= Sluníčka = (z Neplodnosti)

lenajsek
23. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Ivetka (Reprofit), 39tt, čeká chlapečka, vše OK, TP 1/7 - držíme palce!
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, screening, OK, tripple testy OK
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, screening OK, velký UZ 25/6, KO 26/6
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 19tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Supitko (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Dáša - na podzim bude znovu bojovat
Tiuška (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!! 😵

jitulik24
21. črc 2010

Ahoj holky, tak jsem si volala na výsledky HCG a je to negativní a že mě to vůbec nepřekvapuje 😕 . Teď jen přinutit mrchu aby konečně dorazila a hurá do další minimálky. Chvílemi mě pobolívá břicho jak na mrchu, tak snad zítra dorazí.

eliis
21. črc 2010

Ahoj holky,
Jiti, moc mě mrzí, že to nevyšlo. Doufám, že MS dorazí co nejdřív a začneš zase stimulovat. Moc ti držím pěstí!
Leni, neboj Lukášek se taky začně brzy plazit, sedne si a pak šup na nohy. Dívala jsem se na fotečky na FB a je to už kus chlapa. Máte moc hezké fotečky.
Beri, doufám, že PC brzy zprovozníte. Tomášek je fakt šikulka. Doufám, že se zoubek brzy prořeže a bude zase OK. Co se týče toho psa, tak ten náš naštěstí skoro vůbec nelíná a chlupy nikde nemám. Nikdy bych si nevzala do bytu psa, který hodně pouští chlupy. To by mi děsně vadilo. Užíjte si pobyt v Čechách a brzy zase napiš.
Dnes se Tadeášek poprve sám postavil ke stolu v obýváku. Pak jsem ho dala do postýlky a tam stojí pořád. Dnešní uspávání bylo taky zajímavé....vždycky se jen točil na bříško, ale teď k tomu zapojil i to stání. Doufám, že se nebude stavět i během spaní. Jinak se nám tlačí horní jednička a horní druhá dvojka, a tak máme každý večer zvýšenou teplotu. Před spaním mu dávám nurofen, protože ho to dost trápí a je vždycky namrčený. Včera mu dokonce tekla krev. Asi ho to hodně svědilo, tak si pomohl spodníma jedničkama 😖 . Takže až se ty 2 zoubky prořežou (což očekávám každým dnem) budeme mít už 5 zoubků. Zítra jdu asi po 100 letech s kamarádkama do letního kina, tak doufám, že bude pěkně a neumrzneme.
Holky, mějte se pěkně. papa

lenajsek
autor
22. črc 2010

Jiti, mrzí mě moc, že to neklaplo... ale je dobře že to nevzdáváš a bojuješ dál, kdo se nevzdá, ten se dočká... 😉 Tak hurá do dalšího boje a tentokrát už to fakt musí klapnout! 😉

Eli, Tadeášek je fakt šikulka, s tím usínáním uvidíš, ale co holky psaly, jak si dítka začínaly stoupat, tak jak to jednou děti objeví, tak si pak chtějí stoupat pořád, spaní nespaní.. 😀 Ale třeba to tak u vás nebude. 😉
Pět zoubků, jo? To už je solidní počet. Lukin má zatím ty čtyři, další zatím se mi nezdá, že by lezl, tak doufám, že mu tenhle stav vydrží i na dovolené, aby na dovolené zrovna nezačaly růst zuby, to by bylo blbý. Minule byl pěkně protivnej, ty horní ho asi fakt hodně bolely a taky jsem dávala Nurofen.
Užij si letní kino, na co jdete? Já zase jedu v sobotu s kamoškou do Brna, na chvilku si sednout a poklábosit, měla před nedávnem narozeniny, už třicet, tak jí chci popřát osobně. Taťka dá Lukinovi svačinku i oběd, tak to bude fajn.
A díky moc za pochvalu foteček. No uvidíme, jak to bude s tím jeho sezením, lezením a stáním...

Dneska jedem ke kamarádce na barák a předtím se jdem vycachtat na koupák, tak snad tam nebude moc lidí.
Taťka si pak pro nás přijede.

Mějte krásný pohodový den a opatrujte se! Páá

evik80
22. črc 2010

Ahoj sluníčka,
asi je na čase, aby jsme o sobě dali vědět. Pořád někde couráme a ještě jsme si pořídili zahradu, tak webový život je pasé. určitě nemám čas vše dočítat. Všem gratulujeme k prvním úspěchům dětí, ať už zoubky, plazení či stavění se kolem nábytku. Rychle jsem zkoukla fotky a máte všechny moc pěkné a šikovné děti (teda kluky) 😀

V rychlosti něco o nás. Ali má necelých 9 kg, 2 zuby, spoustu vlasů a plazí se jako tryskomyška. když se mu chce, tak si umí kleknout v postýlce.Sedí s oporou a s oporou si i sedne. Bez opory zatím ne. Od 3 měsíců plave a moc se mu to líbí. Blinkáme pořád.

Kdyby byl nějaký srazík, tak mi prosím pošlete mailíka. Moc ráda bych Vás všechny viděla. Jdu rychle naložit maso na grilování a navařit mlíko pro Aliho než se ten ďáblík probudí.

Leni, moc děkuju za mailíka, nádherné fotky.
Brzy naviděnou. E+A

jitulik24
23. črc 2010

HOLKÝÝÝÝ MRCHA PŘIŠLA!!!!!!!!! 😵 😵 😵 břicho mě bolí fest, takhle už mě dlouho nebolelo 😒

jitulik24
25. črc 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============
Verča07- druhé těhu přirozeně, gratulujeme a držíme palce!!!, 4/6/2010 - screening
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - 3minimálka, ET 4.6. . 2.7 KO jedno miminko, gratulujeme a držíme palce

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Jitulik24 - 8x IUI a 1x minimálka, od 25.7 clostík, 30.7 KO

* Sluníčkové snažilky *
===============
Jitulik24 - 8x IUI a 1x minimálka,stimulace na další minimálku ještě tento měsíc
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Moncato - (Reprofit) - chceme adoptovat

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil Lukášek, 3360g, 52cm, moc gratulujeme!!!

daisy14
27. črc 2010

Ahoj holky, všechny zdravím i když vidím, že tu debata trochu vázne, nj jsou prázdniny tak jste se rozprchly.
Já byla dneska na kontrole, bobek už má 3 cm, 2 ruce a 2 nohy tak je to dobré I ty nevolnosti se pomalu zlepšují, tak ťukám aby brzo zmizely úplně a já si konečně mohla užívat ten pocit, že su těhotná 😵 Zatím jsem stále doma, co taky v práci, že jo na další kontrolu jdu až 18.8., tak si doma lebedím.

Dala jsem si do alba dnešní fotku z UTZ, už se těším až dorazí můj muž domů a začnu mu popisovat co je co, protože on to nikdy nepozná 😀

Mějte se hezky a krásnou dovolenou těm, co ji mají před sebou!

beras
27. črc 2010

Ahoj sluníčka 😀 ,počítač už fachá jak má a já jsem konečně zase tady 😀 😀 Dočítat nestíhám 😀 jen tady ten konec.Koukám,že jiti to nevyšlo ☹ ale jede dál a to je hlavní.Dáši 😀 nádhera .Úplně jsem se vžila do toho jak si to užíváš 😀 a jak to bylo všechno krásny to čekání a nakupování 😀 .No a evik na nás koukla 😀
Tomíkovi se ted prořezává druhá jednička nahoře tak hryže co potká 😀 U té první byl nervozní i v noci a spal teda děsně 😒 tak čekám kdy to dojde.Už jsem zrušila noční mlíko 😀 😀 a ani neprotestoval.Nahradila jsem mu ho v pět odpoledne ,v sedm dostane kaši a jde chrupat a spí do šesti max půl sedmé.V noci se asi dvakrát vzbudí bud vodu nebo dudlík.Sice dva dny se trochu ošíval a čekal něco víc jak vodu ale dal si krásně říct 😀 .berunka ho dráždí mobilem.No to je něco jak ho vidí tak piští ,plácá a leze neuvěřitelnou rychlostí 😀 V sobotu jak jsme jeli domů z Čech tak jsme to zvládli na jeden zátah a aby byl klid a neřval tak mu ho berunka půjčila a pustila písničky.Přesně v Mor. Třebové ho dostal a pustil až doma 😀 a to ještě začal natahovat,že si ho dovolujeme vzít 😀 Berunka jede příští týden na prázdniny k babičce a hmed další týden na tábor tak sháním a dokupuju věci ale moc se jí tam nechce.Nejdřív byla strašně natěšená a ted říkala,že příští rok na žádnej tábor nejede 😖 No a mě už se stýská ted 😢 v tomhle jsem hrozná a to jsou vlastně tři týdny bez ní i s těma prázdninama u babičky ☹Nic berunky končím,protože musím prošmejdit ještě mmb tam mám strašnej deficit za tu dobu bez netu 😀 Dobrou noc 😀

lenajsek
autor
28. črc 2010

Ahoj kočky, jen v rychlosti, byli jsme dneska na osmiměsíční kontrole, Lukin má 8990g a měří 75cm, chlapák se už pěkně pronese. 🙂
Ale má zvýšenou teplotu, tak kdo ví, co to je, na krvi vše OK, tak snad to nebude nic vážnýho. V sobotu jedem na dovolenou do Luhačovic na týden, tak snad to tam bude v pohodě. Už potřebujem vypadnout. Pak má manžel ještě týden dovolenou, to pojedem na pár dní na chalupu a pak budem doma pomalu už balit, koncem srpna se stěhujeme do většího bytu, 2+1, sehnali jsme paní, co její byt vymění za náš!!!! Super!!!

Musím jít kočky, snad bude zítra víc času, Lukin se zase rozčiluje... všechny moc zdravím!

Jiti, ať to napodruhé klapne!!

Dáši ahoojky, opatruj bobečka a nech se hýčkat, je to krásný období a ať prcek krásně prospívá!

Užívejte si sluníčka, dovolených, léta... páá kočky, pusu všem!

lenajsek
autor
30. črc 2010

Ahoj kočky, moc zdravím!
Od středy večer má Lukinek pořád teploty kolem 38 a a vyšší, včera večer měl zatím nejvyšší 38,6. Vždycky se mu po Nurofenu uleví na pár hodin a pak to znova vyskočí. A i po Nurofenu to neklesne úplně, má vždycky tak 37,3. Tak buď to jsou zoubky, ale nenahmatala jsem vůbec žádnou špičičku, nebo šestá nemoc, jak ji měl i Tajda od Elišky... Uvidíme zítra, jestli se osype, nebo ne.
Blbý je, že jsme měli jet zítra na týden do Luhačovic, budu tam muset zavolat, že přijedeme asi později, pokud Lukinovi horečky ustoupí... takhle si s ním netroufnu nikam jet.

Jinak se už Lukin plazí dopředu, zatím toho moc nenaplazí, ale krásně se přitahuje rukama, se zadkem na zemi. 🙂

Kočky musím jít, už mě volá... moc všechny zdravím, i Evíka s Alexkem, snad ještě Evi sem někdy nakoukneš.

Písněte sluníčka jak se máte!

Páá!

jitulik24
4. srp 2010

Ahoj holky, tak už jsme doma. Máme jen dvě vajíčka, žádné navíc se neschovávalo. Sliznici mám prý krásnou. V sobotu bude asi ET. Bylo nás tam hodně. Byla jsem na pokoji s dvěma holkami a pěkně jsme pokecaly. Bylo to moc fajn, každá z jiného konce republiky. S manžou jsme si zajeli na oběd a já teď ležím a manža natírá radiátor v koupelně. Tak teď aby byla obě vajíčka zralá a oplodnila se. To zase budu mít nervy, než tam budu zítra volat.

jitulik24
4. srp 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============
Verča07- druhé těhu přirozeně, gratulujeme a držíme palce!!!, 4/6/2010 - screening
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - 3minimálka, ET 4.6. . 2.7 KO jedno miminko, gratulujeme a držíme palce

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Jitulik24 - 8x IUI a 1x minimálka, od 25.7 clostík, 4.8 OPU, ET asi 7.8

* Sluníčkové snažilky *
===============
Jitulik24 - 8x IUI a 1x minimálka,stimulace na další minimálku ještě tento měsíc
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Moncato - (Reprofit) - chceme adoptovat

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil Lukášek, 3360g, 52cm, moc gratulujeme!!!

jitulik24
4. srp 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============
Verča07- druhé těhu přirozeně, gratulujeme a držíme palce!!!, 4/6/2010 - screening
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - 3minimálka, ET 4.6. . 2.7 KO jedno miminko, gratulujeme a držíme palce

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Jitulik24 - 8x IUI a 1x minimálka, od 25.7 clostík, 4.8 OPU, ET asi 7.8

* Sluníčkové snažilky *
===============
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Moncato - (Reprofit) - chceme adoptovat

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil Lukášek, 3360g, 52cm, moc gratulujeme!!!

beras
4. srp 2010

Ahoj sluníčka 😀 Jiti ,neboj stačí 😉 hlavně at se pěkně oplodní.Já měla taky dvě a z jednoho co vydrželo je Tomík 😉
A kde jste ostatní ☹ Leni tak snad jste nakonec odjeli a u Lukáška to bylo jen ze zoubků 😉
No a u nás se řádí ostošest 😀 Ted teda nééé to už se od sedmi spinká 😀 😀
Už jsem u berunky v pokojíku zalepila komodu izolepou 😀 .Ted není zrovna doma tak nemusí být funkční a Toma to aspon neláká když to nejde 😀 Dnes nadával plyšákům a sápal se za nima na postel .Už věděl filuta,že i k tomu potřebuje nohu tak jí taky náležitě začal zvedat 😀 ale je ještě mooc malinkej na to 😀 Krásně baští a jak vidí ,že meleme pusou tak nastartuje a sedne si před nás jako pejsek a čeká co dotane 😀 .Už baští rohlík nebo vánočku s máslem 😀 Taky už mu dávám normální krupičku ,bud mu tam dám trošku medu a skořici nebo podušeny ovoce a nebo trochu přesnidávky.Ještě mám i kaši od Hami ale při naší spotřebě to je max na 5 dní 😒 Beruny napiště co ti vaší raubířci dělají 😀 😀 Pa a pište

jitulik24
5. srp 2010

Tak jsem se dovolala. Takže, jedno vajíčko nebylo zralé ☹ a druhé se oplodnilo 🙂 , zítra ve 12 hodin si pro mimáčka jedeme 😵 . Holky, trochu mě to zklamalo, chtěla jsem jít do boje se dvěma bojovníčky, ale co naděláme, lepší než žádné, že 😉 ? . Když jsem jeli na OPU, tak se po poli procházel 1 čáp, tak hold bude jedno mimi 😀 . Asi je to znamení 😀

jitulik24
5. srp 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============
Verča07- druhé těhu přirozeně, gratulujeme a držíme palce!!!, 4/6/2010 - screening
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - 3minimálka, ET 4.6. . 2.7 KO jedno miminko, gratulujeme a držíme palce

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Jitulik24 - 8x IUI a 1x minimálka, od 25.7 clostík, 4.8 OPU, ET 6.8

* Sluníčkové snažilky *
===============
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Moncato - (Reprofit) - chceme adoptovat

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil Lukášek, 3360g, 52cm, moc gratulujeme!!!

jitulik24
6. srp 2010

Ahoj holky, tak jsme byli mile překvapeni, nakonec mám oba bojovníčky a oba mám už v bříšku 😀 😀 . První bojovníček je jedničkové kvality a má 4bb a druhý bojovníček je dvojkové kvality a má 2bb. Sliznici mám 10mm. Tak a teď kluci bojujte 😀 😀 . ET mi dělal Koudelka. Všem děkuji za držení palců 😀 😀
Fotka není moc kvalitní je to foceno mobilem

jitulik24
6. srp 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============
Verča07- druhé těhu přirozeně, gratulujeme a držíme palce!!!, 4/6/2010 - screening
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - 3minimálka, ET 4.6. . 2.7 KO jedno miminko, gratulujeme a držíme palce

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Jitulik24 - 8x IUI a 1x minimálka, od 25.7 clostík, 4.8 OPU, ET 6.8 2 embryjka

* Sluníčkové snažilky *
===============
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Moncato - (Reprofit) - chceme adoptovat

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil Lukášek, 3360g, 52cm, moc gratulujeme!!!

lenajsek
autor
8. srp 2010

Ahooojky kočky! Tak jsme před chvilkou přijeli domů, tak jen v rychlosti zdravím, budu vybalovat a dávat věci do pračky a tak, znáte to.
Jen ve stručnosti, dovča byla super, počasí nám vyšlo, až včera se na celý den zatáhlo a bylo trošku chladněji a dneska dopoledne pršelo, ale tady ve Slavkově tradičně svítí sluníčko, tak jsme se šli ještě projít do parku a na kafe, už jsem měla po té kavárně absťák.
Lukin byl suprovej přes den, noci katastrofa, budil se po dvou hodinách asi tak 5x za noc. V pondělí ještě OK, ale od úterka do soboty katastrofa. Myslela jsem, že to bylo břicho, ale včera se ukázalo, že to byl asi zub, viděla jsem dvouku dole a pak i nahmatala. Tak snad brzo celej vyleze a bude na chvilku snad klid.

Jinak jsme odjížděli v neděli, to už byl Lukin bez teplot a v neděli se nám osypal, tak jsem to pak konzultovala s dr. a vypadá to, že prodělal 6. dětskou nemoc. Vyrážka do dvou dnů zmizela a teploty už nebyly, jen kolem 37, 2, ale to je k tomu zubu myslím.
Jinak se Lukin plazí, je to naše plazivka, objevil tam v obyváku kabely, tak to ho hrozně zajímá... prostoru tam měl hodně, doma je toho míň, tak uvidíme, jak to tady bude zvládat.

MM má ještě příští týden dovču, tak už začnem s balením bytu, ještě pojedem na jeden den k taťkovi do Morkovic, je tam ještě na chvilku moje babička s dědou a jeden den pojedem do Brna, ve čtvrtek, MM musí nutně na Kometu, už začínají hrát přípravný zápasy...... a o víkendu budem už balit docela ve velkým.
Zatím si to vůbec nedovedu představit, ale nějak to jít musí. A do většího se fakt hodně těším. Teď jsme měli apartmán jako byt 2+1 a je to teda dost rozdíl.

Nic kočky, jdu vás v rychlosti přečíst, moc asi u PC tento týden nebudu, tak asi moc psát nebudu...

Mějte se krásně, snad Vás prcci nezlobí a nebo přestanou zlobit a opatrujte se!!!

lenajsek
autor
8. srp 2010

Jiti, mooc držím palečky, aby se bojovníčci uchytili, aby to koonečně vyšlo!!! Mně taky vyšel druhý IVF pokus, tak třeba to tak bude i u Tebe. 😉

Beri, o Lukinovým jídle písnu až bude trošku víc času, ju? Rohlík mu sice zkouším dávat, nakrájenej, ale to je snad jediný co fakt nechce, asi je to jiná struktura a to mu vadí. Jinak baští krásně, fakt si na tohle nemůžu stěžovat, jak vidí že chystám jídlo tak začne řvát a uklidní se až s první lžičkou, kolikrát nestíhám nabírat... 😀
My teda na vánočku ještě počkáme, na med a jiné alergeny taky... ale už jsem začala dávat hovězí maso (zatím na dovolené ze skleniček) a taky zkouším už bílej jogurt...

Jdu vybalovat, mějte se krásně a příště písnu víc! Pááá sluníčka!!!

Jo, a s tím srazíkem, se mnou asi holky nepočítejte, budeme mít na podzim hodně práce doma v novým bytě... tak snad bysme s Lukinem dojeli na příští srazíki, třeba předvánoční, na trhy a tak.... 😉
Snad se nezlobíte a pochopíte to, stěhujeme se 28/8 a všechno budeme muset dělat nový, bude to hodně práce, ale chceme to mít do Lukinových prvních narozenin všechno hotový...

Páá!

eliis
9. srp 2010

Ahoj holky,
omlouvám se, že jsem tady dlouho nebyla, ale nejsme skoro vůbec doma. Tento týden jsme byli na 3 noci pryč a jinak pořád někde trajdáme po návštěvách. Manža má 14 dní dovolenou, tak toho využíváme. V tom letíním kině bylo super. Byly jsem s holkama na ženy v pokušení a bylo to fajn. Jinak Tadeášek roste jako z vody. Na nohách je čím dál tím jistější, leze po čtyřech rychlostí blesku a je ho prostě všude plno. Když už chci něco udělat, tak ho dám na chvilku do chodítka, co mám půjčené od kamarádky. Jinak se pořád plantá pod nohama a nebo se po mě šplhá. Příští týden jdeme do poradny, tak jsem zvědavá, kolik otesánek váží a měří. Velikost oblečení už má 80 a botky vel. 20. Zuby máme zatím 4 a další 2 se klubou. Zvládá to celkem dobře a sirup naštěstí dávat nemusím. Stále mu všechno chutná a když jíme, tak chce samozřejmě taky. Jen to mléko moc nemusí. Už se párkrát stalo, že byl přes noc bez mléka. Chtěla bych to noční mléko zrušit, ale na druhou stranu by ho měl pak málo. Ráno vypije s těží 180ml, přes den nechce vůbec a tak mu ho sem tam dám místo kaše večer.
Leni, super, že se Lukášek už plazí.....chce to jen čas. Za chvilku poleze a máš po klidu. Jsem ráda, že se vám dovolená povedla a Lukášek byl aspoň přes den v pohodě. S tím srazíkem nevím nevím.....bez tebe to nebude ono. Ale chápu, že teď máte jiné starosti. Ve větším bytě to bude určitě lepší. Co všechno budete dělat? Jen malování nebo i nějaká větší rekonstrukce?
Jiti, moc ti držím pěstí. Doufám, že bobíšky v bříšku hýčkáš. ET jsi měla na moje narozeniny, tak to určitě vyjde. Moc ti držím pěstí. Hlavně netestuj dřív a vydrž!
Beri, jak vidím, tak Tomíkovi taky chutná. Tu krupici děláš s UM nebo z kravského mléka? Já už jsem jí taky dělala, ale ze Sunaru. Na chuť jsem mu tam přidala pár lžiček přesnídávky a chutnalo mu to. S těma kašema je to fakt, že je to jen na chvilku. Jinak taky baštíme rohlík, chleba, vánočku, máslo, sýr, slazené jogurty Activia, Holandia nebo Activia tvarohová. Ještě 2 měsíce a pak bych chtěla přecházet na normální stravu. Už mě to vyvařování moc nebaví a hlavně nevím, co mu mám pořád vařit. Příjde mi, že jí pořád to samé. A co všechno už Tomášek umí? Tadeáškovi jde nejvíc - bac bac, čach čach, nazdar, čau, zakašlat, nenene a když zpívám, tak on samozřejmě se mnou. A žvatlá pořád to samé - mama, baba, tata, ga, va......a nebo to kombinuje.
No nic, musím končit, protože se tady po mě malý pořád sápe a nenechá mě víc napsat. Všechny vás zdravím. papa

beras
9. srp 2010

Ahoj sluníčka 😀 ,leni tak dobře nakonec vše dopadlo 😀 a dovolená se vydařila.Hm stěhování nezávidím 😝 ale větší byt bude super .Aspon bude mít lukášek kde kramovat.Eli 😀 nápodobně.Když je pěkně jsme pořád venku.
Tadeášek už má vel 80?Tomík ještě 74 má teplákovky i bodynka.Včera jsem ho jen tak baj očko vážila a měl oblečenej 9.60 kg.Příští úterý máme jít do poradny ale jdeme až ve čtvrtek.Teta s dr. mají dovolenou tak tam bude lidí jako blech.
Jinak taky zkoumá 😀 co kde vykramovat a převrátit .Koš mám schovanej z dosahu 😀 a jak může tak je v koupelně.Doleze a šup si stoupne k vaně a montuje s tím šroubem na vypouštění.Prostě kam potřebuje doleze 😀 a krásně se postaví.Už to zkouší i držet se jednou rukou 😀 a pak to bude šup a první krůčky budou tady ☹ Eli já mu to vařím z normál mlíka ale musí být plnotučny.Nechám krupičku tak dvě hodinky namočenou at nemá bolení a pak jí uvařím.Taky jsem mu na to podusila nektarinku nebo dám trošku přesnidávky jako ty a nebo trošku medu.Z 200 ml to zblafne jako malinu 😀 zapije čajíkem a jde chrupat a stačí mu to.Jinak povídá tata,nana to je jako mama 😀 ,baba ,dede no a hatlamatilka to nejde ani napsat 😀 Někdy tak nadává a mele všechno dohromady 😀 Taky paci ,paci,pá pá,zvedne ruku a dělá čau, kašel a kýchání je u nás nejvíc používany když chceme at se na fotkách směje 😀 No a jízda v kočárku 😀 cirkus hadr 😀 Dala jsem mu tam normální šráky ,protože v těch u kočárku byl neštastnej jak musel sedět a pomalu se ani nepohnout jako v sedačce 😝 Jak je teplo a je bouda sklopená tak jednou se mu povedlo si stoupnout a otočit se a tak už jezdíme pořád 😀 Stojí a pořvává pořád hej,hej at se na něj někdo podívá a je spokojenej jako želva.Sluníčka dobrou 😔 😀

eliis
10. srp 2010

Dejte nám prosím hlas......díky:
http://www.babyroku.cz/Fotografie.aspx?c=6&p=13490

jitulik24
11. srp 2010

@eliis ta fotka je úžasná 😵 a rozhodně si zaslouží moc moc hlasů, taky jsem přispěla 😉

eliis
11. srp 2010

Ahoj holky,
jak se máte? My jsme dnes byli s Tadeáškem poprvé v Zoo a bylo to moc fajn. Zvířátka se mu zamlouvala a nevědel kam se má dívat dřív. Zítra jedeme zase na noc k tchánovcům. Babička bude hlídat a my jdeme ke kamarádům na grilovačku. V pátek jedeme se švagrem a jeho rodinou do lanového centra, tak jsem zvědavá, zda se hecnu a zkusím to taky. Mám celkem strach z výšek, tak nevím nevím..... a večer máme opět akcičku, tak bude babička zase hlídat. Doufám, že bude Tadeášek hodný a bude pěkně spinkat.
Beri, velikost 80 už nosíme 14 dní a má jí tak akorát. Počítám, že nám vydrží tak měsíc. Do poradny jsme měli jít taky dřív, ale mají dovolenou. Malého jsem vážila min. týden oblečeného a měl 10,5kg. Tak jsem zvědavá. Co se týče kočárku, tak malý sedí pěkně a šraky mu vůbec nevadí. Ale syn od kamarádky v kočáru taky pořád stojí. Jinak u nás jsou největší lákadla pes, vysavač, pračka, ovladače, mobil, kytky, kůlma, záchod, kabely, ohřívačka na mléko......no samé výborné hračky,že? Takže pes je zavřený spolu s vysavačem ve volném pokoji (zatím je to taková pracovna, kde se suší prádlo, žehlí, ale pak to bude naše ložnice), koupelna musí být zavřená...prostě bez dohledu už být nemůže. Ale aspoň se nenudíme, že??? 😀
Jiti, díky za hlas......ani nevím, proč jsem se do té soutěže dala. A jak se cítíš? Doufám, že se šetříš a odpočíváš.
Holky, jsem nějaká uchozená z té ZOO, tak se jdu natáhnout k tv. Mějte se a pište. papa

eliis
11. srp 2010
jitulik24
12. srp 2010

@eliis Ahoj Eli, cítím se těhotně, ale vím já, jestli na mě tento měsíc nepůsobí extrémně utrogestan 😲 . Prsa mě bolí opravdu hodně, prospala bych celý den a břicho bolí taky, dnes v noci mě to vzbudilo a já počítala kolikátý jsem dnes DC 😀 a jelikož jsem 20 DC, tak to MS nebude. No uvidíme za pár dní 😉, snad to bude Karlíky 😀 😀 😵 😵.
Tu fotku jsi tam měla dát hned prvního srpna, protože ten náskok hlasů je opravdu velký. Pokud máš hodně přátel, tak by jste to mohli dohnat. Pokud se dá hlasovat znovu, tak pošlu hlas. Ta fotka je prostě super, Tadeášek je na ní přímo k sežrání 😵 😵 😵

lenajsek
autor
12. srp 2010

Ahoj kočky, hlásím se na chvilku, dneska jedem do Brna k mé mamce a po cestě zpátky v sobotu pojedem nakoupit novou podlahu do bytu do obyváku, plovoučku, mrknout se na koberec k Lukinovi do pokoje, na lino do předsíně, dřez do nové kuchyňské linky a koupit barvy na malování... no bude toho hodně.
Byt musíme komplet zrenovovat, je zanedbaný jak něco, vše tam musí být nové... ☹ BUde to hodně práce, ale aspoň si to uděláme podle svýho a pořádně.
Snad to bude do Lukinových prvních narozenin hotový a pěkný a na Vánoce to už bude vyšperkovaný. 🙂

Čtu, co ti vaši prcci už všechno umí, jsou to šikulky a Lukin zatím ani nelozí, ani nesedí, natož aby stál... ☹ Jen se plazí, to mu jde moc dobře i po koberci, ale zadek potvůrka nezvedne a nezvedne. S takovou si fakt asi sedne až se postaví a gecne na zadek a lozit asi nebude, stačí mu to plazení. No a dělá pořád áááááááá s různou intonací, ale že by dělal mama, baba, tata to vůbec nehrozí. Nekýchá schválně, ale fakt pšikne, že ho něco v nose svědí. Když chce upoutat pozornost, tak zařne řvát. Když má dostat jídlo, tak skoro hystericky řve, že už to chce. 😀 😝 😝 Moje nervy.
Teď v noci špatně spí, vylezl mu 5. zub a viděla jsem prosvítat další dva, druhá dvojka dole a dvojka nahoře, tak to si asi ještě užijeme, než to vyleze. Bohužel každej zub hrozně prožívá, je to asi naše citlivka, takže bez Nurofenu ani rána a stejně i tak se budí... 😝 Tento týden to bylo co hodinu. 😝 😝 ☹

Dívám se, že už dáváte dětem fakt skoro všechno, tak to já teda ne, Lukina hodně pobolívá bříško i teď, tak to je fakt těžký, co mu dát...
Rohlík odmítá, tak mu dávám aspoň pšeničný kaše a ty dětský sušenky rozdrobený v ovoci třeba. Začala jsem dávat jogurty, nejdřív Activiu bílou, ale zdálo se mi, že ho z toho hrozně bolí bříško, tak jsem na pár dní jogurt vynechala a pak zase dala trošku Holandie bílé, ale taky ho asi z toho bolelo bříško, tak nevím co mu dávat za další mléčnej výrobek, když nejí to pečivo, že bych mu dala třeba Lučinu....
Jinak mu bílej jogurt na chuť nevadil a krásně ho baštil, jen to bolení potom... už jsu z toho fakt nešťastná. Někdy ho asi bolí bříško i po kaši, dávám ty instatní.
No a med vůbec nehrozí, to si ještě chlapec počká, stejně na jahody, oříšky, kravský mlíko, tvaroh... může mít sklony k alergii tak to dostane prostě později.
Asi jsu ve vašich očích divná, ale co nadělám.

Eli, tak v Zoo jste byli, jo? Super! Tajda vypadá na fotkách spokojeně, asi se mu tam moc líbilo, že? My jsme chtěli jet do Zoo do Lešné, jak jsme byli v Luhačovicích na dovolené, ale tu noc hrozně špatně spal, tak dopoledne dospával a to už pak nemělo význam někam jezdit, je to tam na dlouho.
Tak půjdem do Brněnské Zoo, někdy v září bysme tam chtěli jít.
Zítra asi pojedem parníkem, tak jsu zvědavá, jak se mu tam bude líbit.

Beri, Tomík je velká šikulka 😉 Už máš taky co dělat, že? Aspoň člověk krásně hubne, ne? 🙂 A co Berunka, jak si užívá prázdniny?

Jiti, jak se cítíš? Snad odpočíváš a bobky hýčkáš... 😉

Nic kočky, končím, jdu něco zase balit, manžel vezme Lukina na chvilku ven a já si dám v klidu snídani, pak vyrážíme do toho Brna, Radek jde večer na první zápas Komety, začíná sezóna... 🙂

V sobotu tady máme Napoleonský slavnosti, zkoušela jsem si včera svoje svatební šaty, co jsou ve stylu Napoleona a kupodivu se do nich vlezu, což jsem absolutně nečekala... tak je možná na tu akci provětrám. A moje kamarádka, co mi šla za svědkyni, tak má taky podobný šaty, tak ji možná ukecám, abysme se do nich oblíkly a byly stylový. 🙂

Mějte se krásně kočky, všechny mooc zdravím a já se zase někdy ozvu. 😉

A co naše těhulky Verča a Dáša dělají, jak se vám daří?

Jiti držím moooc palce!

A co ostatní sluníčka, jak se mají?

Pozdravujte svoje zlatíčka a mějte se nádherně!

lenajsek
autor
12. srp 2010

Jiti jéé ahojky, tak čtu, jak se cítíš.. no moc držím palce!! SNad je vše na dobré cestě!!!

Jinak tady se mi ta fotka od Elišky nechce zobrazit, musím mrknout na mail a dát hlásek.

Páá

lenajsek
autor
16. srp 2010

Ahoj sluníčka, hlásím se, v Brně u babičky to bylo super, už se těším na první týden v září, kdy tam s Lukinem budem na prázdninách a MM bude makat v bytě... abysme tam pak mohli bydlet všichni.
Máme prořízlej pátej zub komplet, je už pěkně vidět a šestej je skoro celej prožízlej a sedmej taky. Tak bude mít dole jedničky a dvojky a nahoře jedničky a jednu dvojku, druhá dvojka se nahoře zatím nehlásí. Snad ještě počká, teď spí Lukin moc pěkně.

Jinak balíme, máme koupenej koberec do obyváku, vybranej koberec do pokojíčku a dneska by měl MM dovézt lino do předsíně. Včera jsme nakreslili a změřili kuchyňskou linku a skříně do předsíně a dneska je dával MM jako zakázku vyrobit, tak jsu zvědavá.

Jiti, jak se cítíš? Držím moc palečky!!!

Jinak jsem chytla nějakou mykózu na koupališti (asi) a je to děsně nepříjemný, koupila jsem si v lékárně 3 čípky, tak zavedu a snad se to zlepší. Kdyby ne, mažu k dr.

Páá sluníčka, opatrujte se a všechny moc zdravím!