= Sluníčka = (z Neplodnosti)

lenajsek
23. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Ivetka (Reprofit), 39tt, čeká chlapečka, vše OK, TP 1/7 - držíme palce!
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, screening, OK, tripple testy OK
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, screening OK, velký UZ 25/6, KO 26/6
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 19tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Supitko (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Dáša - na podzim bude znovu bojovat
Tiuška (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!! 😵

lenajsek
autor
30. čer 2009

Ahoj sluníčka, pěkný den přeji, i když bude dneska asi pěknej pařák... 😝 Asi ani nebudu vylízat, včera v tom Brně mi to bohatě stačilo, přijela jsem domů zpocená až na zadku. 😝 😀
Beri, máš recht s těma oblečkama, mimčo bude vlastně v zimě, zachumlaný, koupím jen nový nějaký kompletky právě k dr. a na návštěvy, jinak bohatě stačí ty obnošený věci, jinak bysme se ani nedoplatili. MM mi furt říká, že to už stačí, musím to dát nějak dokupy, čeho kolik máme, abych věděla. Kdyby to bylo vše nový a mimčo by to mělo na sobě jen jednou, to by mě mrzelo, že to byly vyhozený penízky.
Jiti, pořád držím palečky, aby čárka sílila!!!!! V té ZOO to muselo být fajn. 😉 A koupání taky něco... 😀
Jinak jsem se dneska objednala na 3D UZ, na 29/7, to je v době, kdy má manžel celozávodní dovolenou a v tom týdnu nemáme nic v plánu, tak tam půjde se mnou, tak se těším. 🙂
No a už za týden máme velký UZ, tak jsu hrozně zvědavá, co to bude... 🙂
Dneska se mi zdálo, že jsme na UZ jasně viděli pindíka... no uvidíme. 🙂

evik80
30. čer 2009

Ahoj Leni, teda ty jedeš. Já jsem chtěla začít kupovat, ale jaksi se pořád zdráhám. Nevím, čeho se to pořád bojím. Snad se to poddá. Ozák mi pořád říká ať už s tím začnu, že kdybych nedej bože lehla, tak že je v pr....
Dnes jsem se ho ptala jak to vypadá s tím výletem do Slavkova. Jediný možný termín je toho 9.7.2009 a bude záležet na tom jestli pojede sám a nebo se šéfem. Když by jel se šéfem, tak to by nám plán vybouchl. Zatím ještě nemají naplánovaný příští týden. Předběžně s tím počítej a já to ještě potvrdím, moc bych si to přála, aby to vyšlo.

lenajsek
autor
30. čer 2009

Evi, no já mám právě radši věci nachystaný dopředu, u nás si spíš ťuká na čelo manžel, jestli to není moc brzo... ale radši to chci mít nakoupený, v klidu pak vypraný, v klídečku vyžehlený, než pak na poslední chvíli něco hrotit... pak bude už číjen/listopad, blbě to venku bude schnout, chtěla bych pak i pořešit nějaký vánoční dárky, v prosinci na to nebude vůbec čas... a říkám si, že tím, že se budu jak kdyby strachovat, nic nezměním. Prostě co se má stát, to se stane, a jestli budu mít výbavičku pořázenou brzo nebo ne, na tom nic nezmění... nevím, já to vidím takhle. Ale určitě to bude Evi vše v pořádku! Vem si třeba Šárinku, ještě, že měli objednanej kočárek někdy od března, ještě když ji odvezli do nemocnice, ho neměli doma, nakonec se mimčo narodilo o měsíc dřív a honem rychle volali do toho kšeftu, aby ho poslali... ještě, že ho měli vybranej.
Evi, 9/7 si předběžně budu rezervovat, uvidíš, jak to vyjde, bylo by to fajne. Nic nemám. Tak kdybys dojela, budu se moc těšit. 😉
Přidala jsem aktuální bříško do albíčka... nějak povyrostlo... 😀

verca07
30. čer 2009

Ahoj sluníčka, Leni díky na zprávu na Facebooku.ještě že mám na tebe kontakt, jinak by mě moooc mrzelo kdybych nevěděla co se s vámi holkky děje.
Moc gratuluju Ivetce k maličkému. Ať hezky roste a dělá jenom samou radost.
U nás nic nového malý je pořád hodný a všichni říkají at si toho vážíme že vůbec nevíme co doma máme. A je to fakt. Už by sme měli taky mít kolem 7 kilo a dneska jsme dali poprvé mrkvičku s bramborem a moc mu to nechutnalo, šklebil se aplival to jak to šlo. No chce to holt trochu trpělivosti.
Jinak Leni Toníček se narodil 4.2. a ne 5.2 A jeho indicie jsou 3300 g a 51cm a narodila se 17.41 hod. Ale fakt si dobrá že sis to tak zapamatovala.
Tak zatím se mějte holky hezky a já se zase ozvu.

beras
30. čer 2009

Napsala jsem román a je v čoudu.Tak ještě jednou 😠 Veru další dušička co nám chyběla do počtu.Toníčka závidím a doufám,že tak hodny miminko mám taky v bříšku. 😀 eviku už by jsi měla pomalu začít opravdu nakupovat.Jednak toho bude i tak dost a Ozák má pravdu nedej bože lehneš a chlap se zblázní radostí. 😀 Já jsem si všechno napsala na lístek a pak postupně nakupovala.Už mám objednanou zavinku do autosedačky z mmb.Skoro nová a za hubičku. 😅 Kosmetiku nebudu kupovat.Max. v lékárně krém na pusinku a zbytek pořeším s tetou.Halvně říkala nekupovat Johnson a Niveu.Už měla v ordinaci spoustu dětí z toho osypanejch.Takže čím mín parfémovany tím lepší.Dnes je teda pařák ,že mám asi aji trochu opuchnuty nohy . 😝 Zítra mě čeká ten hnus na cukr a pak poradna.Jedu už po šesté at to mám za sebou a v 8.30 mám tu poradnu.Takže at jsem za chládku ještě doma. 😝

lenajsek
autor
30. čer 2009

Jéé Veru ahojky! 😉 To je fajn, že sis nás tady našla! 😉 To je krásný, jak máte hodnýho klučíka, to je super. 😉 A s těma příkrmama to určitě zvládnete... 🙂 A ty údaje opravím, omlouvám se, že jsem spletla datum narození... hned to napravím. 😉
Beri ahojky! Tak už máš zavinku do autosedačky, to je fajn. Tu od Emitexu? A za kolik, jestli se můžu zeptat? To chce ten MMB sledovat, někdy tam jsou dobrý věci za dobrý ceny. Já ji chci taky, hrozně se mi líbí. Je to ta, co má jak rukávky, tak nohavičky, jo?
A s tou kosmetikou, tož Beru poraď jakou? Já jsem přemýšlela i o přírodní kosmetice, od mýho osvědčenýho výrobce, Hádka, ale nevím... Johnson´s jsem kupovat nechtěla, to jsem už četla i slyšela negativní ohlasy, ale o té Nivei jsem to nevěděla... a co takhle dětská kosmetika z toho DMka? Bübchen, bo jak se to jmenuje?
A pařák je teda pěknej, jsu furt doma, vylezu asi až navečer, půjdu se projít do zámecké zahrady s foťákem, nebo kolem rybníka, ještě uvidím...
Na zítřek Beri moc moc držím palce!!! Hlavně ten test na cukrovku přežij, určitě to bude v pohodě, ty výsledky. A pak písni, jak už je mimčo velký... 😉

lenajsek
autor
30. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, 25tt (ST), TP 14/10, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, 1/7 KO (i test na cukrovku)
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, 23tt (ČT), TP 29/10, screening OK, tripple testy OK, cukrovka OK, 2/7 KO u gyndr., 19/8 KO ve FN OL.
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, čeká chlapečka , 21tt (PÁ), TP 13/11, screening OK, velký UZ OK, od 3/8 na PN, bude si užívat těhulčení... :o)
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 20tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, moc moc držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Daisy14 (Dáša) - na podzim bude znovu bojovat
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit), 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!

lenajsek
autor
30. čer 2009

Jiti, jinak Ty už nemáš Utroš, že ho zítra máš brát jako poslední den? Já bych ho teda brala, dokud by mi dr. neřekl...

jitulik24
30. čer 2009

Leni, oni mi dali jen jednu krabičku, víc ne. Prý to stačí 😕 🙄

jitulik24
30. čer 2009

Nějak si nemůžu vybavit jestli jsem to tak měla i minulý rok, nebo jsem těch léků měla víc.

lenajsek
autor
30. čer 2009

Jiti, tak jim zavolej, že jsi MS ještě nedostala, a že bys Utroš potřebovala, zajeď si pro něj... to je fakt divný. 😒
Holky, teď posílala Šárka fotečky malýho, tak je přepošlu, a Ivetka taky, tak taky pošlu. Jsou k sežrání... 😀

evik80
30. čer 2009

Ahoj Beru, já vím, že má pravdu,ale nějak to nejde. Vždycky najedu na stránky něco vyberu, ale pak to neobjednám. Ta představa, kdyby nakupoval on tak to by teda fakt bylo něco. Ale na druhou stranu kdyby byl tak pečlivej jako při výběru kočárku, tak to bych se měla a možná by to zvládl dobře. Neměla bych ho podceňovat. No musím to nějak překonat, když vidím jak jste informavané. O té kosmetice jsem to věděla, ale že existuje zavinovačka do autosedačky, tak to jsem teda nevěděla 😨
Ještě by jste mi mohly poradit, jakou vybrat matraci do postýlky. A jestli zvolit kojící polštář plněný těmi kuličkami a nebo špaldou?
Leni, chtěla jsem se zeptat. Ty jsi psala Bohunce mail nebo sms?

evik80
30. čer 2009

Šári, Tadeášek je nádhernej a kolik má vlásků. Jedním slovem nááááádhera. Co víc si přát než zdravé, krásné a hodné miminko?!

jitulik24
30. čer 2009

Leni, já mám cyklus dost rozházený, dnes jsem 27 den od poslední MS. Někdy to dostávám za 23, 27 a minule dokonce až za 36 dní.

lenajsek
autor
30. čer 2009

Evi, psala jsem jí jak mail, tak SMSku. Ale nevím, jestli mám správný číslo, když se vůbec neozvala... 😒
A zavinovačka do autosedačky je krásná, dej si to do vyhledávače. Buď je jak klasická zavinka, ale má v sobě díry na provlečení pásů, nebo je s rukávkama a nohavičkama, že se dítko připne k autosedačce mezi nožkama v pohodě. A kojící polštář přemýšlím taky jakej, myslím, že to je asi fuk, ale asi ho budu kupovat v obchodě, abych si ho mohla ohmatat, některý se mi zdají na MMB, že jsou jak kdyby míň naplněný.
A Tadeášek je vážně kouzelnej. 🙂

jitulik24
30. čer 2009

Leni díky za fotky Tadeáška, ten je k nakousnutí, fakt nádherné miminko 😵

lenajsek
autor
30. čer 2009

No Jiti já nevím, ale pokud nedojde MS, tak bys měla baštit pořád Utroš dál... zvlášť, když jsi viděla slaboulinkou čárečku... 😉 Zkusila bych jim tam každopádně brnknout. Při minulé IUI jsi taky dál baštila Utroš, ne? Já měla Utroš až do 13tt.

beras
30. čer 2009

Lenajsku tu zavinku budu mít přesně jak píšeš od emitexu.Včera jsem to tam projížděla a inzerát tam byl půl hodinky tak jsem hned odpověděla a stojí 280 kč+ poštovné.Evi taky jsem měla strach začít něco kupovat a na mmb jsem to měla dlouho jenom uloženy než jsem se odhodlala něc koupit.Jinak tu kosmetiku ještě nevím.Teprve se poptám a pak písnu.Jinka na berunu jsem měla nela batole.Byla to úplně obyčejná kosmetika česká a nikdy nic neměla .Na fotečky miminek se už těšííím.

evik80
30. čer 2009

Leni, já ji také zkusím poslat sms a dám vědět jak jsem dopadla.

lenajsek
autor
30. čer 2009

Taky jsem Beri uvažovala o naší české kosmetice, tak to zkus zjistit, byla bych moc vděčná. zatím to taky kupovat nebudu, to je otázka jedné návštěvy ve vybavené drogerii.
A fakt se vyplatí pozorovat MMB, to je super cena za tu zavinovačku. Je asi teplá na zimu, že?

jitulik24
30. čer 2009

Ještě se chci zeptat, když utroš přestanu brát, tak co se stane, tedy kdybych byla těhotná? Je mi jasné, že když nebudu, tak dostanu MS.

lenajsek
autor
30. čer 2009

Evi zkus, ale je fakt, že to je už pár dní, co jsem psala...

lenajsek
autor
30. čer 2009

Jiti, tak někdo kdo otěhotní přirozeně, tak Utroš nebere vůbec a mimčo se udrží, ale je prostě lepší ho brát, aby se mimčo udrželo, když už to není přirozené těhotenství...

jitulik24
30. čer 2009

Ano, jedla jsem utroš, ale nevím jestli jsem taky nedostala jen jedno balení a pak jak jsem tam jela už jako těhotná, tak mi dali další balení. Já ho měla minule asi do 12tt.

jitulik24
30. čer 2009

No tam toho moc nepřirozeného není 😉 jen ovulace je vyvolána uměle a pak už je to na přírodě 😉 . Raději tam zavolám 🙂

beras
30. čer 2009

Tak jsm kukla a ivetka mi posílala fotečku.Tak ještě bych chtěla lenajsku aby jsi mi poslala Tadeáška.Prosím 😀

lenajsek
autor
30. čer 2009

Aha... no mě dr. rovnou napsala hafo balíčků, pak po gest. váčku mi napsala další. Tak tam zkus brnknout a domluvit se s nima, za to nic nedáš. Myslím že není moc dobrý pro tělo Utroš vysadit a pak ho znova dát. Aby to nebyl hormonální šok.

lenajsek
autor
30. čer 2009

Beri, ale já Ti posílala... na hkralova... nebo máš jinej mail?

lenajsek
autor
30. čer 2009

Jiti, no ale otěhotněla bys za pomocí lékařů... není to prostě klasický přirozený otěhotnění. Je to prostě teoreticky vzato, "líp udělaný".

evik80
30. čer 2009

Bohunka se našla, poslala všem mail. A nedošel mi Danielek.
Co ty matrace?