= Sluníčka = (z Neplodnosti)

lenajsek
23. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Ivetka (Reprofit), 39tt, čeká chlapečka, vše OK, TP 1/7 - držíme palce!
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, screening, OK, tripple testy OK
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, screening OK, velký UZ 25/6, KO 26/6
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 19tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Supitko (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Dáša - na podzim bude znovu bojovat
Tiuška (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!! 😵

eliis
30. dub 2010

Ahojky,
Leni, gratuluji Lukáškovi k 5-ti měsícům. Strašně rychle to letí...Doufám, že se Lukáškovi bude ve sporťáku líbit. Tajda už taky jezdí ve sporťáku, ale on má kočár spojený se spaním a tak stejně nekouká. Naštěstí ten náš jde dát do lehu. Jinak jsou koukla na fotky a Lukášek je fakt krasavec. Opravdu se vám povedl. S tím kouřením máš pravdu. Je koza, ale když já se na to tak těšila. Po druhém dítěti se k tomu už vracet nechci.
Jiti, a kdy ty máš kontrolu? Dle postupky jsem to nějak nepochopila.
Za chvilku dorazí manža, tak se těším až mu předám Tajdu. Za celý týden toho mám fakt dost. Kašel i rýmu má pořád a tak je namrzlý. Dnes ho ale dám na chvilku mamce na zahradu. Musí se taky nadýchat čerstvého vzduchu a já si potřebuji nakoupit. Tak ho nechci tahat po obchodech. ¨
Holky, užíjte si víkedn. Prý se má počasí pokazit, tak snad jim ta předpověď nevyjde. Mějte se pa

jitulik24
1. kvě 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Reprofit) - 6x IUI. 27.4 clostík, KO 4.5

* Sluníčkové snažilky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - 3minimálka někdy v dubnu, květnu - bojuju!

Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Moncato - (Reprofit) - přemýšlí o adopci i tak držíme palce!!!

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil všemi očekávaný Lukášek, 3360g, 52cm, moc moc gratulujeme!!!

lenajsek
autor
2. kvě 2010

Ahoj kočky, pěknou neděli přeji! Tak u nás na to, jak hlásili že bude pršet, byl včerejšek super a dnešek taky, ale až odpoledne, dopoledne bylo ještě zataženo. Ale příští týden má prý pršet, tak nevím.

Lukin je ve sporťáku nadšenej, dokonce tam spí třeba 2-3x po sobě, včera spal hoodně dlouho, až jsme si mysleli, jestli nemá spavou nemoc... 😀 Vůbec nepláče, kouká, povídá, směje se... je prostě spokojenej. Jen nevím, jestli bude ještě kolem 15°C, jestli ho nedám ještě občas do hluboké korby. Uvidíme, třeba když mu dám lacláče a teplejší oblečení a deku s nánožníkem, tak už hluboká korba nebude potřeba.

Eli, díky za gratulaci. 🙂 To je fajn, že jde váš sporťák do lehu. Máte ten sporťák z té trojkombinace, Dorjana myslím máte, že? Nebo něco jinýho? Teď už nevím.

Beri, co vy máte za sporťák, taky z kombinace, Dorjan?

Jinak díky moc za info o těch autosedačkách, má vůbec význam abych se dívala na nějaký recenze, když Vy to už máte všechno proštudovaný a víte, že Römer je nejlepší? A kdy budete dítka dávat do jiné sedačky, asi až budou úplně sedět, že? A teď jak máte dítka ve vajíčku, už jim asi čouhají nohy, že? Lukinovi čouhají, vypadá to srandovně. 🙂

Eli, s tím kouřením... předpokládám, že nekouříš před malým, dáš si příležitostně... jako je to škoda, já teď sice tvrdím, že nechci znova začít, ale kdo ví jak to bude... když se mě na to třeba ségra ptá, tak jí řeknu, že nechci začít, ale nikdy neříkej nikdy, že... je to hnusnej zlozvyk a teď se proklínám, že jsem s tím kdy začala. Ale kouřila jsem dlouho, od 16ti a poslední cigaretu jsem si dala loni v lednu... Ale kvůli malýmu fakt nechci začít a vlastně i kvůli sobě. Ale chutě teda někdy mám pořádný, zvlášť když se doma třeba pohádáme, nebo mě zlobí Lukášek... Takových situací ještě bude, zvlášť, když pak nebudu kojit a dám si třeba vínko... 😝 😀

To mě mrzí Eli, že je Tadeášek nějakej nachlazenej, snad ho to brzo přejde.

Beri, jak vám se daří s Tomíkem? 😉

Jiti, držím palce na IUI, třeba bude poslední... 😉

Moni, jak Ty se cítíš... je to už lepší kočko? Myslím na Tebe...

Mějte se krásně, pěkný nedělní podvečer a večer přeji a páá!

Joo, a včera se Lukinek poprvé otočil ze zad na bříško. Sice jen jednou, od té doby se zase přetáčí jen tak napůl, že si nechává pod sebou tu ruku, ale i tak si myslím že je to úspěch. Určitě to brzo zase zopakuje.

Pááá!

beras
3. kvě 2010

Ahoj sluníčka 😀 ,no dnes to vypadá na déšt a ta předpověd na celý týden je taky hnus 😝 .V sobotu jsme chtěli dělat makrely ale pořád poprchávalo a odpoledne svítilo sluníčko tak nakonec byl jenom kabanos 😀 Díky tomu,že byl manžel v pátek na školení v Brně tak je nestihl nachystat.Jela zase ta jejich povedená partička 😀 😀 tak dorazil o půl druhé 😀 😝 a na šest si natočil budíka ale Tomík ho převezl a chrněl až něco po sedmé se vzbudil. 😀 Do té Ameriky letí někam do Davidsonu nebo jak se to tam jmenuje.Prý se tam někde dělá Harley .Budou tam týden 😀 nejdřív to bylo na čtrnáct dní ale už ted dělají na tom projektu tady tak se to zkrátí.Doufám ,že tady tza tu dobu nezešedivím .Z Toma ne ale z té naší nádhery 😀 v pátek jsem se vytočila hned ráno o půl sedmé a měla po náladě celej den. 😝 Ale nevím jestli se něco v ní hnulo a nebo na chvilku povolila puberta je jak beránek 😀 😀 Včera jsem si udělala pracovní odpoledne.No myslela jsem si ,že to budu mít za dvě hodinky ale ouha.Manžel mi nanosil věci co jsem měla schovany po beruně ,že to přeberu a co budu moct dát Tmíkovi na zahradu a na písek.No pár tepláků a mikinek jsem našla 😝 sice červeny ale na písek dobry .Dvě igelitky mám nachystany pro kámošku at si z toho neco vybere a 3 pytle zavezu tady k nám něco jako charita tak se budou nějaky děti mít dobře 🙂
Leni 😉 to je dobře ,že se Lukáškovi ve sportáku líbí .Mě jde dát do lehu ten Dorjan.Eli má Baby smile .Zatím jinej sporták neplánuju.Jestli bude Tomík jako beruna tak ta chtěla pořád chodit 😀 ,tak u nás nebyl využitej vůbec.Mám dobry polohovací golfky tak na výlety a tak budou ty. 😀 Stejně když dáme kočár do auta tak nemůžu an pořádně nakoupit,protože je plnej kufr kočáru 😝 Leni určitě mu ve sportáku zima nebude.Neboj 😉
Eli,teda střevní problémy řádějí pořád.Fakt už to je letos nemožny.Hlavně at se to vyhne Tadeáškovi ,protože většinou to chytne celá rodina.To ti věřím,že toho máš plny kecky ,protože to má co člověk dělat aby přežíval natož se starat o prcka 😝 Tomík se naučil kašlat 😀 astrašně ho to baví 😀 Řenu Tomi zakašlej a už kucká a řehtá se tomu když ho lituju jak je nemocnej.Beunky mějte se a pište.Pa

jitulik24
4. kvě 2010

Ahoj sluníčka, tak mám za sebou kontrolu v Reprofitu. Mám dva folíky 17mm. Zítra dopoledne si musím píchnout Pregnyl. Jsem z toho hodně vynervovaná, nikdy jsem do sebe nic nebodala, tak snad to zvládnu. Ve čtvrtek mě čeká IUI ve fakultce. Snad už to dopadne dobře. Docela mě překvapil Machač, když jsem po něm chtěla Utrogestan a on mi řekl že není potřeba.

jitulik24
7. kvě 2010

Ahoj holky, tak už mám za sebou celkově 7 IUI a 1 IUI ve fakultce v Olomouci . Musím říct, že sestřičky i doktorka co mi dělala IUI na mě udělaly dojem, byly velice hodné . Akorát jsem tam musela čekat hodinu a čtvrt než jsem přišla na řadu . Ráno manžel odevzdal žížalky a já tam měla být na půl dvanáctou, bohužel manžel se nemohl uvolnit z práce, tak mě tam vezl taťka . Po cestě tam se mě ptal, co jsme si objednali, tak jsem řekla že manžel kluka a já holku . Cestou nazpět se snažil objíždět všechny díry na silnici, jen aby to byl pro žížalky co nejpohodlnější a nepluly jiným směrem . Večer mě manžel pozval na večeři, tak snad se ta situace u nás zlepší a co nevidět budou na testíku //

jitulik24
7. kvě 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Reprofit) - 6x IUI. 7 IUI 6.5 držíme palce!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - 3minimálka někdy v dubnu, květnu - bojuju!
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Moncato - (Reprofit) - přemýšlí o adopci i tak držíme palce!!!

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil všemi očekávaný Lukášek, 3360g, 52cm, moc moc gratulujeme!!!

eliis
7. kvě 2010

Ahoj holky,
konečně mám chvilku čas, tak vás jdu pozdravit. Tento týden byl dost náročný a tak už se těším, až dnes přijede manžel a budu moct na chvilku vypnout. V pondělí jsem byla s malým u doktorky, protože se ten kašel vůbec nelepšil. Dostal antibiotika a další sirup na kašel. Jenže z těch sirupů a antibiotik začal tak 20x denně kakat. Ze začátku byla ta stolice hodně hlenovitá a tak se samozřejmě pěkně oprudil. Takže po každém uprdnutí chudák plakal, že ho to bolelo. Takže na dupku teď vůbec nepoužívám vlh.ubrousky a raději jí umývám a mažeme imazolem. Dnes už to má konečně lepší, tak snad už se to brzy zahojí. Bylo mi ho fakt líto....párkrát jsem ho nechala i na nahatého, ať mu ta dupka větrá, ale vzhledem k tomu, že je nemocný, tak to bylo fakt jen na chvilku. A stejně se pak počůral a plakal znovu, protože ho to štípalo. NO byl to boj, ale konečně na to nebudu sama, tak to bude veselejší.
Jiti, ve fakultce je to děs!!! Chodila jsem tam do rizikové poradny a už nikdy víc. To čekání bylo strašně....čekala jsem tam třeba i 3 hodiny. 😖 Každopádně ti moc držím pěstí, aby to už byla tvá poslední IUI. Večeři si s manželem užíjte. Taky bych někam zašla.
Leni, jsem ráda, že se Lukáškovi ve sporťáku líbí. Znám hodně miminek co v korbě plakalo a jak se dal sporťák byl klid. Tak ať vám to vydrží a Lukášek je v kočárku spokojený. Jinak děkuji za video, je opravdu úžasné!!!! S tím sáčkem je to dobrý nápad, tak to taky musím vyzkoušet. Lukášek je šikula, že už se přetáčí. Tadeášek v té době taky začal. Od té doby ho nemůžu dát po jídle na zem, protože je hned na bříšku a pak se poblinká. Co se týče toho kouření, tak samozřejmě nekouřím před malým. Doma jsme s manželem nikdy nekouřili a chodili jsem buď ven nebo na balkon.
Beri, tak Tomík se naučil kašlat? To musí být sranda. A jak to u vás vypadá s lezením? U nás je to pořád stejné. Sem tam se mu podaří dostat se na čtyři, ale to je tak vše. Taky se ho už snažím něco naučit - paci paci, jak dělá čertík, jak se máš, udělej pápá....a zatím se mi jen směje. Když se ho zeptam jak se máš, tak začně něco s těma rukama dělat, ale na tak tak všelijak to zatím nevypadá. 😀 Samozřejmě má rád, když si hrajeme na kuk a děláme berany, berany... No je to sranda. Někdy bych ho fakt umačkala....nejhezčí je, když mě obejmě kolem krku a začne mi dávat pusinky - nebo mi okusuje bradu.
JInak teď holky válčím s prsama. Ten dostinex co mi dala doktorka moc nezabral a prsa mě pořád bolela. Dokonce jsem v nich měla i hrudky, tak jsem musela nakoupit tvaroh a snažím se s tím něco dělat. Teď je to trochu lepší, ale začalo mi třeba ráno téct mléko a když se mi o prsa opře malý tak to fakt bolí. 3x denně prsa ve sprše nahřívám a snažím se něco odstříkat. Ale nevím, jak se mi podaří tu laktaci zastavit. Je to asi běh na dlouhou trať. Kdyby jste věděly jak na to, tak pisněte.
Holky, mějte se pěkně, užíjte si víkned (snad bude lepší počasí) a hlavně pište. pa

eliis
7. kvě 2010
lenajsek
autor
7. kvě 2010

Ahoj kočky, dneska není nějak moc čas, tak jen v rychlosti zdravím, odpoledne půjdem s holkama a dítkama ven, tak se těším, snad už to škaredý počasí je pryč. Ještě se rozmýšlím, jestli vezmu hlubokou korbu nebo sporťák, uvidíme. Ale asi sporťák to vyhraje.

Zítra jedem do Vyškova a jdu si konečně zaplavat, koupila jsem si plavky, do kterých se vlezu, tak hurá. Radek bude vozit Lukinka v parku a pak půjdem k taťkovi na oběd. Už se moc těším, jak vypnu. 🙂

Eli, gratulace Tajdovi k 7 měsícům. 😉 Letí to. Mrzí mě, že máte takové potíže... ☹ Snad mu bude brzo líp a kašel přejde a nebude muset brát atb ani ten sirup a upraví se i zažívání a pak přestanou ty opruzeniny... Bepanthen nemáš?
S těma prsama mě to taky moc mrzí, nezkoušela jsi ty homeopatika? Tak snad se to mlíčko přestane tvořit... jsem myslela, že to je rychlejší proces, že když není poptávka, tak nebude ani nabídka.. ale asi se tam pořád něco tvoří, co... snad bude brzo líp. Hlavně už na to nebudeš sama.
Fotečky suprový. Tajda má teda tolik Lamaze hraček, to je něco. 🙂 A vůbec má tolik hraček, to Lukin zdaleka tolik nemá... nikdo nám hračky nekupuje a já jich taky moc nekupuju, jsou docela drahý...

Jiti, držím palce, ať to vyjde.

Beri, taky vás zdravím!

A ostatně všechny sluníčka.

Musím jít, Lukin se zase rozčiluje, že už nechce být na bříšku... 😝 Pááá!

lenajsek
autor
7. kvě 2010

A pěkný pohodový víkend!

jitulik24
12. kvě 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============
Verča07- druhé těhu přirozeně, gratulujeme a držíme palce!!!

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Reprofit) - 6x IUI. 7 IUI 6.5 držíme palce!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - 3minimálka někdy v dubnu, květnu - bojuju!
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Moncato - (Reprofit) - přemýšlí o adopci i tak držíme palce!!!

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil všemi očekávaný Lukášek, 3360g, 52cm, moc moc gratulujeme!!!

lenajsek
autor
12. kvě 2010

Ahoj sluníčka, kde jste kdo?
Jiti, držím palečky, ať to byla poslední IUI! 😉

Veru, jak Tobě se daří těhulko? Zvládáš všechno? Opatruj se a pusu Toníkovi! 😉

Beri a Eli, jak vám se maminky daří? Eli, co Tajda, už nemá takovej průjem, je to už lepší? Snad jo...
Beri a co vy, jak se daří? 😉

A co ostatní sluníčka, jak se máte?
My fajně, jen teda nám Lukinek spadl z postele, překulil se na bok a pak na bříško a byl na kraji, tak spadl... ☹ Má bouličku na čele a začíná mu trošku žloutnout, bude tam asi modrák... pro jistotu jsem s ním byla u dr. a vypadá vše OK... teď už budeme o 1000% opatrnější.. krve by se v nás nedořezal! Už je hrozně pohyblivej, byla to vteřina, co jsem se otočila zády k němu otevřít okno... ☹

Páá, snad jste všechny v pohodě. Mějte se!

eliis
12. kvě 2010

Ahoj holky,
tady to nějak v poslední době vázne. 😖 ¨
Beri, kdepak se nám touláš? Snad jste v pořádku....
Leni, dívala jsem se na FB a nový účes ti moc sluší. Já se taky už musím objednat a něco s tou hlavou udělat. Mám už pěkný odrust. Co se týče těch hraček, tak jich zase tak moc nemáme. Od lamaze máme vlastně jen 3 - žirafu, světlušku a lvíčka. My jsme taky moc hraček nekupovali. Většinu dostal, tak jsem ráda. Ale už musím nakoupit nějaké nové. Tyhle už ho moc nebaví a ani se mu nedivím. S plyšákem si ještě moc nepohraje a tak mu je asi schovám na později. Chtěla bych mu koupit pejska od Fisher Price, zatloukačku, nějaký ten jehlan...no je toho hodně, tak to musím projít. Jinak s prsama stále válčím. Na homeopatika jsem se ptala v lékárně a nebyli schopni mi nic poradit. Ale zkusím si nějaké vyhledat na netu a ty by mi pak objednali u nás v lékárně. Nebo nevíš o nějakých? Teda s tím pádem mě to mrzí. Ještě že se nic nestalo. Boule brzy splaskne a modrák taky nebude dlouho. Ani se nedivím, že jsi byla vyděšená. Mě se to teda zatím nestalo. Malého raději nechávám na zemi nebo když už v posteli, tak jedině uprstřed mezi peřinama.
Jiti, tady držím pěstí aby už ta IUI vyšla. Tak se šetři.
Jinak Tadeáškovi už je dobře. Včera jsme byli na KO a je v pořádku. Jen jsem se zapomněla zeptat, zda už můžeme zase začít chodit na plavání. NO zítra to asi ještě vzdám, ale další týden už snad půjdeme. Jen já jsem musela vypustit cvičení. Dost mě zlobí koleno a po cvičení je to katastrofa. Nemůžu pak skoro chodit, tak jsem se objednala na ortopedii a uvidím co mi řekne. Snad to bude nějaká blbost a budu se moct ke cvičení vrátit.
No nic, musím končit. Za chvilku dorazí návštěva. Tak se mějte pěkně. papa

beras
13. kvě 2010

Ahoj sluníčka , 😀 😀 😀 😀 jsem živá a zdravá jen toho času je nějak čím dál tím mín 😝 Ten náš andílek je hotovej čertík.Včera jak pršelo tak nebyl na spaní v kočárku a odpo. spal 2*20 minut 😝 Tak než jsem stihla zasednout tak už sebou šil.No a pravda když s ním sednu k počítači tak se hned sápe po klávesnici 😀 Eli kukla jsem na fotečky a krásny.Taky nějaky zase přidám.U nás teda hračky asi takhle 😀 máme taky pejska lamaze a Tomík mu hryže tu jeho šustící kostičku co má v tlapca.Jinak různy kroužky a štěrchátka to je na chvilku a pak s tím mrskne.Naučil se házet z hračkama hod daleky 😀 Včera jsem mu dala od jogurtového mlíka lahvičku která je červená a do ní jsem dala čtyři fazole a vršek zakápla lepidlem.Super hračka a zadarmo 😀 😀 Jinak u nás jede vařečka s miskou to do toho pere jak bubeník 😀 .Už mám vytaženy kostky tak stavíme komíny a vkládačku a dostal ještě jednu od Lega tam jsou větší kostky co se dají stavět na sebe ale nejdřív pěkně každou ochutná a pak s ním mrskne do kyblíku at je trochu rachot.Jo a Tomík překvapil a už chmatl po flašce 😀 😀 tak si večer v šest dá kaši a po sedmé jak jde spát takl to zazdí mlíkem a krásně chrní.V noci se mi ho někdy podaří oblbnout čajem ale jak začne sebou víc mlet tak dostane prso 😀 Eli ty si teda s těma prsama užíváš ☹ Kámoška měla taky problém to zastavit tak jí dr. ještě doporučila hodně prsa stáhnout .Tím jak jsou staženy tak se prý taky přestane tvořit mlíčko.Leni 😲 teda Lukášek si hraje na paragána 🙂 .No není to sranda taky kolikrát si říkám jenom se otočím ale radši ho vezmu ,protože ta jejich rychlost je nevypočítatelná.Jdu dovařit Tomíkovi oběd .Dnes má špenát,brambor a kuřecí.Když bude večer čas tak nakouknu.Pa 😀 😀 😀 Jo a to počasí už mě pěkně se.. 😠 😎 😠 😎 😠 😎 😎 😠 😀

daisy14
14. kvě 2010

Ahojky sluníčka, jak vidím taky Vám počasí bere dech co 😠 Už aby tu bylo to sluníčko!
Jituš, tak kéž by ta IUI vyšla, držím palce!
Lenajsku, tak Lukášek už skáče z postele, no hlavně že má jen tu bouli na hlavě! Člověk aby byl pořád ve střehu, žejo.
Jinak já čekám na MS a začnu stimulovat na další minimálku. No snad, protože teď jsem doma s nějakou střevní virózou co mě honí 😝 Je to děs, doufám, že to brzo přejde.

Holky opatrujte se, ať se brzy objeví sluníčko!

eliis
17. kvě 2010

Ahoj holky,
jsem tady jen na skok. Manžel je opět na týden pryč, tak jsem na malého sama. To počasí asi nemá cenu ani komentovat. Neskutečně mě to štve, protože tak pořád sedíme doma a leze mi to na mozek. Naštěstí je Tajda v pohodě, tak se zabavíme doma. Včera jsem byla aspoň na chvilku u našich, tak to bylo fajn. Můj taťka je ode dneška v nemocnici a tak jsem se s ním byla včera rozloučit. Jinak se přidávám k Lenči co se týče pádu. Tajda mi včera normálně vypadl z vajíčka. Když jsem ho zvedala ze země tak si v tom vajíčku sedl a přepadl. Naštěstí nemá žádnou modřinu ani podřeninu. Plakal ani né minutu a to spíš jen že se lekl. Ale horší to bylo se mnou, jsem to pěkně obrečela a těch nadávek co jsem na svou osobu vypustila. Ještě že tomu Tajda nerozumí. Jinak poslední 3 noci stojí za prd....malý sebou pořád šije a kňučí. Už na to někdy nemám nervy. Dnes v noci se budil asi co hodinu. Možná to bylo i tím počasím, protože jak se opřel ten vítr do okna, tak sebou pěkně škubnul. Snad to bude brzy lepší. Ale dobrá zpráva je, že už nechodí spát tak pozdě a většínou v osmu už spí. Včera se dokonce koupal při svíčkách...romantik. 😀 😀 😀 Naštěstí mu to bylo jedno. Hlavně že se čachal.
Beri, super že si se ozvala a jste v pořádku. Je fajn, že už si Tomík vzal flašku.Tomášek už staví komín? A už si hraje i s vkládačkou? U nás zatím komín stavím já a vkládačku máma lokomotivu a tak s tou si hraje protože hraje různé melodie, houká...ale že by do ní něco hodil, tak to nehrozí. Až bude sám sedět, tak to bude určitě lepší. Tomášek už se sám posadí? Tajda bude asi lenoch a tak nám to bude trvat déle. Samozřejmě se snaží posadit s lehu, ale to mu zatím nejde. Nejlepší by bylo kdyby už začal lézt po 4 a pak si sedl, ale nevím nevím, kdy to zvládneme. Beri, už jsi Tomáškovi vařila těstoviny? Uvažuji, že bych zítra malému uvařila bezvaječné těstoviny s loupaným rajčetem a masem. Myslíš, že už to můžou?
Jiti, tak co? Dělala sis testík? Snad je vše v pohodě.
Dáši, tak na další boj držím pěstí. Snad tě ta střevní chřipka nebude držet dlouho.
A jak se mají ostatní sluníčka?
Všechny vás zdravím a přeji pohodový i když upršený týden.

lenajsek
autor
18. kvě 2010

Ahoj sluníčka, moc vás zdravím, my se máme fajn až na to děsný počasí... noci se nám teď trošku kazí, ale je to asi tím, že Lukinkovi už moje mlíčko na noc asi nestačí, tak se to snad zlepší příkrmama, a nebo se to nezlepší a v tom případě nezbývá než si zvyknout. 😀
Jdu vás dočíst, pěkný den přeji, i když je venku fakt hnusně...

Zítra jdu konečně na masáž, už se hafo těším, bo nějak mě poslední dny zase záda bolí.
Ve čtvrtek jdem s Lukinem na kontrolu a očkování, tak jsu zvědavá, kolik bude vážit, když jen kojím. A s dr. ještě proberu příkrmy, chtěla bych si pár věcí ujasnit. Jelikož je můj manžel velkej alergik, tak chci s příkrmama začít pomalinku a dodržovat odstupy mezi jednotlivýma druhama, s těma jogurtama počkat ještě na později a piškoty teda dávat nebudu. 🙂

Příští týden jdem s Lukinem na baby masáž do Vyškova, tak jsu zvědavá, snad se to Lukinovi bude líbit.

Musím jít, Lukin se přetočil a nadává, že se mu na bříšku nelíbí. 😝

Pěknej den, dočtu později, páá

lenajsek
autor
18. kvě 2010

Jen ještě Eli, jak jdu zítra na tu masáž, tak jdu k fyzioterapeutovi, kterej dělá i homeopatii, tak se ho zeptám na nějaký homeopatika na zastavení laktace. Snad něco pomůže.
A Tajda taky letěl, jo? No jo, to se holt asi prostě stane, i když by nemělo... a budou padat častěji... 😝

Ještě rychle info, kdy vám holky začali kluci lozit pozadu? Lukin je zatím pořád na místě, když je na bříšku, tak se otáčí dokolečka, ale dopředu nebo dozadu zatím nic...

Beri, Tobě Tomík už sedí? Vkládačku a komín chci koupi taky. S tou flaškou je to super nápad.

Nic kočky, musím končit, máme dneska nějakou uplakanou... ☹

moncato
19. kvě 2010

Ahoj hoky..hlásím, že máme za sebou první papírování ohledně adopce....teď nám to teprve všechno začne.....uvidíme no jak to bude.....ale sociální pracovnice nám řekla , že je to tak zhruba na rok, jen to papírování ...co se dá dělat....jinak jsem si vás kočky našla na facebooku některé teda..tak doufám, že zůstanem v kontaktu...všechny vás moc zdravím holky a hlavně i děti......Tajdu, Lukáška , Tadeáška......prostě všechny vaše ratolesti.....hlavně ať je vám dobře

a Jitce chci popřát, hodně štěstííííííí

Verunko s tebou jsem si psala....tak tfuj tfuj...ať je to všechno dobré hlavně pro tebe a to malé v bříšku

zdravím \vás moc Vaše Monča

eliis
20. kvě 2010

Ahoj sluníčka,
jakpak se máte? Já nic moc. Tajda je opět nemocný - rýma, kašel a dnes teplota 38,2 °C. Je to děs...sotva se vyléčil z jedné nemoci je tady druhá. Nejspíš ho nakazil manžel a taky moje mamka byla nachlazená. Jen se modlím abych to nedostala taky. Naštěstí zítra přijede manžel, tak na malého nebudu sama.
Leni, tak jaká byla masáž? Snad sis to užila. Ty homeopatika už snad nebudu potřebovat. Prsa bolí čím dál tím méně, tak už to asi bude dobré. Ale děkuji. Vím, že se používají na zastavení laktace homeopatika Lac caninum. Ale u nás v lékárně je neznají. Jinak děkuji za fotečky. Lukášek je opravdu fešák. S tím lozením si to už moc nepamatuji, ale bylo to někdy kolem těch 5-ti měsíců.
Jinak komíny u nás taky frčí. Tajdu samozřejmě nejvíc baví když mi ho shodí. Mám co dělat abych ho vůbec dostavěla.
Mončo, tak to jsem ráda, že se u vás něco děje. Adopce je opravdu na dlouho, ale na konci dlouhé cesty bude čekat vytoužené děťátko. Budete chtít miminko nebo starší dítko? Každopádně vám držím pěstí a přeji pevné nervy.
Jiti, tak co? Dlouho jsi tady nebyla. Snad je vše v pořádku.
Zdravím všechny sluníčka. Pa

lenajsek
autor
20. kvě 2010

Ahoj kočky, tak se hlásím z půlroční prohlídky, Lukinek váží 8070g a měří 71cm, je zatím plně kojený, ale už mu budu večer dávat UM, na noc už mu to moje mlíčko nestačí. S dr. jsme probraly příkrmy, tak příští neděli hurá na mrkvičku. 🙂
Dostal Hexu a Prevenar, vrátili jsme se z procházky s pláčem, ach jo... asi bude mít zase teplotku jako minule, no snad případně Nurofen zabere.

Eli, to mě mrzí, že je Tajda zase nemocný, ach jo... 😒 Masáž byla fajn, navíc jsem měla hýblou pánev po porodu, každá polovina byla jinak vysoko, tak mi to napravoval, taky mi napravoval kostrč, ta byla zase zohnutá doleva, tak pak už masíroval záda, krk a šíji, tak to bylo příjemnější.
Ano, s těma homeopatikama máš pravdu, je to Lac Caninum CH9 nebo CH5. Ale snad už je teda potřebovat nebudeš.

Moni, dala jsem si Tě do přátel i na FB. 😉 Jinak na adopci držím moooc palečky!!!

Musím jít, už zase pláče... páá, pěkný zbytek dne!

jitulik24
21. kvě 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============
Verča07- druhé těhu přirozeně, gratulujeme a držíme palce!!!

* Sluníčkové stimulantky *
===============

* Sluníčkové snažilky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - 3minimálka někdy v dubnu, květnu - bojuju!
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Moncato - (Reprofit) - přemýšlí o adopci i tak držíme palce!!!
Jitulik24 (Supitko) - (Reprofit) - 7x IUI, další IUI v nedohlednu 😢

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil všemi očekávaný Lukášek, 3360g, 52cm, moc moc gratulujeme!!!

jitulik24
21. kvě 2010

Ahoj holky. Je to v prd... Dnes se mi rozjela MS a to dost bolestivá a silná. Jo a aby toho nebylo málo, tak můj manžel už na žádné umělko jít nechce. V životě už nebudu mít děti. Jsem zralá skočit pod vlak. Nemám chuť žít, fakt ne. 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

eliis
21. kvě 2010

Ahoj holky,
Jiti moc mě mrzí, že IUI nevyšla. Věřím, že nemáš chuť žít, ale manža určitě časem názor změní. Chce to jen čas, ať se z toho dostanete. Miminka se jednou určitě dočkáš. Pokud máte možnost, tak si zajeďte někde na víkend nebo jen na výlet, ať přijdete na jiné myšlenky. Až přijde ten správný čas, tak půjdete do dalšího boje. Jen si musíte na chvilku odpočinout. Pak bych asi zkusila rovnou IVF. Tak se drž.
Leni, super, že sis masáž užila. Taky bych jí potřebovala. Jinak Lukášek je teda obřík. Tajda měl v půl roce 67cm a 8050g. Ani se nedivím, že už budeš večer přikrmovat. Lukášek je už velký a potřebuje spoustu energie. A jakou měl reakci na očkování?
Tadeášek má stále teploty, dnes v 5:30 měl po odečtení 38,4 a tak jsem mu dala čípek. Teplota naštěstí klesla na 37,4, ale za další 2 hodiny měl zase 38. Snad se toho brzy zbavíme. Nechápu jen z čeho to má. Kašel má nic moc jen takový suchý a má rýmu. Ale při rýmě přeče nebývá teplota,ne? Možná to budou konečně ty zoubky. Ráda bych se mu do pusinky podívala, ale on mě prostě nenechá. Vždycky tam strčí jazyk a pak se začně čertit. Jinak manžela se dnes jen tak nedočkám. Hned ráno mi volala, že jede rovnou pomáhat zatopeným, tak mě to mrzí, protože jsem chtěla jet za taťkou do nemocnice. Snad to vyjde zítra.
Sluníčka mějte se pěkně a užijte si víkend. Doufám, že už bude pěkně. Pa

beras
21. kvě 2010

Ahoj sluníčka 😀 ,nejdřív musím dočíst co se kde dělo,protože v neděli nám totál klekl počítač 😝 😝 😝 😝 No hrůza když jsem něvěděla co se kde píše 😝 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 Ale zato jsem udělala spoustu práce i takovou kterou jsem dlouho odkládala.Tak jak dočtu tak písnu.Ale asi až k večeru. 😀

lenajsek
autor
21. kvě 2010

Sluníčka moje, za chvilku mi dojede kamarádka, tak ještě musím rychle poklidit, chlebíčky už mám udělaný, tak se těším. Jsme na víkend sami, manžel odjel s chlapama na chatu, jezdí tam každej rok, tak letos to bude ve znamení oslav Lukáška. 🙂 🙂 🙂
Zítra jedu na noc k mamce do Brna, v neděli pak manžel přijede a pojedem pak společně domů. Tak snad bude hezky, že bysme se šli projít kolem přehrady.

Eli, zatím je teplotka trošku zvýšená, takže žádná horečka co minule, tak jsu ráda. Snad už ani nenaskočí. Jinak jojo, pěkně se vytáhl, ani jsem nečekala, že tolik bude přibírat jen po mlíčku. 🙂 Včera jsem dala Bebu na noc, jen teda 100ml a předtím kojila, ale moc toho vypít nechtěl a stejně se v noci vzbudil na kojení 2x. Možná to bude chtít čas, a nebo si už zvykl... a nebo začínají i zuby.

Dneska jsem mu sahala do pusinky a nahmatala mallilinkatou špičičku zoubku, tak už asi něco leze... 🙂 Tak myslím, že půlrok by mohl oslavit se zubákem. 🙂
Mrzí mě, že má Tajda pořád teplotky... jinak Lukin měl u rýmy taky zvýšenou teplotu, přece jen se něco v těle děje a i rýma je pro mimča docela záhul, tak jejich tělo na to reaguje teplotou, jako na něco, že je v těle v nepořádku a je to jejich obranná reakce. Snad bude brzo líp. Zuby to klidně být taky můžou.
S taťkou mě to mrzí, jak to, že je v nemocnici? Snad nic vážnýho. A s TM je to škoda, ale tohle je bohužel jejich práce... snad to už vše skončí, i když práce a práce tam bude pořád hodně... 😢 ☹ ☹

Beri ahojky! Tak to je fajn, že jsi udělala práci, zase máš na chvilku pokoj. 🙂 Tak písni, co nového a kolik už máte zubáků. 😉 A jak Tomík pokračuje v hodu do dálky. 😀

Jiti, je mi to líto... ale nevěš hlavu, třeba se vám fakt zadaří přirozeně, kdo ví... 😉 Dejte si pauzu, jste mlaďouncí, nechte tomu volný průběh a třeba se manžel rozhodně i pro IVF... nehroť to, neskač pod vlak, užívej si léta, výletujte, choďte na večeři, s přáteli, do kina, kamkoli, co bys pak s prckem nemohla... prostě si užívejte života!!!!!! Bude líp!!!! 😉

Musím jít kočky, krásný pohodový víkend, ozvu se asi až v pondělí... opatrujte se a pusu všem!

beras
21. kvě 2010

Tak moc toho nebylo tak písnu hned 😀 😀 😀 Jiti mrzí mě ,že IUI nevyšla a manžela nechápu,že to takhle vzdává. 😝 Ty potřebuješ aby stál při tobě a né říkal,že nikam nepůjde.Věřím,že se to urovná a pojedete dál. 😉 Moni, gratuluju k prvním krokům 🙂 .Bude to určitě těžky 😢 a vím co si zažívala kamarádka před adopcí za papírování a vymejvání mozků ale dočkala se.Dostala čtyřměsíčního chlapečka a ted jsou štastná rodinka.Eli ☹ teda chudák Tadeášek ta nemoc se ho drží ale je to tím počasím,protože co se děje letos je fakt hnus.Tady řádila děsně spálová angína 😖 tak jsem se modlila at to děti nechytnou.Jinak Tomík nesedí 😀 i když už to asi dlouho trvat nebude.Leze jenom dozadu a už jde na to fikaně.Leze,leze a najednou se otočí kolem své osy a šup už je tam kde potřeboval. 😀 Ted se z něj stal děsnej žvatlala jak nááádherně říká tatata 😠 😠 😀 až mi to rve uši 😀 😀 😀 Ale to říkají nejdřív vesměs všechny děti ,protože se jím to líp říká jak mama 😀 Těstoviny klidně můžeš dát .Dnes je zrovna měl Tomík a jak mu jely 😀 i to rajče ale s tím opatrně,protože je to docela velkej alergen.Leni 😀 taky kusanec chlapa 😀 jen at nám krasavci pěkně rostou ,že jo?Jasně pokud je manžel alergik tak opatrně,piškoty nedávej ale kup mu ty sušenky od Hami safari .Já rozdrtím tři zvířátka ráno do přesnidávky a tři odpoledne do jogurtu.Udělám to takhle půl hodinky před tím než jí a je to super.Já už jsem mu jogurt musela začít dávat,protože jinak by mě snědl.Opravdu Tomík je jedlík a zatím co jsem mu dala tak zdlábl.Sem tam má problém když mu někde nechám trochu kousky tak se nadavuje 😖 ale musí si zvykat. 😀 Berunky ted musím letět pro prádlo ven,protože se udělalo černo 😠 😠 😠 😠 no fakt už hnus.Bože po týdnu na netu a málem zavařím klávesnici.A to manžel kvůli tomu dojel i dřív z práce aby ho zapojil. 😀

jitulik24
22. kvě 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============
Verča07- druhé těhu přirozeně, gratulujeme a držíme palce!!!

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - 3minimálka, baštím Clostík a KO 25.5.
Jitulik24 (Supitko) - (Reprofit) - 7x IUI, od 23.5 Clostík

* Sluníčkové snažilky *
===============

Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Moncato - (Reprofit) - přemýšlí o adopci i tak držíme palce!!!

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil všemi očekávaný Lukášek, 3360g, 52cm, moc moc gratulujeme!!!

jitulik24
22. kvě 2010

Ahoj holky, po včerejším velkém boji u nás doma jsem si IUI vybojovala, takže od zítřka začínám s Clostíkem 😵 . Sice bych už raději šla do klasického umělka, ale o tom manžel nechce ani slyšet, tak třeba se časem umoudří 😅