= Sluníčka = (z Neplodnosti)

lenajsek
23. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Ivetka (Reprofit), 39tt, čeká chlapečka, vše OK, TP 1/7 - držíme palce!
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, screening, OK, tripple testy OK
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, screening OK, velký UZ 25/6, KO 26/6
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 19tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Supitko (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Dáša - na podzim bude znovu bojovat
Tiuška (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!! 😵

evik80
23. čer 2009

Ahoj sluníčka,
moc mi to tady nesedí, ale co se dá dělat. Hlavně, že jsme se našly. Poděkování si zaslouží naše Lenička opatrovatelka.
TP 13/11, jinak myslím, že tam vše podstatné je, v pátek budu 20+0

lenajsek
autor
23. čer 2009

Tak se nám to tady pomalu, ale jistě schází, no super! 😉
Evi, poprosím Tě taky o doplnění údajů do postupky, jsu hlava děravá... díky! 😉

lenajsek
autor
23. čer 2009

Jé Evi, díky za poděkování... 😉 nerada bych prostě o vás přišla. 😉
Údaje připíšu.
A kdo obědváte, dobrou chuť! 😉

evik80
23. čer 2009

Leni, myslím, že jsi to zrekonstruovala naprosto perfektně. Proč vždy musím po každém příspěvku dát OK a ještě mě to vyhodí na přední straně a musím znovu klikat. Dělám něco špatně? Tyhle stránky moc neznám.

lenajsek
autor
23. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Ivetka (Reprofit), 39tt, čeká chlapečka, vše OK, TP 1/7 - držíme palce!
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, 24tt (ST), TP 14/10, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, 1/7 KO (i test na cukrovku)
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, 22tt (PÁ), screening OK, tripple testy OK, cukrovka OK, 24/6 KO ve FN OL, 2/7 KO u gyndr.
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, 20tt (PÁ), TP 13/11, screening OK, velký UZ 25/6, KO 26/6
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 19tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Supitko (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Dáša - na podzim bude znovu bojovat
Tiuška (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!

eliis
23. čer 2009

Leni, teda za ten Uz mi to přijde fakt dost peněz. Ale být na tvém místě, udělám to samé. Hlavně, že bych viděla, že je mimčo v pořádku. Věřím, že šel mažel do vývrtky. Můj taky vyšiloval, že nakupuji zbytečně brzy. Ale teď, když už máme všechna vyšetření za sebou, mám volné ruce. S tím termínem porodu je to složitější. Dr. mi ještě žádný nedala. Tak nevím... Jinak do toho OL jdeme kvůli těm protilátkám.

lenajsek
autor
23. čer 2009

Evi, dáš prostě odeslat odpověď a pak si znova musíš najít to téma, to je v tom blbý, ale dá se na to zvyknout. Mne se tady líbí, že jsou albíčka hned po ruce, a taky diskuze ohledně miminek. Ale zase to tady není tolik o té neplodnosti... ale myslím že na vše se dá zvyknout, témat tady všeobecně přibývá, v různých kategoriích.
Tak hlavně, že jsme se našly!!!! 😉
Eli a jo, jsem si to neuvědomila. Tož snad už se TP taky někdy dozvíte... 😉 A na krev tfuj tfuj.

evik80
23. čer 2009

Leni, jelikož máme v plánu jet na týden do Čech od 11.-18.7. 2009 (teda pokud to bude možné, tak se nám ty dny pěkně zúžily. Domluvím se s Ozzákem a dám Ti vědět. Vypadá to na 9.7.2009.

lenajsek
autor
23. čer 2009

Evi, to by bylo fajn. Dej určitě vědět. 😉 Tak si dovolenou užijte! A Ozzáka zdravím... 😉

eliis
23. čer 2009

Evi ahoj, vypadá to, že se snad nakonec sejdeme v hojném počtu. Dovču si užijte a pořádně si odpočiň.
Já už jsem po obědě a ostatním sluníčkám přeji taky dobrou chuť.

lenajsek
autor
23. čer 2009

Tak kočky, zjistila jsem nejnovější info o Šárince:
Ještě jsou v porodce, malý byl v inkubátoru a ode dneška je v postýlce. Papá mlíčko z lahvičky, každé 3 hodiny mu Šárka odstříkává. Císaře měla nakonec ve spinálu (měla se rozhodnout, jaký císař bude), ale nevím co tem spinál je? Jako celková narkóza? Nelituje toho ale, jizva už prý nebolí, takže jsou s Tadeáškem oba v pohodě. Těší se moc domů, ale neví, kdy je pustí, ale minimálně týden že tam asi ještě budou ☹ . Mám Sluníčka moc pozdravovat... tak tolik nejnovější info o naší nové mamince, to je fajn, že je Tadeášek už v postýlce. 🙂

ivet69
23. čer 2009

Čaute děvčata, to jsou věci. Dělajíi si s webem co chcou a ani člověka neupozorní.
Tak já byla v pondělí a ozvech, všechno v pořádku a jestli do středy neporodím, tak ve čtvrtek v 5 hod ráno nástup do Štermerka a jedu na vyvolání. Takže by to snad do čtvtka mělo být venku.

lenajsek
autor
23. čer 2009

Ivetko ahoojky skoro maminko! Jsu moc ráda, že ses tady zastavila, super! Moc držím palečky!!! Snad Ti porod vyvolávat nebudou... máš ještě čas, ne? To by vyvolávali, aniž bys přenášela? Tak umývej okna, vínečko, sexík... 😉 Budem držet palečky!!! 😉 Nevím, jestli máš na mě číslo na mobil, že bys mi třeba písla, že je mimčo na světě? 😉

evik80
23. čer 2009

Ahoj Eliss a Ivetko, obě Vás moc zdravím a jsem moc ráda, že jste nás také našly. Eliss moc děkuju za přání. V pátek jdu k tomu novému gyndr, tak jsem zvědavá, co mi řekne. Naštěstí už je mi líp a bříško už netvrdne. Tak už bude doufám fajn. Teď ještě, aby dopře dopadl ten velký UTZ a budu nejšťastnější na světě. Beru si Ozáčka sebou, budu klidnější.
Ivetko budeme držet palečky, aby vše proběhlo hladce tak jak celé tvoje těhotenství. Byla bych moc ráda, kdyby jsi mi řekla, jak jsi ve Šterneberku byla spokojená. Taky bych chtěla raději do Šternberka než do Olomouce, i když to mám dál.
Leni, ber magnezium a víc odpočívej a bude to ok.

lenajsek
autor
23. čer 2009

Evi, určitě velký UZ dopadne dobře, i tripple testy, uvidíš!!! 😉 To je fajn, že jde manžel s Tebou. Taky s ním půjdu.
Evi, odpočívat víc budu... jen nevím, jaký magnézko si koupit. Mi žádný nepředepsala. Piju teda Magnesiu minerálku, ale tu nemůžu pít pořád, že...
Jaký holky máte magnézka? Tabletky, nebo šumivý nějaký? A kolik to tak cca stojí?
Jinak mě poslední dobou docela pobolívá podbřišek, jak kdyby tam byly tlaky jak na MS, takový divný to je, jak kdybych byla na začátku těhotenství. Nevím, jestli to může znamenat, že už ua chvilku bodou pohyby? Na UU bylo vše OK, nešpiním, nekrvácím, jen furt nevím jak jsu na tom s tím čípkem, to jsem se zapomněla zeptat. Ale placenta je prý dobře položená. Tak snad to nic není, možná se prostě děloha pořád roztahuje.
Ale jak se všude píše, že druhý trimest je nejkrásnější období v těhotenství, že nic nebolí atd... tak já teda furt nevím... 🙂 Jako užívám si to, ale asi se prostě moc sleduju, nevím... holt my to prostě vnímáme jinak. 🙂 A myslím že ani snad není možný, že někoho třeba nikdy nic nebolelo...
Kočky, pěkný odpoledne, valím ven, jdu manželovi naproti a pak gecnu do betle... 🙂
Páá sluníčka, jsu ráda, že si zase píšem. 😉

eliis
23. čer 2009

Evi, Leni, je dobře že na ten velký UZ jdou s váma muži. Je to krásné a manža si to fakt užil.
Ivetko, moc na tebe budu myslet a přála bych ti, aby se porod rozjel sám.
Leni tobě tvrdne břicho, že chceš brát magnézko? Asi jsem něco přehlédla. Co se týče té bolesti, tak mě taky občas něco pobolívá. Nemůžu říct, že bych podbříšek vůbec necítila, ale asi to tak má být. Zrovna včera mě břicho bolelo dost. Bolelo mě to na levé straně, ale úplně dole. Byla to taková intensivní pichlavá bolest - jako by mě tam něco táhlo. Na levém boku jsem nemohla vůbec ležet. Ještě dnes ráno jsem to cítila, ale pak to přešlo. Holky, ještě jsem se chtěla zeptat, zda je někde v Olomouci k vidění ten Firkon???? Máme už sice asi vybráno, ale ještě bych ho chtěla vidět. Třeba zjistím, že je lepší a pak by mě to mohlo mrzet.

beras
23. čer 2009

Evi nekukej a piš jak se máš 😅 Eli hele dej si tam jako,že jsi ženská nebo si budu myslet,že nám sem leze chlap 😀 Zubajda dopadla o.k. žádná žádnej kaz 😝 Lenajsku to jsou úplně fungl nové stránky aspon co jsem se tam dočetla.Už je tam pár holek co bylo na neplodnosti ale myslím,že se jich tam moc neobjeví.

beras
23. čer 2009

Holky mě fakt šibe 😀 Já jsem si nevšimla,že už olkáte na druhé stránce. 😎

eliis
23. čer 2009

Ahoj Beri,
ani jsem si své ikony nevšimla. Hned s tím něco udělám. Nevíš, zda je v OL obchod s kočárky, kde bych se mohla mrknout na ten Firkon?

beras
23. čer 2009

Jé Ivetka.Ivetko já taky rodila ve čtvrtek.Jela jsem na ozvy v pondělí a prej pokud se to samo nerozjede tak ve čtvrtek v 5 ráno tak jako ty nástup na vyvolání. 😖 No a co se nestalo.Ráno ve tři už jsem brala směr Šternberk ,protože odtekla voda a dál se nedělo nic.Takže ještě dvě kapačky a beruna byla na světě v 11.25.Takže hodně štěstíčka a má někdo na tebe čísílko?Když tak mi ho písni do IP .Lenajsku pokud máš tlaky v podbřišku tak ti může tvrdnout děloha.Ber amagnézko.Mě ho píše dr. 6-8 tablet denně.A jinak ta tvoje dr je nějaká divná 😲 400 za ultrazvuk to je horší jako ve Fertasu.Tam jsem platila 200 😀

beras
23. čer 2009

Eli to nevím.Já na něho koukala v Bééérně 😀

moncato
23. čer 2009

Ahoj holky...no co se to tu děje...teda čumím..jak to mohli zrušit jako.... 😖

všechny Vás moc, moc zdravím a hlavně novou maminku Šárku a jejího klučíka 🙂

já jsem se dneska dozvěděla, že mě přijali na VŠ na konec teda a jsem z toho na měko úplně tak jo zase písnu ...mějte se krásně těhulky, maminky i ty Supitko hodně štěstííííííííí ti přeju holka..... 🙂

Tiuška jinak už od teď Monča

lenajsek
autor
23. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Ivetka (Reprofit), 39tt, čeká chlapečka, vše OK, TP 1/7 - držíme palce!
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, 24tt (ST), TP 14/10, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, 1/7 KO (i test na cukrovku)
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, 22tt (PÁ), screening OK, tripple testy OK, cukrovka OK, 24/6 KO ve FN OL, 2/7 KO u gyndr.
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, 20tt (PÁ), TP 13/11, screening OK, velký UZ 25/6, KO 26/6
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 19tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Supitko (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Dáša - na podzim bude znovu bojovat
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!

lenajsek
autor
23. čer 2009

Jéé, Tiuška se taky přihlásila, tak ahojky Moni! 😉 Gratuluju k přijetí na VŠ, to je super! A co je to za školu a jaký obor? 😉 No vidíš, že není všechno hned tak černý, jak se zdá.. 😉
Eli, taky mě píchá občas úplně tam dole, jak kdyby to šlo do stydké kosti, a o víkendu mě tlačil docela dost močák, že jsem se bála, že z toho bude nějakej zánět, ale při čurání žádný pálení, moč OK, tak pak jak jsem viděla na UZ, mimčo mělo napasovanou hlavu úplně dole. 🙂 O tom tvrdnutí jsem tady nepsala, je to v mým albíčku, tak nějak shrnutá poslední kontrola.
A jaký to magnézko kočky berete? Mně žádný nenapsala, jen doporučila ať si koupím, a kdyby to za 3 týdny nepřestávalo, napíše mi ho. Ale spíš já to mám i s nadýmáním spojený, mám pocit, že cokoli sním, mě hrozně nadýmá... A to nepiju vůbec perlivý vody, ani jemně perlivý, a snažím se vyhýbat se nadýmavým jídlům.
Zítra bych zašla pro to magnézko do lékárny, tak mi prosím písněte, jaký berete, díky. 😉
Tak s tou občasnou bolestí podbřišku to bude prostě asi normální...
Jo Eli, už cítíš pohyby? Já měla pocit, jak jsem včera večer ležela u TV, že už tam cítím ty bublinky, co tady holky popisovaly, a určitě to nebyly střeva, nebylo nic slyšet. Dr. mi říkala, že s takovou, jak se tam včera mimi mlelo, můžu pohyby cítit každou chvilku. Takže Ty je už určitě cítíš...
A Evi, Ty už teda taky cítíš pohyby, jo? 🙂
A s tou mou dr, to je bez komentáře... ale bylo to naposled, co jsem si u ní UZ platila, teď bude velký UZ, pak se objednám asi na ten 3D, a pak bych u ní měla mít ještě přes pojišťovnu hrazený další 2 UZ, tak to už je v pohodě. Hlavně, když budu cítit ty pohyby...

moncato
23. čer 2009

Ahojky Leni 🙂 přijali mě na Obchodně podnikatelskou fakultu do Karviné, obor ekonomika v obchodě podnikání a služeb 😅 tak parádička.......aspoň něco vyšlo teďkom...radši bych miminko, ale co na plat...třeba časem přijde 🙂

moncato
23. čer 2009

kurňajs se tu musím pořádně rozkoukat, protože se tu zatím moc nevyznám safra ☹

eliis
23. čer 2009

Ahoj Tiuško, jsem ráda, že jsi se ozvala. Moc gratuluji k přijetí na VŠ. Věřím, že by jsi radši mimčo, ale časem néééé třeba, ale URČITĚ přijde.
Leni, s tím magnézkem ti neporadím. Já nic neberu, ale v lékárně budou určitě vědět, jaké se má při tvrdnutí užívat. Jinak pohyby cítím už od 18tt. Teď už to jsou spíš kopance a někdy mám pocit, že mimčo vůbec nespí.

jitulik24
23. čer 2009

Ahoj sluníčka, to jsem ráda, že jste tady 😉 . Nová neplodnost se mi tedy nelíbí, ta stará byla daleko lepší, přehlednější.

lenajsek
autor
23. čer 2009

Jiti ahojky! Jsu ráda, že sis nás našla... 😉 Myslím, že tady to bude fajn, jen nás asi nebude moc přibývat... 😒 ale uvidíme, třeba jo. Jak se cítíš? Opatruj se... 😉

beras
24. čer 2009

Ahojky sluníčka.Další sluníčka jsou tady .Jiti a moni vítejte .Ještě chybí Bohunka.Jakpak dopadla asi na kontrole?Lenajsku já mám to magnézko ve skleničce po 100 kusech .Já ho do sebe valím už od 9 tt pro jistotu.Náš bobek taky si minulej týden lehl na močák a to byl děs tak jsem ho pořád přemlouvala at se otočí a večer už to bylo v pohodě.Eli taky někdy kope jako das a z toho zese jen se tam líně otočí a má mě na háku.Já ted jede pryč a nakouknu kolem poledne.