí. Ale kdybys chtěla, tak pro jistotu si k dr. zajdi, ale myslím že je to normálka.
A kolikrát vůbec kojíš ještě přes den?
Já 2x přes den a 1x v noci... a uvažuju, že to odpolední kojení zruším, ale tím bych zrušila jednu mléčnou dávku a to je u nás blbý, když Lukin nechce UM...

Jiti, to je něco s tou pánvičkou, to bych se taky asi řehnila. 😀

Bohunko ahooojky! Moc zdravím Tebe i dětičky a přeju brzké uzdravení! Někdy pošli fotečky, jsu na ně moc zvědavá... a opožděně gratuluju k narozeninám!

Beri, co Tomík a stoličky, už jsou venku? SNad jo a snad už spí líp. A jak jsi poznala, že lezou, nechal Tě sáhnout do pusinky, nebo jsi je viděla?

Eli a co vy s Tajdou, jak se daří?

Opatrujte se, mějte se krásně a snad se Vám vyhne nachlazení, Lukin má bohužel rýmu, tak musím odsávat a je to teda boj... 😖

Pááá, všechny moc zdravím a přeju krásnej víkend!

beras
25. zář 2010

Ahoj sluníčka 😀 😀 ,téda Jiti to jsou koleje jako blááázen 😀 😀 ,moc moc ti to přeju.
Bohu a A juš,super,že taky někdy napíšete 😀 Já ms dostala po šesti měsících od porodu při kojení.Každej to má jiny.Já bych to neřešila a ž v případě,že by sis nebyla jsitá těhotenstvím 😀.
Leni 😀 no jo,FB tam já nechodím.Manžel tam je ale já nepotřebuju psát a dávat fotky někam kde na mě bude čučet tolik národa 😀To noční buzení ☹ ,nezoufej bylo a je to i ted u nás.Opravdu aspon třikrát mu musím dát napít a vrazit dulajz.Abych nekecala tak někdy to stačí klidně dakrát 😀 ale to je opravdu někdy.Třebas předevčírem si ve čtyři ráno sedl na postely u nás 😀 to už jsem ho tam měla nastěhovanyho 😀 a tma jako blázen a on začal ukazovat prstem a geglat dokola toto ,toto,toto 😀No tak jsme se zasmály a Tomášek se ke spaní nějak neměl.Tohle udělal poprvé a doufám,že nadlouho naposledy.Režim má ted dlouho stejnej.Ráno se budí v šest nebo kolem půl sedmé ,v devět jde chrupat a dá hodinku .Pak ho dám spát o půl jedné a chrní do dvou někdy ani to ne a pak jde spát až v sedm.To ranní vstávání mi vadí akorát v sob. a neděli jinak přes týden stejně musím vstávat s berunkou.Ale manžel je hodnej a v neděli spím až do osmi.Zoubky lezou pořád nějaky .Ted zase leze pátej dole ale ten nějak moc neprožívá 😀Tak to bude náš desátej.Jinak už je prčovní jak pořád měle.Naučil se teda říkat TOTO,potom CO?jo, a nejelpší perla TO TO JE?Když to řekl poprvé tak jsem si myslela ,že je to haluz ale on to mele fakt .Na něco koukáme nebo ukazuje a to to je? 😀 😀K chození už je krůček 😅 už se i zapomene,že se nedrží ale potom ta rychlost na zadek 😀Sluníčka dobrou ,jdu ještě šmejdit po netu,protože pořád přemýšlím nad sedačkou kterou už musíme urgentně koupit.Tomík už z vajíčka vyrostl tak v pondělí chci jet do Ol. a zkusit tu Romerku tak asi to uděláme tak,protože tam je dostdrahá,že mu jí v té Ol .zkusím a objdenám na netu.No uvidíme jak to dopadne.Dobrou noc všem 😵

ajusa1
27. zář 2010

Ahoj holky, tak ms jsem dostala druhý den, co jsem psala dotaz!! Dobrý ne? 🙂 Teda brala bych bez, byla to pohoda. Jinak taky v noci kojím, někdy 2x-3x. Přes den jen po obědě, když jdeme spinkat. A to si chocím fakt na hoďku zdřímnout. Mari spí někdy i 2h. Dopo si dává taky 1h, to se snažím honem udělat vše co potřebuju. Taky se párkrát stane, že se vzbudí ve 4h ráno a kecá, naprosto vyspaný, usměvavý...
Jak to prosím řešíte se snídaní, začala jsem mu dávat chleba, sní pár kostiček, vypije čaj a dost. zkoušela jsem i mlíčkoa a to nehcce vůbec. Ještě občas dám kaši, to má ale raději večer. mlíko ráno vůbec nechce. Z prsu to jooo 🙂 Jinak dík za typ na dortík. Udělám mu ovocný nepečený s piškotama a pro nás si nechám udělt medovník, to máme moc rádi 🙂
Zatím papa a hlavně zdravíčko, s rýmou jsme konečně skončili.

verca07
27. zář 2010

ahoj holky,
Jiti moc gratuluju a držím pěstičky aby vše dopadlo mooooc dobře.
ty jo holky koukám že vám děti rostou a dělají pokroky. to je super. Leni a Ajušo budte uplně v klidu. Mi se malý začal plazit a taky hned stavět. Tak jsem si říkala že asi vynechá lození - dokonce jsme o tom byli doma včichni přesvědčeni. A nakonec po 4 lítal jak čert a pak týden před rokem začal chodit. Takže to určitě přijde. A Leni moc ho neposazuj on si sedne sám až bude chtít. A zuby? to holky neřeště my jich máme jenom 6. Je to divné jak vidím všechny děti s plnou pusou zubů a my skoro nic. je to sranda.

Leni já mám termín dle MS 14 a dle utz 11.12. tak jsem zvědavá kdy to nakonec bude. Já mám narozky 7.12. tak to třeba vyjde.
Ale stejně řeknu vám to je bud náhoda nebo osud. Před 3 lety 4. února jsem zjistila že nám nevyšlo to umělé opl. A přesně rok nato 4.února se narodil Toníček. A loni 4.prosince jsem potratila a tak jsem opravdu moc zvědavá kdy porodím. Kdyby to bylo toho 4 tak vím že je to osud.
Jinak je to celkem zápřah. Do toho mám chlapa na marodce - má asi vyhřezlou plotýnku tak se starám ještě o něj protože nic nemůže a jenom musí ležet a do toho musím zařídit pokojíček pro malého a ještě nám začla fenka hárat tak na ni musím dávat pozor a ze všeho nejvíce mě štve že mám skříplý sedací sval. Kdo měl ví o čem mluvím. když to píchne tak se slzama se svezu na zem a trpím dokud to nepřejde.
Takže to budu muset ještě 2,5 měsíce vydržet. Ach jo ale nevím jak to zvládnu. Naštěstí Tonda je fakt pořád hrozně hodný a poslouchá tak mám mín starostí.

Beri co sedačku koupili jste? Já na ni nedám dopustit. Máme tu červeno černou.

Ostatní hoky moc zdravím a přeju hezký podzim
Pa a já se zase ozvu

eliis
28. zář 2010

Ahoj holky,
všechny vás zdravím. Jak se máte?
Jiti, ještě jednou gratuluji. Dáreček od manžela je opravdu originální a vtipný. Taky bych se asi nasmála...... Na kontrolu držím pěstí a nezapomeň nás hned informovat.
Verčo ahoooj, dlouho jsi tady nebyla. Teda tak porod se ti pomalu blíží. Čas letí strašně rychle. Super že je Toníček hodný a nedává ti moc zabrat. Snad bude manžel brzy fit a budeš moct odpočívat. S těch zoubků si nic nedělej. Ony jednou narostou. My máme taky zatím jen 6 zubů.
Beri, Tomášek je šikula, že už něco říká. Tajda neříká to to je, ale jen TO TO a tyčince, kterou tak miluje říká TYTA. Jinak pořád něco žvatlá, ale tomu já bohužel nerozumím. Má svou řeč a je to sranda. Vajíčko jsme schovali asi před 2 měsíci. Už tam byl hodně natlačený a taky ho nebavilo dívat se pořád do sedačky. Novou sedačku (Romer) jsme dali doprostřed (manžel říká, že je to nejbezpečnější místo) a tak má krásný výhled.
Leni, vůbec neřeš co už Lukášek umí a co ne. Každé dítě je jiné a on to všechno dožene. Tadeášek paci paci neudělal do teďka. On totiž místo paci paci dělá bac bac. S tím spaním je to u nás podobné. Malý spí sám v postýlce, ale kolem čtvrté někdy páté si ho beru k sobě a spíme tak do 7 někdy do 7:30. Abych řekla pravdu, tak mi to vůbec nevadí. On se ráno tak krásně tulí, že si to fakt užívám. Už jste byli u dr. na tu kontrolu? Kolik už Lukášek váží a měří? Co se týče dalšího pokusu o mimi, tak ten bych chtěla zkusit v lednu nebo únoru 2012. Tak by mi to vyšlo přesně jak bude mít malý 3 roky. Ale uvidíme, kdy se k tomu odhodláme a zda na to vůbec budou penízky. Vyrovnání mateřské zatím nepřišlo ale doufám, že se ho brzy dočkám. Počítám s těma penězma na dárek pro manžela na Vánoce. V poslední době s penězma vycházíme tak tak, a proto je problém něco odložit. Snad se to časem zlepší.
Bohunko zdravím tě. Jsem ráda že jsi se ozvala. Super, že se vám dovolená vydařila. Na fotečky dětí bych se taky ráda podívala....
Jinak u nas nic nového není. Manžel je dnes v práci a já s malým sedím doma. V tom počasí se mi nikam nechce ani autem. Tadeáškovi se nočník zatím líbí a tak na něm i vydrží sedět. Většinou se za den tak 2x až 3x do něj vyčůrá. Pustím mu k tomu pohádku a sedí jak přibitý. Nejraději má pohádku včelí medvídky - medový. Strašně se mu líbí ty písničky a proto jsem mu na narozeniny taky koupila jednoho medvídka a hraje zrovna ty jeho oblíbené. Tak se těším, až mu to dáme. Kolem nábytku už chodí krásně. Obchází stůl dokola, stejně tak i postel. Dokonce už udělal první krůček bez držení, ale u toho jsem bohužel nebyla. Stát bez držení už vydrží dlouho. Dokonce se tak i napije čajíku nebo si tak hraje. V poslední době ho strašně baví hrát si na honěnou. Jen ty moje kolena u toho trpí. Přece jen ta plovoučka je tvrdá 😝 ... Taky ho děsně baví kramovat v lince a jeho komodě. Celý den jen chodím a uklízím věci. Taky se už naučil ukazovat krásně ukazováčkem....umí už ukázat, kde mám oči, noc, pusu, kde je světýlko a spoustu jiných věci....
Musím letět, mějte se pěkně a piště. papa

eliis
28. zář 2010
lenajsek
autor
29. zář 2010

Ahoj sluníčka, téda, vy jste toho zase napsaly... 😉

Dneska jsme byli na desetiměsíční kontrole, a teda můžu říct, že proti vašim klukům je Lukin fakt lenošek, to co jste tady psaly (Beri, Eli) že uměli kluci v deseti měsících, tak to Lukin teda ne. Dostali jsme i žádanku na rehabilitace na nějaký cvičení, aby měl Lukin tendence a konečně začal lozit a sedět. Asi neví jak, nebo nevím... už na té osmiměsíční poradně dr. říkala, že když nezačne sám do těch deseti měsíců, tak pro jistotu půjdem na rehabku... no a taky že jo. Tehdy jsem myslela, že to zvládne sám, ale asi teda ne. Už v bříšku Lukin nikam nespěchal a vše nechával na poslední chvíli (nakonec vlastně musel i být vyšťouranej, bo jinak by asi sám nevylezl 😀 😀 😝 ). Ale teda když ho posadím, tak vydrží sedět, takže dr. napsala do papíru posazen sedí... 😝 😝 😀
Už to beru s humorem, ale dneska jsem si pěkně poplakala, že u Lukina nejde nic normálně a všechny ostatní děti jsou šikovnější než on, že asi dělám prostě něco špatně, ale nevím co... jako vůůůůbec nehrozí nějaký paci paci, natož něco ukazovat, ani tak tak všelijak nedělá... řehní se tomu, ví co mu říkám a ví co bude následovat, ale sám ukazovat nechce. Jestli je to tím, že ještě prostě nesedí, nevím...
Pořád valí svoje bababa, piští a vříská radostí, ale víc toho neřekne... 😖 Tak nevím. Já můžu jen závidět, že máte doma takový šikulky a mrzí mě, že u nás tohle není. Všichni píšou, co je u nich nového a u nás teda nic, no... ☹ ☹
Jinak měří 80,5cm a váží 9,49kg, takže za dva měsíce přibral půl kila.

Beri, to musí být sranda to totoje??? 😀 Jak dopadla autosedačka? Byli jste ji vyzkoušet v obchodě? Romerku, nebo Maxi-cosi? My budem muset taky už pomalu koupit novou, ale ještě chci počkat, až bude Lukin sedět.

Ohledně autosedaček, uvažuju nad tím, jestli nekoupit z MMB použitou. Co si o tom myslíte? Buď tu Romerku, nebo Maxi-Cosi, ale použitou... a tu vel. 9-18kg. Kde vvy budete kupovat autosedačky? A určitě jste ji zkoušely s dítkama, že?

Ajušo, tak s tím spaním to máme tak nějak podobně. Jen s tím nočním kojením ne, já fakt kojím jen jednou a onehdy jsem pak ráno zjistila, že jsem v noci nekojila vůbec, jen dudlík a pití. 😀 Taky že se ráno v pět dožadoval prsa, mě to bylo divný, co se děje... 😀 Ale chci teď s tím kojením kolem té jedenácté přestat, přece jen je to brzo od večeře, tak že bych mu dávala prso až kolem té páté.
Jinak ohledně snídaně, já Lukinovi taky dávám pečivo (teď rohlík nebo rýžový chleby, normální chleb zase nechce) s Lučinou, nebo s máslem, někdy na to dám trošku nastrouhanýho Eidamu, nebo jsem zkoušela i plátek okurky... já si v klidu udělám taky snídani a snídáme spolu. Ale předtím kojím, hned jak vstaneme. Ale toho moc nevypije, to si myslím, že má jako bonus.
Ten nepečenej dort asi udělám taky s ovocem nahoře politej želatinou a jeden potaženej marcipánem, kterej sníme my, Lukin dostane jen trošku ochutnat.

Veru týjo, to už bude za chvilku mimi na světě, to je paráda. A zase nevíte, co to bude, nebo jste si to tentokrát nechali říct? A kdo ví, třeba je to fakt osud... uvidíš, kdy se mimi narodí. Toníček je teda hodnej, to je fajn... a moc díky za podporu, uvidíme, jak to u nás dopadne s tím lozením a sezením... má prostě svou hlavu už od narození... 🙂
A snad se Ti brzo uleví s tím sedacím svalem, s tímhle jsem problémy neměla, já zase kostrč... tak si dokážu představit, co to je za bolest... drž se!!!!!

Eli, Tajda je kouzelnej, máte suprový fotky! Za chvilku bude mít rok, co? Toto uteklo!!! A co máte za dárky nakoupený? Koupili jste nakonec tu sedačku od FP, nebo toho pejska? A ještě něco jinýho? Jinak jsem se dívala na fotky z Tajdova pokojíčku a máte tam nábytek Expedit z Ikei, že. Tak ten máme teď v novým obyváku, líbí se nám to. Pořídíme do něj ještě ty dvířka, ne všude, ale někam jo a bude to pěkný.
A dívala jsem se, že tam má i počítadlo, hraje si s ním? Je to fajn nápad, možná bych ho mohla Lukinovi taky pořídit, on rád všechno zkoumá a posouvá s něčím...
A Tajda je hrozně šikovnej, paráda. To nevadí, že mu nerozumíš, hlavně, že kecá... 😉 A jakou tyčinku máš na mysli, že je jeho oblíbená? A to tulení ráno je super, že? 🙂Já vždycky dospávám a Lukin se většinou pak vzbudí dřív a tak hezky na mě kouká... do té doby, než mě začne tahat za vlasy a strkat prsty do očí a do pusy 😀 😀

Jo holky, jakej jste kupovaly nočník, obyčejnej, nebo hrací? Asi taky nějakej koupím, Lukinovi k desátýmu měsíci a asi ho už taky budu zkoušet dávat... zatím si od toho vůbec nic neslibuju, ale kdyby se tam někdy něco podařilo, budu ráda. I když vím, že tohle začnou chápat až mnohem později...

Jiti a co Ty? Za chvilku máš kontrolu, jak se cítíš? Drž se, opatruj se a hodně štěstí!!!

Páá sluníčka, jdu do hajan.

eliis
30. zář 2010

Ahoj Leni,
teda Lukášek je pěkný dlouhán..... Věřím, že tě mrzí, že Lukáškovi některé věci nejdou, ale neboj, on to všechno zvládne. Cvičení vám pomůže a všechno se pak srovná. Není to tak dávno, co jsem četla jednu diskusi, kde maminky psaly, že jejich děti ještě v 10-ti měsících nesedí a určitě to nebraly nějak tragicky. Samozřejmě každá máma chce, aby to její dítě bylo to nej ze všech.....aby co nejdříve hezky páslo koníka, aby si brzy sedlo, začalo lozit, stát, chodit......a přitom je to vlastně úplně jedno. Každé dítě je jiné a má své tempo. Jednou jsem se dívala na Sama doma a byl tam dětský lékař, který právě kritizoval ty blbé tabulky, že je to nepřesné a že každé dítě je jiné. Jen říkal, že bychom neměly děti posazovat, vodit za ruce když ještě samo nechodí, stavět ho.....prý na to dítě musí přijít samo. Takže se ničeho neboj, ono to půjde, jen to chce trochu víc času.
Co se týče té autosedačky, tak taky nemáme novou. Máme jí půjčenou od švagrové a je jako nová. Takže bych se toho nebála. Nad maxi cosi jsme taky uvažovali, ale když jsme se dívali na výsledky testů, tak je asi fakt nejlepší ta Romer. A velikost máme 9-18kg.
Děkuji za pochvalu fotečke. Jo jo, za týden máme narozeniny. Je až neskutečné jak rychle to uteklo. Nakonec jsem koupila to křesílko a další dárky budou jen drobnosti....ještě bych chtěla pokladničku a kovovou káču. Jinak od kamarádek dostane toho včelího medvídka, od našich odrážedlo policejní auto, od ségry svítícího medvídka....no myslím, že toho bude dost. A na konci října má svátek, ale to už budou jen drobnosti.....dřevěné puzzle, bubínek....ještě ani nevím.
Jinak Tadeášek pokojíček ještě nemá. Má udělaný koutek v obýváku a nábytek máme Ikea série Lack - televizní stolek, konfer. stůl a tu knihovnu co jde vidět na fotkách. Poslední dvě řady jsem mu vyklidila na hračky. S počítadlem si hraje, baví ho přesouvat ty kuličky a bude se mu hodit i do budoucna. Původně jsem chtěla ten motorický labyrint s Ikei, ale nakonec vyhrálo to počítadlo. Tyčinky mu dávám grahamové...má tak jednu až dvě každý den. Přijde mi to menší zlo než oplatky, sušenky.....
Nočník jsem nakonec koupila nehrcí - křesílko. Ono z toho ty děti ještě moc rozum nemají, ale snažím se ho tam dávat často a včera dokonce udělal první bobek. Tak jsem z toho měla radost jako malé dítě 😀 ...
Zdravím všechny sluníčka a mějte se pěkně. papa

jitulik24
1. říj 2010

Ahoj holky, tak máme jedno mimi, zatím bez srdíčka 🙂 . Machač říkal, že to vypadá moc dobře 😀 . 13.10 jdu na KO a pak už mě propustí do péče mého gynekologa. Bylo to super vidět na ultrazvuku taky něco jiného než vaječníky s folíky 😀

jitulik24
1. říj 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============
Verča07- druhé těhu přirozeně, gratulujeme a držíme palce!!!
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - 3minimálka, jedno miminko, gratulujeme a držíme palce
Jitulik24 - 9x IUI a 2x minimálka, 1 miminko, KO 13.10, gratulujeme a držím palce!!!

* Sluníčkové stimulantky *
===============

* Sluníčkové snažilky *
===============
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Moncato - (Reprofit) - chceme adoptovat

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil Lukášek, 3360g, 52cm, moc gratulujeme!!!