= Sluníčka = (z Neplodnosti)

lenajsek
23. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Ivetka (Reprofit), 39tt, čeká chlapečka, vše OK, TP 1/7 - držíme palce!
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, screening, OK, tripple testy OK
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, screening OK, velký UZ 25/6, KO 26/6
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 19tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Supitko (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Dáša - na podzim bude znovu bojovat
Tiuška (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!! 😵

eliis
2. čer 2010

Ahoj holky,
omlouvám se, že teď moc nepíšu, ale je toho teď nějak moc a nestíhám. Dnes jsem odvezla mamku do nemocnice do Olomouce na hemato-onkologickou kliniku. V posledních pár měsících jí nebylo moc dobře a tak byla na nemocenské. Dle odběrů krve se lékařce něco nezdálo a tak mamce nechala odebrat kostní dřeň a bohužel se potvrdila leukémie. Včera jí to volali a tak dnes musela nastoupit na další vyšetření. Zítra jí budou brát další vzorek dřeně a uvidí se zda se to potvrdí, jaký druh leukémie to když tak je a v jakém stádiu. Modlím se, aby to bylo v pohodě. Už jednou rakovinu prožila a to rakovinu děložního čípku. Je to hrozné. Pořád na to musím myslet. Doufám, že zítra se dozvíme jen pozitivní zprávy.
Jinak já bojuji opět s bolestí v krku a s průduškama. Tajda dostal v sobotu zánět spojivek, ale už je to dobré. Chudáček to měl nejhorší v noci - vůbec nemohl otevřít oči. Manžel je taky pořád nějaký nachlazený a bohužel nemá moc čas se z toho ani dostat. Dnes ho opět odvolali do práce kvůli zvednutým hladinám řek. Už mě to počasí fakt se.....
Dáši, tak to jsou super zprávičky. Moc držím pěstí, aby se bojovníčci drželi. Bylo by super, kdyby ještě něco zůstalo na zamražení.
Jiti, tobě taky držím pěstí, aby se ta smůla prolomila a IUI vyšla. Třeba to je dobře, že se folíci vyvýjejí pomaleji. Aspoň v nich bude zralé a připravené vajíčko.
Verčo, jak vidím tak se doma nenudíte. Ty komentáře si dokážu živě představit. S tou rozbitou bradou mě to mrzí, ale takových úrazů bude asi ještě hodně. Tak hlavně že se nestalo nic vážnějšího. Na screening budu držet pěstí. Určitě bude vše v pořádku. A jak se vůbec Toníček těší na sourozence? Co by si přál - bratříčka nebo sestřičku? Jinak 6.nemoc jsem poznala jen díky tomu, že to měl asi měsíc před náma kamarádčin syn. Pozná se to podle toho, že má dítko teploty bez dalších příznaku nemoci tak 3 až 4 dny. Jakmile teploty opadnou tak se objeví vyrážka na celém těle. A ta taky tak za 3 dny zmizí.
Beri, tak to je super, že je Tomík torpédo. Tajda bude asi lenoch. S tím jídlem to bude možná právě kvůli těm zubům,ne? Tajda moc nechtěl jíst, když byl nemocný, ale teď mu opět chutná a sní vše. JInak zuby stále nemáme. Tak jsem zvědavá, kdy mu nějaký naroste. V poslední době se často v noci budí a mrčí, tak doufám, že je to zubama a nějaký na mě brzy vykoukne.
Leni, co se týče té 5.nemoci, tak ta myslím postihuje starší děti a ta 6.nemoc mimča. Ale jestli se ještě může někdy znovu objevit nevím. Budu doufat, že ne. Tak Lukášek už začíná papat mrkvičku? Tak snad si na novou chuť brzy zvykne a bude mu chutnat. Tajda si tím naštěstí problém neměl. Hned při první mrkvičce nadával že už mu nechci dát. Jaký hrníček budeš používat? Co se týče toho pohybu, tak si z toho nic nedělej. Každé dítě je jiné a má své tempo. Tajda taky ještě pořádně neleze, jen se sune dozadu a tak cestuje. Na záda se přetočit umí, ale moc to nedělá, protože je strašně rád na bříšku. Já už to lezení ani moc neřeším. Naštěstí nemám kolem sebe lidi, kteří by se nad tím podivovali. Spíš si myslím, že tuto fázi Tajda přeskočí a rovnou se začně stavět. Už teď je rad na nožkách. No uvidíme, stejně to neuspěcháme a tak tomu musíme dát volný průběh.
Holky, jdu se natáhnout k telce. Mějte se pěkně a všechny vás zdravím. papa

jitulik24
3. čer 2010

Ahojte holky, všem děkuji za držení palečků. Dnes jsem byla na IUI v Brně a bohužel manželův spermiogram dopadl velmi špatně, takže mi Vitoušková řekla, že by byl zázrak, kdybych otěhotněla po této IUI. Manžel byl z toho také špatný a vypadalo to, že si nedá říct alespoň na minimálku, ale začíná být přístupnější, tak snad to bude dobré. Jen nevím jak se mám domluvit s Machačem. On mi sice dělal ultrazvuk, ale pak už v Reprofitu nebyl a o výsledcích spermiogramu a následnou IUI mi dělala Vitoušková. Takže Machač asi nebude vědět, že to dopadlo špatně a já nevím jak to budu další měsíc řešit kdybychom chtěli jít do té minimálky.

jitulik24
3. čer 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============
Verča07- druhé těhu přirozeně, gratulujeme a držíme palce!!!, 4/6/2010 - screening

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - 3minimálka, 31.5. OPU, 5 embryjek, 3.6. ET, DRŽÍME PALCE!!!
Jitulik24 (Supitko) - (Reprofit) - 8x IUI, 3.6. IUI. Přemýšlí o minimálce. DRŽÍME PALCE!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Moncato - (Reprofit) - chceme adoptovat

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil Lukášek, 3360g, 52cm, moc gratulujeme!!!

beras
4. čer 2010

Ahoj sluníčka 😀 sice větrno ale puntík konečně svítí.Už to bylo děsny a jak se mi nic nechtělo no hnus 😝 ale to určitě vám všem.Dáši 😀 😀 😀 radost mám z tebe jak to krásně pokračuje a to by v tom byl čert aby z tak krásnejch embrijek nebylo miminko 😀 Hodně štěstíčka na dnešní den 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Jiti ☹ špatné zprávičky nám neseš,ale snad manžel konečně pochopí,že nemá cenu to protahovat a trápit tě ,že ta minimálka bude nejlepší.S tím,že dr. nebude vědět jak to dopadlo neměj strach.Já být tebou tak se objednám do Ol. a má to napsáno v počítači tak si to přečte. 😀
Veru 😀 je to s dětma lae práce .Hoši se štouchali a Toník chudák má bebčo.Ale není první ani poslední.Těch ještě bude 😀 😀 .A screening určitě dopadne na jedničku a třebas se ukáže princeznička 😀 😀 😀
Leni 😀 já taky v noci šidím čajem až když jde do tuhého tak mu šoupnu prso ale jen na chvilku a pak mu ho seberu a chrníme.Už ho to chci pomalu odnaučovat 😀 Lezení nehrot.Jak už jsem psala nejsou všechny děti stejny a rozleze se určitě. 😀
Eli ☹ ☹ ☹ ted k tobě.Když jsem to četla tak jsem měla úplně mrazení.Ten život opravdu dokáže být krutej ☹ a držím mamince pěsti at je to opravdu ta nejlehčí forma a tobě přeju at jsi strašně silná a mamince jsi tou největší oporou. ☹ Určitě Tadeášek nebude lenoch i když možná kdyby jsi viděla Tomíka tak to je opravdu torpédo.Ten nemá čas být v klidu ani u jídla 😀 Běda jak má na nohách ponožky tak jsou v ten moment dole tak pořád dokola chodím a sbírám fusakle.Jedna v kuchyni ,druhá v pokojíku 😀 😀 .Čepice to samo a šup letí z kočárku 😀 Už zjistil,že má kolínka tak pěkně začíná pérovat .no nicméně pak sebou plácne a valí dozadu 😀 Doted pořád mlel tatatata a od včerejška to je táta 😀 No a manžel taje jak kus ledu 😀 Dnes v noci odlítá a krom toho ,že jsem mu dala do kufru trička ponágle tak tam nemá nic 😠 Prý je čas 😲 Hmmm vlastně dal si tam sám litr slivovice,prý at s klukama mají nějakou desinfekci 😀 Berunka jede zítra na taneční soutěž a vrátí se až pozdě večer tak budeme sami. 😒 Ale já se s ním nenudím tak mám o zábavu postaráno.A co ostatní sluníčka? 😠 😠 😀 Berunky končím ,protože ted jsem si vzpoměla ,že už na dnešek nemám pro Tomíka uvařeno tak musím jít at má chlapec oběd.Pěkný víkend a pište,pište 😀 😀 😀

daisy14
4. čer 2010

Ahoj holky, dneska byl konečně nádherný den! Sluníčko svítí, cesta do Brna i zpět po dálnici bez problémů, optimismus prýštící z doktorů a sestřiček - co víc si přát 😉
Tak jsme si domů dovezli 1 morulku a 1 blastocystu (ta prý nějak pospíchá) 🙂 jsou jedničkové kvality, další jedničkovou možná zamrazí a pak máme ještě dvojkové morulky, tak uvidíme. Dneska mi dělat ET Dr.Koudelka, taky hrozně sympatický, dokonce říkal, že mít u minimálky z pěti vajíček pět embryí je vzácné, takže nám hned gratuloval a prý máme přijet za 9 měsíců i s mimčem 🙂 Prostě se zdá, že nám to zatím všechno vychází až neuvěřitelně! Tak teď ještě vydržet 14dnů do testu 😀
Holky díky za držení palečků, pomohlo nám to!

daisy14
4. čer 2010

* Sluníčkové těhulky *
===============
Verča07- druhé těhu přirozeně, gratulujeme a držíme palce!!!, 4/6/2010 - screening

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit) - 3minimálka, ET 4.6. - 2 embryjka DRŽÍME PALCE!!!
Jitulik24 (Supitko) - (Reprofit) - 8x IUI, 3.6. IUI. Přemýšlí o minimálce. DRŽÍME PALCE!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Moncato - (Reprofit) - chceme adoptovat

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm, gratulujeme!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit) - 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit) - 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit) - 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit) - 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) -11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík - 24/10/09 v 17.41hod se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!
Leňajsek(Reprofit) - 30/11/2009 v 17.30 se narodil Lukášek, 3360g, 52cm, moc gratulujeme!!!

beras
4. čer 2010

😀 😀 😀 Dáši náááádhera 😀 😀 😀 mačkáme palečky dál.Četla jsem na R.jak jsi psala,že dr. říkal,že jim embrioložka zpívá. 😀 😀 😀 Asi to bude pravda,protože Tomík miluje zpívání 😀 kor šla Nanynka do zelí 😀 😀 😀

lenajsek
autor
5. čer 2010

Ahoj holky, jen v rychlosti, Dáši, mooooc držíme palečky, to je paráda, že se embryjka tak krásně vyvíjí, tak snad se jim bude dařit u Tebe daleko líp než v roztoku, tak je hýčkej, ať se krásně zavrtají!!! Tfuj tfuj!!!

Beri, embryoložka jim zpívá? No to je něco!!!! 😀

Eli, to je mi moc s mamkou líto... držím palce, ať se dozví mamka pokud možno ty lepší zprávy z těch špatných... moc mě to mrzí. Držte se všichni, snad se na mamku usměje sluníčko a tentokrát to taky zvládne!!!

Nestíhám dočíst, za chvilku vyrážíme ven, písnu zítra, slibuju. A dočtu.

Teď popřeju krásnej pohodovej víkend, konečně sluníčkovej a ať se všem daří!!!

eliis
6. čer 2010

Ahoj holky,
tak jak jste si užily víkend? Konečně bylo krásně a doufám, že to dlouho vydrží.
Co se týče mamky, tak vám moc děkuji za účast. V dané situaci to dopadlo ještě dobře. Jedná se o leukémii, která se dá chemoterapií vyléčit. Teď jí čeká měsíc léčby a pak se uvidí.
Dáši, tak to jsou výborné zprávy. Moc moc držím pěstí, ať to dopadne dobře a dočkáte se miminka. Kdy máš testovat? Hlavně se šetři.
Jiti, s tím spermiogramem mě to mrzí. Ale i tak naděje umírá poslední a zázraky se přece taky občas dějí. A kdyby to náhodnou nevyšlo, tak miminálka už určitě klapne. Tak se drž!
Beri, teda Tomášek je fakt šikula. A to po tom celém bytě couvá? Tajda se taky pohybuje, ale z obyváku ještě sám nevycestoval. Ale ve čtvrtek se poprvé dostal na 4 a péroval. Od té doby to dělá častěji, tak doufám, že se brzy rozleze pěkně po čtyřech, jak to má být. Co se týček ponožek tak ty mu snad nasazuji 100x. Jsem ráda, když si je tam nechá aspoň 5 minut. Ještě že už je teplo a tak ho tak sem tam nechám. Dnes spal na zahradě bez ponožek. Sotva jsem mu je dala, tak byly dole. Beri jak v tomto počasí oblékáš Tomíka? Já mam pořád strach, aby ho neofouklo a nebyla mu zima. Dnes měl na zahradě body s dl.rukávem, na tom tričko s kr. rukávem, tepláky a plátěnou šiltovku. Není to moc? Já fakt nevím.....nerada bych, aby byl opět nemocný, ale aby se mi bobek zase nepřehřál. Ještě jsem se chtěla zeptat, jaké dáváš Tomáškovi capačky? Tajdovi žádné na noze nedrží. Jak vidím, tak s tím balením jsou na tom všichni chlapi stejně. Mě to nakonec nedá a jdu mu ty věci předchystat a on si to pak probere a naháže do tašky. A kdy se ti vrací, za ten týden? Jinak Tajda ještě tata neříká, jen mama + další neidentifikovatelné slova. Sem tam řekne baba, ale jinak si mele to svoje. Strašně rád prská, bubla a nejvíc vykecává když má něco v puse. No je to sranda. Dnes jsem dala Tajdovi poprvé holý jogurt Holandia. Předtím měl sem tam activii, ale vždycky s něčím - banán, přesnídávka.....je totiž dost kyselá. Té holandie je 200g a Tajda to normálně celé snědl. Fakt mu chutnala a vůbec mu nevadilo, že jí má holou. Jak často dáváš Tomáškovi jogurt? Jo a další otázka 😀, co dáváš malému na svačinky? Já dávám dopoledne ovoce a odpolednu už nevím co mám dávat. Většinou jsem mu odpoledne dala mléko, ale tím už ho tak moc cpát nechci a nebo jsem mu dala sem tam ten jogurt. To dopoledne střídám - strouhané jablko, banán, hrušková přesnídávka nebo švestková přesnídávka. Předem díky za zodpovězené otázky. 😀
Leni, četla jsem na FB, že se Lukášek dostal na 4. To je teda šikulka. Taky jsem se dívala na fotečky a je fakt krasavec. Je čím dál tím hezčí. Moc se vám povedl. A jak mu chutná mrkvička? Už jsi dávala i jinou zeleninu?
A jak se mají ostatní sluníčka? Dlouho tady nebyla Eva, Bohunka....snad se mají dobře a dítka jsou zdravé.
Zítra nás čeká jedna menšé oslava. Kamarádčina dcera měla 3 roky, tak něco ugrilujeme. Taky má zítra Tajda 8 měsíců. Je to až neskutečné, jak rychle to letí. Ani se nenaděju a budu opět stimulovat. V úterý jdeme do poradny, tak jsem zvědavá kolik měříme a vážíme. Doma jsem Tajdu orientačně zvážíla a málem jsem sebou sekla. Už máme 9,5kg!!! Je fakt, že už se pěkně pronese. Asi tak za měsíc, už vyměníme sedačku. Naše vajíčko je do 11 kg a Tajda už se tam tak tak vleze. Snad si do té doby sám sedne. No nic holky, jdu se koukat na telku. Mějte se mooooc pěkně, užívejte si sluníčko a ozvěte se. papa

beras
7. čer 2010

Ahoj sluníčka 😀 ,počasíčko nááádhera 😀 i když zted zrovna sprchlo ale puntík v dálce už leze.
Eli 😀 to je dobře s tou maminkou.At léčba trvá třebas dva měsíce ale hlavně at jí pomůže 😉 .No Tomík fakt všude leze pozadu.Už se mi dostal i ke květináči a chudák kvitečko 😀 Oblíkám ho tak,že v sobotu byl teda pařák 😝 tak jsem mu dala body s kr. rukávkem a tepláčky .On je moc horkokrevnej a hned se potí.V tomhle po mě teda není 😀 já jsem zmrzlina.No a včera trochu pofukovalo tak dostal s dl.rukávem a tepláčky.V sobotu nejdřív měl s dl. rukávem ale probudil se totálně splavenej a to chrupkal ve stínu.Tak jak nemá studeny ručičky tak ho moc nenavlíká.No i když v sobotu jsem potkala známou a na sluníčku pařák a její holčička měla punčocháče,tepláky a dvě trička 😲 😲 .Capáčky jsem kupovala v Globusu v takové oranžové krabičce jako botasky na zalepování a jsou super.Dávám mu je jen když jedeme do města a tak jinak má jen ponožky 😀 teda pokud si je nestáhne a nežužlá je 😀 .Manžel se vrací v neděli k večeru a berunka už chodí jak se jí moc stýská ☹ .No jo mazlíček 😀 Taky se podaří říct baba a ted se naučil pištět a včera tady pištely oba dva kdo víc 😀 😀 Eli náš jídelníček 😀 😀
6,30 - 150 mlíčka Beba ,9,00- celá přesnidávka, 12,00 - oběd,15,00 activia bílá + 4 rozmačkany sušenky Hami,18,00 -150ml kaše,19 ,00 90-120 mlíčka a spánek.V noci ho ošidím čajem a když začne mrčet tak dostane prso.Takhle jedeme už měsíc a veliká spokojenost 😀 😀 Přesnidávky mu dávám všechny co jsou krom. mrkvové po té se nemohl 😀 😀 .Na banán se tváří fůůůůj co to do mě cpeš ale pusu otvírá.Dnes jsem koupila nektarinky tak musím skáknout na radu za tetou jestli jako můžeme 😀 😀 Ve čtvrtek jdeme taky do poradny 😀 já tipuju,že má tak 8,60kg .Eli klidně se ptej 😀 .A blíží se svačinka 😀 😀 a brouček se začal projevovat.Pa a pište 😀 😀

eliis
7. čer 2010

Ahoj,
Beri, děkuji za odpovědi. To víš, ještě v tom trochu tápu - teda hlavně v tom oblékání. Ty dáváš Tomáškovi jogurt každý den? A kojíš už jen v noci? Tak to asi taky brzy s kojením skončíte,ne? Jsem zvědavá na zítřejší míry v poradně. Mohla by jsi někdy hodit do alba nějaké fotečky, ať se můžume mrknout jak Tomášek vyrostl. Možná dnes taky nějaké přihodím a pošlu vám pak odkaz. V červnu by jsem snad mohly spáchat nějaký ten sraz. Ráda bych vás viděla. Beri, ještě jsem se chtěla zeptat, zda dáváš Tomáška hned po jídle na zem? Tajda má pořád problém s tím ublinkáváním a tak ho aspoň hodinu po jídle nesmím položit. Celkem mě to štve, protože si nejvíš vyhraje právě na zemi. Nechápu, proč tak ublinkává...jako miminko to vůbec nedělal, takže reflux to asi nebude. Fakt nevím, zítra se na to když tak zeptám. On si totiž někdy blinkne i 2 hodiny po jídle. Je pravda že je na zemi divoch a mrská sebou jako kapr na souši.
A kde se nám toulají ostatní sluníčka? Holky piště, ať mám co číst. Mějte se pěkně. papa

eliis
7. čer 2010
moncato
7. čer 2010

Ahoj holky,

Eliško....tobě moc moc držím palečky ať se mamka uzdraví........ 🙂

Dášo to vypadá moc dobře teda.. 🙂

Jitko a třeba to zrovna vyjde...když ti řekli todle ..mě furt všichni říkali, že to bude dobre a nebylo...tak hlavně nestresuj.. 🙂

Jsem Vám ani nenapsala, že jak u nás byla ta paní ze sociálky ..(to byla středa) .....kvůly adopce tak se ptala na zdraví rodičů a Radim (manžel) jí říká, můj taťka ten umírá 20 let a ještě jsme se smály, protože vždycky říkal jak šel do nemocnice kde jsou peníze na pohřeb a tak... a dělal to fakt 20 let a co se nestalo minulou sobotu umřel a nikdo nechápal....... ☹

beras
7. čer 2010

Eli 😀 ,jasně dávám jogurt každej den na odpolední svačinku.Už klidně můžou i ovocny jogurty.Tak jsem se byla ptát a nektarinku radši eee 😀 když tak jí mám podusit.Ha,ha tak to radši dám přesnidávku a bude to nastejno.Je to náš šroták,protože co mu dám všechno sní.Jak vidí,že mám misku s obědem tak už mrčí a kope 😀 at si pohnu.Strčila jsem mu do ruky rohlík 😀 no to bylo dílo.Ožužlanej z každe strany ale dobrota největší a běda mu ho sebrat.Na zem ho dávám až tak půl hodinky po jídle at si nemačká pupík.Jinak jednu dobu taky ublinkával ale ted už se mu to dlouho nestalo.Fotečky pěkny.Já jsem koupila Tomíkovi to sedátko do vany.No to bylo první den čoro moro 😀 😀 .Málem prokopl vanu co dělal a je fakt,že v tom řádí pořád.Plácá hlava nehlava 😀 mám to nafoceny ale jsem antitalent ,tak vyděržat jak dojede chot tak to sem nacpe.Srazík 🙂 já v červnu nemůžu,začátkem července má manžel dovolenou a pak už mi to je jedno.Berunku za cely prázdniny asi moc neuvidím ☹ .Plánů má tak na čtyři měsíce a né na dva 😀 ale na srazík se určitě těším.To bude super jak budou kluci po sobě koukat a pomlouvat nás tou jejich hatlamatilkou 😀 😀 😀 Jinak kojím ho jenom v noci ,protože fakt chci at se to bobek odnaučuje nenásilně.Jak jsem říkala,že max do 9 měsíců tak bych to ještě klidně asi vydržela.Ale vím ,že není dobry v noci kojení nebo třebas i um .mlíko když mají děti zoubky.Jsou děti kterejm to vadí ale jsou i tací kterejm ne.A nechci se dopracovat toho,že se mu kvůli tomu budou kazit zoubky a bude je mít černy. ☹ V noci by se jim měla dávat jen voda.Švagrová si myslela jak nedělá dobře,že kojí tak dlouho a chudák malej fakt se mu zoubky začaly kazit a co si zažil kvůli tomu bolesti a jsou mu teprve čtyři roky.Jdu si přilehnout k těma dvěma andílkům co mám v postýlce. 😀 😀 Holt tatínek není doma tak je tam mám oba 😀 a jak krásně se nám spí.Tomíkovi strčím dudel,berunku zakreju ,protože je pořád odkopaná a chrupeme.Hele beruny neštvěte 😠 😎 a piště ,protože na nás úplně kašlete a hlavně nepiště ,že nemáte čas ,protože tomu nevěřím 😠 kor když bylo tak hnusně a ven se nedalo.Tak honem sem s tím kolik děti váží,měří ,co papají a co už dokážou 😀 Pa

beras
7. čer 2010

Ahoj Moni ☹ no teda to je fakt černej humor ☹ Upřímnou soustrast ☹ ☹ Dnes zrovna jsem slyšela houkat sanitku a brrr ☹ Říká se,že hodně lídí umírá na jaře a na podzim,že jsou největší tlakové změny.Moni a určitě jsi slyšela,že když někdo v rodině umře tak se narodí miminko.Já jsem toho zářnej příklad 😔 .Tak dlouho to nešlo a až umřel manželovi bratranec tak jsem otěhotněla 😔 a přesně na den dva měsíce před tím než se Tomík narodil tak mi umřel můj hodnej dědeček 😔 Tak třebas se i u tebe bude konat zázrak. 😉 i přes veškerou bolest .

lenajsek
autor
8. čer 2010

Ahoj sluníčka, já se moc omlouvám, ale Lukin mě nenechá prostě u PC, tak jaksi nemám čas psát. Teď už zase na mě huláká z postýlky, něco se mu zase nelíbí. Ani jsem vás nestihla dočíst. Snad to zítra napravím a písnu víc. Dneska jedem do Brna a včera jsme byli taky, na návštěvě, tak jsem nebyla u PC. Dneska jsem sem šla, bo Lukin se vzbudil dřív, tak mám chvilku.

Eli, gratulace k včerejším Tadeáškovým 8 měsíčninám, letí to jako z vody. S oblíkáním jsme na tom asi stejně, taky nevím, jak mám Lukina oblíct, asi ho pořád navlíkám hodně, ale když já jsu prostě zmrzlina. A chudák je pak zpocenej. Ale nevím jak s těma větrama, když fouká, tak se mi zdá že by ho mohlo ofouknout, ale asi to taky nebudu přehánět a když bude teplej, tak bude asi v pohodě. Capáčky máme taky problém udržet na noze, hlavně ty co nejsou látkový, tak v nich se Lukinovi hrozně potí noha, tak dávám hlavně ponožky, ty si v kočárku nesundává, mám jedny capáčky látkový, ale ty už mu budou malý a jinak kožený, nebo napodobenina kůže, tak ty se mi i blbě obouvají a Lukin si je sundá vždycky.
Ohledně zeleninky, tak už vyzkoušel i brambory, cuketu a zítra dostane i pastiňák. Dávala jsem mu jeden den i samotnou bramboru s mým mlíčkem a to teda brrr, to nechtěl a dokonce u toho začal plakat.
Jinak mrkev mám skleničku od Alnatury z DMka a zatím mu to míchám všechno dokupy, ale asi začnu pak dávat nezamíchaný, aby si zvykl na jednotlivý chutě, že? A nemixuju, mačkám vidličkou. S masem počkám asi do příštího týdne. A ovoce dám až potom, já to nehrotím. A jogurt ještě později.
To je super, že Ti Tadeášek spapal samotnej bílej jogurt, super. Aspoň si nezvykne na slazený a dobarvovaný jogurty. 😉
A s mamkou moc držím palce, to je dobře, že to je ta lehčí forma, snad chemo opravdu zabere a bude zase zdravá jako řípa!!! 😉

Beri ahojky, Tomík je teda šikulka!!! Já myslela, že manžel odjel na víc týdnů, nevím proč, tak to se vám za chvilku vrátí, to je dobře. 😉 A Ty teda nekojíš ráno? Takže už asi chceš pomalu odstavovat, že? Nedočetla jsem Tě kočko dál, nezlob se, budu reagovat později.

Jiti, tak snad manžílek ještě přehodnotí IVF, tam je přece jen větší procento úspěšnosti, držím palce, aby vám to konečně už někdy vyšlo! Třeba zrovna vyjde tahle IUI, uvidíš. A Machač se určitě dozví, jak jte dopadli v Brně, neboj. 😉

Eli, na fotečky mrknu. A díky moc za pochvalu Lukina, krásně se to čte... díky!!! 😉

Dáši, tfuj tfuj! 😉

Musím běžet, zítra písnu víc, moc všechny zdravím a užívejte si léta!! Má vydržet až do víkendu, tak pojedem poprvé s Lukinem na chalupu. Tak snad to tam bude OK, od zimy jsme tam nebyli, tráva tam bude po kolena, tak tam bude hodně práce, ale snad to zvládneme.

Krásnej den všem!

lenajsek
autor
8. čer 2010

Moni, to je mi s tchánem moc líto... ☹ Upřímnou soustrast, je to hodně smutný... ☹

lenajsek
autor
8. čer 2010

Beri, to jsem nevěděla o tom kojení v noci... že by se mohly kazit zoubky! Tak zkusím tu vodu, ale myslím, že to neprojde... ☹ asi jednou si bude chtít cucnout určitě.
Zkusím mu dát navečer tu kaši, třeba bude Lukin spát líp. Budí se totiž tak 2-3x za noc pořád, zkoušela jsem mu dát i tu vodu, ale něco vypil a pak chtěl stejně prso, jinak se neuklidnil. Asi jde o zvyk... Dudlík občas zabere, občas pláče i s dudlíkem. A pořád se přetáčí na břicho a pak se vzteká, tak ho musím vždycky dát zpátky a zase znova se přetočí a tak... teď teda vytuhl na břiše, ale to je spíš haluz, že mu to nevadí.

Eli, fotky super! Ty fotky ve vaně jsou teda odvážný, to by asi můj manžel zakázal zveřejnit, i když tam není nic vidět. 😀 Ale Tajda vypadá spokojeně, to je super. Já když pustím sprchu, tak Lukin začne plakat, bojí se asi... ☹ Ale budu ho to postupně učit, aby se nebál, že o nic nejde. Jen nevím ja to udělat, aby neměl vždycky z toho hrůzu.

Jinak máte kluky moc šikovný, Tajda za chvilku taky bude lozit, když je už na čtyřech. 😉 To my si asi počkáme, i když jak jsem psala na FB, tak už se trošku poposunul, ale to bylo jen jednou. Budeme trénovat dál. Otočit se kolem své osy na břiše to jo, ale dopředu ani dozadu nee.
A jinak máme dva zuby, ještě nejsou úplně vyrostlý, ale už jsou vidět, jen nejdou ještě moc nafotit. Uvidím, kdy vyleze nějakej další.

Beri, co Tomíkovy zoubky? A Eli, Tajda zatím nic?

Ohledně srazíku, u nás to bude komplikovaný s dopravou... teď jsme se s manželem docela pohádali ohledně výletování, nechce nikam jezdit autem, že je benzín drahej, a že jezdí každej den autem, tak o víkendu nechce... ☹ ☹ Mrzí mě to, je celkem neoblomnej... tak nevím, jak se do Olmiku dostanu. Dálkový autobusy převážejí kočárky jen složený, to bych musela mít Lukina na sedadle a to teda si asi nelajznu až do Olmiku, tak jedině vlakem z Rousínova nebo Vyškova...
A zpátky to stejný... a v OL ještě šalinou... 😒

Tento pátek jedem do Olmiku za bratrancem, co tam studuje, teda už tento týden doštudoval, udělal státnice a pak jede za rodinou do Pardubic, tak bysme se neviděli, ale to jedu s taťkou autem, manžel bude v práci... nechtěl jet s náma právě, tak jsme se chytli.
Jedině bych musela říct mé ségře, jestli si s jejím přítelem nechtějí udělat výlet do Olmiku, že by nás s Lukinem svezli... jinak červen pro mě OK, červenec kromě 11/7 taky OK, srpen už pak ne, to má prvních 14 dní dovolenou manžel a na týden jedeme do Luhačovic a pak týden budem na chalupě.
Moc ráda bych vás viděla, tak snad to klapne.

Jdu se nasnídat a pomalu nachystat, vyrazíme do toho Brna.

Pááá!

beras
11. čer 2010

Ahoj sluníčka 😀 😀 😀 Tomík spinká tak nakukuju.Dnes teda bude peklo 😝 Ještě,že máme z druhé strany baráku velkej strom kam dávám Tomíka spinkat.Tam je nádhernej chládek 😀 Včera jsem mu dala ven do vaničky vodu a sedátko a cákal ajk vodník.Byla jsem s ním včera v poradně tak má8740 g a 74 cm.Já chci mallinky miminko ☹ ☹ Dnes švagrová dovezla bazének tak už bude jak velkej chlap.Leni 😀 měl letět na dýl ale ,protože jsou chlapci šikovní 😀 😀 😀 a udělali si už spoustu věcí jako nákresy a tak už dřív tak se vrací v neděli. 😀 I tak psal jak se mají božsky 😠 😠 😀 .Sluníčka mějte krásný víkend 😀 😀 Pa.

moncato
13. čer 2010

Kaj je ta Dáša kurňa???? 😝 😕

daisy14
13. čer 2010

Ahoj holky, jsem tady 🙂 Konečně se krásně ochladilo, pouštíme do bytu čerstvý vzduch, je to super. Taky byly u Vás v noci bouřky, tady byla jedna docela drsná, až jsem se bála 😉

eliis
14. čer 2010

Ahoj holky, teda tade je zase mrtvo. Ale kdo by seděl při tak krásném počasí doma. Teď to snad doženeme. V těch vedrech jsem byla skoro pořád u našich na zahradě. Tajda se čachal ve vaničce a já jsem byla zalezlá ve stínu. Brala jsem antibiotika, tak jsem nemohla na slunce. Taky jsme spáchali první grilovačku, tak jsem si pochutnala. Ani nevím, zda jsem vám psala, že se Tadeášek poprvé sám posadil. Manža ho položil na zem, hned šel na 4 a šup a seděl. Zatím to udělala asi jen 2x, ale i tak mám radost. Jinak v poradně vše dobré, doktorka ho chtěla položit na bříško a on se prostě nenechal. Pořád chtěl na 4 a sedět. Jo a ten náš "Otesánek" váží 9440g a měří 72cm. Už se těším, až bude chodit a nebudu ho muset pořád tahat. Fakt mě z něho bolí záda, ale to vás určitě taky.
Leni, dívala jsem se na FB na fotečky a jsou moc hezké. Je fajn, že jste si to na chatě užili. Taky bych chtěla mít chatu. Je super, když má člověk kam vypadnout z toho bytu. Co se týče těch fotek ve vaně, tak možná trochu odvážné jsou, ale nic není vidět, tak je to jako kdyby byli v bazénu. Že se kazí kojením či pitím čajíku, mléka zoubky vím a tak dávám nejprve malému holou vodu a kolem té třetí ráno mléko. Počkám ještě tak do 10-ti měsíců a pak bych chtěla to noční mléko zrušit. Uvidíme jak to ale půjde.
Beri, tak co manža? Dorazil v pohodě? Jinak Tomášek má krásné míry. Už se těším na nějaké ty fotečky!!! 😀
Mončo, upřímnou soustrast. Je mi to moc líto.
Dáši, tak jak se cítíš? Kdy budeš testovat? Hlavně se šetři.
Jiti, a co ty?
Holky, mějte se pěkně a ozvěte se. papa

verca07
15. čer 2010

Ahoj holky, jenom rychle nakukuju abych se podívala na naše holky stimulantky, věřím že jak Dáša tak Jitulik budou hlásit jenom dobré zprávy. Už by jste holky něco mohly vědět. Tak vám moc držím palečky a už vás čekám mezi těhulkami.
Jinak my máme po screaningu a vše dopadlo výborně. A jak jsem mluvila se svojí dr. která byla na nějaké konferenci tak tripple testy v 16 týdnu už se asi nebudou dělat, že byly ve velké míře falešně pozitivní, tak mě to naštěstí obejde a nemusím na ně vůbec jít. UFFF. jinak jsem přibrala zatím pořád jenom 1 kg. Což je asi zázrak bo u Tondy jsem měla už asi 4 kila nahoře. Tak doufám že to tentokráte nebude zase 20 kg. Jinak termín mi na screaningu posunuli na 11.12. což 4 dny po mých narozeninách. A jak říkal manžel když jsme to oznamovali kamarádům že čekáme 2 dítko, tak prý nevěděl co mi má dát k narozenimnám.
no nic musím končit - Malý se na mě šplhá po nohách.

Tak Dáši a Jiti - mylsím na vás. a držím palečky.

lenajsek
autor
15. čer 2010

Ahoj kočky, krásnej den přeji!

Teď jsem tady delší dobu nebyla, v pátek jsem jela s mým taťkou a Lukinem do Olomouce za mým bratrancem, manžel s náma jet nechtěl, jak jsem tady už psala, že na výlety nechce jezdit, tak jsem poprosila mýho taťku a vyrazili jsme. SIce bylo vedro, ale zvládli jsme to, Lukin byl ukázkově hodnej, dokonce v kočárku usnul na hodinu a půl, u něj nevídaný jev, tak jsme si v klídečku mohli dát v Opeře kafe a zmrzlinovej pohár. 🙂
O víkendu jsme pak byli poprvé u nás na chalupě s Lukinem, v sobotu to byla paráda, sice teda vedro, ale Lukin byl celou dobu na matracích venku pod ořechem ve stínu, převaloval se tam a bylo to fajn. Pak byl i chvilku v bazénku, to se mu taky líbilo. Pak přišla ta šílená bouřka, to se mu asi blbě spalo, bo se v noci hrozně budil a pak plakal asi hodinu a půl v kuse, už jsme nevěděli jak ho uklidnit... a v neděli byl celej den tak šíleně protivnej jak už dlouho ne. NEvím, jestli mu neroste zase nějakej zoubek. Pořád hýká, kňourá, natahuje.... teplotu nemá, tak nevím...

Eli, no to je super, že Tajda už sedí, paráda, šikulka!!!! 🙂 A míry teda suprový, je to už kus chlapa!!! To máš teda co tahat, jen co je pravda... už aby začal pak chodit, aby člověk nemusel tolik nosit, že?
A japato, žes měla atb? Tak snad je Ti už líp.
Jinak, já musím pořád v noci 2x kojit, Lukinovi prostě nestačí voda, on ji v noci vypije, ale pak pláče a chce stejně prso a saje hodně i z něj... ☹ ☹ Dneska v noci jsem chtěla vydržet, ani ho nebrat z té postýlky, ale pořád plakal, tak se fakt uklidnil až u prsa, ani v náručí to nebylo lepší, spíš horší... tak já už fakt nevím. Asi se nikdy nedočkám, že by spal celou noc, nebo že by zabralo jen pití...

Veru, gratulace ke screeningu!!! A kdo ví, třeba se mimčo narodí na Tvoje narozeniny a budete pak slavit spolu... každopádně je to krásnej dárek, jen co je pravda! 😉 A třeba teď tolik nepřibereš, když máš s malým hodně pohybu... 😉

Dáši, moc držím palečky a Lukin taky, ať se zadaří... pořád na Tebe myslím.
Jiti, taky držíme palce, ať to konečně klapne!

Beri, Tomík je už taky kus chlapa, taky se pěkně pronese, co? To věřím, že byl ve vodě spokojenej! A nějak jsem asi nepostřehla, že Tomík už sedí, nebo ještě ne? Možná jsi to psala, ale teď si to nějak nevybavuju...
No to věřím, že se manžílek měli dobře, ještě aby ne... už se vám vrátil, tak si ho asi užíváte, co... 😉 A co vám přivezl hezkýho? 😉

Mějte se krásně, jdu za tím naším umrčencem, už zase pláče, ach jo.

Krásnej sluníčkovej den všem, tady dneska od rána svítí...

Pááá

garnek
15. čer 2010

Holky, furt Vás čtu...nezapomněla jsem na Vás, jen vůbec nestíhám 🙂))
Každopádně myslím na Dášu a držím jí palečky. Kámoška byla ve stejný den jako ty Dáši na KET a má taky dva krásné bobky zavedené, tak Vám oběma držím palce a pořád netrpělivě čekám na výsledek 🙂)) Moc držím palečky a budu neustále nakukovat 🙂))
Jiti, taky hodně štěstíííí!!!
A ostatní maminky zdravím!! Pa g.

daisy14
15. čer 2010

Ahoj holky, koukám kdo k nám nakouknul 🙂
Verco, gratuluji k úspěšnému screeningu a k tomu, že máš pouze 1kg nahoře, tak ať se daří i dál!
Garnek, tak zdravím, páni z Tomáška je kus krásného chlapa 🙂
Leni, Lukášek je šikovný, že zvládl to cestování, moje kámoška se s malou skoro nikam nedostane, protože ta strašně nesnáší auto a furt ji tam brečí. Tak pochodují pěšky 😀

Holky díky za držení palečků, až budu něco vědět, tak dám vědět 🙂 , ale testovat budu nejdřív o víkendu, tak vydržte 😉
Mějte se fajn a pište!

beras
15. čer 2010

Ahoj sluníčka 😀 ,Veru super,že vše klape jak má a budete mít krásnej vánoční dárek 😀
Gábi 😀 co Tomík?To není možny,že už bude mít skoro dva roky .Už by to chtělo asi sourozence 😀 😀 😀 Já jsem chtěla po třech letech a koukej kam jsem to dopracovala 😒 😀 .
Dáši 😀 😀 hernajs ty nás napínáš 😠 😀 😀 .
Leni 😀 to je dobře,že jsi si výlet užila .A co ten manžel hernajs 😠 jak žádny výletování.No to by u nás neprošlo 😀 Třebas opravdu Lukáškovi roste další zoubek i když Tomík teda taky někdy mrčí a to už by těch zubů musel mít na dvě pusinky 😀 😀 😀 No dnes teda byl ukázkovej aji jsem s nim zvládla umýt okna 😀 a záclony jsem prala až dojel manžel.Ještě si sám nesedne jako,že by ze země ale v kočárku už sedí .Jak ho dám na to pololežato tak se chytne a už čučí.Tak v kočárku leží jen při spaní.To samo dělá ted i doma v lehátku.Už pomalu šourá nosem po zemi a já trnu hrůzou at se nepřevrátí.
Eli 😀 Tadeášek je teda šikulka 😀 😀 a to věřím,že chceš aby už chodil 😀 to chci i já ,protože fakt mě někdy záda bolejí šíleně. 😖Já už jsem zkoušela párkrát mu v noci nedát prso a nepoznal to 😀Musela jsem mu dát na noc flašku ,protože z hrníčku s tím pítkem mu to ve spánku nepasovalo 😀Zakuckával se ☹ zato s flaškou je pohoda.Minulej týden jsem ho potrápila.Musela jsem mu zrušit to jeho dvoje dopolední spaní 😖 byl totiž schopnej prochtrnět dopoledne a odpoledne se mu nechtělo spát 😠 zato k večeru by chrněl a to teda nee.Tak dva dny byl kravál a dávám ho spát v devět po svačince a to spí tak 3/4 hodinky a pak po obědě to ho dám nejpozději do 1/2 jedné a spí dvě hodinky a do večera už nee.Pak jde v 7 večer a to je tuhoš během pěti minut.
Jinak tatínek se nám vrátil v pořádku a dovezl strašně moc kokinek 😠 😀 na ktery musím chodit,potom berunce dvě čupr tričenka 😀 no ty by se líbily i mně 😀 Tomík tričenko,kalhoty ,vestička taky bouchač a já dva nátělníky.Dětem ještě hračky a blbovinky 😀 😀No a na podzim asi letí znovu 😀 .Však taky v pondělí zůstal doma a musel se vzpamatovat a přehodit rytmus 😀 a spal od večera od devíti do jedné odpoledne 😀Už jsem se byla dívat jestli dýchá.Časovej posun šest hodin mu asi nesedl 😀 😀 😀Berunky mějte krásnej večer a zítra má snad pršet tak doufám,že se tady třebas někdo objeví.Pa Jo ještě už mám dany fotečky 😵

eliis
15. čer 2010

Ahoj holky,
Verčo gratuluji ke screeningu. Teda jen 1 kg? Tak to je super. Taky doufám, že podruhé přiberu méně. Hlavně aby se opět neobjevila preeklampsie. A co pohlaví, ještě nic nešlo vidět? Švagrové řekli že bude mít chlapečka hned na prvním screeningu. Jinak je super, že se ruší tripple testy. Akorát se pak maminy zbytečně stresují.
Leni, třeba fakt Lukáškovi roste další zoubek. Než se prořeže, tak to může trvat i několik týdnů. Tajda je taky posledný dva dny víc protivný, tak doufám, že se mu klubou ty zoubky. Včera jsem mu pro jistotu změřila teplotku a měl jí zvýšenou. Včera 37,3 a dnes 37,2. Nebo je to normální??? Jinak jsem měla angínu, tak proto atb. S tím výletováním je to škoda, že manža nechce jezdit autem. U nás by to taky neprošlo. Auto používám téměř každý den. Snad se manža umoudří a na sraz tě zaveze.
Beri, koukla jsem na fotečky a Tomášek je krasavec. Je hodně podobný na sestřičku. U nás je to s tím spaním přes den pokaždé jinak. Vstáváme v 6 hodin, první spaní bývá kolem 9 (někdy vydrží i do 10) a to spí někdy půl hodiny nebo i 2 a podle toho pak spí odpoledne. Když spí jen půl hodiny, tak to zabalí kolem oběda tak na hodinku a pak ještě kolem 3 taky na hodinku. NO a když spal ty 2 hodiny, tak usíná kolem půl třetí tak na hodinku a půl. Dnes spal od 9:00 do 10:30, odpoledne od 14:00 do 15:10 a teď večer usnul ve 20:15. Jinak manža přivezl pěkné dárečky. S tím časovým posunem je to blbé, ale snad se z toho vyspal.
Gábi, zdravím tě. Je to fakt neuvěřitelné, jak ten čas letí. S tím sourozencem má Beri pravdu... 😀 Plánujete druhé mimi?
Zítra se možná ukážu až večer. Hned ráno letím nakupovat mamce nějaké věci, pak jedeme ke tchánovcům, kde budeme i na oběd. Já si odskočím ke kámošce na kávičku a kolem 2 vyrážíme na návštěvu za mamkou. Jen mě mrzí, že nemůžu vzít malého. Ale mamku už nepustí ven a na pokoj ho vzít nemůžu. V pátek jsme za ní byli i s malým a bylo to super. Mamka byla strašně šťasná až z toho brečela a Tajda se k ní strašně tisknul. Asi mu taky chyběla. Přece jen jsem k mamce jezdila skoro každý den. No nic holky, mějte se pěkně a pište ať mám zítra večer co číst. papa

lenajsek
autor
16. čer 2010

Ahoj sluníčka, dneska jsme byli na třetím Synflorixu, další až v roce, stejně jako poslední hexa. A dr. Lukina zvážila a navážila 8750g, mazec! Už aby chodil, bo jinak mě upadnou asi ruce a už se nenarovnám v zádech. 😀
Jen pípnul, dneska vůbec neplakal, šikulka. Zatím jsme bez teploty, tak to snad vydrží.
Dívám se na ty jídelní židličky a asi budem kupovat použitou Chicco Polly z MMB, tak má jednu už vyhlídlou, proberu to s manželem a asi koupíme. Budu ho tam moct dát i přes den, když budu něco dělat v kuchyni, v lehátku už nevydrží, leze z něho pomalu i když je připoutanej a na rozložené sedačce to už je taky o nervy.
Na zemi na puzzle už se otáčí a válí sudy, dneska jsem se chvilku nedívala a několikrát byl ve vteřině jinde, než kde byl před chvilkou.
Jinak už dávám i maso, zatím měl jen krůtí prsa, ale jinak už baští mrkev, pastiňák, dýni, špenát, brambory, cuketu, dávala jsem už i pohanku a zítra bude mít poprvé rýži. A zbaštil i vaječnej vařenej žloutek, všechno mu jede, je to šikulka. Krásně otevírá pusu a krásně polyká, mám z něj fakt radost. Už dostal i kaši, ta mu taky jede. Včera jsem mu ji dala před spaním a krásně baštil, najednou ho únava přešla, jak šlo o jídlo... 😀

Holky musím jít, dneska jsme sami doma, manžel jen makat k rodičům na barák, resp. konečně chce dodělat náš pokojíček u nich, abysme tam s Lukinem mohli bývat i přes noc.

Lukin pláče, letím za ním, zítra snad písnu víc.

Moc holkám držím palce!!! Páá sluníčka!

lenajsek
autor
16. čer 2010

Jo a Beri, moc pěkný fotečky Tomíka, je to už velkej chlap, je fakt na sestřičku moc podobnej.
Eli, Tajda se samozřejmě taky švihák. A Veru, Toník taky a Gábi, Tomík to stejný. 😉
Taky se na FB připojila Šárinka. 😉
Pááá