= Sluníčka = (z Neplodnosti)

lenajsek
23. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Ivetka (Reprofit), 39tt, čeká chlapečka, vše OK, TP 1/7 - držíme palce!
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, screening, OK, tripple testy OK
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, screening OK, velký UZ 25/6, KO 26/6
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 19tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Supitko (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Dáša - na podzim bude znovu bojovat
Tiuška (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!! 😵

lenajsek
autor
14. únor 2010

Sluníčka ahoj, pěknou neděli přeji. Byla jsem s malým na procházce, zároveň nakoupit, teď dospává v baráku pod schodama na chodbě, za chvilku ho půjdu vyzvednout. Chrní jak když ho do vody hodí. DOma prostě nespí, nebo když už se mu podaří zabrat, tak maximálně na půl hodiny... a předtím ještě pláče, že je unavenej, ale usnout nemůže... to stejný teď dělá i před spaním večer. Je to šílenej boj... předevčírem jsme už byli oba zoufalí, pomohlo akorát vzíh jej do náruče, ale vůbec nezabral, i když zíval jak na lesy. Když jsme ho položili do postýlky, nebo i do lehátka nebo k nám do postele, šílenej řev, byl úplně hotovej, rudej, zpocenej, no prostě hysterák... Jediný co zabírá, je prostě prso... 😒 Takže teď to večer dělám tak, že po koupání nejdřív dostane flašku a pak v naší posteli prso, usne u toho a já ho přendám do postýlky. Předtím jsem to dělala naopak, nejdřív prso a pak flaška, ale to usínal v postýlce sám a v pohodě. Teď ani rana... vůbec nevím co se děje... snad ho to přejde a zabere i něco jinýho na usnutí než prso. To stejný v noci, dřív jsem ho dala do postýlky a chvilku třeba koukal a pak zabral, teď když ho položím, řev. Tak zase, uspávám u prsa...

A přes den nejdýl spí v kočárku. Už jsem uvažovala, že ho budu dávat v korbiče na balkón, ale zase je mi to takový divný dávat prcka ven spát, když by měl spát doma... ale asi nic jinýho nezbyde.

Jinak jsme bojovali trošku s těma probiotickýma kapkama, Lukinovi pomohly až tak, že to měl jako projímadlo... 😝 😀 Až jsem se bála, jestli to není průjem, ale dr. říkala, že to je asi z těch kapek. Tak jsem snížila dávku a dávám mu je obden, jinak dávám Sab jako vždycky. Rýma je snad už Ok, musím zaklepat, odsávám jen 2x denně, ráno a večer a je tam toho už minimálně, a teplotu už taky nemá.

Eli, psala jsi o reakci na očkování, no já se toho taky docela děsím, když měl Lukin teplotu i při rýmě, tak bůhví, jak to bude po očkování... už je to dobrý, Tadeášek už pak byl v pohodě, sirup zabral? A to Ti dr. řekla, jakej máš dát sirup, kdyby měl horečku? Prý jsou i nějaký čípky, kdyby sirup nezabíral...
To je dobře, že to prohýbání se zlepšilo. Aspoň myslím, že jsi psala o prohýbání, že?
Jinak pasení, no jsu z toho už trošku zoufalá, pořád na břiše řve, nesnáší to, hlaviščku občas zvedne, ale podle mě ji zvedá blbě, bo zvedá i nohy a ruce dává před sebe, takže se nezapírá... 😒 Jestli to někdy zvládne to pasení, to bude snad zázrak. A jestli vždycky jakýkoli pohybový nový dovednosti budou takovýhle, tak to potěš teda... 😝
Ale jinak je to naše sluníčko, když se směje, tak bych ho láskou nejradši snědla! Hrozně všechno pozoruje, bude asi hodně vnímavej mám pocit... včera si zuživě žužlal celou pěstičku, jinak cumlá paleček, už si sám od sebe vzal do ruky chrastítko, ale to byla asi nějaká haluz, podruhé to už neudělal. Hraje si s hračkama na hrací dece, s kolotočem, má i hrazdičku na postýlce, tak s tou si taky hraje... 🙂 A má rád lehátko, z něj se dívá na TV... 😀

Gábi, to je fajn, že rotaviry nepotvrdili, super. A s tím manželem, máš pravdu, to mě napadlo hned, jak to řekl... že si asi nedokáže zatím představit, že by mohl milovat i druhý dítě stejně jako Lukáška... ale ono to přijde. Snad.. 🙂 My ženský máme v srdíčku prostě mooooc lásky a chlapi to mají trošku jinak, jim to dýl trvá si tu lásku přiznat. 🙂
Jo a na teplákovečku se už moc těším, pak písni kam penízky. 😉

Beri, jak vám se kočko daří?

Stimulky, moc vám držím palečky!!!! Tfuj tfuj! Těhu bacily už neposílám, ale zato posílá pusu Lukášek, tak snad taky přinese štěstí. 😉 😵

Mějte se krááásně a opatrujte se, moc zdravím i Vaše miláčky!

jitulik24
15. únor 2010

Ahoj holky, tak mám skvělé zprávy🙂. Máme tři folíčky, dva napravo 20mm a 21mm a jeden nalevo 18mm. A další dobrá zpráva je ta, že žížalky si daly říct. Teď jich bylo 28 milionů a 60% pohyblivost. Minule 16 milionů a 53% pohyblivost. Prý to vypadá hodně nadějně. Ve ST jedu na opakovačku. To čekání bude opět nekonečné.

jitulik24
17. únor 2010

Ahoj sluníčka, tak čekám na druhou IUI. Folíci z prava už jsou někde na cestě a folík v levo ještě čeká na prasknutí. Sliznici mam 10mm. Dáši doufám že ti kontrola dopadne dobře, pak dej vědět.

jitulik24
17. únor 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 5xIUI, od 7/2 baští Clostík, 15/2 a 17/2 IUI držíme palce!!!
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - od 13/2 baští Clostík, 18/2 kontrola držíme palce!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj. KO 19/1 držíme palce!!!
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil všemi očekávaný Lukášek, 3360g, 52cm, moc moc gratulujeme!!!

beras
17. únor 2010

Ahoj sluníčka 😀 😀 😀 už jsem psala včera román a skoro u konce psaní byl najednou fuč 😠 😠 Jsem myslela,že mě asi klepne.Pak už jsem se nedostala ☹ .Jiti a Dáši tfuj,tfuj,tfuj
Leni nezoufej ☹ 😀 u nás je taky cirkus před spaním 😠 Fakt jen málo kdy usne v klidu.Jo teda v kočárku to ani necekne ale jinak prostě řve.Ale co hlavně,že v noci chrní a nedělá čurbes.Pořád usíná tak kolem šesté půl sedmé.Ted měl období,že se ráno o půl šesté pokadil a bylo vyspáno a pak je půl osmé a nabaští se a jde chrnět nanovo.To ještě někteří nejsou vzhůru po nočním spaní 😀 😀 😀 A porč ho nechceš přes den spávat na balkon.Já Toma vystrčím na dvůr a tam chrní třebas i tři hodiny 😀 😀 když se mu daří.Dnes teda má svůj den.Mrči jak koza .Ted je doma i berunka mají prázdniny tak tady na něj dělá opičky a když mazlíček zamrčí tak ho musí prej pochovat.A já se pak tady můžu opupinkovat,když jsou fuč 😀 Leni je možny,že ty kapky fungovaly jako projímadlo 🙂 ten baby calm Tomík než si na něj zvykl to měl taky tak.Teklo to všude 😀
Já jdu s Tomem do poradyn v pondělí.Dr. má s dětma prázdniny .Jinak paralen. čípky nám napsala při prvním očkování,že mu je mám dát raději než sirup.Ale opravdu pozor aby ta teplota byla .Jinak u nás televize taky vede. 😀 😀 😀 Nemá se to ale za klid to přece stojí 😀 😀 😀 😀 😀 Leni ,určitě bude manžel chtít ještě jedno ale chce to čas.Já jsem na tom byla podobně.Když měla berunka tak kolem dvou let tak jsem si taky nedokázala představit,že bych měla další a jí nemít na prvním místě. 😔 Ale pominulo to a jsou na prvním místě obě děti 😉 Eli a kolik vážíte.Já jsem Toma tak orient. vážila a má skoro 7 kf.No doufám,že už ted tak rychle neporoste at ho zachvilku unesu.Už ted mě bolej záda a manžel řekl,že to je tím prej,že mám starší občanku 😀 😀 😀 Milej 😠 mohl rovnou říct,že jsem stařena 😀 Tak berunky končím jdeme do vln,večeře a chrupanec.Pa 😀 😀 😀

beras
18. únor 2010

Ahoj sluníčka 😀 až bude ten náš lumpik zase někdy lumpačit tak si tady postěžuju 😀 .Večer usnul bez jedinyho brekotu a dnes je jak sluníčko. 😀 😀 No jo holt i muži mají své dny. 😀 😀 Jak říká manžel když si s Tomíkem povídají"chlapi sobě". 😀 😀 😀

daisy14
18. únor 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 5xIUI, od 7/2 baští Clostík, 15/2 a 17/2 IUI držíme palce!!!
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - od 13/2 min.stimulace, KO 20/2 držíme palce!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj. KO 19/1 držíme palce!!!
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil všemi očekávaný Lukášek, 3360g, 52cm, moc moc gratulujeme!!!

daisy14
18. únor 2010

Ahojky sluníčka!
Venku nám to taje, možná že jaro je za humny, už bylo na čase!

Já byla dneska na kontrole v Brně u nějaké maldé doktorky, moc sympatická jako všichni tam, že jo. Mám několik folíků, ale zdály se ji dost malé, proto kontrola v sobotu jestlii vůbec budou dál růst i po injekcích.A pak se uvidí.

Jituš, tak ať to vyjde, opatruj se!

lenajsek
autor
19. únor 2010

Ahoj sluníčka, jen na chvilku, moc držím palc Dáši, ať jí folíci krásně rostou a dají si říct a Jitce, aby se už konečně taky zadařilo...
Dáši, nebyla jsi u Vitouškové? Jestli jo, tak u ní jsem já otěhotněla... 😉

Malej usnul v korbičce od kočárku v naší pidi mini předsíni, ale tím stylem, že jsem ho musela uspat u prsu, pak honem strčit dudlík a k tvářičce plínku. Nevím, jestli někdy bude usínat v pohodě sám... ☹ Večer to stejný, zase zabral jen u prsa, furt kouká a máchá rukama a kope nohama.... nezmar! 😖 😀 😝
Včera jsem ho na chvilku dala ka balkón taky v té korbičce, tak do pěti minut byl tuhej. Ale ještě se mi zdá zima na to, aby třeba hodinu spal dopoledne venku a pak třeba hodinu a půl, dvě hodiny byl venku na procházce v kočárku... kurnik, já už chci jaro!!!

Beri, máš recht, sice to s tou TV asi není nejvhodnější, ale hlavně, že je klid.. 😀 U Lukina vede Kriminálka Miami, Ulice a zprávy. 😀 Prostě podvečerní program. 😀

Jinak i přes ty probiotický kapky je Lukin nadmutej jak koza chudák, dneska k ránu jak se vzbudil, tak jsem mu musela dát rourku, a to byla kanonáda... nechápu, kde se to v něm bere... přitom nic nadýmavýho nejím, tak já už fakt nevím... ale je fakt, že mě by nadýmala i samotná voda, kdybych pila jen ji a nic nejedla... Zkouším kombilaci probiotický kapky a Sab, ty probiotika jen jednou za dva dny, bo by fakt pořád jen kadil...

Jinak dneska došel od Gabči balíček, udělal mi obrovskou radost a Lukinovi taky, dvě teplákovky se Snoopym, čepička se Snoopym a pár hraček, co se Lukajdovi moc líbí... 😵
Gábi, díky moc!
Není nad to kupovat od známých... 😀

Jdu se rychle najíst, než se ten nezmar probudí, tipuju to tak za 15 minut, ale třeba příjemně překvapí... a pak jdeme s holkama ven na procházku, tak se těším. A pak na masáž.. 🙂 🙂 Manžel bude hlídat, já se těším, jak se zrelaxuju.

Krásnej pátek a pohodový víkend všem!!! 😉

moncato
20. únor 2010

Nazdar holky tak za měsíc mě čeká 3 IVF......tak držte palečky kolem 13, března jedu pro protokol... bojím, bojím...
¨
Monča

jitulik24
20. únor 2010

Ahoj Moni, tak to budeme držet palce, to si piš. Pak dej vědět ať tě můžeme posunout v tabulce.

daisy14
20. únor 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 5xIUI, od 7/2 baští Clostík, 15/2 a 17/2 IUI držíme palce!!!
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - od 13/2 min.stimulace, 24/2 OPU! držíme palce!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj. KO 19/1 držíme palce!!!
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil všemi očekávaný Lukášek, 3360g, 52cm, moc moc gratulujeme!!!

daisy14
20. únor 2010

Ahojky, sluníčka, tak se hlásím z kontroly už doma.
Tak folíky rostou, zatím jsou krásné sice jen 2, ale snad ty ostatní povzbudí ještě dvě injekce a dorostou. 🙂 OPU je naplánováno na středu ráno, uff, tak už aby to bylo za mnou 🙂
Mějte se hezky, já jdu spočnout, byl to dlouhý den.Ahoj

lenajsek
autor
21. únor 2010

Ahoj sluníčka, krásnou pohodovou neděli, konečně u nás vysvitlo sluníčko po hrozně dlouhé době... 🙂 Dneska chceme jít s manželem a Lukinem na oběd, tak se těším... 🙂

Dáši, moc moc držím palečky, aby to folíci dohnali a pak byla krásná úrodička! Na středu mooc držím palečky!!! Je to šťastný datum, 24/2 má můj super dědeček narozeniny a my jsme se 24/2 s manželem zasnoubili, tak to bude určitě šťastný datum i u Tebe. 😉

Moni ahojky, taky budu moc držet palečky, do třetice všeho dobrýho!!! 😉 A 13/3 je taky šťastný datum, loni v pátek 13/3 jsem poprvé našla na testu //, takže třináctka taky nosí štěstí... 😉
Pak nás informuj, jak to vypadá a pokračuje... 😉

Jiti, Tobě taky držím palečky, ať se konečně zadaří.

Všechny moooc zdravím, písněte jak se máte, já se jdu věnovat chlapům... páá sluníčka!

jitulik24
21. únor 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 5xIUI, od 7/2 baští Clostík, 15/2 a 17/2 IUI držíme palce!!!
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - od 13/2 min.stimulace, 24/2 OPU! držíme palce!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj. 3 IVF kolem 13/3 držíme palce!!!
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil všemi očekávaný Lukášek, 3360g, 52cm, moc moc gratulujeme!!!

eliis
23. únor 2010

Ahoj holky,
jaký jste měly víkend? U nás byla na celý víkend návštěva, tak bylo veselo. Po dlouhé době jsem se pořádně zasmála...no bylo to fajn. Prostě každé vybočení z toho všedního stereotypu je super. Jinak je u nás moc hezky, svítí sluníčko a sníh pomalu taje. Už se nemůžu dočkat jara. Tento týden bude taky celkem rušný. Včera jsme měli návštěvu, dnes večer jdu cvičit, zítra jdu k našim, ve čtvrtek jdu na endokrinologii a hned to spojíme s návštěvou, v pátek pojedu za kamarádkou, v sobotu budu asi doma a v neděli mamka oslavuje ty narozeniny. Aspoň se nebudu nudit.
Leni, dodatečně přeji vše nej ke svátku. Mrzí mě, že LUkáška stálé trápí bříško. Mě teda ty probiotika moc nepomohly. Zkus si koupit ty kapky Baby Calm. Jsou fakt super a hned nám zabraly. S tím uspáváním je to boj,co? Ale snad se to brzy zlepší. Já teda neuspávám ani u prsa ani na rukách. Tadeáška položím do postýlky (mám jí přiraženou k posteli), lehnu si k němu a dám mu ruku. ON se přitulí a za chvilku usne. Nejlepší by bylo, kdyby se naučil usínat sám, ale i tak je to super.
Beri, tak jak jste dopadli v poradně? Tadeášek měl ve 4 měsících 7,1 kg a 64cm. Na další očkování jdeme 9.3., tak jsem zvědavá kolik zase přibral. JInak zádá mě teda bolí děsně. A né jen záda. V poslední době mě čím dál víc bolí chodidla. Ráno se nemůžu skoro rozejít....připadám si jak stará babka. A teď už mě bolí skoro celý den. Asi s tím budu muset zajít k doktorovi. Prý to bývá od páteře nebo se bortí klenba. Tak uvidíme. A co už všechno Tomášek umí? Mohla by jsi zase přihodit nějaké fotečky, ať se můžeme podívat, jaký už je Tomášek chlapák. Beri, jak to máš s kojením v noci? Malý se budí dost často.....a to by prý od půl roku mělo dítě spát celou noc. To se nás asi netýká. Možná se to zlepší, až bude na noc baštit kaše. Kdy budeš začínat s příkrmem? Počkáš až do ukončeného 6 měsíce?
Jiti, tak jak se cítíš? Doufám, že se šetříš a hladíš bříško.
Dáši, na zítra ti budu držet pěstí. S tím datem má Lenča pravdu, zítra má i moje mamka narozeniny. Tak se drž!
Mončo, tak to je super, že jsi se rozhodla jít do dalšího IVF. Moc ti budu držet pěstí. A 13.3. je krásné datum.
Je fajn, že se tady něco děje. Už potřebujeme nové těhulky a teď jede těhuvlna, tak doufám, že se na ní svezete.
Holky, všechny vás zdravím. Mějte se. Papa

beras
23. únor 2010

Ahoj sluníčka 😀 tak včera v poradně 7kg a 65 cm 😀 Naočkováno a dnes je opět jako šípková růženka 😅 .Teplotku nemá tak sand ani mít zase nebude.Příští měsíc bude jen očkování a poradna v 6 ti měsících.Jsem dnes tetě ráno říkala co mu to píchla,protože včera večer měl záchvaty smíchu 😀 tak nevím jestli místo hexy nedostal nějakou naředěnou trávu 😀 😀 😀 Taky už se těším na jaro.Už je to ted o něčem jinym jak vykoukne to sluníčko 😉 Eli Tomík se přetočí z bříška na záda ale to je samo lehčí jak zpět .Že,jo?No ale včera už nám borec dokázal ,že nemůže nikde zůstat ležet sám ,protože už byl skoro ze zad na bříšku.Jinak už se nemůže dočkat až bude sedět,protože to co dělá je děs. 😀 😀 😀 V lehátku se zapírá loktama a snaží se předklánět do předu.V neděli ho manžel posadil do rohu na sedačku,teda ho tak opřel a Tomík za chvilku zapírání letěl po kebulce dopředu 😀 😀 😀 Manžel samo seděl u něj.Příkmy budeme začínat až v těch 6 ti měsících.Jinak úplně bojkotuje flašku.Plive jí a navaluje se mu.Tak pak na čajík koupím ten hrnek od Aventu.V noci je to u nás takhle.Večer se nají před šestou a jde spinkat.Pak jí kolem deváté ,kolem půl noci a o půl čtvrté.Prostě jen málinko kojenejch dětí vydrží spát celou noc bez jídla.Třebas včera večer ale to asi díky očkování jedl večer o půl deváte a pak v jednu.Hlavně,že se nají nebo někdy má jen žízen a chrní dál. 😀 T

jitulik24
23. únor 2010

Ahoj Eli, cítím se no už 5 den od IUI mě hodně bolí podřišek a začala mě trochu pálit prsa, tak uvidíme co z toho bude🙂. Kéž by i mě zasáhla těhu vlna😉. Dnes jsem byla u kadeřnice a ta je ve 29tt, tak jsem jí prosila o těhu bacilky😀. Dáši držím na zítřek palečky, určitě napiš jak jsi dopadla. Přeji všem krásný večer.

lenajsek
autor
24. únor 2010

Sluníčka ahoj, jen v rychlosti, dneska dopoledne nemám moc času, malej je protivnej, teď na chvilku vytuhl, ale za chvilku jdeme k dr. na očkování a knotrolu.
Tak jsem jen chtěla Dáši popřát moc štěstíčka na dnešní OPU, ať tam má krásnou úrodičku a ať se pak krásně oplodní! Pak Dáši písni, myslíme na Tebe!!!

Pěkný den všem, pak se ozvu co u dr.

Eli a Beri, máte teda chlapáky, jen co je pravda! To Lukin bude v tolika měsících co máte kluky, mít určitě míň...

Pááá!

daisy14
24. únor 2010

Ahojky, sluníčka!
tak už jsem doma, i vyspinkaná 😀 Máme zase 2 vajíčka, no pro mě nic moc, ale doktor byl s nimi spokojený, sliznice krásná, všechno prý OK. Tak teď musí kouzlit v laboratoři, ať máme i dvě embryjka. 🙂 Díky za držení palečků, snad budou i zítra samé dobré zprávy.

Jituš, opatruj se, jaro se blíží, dneska to sluníčko pořádně rozbalilo, aspoň tady u nás 🙂

Holky, vy teda máte kluky šikulky, strašně to letí.

Mějte se fajn, zase se ozvu co a jak. Ahoj.

lenajsek
autor
25. únor 2010

Ahoj sluníčka, je u vás taky tak krásně? Tady jo, už se těším ven... 🙂
Tak udávám míry a váhu ze včerejška na kontrole - ve třech měsících 5670g a 64,5 cm 😀 . Je to šílenej dlouhán a taky váha je fajn, tak mu evidentně moje mlíčko stačí, i když co u toho vyvádí, to je na román... 😝 😀 Už se těším jak s kojením skončím, bo někdy je to fakt o nervy.
Dr. včera neočkovala, bo Lukin byl od rána protivnej jak trn v pr..., snad nejvíc za celou dobu co je na světě, tak jsme se s dr. domluvily na očkování příští měsíc, stihne se to vše v pohodě.
Jinak je to potvůrka malá, ukázala jsem dr. jak se vzteká u pasení koníčků a to jsme ho měly vidět, krásně se zvedl, koukal na dr., držel hlavičku, opíral se o ručičky... to říkáme s manželem furt, že je to náš herec, že se předvádí... 😀 😀 Tak to prostě nehrotím, budu ho dávat na bříško každej den na chvilku, jinak ho budu nosit na tygříka a nebo si ho dám bříškem na nohy, když budu mít nohu přes nohu, tam taky zvedá hlavičku.
Dneska si jdem vyzvednout do lékárny homeopatika na ty větry, probiotický kapky už asi dávat ani nebudu, bo zelenou stolici má i bez nich a akorát by ho to zase projímalo.
Dneska spal celou noc, jsem nechápala, pak ještě hodinu a půl dopoledne, to je rekord doma, jinak tak dlouho nikdy nespí. Budem chodit víc s kočárkem ven, aby víc spal, spí hrozně málo přes den a pak je prostě protivnej...

Už zase natahuje, tak jdu za ním...

Dáši, moc držím palečky, aby se krásně oplodnily obě dvě vajíčka a byly z nich krásný emrbyjka!! Pak dej vědět, ju? 😉

Jinak Eli a Beri, kluci vím rostou jako z vody... 🙂

Eli, to mě mrzí že Tě bolí nožky, snad Ti dr. něco poradí a nebo nějaká masáž pomůže...

Kočenky, jak to vidíte s nějakým případným srazíkem v Olmiku? Moc ráda bych vás viděla... 😉

Jdu za tou naší žížalkou, krásnej pohodovej den!!! 😉

daisy14
25. únor 2010

Ahoj holky, tak máme 1 embyjko 🙂 😒 No snad do zítřka vydrží, jedeme si pro něj hned ráno, tak se pak ozvu.

Leni, máš doma pěknou žížalu 😀 vážně dlouhán!

daisy14
26. únor 2010

Ahoj holky, tak jsme si toho jednoho bojovníčka přivezli domů 🙂 A teď bude dlouhá čekanda, testovat mám až za 14dnů.

Mějte se hezky, jdu se natáhnout po té cestě z Brna.

lenajsek
autor
26. únor 2010

Dáši, moc moc držím palečky!!!! Ať se zadaří, na otěhotnění stačí jedno embryjko... 😉
Opatruj se, pohlaď bříško a šetři se!

Jiti, taky držím palce!

Letím, poslední dny jsou jakýsi náročný, dnešní noc byla extrém, snad bude líp... Lukina asi hodně trápí bříško a zažívání, už máme kapky Hylak a homeopatika proti nadýmání, snad něco z toho pomůže... a v pondělí pro jistotu doneseme dr. výtěr z končeníku a odebraný vzorek stoličky na rotaviry... snad se nic nepotvrdí, ale chci mít klidný spaní.

Krásný víkend všem sluníčka, snad vykoukne, dneska tady lije a lije... 😒

eliis
27. únor 2010

Ahoj holky,
přeji vám hezký víkend.
Dáši moc ti držím pěstí. Hlavně se šetři a odpočívej.
Jiti, tak jak je?
Holky, jsem moc ráda, že se tady zase něco děje. Jen doufám, že se během pár dnů přesunete v postupce nahoru.
Beri, Tadeášek se taky pořád přitahuje do sedu. Prostě chce na všechno vidět. S tím přetáčením jsme na to stejně. Tajda se na záda přetáčí už dlouho, ale někde jsem četa, že u tak malých dětí je to spíš náhodně. Z bříška na záda se neučí přetáčet až kolem 8 měsíce. TAk nevím....ale jinak se přetáčí na bok, jak na bříško, tak na zádech se točí dokola a při tom si vezme do ruky hračku, kterou cestou potká 😀 . Taky už se zajímá o své nohy.... myslím, že to nebude dlouho trvat a bude si je dávat do pusinky. Jinak je Tomášek taky pořádný chlapák. A s tím očkováním ti závidím....my jdeme na očkování 9.3. a už teď se hrozím té teploty.
Leni, moc mě mrzí, že Lukáška tak moc trápí bříško. Snad vám ty kapičky brzy pomůžou a z těch vzorků se nic nepotvrdí. Jinak Lukášek je fakt hodně dlouhý. Asi bude hrát basket... 😀 Z toho pasení si nic nedělej, ono se to poddá a LUkášek se to brzy naučí.
Jinak jsem holky neodolala a zkusila dát Tajdovi kaši. No kdyby mohl, tak to sní i s tou miskou. Ale měla jsem strach tak jsem mu dala ani né čtvrtku (zbytek dojel pes 😀 ). Lžičkou umí jíst krásně a vůbec nic mu z pusinky neteče. Asi to bude fakt jedlík. Další kaši už mu dávat nebudu a začnu radši tou zeleninou. JO a flašku už taky nechce. Hrnek od Aventu mám, tak to pak zkusím. Beri, ty dáváš Tomáškovi čajík? Nebo jsi to jen chtěla zkusit?
NO nic, jdu se osprchovat a půjdu se věnovat malému. Zítra jdeme k našim na oběd (mamka měla narozeniny), tak jsem ušetřena vaření. Mějte se pěkně a užijte si neděli. papa

jitulik24
27. únor 2010

Ahoj Dáši, držím palce aby to dobře dopadlo😉. Chci se tě zeptat, kolik tě ta IVF s clostikem stála peněz? A když jsi přecházela z Fertimedu do Reprofitu potřebovala jsi nějakě papíry z předchozího CARu nebo si udělali v Reprofitu všechno znovu? Díky za odpověď.

jitulik24
27. únor 2010

Holky vidím to bledě jsem 12 a 10 den od IUI a test je negativní. Pořád mi vrtá v hlavě proč se mi po té revizi nedaří otěhotnět když to šlo. Nějak tomu nerozumím co se mohlo stát. Nějak přestávám doktorům ve Fertimedu věřit. Po minulé IUI jsem krvácela, tak šikovně mi jí doktor udělal. Takže ještě jedna neúspěšná IUI a volám do Reprofitu.

jitulik24
27. únor 2010

Před hodinou jsem psala do Reprofitu dotaz a dr Machač mi během chvíle odpověděl, tak to hledím jak puk 😲 😵 . Počkám jestli MS přijde a pak se objednám do Reprofitu, kašlu na Fertimed 😠 . Doufám, že to bude změna k lepšímu.

daisy14
28. únor 2010

Ahoj holky, díky za držení palců!
Jituš, neházej flintu do žita, chvíli ještě vydrž. A pokud to nevyjde, Reprofit doporučuji všemi deseti!!!
Jinak co se týče ceny, tak minimálka stojí 10.000,- a k tomu léky, které si už musím platit a k tomu další nadstandarty, které mít musíme, jako ICSI 1000,-za 1vajíčko. Ale celkem nás to stálo 13600,- což je pro nás rozhodně přijatelnější než jedno IVF, které by nás stálo asi 50000. Takže tak.

Holky přeju hezkou sluníčkovou neděli! Ahoj.

jitulik24
28. únor 2010

Dáši a ještě jeden dotaz. To ICSI je nutné? Moc ti děkuji za odpovědi 🙂