= Sluníčka = (z Neplodnosti)

lenajsek
23. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Ivetka (Reprofit), 39tt, čeká chlapečka, vše OK, TP 1/7 - držíme palce!
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, screening, OK, tripple testy OK
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, screening OK, velký UZ 25/6, KO 26/6
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 19tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Supitko (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Dáša - na podzim bude znovu bojovat
Tiuška (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!! 😵

beras
5. srp 2009

Tak prádlo pověšeno a jdu se vrhnout na vaření.Berunky navrhněte někdy ten srazík jak se to bude hodit at se ještě všeny vidíme než porodíme.No Bohunka už to asi nestihne ale ostaní 😀 😀 😀 Ivetka se šárinkou doufám,že dojedou i s mimískama.Vzadu v Opeře by se nám hohlo dařit v tom dětskym koutku.Minule tam byla jen jedna paní takže o klid a čistej vzdoušek by nebyla nouze.

eliis
5. srp 2009

Ahoj holky,
všechny vás zdravím.
Jiti, moc mě mrzí, že to takto nakonec dopadlo. Vím, že ti teď moc útěcha nepomůže, ale já věřím, že se vám brzy zadaří a miminka se dočkáš. Neznám nikoho, kdo by měl takové úspěchy s IUI jako vy. Zkus myslet pozitívně a těš se na další pokus.
Wikky, Tadeášek je moc krásné miminko. Je fajn, že jste cestu zvládli. S tím autem je to fakt, bez klimatizace už ani ránu.
Leni, tak barvu kočárku zatím moc vyřešenou nemám. Ale pokud mě žádná v Polsku nenadchne, tak půjdeme do té černé. Tím asi nic nezkazím. Užij si dnešní nákupy v Brně. S těma penězma je to hrozné. RAději ani nepočítám kolik už nás výbava stála a to ještě nemáme všechno. Jsem zvědavá na fotečky od ségry, určitě ti to tam moc sluší. Jo ještě jsem tě chtěla poprosit, zda by jsi mi v postupce upravila týdny - ale stačí až zítra, to už budu 29tt.
Bohunko, naprosto tě chápu, že se ti nechce ležet jen tak v nemocnici. Snad je vše v pořádku. Je fajn, že můžeš ten revers kdykoli zrušit. Hlavně buď opatrná.
Beri, je fajn, že si tak Berunky užíváš a věřím, že už se na miminko těšíš. Jsem na tom stejně. Strašně jsem se před tím těšila na dobu těhotenství, že si to budu užívat. Ale to jsem netušila, co to jsou za nervy, nevyspané noci, oteklé prsty, neustálý nárust na váze...... 😖 Už aby byl říjen! Ale i tak to strašně rychle letí. Nevím, jak je teda u vás, ale u nás asi začně každou chvilku pršet. Tak snad je u vás lépe a prádlo ti nezmokne.
Jinak u mě je vše při starém. Mám pocit že pořád kynu..... S takovou těch 12 kg do porodu neudržím. Ale co, snad to pak půjde dobře dolů. Zítra asi pojedeme k sestřence na chatu a budeme grilovat (snad nebude pršet). Mám strašnou chuť na makrélu, tak je dnes skočím koupit a naložím je. Copak máte dnes na oběd sluníčka? Já si za chvilku skočím k manželovi do práce pro obídek. Budu mít nudle s mákem - a pak že nemám kynout,co? 😀

jitulik24
5. srp 2009

Ahoj holky, právě jsme se vrátili z Fertmedu a bohužel je to tak jak jsem předpokládala 😢 😢 😢 . Zamlklé těhotenství 😢 😢 😢 . V pátek mě čeká revize, mám nástup na půl osmou do Fertimedu 😢 😢 😢 . Zítra musím na odběr moči a krve k vůli anestezii . Chtěla jsem fotku, ale byla jsem v druhé ordinaci kde se fotky nedají udělat tak mám smůlu 😢 😢 😢 . Chtěla jsem se doktora zeptat na hodně věcí, ale jen co jsem slezla z kozy, tak jsem 😢 😢 😢 a nezmohla jsem se ani na slovo. Ještě mi doktor říkal, že než mi tu revizi udělají, tak se podívají ultrazvukem jestli nenastala nějaká změna k lepšímu, už vím že nenastane, když nenastala do teď 😢 😢 😢 . Je to všechno v ......

beras
5. srp 2009

Ahojky jiti ☹ to je mi teda líto,že to takhle dopadlo ale miminko asi nebylo úplně stopro v pořádku tak se to takhle stalo ☹ A ty jsi chtěla fotku? ☹ To já bych jí radši ani nechtěla a chtěla rychle zapomenout a jet dál.Ono už by mělo být i srdíčko a to jsi neměla takže tady už od dr. žádny utěšování nepomůže. ☹ A pokud můžeš jít hned další měsíc tak je to paráda.Hlavně at pak v pořádku roste sliznice. ☹ Tak držím palečky at to v pátek zvládneš a jde vše hladce.

bohunkaa
5. srp 2009

Ahoj holky, tak zítra nastupuju do nemocnice-dnes jsem byla na kontrole a byla jsem na KTG-jednomu mimču se prý nedaří dobře, kdoví ale, jestli to Dr. neřekla jen tak, aby mě zmátla-průtoky, moč i celkem tlak je v pohodě. Domluvila jsem se dnes původně na pátek na kontrolu s tím, že mimča klidně můžou být mrtvá a bla bla bla. Jenomže pak jsem si šla pro průkazku a byla tam jiná Dr., která mi sdělila, že reverz je vlastně neplatný a pokud nenastoupím na hospitalizaci, tak mě v porodnici vůbec nechcou, že tedy nechápou, proč jsem si je vybrala, když nechci spolupracovat. A jaký mám důvod pro to, abych tam nezůstala. Tak jsem jim řekla, že vlastně nevím, že mi vadí nemocenské prostředí, že bych chtěla, aby vše šlo přirozeně. A ona na to, že dvojčetné těhu prostě není přirozené a v každé nemocnici by mě hospitalizovali. No holky nakonec jsme si docela dobře popovídaly, přemluvila mě, ať přijdu zítra na noc do pátku, uděláme vyšetření před porodem, že u dvojčat je potřeba sehnat dva neonatology a je potřeba porod naplánovat a pokud vše bude v pořádku, možná mě propustí na víkend domů. Porod je naplánován na příští týden-obě děti jsou v současné době hlavičkou dolů, takže by mohl být i vaginální porod, uvidíme.
Jiti, uvidíš, že vše se v dobré obrátí. Nepřemýšleli jste, že si s manželem dáte třeba chvilinku pauzu a někam si zajedete, nebo třeba koupíte psa? Tak jsme to udělali my, když se nám dlouho nedařilo.Moc držím pěsti!!

lenajsek
autor
5. srp 2009

Ahoj sluníčka....

Vidím, že je to tady dneska smutné... 😢 ☹ Jiti, moc moc mě tmo mrzí, ale život je boj, nezbývá, než bojovat!!! Pevně věřím, že se vám to povede, teď je to vše čerstvé, ale určitě se na vás štěstíčko taky usměje... v pátek na Tebe budu myslet, a pak jak psala Beri, ať pak krásně roste sliznice a další IUI jestli je možno hned, to by bylo super... jak se říká, do třetice... 😉 Drž se holka!!!!!

Eli ahoojky! Simtě, s těma kilama mě ani nemluv, já už za chvilku budu mít 10kg navrch. Nevím, kam to bude pokračovat dál... ale neřeším to, jím normálně, nepřejídám se, nesedím celý dny u ledničky, je fakt že toho pohybu moc nemám, ale ono mě taky začne za chvilku bolet v zádech nebo píchat v břiše, tak to nepřeháním ani s procházakama, navíc jak teď byly ty vedra, to se ani nedalo nic dělat... 😝 😝
Takže nezbývá než věřit, že to po porodu shodíme. 😉 A makrelku bych si dala taky, mňáám... 😅
A ty tádny Ti zítra spravím, omlouvám se... teď jsem pravda u PC moc často nebývala.

Šári ahojky! To je super, že jste cestu zvládli, ale jak píšeš, klimoška je klimoška... já ji nejdřív v autě nechtěla, nějak mi nepřišlo že by to byla dobrá věc, ve Formanovi jsme ji neměli, ale jak máme Seata a je v něm klimoška, párkrát jsme ji měli na delší trasu třeba do Třince zapnutou a bylo to fajn. Jen mám pocit, že je to pecka, jak člověk pak vyleze ven... ale to je asi o zvyku. A pro mimčo je to určitě lepší. Pokud se nejede několik hodin...
Jinak vás moc zdravím, ještě mrknu na fotečky, jestli nejsou nějaký nový v albíčku...
A já taky dneska nakupovala v Tescu, a pak ještě v C&A... Tesco bylo ale pravda už dost přebraný, ve městě. Musím se jet podívat někam mimo centrum Brna.
A díky za pochvalu prcka, no už jsme na něj moc zvědaví... 🙂 🙂

Beri, to je super, že si malé tak užíváš, a na mimčo se tak těšíš, já taky a moooc... Někdy bych ho chtěla mít nejraději v náručí, ale někdy zase strach převáží, že bych ještě počkala... pocity jsou různé, ale spíš se hrozně těším... 🙂

Jinak jsme dneska s mou máti a ségrou nakupovaly oblečky, už mám i soupravičku do porodnice, světle modrou, moc pěknou, od Loany. Taky nějaký dupačky, bodýčka, něco z toho Tesca a něco z C&A, taky látku na povlečení do postýlky, budoucí babička chce něco ušít, tak bude jedno z netu a pak jedno ušitý, žlutý s medvídkama.
A taky jsem si koupila první těhu rifle za super cenu v C&A, za 350ká! Tak mám obrovskou radost. 🙂 Sedí mi perfektně.
A pak jsme s manželem jeli koupit cestovní postýlku, krásnou, už jsme ji měli od minulé středy vyhlídnutou, zn. Cam, se stříškou nad hlavičkou proti sluníčku, barva světle a tmavě modrá. Najdu ji na netu a dám do albíčka. Hrozně se nám líbí...
Takže dneska úspěšnej den. Jen jsu z toho K.O., ty nákupy jsou jakýsi náročný...
A to mě ještě čeká obalování a naklepávání řízků, smažit už bude manžel, jak přijde z tréningu nohejbalu.

A zítra ta cukrovka, na to se vůbec netěším, ale aspoň to budu mít za sebou... tak držte palce. Jdu tam už na 7hod. ráno, což je pro mě skoro půlnoc... 😝 😀

A se srazíkem bych souhlasila, chcte ho uspořádat spíš v sobotu, nebo i všední den? Já bych možná byla i pro nějakej všední den, bo o víkendech toho máme docela dost... v září 12/9 jsme pozvaní na svatbu sestřenice do Pardubic, 25/9 v pátek jedem na hokej do O2 arény do Prahy, tak jedině někdy mezi tím....

Opatrujte se sluníčka, moc vás všechny zdravím a Jiti... drž se!!!!!

lenajsek
autor
5. srp 2009

Bohunko, ono je to asi tak, že opravdu chtějí to nejlepší pro Tebe a miminka, chtějí Tě mít prostě na očích a to by doma nemohli, ani kdybys jezdila na kontroly... jsu nakonec i ráda, že půjdeš do nemocnice, kde o vás všechny bude postaráno. A pak přijdou na svět ty nádherný dvojčátka, který přinesou světlo a štěstí, a na to prostředí v nemocnici se bruzo zapomene... takže nakonec by mohl být i vaginální porod? No to je něco... 🙂
Tak moc moc držím palečky, všechny tady, ať to dobře dopadne!!!! Budu Ti psát, číslo na mě máš, a až budeš vědět, kdy se mají mimča narodit, kdy má být porod, napíšdš prosím? Abysme mohly na Tebe myslet...
Hodně štěstí kočko, Tobě i miminkům!!!!! 😵 😉

eliis
5. srp 2009

Ahoj Jiti, moc mě mrzí jak to dnes dopadlo. Ale jak píše Lenka, tak do třetice to určitě vyjde. V pátek na tebe budu myslet a vše proběhne v pořádku. Drž se!
Bohunko, tak to je fajn, že jsi se s tou Dr. nakonec domluvila. Třeba bude vše v pohodě a na víkend opravdu půjdeš domů. A i kdyby ne, tak těch pár dní se dá vydržet. Hlavně, když už brzy budeš mít v náruční miminka. Moc bych ti přála, aby ti vyšel ten vaginální porod. Tak kdyby něco, tak ti přeji hodně sil a ať vše pobíhá v pořádku.
Leni, dívala jsem se na fotečky a moooooc ti to sluší. Jsi fakt pěkná těhulka a jen by mne zajímalo,kde máš ty kila??? A co nové oblečky, budeš je fotit? Já jsem zrovna včera dostala nějaké věci od babičky, tak je když tak zítra nafotím i s bříškem. Já jsem taky uvažovala, že bych koupila do porodnice něco barevného, ale máti mě přemluvila, že bílá je na miminku nejhezčí. Tak jsem jí udělala radost. Konec konců mě je to úplně jedno, hlavně když už budu mít Tadeáška v náručí. Na zítra ti držím pěstí, aby test na cukrovku vyšel negativní a žaludek to ustál.
Holky, tak se mějte krásně. Jdu se čvachtat a pak zalehnu k TV.

lenajsek
autor
6. srp 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, 36tt, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, od 5/8 hospitalizace, příští týden naplánován porod, držíme palce!, TP 1/9
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, 31tt (ST), TP 14/10, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, cukrovka OK, mimi už 1480g
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, 29tt (ČT), TP 29/10, screening OK, tripple testy OK, cukrovka OK, 20/8 KO, 19/8 KO ve FN OL.
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, čeká chlapečka, 27tt (PÁ), TP 13/11, screening OK, velký UZ OK, cukrovka OK, od 3/8 na PN, bude si užívat těhulčení... :o)
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, čeká chlapečka, 25tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, 29/7 3D UZ, 5/8 těhu cukrovka, 18/8 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============

* Sluníčkové snažilky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 2xIUI, bohužel ZT, 6/8 jde na revizi, je nám to moc líto :(, držíme palce do dalšího boje!!!!
Daisy14 (Dáša) - na podzim bude znovu bojovat
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit), 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!

lenajsek
autor
6. srp 2009

Ahoj sluníčka, tak mám za sebou test na těhu cukrovku, v laborce ve Slavkově naštěstí berou krev jen z prstu, takže pohoda. Ten sladkej roztok se dal vypít, bylo to teda dost sladký, ale dalo se to. Hlava se mi netočila, hlad jsem neměla, bo jsu zvyklá snídat kolem půl desáté dopoledne, a to jsem už byla doma. Jediný co, chce se mi hrozně spát, tak půjdu asi relaxovat a zalehnu. Dneska nemám v plánu nic, jen přesadím jednu kytí, trošku poklidím, na zítřek uvařený mám, i na dnešek, takže pohoda, můžu se válet. 🙂
Dala jsem do albíčka jak ty těhu fotky, co ségra fotila, tak nové oblečky a cestovní postýlku. 🙂

Eli, vyfoť oblečky a bříško určitě, už se na fotky těším. Mně se bílá líbí, ale ty výšivky na ní nejsou moc vidět, na té modré byly vidět víc, tak jsu ráda, že mi máti koupila to modrý. I manželovi se líbí soupravička, tak mám radost. Ještě mi nastávající babička uplete svetýrek pro prcka, teda dva, ale jeden si vezmu taky do porodnice. Taky už se na mimčo nemůžu dočkat... 🙂

Výsledky na tu cokrovku bych mohla mít za půl hodiny, ale labroka mi je říct nesmí a moje gyndr. má tento týden dovolenou, tak si zavolám příští týden. Snad to bude OK.

Jo a ještě vám pošlu jeden odkaz, já u toho bulela jako želva, je to kouzelný... kéž by to tak hladce šlo pokaždé. Jsou to krásný fotky z přirozenýho porodu doma. Pěkně udělaný... poslala mi je kamoška. Tak se mrkněte. 😉
http://www.lifeinmotionphotography.com/slidesho...

Bohunko, už jseš asi v nemocnici, moc na Tebe myslíme. 😉

Jiti, Ty se drž, hodně síly.. zítra na Tebe taky moc budeme myslet kočko, posílám těhu bacily, schovej si je na příště... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😉

Pá sluníčka, všechny moc zdravím, mějte se krásně!

jitulik24
6. srp 2009

Ahoj holky, tak jsem dnes byla na odběru krve a moči k vůli té anestezii a aby té smůly nebylo málo tak mám leukocyty zvýšené šíleným způsobem. Asi budu mít zánět ledvin, protože mě pořád pobolívají záda a já si myslela že jsem špatně ležela. Mám nervy na pochodu

wikky
6. srp 2009

Ahoj sluníčka,
konečně jsem dodala nějaké nové aktuální fotečky do albíčka,uf,abych nezahálela 🙂
Jituš,bude dobře,neboj,kočko,dočkáš se!!!
Pěkný večer a dobrou noc.

lenajsek
autor
7. srp 2009

Ahoj sluníčka, tak kdepak všechny jste?
Jiti, ach jo... ☹ ☹ ☹ Tak se kočko pořádně vyleč, ledviny nejsou sranda, a ať je brzo líp... moc na Tebe všechny myslíme!!!
Drž se..
Šári ahojky, na fotečky mrknu. 😉
Krásný páteček všem a pěkný víkend... my jedeme ke kamarádce do karavanu do kempu na Vysočinu, na Dalešickou přehradu, už se těším. Bude tam i její 5ti letý synek, tak to bude fajn. Dneska odpoledne vyrážíme, vracíme se v neděli.
Co vy ostatní máte v plánu?
Eví, kdepak se touláš, je všechno v pořádku? Snad jo kočko... písnu Ti SMSku..
Zdravím všechna sluníčka a mějte se fajně!

lenajsek
autor
7. srp 2009

Šári, Tadeášek je krááásnej!!!! A tolik vlásků co má! 🙂 A je šíleně podobnej na tatínka, na Tebe taky, ale řekla bych, že tatínkovi jak kdyby z oka vypadl... 🙂 Kouzelnej, fakt. 😵
A viím, že chrastítko špendlík je hodně oblíbený, taky pořídíme. 🙂

beras
7. srp 2009

Ahojky sluníčka.Tak jsem se konečně sem dostala. 😀 Šári malej je fakt úžasnej a tolik vlásků to snad není ani možny.No já jsem zvědavá jestli naše miminko nějaky bude mít,protože beruna do roka měla halvičku holou a ještě k tomu světloulinky vlásky takže skoro jako koleno. 😀 Když jsem koukla jak máš vyfocenej kočárek v obýváku tak jsem se musela smát.Přesně kombinace doplnků jako já.Zelená a oranžová.Jinak dnes budeme právě obývák malovat tak už se těším. 😝 Musím odnyst serepetičky at to pak jede. 😀 Četla jsem,že Bohunka je v nemocnici.Tak Bohu konečně jsi dostala rozum,protože tam si tě aspon pěkně ohlídají. 😅 Leni tak si výlet pěkně užij a počasí má být taky pěkny tak smočíš aspon nožky.Jo a fotky máš moc pěkny a bříško máme skoro stejně velky. 😀 No já ty svoje drahoceny kila mám všude možně jenom né v bříšku. 😀 Eli jak píšeš je jedno v čem je mimi hlavně at už je u nás. 😀 Já ted chodím jak feták do skřínky z oblečkama a čichám tu krásnou čistoučkou miminkovskou vůni.Jiti to je teda pech . ☹ Ale věř tomu,že se vše k dobrému obrátí.Já jsem taky smolař a jedno trápení nestačí tak se k tomu přidá kolikrát další. ☹ Takže to,že jsem ted těhotná si říkám,že snad já ani takovíhle štěstíčko snad nemohla potkat.No a vidíš potkala.Na každýho čeká .Já jsem pět let stála ve frontě na těhotenství a nepolevila a dočkala se. 😀 příští pátek pojedeme snad už pro kočárek tak se moc těším,že už konečně budu mít všechno nachystáno a budu čekat kdy přijde hodina H.A kde se toulají ostaní sluníčka.Snad dají o sobě taky vědet,že jsou v pořádku.

beras
7. srp 2009

Jo ještě jsem vám chtěla napsat jakou jsem měla dneska krásnou noc. 😝 O půl noci jsem se probudila a byla jsem totlně vyspaná.Tak si říkám co to zase je?Když jsem ani po hodině převalování nezabrala tak jsem šla čučet na bednu. 😲 Tam se mi kolikrát podaří usnout hned.Dnes ovšem né. 😝 O půl páté manžel vstával do práce a já už jsem byla zralá na Bohnice.Takže jsem usnula snad v půl šesté a v sedm už jsem byla vzhůru.A to nechodím přes den spát a o únavě u mě nemůže být ani řeč.Takže já si fakt myslím,že mě to dělá ta megadávka hořčíku a už se těším jak ho budu brzo vysazovat. 😀 nebo fakt už zblázním s toho spaní a budu moct taky asi napsat Deník šílené matky. 😀 😀 😀 😀 😀

jitulik24
7. srp 2009

Ahoj holky, tak už jsem zase netěhulka ☹ . Bylo to rychlé 🙂 . Šla jsem na sál jako první, po mě šli další tři holky na IVF. S tou jednou jsem si stihla pokecat a přišla jsem na to, že na světě opravdu není spravedlnost, taky má v životě smůlu. Dobrá zpráva je že anestezii snáším velmi dobře, nic mi po ní nebylo, zato ta holčina, co jsem s ní mluvila pěkně zvracela. Po tři čtvrtě hodině jsem se šla osprchovat a šupky domů. Teď mě bodá v podbřišku, ale jinak dobrý. Na kontrolu jedu 19.8. Pokud bude vše v pohodě tak by jsme koncem září mohli na další IUI.

lenajsek
autor
7. srp 2009

Jiti... co napsat, snad jen, aby další IUI bylo co nevidět, ledviny aby Tě přestaly zlobit a aby ses už konečně dočkala toho vytouženého mimča. 😉
Když si vzpomenu na svou poslední uspávačku, jak celej den po punkci OK, ale v noci asi pětkrát zvracení, je mi šoufl ještě teď... 😝 😝 😝 A to jsem tam byla ani ne 10 minut. Někdy to asi nesedne... 😒
Tak to je dobře, že se cítíš po zdravotní stránce OK, to bodání snad za chvilku přejde.

Beri ahojky! Tak ať jde malování od ruky, vyfotíš pak výsledek? 😉 Mohla bys... a pošleš taky nějaký fotečky bříška a nějaké výbavičky? 😉 Ty už máš komplet všechno vypraný a vyžehlený? To jseš machr, já ještě ani nezačala... snad v září bude hezky, aby to pak pěkně schlo na balkóně.
A Beri, prozradíš, kolik jsi celkově přibrala? Já těch 10kg. A bojím se, že po víkendu to bude ještě horší... 😝 😀 Ale bude tam asi hodně dobrot, to člověk prostě neodolá...
A s tím spaním, to je teda něco... mně se taky v noci blbě spíš, teda spíš hrozně blbě usíná, když manžel začne hlasitě oddechovat nebo chrápat, to bych nejdadši měla svůj pokoj a svůj klid, se vždycky tak vytočím že mimís začne kopat a to už pak nesunu vůbec... no nevím, jak to budu dělat, až bude na světě a já se budu potřebovat aspoň trošku vyspat. Musím na sobě asi nějak zapracovat.
A s tím hořčíkem, já ho jím dvakrát denně, ráno k snídani a večer než jdu spát, a zatím ťuk ťuk, žádný křeče v lýtkách, ani tvrdnutí, tak snad to takhle stačí.

Kočky, jdu se pomalu balit a za chvilku vyrážíme...
Mějte se krásně, pěkný víkend a dávejte na sebe pozor!
Pááá sluníčka!

beras
7. srp 2009

Jiti ☹ tak hlavní,že už to máš za sebou.Ted se dát do kupky a vzhůru do snaženíčka.Vždyt ty těhotníš jako po másle tak herdek už to výjde. 😀 Leni jasně já se s tím netajím.mám nahoře 15 kg 😀 😀 😀 😀 Předevčírem jsem si zkoušela kratásky co jsem nosila loni.To jen tak jsem chtěla pobavit manžela a povedlo se. 😀 Natáhla jsem je do půlky stehen 😝 Leni na výbavičku máš ještě čas.Já prala ve 30tt podle vzoru šárinky a jak se jí to potom hodilo. 😀 Já už chci klidně od půlky září rodit teda tak jsem si to naplánovala.No ale to musím vysadit hořčík at se něco začne dít jinak děloha bude lenošná a nebude spolpracovat. 😀 😀 😀 No já jsem s tím focením děsná. 😅 Takže do dnešního dne nemám pupík ani vyfocenej.teda krom toho když jsme někde na výlete a fotí nás manžel. 😀

jitulik24
7. srp 2009

Ještě jsem vám zapomněla napsat, že se mě doktor ptal, zda jsem po půlnoci pila, jedla a kouřila. Já než jsem se stačila nadechnout, tak mě předběhl a řekl, jo vždyť vy nekouříte 😨 . Tak jsem se ho zeptala, zda jsem mu to někdy říkala, protože si myslím že ne a on se na mě jen usmál 🙂 . No a abych tomu nasadila korunu, tak jsem mu řekla, nejenže nekouřím, ale jsem i abstinent a možná proto to tak dopadlo, kdybych kouřila, pila a fetovala, tak mám těhotenství v pohodě a on na mě mrkl a usmál se. No tak nevím co si o té jeho reakci mám myslet.

evik80
7. srp 2009

Ahoj sluníčka, nějak jsem tento týden neměla čas přispívat. Pořád jsem něco zařizovala a tak.
Jiti, souhlasím s tím, co Ti napsaly ostatní holky. V září je to tutovka, máš ještě jednu výhodu, seš z nás nejmladší tak nevidím důvod proč by se to nepovedlo. Budeš mít dětí jako smetí.
Šári, Tadeášek je fakt nádhernej a těch vlasů, to mu můžou ostatní jen závidět. Mooooooooc krásný chlapeček a mooooooc krásný oblečky.
Beru, seš moc šikovná, že už máš vše vyprané a nachystané. S tím magnézkem jsem na to podobně. Probudím se tak v 1 hod, to je moje doba a pak usnu až za dlouho, není to naštěstí každý den, ale i tak to stačí.
Věřili by jste tomu, že já tu výbavičku ještě nemám nakoupenou?! A ještě jedna věc, dnes jsem byla u zubaře a poprvé v mých 28 letech mi vrtali. Měla jsem malý kaz na zubu moudrosti. Ani to nebolelo, nechala jsem si dát bílou plombu, aby nemusel moc vrtat.
Mám uklizeno, uvařeno tak se mrknu co ještě musím koupit a už se na to vrhnu.
Co asi Bohunka, možná už má drobky v náručí?! Třeba jí vyšel i ten vaginální porod.
Všem přeji krásný víkend.
E.

beras
7. srp 2009

Evi ahoj ty naše ovečko zatoulaná.Hele neštvi mě a dej si do toho nastavení ty týdny jinak už ti přijedu osobně naplácat. 😀 😀 😀 😀 Já mám výbavičku ale na rozdíl od tebe mám doma čurbes jak v tanku,protože malujeme ten obývák takže jsem ted vůůůbec neuklízela.A prostě to já nemám ráda ale zítra to tady bude vonět čistotou.A s tím spaním já už se děsím každé noci co zase bude 😝 A k tomu je ještě úplněk takže i to k tomu přispělo ,protože jinak usnu u televize a ted neee. 😀 😀 😀 Bože co já budu dělat dnes když máme telku odpojenou.To bude nejdelší noc za stopadesát let 😀 😀 😀

evik80
7. srp 2009

Paní velitelko, hlásím, že je úkol splněn 😀

beras
7. srp 2009

Krááása.Hele už se ti to taky bude kulatit 😀 😀 tak začni s tou výbavičkou at to v klídku stihneš. 😀 😀

bohunkaa
8. srp 2009

Ahoj holky, tak jsem zase doma-asi to nepochopíte jako nikdo v mém okolí, ale opět jsem podepsala reverz-protože mě nechtěli pustit na propustku-a na pondělí mám domluvenou kontrolu. Ale od pondělí už tam budu muset asi fakt zůstat, asi by už se mnou vyběhli, už tak jsem tam známá-aha, to jste vy s tím reverzem atd. Prý jsem sobec atd. to vše jsem si vyslechla, prý hrozí smrt matky a dětí, nevím proč takhle stresujou.. Říkala jsem jim, že v pondělí se nechám zase hospitalizovat a Dr. na to ironicky poznamenala- necháme to tak, přijďte a uvidíme-ono taky záleží na tom, jakou budete mít ten den náladu, že? příští týden už budu 38 tt, neotvírám se, kontrakce nulové, chtějí vyvolat porod, což je mi úplně proti srsti, no nevím, asi to jinak nepůjde. Už nemám nějak sílu shánět jinou porodnici. Navíc mi zjistili málo trombocytů, takže nemůžu mít epidurálního císaře, takže zbývá buď fakt vyvolat ten porod a rodit vaginálně anebo císař s celkovou narkózou. Nevím, co je menší zlo, asi ten vaginální porod-třeba to přijde ještě spontánně, dnes budes s manželem indukovat, vzala jsem si homeopatika, tak třeba to vyjde 🙂. Jo, ještě se mi nějak rozhodila srážlivost, takže mi manžel píchá Clexane. No, problémů dost, uvidíme, holky, samozřejmě Vám všem přeju hodně štěstí v těhu...

beras
9. srp 2009

Ahojky sluníčka. 😀 Teda Bohunko ty jsem teda fakt éééro 😲 Mě kdyby někdo řekl,že tam musím zůstat tak tam fat zůstanu a to už tam máš asi přezdívku reverzačka.Co? 😀 😀 😀 Už jsi na konci tak neblni a fakt při dvojčatech skoro všude hospitalizují před porodem.Na to upozornil dr. moji kámošku sotva byla na začátku těhu. 😝Jinak máme vymalováno a včera už jsem měla uklizeno všude a vyprany dvě pračky prádla.Dnes odpočívám a teda já to vůbec neumím. 😀Takže zalehnu k televizi a max po 15 minutách už toho mám dost a šmaruju za manželem ven .Natírá lavečku a pořád něco kutí. 😀Takže takhle odpočívám.A co podnikáte ostatní sluníčka? 😅

lenajsek
autor
10. srp 2009

Ahoj sluníčka, zdravím po víkendu, my jsme se měli fajn, byli jsme v tom kempu na Dalešické přehradě, u kamarádky v karavanu, má 5ti ročního synka, manžel s ním hrál fotbal, byl ve svým živlu... 😀 Měli moooc dobrý jídlo, dělali i uzený pstruhy, mňamka... jen to rychle uteklo. Jeli jsme i na výlet na loďce s motorovým pohonem po přehradě, hráli minigolf (to ohýbání pro mě bylo teda dost úmorný, ani ne kvůli bříšku, ale zvedal se mi žaludek), ale jinak to bylo fajn.

Beri, vidím, že máte už vymalováno, super... A 15kg nahoře, to já budu mít taky za chvilku, včera jsem se vážila a mám +11kg po tom víkendu, překonala jsem hranici 10kg... 😝 😝

Evi ahooojky! Říkala jsem si, kde se touláš a jestli jseš v pořádku... to je fajn, že se máš dobře, i když píšeš, že spánek nic moc... jak to máš s kontrolama? Že bych písla do postupky. A jak máš napsaný vycházky? A jak se vůbec cítíš?
S tou výbavičkou bych už kapánek pohnula, ono to hrozně letí... určitě tím nic nezakřikneš, neboj. 😉 A to je něco s tím zubařem, tiše závidím... mně vrtají pokaždé, co tam jdu, a někdy i víc zubů. To jseš machr, že jsi měla první vrtání a ještě na osmičce, který se nejvíc kazí. Já už osmičky nemám, všechny jsou vytržený. 😀

Bohunko.... tak to je teda něco s Tebou, už si o vás fakt musí asi dělat starosti, i když jak píšeš, je všechno v pořádku, já bych tam asi zůstala, aby byly miminka monitorovaný a kdyby cokoli, abych měla hned lékaře u sebe... Kde to jseš vůbec v nemocnici? A s tím porodem, tak možná to zvládneš vaginálně, a když ne, tak bude holt císaž v celkové anestezii, hlavně, abys Ty a miminka byly v pořádku!!!! Moc držím palce, zvládněte to!!! A už si nech od doktorů poradit, myslí to s Tebou dobře... a s mimčama taky... 😉

Dneska mám v plánu být doma, za chvilku se vrhnu na úklid společné chodby, měli jsme naspaný velký úklid o víkendu, ale byli jsme pryč, tak jdu na to teď a pak mě čeká žehlení, hrozně se mi do toho nechce, ale už musím...

Co máte vy v plánu sluníčka?

Všechny moc zdravím, krásnej den a celý nový týden! 😉

lenajsek
autor
10. srp 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, 38tt, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, od 10/8 hospitalizace, příští týden naplánován porod, nebo možná přirozeně?, držíme palce!, TP 1/9
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, 31tt (ST), TP 14/10, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, cukrovka OK, mimi už 1480g
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, 29tt (ČT), TP 29/10, screening OK, tripple testy OK, cukrovka OK, 20/8 KO, 19/8 KO ve FN OL.
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, čeká chlapečka, 27tt (PÁ), TP 13/11, screening OK, velký UZ OK, cukrovka OK, od 3/8 na PN, bude si užívat těhulčení... :o)
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, čeká chlapečka, 26tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, 29/7 3D UZ, 5/8 těhu cukrovka, 18/8 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============

* Sluníčkové snažilky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 2xIUI, bohužel ZT, je nám to moc líto :(, držíme palce do dalšího boje!!!!
Daisy14 (Dáša) - na podzim bude znovu bojovat
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit), 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!

lenajsek
autor
11. srp 2009

Ahoj sluníčka, máme dneska pěkně hnusně, vypadá to, že zataženo a přeháňky budou asi celej den... 😒 Měla jsem v plánu navštívit s kamoškou další kamošku s mimčem, chtěly jsme jít na procházku s kočárkama, ale vypadá to, že to asi padne, škoda...
Tak se asi pustím doma do nějakých dekorací, ať mám už nějakej základ na vánoce jako dárečky.
Kdepak se touláte všechny? ☹
Myslím na Bohunku, jak to s ní a dvojčátky vypadá...
Všechny moc zdravím, mějte se fajn, i přes to spinkací počasí, odpočívejte a opatrujte se!
A písněte, jak se vám daří...
Jo, a cukrovku mám v pořádku, včera jsem se stavovala na gyndě, šli jsme s manželem kolem, tak jsem se tam šla zeptat. Hned jsem to oslavila koblížkem a medovníkem. 😀
Pááá!

eliis
11. srp 2009

Ahoj holky,
tak u nás je taky hnusně. Naštěstí mi to ani tak nevadí - aspoň se dá dýchat. Já taky dnes nic moc v plánu nemám. Dopoledne jsem byla u našich na kafe, odpoledne jedu ke kamarádce a večer u televize vyžehlím.
Leni, tak to je super, že test dopadl dobře. Vůbec si nedokážu představit, že bych si musela odvažovat každé jídlo a nesměla bych si dát ani kousek sladkého 😖. Je fajn, že jste si s manželem víkend užili a s váhy si nic nedělej. Já už jsem na 10kg a to mám před sebou ještě 10 týdnů. S takovou to nebude do porudu 12 kg, ale 15.
Beri, to jsi ráda, že už máte hotovo,co? My jsme malovali jen kuchyň + chodbu a stačilo to. S tím odpočinkem přes den jsem na tom stejně. Lehnu si k TV a za chvilku už začnu vymýšlet, co budu dělat. Mě to teď celkově nebaví doma. Nejraději bych neustále někde lítala, ale manža z toho moc nadšený není. No a v noci to o moc lepší není. Budím se tak co 2 hodiny a k ránu kolem 6 už nespím. Někdy se mi podaří tak po hodině a půl převalování ještě usnout, ale je to děs. A pak že si mám v těhotenství užít klid a spánek 😝 .
Bohunko, myslím na tebe. Snad je vše OK. Chápu, že se ti nechce být zbytečně v nemocnici, ale teď na konci bych asi neriskovala. Přece jen kdyby se něco dělo, tak máš u sebe hned lékaře a nemusíš si pak nic vyčítat. Zkus to nějak vydržet. Drž se!
Šári, Tadeášek je fakt krasavec. Moc se vám povedl a těch vlásků má opravdu hodně.
Evi, tak už máš komplet výbavičku? Já ještě dokoupím nějaké drobnosti - spíš kosmetiku a je to všechno. Tak rychle nakupuj, ať se pak nemusíš honit.
Zdravím ostatní sluníčka a užijte si dnešní den.