= Sluníčka = (z Neplodnosti)

lenajsek
23. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Ivetka (Reprofit), 39tt, čeká chlapečka, vše OK, TP 1/7 - držíme palce!
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, screening, OK, tripple testy OK
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, screening OK, velký UZ 25/6, KO 26/6
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 19tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Supitko (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Dáša - na podzim bude znovu bojovat
Tiuška (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!! 😵

garnek
2. črc 2009

Ahoj holky,
tak vás tady zdravím! Jsem ráda, že jsme se takhle posunuly a můžeme si dál psát, já vás teda spíš čtu, ale aspoň jsem s váma a jsme v obraze!!!
Jituliku, moc a moc a moc ti držím palečky, ať je HCG krásně vysoké. Myslím, že kolem tebe poletuje muška štěstí a už se tě nepustííí!!!! No holky, řekněte...znáte někoho, komu se podaří IUI hnedka dvakrát po sobě? 🙂 Moc ti to přeju, tak se drž a budu mrkat na výsledky HCG!
Lenajsku, četla jsem o tom monitoru. Já jsem ale slyšela, že ten, který se připíná přímo na tělíčko dítěte není moc dobrý. Myslím, že je to hlavně dobré pro nedonošeňátka a já si osobně nějak nedovedu představit, že bych Tomiškovi něco lepila na tělo...My máme Nanny a je moc dobrý, ani jednou falešný poplach a to už po postýlce leze jak Tarzan. No a taky doporučuju kupovat monitor až těsně před porodem, ať máš pak co nejdelší záruční lhůtu, ať ho můžeš když tak použít na druhé dítko nebo výhodně prodat s dlouhodobou zárukou. Mě monitor přišel pár dní před porodem.
Tak a teďka se přiznám, že jsem nečetla všechno, tak jak se má Sára a Tadeáškem a co Ivetka? Už porodila??? U nás už porodila Rida, jestli si jí pamatujete, má holčičku 🙂
Tak pa holky, malý mi stůně a to jedem v sobotu na dovču k Prostějovu, tak snad už bude lepší,
pááá villa-gabka

lenajsek
autor
2. črc 2009

Jiti, tak cooooo? Furt nic? 😒 Držím vše co mám...
Gábi ahoojky! Jseš hodná, že ses zastavila i sem... 😉
A máš recht, nikoho takovýho, komu se IUI povedla hned dvakrát po sobě neznám... navíc ve Ferťasu... 🙂 Myslím, že to bude OK.
Jojo, Ivetka porodila, má Danielka, a Sára taky, má Tadeáška.. však je to v postupce o stránku zpátky. A díky za info o tom monitoru... no ještě uvidíme, ale rozhodně ho pořádit chci, nějakej.
A Ridě moc gratuluju!!!! 🙂
Ať je malýmu brzo líp, opatrujte se a snad bude na dovči už dobře... my zase o víkendu jedeme směr sever, do Třince. 🙂 A kam valíte Vy?

garnek
2. črc 2009

my zase na jih....aspoň se to hezky vyrovná 🙂 my jedem do strážiska kousek od prostějova 🙂
holkám-maminkám moc a moc gratulujuuuuu!!!!! takže zase samí kluci 🙂 a ty jsi psala taky o pindíkovi....no holky, kde jsou ty holky???? 🙂

lenajsek
autor
2. črc 2009

Gábi, psala jsem, že se mi zdálo o pindíkovi a že si myslím, že to bude kluk, ale na velký UZ jdeme v úterý, a tam se snad už konečně dozvíme, co čekáme.
Ale vzhledem k tomu, že se v Reprofitu málokdy podaří holčičky, myslím, že jsme taky jasní... 🙂 ale uvidíme.
A to Strážisko neznám... ale určitě to tam bude fajn. 😉

garnek
2. črc 2009

a co by sis přála? kluka nebo holku?
rida je taky z reprofitu a má holku, tak jedna z mála 🙂
Jiti, kde se touláš s výsledkama??? 🙂 🙂

jitulik24
2. črc 2009

Tak nevím 11 den po IUI a HCG 10,7. Pokud MS nedorazí, tak mám jet v tu středu na kontrolu. Jsem z toho pěkně v ..... 🙄 😢

jitulik24
2. črc 2009

Podle té tabulky kterou jsi mi Leni poslala, to ještě není k ničemu.

garnek
2. črc 2009

Jiti, to hcg sice není extra vysoké, ale musíš uvažovat opravdu nad tím, že ovu mohla být později a tudíž pomalejší nárust hcg, skoč si zítra znovu na krev někde u vás v nemocnici a uvidíš, výsledky mívají do hodiny. držím palečky!!!!

jitulik24
2. črc 2009

Tak jsem si zajela do lékárny pro 6 krabiček GS mamatestů a jeden si udělala a čárečka sílí!!! Myslím že je to dobré znamení, zvlášť když to není z raní moči a já půl hodiny před tím čůrala.
Posílám odkaz na MK

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

lenajsek
autor
2. črc 2009

Jiti, tak není to vysoký, ale hlavně je fakt důležitý, aby hCG stoupalo!!! Zašla bych si zítra znova na krev fakt do nemocnice nebo přímo někam do laborky, a uvidíš, že hodnota bude vyšší!!! MOc držím počád palečky!
A jestli čárečka sílí, tak snad je to na dobré cestě!!!
Gábi, no já už jsu na tom, tak, že je mi to úplně jedno, co to bude.... když to tak dlouho nevím, tak ta vysněná holčička ustupuje někam do pozadí a brala bych i kluka, hlavně, aby bylo vše v pohodě.. fakt. Ale holčička je víc vysněná, než kluk... ale uvidíme. A máš pravdu s tou Ridou, nedošlo mi, že byla taky v Reprofitu.
Sakra, dala jsem dvě pračky prádla ven, potřebuju to mít do zítřka suchý, a zase se žene bouřka... bych do toho.... 😠 😠

lenajsek
autor
2. črc 2009

Jiti, to už vypadá moc pěkně ta čárečka! 😉

jitulik24
2. črc 2009

Leni, asi to tak udělám, zajdu si na krev ať se zbytečně nenervuji. Trochu mě uklidnila ta čárečka, ale z krve to bude lepší.

lenajsek
autor
2. črc 2009

Určitě Jiti, jestli bude hodnota dvojnásobná, tak to vypadá nadějně. 😉

jitulik24
2. črc 2009

Lékárnice se divila, že chci tolik testů a ještě mě upozorňovala, že v každé krabičce jsou dva testy 😀 , jako bych to nevěděla 😀 . Tak jsem jí řekla, že to není pro mě a že jsem dostala takové instrukce a aby to bylo věrohodné, tak jsem jí požádala o účtenku 😉 😀 😀

lenajsek
autor
2. črc 2009

😀 😀 😀 no je fakt, že 6 krabiček si málokdo kupuje... já jich teda měla taky hodně, ale kupovala jsem je postupně... 🙂

jitulik24
2. črc 2009

Mě se pro ně nechce pořád lítat, tak jsem je vzala naráz. Já kdybych mohla, tak ty testy použiji za jediný den. To testování mě baví, obzvlášť když na mě během dvou minut vyjukne pěkná čárečka 😉 asi jsem závislá na testování 😀 😀 😀

lenajsek
autor
2. črc 2009

No jo Jiti, když Ty jsi nezažívala to, co ostatní, po IVF nebo IUI jen jedna škaredá.... to se to pak testuje.... někdo zase radši jde na krev, nebo netestuje vůbec...

eliis
2. črc 2009

Ahoj holky,
Jiti, hcg moc vysoké není, ale jak píšou holky, nezáleží na hodnotě, ale na tom, jestli roste. Testík vypadá krásně a já pevně věřím, že se to povedlo. Uvidíš, že zítřejší hcg bude vyšší. S tím kupováním testů jsi na tom asi jako já. Už ani nevím, kolik jsem jich měla. Já jsem totiž pro jistotu testovala co 2 dny.
Gabi, zdravím tě. Je fajn že si se na nás přišla podívat. Doufám, že se Tomášek brzy uzdravím. Jsem ráda, že slyším další chválu na monitor dechu Nanny - budu ho mít taky.
Leni, nevím jak u vás, ale u nás se před chvilkou přehnala pěkná bouřka. Tak snad jsi nezmokla.
Beri, tak to máš šikovnou dcerušku - pěkné vysvědčení a ještě k tomu pochvala. Po kom to asi ma???? 😀
Jinak jsem teď odvezal manžela do práce - hasičárny. Ta bouřka způsobila další záplavy, tak má o zábavu postaráno. Jen mě mrzí, že jsem opět sama . ☹ Dnes se už asi na noc nevrátí a zítra má svou směnu, takže přijde až v sobotu ráno - teda aspoň v to doufám. Dnešní KO dopadla dobře. Cukr je Ok a zvracení to prý neovlivní. Dnes mi doktorka dokonce měřila čípek. Při vyšetření se jí zdál nějaký kratší, tak mi ho měřila vnitřním UZ a vše je v pořádku. Norma je prý 4 a já ho mám 4,3. Pak mi udělala i normální UZ a zjistila, že na ten čípek tlačí hlavička. Tak jsem ráda. Jo a ten termín porodu mi dnes taky potvrdila.

jitulik24
2. črc 2009

To máš pravdu Leni, ale také jsem za život měla několik negativních testů a nebylo to zrovna příjemné zjištění ☹ Vím, že když jde o IVF a IUI, tak čekáš že by se to mohlo povést a o to je pak zklamání větší.

evik80
3. črc 2009

Hezký den sluníčka, konečně je pátek, tak jsem hrozně ráda, protože tady za ten týden jsem šíleně unavená. V po je volno, tak ještě v út a ve st a od čtvrtka až do konce července dovolená. Hurá!!!
Jituš, moc držím palečky, ať je to dnešní hcg vyšší. Pak nám určitě napiš. Budu nakukovat.
Leni, s tím čtvrtkem to vypadá dobře. Myslím, že to klapne.
Zdravím Villu s Tomáškem a přeji Tomáškovi ať rýmečka hned přejde. Příjemný pobyt ve Stražisku.
Sluníčka poraďte mi. V so se chystáme do Brna a tak bych potřebovala poradit nějaký obchod s dětským zbožím v Brně otevřený v sobotu. Díky.
A ještě jedna věc. Poslední dny se vůbec nehlídám s jídlem a tak jsem dnes stoupla na váhu a čekala co ukáže a ona k mému úžasu ukázala o 0,5 kg méně než jsem min. týden hlásila sestřičce. Tak doufám, že je vše ok. Můj váhový přírůstek za těhotenství jsou necelá 4 kg.
Zdravím všechny ostatní sluníčka.

jitulik24
3. črc 2009

Ahoj holky, tak na ten krevní test jít nemůžu, protože jsem si zapomněla v autě peněženku a manžel mi s ní odjel do práce. Doma máme jen prasátko s drobnými 😀

lenajsek
autor
3. črc 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, 26tt (ST), TP 14/10, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, 29/7 KO
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, 24tt (ČT), TP 29/10, screening OK, tripple testy OK, cukrovka OK, 19/8 KO ve FN OL.
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, čeká chlapečka , 22tt (PÁ), TP 13/11, screening OK, velký UZ OK, od 3/8 na PN, bude si užívat těhulčení... :o)
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 20tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO, 29/7 3D UZ

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, hlásí // na testu, moc moc držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Daisy14 (Dáša) - na podzim bude znovu bojovat
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit), 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!

lenajsek
autor
3. črc 2009

Ahoj sluníčka, krásnej páteční den přeji, snad se máte všechny fajně.
Jiti, tak to kočko vypadá moc nadějně, jen tak dál! S těma penězama je to blbý... 😝 😀 Ale když počkáš ještě pár dnů, hCG pěkně stoupne... 😉

Eli, to je mi líto, že je manžel tak vytíženej, ale je to jeho práce, že... držím palce, aby se vždycky vrátil v pořádku, v těch oblastech to musí být děsný... ☹
A to je fajn, že KO dopadla dobře, čípek je taky OK, tak fajn. 😉 A dělala Ti UZ? Nevíš, jak je mimčo velký? 😉 A kdy máš další kontrolu? Tak se kočko opatruj... 😉

Beri, jak Ty se máš dneska? 😉

Evi ahojky! To už máš kočko za pár, těšíš, se, že? Kdo by se netěšil... už si to zasloužíš! 😉 A na ten čtvrtek se budu moc těšit. 😉 A s těma kilama nevím, jak to je, ale řekla bych, že to bude v pohodě... 😉 Občasný výkyvy si myslím, že jsou normální... jinak já furt přibírám, což asi taky není moc dobře.. už mám skoro 7kg nahoře. 😝 😝 😠
A s těma obchůdkama, jeden je v Husovicích na Tomkově náměstí, mrkni na www.kocarkyballi.cz , pak je v Olympii (to nevím, jak se jmenuje), a v Shopping parku - www.babyexpert.cz . Pak jsou určitě prodejny v Tescu v Králově Poli a ve Futuru na Vídeňské a ještě je prodejna na ul. Hněvkovského, www.babystar.cz . Pak teda prodejny Tesco. Ale nebyla jsem zatím ani v jednom z těch dětských obchůdků, tak nevím, co tam mají. Chceme jet jako první do těch Husovic, asi hned v úterý po tom velkém UZ, a mrknout se tam i na kočárky. Tak snad jsem Ti aspoň trošku poradila, a někam zajedete. 😉

jitulik24
3. črc 2009

Ahoj Leni, já bych se na ten odběr krve dostala nejdřív ve středu a to jedu do Fertimedu, takže mi asi vezmou krev tam. Jen ať stoupá a čárečka pěkně sílí nebo to mé nervy nevydrží 🤐 😨

lenajsek
autor
3. črc 2009

Nic kočky, já se pomalu loučím, za chvilku vyrážíme směr Třinec...
Jiti, neboj, vydržíš. Čárečka sílí a to je dobře... hCG určitě taky stoupá. Už tam bude pěkná hodnota. Držím palečky...
Mějte se sluníčka krásně, krásný prodloužený víkend, opatrujte se, já se k PC dostanu až v úterý dopoledne, pak frčím na ten velký UZ... tak pak držte palečky. 😉
Všechny zdravím a mějte se sluníčkově!!!! 😉 🙂 🙂

jitulik24
4. črc 2009

Pěkný víkend sluníčka. Posílám další fotku testíku
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

jitulik24
5. črc 2009
verca07
6. črc 2009

Ahoj holky, moc vás zdravím
Jiti tak moooc gratuluju a držím palečky aby to tentokráte dopadlo tak jak má.
Jo a nejlepší asi bude když ty testy vyfotíš všechny vedle sebe a uvidíš jak postupně ta čárka sílí a i my to uvidíme líp.
My jsme o víkednu byli na chalupě a chodili jsme na hříbky a že rostou. Nádhera. ještě se chystáme s tchánem na další sbírání. tak se moooc těším
A jaký jste měli víkend vy?