= Sluníčka = (z Neplodnosti)

lenajsek
23. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Ivetka (Reprofit), 39tt, čeká chlapečka, vše OK, TP 1/7 - držíme palce!
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, screening, OK, tripple testy OK
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, screening OK, velký UZ 25/6, KO 26/6
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 19tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Supitko (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Dáša - na podzim bude znovu bojovat
Tiuška (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!! 😵

lenajsek
autor
29. črc 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, 36tt, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, od 3/8 hospitalizace, držíme palce!, TP 1/9
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, 30tt (ST), TP 14/10, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, cukrovka OK, mimi už 1480g
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, 27tt (ČT), TP 29/10, screening OK, tripple testy OK, cukrovka OK, 30/7 KO, 19/8 KO ve FN OL.
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, čeká chlapečka, 26tt (PÁ), TP 13/11, screening OK, velký UZ OK, od 3/8 na PN, bude si užívat těhulčení... :o)
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, čeká chlapečka, 24tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, 17/7 KO, 29/7 3D UZ
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, hlásí // na testu, 9/7 hCG 138 :o)), gratulujeme a držíme palce!!!, gestační váček, KO 3/8, snad se už Čenda konečně ukáže!

* Sluníčkové stimulantky *
===============

* Sluníčkové snažilky *
===============
Daisy14 (Dáša) - na podzim bude znovu bojovat
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit), 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!

lenajsek
autor
29. črc 2009

Ahoj sluníčka!
Tak máme za sebou 3D, mimčo nebylo moc dobře nastavený, bylo schoulený do klubíčka, navíc obličejíčkem směrem dovnitř, neustále si dávalo nejdřív ručky před obličej, pak i nožky, jako že až na hlavu... 😀 Takže fotečky nic moc, fakt bylo těžký ho zachytit v nějaké poloze, kde by byl vidět obličej pořádně, ale něco málo se podařilo a ty nejlepší mám v albíčku, tak se můžete mrknout. Máme i DVDčko, tak se na mimčo můžeme kdykoli podívat, což je super. Je prý hodně dole, já to taky tak cítím, že mě hodně někdy tlačí na močák, tak asi budu víc odpočívat, aby nebylo tak schoulený a nebo tak narvaný dole. Jinak vše OK, je to na 100% chlapeček, máme oba radost, že jsme ho viděli a je všechno v pořádku.
Taky jsme vyhlídli krásnou cestovní postýlku i s přebalovacím pultem, polohovacím ležením, stříškou nad hlavičkou, je pevná a moc se nám líbí, značka Cam. Viděli jsme taky lehátko, který se dá dát úplně do lehu, nebo i do sedu, tak to je super, budeme ho mít v kuchyni, místo třeba koše, nebo druhé postýlky, která by se nám tam nevešla. Za dobrou cenu. Ještě jsem koupila punčocháčky dvoje, chrastítko, tetra osušku a světýlko na zeď, takový malinkatý, ale s Krtečkem. 😀 Takže peníze zase letěly, ale máme radost. 🙂

Beri, to je super, že na KO vše v pořádku, mimčo už je pěkně velký. 😉 To máš super, že Ti UZ dělá fakt pokaždé, že máš přehled, kolik mimčo váží... to by mě zajímalo, jestli se to já od své gyndr. někdy dozvím. A už jseš fakt 30tt, no to je mazec!!!! Ještě 10 týdnů a mimčo bude na světě, toto letí! Jaký máte vůbec jméno vybraný?

Jiti, to je fajn, že nešpiníš, ani jsem nevěděla, že jsi pořád špinila, tak snad to bude vše na dobré cestě. Do pondělka vydržať... 😉

Evi ahojky! Já řeším něco podobnýho, bo kamoška mi dala po malým mantinel, ale povlečení nemůže najít. Takže já to udělám tak, že objednám kompletek bez těch nebes, jen mantinel a k tomu ve stejném designu povlečení, a k tomu druhýmu mantinelu koupím povlečení zhruba stejně barevný, i když samozřejmě nebude stejný, a neřeším to. Takže buď koupíš jen jeden komplet i s těma nebesama, a k tomu bys pak zvlášť v podobných barvách dokoupila druhej mantinel a povlečení, nebo nebudeš kupovat mantinel úplně stejnej, a koupíš mantinel úplně zvlášť třeba jednobarevnej, podle toho, co v těch povlečeních bude převládat za barvu. A nebo jak píše Beri, prostě chvilku bude mimi bez mantinelu, než mantinel uschne tak ho tam pak znova dáš, takže to druhý povlečení bys kupovala už bez mantinelu, jen přikrývku a polštářek. Nevím, jestli to, co jsem napsala dává hlavu a patu, snad aspoň trošku jo... 😀
A za chvilku Ti končí dovolená a budeš na PN, že? Tak snad se pak s dr. domluvíš na nějakých rozumných vycházkách, pokud možno neomezených... 🙂 Jdeš na KO toho 3/8, jo?

Eli, Tobě na zítřek držím palečky na kontrolu, aby bylo vše v pořádku, určitě bude. 😉

Holky, vy nepůjdete na 3D UZ? Nebo jste nebyly? Nějak nemám přehled...

Krásný podvečer a večer všem přeji, zítra jdeme s manžílkem asi na koupák, pokud bude tak jak dneska, čili vedro... jsme přijeli z toho Brna úplně K.O.
Mějte se krásně!!! 😉

evik80
30. črc 2009

Ahoj sluníčka, hlásím se po testu na cukrovku. Jsem ráda, že už to mám za sebou. Myslela jsem, že ten drink bude horší než byl, ale nebylo to tak strašný. Vypila jsem to nejrychleji! Šlo o to hlavně to neprodlužovat, protože mi z toho mrtvěl jazyk. Žíly mám rozpíchaný jako cedník.Akorát před tím druhým odběrem krve se mi udělalo zle, že jsem prý byla bílá jak ta stěna. Tak jsem si chvilku lehla a bylo to lepší. Chtěla jsem jít šmejdit do města, ale netroufla jsem si. Raději jsem zavolala Ozákovi a ten mě odvezl domů. Nemusím se válet někde ve městě na zemi, ať nemá chlapeček bouli.
Dnes budu odpočívat. Chtěla jsem jít cvičit do předporodního kurzu, ale půjdu jen na teorii. Nebudu to pokoušet.

Leni, to je škoda, že mimčo nepozovalo, ale aspoň jste ho viděli. Jdu se mrknout na ty fotky. Děkuju za rady ohledně toho mantinelu. Včera jsem ještě do toho e-shopu poslala dotaz, jak ten mantinel prát a odepsali, že je možné jej prát celý, ale že tím strádá. Ale za 3 týdny budou mít v nabídce svlíkací mantinely, tak počkám.

Zdravím všechny ostatní sluníčka a přeji příjemný den.
E.

fish
30. črc 2009

🙂 🙂 Ahoj holky,Anička spinká,obídek mám ze včerejška,tak letecky,ať stihnu jetšě vyřídit i jiné věci na netu.
lenajsku-nádherné miminko si nosíš v baťůžku,krásné fotečky.
jituš-držím všechny palečky a jsem ráda,že se to tak pěkně obrátilo k lepšíku.
Všechny ostatní zdravím a přeji kráásnýý sluníčkový den. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

beras
30. črc 2009

Ahojky sluníčka.Hned je vidět,že je venku krásně a nikdo tady není.Evi já jsem to hrkla taky v rekordním čase at necítím jak to chutná.Jinak jsem ted vlezla na net a zapoměla jsem se opět v jiné diskuzi kde děvčata pějou ody na Fertas. a nechtějí slyšet co se tam někomu nelíbí.Tak jsem se musela opět přidat ,protože mi to nedalo. 😀 😀 😀

lenajsek
autor
30. črc 2009

Ahoj sluníčka, tak jsme dneska byli celej den na koupáku, pod stínem lísky, parádička. Dokonce jsem vlezla do vody, udělala pár temp a zase vylezla, chtěla jsem vyzkoušet jaký to je plavat s bříškem. Kdybych se tolik nebála různých infekcí, tak bych chodila plavat pravidelně, ale prostě se bojím, nechci mít problémy a nechci aby mimi mělo problémy. SIce jsem na infekce z bazénů a koupališť nikdy problémy neměla, to spíš z přírodních rybníků, ale člověk nikdy neví, že... tak si pořádně zaplavu až příští rok.

Evi, super, že to už máš za sebou, kdy se dozvíš výsledky? Držím palce, aby to bylo vše OK. To je mi líto, že se Ti udělalo tak nevolno... ☹ Je lepší fakt pak odpočívat, než aby se Ti udělalo zle někde ve městě, to za to nestojí, půjdeš jindy. 😉 A pak napiš, jaký to bylo na kurzu, co jste probírali.
Téda, budu si muset pospíšit s výběrem té porodnice, abych taky pak mohla chodit do kurzu.
A s tím mantinelem, já nevím, ale já ho asi budu prát teda celej, myslím že ten co mám vyhlídnutej, nemá povlak zvlášť. A z jakýho obchodu budeš Evi objednávat?

Evi-fish ahoojky! díky za pochvalu foteček, vybrala jsem tři nejhezčí, ostatní nejsou moc hezký, mimi bylo hůř vidět. Zdravím Tebe i Aničku, taky máš krásný fotečky, malá je kouzelná, culíčky jí mooooc sluší.. 😉

Beri, viděla jsem Tě v jiné diskuzi, co na to říct, komu není rady... nech je být, člověk na to fakt musí přijít sám... ale aby nebylo třeba pozdě... ☹

Zítra jedem na chalupu na víkend, pak se tam 14 dní nedostanem, tak pojedem zítra už po obědě a vracíme se zase v neděli. Slibuju, že od příštího týdne tady budu častěji. 😉 🙂

Eli, jak jsi dopadla na kontrole?

Mějte se sluníčka krásně, všechny mooo zdravím, i miminka a bříška a opatrujte se! 😉

beras
30. črc 2009

Leni mě to baví 😀 😀 😀 Já už jsem za vodou 😀 😀 😀 Užij si chatičku a snad bude hezky.Vůbec nevím jak má být.

lenajsek
autor
30. črc 2009

Beru, vedro... 😝 Ale na chalupě se to líp snáší jak doma.
Dobrou! 😉

lenajsek
autor
30. črc 2009

A teď jsem si zběžně přečetla tu diskuzi... no, je vidět, že nespokojených holek bude pořád dost, co snad konešně procitnou a z Fert. odejdou... tak, jako my...

beras
31. črc 2009

Ahojky sluníčka.Lenajksu ona totiž k tomu patří i druhá diskuze ,kde se jedna holka strašně rozčilovala jako,že kdo je tam držel a trajdat hned po transferu je blbost.atd.Takže jsem s efakt musela zapojit 😀 a hájit čest a slávu Reprofitu 😀 😀 😀 😀 😀 Dneska nebudu nic dělat teda krom vaření to musím 😝 jo a ještě večer budu píct věnečky 😝 No takže dělat budu 😀 .Berunka je u babičky.Zítra tam jedeme a budeme píct makrely a slavit už ty naše deváté narozeniny a všechny svátky co ted máme v srpnu.Nejdřív má manžel svátek,druhej den beruna narozeniny ,pak já svátek a za mnou má švagr narozeniny a za ním hned švagrová svátek.Takže měsíc jako vyšitej 😀 😀 😀 😀 😀 A kde jsou ostatní sluníčka?

lenajsek
autor
31. črc 2009

Beri a jo, to jsem nevěděla... to je jasný, že čest a slávu jsi musela hájit všema deseti. 😉 😀

Já se jdu pomalu chystat na chalupu, nějak se mi tam ani nechce, ale pak jak tam budu, budu ráda. Nesnáším balení kamkoli, ale budu si muset zvyknout, pak budu balit i prcka... 🙂
Téda, vy máte tolik akcí, to z oslav teda nevyjdete... 😉 Malá má devět, jo? Tak to už je velká slečna. 🙂
A s tím vařením a pečením to kočko moc nepřeháněj a ještě odpočívej dokud to jde... 😉

Mějte sluníčka krásnej pohodovej víkend, opatrujte se a já se v pondělí dopoledne ozvu, pravděpodobně budu třídit oblečky a budu zjišťovat, co ještě dokoupit a pod... abych už měla trošku přehled. Zatím to jen láduju do komody, ale už to chce nějakej řád. A pak asi postupně začnu prát a žehlit.

Všechny sluníčka zdravím a mějte se fááájn!!! 😵 😵 😵 😵

eliis
31. črc 2009

Ahoj holky,
Evi je dobře, že už máš ten test za sebou. Tobě brali krev z žíly? Mě píchali jen do prstu..... Je mi líto, že ti bylo nevolno. Co se týče toho mantinelu, tak já mám koupený jen jeden a taky ho budu prát celý.
Beri, teda tolik oslavenců. Tak si zítřejší oslavu užíjte a s tou činností to dnes moc nepřeháněj. Je dobře že jsi hájila Reprofit. Jak se ta diskuse jmenovala?
Jiti, jsem moc ráda, že už nešpiníš. Myslím, že je to na dobré cestě a Čenda se drží zuby nehty. Tak odpočívej a pohlaď bříško.
Leni, máš moc krásné miminko. Škoda, že se malý nechtěl nechat moc fotit, ale to nevadí. Hlavně, že je v pořádku. Je fajn, že sis to včera na koupáku užila. S tím plaváním jsem na tom stejně - taky se bojím infekce, tak ani do vody nelezu. Ale já se celkově moc v létě nekoupu - jsem prostě klasický lev a ti nemají vodu rádi. Užij si víkend na chatě. Co se týče věcí pro mimi, tak ty už mám rozdělené, ale prát je začnu až v září. Za 14 dní jedeme do Polska, tak tam dokoupím chybějící drobnosti + kočár a bude to snad vše.
Jinak kontrola dopadla dobře, mimčo je v pořádku. Opět se doktorce nezdál čípek, tak mi ho měřila dle UZ a byl 3,8. Prý je to dobré - norma je 4. Ale nevím, zda nemám radši zvolnit. Před 4 týdny jsem měla čípek 4,3 a teď 3,8, tak mám obavy, jestli se pomalu nezačíná zkracovat. Nerada bych skončila v nemocnici na udržování. Další KO mám 20.8.
Holky ještě jsem se chtěla zeptat, zda nevíte z čeho se počítá mateřská? Myslím, že se počítá z přijmu za předchozích 12 měsíců, ale nevím, zda se do toho počítá i nemocenská? Pokud jo, tak to by bylo blbé. JO a nevíte, kdy se chodí na mateřskou z nemocenské? Pokud je žena pracující tak si může vybrat zda 6 či 8 týdnů před porodem, ale při nemocneské je to prý dané.
Holky, všechny vás zdravím a přeji hezký víkend.

lenajsek
autor
31. črc 2009

Eli, tak snad se čípek nezkracuje, ale možná trošku polevit by to chtělo, pro klid duše... 😉 Nemocnici nebrat. Držím palce!!
V Polsku určitě nakoupíte vše potřebné, i ten kočárek. 😉 Barvu už máte vybranou?
A nemocenská se do mateřské nezapočítává, což je super. A někde jsem četla, že na mateřskou těhulky, co jsou na PN jdou 6 týdnů před porodem, ale asi záleží na dr. Já myslím, že je to celkem fuk, stejně jsme doma... jen že by měl člověk asi trošku víc peněz za těch 14 dní, co by šel dřív na mateřskou. Ale já ani nevím, jak se mateřská počítá, tak to nechám na dr, jak mi mateřskou napíše. Fakt k tomu nic bližšího nevím.

No nic, jdu se chystat a ještě trošku poklidit, nějak na mě padla lenóra... 😝

Mějte se krásně!

beras
3. srp 2009

Ahojky sluníčka 😀 Tak koukám,že tady opravdu v tom vedru nikdo nebyl a dopřával si odpočinek.Dnes to vypadá,že možná sprchne.Zataženo je a je příjemně aspon se parádně vyvětrá.Večer jsem nechala otevřeny všechny okna a o půl noci je letěla s manželem zavírat jak fučelo .Oslava dpadla dobře,makraly manžel udělal moc dobry.Ještě nás čeká druhá oslava doma tak je bude dělat taky.Eli na tu diskuzi si najed na téma Snažilky a tam jsou témata, Kelišky s Fertimedu a Reprofit Olomouc.fakt se nedalo nenapsat.Leni Aa co ty na chatě.Užila jsi si to tam dostatečně?A co děláte ostatní těhulky,snažilky a maminky? 😀

lenajsek
autor
3. srp 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, 36tt, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, od 3/8 hospitalizace, držíme palce!, TP 1/9
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, 30tt (ST), TP 14/10, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, cukrovka OK, mimi už 1480g
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, 27tt (ČT), TP 29/10, screening OK, tripple testy OK, cukrovka OK, 20/8 KO, 19/8 KO ve FN OL.
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, čeká chlapečka, 27tt (PÁ), TP 13/11, screening OK, velký UZ OK, cukrovka OK, od 3/8 na PN, bude si užívat těhulčení... :o)
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, čeká chlapečka, 25tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, 17/7 KO, 29/7 3D UZ
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, hlásí // na testu, 9/7 hCG 138 :o)), gratulujeme a držíme palce!!!, gestační váček, KO 3/8, snad se už Čenda konečně ukáže!

* Sluníčkové stimulantky *
===============

* Sluníčkové snažilky *
===============
Daisy14 (Dáša) - na podzim bude znovu bojovat
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit), 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!

lenajsek
autor
3. srp 2009

Ahoj sluníčka, krásnej pondělní letní den přeji! Už je srpen, toto letí...

Jiti, dneska máš kontrolu, tak moc držím palečky, aby bylo vidět konečně srdíčko a Čendík! 😉
Evi, Ty máš ode dneška PN, jdeš na kontrolu, nebo ne? Jestli jo, tak držím palečky!
A Bohunka je ode dneška asi v té nemocnici, tak taky držím palce, aby měla pohodový konec těhotenství a dvojčátka byly v pořádku a v pořádku přišly na svět...
Pak holky písněte, jak jste dopadly. 😉

My jsme byli o víkendu na chalupě, pohodička, byl tam i taťka a jeho přítelka, pak přijela i má ségra se svým klukem, šli jsme na místní candrbál a vyhráli v tombole krásný ceny! Digitální kuchyňskou váhu a DVD přehrávač!!! 😀 A ségra s tím přítelem basu piv! 😀 Ceny jako prase, super, jen se tam blbě sedělo na dřevěných lavicích, bolely mě příšerně záda, a kapela byla taky příšerná, že se nedalo na nic ani tancovat... jako hráli písničky, na který by se dalo tancovat, ale museli by to hrát daleko líp a ne tak příšerně zpívat.
Včera jsme se ségrou blbly v přírodě a fotila mě a bříško, tak jak mi fotečky na flaschce dá, dám je do albíčka. Co jsem viděla na foťáku, nějaký jsou povedený. 🙂
A ani jsem moc nepracovala, jen něco zavařila, upekla buchtu a uvařila, ale zahrádka tentokrát zahálela, resp. nedělala jsem ji tak poctivě, jak minulej týden a záda mě tolik nebolí. Byli jsme i na výstavě kytek ve Věžkách, to je kousek od chalupy, tak jsem tam koupila dvě kytí na balkón, dneska budu přesazovat.
Taky mě čeká úklid, třídění oblečků, takže budu doma. Odpoledne se akorát s manželem jak přijede z práce půjdem projít, koupíme do akvárka nějaký rybky, aby jich bylo víc, jinak další dny mám už každej den nějakej program, takže dneska doma.

Beri, to je fajn, že se víkend a oslava vydařili.. a tady taky včera večer fučelo, pak byla bouřka, ani moc nepršelo, ale hromy a blesky pořádně, vyhodilo nám to i proud na chvilku. A dneska zase vedro... 😝

Co vy máte ostatní sluníčka v plánu a jakej byl víkend? Snad jste se měly fajn a odpočívaly jste... 😉

Všechny moc zdravím a krásnej slunečnej den přeji!

jitulik24
3. srp 2009

Ahoj holky, tak jsme se vrátili od doktora a bohužel mám špatnou zprávu 😢 . Gestační váček je stejně velký jako před týdnem 😢 😢 😢 . Doktor mi vzal krev na hCG a ve středu se definitivně rozhodne 😢 😢 😢 . Je mi jasné, co mi ve středu řekne 😢 😢 😢 Asi ze mě bude jen hodná teta, která nemá vlastní děti 😢 😢 😢 . Ptala jsem se doktora za jak dlouho by jsme mohli na další IUI a říkal, že hned další cyklus, tak to byla jediná pozitivní zpráva

beras
3. srp 2009

Jiti 😢 tak to je v čoudu.Co ten Čenda dělá za neplechu 😢 Nebude z tebe jen teta ale i maminka 😢 Vždyt můžeš jít za měsíc na další inseminaci a ta už můsí,musí,musí dopadnout dobře. 😅

lenajsek
autor
3. srp 2009

Jiti, to je mi moc líto, že se váček nezměnil a vypadá to špatně... ☹ ale u té inseminace je super, že se může jít hned další měsíc a vy jste prostě typ, co se hodí pro inseminaci, když máte takové úspěchy. On i ten váček je úspěch, tak příště se to už povede, do třetice!!!! Na středu budu držet palečky, ale i kdyby to nevyšlo nesmutni, určitě to dobře dopadne, a nebude to dlouho trvat. Jseš mladá, mimča se určitě dočkáš. Podívej se na kočky, co toho mají tolik za sebou a nakonec se povedlo... tak hlavu vzhůru!!!

jitulik24
3. srp 2009

Včera jsem konečně po několika dnech vytáhla paty z domu, přijeli synovci. Je mi tak strašně dobře, když si chovám 3 a půl měsíčního synovce, úplně ho zbožňuji x- . Pořád se na mě smál, je to zlatíčko 😵 . Jen jsem tím chtěla napsat, že jak mě vezl manžel od doktora, tak jsem pořád viděla před sebou smějícího se synovečka a 😢 😢 😢 při představě že se na mě nikdy neusměje vlastní miminko mě bolí u srdce. Pořád přemýšlím, co dělám špatně? Nekouřím, nepiji, jím vitamíny, co ještě víc pro to mám dělat?

lenajsek
autor
3. srp 2009

Jiti, jsou prostě věci, který neovlivníme, je to prostě něco mezi nebem a zemí a nic s tím člověk nenadělá. Já na miminko čekala 5 let, už jsem ani nevěřila, že se dočkám. A podívej, listopad se blíží. Prostě někde je psaný, že někdo si musí počkat a projít si všema strastma ohledně početí a někdo prostě ne. Nemá význam se nad tím pozastavovat, taky jsem si říkala, proč to nejde... ale na to odpověď prostě nedostaneš. Asi to tak má být, ale určitě se dočkáš. Ještě jste nevyzkoušeli všechno, máte za sebou teprve druhou inseminaci a jste na neljepší cestě, aby se vám to povedlo. 😉 Tak se zkus na to dívat pozitivně, i když vím, jak je to těžký, ale nic nekončí, jdeme dál a třeba hned další měsíc bude ten úspěšný. Hlavně si fakt udržet víru, že se to podaří, to je asi nejdůležitější...

jitulik24
3. srp 2009

Leni popravdě bych byla raději, kdyby se tady ta IUI nevydařila, než tohle. Teď mi volala tchyně a já jí to tipla protože nemám na to jí říct, že to prostě nedopadlo. Jak mě ten svět štve ta nespravedlnost. Pořád mě bolí ztráta holčičky a teď další, nemám na to nervy 😢 😢 😢 😢

beras
3. srp 2009

Jiti 😔 je to moc těžky s tou tchyni.A proto jsem já o svém těhotenství mlčela až do toho 12tt.Prostě jsem nechtěla at se mě někdo ptá jak se cítím, a jak to je.Neřekla jsem ani,že stimuluju ani,že se povedlo.A můžu ti říct,že to bylo to nejlepší co jsem mohla udělat.O všech stimulacích věděla jak mamka tak tchýně a nejtěžší bylo říct,že se to nepovedlo.A ted mi to hodně pomohlo,že jsem nemusela přemýšlet nad tím když se nepovede jak to budu zase říct.A musím uznat,že v nejlepší pohodě jsem byla opravdu ted kdy o tom nikdo nevěděl.Takže být tebou raději příště nikomu nic neřeknu a když to nebudeš moct vydržet tak nejdřív po srdíčku. 😔

jitulik24
3. srp 2009

No ono to nejde, když mám neschopenku. Tak je každému z rodiny jasné co se děje.

bohunkaa
3. srp 2009

Ahoj holky, ještě jsem pořád tady-podepsala jsem revers s tím, že samozřejmě ohrožuju na životě sebe a děti, natočili mi ozvy a ty jsou v pořádku, na kontrolu jedu ve středu. Aspoň že tam můžu dál chodit na kontroly. Prostě si nemyslím, že je hosp. teď nutná, pokud budou ozvy blbé, neváhám, ale takhle? Tlak mám taky teď normální. Akorát otoky mě trápí. Revers můžu kdykoli odvolat, což je taky fajn. Takže tak 😉

jitulik24
4. srp 2009

Tak a je to definitivně v ...... 😢 😢 😢 Za 9 dní mi stouplo hCG z 1450 na 1930, což je tak strašně málo a lékaři to určitě stačit nebude 😢 ☹ . Už nemám ani kapičku naděje na lepší zítřek

beras
4. srp 2009

Ahojky sluníčka 😀 No tady to teda zase žije 😀 😀 😀 .Bohunko ty jsi se teda dobrovolně nenechala zavřít, jo? 😀 No aspon ,že máš ob den kontrolu.Ale už se ti to krátí a snad to bude i o trošku dřív. 😅 Jiti, to je v čoudu ☹ Stouplo to teda strašně málinko i na to jakou dobu jsi od inseminace je to hcg malé. ☹ Lenajsku a kde se touláš ty?Ted jsem šmejdila 😎 😎 😎 na www.nelodnost.org a v tématu asistovaná reprodukce tam odpovídá Štěpán 😀 😀 😀 No jo a kde je eliss ta se taky neukázala.Dneska je fajn aspon se dá pořádně vyvětrat a hlavně dýchat. 😀 😀 😀

lenajsek
autor
4. srp 2009

Ahoj sluníčka moje, dneska je počasí totálně naprd, byla jsem s holkama tady z okolí ve Vyškově a byla tam kosa jak z nosa, pršelo, seděly jsme venku v cukrárně pod stříškou, bo vevnitř by pro nás nebylo místo, měly jsme tam 6 kočárků... chce se mi hrozně spát a za chvilku asi půjdu do hajan, nějak to asi potřebuju.

Bohunko, takže seš doma, jo? Držím palce, aby bylo vše v pořádku, na kontroly je super že budeš chodit, jak často Tě budou kontrolovat? Několikrát do týdne? A kdyby ses necítila, odvoláš revers a mohla bys jít do nemocnice, jo? Tak snad to nebude potřeba a mimča budou v pohodě a strávíš zbytek těhulčení v pohodičce doma. 😉
Všechny držíme palce.

Jiti, je mi to líto, vypadá to asi fakt bledě... ☹ Ale hlavu vzhůru, vím že máš pocit že je to vše nespravedlivé, ale neboj se, určitě se vlastního mimča dočkáte!!!!!

Zítra jdu do Brna s mou máti a ségrou po obchodech s mimi věcma, máti mi chce koupit i povlečení do postýlky, že by ušila (furt chce něco tvořit, teď plete i soupravičku), tak budu mít jedno povlečení z obchodu a druhé ušité. Mrknem se i po nějakých oblečcích, dělala jsem včera trošku už pořádek a sepsala si, co ještě je potřeba, no je toho pořád hodně... tak uvidím, jak to zvládnem. To se pak penízky jen hrnou.

Beri, jak se máš Ty? Na tu neplodnost mrknu. 😉 A máš pravdu, dá se vyvětrat a dýchat, ale jsu docela z toho venku promrzlá, měla jsem jen svetr a dneska to bylo na bundu... 😝 A to mají být o víkendu zase tropy.

Kdepak se holky touláte? Eli, Evi, mamči naše a ostatní? 😉
Všechny moooc zdravím, mějte se krásně a opatrujte se!
Zítra mi ségra má donést na flashce fotečky, co jsme o víkendu nafotily v přírodě, tak nějaké pak sem dám do albíčka... jsu zvědavá. 🙂
Pááááá!!!! 😵

wikky
4. srp 2009

Ahoj Sluníčka,
zdravím vás všechny,těhulky i maminky.
Bohunko,ty jsi teda číslo,s tou nemocnicí,ale moc neriskuj,nestojí to zato,čekala jsi na miminka dlouho,tak teď už by jsi to čekání zvládla kdekoliv i na nemocničním lůžku,aspoň by jsi odpočívala,potom už na to nebude čas.
Jituš,holka zlatá,do prčic,je mi to líto ☹ ☹ ☹ Ale hlavu vzhůru,to štěstíčko v podobě miminka se jednou unaví,neboj,podívej se na mě,po 6 letech jsem se dočkala a nebylo to zrovna jednoduchý.
Teď mi náš poklad spinká v postýlce,váží už skoro 4kg a už se občas usměje na maminku nebo na tatínka,je to legrační,jak se snaží 🙂 Víkendovou cestu k segře jsme zvládli v pohodě,i když to vedro bylo úmorné,zlatá klimatizace...V Tescu měli výprodeje oblečení pro mimča,tak jsem neodolala a opět nakupovala,mají opravdu super oblečky.
Jinak jsem koukla na ty vaše těhu týdny a není možné,jak to letí,až mám z toho husí kůži,ani se nanadáme a máme tu další baby boom,jupí,už se těším 😀 😀 😀
Beru,jak to vidíš s výletem k Ivetce?
Leni,fotečky z 3D jsou úžasné a navíc podoba opravdu nelže,Tadeášek je úplně stejný,jako na fotkách,akorát teď trochu papulatější,budete mít krásného chlapečka 😉
Tak já se jdu koukat na TV,aspoň chvilku,než se mi aandílek vzbudí na papání a taky bych měla stáhnout konečně ty fotečky do PC a aktualizovat albíčko.
Mějte se fajne a opatrujte bříška,maminky 🙂 🙂 🙂 Hezký večer všem.

beras
5. srp 2009

Ahojky sluníčka.Šári to e dobře,že jste cestuzvládli já jsem si na tebe vzpoměla ale jak říkáš zlatá klimatizace 😀 bez té už auto nechci nikdy a to jsem si nejdřív říkala jak je zbytečná. 😀 No jo ale to bylo v říjnu když jsme ho kupovali a v létě byla už božííí 😀 K Ivetce vůbec nevím .Ted do konce srpna určo nee. 😀 Jsem matka magor a užívám si té naší prdoliny .Ted byla tři dny u babičky a já měla absták jako hrom. 😀 Manžel se chlámal,že mě dá na léčení. 😀 😀 😀 Tadeášek je moc pěknej a s tím úsměvem to je krásny.Já už se tak těším ,že toho našeho raubíře snad umačkám. 😀 😀 😀 A zítra už děvčta začínám 8 měsíc těhulkování. 😅 😅 😅 Jdu pověsit prádlo a snad nezmokne.Ted se přihnal mrak černej jen do něj píchnout. 😀