= Sluníčka = (z Neplodnosti)

lenajsek
23. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Ivetka (Reprofit), 39tt, čeká chlapečka, vše OK, TP 1/7 - držíme palce!
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, screening, OK, tripple testy OK
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, screening OK, velký UZ 25/6, KO 26/6
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 19tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Supitko (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Dáša - na podzim bude znovu bojovat
Tiuška (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!! 😵

jitulik24
17. srp 2010

Ahoj holky, tak to vypadá, že to opět nevyšlo ☹ . Test je negativní ☹ 😢 .Už jsem to psychicky neunesla a pěkně jsem si pořvala 😢 😢 😢 . Už nevím, co víc pro to mám udělat aby se to povedlo ☹ . Sakra kde je chyba, sliznici mám ukázkovou a stejně se tam to mimi nezavrtá ☹ 😢 . Já snad fakt to miminko nikdy mít nebudu 😢 😢 😢 . Jsem z toho naprosto zoufalá, oni mě snad v tom Fertimedu u té revize zakleli, abych už nikdy neotěhotněla. Já prostě od revize nemůžu otěhotnět ☹ 🤐

eliis
17. srp 2010

Ahoj sluníčka,
dnes jsem byla s Tadeáškem v poradně. Váží 10,5kg a měří 76cm. Doktorka říkala, že je naprosto ukázkový, šikovný......jen při poslechnu srdíčka se jí něco nezdálo. Prý to vypadá na slabou šelest. Na roční kontrole udělá UZ srdce a pokud to tam ještě uslyší, tak nás pošle na další vyšetření. Tak se modlím, aby to bylo v pohodě.
Jiti, ještě nic nevzdávej. Dnes jsi 11 dní od ET a to je myslím ještě brzy. Já jsem testovala 12-tý den a to jsem měla embrya po 5-ti denní kultivaci. Tak ještě počkej 3 dny a zkus to znovu. Kdy ti řekli, že máš testovat?
Leni, teda vy už máte zubů. Tajda má zatím 5 a šestý bude venku tak do dvou dnů. Děkuji za odkaz na fotečky. Lukášek je fakt moc hezký chlapeček a fotečky máte krásné. Vypadáte na nich strašně spokojeně. Ta mykóza je nepříjemná.....snad ti ty čípky pomůžou. S tím jídlem je to těžké. Je zvláštní že ho tak bolí bříško po jogurtu. Tajda sní úplně všechno a žádné problémy nemáme. Kakáme tak 2x až 3x denně a prdí pořád. Uvidíš, že až se začně více hýbat, tak se to zlepší. Koukám, že s novým bytem budete mít hoooodně práce, ale zase to jsou příjemné starosti. Mě takové věci strašně baví. Já bych renovovala pořád. Zrovna včera jsme na zkoušku přestěhovali jinak obývák a jelikož se mi to líbí, tak budeme zítra malovat, aby to tak už mohlo zůstat. Sice se mi do toho malování moc nechce, ale za sedačkou zůstal tmavý pruh, tak nám nic jiného nezbývá. A taky se musí převrtat police a obraz. No ale aspoň se nenudíme. Chceme to stihnout do konce týdne, protože v pátek asi přijede mamka z nemocnice domů. Tak se jí chci věnovat.
A kde se toulají ostatní sluníčka? Nevím jak u vás, ale u nás svítí sluníčko jen dopoledne a pak začně pršet. Snad bude ještě pár pěkných dní, ať si to léto užijeme.
Mějte se. papa

lenajsek
autor
17. srp 2010

Jiti... zkus ještě fakt vydržet, Eliška může mít pravdu... moc Ti přeju, aby to tentokrát opravdu vyšlo! Na krev si nechceš zajít? Já jsem si vždycky říkala, že dokud nedojde MS, nic není ztraceno... drž se a hodně štěstí!!!!

Eli, gratuluju k pochvale u dr, a k prohlídce, srdíčko bude určitě v pořádku, neboj. A i kdyby měl šelest, tak se toho neboj, jen je potřeba to sledovat, jinak to na nic nemá vliv, já mám šelest na srdci od narození a nic závažnýho to není. Dej pak vědět, jak dopadl UZ.

Budu reagovat ještě později, malej se vzteká, má hlad... pááá!

jitulik24
17. srp 2010

Holky já cítím , že to nevyšlo. Bolest prsou i únava je pryč, jen to břicho pobolívá. Hold počkám na MS, jeden cyklus si dám oddech a jakmile přijde další MS, tak půjdu do klasické IVF.

beras
17. srp 2010

Ahoj sluníčka 😀 tak já jsem nakonec taky dneska byla v poradně Tomík váží 10 kg aměří 78 cm 😕 .Dnes se na dr. celou dobu culil a nejlepší byla teta jak si všechno sama zapisovala do té knížečky.Já už u dr. nemusím ani otvírat pusu co Tomík už umí a neumí 😀 .Taky jsem mu šla koupit capáčky ,protože jsem měla jedny krásny nezničeny schovany po berunce a od švagrové skoro novy paučky a ono mu to je už malinkaty 😠 .Má nohu jako slůně kupovala jsem i stím aby tam měl mezeru č. 21 .Berunka je od minulého pondělí až ted do soboty na táboře a před tím byla jen jeden den doma a já už začínám přemýšlet jestli mám jedno nebo dvě děti 😔 Ani potvůrka ještě nenapsala řádek jak se jí daří.Manžel říkal ,že bud se jí tam tak líbí a nemá čas nebo je tak naštvaná a smutná ,že tam jela 😀 😀 Tak to radši tu první variantu.V sobotu jak se vrátí bude mít konečně oslavu narozenin 😀Byla jsem už nakupovat školní potřeby 😝 rok od roku lepší a to ještě není vše.To bude zase milion pracovních sešitů a atd. 😝 😝 .Leni 😀 tak se prázdninujete u babičky ?To je v pořádku jen at si babička taky vnoučka pořádně užije.Ta mikoza je fuj,fuj 😝 taky jsem jí párkrát měla a taky z bazénů .Potom jsem jednu dobu užívala laktobacily a tukám ,že od té doby nic 😀Konečně budete mít větší byteček tak to bude žůžo 😅 jakej bude mít Lukášek rozlez.U nás už lítaly vzduchem i vajíčka 😀 když Tomík dolezl do spíže a než jsem si uvědomila kde je a co tam je na zemi tak byla mela 😀 No moje chyba 😀 nemám nechávat otevřeny dveře.Jiti 😢 to je pech ale zkoušej,zkoušej já kdybych nevydržela a taky si kolikrát nepořvala tak nemám to co mám 😅 Eli 😀 furt máte před náma náskok toho půl kila ale ten náš požírač to asi za chvilku dožene.Třebas dnes stál u manžela a ten si dával rohlík s rybí pomazánkou a vedle mu ležel suchej rohlík kterým ládoval Toma jak se vztekal a delal mnam ,mnam 😀 Šelest na srdíčku 😉 neboj všechno bude dobry.Berunka ho měla až do šesti let.Byla jsem s ní i na kardiu v nemocnici a v těch šesti po něm nebyla ani památka .Je dobře ,že to dr. takhle hlídá.Stěhování nábytku atd. Jsi moje krev 😀 Já bych stěhovala a malovala každej měsíc ale nikdo tady se mnou nemá stejnej koníček 😀 😀 Je dobře,že to zvládnete a budeš mít čas na maminku.To jí moc pomáhá a všechno líp zvládat 😵 Berunky jdu odpadnout do polohy ležmo,protože Tomíkovi roste něco v puse a je ted dvě noci fááákt úžasnej 😖 a já ráno vypadám asi taky takhle 🙄 😠 .Dobrou 😀

daisy14
18. srp 2010

Ahoj sluníčka, jdu Vás konečně pozdravit, ať víte, že je u mě všechno OK 🙂
Koukám jak Ti Vaši kluci rostou jako z vody, vždyť se narodili nedávno a teď už jsou to takoví super šikulové🙂
Leni, to je fajn stěhovat se do většího bytu, Lukášek bude mít prostoru na lítání 🙂 Já jak jsem teď doma taky furt něco vymýšlím co spravíme a co uděláme, ale nikdo se k tomu nějak nemá 😒 zatím jsem přemluvila, že budeme aspoň malovat obývák a předsíň a do obýváku jsem si vymyslela krásnou tapetu a nové poličky. Takže brzy zamíříme do IKEY 🙂 už se těším na nakupování. Jen to musím stihnout brzy, v září jdu už do práce, doktor sice bručel, ale jsem v kanceláři tak snad to bude dobrý. Jen to ranní vstávání bude za trest 🙂

O víkendu odjíždíme na pár dní na dovču do Jeseníků, tak už se těším na čerstvý vzduch a přírodu, hlavně ať vyšlapu nějaký kopeček, moje kondice je celkem v háji 😀

Tak se mějte hezky sluníčka!

jitulik24
20. srp 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============
Verča07- druhé těhu přirozeně, gratulujeme a držíme palce!!!, 4/6/2010 - screening
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - 3minimálka, ET 4.6. . 2.7 KO jedno miminko, gratulujeme a držíme palce

* Sluníčkové stimulantky *
===============

* Sluníčkové snažilky *
===============
Jitulik24 - 8x IUI a 2x minimálka, plán IUI
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Moncato - (Reprofit) - chceme adoptovat

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil Lukášek, 3360g, 52cm, moc gratulujeme!!!

jitulik24
20. srp 2010

holky vím, že to sem nepatří, ale byla bych moc ráda, kdyby jste mi poslaly hlas 1 hvězdička nejhorší, 10 hvězdiček nejlepší. Předem děkuji.

http://www.chytrazena.cz/fotoalbum/priroda/ano-...

lenajsek
autor
23. srp 2010

Ahoj kočky, vůbec nestíhám, balím o 106, ve čtvrtek odpoledne nás manžel s Lukinem odváží k mé mamce do Brna na týden, resp. do první soboty v září a bude makat na bytě, abysme tam mohli bydlet. BUde se dělat nová kuchyňská linka, někde eletrika, malovat, pokládat koberce, lina... je toho hodně. Už se to blíží a tady je pořád dost věcí na zabalení, do toho klasicky vařím, věnuju se Lukinovi, bo nevydrží dlouho sám, vyžaduje pozornost, snažím se chodit i ven na procházky, aby mi z toho nehráblo...
V noci se Lukin budí po hodině a pláče, nevím jestli to jsou zoubky, nebo bříško, nebo jestli taky není nervózní z toho balení, vidí, že se kolem něj něco děje... takže toho moc nenaspím, Radek spí na gauči v kuchyni, já padám na hubu a nejradši bych se vším švihla, ale vím že se musíme přestěhovat a pak to bude snad lepší...
Už se těším na ten týden v Brně, mamka si vzala dovolenou, tak snad si konečně odpočinu.
Nestíhám reagovat, nezlobte se...
Ale všechny moooc zdravím a snad se máte fajn, v rámci možností...

Jiti , už jsem hlasovala. Pěkná fotečka. A ještě otázka, nechceš na chvilku vypnout a třeba začít cvičit Mojžíšovou a tak trošku zvolnit? Třeba si to tělo žádá...

Mějte se krásně a opatrujte se!!!

Páá sluníčka, ještě nakouknu a ve středu už přehlásím telefon a internet, tak pak budu chvilku asi bez spojení...

Pááá!

jitulik24
24. srp 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============
Verča07- druhé těhu přirozeně, gratulujeme a držíme palce!!!, 4/6/2010 - screening
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - 3minimálka, jedno miminko, gratulujeme a držíme palce

* Sluníčkové stimulantky *
===============

Jitulik24 - 8x IUI a 2x minimálka, od 24.8 clostík, KO 31.8

* Sluníčkové snažilky *
===============
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Moncato - (Reprofit) - chceme adoptovat

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil Lukášek, 3360g, 52cm, moc gratulujeme!!!
20. srp v 07:53 • snaží se • Odpověz

jitulik24
24. srp 2010

Ahoj Leni, právě jsme si to cvičení stáhla z netu, tak uvidíme jestli to bude mít nějaký zázračný účinek. U nás v Prostějově jsem nenašla nikoho, kdo by tohle cvičení prováděl, takže to budu smolit doma. Manžel prý bude cvičit se mnou 😀 .
Leni, tedy stěhování je šílená věc a obzvlášť když máte malé dítě. Zase ale budete mít víc prostoru a pěkně opravené, to se pak hned bude líp bydlet. Přeji pevné nervy 😉

lenajsek
autor
26. srp 2010

Ahojky sluníčka!

Jiti, ta Mojžíšová není jen to cvičení, ale taky právě rehabilitace u fyzioterapeutů, kteří tohle dělají, jsou to určité cviky, které dělají přímo oni s Tebou a hlavně jde i o tu mobilizaci kostrče a pánve, co si prostě doma neuděláš a jen cviky nejsou účinný, měl by člověk chodit i na tu mobilizaci, aby to bylo co k čemu. Tak třeba se Ti podaří někoho najít v OL, ta mobilizace se dělá jednou měsíčně, aspoň já to tak měla. A mělo by se to provádět jak ta mobilizace, tak to cvičení, tak 6 měsíců, aby to mělo nějakej účinek. No a samozřejmě se v té době nemá otěhotnět... Prostě by se mělo tím cvičením a tou mobilizací na těhotenství připravovat a pak by to mělo jít líp... nejde jen o tělesnou stránku, ale i duševní... jestli chceš, mrkni se v knihkupectví na knížku o té metodě Mojžíšové a zkus si to tak letmo přečíst, aspoň nějaký to úvodní slovo...
Proto jsem psala, že by sis měla odpočinout a možná se do toho cvičení vrhnout a dát si oddech...

Jinak se dneska naposledy hlásím od nás z domova, příště to už bude jiný doma... nostalgie je obrovská, loučí se mi s bytečkem hrozně špatně, zažili jsme tady toho spoustu a vždycky to bude naše první doma, kam jsme si po pěti letech přivezli naše vytoužené miminko... a Lukinek to bude mít vždycky jako svoje první doma...

No nic, to jsem si jen tak povzdechla.

Mějte se co možná nejlíp, budu nějakou dobu bez internetu, než mi ho tam zapojí... tak pak se ozvu jak to bude možné.

Pusu dítkám, pohlazení pro bříška těhulek a hodně štěstí a sil bojovnicím...

Páá sluníčka!!!

eliis
28. srp 2010

Ahoj holky,
jak se máte? My celkem fajn, až na to, že jsem nějaká nachlazená a malému už taky začíná téct z nosu. Snad se nás to nebude držet dlouho a budeme brzy fit. Nejspíš to bude tou změnou počasí.......Minulý týden měl malý asi 4 dny teploty bez jiných příznaku, tak to jsou asi zuby. Má trochu naběhlé špičáky, tak uvidíme, kdy se vyklubou. Včera jsme s manželem byli v letním kině na Kajínka, tak jsem si to užila. Malého hlídala ségra, tak jsme si před kinem zašli na vínko. Jinak malý už začíná dělat krůčky kolem nábytku, poslední 4 dny vstává v 5:30 což je moje smrt. Dnes v noci se probudil ve 3:30 a byl necelou hodinku vzhůru....naštěstí nepláče, ale i tak je to mazec. Jsem zvědavá, kdy se vyspím celou noc. Stále pije 1x v noci mléko a nevím nevím, zda se mi to podaří brzy odbourat. Kdyby pil jen na žízeň, tak by to bylo jednoduché, ale on vypije 150 ml a to to mléko přímo hltá, tak nevím....
Leni, už se těším, ažý napíšeš z nového bytečku. Hlavně aby se vám tam líbilo a byli jste tam šťastní. S tou nostalgií tě chápu... když jsme se stěhovali z prvního bytu, tak mi bylo taky těžko. Ale co, hlavně že budete mít více místa. Užíj si týden v Brně. Snad ti mamka pomůže a budeš se moct konečně vyspat. Ty zuby jsou prostě hrozné, ale brzy to snad budeme mít za sebou.
Jiti, o cvičené Mojžíšové nic nevím, ale slyšela jsem na to většinou chválu. Taky si myslím, že by sis měla na chvilku odpočinout a dát se do pohody. Uvidíš jak se domluvíš s doktorem.
Beri, teda Tomášek je pěknej dlouhán. S tou nohou jsou na tom podobně...taky mám pocit, že jí má Tadeášek nějakou velkou. A jak dopadla oslava narozenin? S těma školníma potřebama je to děs. Neteř jde teprve do 3. třídy a to je věcí......ale co se dá dělat.
Dáši, tak jaká byla dovolená? Doufám, že jsi to s tou turistikou moc nepřeháněla a šetřila jsi se.
Holky, jdu se natáhnout k TV, jsem nějaká unavená a ta blbá rýma mě taky nějak vyčerpává. Tak se mějte pěkně a ozvěte se. papa

beras
28. srp 2010

Ahoj sluníčka 😀 ,taky se máme fajn 😀
Leni 😀 tak už je stěhování v plém proudu?Chápu ☹ ,že máš k bytečku vztah ale ted to bude jen lepší s více mís
Eli at jte s Tadeáškem brzo v pohodě .No ted to počaí je teda děs a lepší už to asi ani nebude....Tomík už taky chodí kolem všeho kde se dá.Nejlíp dolezeeeedo kouplnyk vaně a drží se jednourukovanya uhou kramuje pod přebalovákem.Sem tm se zapomene a pustíse ale jakmile to zist tak se hned sune na zadek 😀 Už tolikrá si přivřel prty v šplíkách ale pořád ho to láká dokola.S tím nočním jezením.Tomíkbyl schopnej taky vypít třebas 20 mlíka myslela jsem si jakej nemá hlad no a hlato nebyl a ted o zvládáme takhle.Po půl sedmé dostane krupici nebo co zbylo od oběda a nebo rohlík s něčím.Pak vyčistíme zoubky a v sedm jdeme lehout .Do rána se samo vzbudí bud na pití a nebo dudlík a jak se před sedmou ráno probudí tak tepre dostane mlíčko.Jsem ráda,že nemusím v noci vylízat klohnit mlíko 😀Ted taky měl jednu fajn no a to jak byl úplněk.To jsem myslela že už ho asi zaškrtím bobka jednoho 😀 Oslava dopadla v pořádku vše se vypilo a snědlo rand byla taky .Končím,protožemi nějak blbneklásnice a pořád jenom opravuju a dopisuju písenka.Asi už jsem jí zrušia tím svím krafáním všde možně 😀 😀 😀 Pa

eliis
30. srp 2010

Ahoj Beri,
teda co ti to ta klávesnice dělala??? 😀
Řekla bych, že Tomík a Tajda jsou na tom úplně stejně. Malý taky kramuje kde se dá....... sem tam už taky stojí bez držení. Čím čistíš Tomáškovi zoubky? Používáš i pastu nebo jen vodu? Co se týče večeří, tak malému zatím dávám jen kaše, krupici z UM nebo někdy 210 ml mléka. Přes den mléko nepije vůbec a tak se mu snažím dávat aspoň ty večeře mléčné a na snídani má mléko vždycky. Ale teď jak je nemocný, tak mu to mléko a mléčné výrobky moc nejedou. Včera jsem mu dala na odpolední svačinu místo jogurtu vývar a jak baštil. Ještě Tomáškovi vaříš zvlášť? Já už mu polévky dávám naše a některé jídla taky (např. rizoto...). Samozřejmě kořením méně. Beri a kdy se chystáš začít Tomáška dávat na nočník? Uvažuji, že už ho pořídím a od příštího měsíce pomalu začneme. A co dudlík, používáte ještě?
Jdu se konečně nasnídat a hrát si malým. papa

eliis
30. srp 2010

A ještě jedna otázka...... Už jsi uvažovala co Tomáškovi koupíte na narozeniny? Já už se pomalu po nějakých dárečcích dívám a uvažuji, že mu koupím pejska od FP, hopsadlo a dál zatím nevím. Tak pokud máš nějaký nápad na pěkný dáreček, tak šup sem s ním 😉

beras
30. srp 2010

Ahoj sluníčka 😀 ,téééda taková zima jsem si musela jít uvařit čaj jak jsem přišla z venku zmrzlá 😲 já chci ještě dlouho teplo 😠 .
Teda nevím co ta klávesnice dělala asi už měla dost 😀 😀 😀
No to bych řekla,že jsou na tom ti naši kluci stejně když jsou od sebe pár dní 😀 Zoubky jsem mu zatím čistila jen kartáčkem ale už pořídím pastu.Zatím teda pusinku otvírá pěkně a když mu je čistím tak je to taky v klidu 😀 tak snad mu to vydrží dloho..Taky se u nás mlíčko přes den nechytá .Zatím mu jenom vařím ale od roka najedeme na normální stravu,protože je to pořád dokola at to má chlapec pestřejší.Nočník 😀 😀 už u nás jede.Jak vidím,že se k něčemu většímu chystá tak ho tam lupnu a když nic tak se aspon vyčůrá .Ale uýž se mu to hooodněkrát podařilo udělat poklad.Pak ho pohladím ,zaplácáme a řeknu jak je Tomík šikovnej a samo hnjed jak ho zvednu tak se točí a chce to co udělal vidět.Dudlík jenom na spaní nebo když už je hodně protivnej .V noci už si ho kolikrát nastrčí i sám 😀 K narozeninám jsem uvažovala a zatím vím ,že to musí být nějaky auto.Protože z těch je nadšenej.Krásně už s něma jezdí po zemi a teda i po stěně 😖 .Už máme škrkany černy a červeny na zdi no aspon bude pak důvod malovat 😀 Hopsadlo jsem taky přemýšlela nějaky to zvířátko,.Ony ho hračky nějak extra nezajímají 😀 zatím ho berou věci typu vařečka ,kelímky a kde co zatáhat ,poplácat ,rozházet .A kostky a vkládačky atd. máme po beruš tak nevím,.Nebudu to nijak přehánět.Už mám z mmb objednany oteplováky a babička mu koupila bundu .Zi ma se blíží tak at nejsme zaskočeni.Čaj mám dopitej a opuštím komp 😀 ,protože tady za mnou ta malá štěnice stojí a mamí už to máááš musí jít urgentně hrát nějakou hru či co? 😠 😀 .Pa

eliis
31. srp 2010

Ahoj sluníkča,
tak dneska je venku fakt hnusně ☹ ☹ ☹ Letos to léto brzy skončilo a zase je tady ta škaredá zima. V takovém počasí by se mi ven s malý nechtělo a teď ani nemůžeme, protože malý má kašel a rýmu.
Beri, kdy jsi s tím nočníkem vůbec začala? Co se týče těch zoubků, tak jsem mu je zatím čistila takovým tím silikonovým a dnes asi zkusím klasický kartáček. Až si na něj zvykne, tak přidáme i pastu. Jakou budeš kupovat? Prý je dobrá elmex dětská..... A kdy se vůbec chodí s dítětem poprvé k zubaři?Asi až bude starší a bude umět na požádání otevřít pusinku,ne? Auto by se malému taky ještě hodilo...má jen jedno takové malé a jedno ještě menší gumové. Pak má vkládačku lokomotivu, která když se s ní jezdí hraje a to je vše. Takže nějaké pořádně velké auto asi taky pořídíme. Zimní oblečení zatím ještě neřeším. Má po neteři kombinézu, tak až to bude aktuální zkusím, zda jí bude mít dobrou a tak samo je to s bundou. Jen musím nakoupit nové čepice, rukavice, šálek, punčocháče.....no spoustu věcí, ale ty přes mmb kupovat asi nebudu. Malému nesedí každá čepice, tak je raději nakoupím v obchodě, kde si je můžeme vyzkoušet. Taky ještě nějaké teplejší overály na spaní, ale ty koupím nejspíš v Tescu. Mají je tam za dobrou cenu. No je toho ještě hodně a už asi něco začnu nakupovat, protože nakoupit to najdenou bude pálka a za chvilku jsou ještě k tomu Vánoce a to se teprve budou penízky točit..... 😝 😝
Jdu něco dělat, malý si teď hezky sám hraje, tak toho musím využít. Pa

lenajsek
autor
31. srp 2010

Ahoj sluníčka, jen v rychlosti zdravím, Lukina mám na klíně a usilovně tlačí do plínky, tak budem přebalovat. 😀 Vidím, že probíráte už dárečky k roku, tak už jsem taky nad nějakýma uvažovala, abych věděla co co bude stát a třeba kdyby Lukinovi chtěl někdo něco koupit, ať vím co říct.
Jinak se máme u babičky v Brně fajn, Lukin se plazí už rychlostí blesku a všechno ho zajímá, nejvíc Pet flašky, to je nejlepší hračka. 😀 A taky váha na zemi, kabely samozřejmě... 😝 😀 Jen¨ještě teda nelozí, nesedí a nestoupá, ale náznaky na lození tam už nějaký jsou, tak třeba se někdy dočkáme.
V pátek jedem do Vyškova na plavání kojenců, tak jsu zvědavá.
Pořád kojím 2x přes den a 1x v noci
Vaši kluci jsou velký šikulky, fakt, to my máme Lukina trošku lenošnějšího...

Musím jít, už se rozčiluje... páá sluníčka, ještě kouknu, mějte se fajn!

jitulik24
31. srp 2010

Ahoj holky, tak dnešní kontrola dopadla dobře, máme tři folíky 15mm, dva napravo a jeden nalevo 😵 😵 😵. Ve čtvrtek si píchnu v 18 hod. pregnyl a v pátek na půl osmou máme být v Brně. Sliznice 8mm. Machač byl trochu zoufalý z toho, že se nepodařila další minimálka, prostě u mě nevidí problém, proč by to nemělo jít. Já jsem mu řekla, že už jsem z toho hodně zoufalá a on mi řekl, že když přestaneme bojovat, tak mimi nebude. Má pravdu, tak zatnout zuby a vzhůru do dalšího boje. Teď bude taky záležet na tom jaké bude mít manžel žížalky, kéž by měl tentokrát spermiogram pořádku a byla tak větší šance, že se to podaří. Když se to podařilo dvakrát, tak proč by se to nepodařilo i teď 😉

jitulik24
31. srp 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============
Verča07- druhé těhu přirozeně, gratulujeme a držíme palce!!!, 4/6/2010 - screening
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - 3minimálka, jedno miminko, gratulujeme a držíme palce

* Sluníčkové stimulantky *
===============

Jitulik24 - 8x IUI a 2x minimálka, od 24.8 clostík, IUI 3.9. 3 folíci, držím palce!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Moncato - (Reprofit) - chceme adoptovat

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil Lukášek, 3360g, 52cm, moc gratulujeme!!!

daisy14
1. zář 2010

Ahoj sluníčka! Kde se nám to sluníčko schovalo? ☹ Takové počasí na náladě nepřidá, navíc když se po 1,5 měsíci chystám jít zítra zase do práce 😢 No ale slíbila jsem to tak musím.

@jitulik24 tak držím palečky ať folíky rostou, člověk musí zatnout zuby a zkoušet to dál, jednou to vyjde!

Jinak dovolenou v Jeseníkách jsme si fajn užili, vyšlo nám super počasí (ne ten děs co je teď) a dokonce jsem i pár kopečků vyšlapala 🙂 Měli jsme štěstí i s autem, protože po cestě domů nám začlo blbnout a dojeli jsme krokem, sranda. Teď je v servisu a snad bude brzo v pořádku.

Lenajsku, už se Vám byteček dává hezky do kupy, to bude najednou prostoru pro všechny však uvidíš! Ať se Vám tam hezky zabydluje 🙂

Mějte se hezky sluníčka, já jdu do té sloty na kafe s kámoškou a na pohár s jejím prvňáčkem, tak už se těším. Pa

jitulik24
3. zář 2010

Tak už mám po IUI! Manžel měl luxusní spermiogram, vlastně ten nejlepší jaký kdy měl 😀 😵 . Takže z toho máme opravdu dobrý pocit 😀 . Dr Vitoušková říkala, že se spermiím ke mě moc chtělo, ale netuším jak to poznala 😀

hanka1974
3. zář 2010

Pro Jitulik24 - Znam te jako Supitko jeste z dob z Neplodnosti, tekrat jsme byly obe spolecne na prvnim IUI a ty jsi cekala miminko a me to nevyslo..... Sedim tady tak vecer u pc, maly mi usnul a tak si rikam podivam se na ty co jsme sledovala driv. Chci ti jen rict, ze ti celou dobu Mooooc drzim palce at ti to vyjde a ostatnim holkam ve snazeni taky. Tak se drzte a nevzdavejte to!!! Hodne stesti vsem. Hanka

beras
6. zář 2010

Ahoj sluníčka 😀 opravdu letos to počasí je hnus velebnosti 😝 .Pořád crndá a fouká 😝 a před náma strááášně dlohá zima.Snad se to probere a podzim bude ještě teplej a krásnej.
Dáši 😀 na včak tam budeš chvilku v práci a pak už si budeš užívat těhulkování a miminka 😀 a necháš si říct co to bude?Třebas konečně bude nějaká treperenda 😀 těm našim klukům .
Jiti 😀 hodně štěstíčka 😀
Lanajsku a co u vás už jste s Lukáškem v novém hnízdečku?
Eli 😀 😀 jdu na to odpovídat 😀 😀
Nočník už máme vytaženej asi dva měsíce.Co začala sedět ale nedávala jsem ho tam pořád. 😀 Sice to někomu přijde ,že jjsem prdlouš ale já to takhle dělala i u beruš a v 1,5 roce už byla bez plínek .Na noc jsem jí vždycky raději dala ale ona si jí stejně sundala 😀 ale byla fakt moc šikovná tak to zkouším i ted co na to Tom. 😀 Wmexa je dobrá ale já jsem zatím koupila perličku a dávám jí tam pidi kousek .K zubařce ho mám vzít už v lednu jak půjdeme na preventivku.Říkala zubařka když jsem se jí minule ptala ale jak říkala,že to bude jen tak,že ho povozí na křesle a koukne.No a pro ní + ,že si to napíše na pojištovnu 😀 Zimní bundu máme od švagrové + čepici a rukavice ,jen jsem k tomu dokoupila super oteplováky .Kombinézu tím pádem nebudu kupovat ,protože bud bude mít zatepleny kalhoty a bundu a nebo bundu a oteplováky.Druhou bundičku mu koupila babička tak bude na střídačku.Ještě jednui čepici doveze druhá švagrová z jejího obchůdku tak nemusím nikde lítat.Berunky jdu uložit Tomíka 😀 mějtze se krásně.Pa

lenajsek
autor
7. zář 2010

Ahoj kočky, hlásím se z novýho bytu, dneska borec zapojil pevno a internet, tak vás budu číst a budu psát častěji, pokud bude čas. Ještě je to tady jak po výbuchu, ale dva pokoje máme jakš takš hotový a zbývá kuchyň a vybalit spoustu věcí... ale je to tady o hodně větší a je to tady fajn, až na tu zimu v bytě... budem muset to přechodný období vyřešit elektrickýma kamínkama, je tady fakt dost kosa.
Nakouknu večer, teď jdu věšet prádlo a musím umýt koupelnu, tak se mějte krásně a opatrujte se!

Jiti, držím moooc palce!!!

Páá sluníčka!

jitulik24
9. zář 2010

@hanka1974 Ahoj Hani, jéé ty už máš mimi, tak to je super, gratuluji 🙂 . Děkuji za držení palečků 🙂 . Já to tedy nevzdávám a bojuji dál i když mám chvíle, kdy bych se nejraději na vše vykašlala. Snad i u nás se štěstí zastaví a dá nám to po čem nejvíc toužíme 😉 .

jitulik24
9. zář 2010

Holky, děkuji za držení palečků 🙂 . Už začínám být lehce nervozní 😅 Navíc jsme teď trochu rozhozená, protože jedna holčina, co chodí na stránky Reprofit Olomouc, přišla o zdravá dvojčátka ve 21tt ☹ a ze stejného důvodu jako já jsme přišla o malou ☹ . To se pak člověku vrátí vzpomínky ☹ a je mu z toho pěkně úzko ☹ .

hanka1974
9. zář 2010

Jitus neboj to bude vsechno dobry.... myslim, ze bys mela na nejaky cas od toho vseho vypadnout... Netrap se nejakym smytnym ctenim, to co se stalo je pryc a ty ver tomu, ze se Vam to podari a hotovo! Doufam ze jste meli s manzelem nejakou poradnou dovolenou at trosku vycistite hlavy. A jestli ne tak vyrazte co nejdriv, my jsme vypadli aspon ted na 4 dny do Velkych Losin, kam jinam s tim malym prckem tak asi muzeme jet, tak jsme si nasli hotel s bazenem, kam jsme chodili vsichni 3 plavat a je tam taky sousta krasnych mist na prochazky a ted uz jsme zase doma a bojujeme s tim nasim zlobidlem, Filip uz bude mit 11 mesicu. Jitus drrrrzim pesti jo a vis co me IUI fakt vysla kdyz jsem si rekla to vyjde tak sup nalad se pozitivne, zadne smutnarny necti a mysli na same hezke veci.Ju!Tak papa a optruj se.Hanka

eliis
13. zář 2010

Ahoj holky, jak se máte?
Leni, tak jak se bydlí? Jak reagoval Lukášek na změnu? Snad se brzy zabydlíte a budete tam šťastní.
Jiti, moooc držím pěstí, aby to už konečně vyšlo. Jak se cítíš? Kdy máš testovat? Doufám že jsi v pohodě a dopředu se nestresuje negativním výsledkem. Musíš věřit! Drž se..
Beri, s tím nočníkem jste šikovní. Máš obyčejný nebo ten co hraje? Já právě nevím, zda ten hrací není lepší....že by to to dítě motivolalo. A co Tomášek, už udělal sám pár krůčků? Tadeášek je na to moc opatrný, chodí dobře kolem nábytku, tahá před sebou chodítko, hrazdu....ale za ruce nechce chodit vůbec a sám ještě krok neudělal. Tak uvidíme kdy se odhodlá.
Dáši, moc to s tou prací nepřeháněj a šetři se. Beri má pravdu, že by se nám tady nějaká holčička hodila, tak jsem zvědavá, co v bříško nosíš.
Jinak u nás nic nového není. Minulý týden byl manžel na školení, tak jsem s malým válčila sama. Naštěstí je fakt hodný. Jen ty noci jsou někdy děs. Mléko už nepije vůbec, čaj nebo vodu taky nechce (což jsem ráda), ale neskutečně sebou šije a bývá někdy i hodinu vzhůru. Nepláče, jen se pořád točí, sedá si..... Myslela jsem si, že to bude od zubů, tak jsem mu po dlouhé době dala na noc sirup, ale změna nebyla žádná. Teplotu taky nemá, tak nevím......Někdy ho trápí sny, a to začne hodně plakat. Naštěstí se během pár sekund uklidní a spinká dal. Začínám mít pocit, že se v noci už nikdy nevyspím.
A jak to vidíte s tím srazem???? Bude letos nějaký?
Mějte se. papa