= Sluníčka = (z Neplodnosti)

lenajsek
23. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Ivetka (Reprofit), 39tt, čeká chlapečka, vše OK, TP 1/7 - držíme palce!
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, screening, OK, tripple testy OK
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, screening OK, velký UZ 25/6, KO 26/6
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 19tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Supitko (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Dáša - na podzim bude znovu bojovat
Tiuška (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!! 😵

eliis
26. lis 2009

Ahoj holky,
jsem tu jen na skok. Po menším boji malý konečně usnul - teda snad!!! Byl vzhůru od 16:30 a né a né spát. Dnes spal i přes den málo - jen 3,5 hodiny, tak snad bude dobře spinkat v noci.
Leni, teda moc bych ti přála a by si to malý rozmyslel a vykoukl na svět bez pomoci lékařů. Třeba tomu napomůže ten ohňostroj. Dívala jsem se na ty tvoje výtvory a je to fakt nádhera. Jsi opravdu šikulka. Jsem ráda, že se má Evík dobře a snad jí to brzy vyjde a přijde opět mezi nás.
Beri, Tomík ti taky krásně roste. Já jsem dnes vážila malého jen tak orientačně na dospělácké váze a vychází to že má 4,9kg, což by znamenalo, že za 10 dní přibral půl kila! Je to fakt neuvěřitelné, jak ty děti rychle rostou. Jinak jsem ráda, že jsi v pořádku a že už jsi "provozu schopná". Tak si to s manželem užíjte! 😉
Jiti, tak jak se cítíš? Doufám, že odpočíváš a hladíš poctivně bříško.
No nic, jdu se rychle sprchnout, ať jsem nachystaná, kdyby se malý probudil. Mějte se pěkně.

jitulik24
27. lis 2009

Ahoj holky, asi se zblázním 😵 😀 . Já to nevydržela a dnes testovala a // 😀 😵 😀 😵 . Předevčírem jsem si dělala test k vůli pregnylu a test byl negativní, takže se to asi povedlo 😀 . Dnes je to 9 dní od IUI, nepočítám den kdy mi IUI dělali.

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

moncato
27. lis 2009

Jiti...gratuluju moc.. 🙂 fakt ti držím palečky moc 🙂

lenajsek
autor
27. lis 2009

Ahoj sluníčka, pěkný večer přeji...
Dneska ráno mě vzbudili poslíčci, ale za dvě hodinky to přešlo a šla jsem pak ještě spát... pak mě celej den bolelo břicho jako na MS, odešla zase troška hlenové zátky, ale zatím nerodím... do pondělka je času dost, tak pevně věřím, že se malej umoudří a vyleze případně sám... 🙂

Eli, díky za pochvalu dekorací... no jsu totální amatér, ale baví mě to... musím na to mít teda náladu, ale jak mě to chytne, tak mě to baví. 🙂

Jiti, to je paráda! Tak jen tak dál, ať čárečka krásnš sílí a hlavně aby pak vše pokračovalo bez problémů... moc držím palce, zatím potichounku gratuluju, bo u vás je to dlouhá cesta ještě... snad to tentokrát klapne!!!!! 😉
Tfuj tfuj tfuj!!!! 😝 😝 😝 😉

Moni ahojky, jak se máš?

Zdravím všechny sluníčka a miminka, opatrujte se, vyhýbejte se bacilům a krásný pohodový víkend!!!

jitulik24
28. lis 2009

Ahoj holky, tak radost mě po jednom dni přešla, nechápu ☹ . Včera na mě vykoukla taková pěkná čárečka a dnes je druhý test z té samé krabičky negativní, ať mi to někdo vysvětlí. Ještě se mi nestalo aby GS mamatest byl falešně pozitivní. Pregnylem to určitě nebylo, takže opravdu nechápu a jsem z toho smutná ☹ . Říkám si že mám ještě čas na pozitivní testík. Dokud nedorazí MS, tak není nic ztraceno. Už od 5 dne po IUI mě pořád bolí v podbřišku, chvílemi jak na MS a chvílemi je to takový tlak.

daisy14
28. lis 2009

Ahojky, Jitu, jetě nevěš hlavu, zkus testovat až zítra. Třeba to byl fakt jenom špatný test!
A kdy řekl doktor, že máš testovat?

beras
28. lis 2009

Ahojky sluníčka 😀 lenajsku ty strašidýlko jedno 😀 pořád na Tebe myslím .Podívej já jsem měla oba porody vyvolávany a žádná hrůza to nebyla až na tu koliku 😀 bych si porod užila.Jiti taky se mi nestalo,že by mi mamatest udělal poz. čárku.Třebas tady ten druhej co jsi dělala je špatnej a ten pozitiv. je ten štastnej. 😀 Ted jsme se vrátili od tchánů.Berunka tam zůstala se švagrovou až do zítřka.Tomík spinká no úplná pohůdka 😀 Eli teda to Tadeášek máo spinká.To by Tomík nezvládl .Mu stačí tak 1-1,5 hod a odpadá. 😀 Večer nejpozději o půl sedmé to zalomí a chrní s přestávkama na kojení až do rána..Klepu na dřevo at mu to co nedýl vydrží. 😉 Je pravda,že ve spaní je totální opak berunky.Ta teda byla potvůrkaa zato ted si to chrupe o vík .až do půl deváté. 😀 Lenajsku výtvory máš pěkny.Já jsem to včera doma vánočně nazdobila a konečně udělala ten věnec na dveře.Letos fakt nestíhám natož dělat ještě věnec na stůl. 😝 Dám tam skleněnej tác na to svíčku , korálky a blbostičky a tím to hasne.Už se začínám těšit.Manžel mi slíbil ,že pojedeme do Ol. na ván trhy .Jenom teda na město na punčík ale do žádnejch obchodnáku ee. 😀 Tak já teda budu ten den nezodpovědná kojící matka a fakt si ho dám.Už jsme si dneska se švagrovou pěkně malovaly kterej prubneme. 😀 😀 A pak půjdeme v Ol. ke švagrové na oěd. 😀 Zdravím všechny sluníčka a mějte fajn zbytek víkendu. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenajsek
autor
28. lis 2009

Ahoj kočky, pěkný sobotní večer přeji... 😉
Pořád těhotná, pořád tady straším... 😀 🙂 🙂
Včera jsme byli večer na malé přednapoleonské akci, viděli jsme malou rekontrukci bitvy a malýho střílení z pušek a z děla absolutně nevybičovalo k nějakýmu vylízání, totálně ho to uspalo... 😝 😀 😀 Tak nevím.
Dneska jsme byli na asi tři hodinky venku, bylo krásně, prošli jsme jarmark na náměstí ve Slavkově a pak v zámeckým parku, dala jsem si medovinku a punč a malej furt nic... 🙂 Napíná nás do poslední chvíle a asi si řekl, že co by se sám namáhal, ať mu na ten svět někdo pomůže, že...
Takže zítra dopoledne kontrola, pak zajedem k mé mamce na oběd, mrknem se asi na Svoboďák v Brně na trhy a pojedem dom a v pondělí teda nástup. Pochybuju, že bych fakt rodila dřív jak v to pondělí, i když, stát se může cokoli, že... ale iluze si už fakt nedělám.
Dneska na mě nějak padla depka, že nevím, jestli to vše zvládnu, z toho čekání, z toho, že už se to fakt vše definitivně změní a i když se hrozně těším, tak obavy přece jen mám...
Navíc jsou ve všech brněnských porodnicích zakázaný návštěvy od čtvrtka, takže tam budem s malým sami... k porodu tatínka pustí, ale na šestinedělí pak už ne... tak snad to tam nějak zvládnem, no... Mrzí mě, že manžel malýho uvidí až nás bude vyzvedávat... Pochybuju, že za pár dní ten zákaz zruší, když neplatí ani týden.
Jsu ráda, že aspoň na nás nikdo nebude prskat, ale zase tam nechci být sama... aspoň, že budu na klasickým pokoji, kde bude ještě jedna maminka.
Ale bojím se neznáma, už to na mě fakt přichází... celou dobu v pohodě a teď když už vím definitivní datum porodu, tak to na mě padlo.

Omlouvám se všem za moje výlevy, ale doufám, že pochopíte...

Díky...

lenajsek
autor
28. lis 2009

Jiti, neumím si to vysvětlit, snad to bude chyba testu, mně Mamatest taky nikdy neukázal falešně pozitivní výsledek. Držím palce, aby čárka příště sílila... na krev zajít nechceš? Ty pocity co popisuješ, to by klidně mohlo být těhotenství, já to aspoň tak měla, pocity jako na MS, ale nešpinila jsem ani nekrvácela... tak držím pořád palce!!!!!

Beri, taky plánuju do pokoje koupit nějakou silnější svíčku a dát ji na skleněnou mísu a buď ji nějak zakomponovat do malýho věnečku, květináčku nebo prostě jen tak postavit a nějaký blbůstky kolem ní, jak to budeš řešit Ty... to je asi nejjednodušší. Stejně mi to asi nedá a udělám venkovní truhlík, mám ráda nějaký větvičky za oknem. Ale uvidím, kolik bude času... 😀 🙂
Užijte si vánoíční trhy, bude to super. A jeden punčík snad nevadí, ne? Já bych se tam taky hrozně ráda podívala, loni mě to tam absolutně nadchlo, ale fakt nemůžu zatím nic plánovat. Kdyby bylo hezky, tak bych výlet i uvítala.
Tak si to tam užijte, věřím, že se těšíte. 😉
A obchoďáky v žádným případě... 😝 😝 😝

Kočky, mějte se krásně, mooc vás všechny zdravím a už se těším, jak vám napíšu, že je malej na světě... snad bude vše v pohodě a bez problémů, kéž by...

Mějte se fajně a krásný zbytek víkendu!!!

daisy14
28. lis 2009

Leni, zdravím 2v1 🙂
Neboj, určitě je to už na nervy, ale všechno zvládneš, uvidíš! Jako každá jiná mamina, to bude dobrý. Někdo mi kdysi říkal, že chlapečci jsou líní už v bříšku a zůstane jim to až do dospělosti 😀
Držím palečky, moc na Tebe myslím a těším se na malého až bude na světě. Drž se!

jitulik24
29. lis 2009

Ahoj sluníčka, tak test je stále negativní ☹ . Také to nechápu, nikdy mi mamatest nelhal, čárka vylezla po čtyřech minutách. Břicho mě bolí pořád a k tomu se přidala prsa 😕 . Do zítřka mám Utrogestan a pak doufám, že co nevidět dorazí MS, ať můžeme jít na další IUI. Pomalinku se s tím začínám smiřovat i když mi to rve srdce a nejraději bych vyřvala na celý svět, jak je ten život nespravedlivý 😖 . V mém okolí se objevily tři nové těhulky a to je pak nápor na moji už tak pošramocenou psychiku ☹ .
Ahoj Leni, to s těmi návštěvami je na nic, u nás v PV jsou také zakázané. Chápu, že to bude takové smutné, když nepřijde manžel a blízká rodina se podívat na malého ☹ . Držím pěsti ať je porod bez problémů 🙂 .
Ahoj Dáši, mě vlastně ani doktorka neřekl kdy mám testovat. Vzhledem těm dvou předchozím zkušenostem, kdy jsem měla pozitivní test 10 a 11den, tak už by tam mělo být něco vidět.

jitulik24
29. lis 2009

Holky, ještě se chci zeptat, jak dlouho po vysazení Utrogestanu Vám přišla MS?

jitulik24
29. lis 2009

Zítra si skočím na krev, aby bylo jasno 😅 .

daisy14
29. lis 2009

Ahoj Jituš, takto mě mrzí, vím jak Ti je ☹ Ale zkus ještě tu krev, pokud MS ještě nedorazila. Jinak mi MS dorazila do 2 dnů po vysazení a u přechozích pokusů přišla i bez vysazení.
Ještě nesmutni, dneska svítí sluníčko, tak bude hezký den.

jitulik24
29. lis 2009

Tak jsem si odpoledne udělala ještě jeden test mamatest comfort, to je ten do proudu moči a je na něm slaboučká druhá čárka. Já už nevím čemu mám věřit ☹ .

daisy14
29. lis 2009

Jituš, tak to opravdu nevím. Nejjistější by asi byla krev, jak tam nějaké HCG bude, tak je jasno!

lenajsek
autor
29. lis 2009

Ahoj sluníčka!
Tak se hlásím po kontrole, prý se čípek už trošku začíná zkracovat, porodní cesty jsou roztažené víc jak na minulé kontrole, ale je asi jasný, že malej sám do zítřka ráno nevyleze, takže půjdem na to vyvolání...
Na monitoru opět kontrakce nic. Dr. mi dělala UZ a malej má odhad váhy cca 3500g, takže bude pěknej chlapák. 🙂
Tak si užívám poslední večer s bříškem, je to tkaový zvláštní, když člověk dopředu ví, že zítra už bude držet malýho v náručí a bude vše jinak... 🙂

Jiti, tak to teda moc nechápu, asi fakt bude nejjistější krev, já bych na ni aspoň šla... moc držím palce. Fakt dokud MS nedorazí, tak není nic ztraceno!!!
Mně MS přišla vždycky i při Utrošu. Jedinkrát nepřišla po pokusu a to se zadařilo. 😉

Dáši, to jsi fakt o chlapečkách slyšela? Hezký... 😀

Moc vás všechny zdravím, mějte pohodový večer a zítra držte palečky... díky... já pak pošlu SMSku.

Pááá, opatrujte se!

eliis
29. lis 2009

Ahoj holky,
Leni, na zítra ti budu držet pěstí a moc na tebe myslet. Přeji ti, aby vše proběhlo rychle a bez problému. Pořádně se na to vyspi (i když to asi moc nepůjde) a naber sílu. S tím zákazem návštěv je to fakt blbé, ale na druhou stranu je to lepší, než aby vás pak někdo nakazil.
Jiti, teda to je zvláštní. Mě mamatest taky nikdy neukázal falešné //. Skoč si na krev a bude jasno. Věřím, že to dopadne dobře.
Beri s tím spaním to máš super. Mě teda nevadí, že přes den moc nespí. Hlavně ať dobře chrní večer. A co se týče alkoholu, tak já si sem tam dám s manželem tak 1dcl vína - někdy ani to ne. Doufám, že to nějak nevadí a malému to snad neškodí.
JInak u nás není nic nového. Snažím se využít ještě hezké počasí a tak každý den poctivě kočárkujeme. Zítra jdu konečně ke kadeřnici a těším se jak malé děcko. Už to mám fakt strašné. Dnes jsem přidala nějaké fotečky a tak vám posílám odkaz.
http://www.bartracing.cz/galerie/tadeas/index.html
Mějte se pěkně a zítra už se těším na krásnou zprávičku o narození dalšího sluníčka!!!

beras
30. lis 2009

Ahojky sluníčka 😀 😀 taky pořád myslím na lenajska a hlavně at to jde rychle a dlouho se netrápí. 🙂 Eli koukla jsem na fotky.Tadeášek už je teda taky kus chlapáka 😀 Ty mu dáváš mlíčko z lahvičky nebo ho dokrmuješ?Já jsem měla pocit,že má Tomík málo ale podle toho jak nabírá tak zjevně hladem netrpí. 😀 Jiti fakt skoč na krev a nebudeš se trápit s testama a budeš třebas překvapená.Moc ti to už přeju ,protože tohle čekání je opravdu na palici. ☹ Tady dnes začalo fučet tak nevím jestli vůbec půjdeme ven.Berunky končím musím jít toho draka přebalit,protže se právě pokakal a jelikož tomu včera moc nedal tak dnes bude pohroma.Zdravím všechny sluníčka. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

eliis
30. lis 2009

Ahoj holky,
dneska to venku moc pěkně nevypadá. Fouká vítra a je zataženo. Snad se to trochu vybere a budeme moct jít ven. To je totiž jediná záruka, že jak budu u kadeřnice, tak malý bude tatínkovi spinkat. 😉
Na Lenajska moc myslím. Snad to bude rychle.
Beri, já Tadeáška nedokrmuji, jen kojím. Jen jsem zkoušela, zda by si flašku vůbec vzal a to v ní měl moje mléko. K mému překvapení se po mléku jen zaprášilo a tak jsem mu hned dala ještě prso a žádný problém s tím neměla. Tak aspoň vím, že když budeme potřebovat hlídat, tak stačí jen odsát mlíčko.
Mějte se pěkně.

eliis
30. lis 2009

Beri a kdy ty dodáš nějaké aktuální fotečky Tomíka? Určitě už je taky pořádný chlap!

wikky
30. lis 2009

Ahoj sluníčka,
zdravím všechny maminky,miminka i snažilky 🙂
Moc myslím na Lenču,ať je to co nejrychlejší a hlavně ať je vše v pořádku,i kdyby třeba nakonec rodila císařem,ale snad se to dobře rozjede a porodní cesty se řádně otevřou.Už se těším na sms 😀
Jituš,pokud tam čárka byla,tak to není jen tak,třeba jsi dnes opět testovala a jsi z toho chytřejší,moc bych ti přála obrovské hcg a jen samé pozitivní zprávičky,držím pěstičky...
Jinak u nás vše v pořádku,Tadeášek už váží 7200g,je šikovný,obrací se i ze zad na bříško,takže už nehrozí nechat ho o samotě ležet kde mě napadne,v tu ranu je na bříšku a hned zase na zádech 🙂 Pořád se směje avykládá,naučil se prskat,tak je s ním legrace 😀 v lehačce už se zvedá do sedu,tak mu Ježíšek donese jídelní židličku a při Štědrovečerní večeři už bude hačat s námi,těším se na to jak blázen,jeho první Vánoce...strašně to utíká 😵 jak vyšetřím chvilku,dodám nové fotečky.
Elis,malý je teda pěkný cvalda,ale hezoučký 😀
Beru,také čekám na aktuální foto!
Tož se opatrujte a já se zase ukážu,pa pa a hezký poslední listopadový den všem 😉

jitulik24
30. lis 2009

Ahoj sluníčka, nevíte co Lenka, už to má za sebou?
Bery, zítra tam skočím, dnes jsem to nestihla. Myslím, že překvapená nebudu. Celý rok 2009 se nese ve znamení smůly a neštěstí 😢 .
Wikky, testům už nevěřím ☹ . Vím že to dopadne špatně ☹

jitulik24
30. lis 2009

Ahoj sluníčka, nevíte co Lenka, už to má za sebou?
Bery, zítra tam skočím, dnes jsem to nestihla. Myslím, že překvapená nebudu. Celý rok 2009 se nese ve znamení smůly a neštěstí 😢 .
Wikky, testům už nevěřím ☹ . Vím že to dopadne špatně ☹
Je pravda, že mě stále bolí v podbřišku a prsa, ale to je asi tak jediné co by mohlo signalizovat těhotenství.

wikky
30. lis 2009

A JE TO TADY!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Lenča už má LUKÁŠKA v náručí...váží 3360g a měří 52cm, GRATULUJEME 😉

eliis
30. lis 2009

Jééé, tak to je super!!!! Leničce mooooc gratuluji a Lukáškovi přeji hodně zdravíčka a ať se mu na tom světě líbí. Snad vše proběhlo bez problémů a jsou oba v pořádku.

wikky
30. lis 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Verča07, přirozené těhotenství podruhé :o), 2/11 hlásí //, 12/11 gestační váček, 7tt (ÚT), mooooc gratulujeme!

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 2xIUI, od 10/11 baští Clostík, 18/11 IUI, držíme palce!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit), bohužel nezdar, ale nevzdává to a nabírá síly na nový boj v novém roce!!! Držíme palce!!!
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, teď čeká druhé mimčo :o)
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 se narodil všemi očekávaný Lukášek, 3360g, 52cm, moc moc gratulujeme!!!

moncato
30. lis 2009

GRATULACEEEEEEEE Leničcce i Lukáškovi... 🙂

daisy14
30. lis 2009

Pořád nakukuju a už je to tady!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Hodně štěstí a zdraví oběma, však se na sebe načekali! Gratuluju! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂