= Sluníčka = (z Neplodnosti)

lenajsek
23. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Ivetka (Reprofit), 39tt, čeká chlapečka, vše OK, TP 1/7 - držíme palce!
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, screening, OK, tripple testy OK
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, screening OK, velký UZ 25/6, KO 26/6
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 19tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Supitko (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Dáša - na podzim bude znovu bojovat
Tiuška (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!! 😵

lenajsek
autor
29. zář 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, 37tt (ST), TP 14/10, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, cukrovka OK, mimi už 1480g, každý týden kontrola a pak už ozvy
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, 36tt (ČT), TP 29/10, screening OK, tripple testy OK, cukrovka OK, mimi už 1400g, 30/9 KO ve FN OL., od 3/9 nástup na MD +KO
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, čeká chlapečka, 34tt (PÁ), TP 13/11, screening OK, velký UZ OK, cukrovka OK, od 3/8 na PN, 18/9 KO
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, čeká chlapečka, 33tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, 29/7 3D UZ, cukrovka OK, mimi už 1700g, od 28/9 nástup na MD, 13/10 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============

* Sluníčkové snažilky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 2xIUI, bohužel ZT, je nám to moc líto :(, držíme palce do dalšího boje!!!!
Daisy14 (Dáša) - na podzim bude znovu bojovat, 6/10 bude konzultace v R. :o))
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit), 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit), 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!

beras
29. zář 2009

Ahojky sluníčka 😀 ,tak víkend byl počasově úplně super.Já jsem odpočívala a včera pomáhala manželovi venku.Celej den pořád něco dělal a nechtěl tam být sám ,tak já jsem byla donašeč a odnašeč 😀 .V sobotu odpol. jsme berunu odvezli ke kamarádce na narozeniny a mohla tam i spát tak včersa ráno pro ní manžel jel 🙂 a po obědě se sbalila a šla ven a došla večer.Takže ta na starou matku už kašle. 😝Leni s těma podprdama.Jak jsi psala v pátek,že jsi si koupila podprdu tak si říkám,půjdu si radši skusit ty dvě co mám nachystany do porodky. 😀 Koupila jsem si v Tescu byvlněny v domění ,že mi opravdu budou i po porodu.Tak je vytáhnu a sklaplo mi 😝 Takže v sobotu ráno jsme musely s berunou jet koupit dárek a ještě ,že si koupím teda u rossmana tu kojící.Ale nejdřív jsem vlezla do textilu co tady máme ,že mrknu na nějakou zase jenom bavlněnou.Bylo to nějak divně číslovany tak jsem šla za prodavačkou a ona prej jestli nechci kojící. 😲 Tak jsem zůstala vykulená,že tam nějakou mají a děvčata neřehtejte se 😀 jedna šprnda stála 59 kč.Takže mám jednu bílou a jednu tělovou a jsou hladky a jsem fakt spokojená.Leni tak se v práci pěkně rozluč a at holkám chutná 😀 A co podnikáte ostatní sluníčka?

jitulik24
29. zář 2009

Ahojte sluníčka. Vidím že už se všechny těhulky blíží pomalinku ale jistě do finále 😉 . Za měsíc a něco už bude tabulka s těhulkami prázdná. S tím by se mělo něco dělat 😵 .
U mě se bohužel vše zkomplikovalo ☹ . Ve ČT jsem se po 12 dnech strávených v nemocnici konečně vrátila domů. 8 dní jsme ležela na JIP a 4 dny na normálním pokoji. Dostala jsme zánět žlučníku a z toho zánětu chytla ještě zánět slinivky, což je hodně nebezpečná záležitost ☹ . Za těch 12 dní jsme zhubla 8 kg 😵 . V listopadu mě čeká operace žlučníku 😨 . I přesto že mě čeká ta operace, zkusíme v říjnu IUI 😉 . Moc nepočítám, že se povede 🙄 .
Příští týden jedeme ke švagrové na křtiny 🙂 . Manžel jde za kmotra staršímu synovci a manželův brácha mladšímu synovci. Zítra jdeme do města vybrat zlatý řetízek s přívěskem, protože nás nenapadá co jiného by jsme jim měli k těm křtinám dát.
Tak tolik novinky z mého života ☹ . Nic moc veselého se u mě jak čtete neděje, bohužel se mi stále lepí smůla na paty 😢 .

wikky
30. zář 2009

Ahojík sluníčka,
tak se zase ozývám,jsem ostuda,že po takové době,ale nějak mám pořád co dělat,ale postupně si vás aspoň dočítám a opravdu to strašně letí a budete mít za chvíli svoje mrňousky v náručí 😀
Tadeášek už je kus chlapa,má 5,7kg,už ho zajímají hračky a vše kolem něho,v sobotu jsme měli vítání občánků,tak jsem byla úplně naměko a měla jsem co dělat abych nebulela,ale slzička ukápla,tož takový dojemný básničky 😉 😉 😉 potom jsme zašli na obídek,poseděli a bylo fajne.Při obřadu Tádu nejvíc zajímal lustr,pořád se rozhlížel,ale byl hodný,je to prostě náš andílek.Taky jsme začali plavat,chodí k nám jednou týdně paní na plavání kojenců,zatím v domácím prostředí a od půl roku půjdeme do bazénu,je to fajn,před vanou si zacvičíme,potom plavčíme a nakonec je kojenecká masáž,učíme se oba dva,říkáme k tomu pěkné básničky,Tadeášek je spokojený,vždycky potom chrní jak novorozeně 🙂
Abych toho neměla málo,tak chodím za mou mamku denně 2h. uklízet do jedné firmy,bo ona má po operaci ruky,tak nemůže ještě tak min. 6týdnů nic dělat.No zkrátka je to divočina,že...
Leníku,tak konečně mateřská,holka to to uteklo,si pamatuju,jak jsme zkoumaly v Olmiku testík 😀
Beru,pořád očekávám,kdy už pofičíš a malý si počká na termín,viď?Doufám,že hned písneš Lenče a ta mi dá vědět,bo na tebe nemám tel. 😖
Elis,Eviku,jak se máte vy,kočky?
Jituš,tebe taky zdravíme,máš to ale trápení,no já mám za sebou taky operaci žlučníku,hned po prvním porodu,Dominik měl tenkrát necelých 5měsíců a já mazala pod kudlu,dělali mi to laparoskopicky a za 3 dny po operaci jsem byla doma,takže se ničeho neboj,aspoň předejdeš těm strašným bolestem při záchvatu.A doma si chvíli odpočineš.A co přestup do Reprofitu,neuvažuješ nad tím???Já osobně pomyslím na Fertimed a je mi zle 😠 😠 😠 Myslím,že nás je tady takových víc,že,pusenky????????
Tož,venku je dnes opravdu úžasně,u nás celou noc chčije a chčije ☹ ale ven se musí,tak jak se Tadeáš vzbudí,nabalíme se a vyrazíme.
Opatrujte se a písmenkujte,ať mám večer co číst,berušky,pa pa.

jitulik24
30. zář 2009

Ahoj Šárko, uvidíme jak se zachová doktor až půjdeme na další IUI. Pokud bych se jeho chování nezměnilo, tak přestoupím. Už se na tu operaci vysloveně těším, pak budu mít klid a nebudu se muset bát vzít něco do pusy.

lenajsek
autor
30. zář 2009

Ahoj sluníčka! Sice dneska nesvítíme na obloze, ale nevadí, nemůžem svítit pořád, nějakou energii si musíme taky schovat na jindy... 🙂

Jiti, týjo, tak mladá a takový problémy, tak držím palce, ať operace dobře dopadne a ať je Ti pak líp, věřím, že se na ni těšíš, bo kdo má problémy se zažíváním, tak určitě musí hrozně trpět, tak snad pak bude líp. Muselo to být hrozný ten zánět, ale snad je teď líp a pak bude úplně OK. Držím palce. S tou IUI kočko nevím, co kdyby se zadařilo a Ty bys pak šla na operaci, kde budeš mít narkózu? Tohle chceš riskovat? Není lepší počkat, až budeš mít po operaci a tělo si odpočine a nabere síly? Přece jen je to pro tělo záhul... já být Tebou, tak počkám fakt až po operaci. Já bych neměla teda moc klidný spaní.
Ale dělej, jak myslíš...

Beri, no vidím, že s mladou puberta už začíná pěkně mlátit, už chodí až večer domů... no... pevný nervy mamčo. 😉 A o těch podprdách mi ani nemluv, s takovou cenou!!! 😀 😝 Kam Ty na to chodíš, nechápu, na takový vychytávky. Takže v tom Rossmanovi jsi nakonec ani nebyla, jo?
Já jedu do Brna v pátek na masáž, tak se mrknu do toho Rossmana, jak to tam vypadá. U nás v textilu ve Slavkově prodávají kojící podprdy za 250ká. Jednu jsem koupila v Brně za 260, tak druhou chci odněkud jinud, pokud možno za levněji, jestli se zadaří. A docela mě štve, že se dělají bílý, černý se prý kojící nedělají... 😒

V práci vše vyřízeno, chlebíčky chutnaly, ale jsu hrozně ráda, že už tam nemusím, nějak je to tam divný s kolektivem, nikdo se se mnou moc nebavil, každá kočka si hleděla svýho PC, jestli nevěděli o čem se se mnou bavit, netuším... pomalu se se mnou ani nerozloučily, tak nevím, co si o tom mám myslet. Nakonec jsem nejvíc pokecala se šéfovou, ta byla skoro naměkko, že už za chvilku budu rodit a vykládala o svým porodu... 😀 To jsem fakt nečekala. 🙂

Šári ahojky! Jééé, měli jste vítání? To určitě máte nějaký fotečky, že? Pošleš? 😉 😉 🙂 To věřím, že jsi byla naměkko, taky bych byla, nebo asi budu... a malej je už kus chlapa, to je super, že tak hezky prospívá. 😉 A je fajn, že máš tu instruktorku doma, taky jsem o ní uvažovala, ale my si asi počkáme až na ten půl rok až bude možný jít do Vyškova do aquaparku na plavání. Ale věřím, že je malej spokojenej, i ty mazáže jsou určitě fajn, taky bych je chtěla zkusit. No uvidíme, jak to v zimě bude s cestováním... budu se asi nakonec muset naučit řídit auto, ale bojim bojim.... ☹ ☹
Číslo na Berasku mám, jen nevím, jestli má ona na mě? Tak nevím, jestli by mi napsala SMSku, že je prcek na světě...
A máš pravdu, pamatuju si jak dnes, že jsem v pátek 13. března poprvé testla a byla tam slaboulinká čárečka... jak jsem se bála, jestli to není moc brzo, a nebylo... prcek se dneska hemží o stošet, a za chvilku bude na světě.. je to neuvěřitlený. 🙂

Eli, Ty máš dneska kontrolu ve fakultce, tak držím palce, pak písni, jak jsi dopadla, co Ti dr. řekl, kdy teda budete rodit, nebo jak jste se domluvili...

Evi, a co Ty kočko? Jak se daří? Snad fajně...

Beri, no u Tebe jsu zvědavá, kdy to bude. Máš moje číslo, nebo chceš napsat? Rozhodně nás musíš informovat... 🙂 😉 Moc držím palce, ať jde vše jako po másle!!!

Holky, dala jsem do albíčka pár nových foteček, tak se mrkněte. Je tam kočárek a pár dalších věciček...

Krásný den všem, i když zatažený... já se jdu za chvilku chystat, jdem s kamoškou na kávičku. Hrozně dlouho jsme nepovídaly, tak splknem. 🙂

Pááá sluníčka!

eliis
30. zář 2009

Ahoj holky,
tak se konečně doma. Jsem totálně KO - v noci jsem moc nemohla spát, vstávala jsem v 6:30 a do toho ještě takové počasí 😖.

Šári, Tadeášek rostě jak z vody a je fajn, že je takový hodný. Doufám, že si můj Tadeášek vezme z něho příklad a bude taky takový 😀 . Věřím, že ti na vítání ukápla slzička ...... já budu asi taky u všeho brečet.

Beri, tak jak to s tebou vypadá? Když už konečně porodíš???? Teda nechápu, kde na ty super nákupy chodíte. Já mám kojící podprdy dvě: Jedna (anita) stála 400 Kč a druhá už lepší s kosticí a hlavně ČERNÁ stála 650 Kč. Jinak doufám, že až se malý narodí, tak napíšeš Lenajskovi a ta nás bude informovat.

Jiti, jak vidím, tak nemáš teď moc radostné období. Chápu, že se těšíš na další IUI, ale musím souhlasit s Lenčou a taky bych počkala až po té operaci. Je lepší se dát do pořádku a pak se na to vrhnout v plné síle. Operace se odložit dá, ale pokud by se zadařilo, tak by se ten zánět mohl opět projevit a to by dobré nebylo. Taky uričtě není zdravé tak rychle zhubnout - tělo musí být unavené, tak mu dej trochu času na regeneraci. Moc na tebe myslím!!!!! DRž se.

Leni, dívala jsem se na fotečky a moc ti to s tím kočárkem sluší. Už aby to uteklo a mohla jsi vozit prcka,co? Jsem ráda, že sis to užila s manželem na chalupě, ale měla by jsi odpočívat a né skládat dřevo!!! Tak se šetři, ať malý nepříjde na svět zbytečně brzy. Z práce si nic nedělej....někteří lidé jsou prostě divní. Já se práci vyhýbám jak čert kříži - né že bych špatně vycházela s šéfem, ale fakt ho jako člověka neuznávám a nechci ho ani vidět. Je to u mě takový ten klasický zbohatlík, který si strašně rád hraje na boháče... 😝

Jinak u mě nic nového není. Tlak mám stále vysoky a tak jsem dost zvažovala, zda mám jet do nemocnice či né. Včera jsem měla předporodní kurz a tak jsem se chtěla zeptat přímo porodní asistentky, zda do té nemocnice jet mám nebo ne. Ona mi řekla, že večer nikam jezdit nemusím (ale také můžu), ale že si mám radši ráno k doktorce zajít, že u nich v nemocnici s takovým tlakem hospitalizují. TAk jak jsem hned přišla z kurzu domů (v 18 hodin), tak jsem si změřila tlak (byl 150/100) a pro jistotu volala tedy do porodnice, zda mám přijet na natočení nebo ne. K mé smůle to vzala velmi protivná sestra, která mě hned ze začátku seřvala, že mi na to po telefonu nic říct nemůže a že nechápe proč to řeším v šest večer (měla jsem s tím prý jít dřív k lékaři) a že pokud jsou ráno u nás v poradně, tak si mám zajít tam. Tak z toho důvodu jsem nikam nejela. Do klasické poradny mám jít zítra a dnes jsem byla na kontrole v Olomouci a průtoky jsou naprosto v pořádku. Říkala jsem doktorovi o tom tlaku a mimčo je dle něho zatím v pohodě a nic mu neschází. Ale mám to samozřejmě zítra probrat v poradně a uvidíme, co na to má doktorka. Jdu k ní naposledy a pak už bych měla chodit přímo do porodnice. Každopádně kvůli těm protilátkám mi doktor doporučil těhu ukončit do 39 tt, tak uvidíme co mi na to řeknou v té porodnici. Dnes jsem jinak měla tlak v rizikovce 150/90 a teď odpoledne 151/99. Tak jsem zvědavá jaký bude zítra v poradně. Jen mám hrůzu z té hospitalizace.....nechce se mi tam jen tak ležet, ale samozřejmě pokud to bude nutné, tak mi nic jihého nezbude. Co bych pro zdraví malého neudělala.......

Zítra dám uričtě vědět, jak jsem dopadla. Tak se zatím mějte pěkně. Já se jdu na chvilku natáhnout k TV a odpočívat.
Jo a malý už váží 2750g 😀 , takže už je velký chlap!

beras
30. zář 2009

Ahojky sluníčka 😀 u nás ted zrovna svítí ale ráno teda lilo jako blázen.Byla jsem s mamkou u dr. tak jsem si skočila na sociálku pro tiskopis na porodny a rd .at tam pak nemusím extra jezdit. 😉 Šári to ti věřím s tím vítáním já jsem taky z toho tenkrát byla štajf a berunu taky strašně zajímal lustr.Ony ty lustry jí vlastně zajímaly všude a jakmile se probudila někde jinde jak doma tak byl kravál 😝 když neměla ten svůj.Jiti no to teda fakt máš problémy hlavně teda ta slinivka ,že je lepší ,protože to je hrozná potvora ☹ Tak si pěkně užijte křtiny .Leni ty podprdy u rossmana stojejí 299 a mají taky jenom v bílé.V té práci to je teda divny.Ani ti holky nedaly žádnej dáreček pro miminko?Vždyt to se tak dělá a ty jim ještě doneseš obžerstvo a ony se takhle zachovají 😠Eli tak to jsi teda kápla na pěknou kravičku sestru ,prstě nechtěla si přidělávat práci.Zítra to řekni dr. a uvidíš.Já mám ted tři dny nožky jako boubelky 😀 a už pomalu nevím v čem mám chodit.Už se nenarvu ani do botasek ,ještě,že mám další ale do těch se narvu ale mám krátky šnůrky tak je nezavazuju 😝 Dneska už jsem měla asi poslíčky -oslíčky 😀 tak snad se děloha vzpamatovala a začne něco dělat,protože v tuhle dobu už jsem chtěla mít porozeno 😀 😀 😀 Jinak ještě k těm podprdám,hodně jsem četla,že kojící podprda by měla být bez kostic.Bylo tam napsáno,že to nějak utlačuje mléčnou žlázu ale to jsem fakt jenom četla. 😲Ale zase na druhou stranu proč by jí tam do některejch dávali. 😲 Lenajsku samo,že tě budu informovat telefon mám. 😀 No a eli ty mě pěkně naprdneš,jestli mě předběhneš 😀 😀 😀

wikky
30. zář 2009

Tož jsem přidala nějaké fotečky do albíčka,je tam i jedna z vítání.
Jinak jak řešítě kojící podprdy,já si koupila jednu až měl Táda asi 6 týdnů a stejně ji nepoužívám,nosím normální,ty co jsem měla v těhu,na noc mám takový ty bavlněný lambádky a je to na pohodu.
Eli,malej už je cvalda,no i když já už jsem měla v tvých týdnech po porodu a ultrazvuk je orientační,plus mínus 400g,den před porodem měl Tadeáš na ultrazvuku 3005g,porodní váhu měl 2750g.
Holky,už se těším na vaše mimča,tak šup šup 😀 😀 😀

beras
30. zář 2009

Šári já bych rodila až bych brečela 😀 ale pět let to cpu tam 😀 a ted to zase chci ven a co nejrychlejš. 😝 To já pak taky budu nosit ty co ted ale prostě už ted mi jsou těsny a další nemíním kupovat,protože pak budu mít zase nula,nula prd 😀 😀 Ale za ty prachy nekup to 😀 😀 Jdu mrknout na ty fotéééčky 😀

beras
30. zář 2009

šári tak Tádulka je teda fešák k zulíbání.Tu chlupatku máš z Nextu?Já po ni taky brousím.A ten kabátek z medvídkem Pú je taky nádhernej.

evik80
1. říj 2009

Ahoj sluníčka, moooc Vás všechny zdravím.

Beru, ty seš dobrá, že se tak těšíš na porod, já z něj začínám mít úplnou hrůzu. Ješté gór když jsem se dívala včera na Pešlapy. Ozák mě ujišťoval, že je to jen seriál, ale nevím nevím.

Elis, moc držím palečky, aby byl tlak v pořádku a mohla jsi poslední týdny strávit v pohodlí domova.

Leni, kočárek je opravdu moc pěkný a moc Ti to s ním sluší. Moc se těším na naše jarní, sluníčkové, kočárkové setkání.

Šári, Tadeášek je opravdu jako panenka na hraní. Je k umuchlání. Moc Vám to slušelo na tom vítání občánků. Nic si z toho nedělej, že Ti ukápla slžička. To já tam budu určitě jednou vzlykat nahlas, jak se znám.

Holky začínám mít fakt strach. Už jsem si chtěla pomaličku objednat to Epi-no, ale teď jsem četla několik příspěvků o tom, že několik holek krvácelo po tom cvičení s tím balónkem. Tak jsem z toho dostala strach a asi ho objednávat nebudu. Myslela jsem si, že to aspoň podpořím tou masáží hráze a Ozákovi se do toho najednou nějak nechce. Sama jsem to ještě nezkoušela. Zkusím to sama a když to nepůjde tak teda nevím. Chtěla jsem se na to připravit co nejlépe. Představa nástřihu mě děsí. Určitě budu pít ten maliník a jíst tu kaši z toho lněného semínka.

Přeji všem ať se daří a nemáte takové strachy jako já. Jdu zapnout pračku.

E.

beras
1. říj 2009

Ahojky sluníčka 😀 á Evička ozáková je tady 😀 .Evi hele já mám strach taky ale ta představa,že si budu moc už konečně lehnout na břicho a,že mě při každým zvohnutí nebude pálit žáha je neskonalá. 😀 No musím mrknout co je to Epi-no,protože jsem asi sto let za opicema. 😝 Já si myslím,že nástřihu se děsíš úplně zbytečně.Není nikde napsaný,že ho budeš mít a když jo tak pořád lepší jak se potrhat.A z vlastní zkušenosti to není vůůůbec žádná hrůza.Já ani nevěděla,že mě někdo šmikl. 😀 Při šití se dostane injekce a za dva tři dny nevíš,že jsi byla šitá. 😉Pračku už mám pověšenou a už mám i uklizeno a čekám kdy začnu rodit 😀 a asi dneska to zase nebude 😝 Zítra jedu do Štbk. tak jsem zvědavá co se pěknýho dozvím a hlavně kdy už to bude. 😀

lenajsek
autor
1. říj 2009

Ahoj kočenky, téda, vy jste toho naplkaly... 😀
Dneska mám asi nějakej divnej tlak bo co, motá se mi šiška a mám mžitky před očima, tak jsem si na chvilku šla lehnout, bo na písmenka na netu jsem vůbec neviděla, pak jsem se šla projít ven (s odpadkama) 😀 a udělalo se mi líp natolik, že jsem dala prát historicky první pračku s oblečkama, i když je venku škaredě... ale už fakt musím začít prát, bo s takovou nevyperu nikdy nic a mohlo by být pozdě... dám to sušit na sušák na balkón, aby na to nepršelo, a nebo to holt bude schnout na sušáku doma. Se nezblázním jen proto, že nesvítí sluníčko.

Eli, já si taky zkoušela kojící podprsenku s kosticema, ale vůbec mi neseděla, tak jsem si ji nekoupila, taky byla černá, ale nebyla bavlněná a navíc mi ty kostice fakt odstávaly. Tak jsem si zatím koupila bez kostic tu bílou bavlněnou, je hrozně pohodlná a kdyžtak i druhou si koupím bílou, co se dá dělat. Hlavně, aby seděla. A díky za pochvalu fotky s kočárkem... 🙂 Fotka nic moc, manžel neumí moc fotit a navíc je to proti světlu... 😝 snad pak budou fotečky s kočárkem venku lepší. 🙂
Z práce si nic nedělám, i když nepopírám, že mě trošku mrzí, že jsem od holek nedostala pro mimi ani žádnou pozornost, nejde mi o dary, ale říkala jsem si, že na rozlučku a na památku by mi něco mohly dát... ale prdním na ně, tam je to fakt děsnej kolektiv, tomu tam říkám mateřská školka, bo se tak fakt chovají, slepice.

S tou sestrou, na kterou jsi po telefonu narazila mě to mrzí, to je děs, že někteří pracovníci ve zdravotnictví se chovají tak, jak se chovají... držím palce na dnešní kontrolu u gyndr, a gratuluju ke kontrole v Olmiku.
Pak písni, jak jsi dopadla, a kdy máš další KO, už v té porodce, toto letí... 😉 A třeba se to zvládne vše bez hospitalizace, snad se tlak umoudří... držím palce!!!

Jen pořád nevím, co to jsou ty průtoky???? To se dělá každýmu? A to se dělá v porodnici, nebo u gynekoložky, nebo kde? A odkdy?

Beri, věřím, že bys už rodila... taky se už nemůžu dočkat, že budu "normální", že mě nebude furt pálit žáha z čehokoli co sním, že mě nebudou trápit křeče v nohách, nebude píchat v boku, nebudou bolet klouby na rukách a nebudou otíkat prsty a nebudu tak neohrabaná... Jasně, že mi bříško bude chybět, i ty prckovy kopanečky, ale myslím že to bude super, až malej bude na světě. 😵 😵 😵
A na zítřek držím palce, pak poreferuj, co v porodce novýho... 😉

Evi ahoojky! Čoveče, já kdyby mi nebylo líto těch peněz, tak do Epina jdu, kdybych teda ještě věděla, že bude malej hlavou dolů a budu mít přirozenej porod. Holky tam nepsaly, že by vyloženě krvácely, ale třeba špinily a pak to přestalo, ale ono to špinění ke konci těhotenství může být třeba i normální... četla jsi distkuzi tady na koníkovi? Tam jsou vesměs kladné ohlasy, hlavně to holkám fakt při porodu asi pomohlo, bo málokterá byla nastřižená, když předtím cvičila s epinem. Samotná masáž hráze myslím že asi není dostatečná... já o ní zatím neuvažuju bo fakt nevím, jak budu rodit... uvidím až podle toho, co mi řekne Štelcl na kontrole, jak to vidí. Se s ním o tom chci pobavit, co doporučuje, kdyby se malej neotočil...
A naví taky nevím, jestli by manžel do té masáže šel, ještě jsme se o tom nebavili... nějak nemám odvahu.
Ale lněný semínko a maliník si určitě pořídím, semínko teda už mám, tak asi od příštího týdne ho budu konzumovat. Ale já si ho asi budu přidávat do jogurtů a budu ho chroupat jako semínka.
A strach, tak ten zatím nemám, ale ono to asi přijde... ale myslím že nemá význam se stresovat dopředu, člověk stejně pořádně neví co ho vlastně čeká, i když čte knížky, chodí na kurzy... asi nejlepší podle mě je, nic si nepředstavovat a nechat to prostě být. Stejně to jak to bude člověk neovlivní... samozřejmě, že je lepší být připravená, informovaná... ale přílišnej strach asi nemá moc smysl... nevím. Možná teď to vidím jinak než za pár týdnů...
Sice bych nástřih nechtěla, ale Beri má pravdu, že lepší než být natržená je být nastřižená...

Holky, všem moc držím palce, aby byl porod v pohodě a bez problémů... strašně moc na Vás všechny myslím!!!

Šári, Tady je kouzelnej, fakt ty fotky nemají chybu, je k sežrání... 😵 😵 Moc Vám to rodinko sluší!

Krásný den sluníčka všem přeji, opatrujte se a mějte se krásně! 🙂 😵

lenajsek
autor
3. říj 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, 39tt (ST), TP 14/10, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, cukrovka OK, už se to blížííííí, 2/10 KO
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, 37tt (ČT), TP 29/10, screening OK, tripple testy OK, cukrovka OK, mimi už 1400g, 30/9 KO ve FN OL., od 3/9 nástup na MD, 2/10 KO
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, čeká chlapečka, 35tt (PÁ), TP 13/11, screening OK, velký UZ OK, cukrovka OK
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, čeká chlapečka, 33tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, 29/7 3D UZ, cukrovka OK, mimi už 1700g, od 28/9 nástup na MD, 13/10 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============

* Sluníčkové snažilky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 2xIUI, bohužel ZT, je nám to moc líto :(, držíme palce do dalšího boje!!!!
Daisy14 (Dáša) - na podzim bude znovu bojovat, 6/10 bude konzultace v R. :o))
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit), 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit), 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!

lenajsek
autor
3. říj 2009

Ahoj sluníčka, jak se máte při sobotě? Dneska bylo nádherně, že? Aspoň u nás teda jo... byli jsme se mrknout mé kamarádce na svatbě, v Modré u Velehradu, kousek od Starýho Hradiště, měli svatbu v moc pěkným kamenným kosteláku, taková komorní, krásná, až slzička ukápla... 🙂 Pak jsme se šli mrknout do skanzenu v té Modré, prošli jsme zámeckou zahradu v Buchlovicích a pak jeli na obídek. Doma jsem padla za vlast a schrupla si, teď se chystám na žehlení pidi oblečků, je toho nějak hodně, a to ještě nemám ani vše vypráno... tak si k tomu sednu a budu to dělat postupně, no co.

Jak jste dopadly Eli a Beri na kontrolách včera? Jsem nakukovala a nikdo nic nepsal... snad je vše OK. 😉

Mějte se krásně, všechny moooc zdravím a užívejte si víkendu!

Páá!

beras
3. říj 2009

Ahojky sluníčka 😀 ,vše je v pořádku.Dr. chválil ,že je monitor ukázkovej ale jinak se neděje nic 😝 Prostě tělu se rodit nechce a mě jo tak teda nevím co s tím. 😝 Ani ten sexík nezabírá takže to mastim a nebudu se zbytečně dřít 😀 😀 Na kontrolu do porodnice jdu zase za týden.Včera sestřička se mnou sepsala všechno co je potřeba k porodu .Úplně jsem čučela 😲 ,protože to je perfektní.Při beruně se vše ještě sepisovalo při porodu a já už měla bolesti a nemohla jsem si vzpomenout ani pořádně kdy jsem se narodila 😀 😀 😀 .Dnes jsem vysála auto at jedeme z porodnice v čistým tak jsem miminku domlouvala at teda pohne at tam zase není svinčík. 😀 Leni já tě obdivuju s tím spaním přes den.Já mám problém co budu dělat v noci a ty chrníš i přes den 😀 😀 😀 .Tak berunky dobrou noc. 😉

lenajsek
autor
5. říj 2009

Ahoj kočky, no teda, kdepak se všechny touláte? Jsme byly až na třetí stránce... ☹

Beri, tak co, pořád nic? Když už ani sexík nezabírá, tak nevím... Ty jseš furt v pohybu, tak to nebude tím, že bys lenošila, tož kočka nevím, co poradit, abys už porodila... Super, že je autíčko vyluxovaný, Tě fakt obdivuju. Ses k tomu všemu zohnula? Já bych to asi nezvládla to luxování... 🙂
A jinak ohledně spaní, v noci se mi taky blbě spí, resp. u mě je to tak, že s emi blbě usíná, takže chodím pozdě spát, čučím do noci na filmy nebo na seriály v TV, pak jdu po půlnoci nebo kolem půlnoci spát, vzbudím se ve čtyři, jak manžel vstává, chvilku taky čučím na TV, pak asi za hodinku znova usnu, spím do půl desáté a po obědě na mě padne únava, tak si jdu znova shrupnout. Teda jak kdy, dneska zrovna ne, ale někdy jo... přes den mi to nedělá problém, bo jsu v posteli sama... jak to budu dělat, až vedle mě bude z jedné strany mimčo v postýlce a z druhé strany funící a chrápající manžel, netuším... ale budu si muset asi zvyknout, jinak bych se asi nevyspala. Takže se to snažím teď nadespat... 🙂

Dneska jsem vyprala další várku oblečků, tak mám radost. Už je toho víc jak polovina vypranýho. Teď ještě vyžehlit a vyprat ten zbytek. Dala jsem taky do čistírny ten fusak s beránkem, skoro dvě stovky si za to vzali. 😝 Docela mazec.
Zítra jedu do Vyškova za maminama, co si s nima píšu na jiné diskuzi, tak se těším, snad bude trošku hezky a nebude pršet.

Dáši, dívám se do postupky a Ty máš zítra pohovor v Reprofitu!!!! Moc držím palce, pak napiš, jak jsi dopadla, ju? Věřím, že budeš spokojená a moc držím palce, aby se tentokrát zadařilo až do konce!!!!

Všechny moc zdravím sluníčka, Ivetko, díky za fotečku kluků, určitě byla návštěva fajn. 😉

Krásnou dobrou noc a mějte se fajnově!

daisy14
6. říj 2009

Ahoj sluníčka 🙂
Vidím, že finišujete s přípravami před porodem a někteří dělají vše pro to, aby už to bylo 😀 Odpočívejte dokud můžete holky, i když jak tu čtu s tím spaním už to ani teď není ono.
No my byli dneska v Reprofitu na pohovor, doktor velice příjemný a milý. Takže jsme se domluvili, že příští měsíc zkusíme minimální stimulaci a něco vyrobíme 🙂 Snad moje tělo bude reagovat jak má, dopuju ho bylinkami a vitamíny, tak snad to bude dobrý. Dr. mě dostal větou, že: "není důležité mít pozitivní test, ale plno v kočárku, tak pro to uděláme všechno." To se mi líbilo a dodalo optimismus. Takže až se to rozjede, dám Vám vědět, Vy už v tu dobu asi budete mít úúúplně jiné starosti a tak to má být!
Držte se sluníčka, ať se Vám vše daří, mějte se fajn.
Ahojky všem!

lenajsek
autor
6. říj 2009

Dáši ahojky!!!
Tak to je super, že jste se domluvili, držím palce, aby vše šlo jako po másle. Pozitivní přístup dělá hodně, že? Tak ať se Tě optimismus drží... a tfuj tfuj tfuj! 😝 😉
Tak pak písni, jak to s Tebou vypadá a budeme mít konečně nějakou novou stimulantku, budeme moc držet palce!
To je fajn, že tělo dopuješ bylinkama, je pěkně odpočatý, tak je to fajn. 🙂

A co ostatní sluníčka, jak se jim daří? Já byla dneska na srazíku maminek z Vyškova a okolí, parádní den, bylo nás hodně, dítka jim krásně rostou a jsou úžasný... už se nemůžu dočkat toho našeho prcka... 🙂

Tak se mějte krásně, opatrujte se a dejte vědět co nového... 😉

Páá!

beras
6. říj 2009

Ahojky sluníčka 😀 jsem zde v plné polní 😎 Leni já jsem holt člověk ktrej i když padá na hubu tak si neřeknu ,že nemůžu. 😀Dáši super věta a té se drž,protože tohle ti řekl člověk kterej to myslí vážně. 🙂 A moc ti to ze srdíčka přeju.Dnes jsem měla takovou děsnou chut na zelnačku tak jsem si jí uvařila a už jsem jí měla dvakrát a hurááá začíná mě opět pálit žáha. 😝 Mě už ted pomalu pálí po všem ale kopnu do sebe vodu se sodou a je to dobry.Jinak ráno už jsem měla depku,že už fakt chci rodit ,protože když to sleduju jinde tak holky už rodějí jedna za druhou a já nic. 😠 Ale ted už jsem zase v klídku 😀 však to příjde.A co ostatní sluníčka .Jéva no a kde je elis? 🙂 No teda eli já jsem ti zakázala rodit dřív jak já tak se toho drž. 😀 😀

evik80
7. říj 2009

Ahoj sluníčka,
musím Vás po delší odmlce zase pozdravit. Ani nevím co psát. Poslední dny jsem nějaká unavená a tak musím zvolnit. V pondělí jsem tady měla malíře a bylo to náročné. Přeci jen 5 týdnů před porodem už je na mě znát.

Beru, myslím na Tebe několikrát za den, jestli už náhodou nerodíš. Neumím si to čekání ani představit. Do termínu ještě zbývá 7 dní. To jsem zvědavá, kterýd den si mimi nakonec vybere.

Leni, taky Ti to rychle utíká, co? Já jsem žehlila ty pidi věcičky také na několikrát a ještě to všechno nemám. A musím říct, že se to žehlí hůř než velké věci. Žehlila jsem i 15 plínek a byla jsem z toho k.o. Neumím si představit jich žehlit 60!! 😝

Eliška se nehlásí, tak doufám, že není kvůli tomu tlaku v nemocnici. Máte na ní někdo telefon?

Ivetko a Šárko, moc pěkná fotka.

Dáši, i když se neznáme, tak Ti přeju, aby to bylo v Reprofitu to pravé ořechové.

Já si jdu chvilku číst a pak zkusím doma něco "pošudlat".

Hezký den všem.
E.

beras
8. říj 2009

Ahojky sluníčka 😀 ,he he jsem tady a celá na to,že mám zítra první termín je to paráda a už mi z toho hrabe. 😝 Nožky mám opět jak konve a už ani prstýnky nedám na prsty .Jinak fakt necítím,že by se něco chystalo na porod ☹ .včera jsem umyla celou koupelku i s kachlema ,vyprala tři pračky prádla a dnes uklízela jako co když náhodou mi zítra na kontrole řeknou,že už to dlouho trvat nebude. 😀 😀 Ivetce taky děkuji za fotečku 😀 😀 .Kluci jsou nádherni a zdají se mi oba dva ,že jsou po tatíncích 😀 Evi taky si myslím jestli Eli není v nemocnici s tím tlakem a nebo už má prdolku u sebe.nějak dlouho už se neozvala.A co děláš Leni ty?A co ostatní sluníčka?

lenajsek
autor
8. říj 2009

Ahoj sluníčka!

Dneska jsem byla poprvé na těhu cvičení, byla to pohodovka, dýchaly jsme na balónech, procvičovaly pánevní dno, procvičovaly záda, krční páteř, pak jsme kecaly o tom kdy jet do porodky a pod... pohodička, fakt. Byly jsme tam jen tři, sestřička od gyndr. je taky jako porodní asistentka, tak má přehled... 🙂 Tak jsu ráda, že jsem šla, příští týden znova.

Na Elišku číslo nemám, myslela jsem, že mám, psala jsem SMSku, ale pak mi přišla odpověď, že vůbec neví co tou SMSkou myslím, jakej tlak, jaký mimi a jaký Sluníčka... 😀 😀 😀 Tak to byla asi jiná Eliška, bývalá kolegyně, sekterou nejsu ve styku už tak 2 roky, ale její číslo mám pořád v mobilu... jen jsem si myslela, že to je Elis... 😀 😀 😀 Dobrej trapas, no. 😝
Takže nevím, co se děje, jedině poslat mailík, ale jestli není u PC, tak si ho asi taky nepřečte...

Beri, pořád nic kočko? jéjda... no snad už to nebude dlouho trvat a mimčo bude za chvilku na světě... 😉 Pořád na Tebe moc myslím!!!

Evi, zvolnit by asi chtělo, přece jen už nevydržíme to, co dřív, jediná vyjímka co se mi zdá, je tady Beri... 😀 Já se taky cítím při každé i malé práci jak přejetá parním válcem a jak kdybych byla na pokraji sil, ale co člověk může čekat. Chce to asi při každé příležitosti fakt odpočívat a užívat si toho, že člověk je ještě 2v1, pak už se asi tuplem nezastaví...
Máte vymalováno, jo? To je určitě fajn. My budem malovat příští víkend, v tom našem obyváko-ložnico-dětským pokoji, jsu zvědavá, jak to provedeme, viděla jsi sama, kolik tady máme věcí. Nábytek odstavovat nebudeme (tu knihovnu), jen komody posuneme na jednu stranu, postel chce Radek postavit na bok, matraci dát do kuchyně a vše přikrýt igelitem. Malovat bude samozřejmě on, já pak budu pomáhat uklízet a dávat věci zpátky na svoje místo... a pak konečně koupíme postýlku. 🙂

Dala jsem dneska vyprat další várku oblečků, už budu mít skoro vše vypraný, svetýrky asi budu prát v ruce a to se mi zatím nechtělo. A pak to žehlení... 😝Ale už si k tomu sedám a budu to dělat na etapy.

Jdu se naobědvat, mějte se krásně, všechny moc zdravím a pěkný pohodový den přeji!

verca07
8. říj 2009

AHOJ HOLKY,
koukám že se vám to krátí. Tak držím palečky aby vše bylo ok.
Cetla jsem ze nevite co je s Eliss. Já na ni číslo mám tak ji rano napíšu a dám vám vědět co se děje jestli se ozve.
My máme po velké reknostrukci baráku. zateplovali jsme stropy v prvním patře a dělali sadrokartony. takže to bylo všechno v poklusu. ale už je hotovo a my jsme s malým konečně doma. v úterý jsem našla první zub a snad bude i na nové šaty. a už začal toníček lozit. takže klid je za námi.
moc vás holky zdravím a až budu mít svůj počítač tak se ozvu víc.
verča

beras
9. říj 2009

Ahojky sluníčka 😀 ,no kde se všechny touláte?Já už mám po kontrole.Další mám v úterý ale už aspon můžu říct,že se něco začíná dít. 🙂 V jednu jsem se probudila a pěkně mě bolel podbřišek a protože jsem ležela na zádech tak kříže jsem příičítala tomu.Tak jse šla na záchod ,že mě ten podbřišek bolí z toho,že mám čůrání.No a ono to nepřecházelo a prostě to mám doted. 😀 Fakt jako když mám za pět minut dostat měsíčky.Fůůůj úplně se mi to vybavuje jak jsem je každej měsíc nechtěla. 😝 Dr. říkal ,že jsem už trochu víc otevřená jako minule a váhovej odhad podle ultr. má mimi 3.600.Takže kdo toto bude rodit fakt nevím.Ale je to jen odhad plus mínus takže doufám,že bude mít mín.Berunka ráno říkala,že chce at už se nevracím a zůstanu tam a konečně dovezu miminko. 😀 Veru super,že máš číslo na Eli a jakmile se něco dovíš tak hned písni.Toníček už má zoubek tak to si taky vybavuju jak jsem ho našla.A pak ještě neteři a švagrovou chtělo trefit. 😀 😀 Jen jsem k nim přijela a ona se na mě začala řehnit a já jí říkám"jé ona už má zoubek"?A švagrová co blbneš nemá a fakt tam byl. 😀 😀 Dodnes se tomu chlámeme ,protože jsem dostala za zub tanga s erotickym obrázkem. 😀 😀 Zdravím všechny sluníčka a příjemný ale prý studený víkend.

lenajsek
autor
9. říj 2009

Ahoj kočky!

Beri, týjo, no tak snad se konečně začíná něco dít a mimčo bude na světě co nevidět!!! Moc držím palce, a doufám, že jak se v neděli vrátím z chalupy, bude malej na světě.. 🙂
Kdyžtak mi prosím písni SMSku, děkuji... 🙂 🙂 Moc na Tebe myslím!!!

Veru ahojky! To by bylo moc fajn, kdybys mohla Elis napsat a pak nám dát vědět, co s ní je.. snad je v pořádku... díky!!!
Týjo, taková rekonstrukce, to muselo být náročný, ale určitě je to teď super a vydrží to na hrozně dlouho....
A gratulace k prvnímu zoubku! Paráda, jen tak dál! 😉

Beri, s těma tangama jsi mě pobavila.. 😀 😀

Já se loučím sluníčka, balím na chalupu a ještě dneska vyrážíme, já už letos naposledy, tak se těším. Kosa mi nevadí, pořádně se obleču, po venku moc chodit nebudu, budu zalezlá v teplíčku u kamen a louskat ořechy. 🙂

Krásný pohodový víkend a co nevidět už tady budeme mít sluníčkové mimi, další!!! 🙂

verca07
9. říj 2009

Ahoj holky, tak jsem tu s čerstvou informací od Elis.
TADEÁŠEK SE NARODIL 7.10. V 16.00 HODIN. VÁŽÍ 2750 G A MĚŘÍ 49 CM. Oba dva jsou v pořádku a v neděli je snad pustí domů. Rodila normálně a tatka byl u porodu. Prý to bylo náročné a stálo to za to. \moc vás všechny zdraví.
Takže ještě jednou velikánská gratulace.
Beri tak jsi na řadě. \držím palečky aby to všechno dopadlo dobře a moc to nebolelo 🙂
zatim se mějte krásně
pa

wikky
10. říj 2009

Jupíííí,tak Eliss už má Tadeáška u sebe,no Beri,nakonec tě opravdu předběhla,to má asi po mě 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Tak Eliško,moc moc ti gratulujeme,holka,ať vám prďolka roste a dělá jen a jen radost...A že je trochu menší vůbec nevadí,mimochodem se naši Tádulkové narodili se stejnou porodní váhou 😉
Berunko,ty už jsi třeba taky v porodnici,myslím na tebe a mrzí mě,že na tebe nemám tel.číslo.
No holky,už by to opravdu chtělo nějakou čerstvou těhulku,Dáši,jsi na řadě,držím ti pěstičky.
Hezký víkend,kočky...

beras
10. říj 2009

Ahojky sluníčka 😀 ,jdu poreferovat co se dnes se mnou děje. 😝 Probudila jsem se o půl jedné a měla jsem tlaky v podbřišku a bolesti v zádech.Tak jdu na záchod a nic. 😝 Tak si říkám jako co jsem včera sež... ,že mě to chce prohnat. 😀 Přemýšlím a na nic jsem nedošla.Asi po dvou hodinách už mi bylo jasny ,že to není z jídla ale něco se začíná dít. 😝 Takže jsem to začala stopovat a nejdřív to bylo po 20-ti minutách asi 4 hodinky.to jsem pořád musela pochodovat a už mě bolely nožičky,pak to bylo po 15 -ti najednou deset minut a už m začalo lepit.Tak jsem si všechno nachystala a zase trpěla .O půl deváté jsem si dala vanu a ejhle všechno přešlo hlavně teda ty záda .To byla úleva.Tak jsem si 20 minut schrupla a dobry.Najednou to zase začalo a ještě víc 😝 ,záda a hlavně tlaky a úplně se mi vybavil porod a ty tlaky.Dostal jsem strach tak,že teda pojedeme.Monitor v pořádku ale žádná kontrakce a žádny oevírání 😝 😝 😝 Zpátky domů mi manžel musel manžel zastavit a já jsem musela chodit jinak bych nedojela domů bolestí. 😝 Dr. říkal,že se mám za dvě hodiny ukázat co se děje. 😝 Takže doma jsem si dala vanu a rozjelo se to znovu ale v kuse a to bylo maso. 😝 😝 Na monitoru se ukázala už i kontrakce a ted už jsem nebyla na špičku ale na prst.Chtěl mě hospitalizovat ale,že mi to stejně vyvolávat nebudou.Tak co tam budu dělat .Že ,jo?Tak se jelo domů a opět zastávka i se slzičkama ,protože jsem byla už na dně.Jednak bolest a jednak nevyspaná ,protože už jsem měla bolesti 14 hodin ☹ Dr. mi poradil,že si můžu dát paralen.Tak jsem si ho hned dala a to byla aspon chvili úleva a já si půl hodinky schrupla.Dr. mě ještě upozornil,že můžu špinit,protože mi uděla Hamiltona a taky ,že jo.Špiním a zase mě začínají brát bolesti.Ale prostě když to nepůjde do zad tak to bude pohoda. 😀 Elišce přeju k narození Tadeáška vše nejlepší a at roste jako z mlíčka.Šári číslo ti písnu do IP. 😀 Berunky mějte se a já se ozvu teda doufám,že už né dva v jednom. 😀 😀