= Sluníčka = (z Neplodnosti)

lenajsek
23. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Ivetka (Reprofit), 39tt, čeká chlapečka, vše OK, TP 1/7 - držíme palce!
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, screening, OK, tripple testy OK
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, screening OK, velký UZ 25/6, KO 26/6
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 19tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Supitko (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Dáša - na podzim bude znovu bojovat
Tiuška (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!! 😵

eliis
25. črc 2009

Ahoj holky,
Jiti, teda to je drama a strašně moc si přeji a by končilo happy endem. Moc ti držím pěstí. Tolik sis toho už vytrpěla a tak doufám, že existuje nějaká spravedlnost a štěstí se konečně na tebe usměje.
Beri, teda ty bodýčka jsi fakt dobře koupila. Taky jich ještě pár potřebuji, ale bohužel se teď nechystám do OV, tak se do tesca nedostanu. Je fajn, že se snažíš, aby si berunka užívala prázdniny jinak než u PC. U nás bude počítač pro malého TABU. Jak vidím neteř, tak je to fakt hrůza. Je jí 7 roků a buď sedí u DVDčka nebo u PC - sice hraje jen dětské hry, ale i tak si myslím, že existuje lepší zábava.
Bohunko, teda to to uteklo. S tou doktorkou tě naprosto chápu. Taky bych nechtěla čekat na porod v nemocnici. Snad bude vše probíhat dle tvého přání a císaři se vyhnete.
Evi, s těma služebkama je to na prd, ale nic s tím bohužel neuděláme. Já jsem naštěstí zvyklá být co třetí noc sama. Manža je hasič a tudíž pracuje 24 hodin a pak má 2 dny volno. Na druhou stranu jsem si aspoň vzácnější a taky si od sebe odpočineme.
Fish ahoj, jsem ráda, že jsi nás našla. Teda Anička už je velká holka. Věřím, že je to teď, když chodí náročnější a ty oči na zádech by se asi hodily.
Jinak u mě vše při starém. Ve středu jsem byla na UZ prsou (kvůli té bulce pod paží) a vše je v pořádku. Ona se mi ta bulka totiž už stratila, ale jistota je jistota. Ve čtvrtek jsem měla šťastný den - manžel přijel na noc domů, tak jsem byla šťastná jak blecha. Naštěstí se mi už zítra večer vrátí. Jinak stále lítám po návštěvách a doháním staré resty. Jen ty večer jsou takové divné, když jsem pořád sama. Ale to už se teď zase změní. Kdy se nám vůbec vrací Lenajsek? Zdravím všechny sluníčka a užívejte si léto.

eliis
25. črc 2009

Jiti, tak to je super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mám velkou radost. Vypadá to fakt nadějně. Tak se šetři a odpočívej.

daisy14
25. črc 2009

Jituš, to je teda dramatické!!! Tak držím palce, ať to všechno dobře dopadne, hlavně odpočívej a nech se obskakovat!

beras
25. črc 2009

Ahojky sluníčka.Tedda já myslela,že jsou prázdniny a dnes je to totální aprílové počasí.Ted jdu žehlit druhou pračku oblečení pro prcka co mezi pršením uschlo. 😀 Teda jiti to je zamotany jako detektivka s tím Čendou 😀 😀 😀 Tak přeju at to má dobrej konec a ty víš na čem jsi.Eli ha, ha TABU.To si povíme za pár let. 😀 😀 Je fakt,že některy děti to přehánějí ale to bude možná i tím,že se jim rodiče pořádně nevěnují a nesnaží se je zabavit.Ono pro někoho je lepší posadit dítě před televizi nebo k počítači a je klid. 😠 Tohle nesnáším a beru to takhle,že děti strašně rychle vyrostou tak se jim věnuju a budu věnovat co to jen jde a hledat jim zábavu. 😀 Na televizi můžou čubrnět až budou v důchodu. 😀 😀 😀 😀 S tou bulkou je dobře,že to takhle dopadlo a ty můžeš být v klídku.A už by se nám tady měla pomalu ukázat i naše lenulka odpočatá s chaloupky.Tak berunky jdu na to žehlení.Dnes to jde když není pařák a mám to naplánovany na víc dní at toho nemám tolik najednou 😝

lenajsek
autor
27. črc 2009

Ahoj sluníčka, tak se hlásím z dovolené, ale dneska tady budu asi až navečer, teda spíš určitě, čkají mě meruňkový knedlíky udělat a rybízová marmeláda, do toho peru jako divá... tak se nezlobte, že toho moc nenapíšu. A tento týden tady budu taky ještě sporadicky, manžel má ještě týden dovolené, tak od příštího týdne mi zase začne normální režim, převážně u PC... 😀 Chci si tu jeho dovolenou ještě užít, je to naposledy, co jsme sami dva... budem teď doma, ale budem něco podnikat, ve středu jdeme do Brna na 3D UZ, já pak na masáž, možná se mrknem do nějakých obchůdků, zítra asi solná jeskyně, nebo koupák, uvidíme dle počasí, a v pátek odpoledne zase valíme na víkend na chalupu...
Vítám zpátky Beri, ahoojky! 😉
Jiti, gratuluju k nárustu hcg... kdy jdeš na kontrolu? Nějak teď nemám přehled...
A jdu se dneska objednat na cukrovku, netěším se, ale chci si radši ten test nechat udělat...
Krásný letní den všem sluníčkům, všechny zdravím!!! 😵

lenajsek
autor
27. črc 2009

Jéé, tak vidím, že si k nám našla cestu u Evka, Fish, to je super! Evi, vítej! 😉 Zrovna jsem Ti psala do IP, že? 🙂
Bohunko, tak moc moc držím palce, aby dvojčátka vydržela co nejdýl, s tou dr. je to blbý, tak ani nakonec nevím, jestli jseš teda doma, nebo budeš v té nemocnici? Každopádně držím moc moc palce!
Dáši ahojky! Taky krásný léto přeji! 😉
Eli, toho PC se taky děsím.. no uvidíme, jak to u nás bude.. nechci ani TV moc zapínat, ale u nás v tom jednopokojíči to půjde dost těžko...
Jen jsem vás letmo přečetla, tak se nezlobte.. už musím jít něco dělat, nebo zase bude den v trapu... 😀 😝

jitulik24
27. črc 2009

Ahoj Leni, tak tě tu pěkně vítám. Já jdu na kontrolu dnes, ale doktor na pohotovosti mi doporučil jít až za týden, aby se vidělo zda je vše v pořádku. Tak doufám, že ve Fertimedu mě nepoženou na výškrab, to bych se nenechala. Stejně je zajímavé, že v pátek doktor nenašel v děloze nic, co by připomínalo těhotenství a o den později tam byl gestační váček.

evik80
27. črc 2009

Ahojte sluníčka, vítám zpět odpočatou a dobře naladěnou Lenču. Leni, s tou prací to nepřeháněj. Nech si něco i na další dny. Jituš, Tvoje cesta k Čendovi je opravdu velmi napínavá. Držím všechny palečky co mám, aby to mělo šťastný konec. Dej vědět, jak jsi dnes dopadla. Odpoledne určitě nakouknu.
Bohunko, držím palečky, aby všechno proběhlo dle Tvých představ. Moc zdravím Elis a Beras a všechny ostatní sluníčka.
My jsme dnes byli na kontrole a vše je ok. Ve čtvrtek jdu na test na cukrovku, tak jsem zvědavá jak to zvládnu. Teď jsem dodělávala nákres dětského pokoje a poslala to na firmu, aby zhotovila 3D návrh. Odpoledne musím udělat domácí úkoly do angličtiny.
Včera večer jsme nemohli rozčílením ani usnout. Zase nás vytopili sousedi nad námi a to v pořadí už potřetí, ale tentokrát řádně. 2x jsme byli tolerantní, ale tentokrát necháme vymalovat a vše zaplatí. Jednou se to může stát, možná dvakrát ale ne víckrát!! Neřekli ani promiňte, totální nezájem.
Tak já jdu něco dělat. Všem přeji příjemný začátek týdne.
E.

eliis
27. črc 2009

Ahoj holky,
Leni, vítám tě doma. S tou prací to opravdu moc nepřeháněj. S tím testem na cukr jsem to moc nepochopila. Copak ty jsi nedostala doporučení od své gynekoložky?
Jiti, na dnešek držím pěstí. Snad tě ve Fertimedu nikam nepoženou a bude vše OK.
Evi, no teda mě by asi kleplo, kdyby mě soused už 3x vytopil. Co to máte za sousedy, když se ani neomluví? S tím proplacením máš pravdu. TAky bych to tak udělala.
Beri, já vím, že to nebude jednoduché, udržet dítě od PC. Ale budu pro to dělat vše. U tebe je to už něco jiného. Berunka už je velká, ale myslím si, že malé děti nemají co u PC dělat. Věřím, že je to někdy pro rodiče vysvobození, ale to už radši pustím na DVD nějakou pohádku. Snad mi toto přesvědčení vydrží.
Včera se mi konečně vrátil manžel a dokonce byl doma už na oběd. Tak jsem si ho užila a dnes je opět v práci. Ale hlavně, že už nikam nejede. Dopoledne jsem rychle udělala oběd, odvezla ho manželovi a teď odpočívám u TV. Odpoledne pojedu na zahradu, užít si trochu sluníčka a pohrát si se psem. Tak se zatím mějte. Určitě ještě dnes nakouknu, jak dopadla Jiti na kontrole.

lenajsek
autor
27. črc 2009

Jiti, moc moc držím palečky!!! Aby už to konečně bylo jasný, že mimčo je tam kde má být... 😉 Taky to moc nechápu s tím váčkem, že jeden den tam není a pak hned další den je... ale snad to bude vše OK. Taky čekám na zprávičku...

Evi, to je děs se sousedama, určitě bych je to nechala buď vymalovat, nebo škodu zaplatit, určitě jsou pojištění. A to jednání, že se ani neomluví, to je bez komentáře. 😠 Sousedský vztahy, to je děs...
Takovej klid byl od sousedů na chalupě, hned včera jsem pocítila zase nevýhodu paneláku, ti nad náma dupali až někdy do půl dvanácté a o půl osmé dneska ráno znova, že mě to až vzbudilo... 😒 Děs běs.
A držím palce, aby byla u Tebe cukrovka OK. A ten pokojík bude krásnej... 🙂 Jaký chcete barvičky?

Eli, dostala jsem doporučení, ale sestřička mi říkala, jestli ho chci, že ho povinně nedávají. Já si ho vzala, to je jasný. Jdu tam 6/8, už jsem se objednala, hned na 7. ráno. Ještě se asi něčím před spaním nadlábnu... 😀

Holky, jaký budete kupovat, nebo jste kupovaly peřinky? Já vůbec nevím, jakou pro prcka koupit... a do kočárku budete kupovat jen třeba deku, nebo taky peřinku? Já myslím, že když mimčo bude ve fusaku a v kombinéze, tak že stačí deka, nějaká teplá, ne?

Eli, užij si zahradu a sluníčko... já odpoledne půjdu asi na náměstí k nám, přece jen na chalupě to bylo takový víc přírodní, tak abych si užila lidi... 🙂
A večer se vrhnu na marmeládu, teď se mi nic nechce...

wikky
27. črc 2009

Ahojky kočky,
tak jsem zase nakoukla,dočetla jsem si,co je nového,Tádulka spinká,tak mám chvíli čas a volný PC 😉
No já se přiznám,že toho našeho lumpa taky nemůžu dostst od počítače,hold to beru tak,že je to ta dnešní mládež,nenadělám nic,aspoň že když jsou ty vedra je na koupáku...
Lenčo,vítám tě z chaloupky,snad jsi řádně odpočinutá,nic moc nedělej a užívej si volného času po svém,bo už ho potom bude sakra málo 😀 😀 😀 Jsem zvědavá na fotečky z 3D ultrazvuku,tak se potom doufám pochlubíš!
Evíku,Eliss,Beru,vy těhulky,už vám to řádně utíká,jak vám rostou bříška???
Nenaplánujeme si ještě nějaký srazík,dokud budete 2v1???
Jituš,to je opravdu zvláštní,snad se Čenda už nebude schovávat a ukáže se v plné kráse,moc bych ti to přála,vím,že je asi zbytečné ti psát,ať jsi hlavně v klidu a v pohodě,ono to vlastně ani nejde,držíme ti s Tadeáškem pěstičky 🙂
My se chystáme na víkend k segře do Karviné,tak to bude takový první větší výlet,vezeme tam hlavně Domču,v neděli odjíždí na tábor,no ono je to vlastně spíš takové letní soustředění v ZOO ve Dvoře Králové,budou se starat o zvířátka a součástí je i výuka,uvidíme,jak se mu to bude líbit.Mají být tropická vedra,tak snad se neupečeme.Jinak se budu snažit dát do albíčka další nové fotky,ale musím je stáhnout z foťáku,tak to hned tak nebude 😖
Tak se opatrujte,sluníčka a pište,ať mám co číst.Stejně mě mrzí,že zrušili "neplodnost",se ani nedočtu,kdo z jiných pokojíků už porodil ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
Tož pa pa pa 🙂 🙂 🙂 🙂

jitulik24
27. črc 2009

Ahoj holky, tak se pomalinku chystám do Fertimedu a nervy začínají pracovat ☹ . Všem děkuji, že na nás myslíte a držíte nám palce. Hned jak přijedeme, tak dáv vědět jak jsem dopadli, snad to bude dobrý zpráva, na špatné zprávy nemám nervy 😖 😠 .

lenajsek
autor
27. črc 2009

Šári ahoojky! Taky bych spáchala nějaký srazík, dokud budem 2v1, už jsem to tady navrhovala, tak snad se nějak domluvíme... 🙂 Moc ráda bych vás zase viděla, jak těhulky, tak maminky s prckama, tak snažilky... 🙂
Užijte si výlet do Karviné, snad nebudou takový šílený vedra, uvidíte. A jak se jinak daří, malej je hodnej, nebo hodně pláče? A snad se Domčovi bude soustředění líbit, je to fajn, že někam jede. 😉 A jak se vůbec staví k malýmu bráškovi? 🙂 Na fotečky se moc těšíme, a já ty svoje 3D určitě přidám. Zatím jsem přidala pár z dovolené. 🙂
S tou neplodností je to blbý, ale co naděláme... hlavně, že je tady aspoň možnost si psát, jsou tady i Holky z Husy, tak aspoň, že tak... A třeba se časem k nám někdo novej zase přidá... 🙂

Jiti, moc držím vše, co mám!!!

jitulik24
27. črc 2009

Ahoj holky, tak jsem konečně dojela domů. Na ultrazvuku se na mě opět smál gestační váček, který nám za dva dny vyrostl o milimetr a něco, není to moc, ale každý nárůst se počítá 😉 Dle mého lékaře je to 50 na 50, tak tfuj tfuj . Za týden jdu opět na kontrolu, tak snad už se nám Čenda ukáže 🙂

beras
27. črc 2009

Ahojky sluníčka.Jiti tak držím palečky at se Čenda předvede a nedělá drahorty 😀 Leni vítej zpátky i s merunkama 😀 Já jsem zrovna v pátek taky dělala knedlíky s odpal. těsta.Mnam. 😅 Ve středu jdu do poradny a budu se vážit zase až ráno po měsíci jinak na váhu nelezu a hlady se trápit nemíním 😀 😀 😀 😀 Takže žeru a kynu. 😝 Šári to bude pěknej tábor a věřím,že si to Domča užije i přes pařáky.Evi ty nedělej ofuky a dej si do nastavení těhu týdny at v tom máme jasno 😀 Jinak sousedy máte teda parádní 😅 Potřetí už bych je asi zamordovala 😎 Eli ty si užívej manžela a ještě jsem si vzpoměla jsk jsi se kdysi dávno ptala na ty Tesco plínky.Je to fialovej obal a na něm barevná fotka maminky a miminka.Mají ještě jedny a ty jsou s bílou barvou .Ty nekupovat jsou to totiž igelitáky a jseo blee.Zrovna min. týden byla akce a balík stál 209 jinak stojí 259 ale i tak jsou levny.Kámoška si je nemůže vynachválit tak uvidíme.Leni deku do kočárku budu kupovat flísovou.Jinak nic.Bude tam fusak a na to deka a hotovo.Na jaře už budeme mít sporták.Ale jestli chceš soupravu peřinka+ deka vypadá teplejší tak mrkni na MMB.Mají tam pěkny s medvídkama.Jinak hlásím,že prdola má komplet výbavu vypranou a vyžehlenou.Prčila jsem ses tím dva dny ale to je tím,že jsem punta a detailista 😀 😝 😀 😝 😀 😝 Krásně to voní čistotou a né chemií.Mám dětskej Titan a je i pro alergiky tak snad bude dobrej.Aviváž jsem nechtěla ale tady je tvrdá voda a nechtěla jsem aby to bylo jako plech tak jsem tam lila Lovelu aviváž. 😅 Se srazíkem plně souhlasím ale ted o prázdninách nevím vůbec kdy.V září ještě stíhám v pohodě teda snad. 😀 Šári neberu si z tebe příklad budu držet zuby nehty.Včera jsem si říkala ty jo, vždyt za dva měsíce už můžeme mít mimouše.Manžel říká ježíííš to ještě nee já ještě nejsem připravenej. 😀 😀 😀 Chudák malej né jako,že jak se bude sžívat s miminkem ale kvas má teprve v bečkách a neví kdy bude hotovej. 😀 Och zla 😠 tí chlapi.

beras
27. črc 2009

Sári nemusí tě mrzet,že nevíš jak rodějí holky z pokojíčků.Nejde na www.neplodnost.org a je tam hodně holek z neplodnosti ve foru.Někde tady jsem četla,že dokonce snad mají znovu zprovoznit od začátku měsíce opět neplodnost.

lenajsek
autor
27. črc 2009

Jiti, tak to je fajn, že je tam pořád váček, tak snad už příště bude Čenda ukázkově viditelnej! 😉 Moc držím palce! Ani nevím, kdo je ve Fertimedu za doktory? Pořád ti, co byli? Takže KO příští pondělí... no tfuj tfuj!!! 😉

Beri, týjo, Ty jseš šikula, už máš výbavičku vyžehlenou a vypranou... týjo, se budu muset polepšit a začít aspoň s tím, že si přetřídím oblečení, abych zjistila co už mám a co ještě chybí, nějak se v tom začínám ztrácet. 😀
Takže Titan píšeš, jo? No já to poprvé asi vyperu v té Lovele, jen nevím, jestli v tekuté nebo v prášku, a aviváž dávat nebudu.
Jakmile mi dojdou penízky z nemocenské, objednám povlečení do postýlky i s tím mantinelem, začnu se dívat po plínkách v akci a pod... je toho ještě tolik co koupit a zařídit, že mi z toho jde hlava kolem...
Ještě ani nemáme vyřešený, jestli půjde MM k porodu, jako přímo jestli bude u narození prcka, budem se o tom muset začít nějak bavit. Hlavou mi letí tolik věcí, že občas propadám panice, že to všechno nezvládnu, MM moc nemá představu, co je vše potřeba a co bude potřeba, a já mám pocit, že nebudu na vše připravená... no, asi nikdo není připravenej na mimčo a je to tak, jak když se někdo hodí do vody a plave, co? 😀

Beri, neplodnost má znova jet? Ale abych pravdu řekla, nevím, jestli bych si tam chtěla psát, zvykla jsem si tady, přijde mi to tady takový "rodinnější"... nevím. Záleží na Vás, já se přizpůsobím.
A s tím kvasem jsi mě dostala. 😀 Co kvasí? U tchánů pomalu kvasí meruňky na vynikající meruňkovici, o které se mi může leda tak zdát, zatím... 🙂 A díky za info o dekách a peřinkách do kočárku. Já si zkoušela sáhnout v jednom obchodě na španělskou deku, je krásně jemňoučká, prý se nežmolkuje, je docela velká a teplá. Uvažuju o ní, ale zkouknu MMB, tam to vyjde určitě levněji.

A co budete kočky kupovat do postýlek za peřinky? Jsou nějaký druhy, nebo je to jedno? Vůbec nemám tucha...

Tak, marmeláda rybízová hotová, zítra udělám ještě pár skleniček a končím. Zbytek rybízu vyhodím, je toho nějak hodně. 😝 A pak ještě z pár meruněk udělám knedlíky, na zimu se budou hodit, mrazím je už uvařený, takže se jen ohřejou na pařáčku, je to bez práce. Stejně si neumím představit, jak budu vařit s prckem... no, uvidíme.

Zítra jdem s manželem do solné jeskyně, těším se na relax, mrknem do dětskýho obchůdku ve Vyškově, půjdem na oběd, tak se těším na fajn den, snad odpočinkovej. A ve středu ten 3D...

lenajsek
autor
27. črc 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, 36tt, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, TP 1/9, držíme palce!
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, 29tt (ST), TP 14/10, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, 29/7 KO
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, 27tt (ČT), TP 29/10, screening OK, tripple testy OK, cukrovka OK, 30/7 KO, 19/8 KO ve FN OL.
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, čeká chlapečka, 26tt (PÁ), TP 13/11, screening OK, velký UZ OK, od 3/8 na PN, bude si užívat těhulčení... :o)
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, čeká chlapečka, 24tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, 17/7 KO, 29/7 3D UZ
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, hlásí // na testu, 9/7 hCG 138 :o)), gratulujeme a držíme palce!!!, gestační váček, ať už se Čenda konečně ukáže!

* Sluníčkové stimulantky *
===============

* Sluníčkové snažilky *
===============
Daisy14 (Dáša) - na podzim bude znovu bojovat
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit), 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!

jitulik24
28. črc 2009

Ahoj Leni, můj oblíbený doktor Vodička tam není ☹ . Je tam za něj nějaký nový doktor a mě přijde roztržitý. Koutná je tam pořád. Včera tam bylo plno nových párů na prvním pohovoru. Jo, kontrola příští pondělí. Hlavně ať se nezačne dít něco před tím, myslím krvácení, bolesti atd. Bude to pěkně krušné čekání na to, jestli Čenda zabojoval, nebo ne. S manželem ho pořád lákáme na to, jak se bude mít u nás dobře, manžel pohladí bříško, blbneme krásně, hlavně kdyby to k něčemu bylo 😉 😀 .

bohunkaa
28. črc 2009

Ahoj děvčátka, takže jsem ještě doma-příští pondělí mě hospitalizují kvůli tlaku a otokům v nemocnici-chtěli mě už včera, ale řekla jsem, že mám doma ještě tak týden práce-takže až 3.8. Doufám, že do té doby porodím...Už jse 36 tt. Tlak mám fakt vysoký-s jednou tabletou denně mám 140 na 90. Tak jsem to nechtěla, nevím, jestli si to nerozmyslím, ale zatím s tím počítám. Mimča v pohodě, průtoky i ozvy dobrý, neotvírám se, holčička v příčce, budu rodit asi císařem.
Leni, chlapi, pokud už dřív neměli děti, všeobecně neví nic o tom, co je potřeba připravit, aspoň myslím. Já to nijak nepřeháním, budem mít zatím jednu postýlku pro dvě děti, v postýlce budou spát buď v rychlozavinovačkách, nebo přikryté nějakou lehčí dekou, záležína počasí. Máme i kolotoč nad postýlku. Do kočárku pak na zimu nějakou teplejší deku a fusaky. Máme kočár Easy walker pro dvojčata. Taky se hrozím toho, jak to zvládnem, přece jen po 13 letech jsme zvyklí na určitý klídek...Jinak na koupání máme kyblík, žádné šampony a nic, akorát koupelový olej, dvě froté osušky, ale hlavně látkové plínky, které jsou asi lepší jako osušky než froté. Jinak koupat určitě nebudu každý den, tak obden, možná jednou za tři dny, myslím, že to stačí. No přebalovací pultík, pár balíků plínek, pár hraček do začátku, oblečky z bazárku na půl roku, hrací deku a jedno polohovací lehátko. Dvě autosedačky....To je asi vše, co máme a myslím, že to zatím stačí. Jo a ještě máme knihu Každé dítě může dobře spát, ta je pro nás taky moc důležitá. 🙂

eliis
28. črc 2009

Ahoj holky,
kdepak se dnes touláte?
Bohunko je fajn, že jsi ještě na týden doma. Snad se ti splní tvé přání a nebudeš muset být dlouho v nemocnici. Tak se drž!
Jiti já jsem taky měla nejradši Vodičku. Připadal mi takový normální - lidský. Koutná nebyla taky špatná, ale moc jsem jí jako lékařce nevěřila. Čenda určitě bude bojovat a přiští týden se ukáže v plné kráse. Tak se šetři a odpočívej.
Leni, do kočárku budu dávat jen deku - peřinka a polštářek je dle mého názoru zbytečnost, když je mimčo ve fusáku. Co se týče těch peřin do postýlky, tak já to moc neřešila. Objednala jsem si je jako sadu i s povlečením. Tak snad jsou koupila dobře. Jinak cukr ti určitě dopadne dobře, protože já mám 6.8. narozeniny. 😀
Šári, taky bych vás ráda ještě viděla, ale uvidíme, jak to bude s časem. Na fotečky se určitě mrknu. Užij si víkend u sestry.
Beri, tak zítra tě čeká vážení po měsíci? Teda já bych to nevydržela. Vážím se ráno i večer a snažím se váhu trochu hlídat. S tím manželem jsi mě taky pobavila. Hlavně aby byli chlapi připraveni. Co se týče těch plen, tak si určitě nějaké koupím. Zatím jsem na ně taky slyšela jen chválu, tak snad to bude OK. Jinak tě teda chválím, že už máš vše nachystané. Já musím ještě dokoupit pár drobností a taky se do toho pustím. Začnu asi začátkem září.
Holky, chtěla jsem se zeptat, zda budete chodit do předporodního kurzu? U nás začíná 1.9. a já se nejsem schopná rozhodnout, zda tam chodit či ne. Už teď totiž vím, že přijdu z 10 lekní o 2 a pokud by se malý rozhodl přijít dřív tak i o víc. Tak nevím, zda to stojí za to.

lenajsek
autor
28. črc 2009

Ahoj sluníčka, tak se hlásím po výletě do Vyškova, byli jsme s manželem v solné jeskyni, fajn relax, byli jsme tam úplně sami, taky na obědě, jen meníčko jsme si dali, ale na fajn zahrádce a hlavně jsme pořídili pro prcka krásný věcičky, dneska jsme se docela plácli přes kapsu, ale jsu nadšená. Koupili jsme krásnou deku do kočárku, nebo pak i na cesty do cestovní postýlky, je to jak kdyby španělská deka, nádherně měkká na omak, ale není to origoš, je to polskej výrobek a cena o 300,- nižší. Taky jsme koupili přebalovací podložku, moc se mi líbila barevně, budem přebalovat hlavně v koupelně na vaně, koupelnu máme vytapetovanou růžovou mramorovanou, tak se to tam hodí, že ta podložka není jem modrá. Taky v DMku jsem koupila ten pytlík s jádrama třešní, masážní olej na bříško od Hippu, co jsem měla od Hádka už mi došel, tak vyzkouším tenhle. A pak v Hypernově vlhčený ubrousky Pampers, 2 balení za 99ká, tak to se mi zdá jako fajn cena. Vlastně moc nevím kolik tyhle věci stojí, budu to muset začít nějak víc zjišťovat. Třeba fakt pořád tápu s těma plínkama, nevím, co je drahý a co ne, a hlavně vůbec nevím jaký značky jo, a jaký vůbec nebrat... Ještě jsem koupila řetízek na dudlík, tak to je fajn. Mám prostě radost. 🙂 Fotky v albíčku... 😉
Zítra jedeme do Brna na ten 3D UZ, tak se moc těším, pak na masáž, pak si půjdem s manželem někam sednout a užívat si ještě jeho dovolené a léta... 🙂 A ve čtvrtek asi koupák, má být teplo.

Bohunko ahoojky! Tak to je fajn, že jseš ještě doma, ale jestli máš pořád vysokej tlak, tak na jednu stranu chápu, že si Tě chtějí pohlídat, asi to není žádná sranda... tak držím palce, aby byl konec těhotenství pokud možno co nejvíc v pohodě a bez problémů a dítka se pak narodily taky v pořádku. Vidím že už máte taky vše nachystaný, zatím asi fakt stačí jedna postýlka, s těma osuškama mám stejný názor jako Ty, chci koupit nějaký větší ty lítkový plínky, nejlépe s obrázkama, tím se myslím líp mimčo utře. A s tou kosmetikou, taky spíš budu asi kupovat olejíček do koupele, a kdyžtak se dá v každé drogišce něco dokoupit. Kyblík chci pořídit taky, kupovala jsi ho přes bazar? Já ho asi koupím přes MMB, nemá význam to kupovat nový... a oblečení mám taky hodně z bazárků, nelituju, mimčo stejně bude v zimě zababoušený a na jaře pak jak bude tepleji a bude to oblečení pak víc vidět, nebo v létě, tak budu postupně dokupovat třeba nový oblečky, jako frajerský. I když spousta těch oblečků i z těch bazárků jsou krásný a za pár korun. 🙂

Jiti, tak jestli tam není Vodička, tak to je dost blbý, to byl jedinej doktor, kterýmu člověk tak nějak věřil, což je podle mě základ, že... Koutné nevěřím, nikdy jsem jí nevěřila, bohužel jsme ji měli u našeho prvního a posledního IVF ve Fertimedu, a když si vzpomenu ještě teď na její velice "optimistické" prognózy, běhá mi mráz po zádech.. to se prostě s dr. Vitouškovou v Reprofitu nedá srovnat, a psychika fakt dělá moc moc.
To je dobře, že si s bříškem tak povídáte a manžel hladí, snad to bude k něčemu dobrý a bude vše na dobré cestě. 😉

Eli, taky uvažuju, že bych peřinku do postýlky objednala z toho webu, kde budu objednávat povlečení, myslím, že mezi těma peřinkama zas nemůže být takovej rozdíl... co je důležitý, aby to bylo hypoalergenní, dalo se to vyprat a nebyla to jen teňoulinká peřinka, ale trošku něco normálního... ne? A to snad je... jen jakej rozměr? Všimla jsem si, že jsou dva, jakej jsi kupovala Ty?
A do předporodního kurzu bych chtěla chodit, ale přímo do porodnice, kterou si vyberu, jinam asi ne. Tady v Brně mají v těch porodnicích kurzy ve 3-4 lekcích, většinou bez cvičení, ale myslím, že to bohatě stačí... chci se hlavně seznámit pak s těma porodníma asistentkama, který by byly u porodu případně, a vůbec s prostředím porodnice.

Jinak já se vážím každej druhej nebo třetí den, vždycky večer, než jdu spát, někdy když zapomenu, tak i za 4 dny... takže určitě ne každej den.

Holky, jak jste se rozhodly s těma monitorama? Já pořád váhám, jestli ten Nanny, nebo Respisense... A budete je vůbec kupovat?

Loučím se, zítra se ozvu, jak jsme dopadli na 3D UZ a dám fotečky do alba, snad bude mimčo trošku akční a nebude jen spinkat... 🙂
Všechny moooc zdravím, pěkný večer a krásný zítřejší den! 😉

lenajsek
autor
28. črc 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, 36tt, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, od 3/8 hospitalizace, držíme palce!, TP 1/9
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, 29tt (ST), TP 14/10, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, 29/7 KO
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, 27tt (ČT), TP 29/10, screening OK, tripple testy OK, cukrovka OK, 30/7 KO, 19/8 KO ve FN OL.
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, čeká chlapečka, 26tt (PÁ), TP 13/11, screening OK, velký UZ OK, od 3/8 na PN, bude si užívat těhulčení... :o)
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, čeká chlapečka, 24tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, 17/7 KO, 29/7 3D UZ
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, hlásí // na testu, 9/7 hCG 138 :o)), gratulujeme a držíme palce!!!, gestační váček, KO 3/8, snad se už Čenda konečně ukáže!

* Sluníčkové stimulantky *
===============

* Sluníčkové snažilky *
===============
Daisy14 (Dáša) - na podzim bude znovu bojovat
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit), 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!

eliis
28. črc 2009

Ahoj Leni,
věcičky jsou moc pěkné a ta deka vypadá fakt dobře. Je fajn, že jsis to dnes s manželem užila. Na zítra přeji hezké pokoukáníčko. Snad se malý nebude stydět a ukáže se v plné kráse. Co se týče toho monitoru, tak já budu mít Nanny. O tom druhém jsem ještě moc neslyšela a všechny kamarádky mají nanny. S tím vážením jsem asi pako, ale já jsem se takhle vážila i před těhotenstvím. Schválně jsem se byla mrknout jakou mám tu peřinu a polštář a zde jsou míry: 100x135 a 60x40.

ivet69
28. črc 2009

Ahojte děvčata.
pro Jitulku - Vodička má lepší kšeft. Už nepracuje ve F. Dostal práci na Slovensku myslím v Piešťanech, rozlíždí tam jako ředitel nové středisko na léčení neplodnosti.
Jinak mi se máme dobře. Daniel už má 4,5 kg. Snažíme se být hodně venku, takže moc toho nepodělám. Na net se taky moc nedostanu. Monča chodí na brigádu, takže odpoledne je totálně unavená.
Holky, domluvte straz, ráda bych vás viděla. Dopisot už se to se mnou horší a dočítat ještě víc.
Šáry, stav se.

jitulik24
29. črc 2009

Ahoj holky, tak mám konečně alespoň jednu dobrou zprávu a tou je, že od včerejšího odpoledne už nešpiním 😉 . Mám z toho obrovskou radost 😀 . Jen doufám, že to vydrží i nadále a budou už jen samé dobré zprávičky. Já z toho mám radost, jako kdybych vyhrála ve sportce. Ivetko, tak to je mazec, ale co myslím si že Vodička na to má. Já se s Koutnou setkala při této IUI jen jednou, jinak jsem pořád u toho nového doktora, který mi nedokáže plno věcí vysvětlit, straší mě vším možným.

beras
29. črc 2009

Ahojky sluníčka.Tak máme po kontrole.Vše je v pořádku a miminko odpovídá přesně týdnům těhotenství.Váží 1480 g. 😀 Takže né,že jsem já tlustá on je to mimísek 😀 😀 😀 😀 .Opět jsem se nemusela skoro vážit mám zase 3kg navíc jako vždy.Neřeším to a šlo to jednou dolů a samo tak to půjde zase.A když né tak se svět nezboří hlavně ,že bude bobek v pořádku. 😅 Jiti to je dobře,že jsi přestala špinit.S tou výhrou ti to věřím.To říkám taky ,že tenhle můj poslední transfer byla celoživotní výhra 😀 😀 😀 Ivetko malej krásně roste a ty máš místo mlíčka určitě smetanu 😀 😅 Lenajsku ty si dnešní pokoukáníčko a potom oběd užij.Monitor decu nemám a zatím ho kupovat asi nebudu.Kímoška ho měla půjčenej z porodnice a byla spokojená.Tak se poptám tam .Vždyt se dá koupit hned.No taky možná dospěju k tomu,že ho ani mít nebudeme.Plínky kup třebas jeden balík v tom Tescu.Ted v akci ta jedna plínka výjde něco málo přes dvě koruny a to je nádhera.Pemprsky zatím kupovat nebudu.Fakt jsem četla dobrej ohlas tady na ty .Takže mám dva balíky těch z Tesca a zkusím jestli budou dobry.Každy mimi snese něco jinýho.Kosmetiku tak na tu jsem se ted ptala tety .Takže na koupání říkala,že mi napíše olej do koupele Linolu,na zadeček dělanou mast z lékárny a mám koupit jenom obyč. olejíček ten v té skleničce na natírání.Fakt nic jinýho.Jo a ještě na pusinu koupím Nela batole krém.Ten máme vyzkoušenej a je dobrej a není drahej.Dnes jsem dostala Prenatal box a je tam dost čtení a vzorečky a taky dudan.Do předporodního kurzu chodit nebu .Ani poprvé jsem nechodila a stejně teorie je něco jinýho jako praxe.Takže můžete mít nastudováno vše kolem ale realita je jiná.Tělo si to prostě určí samo.

evik80
29. črc 2009

Ahoj sluníčka, všechny Vás zdravím. Jituš, nepřestávám držet palce. Beru,super, že je vše ok.
Leni, krásný pokoukáníčko na 3D.

Holky chtěla jsem se poradit. Chci si objednat povlečení do postýlky s mantinelem a s nebesy a teď řeším jestli druhé povlečení na výměnu mám koupit jen povlak na polštář a peřinku a nebo jestli koupit ještě jeden mantinel. Zdá se mi, že by ta druhá sada mohla být bez mantinelu. Ten se tak často nepere, co Vy na to?
Konečně jsem se odhodlala k nějakým nákupům a jde mi z toho hlava kolem. Zabere mi to spoustu času.

beras
29. črc 2009

Evi ahoja. 😀 Hele v tomhle ti neporadím.Já to mám tak,že mám povlečení po beruně .Nebesa mít nebudu to jsem koupila ten zelenej list v Ikei a ten bude nad postýlkou.No a mantinel jsem objednala sětlunkou béžovou barvu a je to z froté .Hodí se mi to k povlečení.Jedno mám z beruškama v bílé barvě a druhy v zelenkavé z medvídkama.A s tím praním určitě ho nebudeš prát tak často jako povlečení.A i když ho vypereš tak rychle uschne a můžeš ho tam dát znova. 😀

beras
29. črc 2009

Ted jsem si všimla ,že už se mi krásně kulatí týden.Jupíííííí 😀 😀 😀 😀