= Sluníčka = (z Neplodnosti)

lenajsek
23. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Ivetka (Reprofit), 39tt, čeká chlapečka, vše OK, TP 1/7 - držíme palce!
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, screening, OK, tripple testy OK
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, screening OK, velký UZ 25/6, KO 26/6
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 19tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Supitko (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Dáša - na podzim bude znovu bojovat
Tiuška (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!! 😵

garnek
5. lis 2009

Ahoj holky,
tak to tady tak čtu a úplně vzpomínám, jak jsem řešila úplně stejné věci jako Beras a Sára před rokem 🙂 Ááááách jo, kdepak ty loňské sněhy jsou 🙂 🙂 🙂
My už máme za sebou oslavu prvního ročku (fotky máme v albu) a bylo super, Tomi i my jsme si to užili a já jsem pak byla naměkko, ale to asi zažije každá mamča, no zkrátka proč to tak rychle letí!!!!
Dáši, moc na tebe myslím, ať to vyjde!!! To další budu přát pak a moc ráda 🙂 🙂 🙂
Jitce přeju hodně štěstí při dalších pokusech!
Lenajskovi se to už tak krátí, že se ani nenaděje a už bude hekat v porodnici 🙂 Je už miminko připravené? Musím se přiznat, že nečtu úplně vše, Tomi mi dává dost zabrat, tak napiš. Ještě si to užívej, lenoš, vyveďte se s manželem navzájem někam do společnosti, pak na to fakt nebude už moc času 🙂 Je to jen fráze, ale opravdu je to i skutečnost 🙂

Holky, moc Vás zdravím a ještě mě napadlo, že Vám sem hodím odkaz na MMB, kde prodávám pár věciček, něco z toho by se Vám mohlo hodit.
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=139343

Tak pááááá g.

verca07
5. lis 2009

Ahoj holky, moc vás všechny zdravím. Daisy tobě přeju ze srdíčka hodně štěstíčka. Zasloužíš si to, a posílám Ti těhu bacily.
Jo jo holky čtete správně. Sice se mi některé budou hodně divit, ale je to tak. V pondělí jsem si udělala test a zjistila jsem že jsem těhotná. Takže se koná zázrak 2. Já jsem z toho pořád ještě v šoku a vůbec si těhotná nepřipadám. je to sice o hodně dřív než jsem plánvala, ale už s tím nic nenadělám teď se budu jenom radovat. Na kontrolu jdu ve čtvrtek tak jsem zvědavá. Aspoň vidíte že zázraky se dějí a u mě hned 2x. Sice jsme na začátku ale snad to dobře dopadne.
Tak to jsou nejnovější noviny. Tak se zatím mějte hezky.

lenajsek
autor
5. lis 2009

Ahoj sluníčka, tak se hlásím až teď, měli jsme návštěvu ségru, pak jsem se dívala na Ulici a zasedám k PC.
Tak co jsem se dozvěděla na první kontrole v porodce: monitor v pořádku, moč taky, tlak OK, pak jsem ještě něco přes hodinku čekala a šla na kontrolu k dr., byl to nějakej arab, moc jsem mu nerozuměla co říkal, jsem se vždycky musela ptát znova, aby mi to zopakoval... ale jinak moc příjemnej, jen česky mu moc rozumět nebylo.
Ale co říkal, že máme miminko v pořádku, ale je menší, odpovídá dle UZ tak 35tt (váhově), že teď má něco málo přes 2500g. Když jsem se dívala na tabulku, kolik by mělo mimi vážit v jednotlivých týdnech, tak to vychází tak, jak říkal. Ale jinak že plodové vody hodně, hlavička dolů je pořád, placenta v pořádku. Porodní cesty uzavřené, čípek zatím docela dlouhej. Neměřil ho, to vyšetřoval jen pohmatem.
Příští čtvrtek znova kontrola, ale UZ bez měření a vážení, jen kvůli placentě a klasicky monitor s vyšetřením porodních cest. A další měření tak za 14 dní. Tak snad malej něco přibere, nechci samozřejmě macíka, ale kolem těch tří kilo by mohl mít. Snad... Snad něco do porodu přibere.
Jinak na monitoru žádný kontrakce, tak to asi na poslíčky nevypadá... nějak tomu nerozumím.

Jdu vás dočíst... 😉 A všechny moc zdravím a přeji krásný večer!

lenajsek
autor
5. lis 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, čeká chlapečka, 38tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, cukrovka OK, 12/11 další KO v porodnici, mimi zatím 2550g

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit), od 22/10 baští Clostík na minimálku, 1/11 OPU, 3/11 ET - 2 bojovníčci, moc držíme palce!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 2xIUI,moc držíme palce do dalšího boje, vypadá to na listopad :o)
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm...... 2/11 hlásí //, moooc gratulujeme!!!! 😵
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit), 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit), 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit), 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) ,11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík, 24/10/09 se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!

lenajsek
autor
5. lis 2009

Jen jsem si přečetla zatím Verčin poslední příspěvek a normálně zírám... to je paráda!!!!! 😵 😵 😵
Veru, to je super, moc moc gratuluju, to jsou nádherný zprávičky!!! Tak na kontrolu moc držím palečky, aby bylo vše v pořádku, aby se miminko vyvíjelo v pohodě a celý těhotenství probíhalo tak, jak má... super!!! Jestli chceš, posunu Tě mezi těhulky, ať je nás tam víc... 😉 Nebo radši počkáš na příští čtvrtek? Týjo... fakt super zprávička!!!

lenajsek
autor
5. lis 2009

Eli, to je moc fajn, že kapičky zabírají a malej už se tolik nekroutí... a jaký máš, SabSimplex, nebo Baby Calm? Určitě taky nějaký pořídím, ale nevím, jaký, nebo je to jedno?
Malej krásně prospívá, jen tak dál... 😉 A to je fajn, že Tě dr. uklidnila s tím kakáním... 😉 Kočky z diskuze kam chodím dávaly i menším mimčům kapičky a dr. prý říkaly že v pohodě, takže teď můžeš už úplně bez problémů.

Jinak jméno máme, ale zatím je to překvápko, však se už brzo dozvíte, jak se malej bude jmenovat. 😉
Teda, některý kočky to vědí, co byly na posledním srazíku, ale nechci to tady psát, bo ne všichni co na koníka chodí, to vědí a já chci mít aspoň nějaký překvápko. 🙂 Ale jméno myslím že je moc pěkný, nebo nám se líbí.

Šári díky za mailík s kombinézkou, můžu Ti napsat třeba během víkendu, počká to? Že bych to ještě probrala s MM a dala Ti vědět? Jinak moc pěkná, pokud nespěcháš, ozvala bych se Ti v sobotu nebo během zítřka, může být? 😉
A snad ještě pračka i po opravě bude sloužit, oprava není nejlevnější, ale pokud opravář řekl, že ještě poslouží, tak je jasný, že je to levnější než nová... co to je za značku?
To věřím, že se těšíš s malým do bazénu, to plavání kojenců je fakt super. Já s malým budu chodit ale až od půl roku do Vyškova do aquaparku, do Brna se mi jezdit nechce, tam je to jednak dražší a jednak je to cestování horší, sice tam mají plavání i pro menší mimča, ale zase v tu zimu když nejezdím autem, tak to nic moc. V půl roce už to bude na jaře, tak to bude lepší a do Vyškova je to o něco blíž a tolikrát nepřestupujeme jak v Brně.

lenajsek
autor
5. lis 2009

Beri, takže taky vám pračka nějak odchází? To je nemilé... máš recht, před Vánocema nic moc... 😒

S tou žloutenkou je to blbý, když ji mimča mají, uvidíme, jak to bude u nás, snad to bude v pohodě... dá se tomu nějak dopředu předejít, nebo to člověk prostě neovlivní?

Gábi ahojky, dívala jsem se na fotky Tomíka jak na FB tak tady, je to neuvěřitelný, že to tak letí, ale je to tak.. fotky moc pěkný, měli jste udělaný moc pěkný oslavy a malej byl určitě spokojenej... ty dorty jsou parádní!!! A moc vám to sluší rodinko... 😉 Tak ještě jednou Tomíkovi vše NEJ NEJ, ať se mu daří a je zdravej a šikovnej jako doposud... 😉
A máš pravdu, asi se ještě do společnosti s manželem vypravíme, pak to už fakt bude úplně jiný. Škoda, že už to není moc na výlety, to počasí stojí za prd... ☹
Ohledně připravenosti mimča jsem psala před chvilkou, poslíčky jsem měla v sobotu minulej týden, jinak nic... 🙂
A díky za odkaz na MMB, dala jsem si Tě do oblíbených inzerentů, tak občas mrknu, co tam máš novýho. 😉 Díky.

Dáši, a Tobě fakt moc držíme palečky, určitě i miminka a to moje v bříšku taky, tak to určitě budeš mít hodně štěstíčka. 😉

Jiti, taky držíme palce.

Kočky, krásnej pohodovej večer přeji, za chvilku začne Ordinace, tak se jdu dívat.
Opatrujte se a pusu mimčům posílám, Dáši, Ty pohlaď bříško... 😉

Evi, snad se brzo s malým dostanete domů a bude v pořádku. Myslím na Vás.

A Veru, ještě jednou moooc gratuluju!!!! 😵

beras
6. lis 2009

Ahojky sluníčka 😀 ááá dnes je den na houby.Tomík nemůže nějak pořádně zabrat.Vždycky už to vypadá ,že usíná a najednou je řev.Už jsem měla skoro dřevěnou ruku jak jsem ho drndala a on si stejně myslel a ječel svou 😝 .Stejně ho miluju i přes to vztekání 😀 😀 Včera večer jsem na něho v posteli hleděla jak na svatej obrázek a málem jsem štěstím brečela.Ještě,že do konce šestinedělí už to není tak daleko 😀 a bude ze mě zase normální člověk.Včera jsem šla ráno s berunkou ona na autobus a já do obchodu.Vlezeme do obchodu a ona mi říká "mami prosím koupíš mi lízátko " a říkám jo.Před tím než platím tak mi říká nezapomen na to lízátko a já jo.Kámoška co tady prodává mi to spočítala a já ji říkám,že je to všechno a ona říká "hele matko a co to lízátko pro berunku"No holky fakt už se nad sebou musím zamyslet,protože mi asi hrabe 😀 😀 Dnes budeme bojovat až do večera sami.Tatínek ještě pozval svejch pár kolegů z práce na pivčo ,protože od nich Tomík dostal plínky a nějakou kosmetiku. 🙂 Aby to nebylo málo tak jeho kolega je přítel paní dr. co nás rodila a ta tam bude shodou okolností taky ale na jiné akci.Totiž por. asistentka co nás taky rodila tam má rozlučku tak tam budou.Tak jí to včera z práce volal a prej má manžel vzít fotky at na Tomíka mrknou když nám všem dal tak zabrat. 😀 No jenže fotky nemáme tak vzal aspon foták a nebo říkal,že v práci nějaky vytiskne.Jinak jsem ho včera poslal pro ty kapičky co jste tady psaly. 😀 Je pravda ,že po nich u to teda fouká líp jak po Sabech.Ale večer budu dávat jak jedny tak druhy.Ten Sab je na tu pěnu v bříšku co se dělá z mlíčka dobrej a můžou se kombinovat.U nás pravidelně jsou večerní koliky.Jak se nají tak do půl hodinky se kroutí a ječí,že si ho přehazujeme jak horkej brambor at nás z toho naéhrábne. 😀 😀 Veru no teda co to ČTU?Tak obrovská gratulace 😀 😀 Bude to náročnější ale děti si spolu pěkně pohrajou.To mě docela mrzí,že berunka už je větší a ,že si sTomíkem tak moc hrát asi nebude.Ale včera ho chtěla pořád chovat a muchlovat a říkala mu ty můj bobenku tak jsem byla zase měkouš. 😀 😀 ÁÁÁ něco se tady vrtí a dělá eh ,eh tak se půjdu podívat co to je? 😀 😀 😀

beras
6. lis 2009

Leni ptala jsi se na tu žloutenku.Předejít se tomu nijak nedá.Prostě tady v tomhle počasí to tak je.Když je víc sluníčka tak se ty děti té žloutenky zbavují rychleji 😉 Tomáška jsem měla a mám v obýváku na sedačce u okna a když tady byla na pvní návštěvě teta s doktorkou tak říkaly. ,že ho mám dobře na světle.On měl tu žloutenku jenom sledovanou.A právě prři žloutence jsou děti hodně moc spavé a proto Evča bobka nemohla pořád probudit.No a fakt jdu nebo bude kravál 😀

jitulik24
6. lis 2009

Ahoj sluníčka, tak Vám radostně oznamuji, že MS právě dorazila 😵 😵 😵 . Takže od 10.11 začínám brát Clostilbegyt a KO ve Fertimedu mě čeká 16.11 😵 😵 😵 😵 Já mám radost jako blázen 😀 .

bohumila1
7. lis 2009

Ahoj holky: dlouho jsem nepřispívala, ale pravidelně Vás čtu. Moc blahopřeju všem novopečeným mamčám-Evičce, Hance, Elis, Dáše k určitě šikovným embryjkům a i Verunce k těhotenství. Musím říct, že jsem si to představovala daleko horší, než to je- děti jsou hodné, Peta je víc uplakanější a taková fňuknička, Monička pláče, jen když má hlad. Už budou mít tři měsíce, strašně rychle to letí. V úterý k nám přijde jedna paní na vaničkování, tak jsem zvědavá. Jinak jsme na děti s manželem celkem sami, tak jednou až dvakrát týdně chodí tchyně vozit. Ale zvládáme to. Kojím, přikrmujem výjimečně, když řvou a z prsu zrovna nic neteče ☹ . Už na sebe reagujou, při kojení na kojicím polštáři se drží za ruce, smějou se na sebe a je to fajn. První dva měsíce jsem měla u sebe v posteli, teď už má každý svou postýlku kvůli monitorům dechu (přečetla jsem si takový blbý článek o SIDS, tak jsem dostala strach). Ale fakt musím říct, že to zvládáme celkem dobře, možná i tím, že jsem si to ulehčila a nechávám si posílat obědy z pečovatelské služby 🙂
Holky, už nevím, kdo to tu psal ohledně odsávačky mléka-já jsem v porodnici po té celkové narkóze měla problémy s kojením, nic neteklo a když už, tak strašně málo, Monča neuměla sát, no hrůza, byla jsem zoufalá a manžel už už šel do obchodu pro Nutrilon-poslali ke mně laktační poradkyni, ta mi přinesla odsávačku a hlavně díky odsávačce se mi kojení rozjelo-takže to není tak, že kdo mléko nemá, odsávačku nepotřebuje-u mě to bylo naopak-když nesály děti, musela sát odsávačka...a mléko se objevilo a je doteď. Ve středu jdem na třiměsíční kontrolu, měli jsme problémy s Moničkou-otáčela hlavičku pořád na jednu stranu, tak jsme začali cvičit Vojtovku s oběma-Monča se zlepšila, ale Peťa trochu stagnuje-teď jsou nemocní, takže necvičíme-ale v podstatě to oběma pomohlo, efekt to fakt má, ale psychika nic moc-řvou jako tuři, kolikrát jsem už uvažovala, že to přestaneme cvičit právě kvůli tomu pláči, ale opravdu to jejich psychomotorickému vývoji pomohlo. Teď mají rýmu, odsáváme hleníky, chodím s nimi každý den ven, byli jsme s nimi i na horách v šátku a pak v restauraci na obědě, no nezačali křičet zrovna když nám přinesli jídlo? Ale jinak v pohodě.
Musím jít kojit, mějte se fajn a zase napíšu.

beras
7. lis 2009

Ahojky sluníčka 😀 No Bohunko to je super ,že jsi napsala jak se máte. 😀 Věřím,že nemáš moc času,protože já kolikrát si říkám mít tady ještě jeden takovej ukřičenej uzlík tak nevím ,nevím 🙂 ale je fakt,že holky jsou hodnější tak aspon tím to máš ulehčeno .U nás se ted zrovna spinká 😉 😀 Tomík se napapal a pořád se kroutil a pomrčával tak jsem s ním šla do koupelny na přebalovák a trochu mu zacvičila z nožičkama a už to jelo 😀 😀 Posrajdil si i bodýčko a mám na té nafukovací podložce ještě tu podložku fixies tak tu taky posrajdil tak ta šla rovnou do koše. 😀 😀 Bohu s tou odsávačkoumáš pravdu ,že čím je větší poptávka tím je větší nabídka.Já teda nevím co bych z odsávačkou dělala 😀 ,protože náš drak všechno zhltá.O tom otáčení k jedné straně too jsem měla s berunkou taky ale necvičila jsem stačilo jí měnit hračky z prava do leva a tak to dělám i ted u Toma.No a stím jídlem to je taky dobry 😀 já si třebas říkám ještě udělám tohle nebo jdu třebas na záchod a v tu ránu začne ječet. 😀 Eli jak dlouho ti Tadeášek vydrží mezi jídlem.Tomík už vydržel 4 hodiny ale to vyjímečně ale dnes teda perlí.Co 2,5 hodinky začne ječet a sosá jak neurvalej.Je to asi tím,že víc roste ,protože jsem to včera říkala tetě jestli třebas mu to stačí Tak prej je to normální .Dneska jsem jela ráno nakoupit no a pravda v Tescu jsem se trochu zapoměla 😀 a jen co jsem otevřela dveře tak to byla siréna.A to bylo přesně 2,5 hod od jídla.Jiti to je super 😀 ,že už zase můžeš začít se stimulkou.A co ostatní sluníčka děláte při tom hnusném počasí?Jo ještě vám napíšu z čeho mám dneska děsnou radost 😀 Obleču konečně normální rifle ktery jsem měla před těhu.Hurááá 😀 😀 😀 Sice jsem v nich musela udělat nejdřív pár dřepů at povolejí a fakt to šlo. 😀 😀 Tak že už se blížím do normálu. 😀

eliis
7. lis 2009

Ahoj holky,
Bohunko jsem ráda, že jsi se ozvala. Ani se mi nechce věřit, že už budte mít 3 měsíce!!! Strašně rychle to letí....Brzy se uzdravte.
Beri, Tadeášek většinou mezi jídlem vydrží tak 2,5 hodinky, ale někdy i 3. V noci je to jak kdy, ale včera v noci vydržel spinkat od 21:30 do 3:00 hod. - takže 5,5 hodiny. Ani se mi tomu nechtělo věřit. Kéž by to tak bylo každou noc. Ty už se dostaneš do normálních riflí???? Tak to ti fakt závidím. Já mám ještě pořád nahoře 7 kg 😢 . Asi budu muset začít něco dělat.
Gábi, Tomík už je opravdu šikula. Máte moc hezké fotečky. A ty dorty...hned bych si kousek dala 😀 .
Verčo, teda tak to je super!!!! Gratuluji k těhu. Asi to nebude úplně jednoduché, ale ty to určitě zvládneš. Tak se šetři a užívej si to.
Jiti, tak to je super, že MS už dorazila. Tak budu držet pěstí, aby to dopadlo dobře.
Leni, já jsem četla jednu diskusi týkající se těch kapek a většina holek psala, že Sab jim moc nepomohly, ale na ten Baby calm psaly samou chválu. Jinak jsem ráda, že KO dopadla dobře. To že je malý trošku menší vůbec nevadí. On to potom dožene. A bůh ví, zda to dobře změřil. Když mě přijímali do nemocnice kvůli tomu tlaku, tak mi malehé měřili a dle nich měl 3050g. Za 5 dní jsem porodila a malý vážil 2750. Takže já bych tomu moc nevěřila. S tím jménem to chápu....však se to už brzy dozvím,že? 😅
Jinak se máme dobře. Malý má dnes měsíc!!!! Strašně rychle to uteklo.... Dnes bylo venku fakt škaredé počasí, tak jsem vyrazili na návštěvu k babičce - představit jí malého a pak jsme se ještě stavili ke strejdovi. Zítra je manža v práci, tak budu s malým lenošit....pusítme si nějaké filmy a ani se z domu nehneme. V ponděli budeme celý den u rodičů a v úterý asi vyrazíme na nákupy. Chci malému koupit hrazdičku. Nebude to už podle mě dlouho trvat a budeme jí potřebovat. Včera jsem totiž dala malému do košíku žirafu Aminu, zaštěrkala jsem s ní a malý se pak na ní díval dalších 15 minut a sem tam do ní bouchnul ručičkou. JO a co se týče kakání, tak mě už malý pěkně pokřtil. V noci se pokakal, tak jsem ho šla s manžou přebalit. Už jsem ho měla téměř utřeného, jen zbývalo utřit ho pod pytlíkem. Tak jsem se k němo víc nahla a v ten moment malý zatlačil.....měla jsem to opravdu všude - od nosu, prsa, celou košili a až na koberec. Manža dostal záchvat smíchu a já nevěděla co mám dělat dřív. Zda znovu utírat malého, čistit koberec nebo se jít umýt. 😉 😉 🙂
Všechny vás zdravím a přeji hezký zbytek víkendu.

lenajsek
autor
7. lis 2009

Sluníčka ahojky, jen v rychlosti, zdravím vás všechny!
Bohunko ahoojky, díky že ses ozvala, to je fajn, že to s dvojčátkama zvládáte, klobouk dolů... 😉 A s tím cvičením je to fajn, že pomáhá, i když s pláčem teda, ale určitě je to k něčemu dobrý.
Nemáš nějaký nový fotečky prcků, že bys poslala? Za chvilku budou mít fakt tři měsíce, to je mazec!!! 😉
A snad rýma brzo povolí... držím palce.
Díky za info o odsavačce, kdyžtak by ji manžel šel hned koupit, ale asi ji zatím pořizovat fakt nebudu. U nás v porodce je možnost i půjčení, tak kdyby bylo potřeba, půjčí mi tam tu jejich a domů bych si pak pořídila svoji.

Psala mi dneska Evka, že jsou s malým pořád v nemocnici, že se žloutenka moc nelepší, že je malej jak pokusnej králík, že pořádně nevědí, proč se to nelepší.. ach jo. Tolik starostí hned ze začátku, psychicky je to prej hodně blbý, což věřím... tak moc držím palce, aby se to brzo zlepšilo a malej byl zdravej jako řípa... snad bude brzo!

Jiti, tak super, že MS dorazila a huráá na IUI, snad do třetice všeho dobrého... moc držíme palce!!! 😉

Dáši, jak Ty se cítíš? Taky na Tebe moc myslím... 😉

Beri, takže jsi přišla domů a malá siréna se ozývala, jo? 😀 A gratuluju k tomu, že se vejdeš do riflí, to musí být super pocit!!!!
Jinak taky na přebalovák budu dávat ty jednorázový podložky, já mám Babylove z DMka.

Eli, gratuluju k prvnímu měsíci, to tak letí.. mazec!!! 😉
To je něco s tím přebalováním, to věřím, že se manžel řehtal a Ty jsi nevěděla co dřív... 😀 Asi ses jako první šla umýt, ne? 🙂 Nebo co jsi udělala jako první? 😀
Žirafu Aminu mám taky vyhlídlou, a ještě jsem viděla opičku, modrou, co by ladila k našemu kočárku i autosedačce. Myslím že mimčům se tyhle hračky fakt líbí, jsou barevný, šustí, dají se tahat za ty očka, upoutají pozornost. Jen ta cena... 😖 Já uvažuju koupit něco od Lamaze na Vánoce, a k tomu i tu hrací deku s hrazdičkou, malej bude mít v té době cca měsíc, tak myslím že se nám to taky bude hodit. Obojí ale budu kupovat asi na MMB, kde to bude levnější...

Jinak jsme byli dneska si s manželem sednout večer u nás v restauračce, kde se nekouří, bylo to fajn, pak jsme se šli projít, a už bylo pěkně hnusně, začalo mrholit... počasí fakt naprd, ale já jsu ráda že jsem se prošla, v pátek jsem nikde nebyla, vůbec nemám náladu chodit po venku, když je tak odporně.
Zítra mám v plánu úklid, dodělat vánoční dárek, číst si, lenošit... dokud můžu. 🙂

Přeji všem moc pěkný večer, pokud možno klidnou noc, opatrujte se a posílám pusu miminkům a pozdravení maminkám... 😉
Páá sluníčka!!!

lenajsek
autor
7. lis 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, čeká chlapečka, 38tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, cukrovka OK, 12/11 další KO v porodnici, mimi zatím 2550g

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit), 1/11 OPU, 3/11 ET - 2 bojovníčci, moc držíme palce!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 2xIUI,moc držíme palce do dalšího boje, od 10/11 Clostík, 16/11 KO, držíme palce!!!
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm...... 2/11 hlásí //, moooc gratulujeme!!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit), 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit), 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit), 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) ,11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík, 24/10/09 se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!

beras
8. lis 2009

Ahojky sluníčka 😀 Dnešní den je jako stvořený pro mě 😀 😀 sluníčko skoro od rána.Tak jsem v 11.15 šoupla Tomíka do kočárku na dvoře a o půl druhé se probudil.Nasosal se a ted zase chrní tak jsme hráli s manželem a berunkou hru.Už dva dny jsme vždycky začali a Tomík nás nenechal tak dnes to konečně klaplo. 😉 S Evičkou mě to mrzí.Věřím,že jí to musí deptat kor když pořádně nevědí proč se to nechce lepšit.Pošlu jí sms .Když jsem byla v porodnici tak tam byla se mnou paní které malej teda měl tu žloutenku taky fest a ležel týden pod světlem protože měl veliky hodnoty .Eli 😀 😀 hele to jsem měla takovou kakací story s berunkou.Byla u nás na návštěvě švagrová se švagrem a ten je děsnej háklivka na kakaknečky.Jejich malou No ale v té době ji ještě neměli.No a naše berunka udělala to samo.Mě to teko až po nohách a se švagrovou jsme chytly záchvat smíchu s třebas nikdy nepřebalil 😒 Se švagrovou jsme chytly záchvat smíchu a švagr málem vrhnul 😀 😀 Leni ty přebal podložky jsou fakt fajn.Já mám jednu u postele na noční přebalování.Tomíka nikam nenosím,protože přebalovák mám v koupelně.takže večer si nachystám k posteli dvě plínky a pěkně si je rozdělám at je to pak fik ,fik.Mám tam i ubrousky a mastičku.Takže já zásadně v noci lezu z pelíšku akorát na záchod. 😀 😀 Tomášek dostal k narození pejska od Lamaze a je fakt,že z něj do dneška nespustí očička jak je pěkně barevnej .A hurá už mám první vánoční dárek.Sice mastnej ale mám.Koupila jsem včera berunce opět hru kterou si napsala do dopisu.Stála litřík ale je pravda,že letošní dopis obsahoval pouze tuto hru a další přání at se máme všeci rádi a jsme zadraví. 🙂 Samo,že dostene ještě určitě další věcičky ale strašně mě letošní dopis dostal 😅 leni k té báze.Vůbec to nehrot.Berunka měla mít 2.80 a měla 3.25.Tomíka mi dr. v porodnici vážil v pátek a měl mít údajně 3.60 a měl 3.20 tak to hod za hlavu a já jsem chtěla malinkaty miminko at mi tak malinkaty vydrží dlouho 😀 😀 😀 Jo a ještě vám napíšu jak v pátek si byl manžel sednout.Tak že místo aby přišel o půl sdemé 😀 došel skoro o půl noci a to už jsem mu teda volala kde je?Tak jsem si říkala to si chlapečku vyžereš ráno 😠 😀 A on normálně už o půl sedmé byl nastoupenej v pozoru až já nakojím aby se věnoval broučkovi.To mi zase něco nevyšlo. 😠 😀 Jsem plánovala jak mu ho šoupnu do postele at mu pěkně řve do ouška a on toto. 😀 No tak třebas příště. 😀 Já jdu ještě chvilku šmejdit na mmb na dárky.Už tam mám pro synovce vyhlídlej batůžek se jménem tak ho jdu objednat a příští týden to beru útokem.Berunka mi tady včera zpívala koledy a já jsem měla málem infarkt protože nemám absolutně nápady na dárky. 😒 Tak berunky pa. 😀

lenajsek
autor
9. lis 2009

Ahoj sluníčka, všechny zdravím, nemám moc co psát... nic novýho se neděje, o tom jak je venku hnusně nemá význam se ani zmiňovat... v neděli u nás svítilo jen chvilku, kolem oběda a pak zase zataženo, tak jsme to s manželem nevychytali a na procházku jsme nešli, pak hrozně fučelo.
Prošli jsme se dneska, byli jsme na kafi a teď doma, nějak na mě padá podzimní depka, jak je tak brzo tma a celej den nesvítí sluníčko... asi si půjdu dát vanu a do aromalampy si dám nějakej fajn vonnej olejíček.

Beri, já bych ráda v noci taky přebalila malýho v pokoji, ale nemám ho tady kam dát, tak ho budu muset vždycky odnést do koupelny, ale v našem 1+1 je to kousek. To je fajn, že už máš dárek pro Berunku.
A s manžílkem ses trošku přepočítala, co? 😀 To je fajn, že hned ráno začal fungovat... s tím mým je to taky tak, já jsu naštvaná že přijde pozdě a myslím si, jak dlouho bude spát druhej den a on je úplně ready a žádná známka opičky... 😝 😀
A Berunka už zpívá koledy? Teď? Šmarja... 😀

A díky za uklidnění ohledně váhy, fakt vidím, že je to hoodně nepřesný, tak jsu zvědavá, kolik malej bude nakonec vážit.

Šári, písla jsem Ti mailíka ohledně té kombinézky. 😉

Mějte se fajně sluníčka... všechny moooc zdravím a doufám, že se nám co nevidět ozve Evík, že jsou už s Alexem doma a v pořádku...

Pohodový večer! Dáši, držím palečky!!!!

eliis
9. lis 2009

Ahoj holky,
Leni, tak to mě mrzí, že na tebe jde podzimní depka. Snad ti ta koupel pomůže a trochu ti zvedne náladu. Jinak s tím počasím je to fakt hrůza. Dopoledne svítí sluníčko, odpoledne prší a večer je mlha. 😝 Budeme to muset nějak do jara přežít...
Beri, věřím, že tě manža překvapil. To by u nás nehrozilo. Manža je celkem velký spáč normálně , natož po akci... A co Tomášek, ještě vás trápí bříško? U nás se to fakt po těch kapkách zlepšilo. Jen nám nějak rychle mizí....už mám větší polovinu spotřebovanou.
Holky musím vám napsat, že jak jsem stará, tak jsem blbá. Jak jsem již psala, tak jsme v sobotu byli na návštěvě u babičky. MOje babička vždycky dělá takovou bramborovou pizzu (rodinný recept) a já jí mám strašně ráda. Samozřejmě mi vůbec nedošlo, že je to s kynutého těsta a snědla jsem dva kousky......co vám budu povídat. Malý měl chudáček kvůli mě takové bolení, že se trápil od 19 hodin do 2 hodin do ráná. Už jsem nevědela co s ním mám dělat. Chudáčkovi únavou padaly očka, ale bolest mu nedovolila spinkat. Bylo mi ho tak líto, ale pomoct jsem mu bohužel nemohla - zkoušeli jsem 3x rourku, tak se trochu vyprděl a vykakal, ale vždycky se mu ulevilo jen na chviličku. Takže taková jsem krkavčí matka ☹ ☹ ☹ .
Jinak jsme dnes jeli na ty nákupy (k rodičům půjdeme zítra) a koupili miláčkovi tu hrací deku s hrazdičkou. Pak jsem se stavili ještě do tesca, kde už jsem koupila nějaké bodýčka a overály ve vel. 68. TAdeášek roste jako z vody a dnes už spinká v overálku vel. 62, tak už musím začít pomalu nakupovat další velikost.
Holky, mějte se hezky....hodím nějaké nové fotečky do alba, tak se jestli chcete mrknětě. Pa

jitulik24
10. lis 2009

Ahoj holky, všem Vám moc děkuji že mi držíte palce 😵 . Dnes jsem si poprvé vzala Clostík, tak doufám že folíčci pěkně porostou. K vůli tomu žlučníku a slinivce jsem nemohla brát prášky na prolaktin a testosteron a tak sem je začala brát až teď a vůbec by mě nenapadlo, že mi po nich bude tak špatně od žaludku. Přitom se je brala a nikdy mi to nic nedělalo, nechápu 🙄 . Snad to brzy přejde.
Eliis dívala jsem se do tvého alba a Tadeášek je moc pěkné miminko 😵
Mějte se krásně.

daisy14
10. lis 2009

Jituš, tak ať to zdárně pokračuje a není Ti špatně od žaludku, i když my vydržíme hodně viď 😉 No já už začínám pomalu nervoznět, za týden budu testovat, pokud nedorazí mrška, tak ještě že chodím do práce, i když je tam honička.

Holky všechny máte krááááásné miminka, užívejte si radosti i slasti 🙂

beras
11. lis 2009

Ahojky sluníčka 😀 v rychlosti blesku nakukuju a kde jste všechny? 😲 Já jsem se byla včera ostříhat a Tomík to pěkně prochrupal v sedačce 😀 Jinka teda počasí je hnus,hnus, hnus 😝 😝 Leje od včera v kuse 😝 😝 Holky kdo znáte z Hus tedynu tak včera ve 30tt porodila chlapečka Vojtíška.Takže další chlapák z Reprofitu.Ještě vím o kočce co čeká z Rep. dvojčátka a zase chlapáci 😀 😀 Já nevím asi jsou tam víc zatíženi na ty kluky .Eli po kapečkách Tomík střílí pěkně 😀 ale prostě ta večerní kolika je u nás na denním pořádku.Jak se blíží pátá hodina tak se připravuju ☹ až to vypukne.To se chudák kroutí a řve ale fakt to trvá hodinku až hodinku a půl a je klid.Přesně příklad jako z učebnice.Zítra jedeme na převážení tak jsem zvědavá jak nám kluk ušatá roste. 😀 Dáši věřím ti ,že jsi nervozní ale já tenhle pokus byla totálně v klídku a to pak bylo překvapení a nervozní jsem byla až do konce porodu .Tak jsem si to vybrala potom 😀 😀 Tak berunky jdu vařit.Dnes máme můj oblíbenej špenátek.

lenajsek
autor
11. lis 2009

Ahoj kočky, tady taky od včerejška leje, je to děs.. ale i přesto jsem se šla včera projít, a dneska půjdu zas, už mám pocit, že mi z toho domácího prostředí hrabe a potřebuju na vzduch, krásně se mi venku dýchá...
Dneska zajedu asi ještě za kamoškama z diskuze kam chodím, možná se uvidíme naposledy, co budu 2v1. Teda určitě se uvidíme naposledy, pak až někdy s prckem.

Eli, s tím jídlem, to si prostě někdy člověk neuvědomí, rozhodně nejseš krkavčí matka, simtě... 😉 Už si příště dáš pozor. Já si určitě taky nebudu všechno uvědomovat, že mě to nadýmá, než zjistím, že fakt jo... dneska jsem si s chutí dala čerstvej chleba, tak na ten budu muset pak taky na dlouho zapomenout... ale to se člověk naučí a nebo zjistí co dělá prckům špatně a co ne.
Eli, Ty máš ty kapky BabyCalm? Ptala jsem se Tě, ale neodpověděla jsi... Nevím, jaký mám teda koupit?
Moc pěkný fotečky v albíčku, i deka moc pěkná. 😉

Já včera objednala na MMB už vánoční dáreček pro prcka, Světlušku od Lamaze, za dobrou cenu. Tak mám radost a už se na ni moc těším. A od Šárinky jsem koupila tu kombinézku, tak se na ni taky moc těším. Sotva mi dojde mateřská, tak utrácím... 😝 😝 😀

Jiti, tak super, že už baštíš Clostík, tak držíme palce, ať to do třetice klapne!!!!! A snad ty žaludeční nevolnosti přejdou...

Dáši, tak se opatruj, hlavně se nikde nenachlaď a moc držíme palce, aby příští týden byly krásný //... 😉

Beri, četla jsem od Teddyně, to je mazec, v 30tt porodit, snad bude malej v pořádku a brzo vše dožene a bude prospívat, aby mohl jít co nevidět domů... otěhotněla později než já a rodila dřív... já se snad svýho prcka nikdy nedočkám mám pocit!!! 😀
Někdy mi to přijde už hrozně dlouhý a někdy si zase neumím představit, že malej bude s náma doma... v hlavě mi šrotuje milion věcí a pak z toho blbě spím... no však to určitě znáte.

Psala mi včera Evík, že už jsou od neděle s malým doma a jak bde čas, tak písne. Tak snad už to bude vše dobrý a bude malej v pořádku.

Všechny moc zdravím kočky, jdu vařit oběd, omáčku na špagety s mletým masíčkem a špagetky.

Páá sluníčka!!!!!

lenajsek
autor
11. lis 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, čeká chlapečka, 38tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, cukrovka OK, 12/11 další KO v porodnici, mimi zatím 2550g

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit), 1/11 OPU, 3/11 ET - 2 bojovníčci, moc držíme palce!!!
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 2xIUI, od 10/11 baští Clostík na IUI, 16/11 KO, držíme palce!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 2xIUI,moc držíme palce do dalšího boje, od 10/11 Clostík, 16/11 KO, držíme palce!!!
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm...... 2/11 hlásí //, moooc gratulujeme!!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit), 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit), 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit), 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) ,11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík, 24/10/09 se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!

lenajsek
autor
11. lis 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, čeká chlapečka, 38tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, cukrovka OK, 12/11 další KO v porodnici, mimi zatím 2550g

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Daisy14 (Dáša) - (Reprofit), 1/11 OPU, 3/11 ET - 2 bojovníčci, moc držíme palce!!!
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 2xIUI, od 10/11 baští Clostík na IUI, 16/11 KO, držíme palce!!!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm...... 2/11 hlásí //, moooc gratulujeme!!!!
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit), 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit), 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!
Eliis (Reprofit), 7/10/09 v 16.00hod se narodil Tadeášek, 2750g, 47 cm - moc moc gratulujeme!!!!
Beras (Reprofit) ,11/10/09 v 19.40hod se narodil Tomášek, 3270g, 47 cm - obrovská gratulace!!!!
Evík, 24/10/09 se narodil Alex, 3340g, 50 cm - obrovská gratulace!!!!

eliis
11. lis 2009

Ahoj holky,
u nás je taky pěkně hnusně....dost mě to štve, protože v dešti s malým na procházku nepůjdu. Snad se to brzy zlepší.
Leni, kapičky mám Baby Calm a jsou fakt super. Věřím, že se ti to zdá už dlouhé, ale ani se nenaděješ a budeš mít prcka u sebe. Já jsem se taky bála toho, jaké to bude, až tady s náma bude malý....asi jsou tyto obavy u prvorodiček normální. Přece jen je to velká životní změna, ale i když je to někdy náročné, tak bych neměnila ani za milión 😀 . Jinak špagety mám taky dnes na oběd. Manžel je v práci a mě se nechce vařit jen pro mě něco složitějšího. Zítra tě čeká další KO, tak držím palce.
Evičku vítám doma a už se těším, až se na nás přijde podívat. Snad už bude všechno v pořádku.
Beri, jsem ráda, že vám kapky taky pomáhají. Snad vás to kolika brzy přejde a s Tomíka už bude jen usměvavé miminko. Doufám, že zítra v poradně dopadnete dobře a malý hezky prospívá. Nás to čeká v pondělí.
Daši, moc na tebe myslím. Určitě to dobře dopadne. To že jsi nervózní je normální - která z nás nebyla, že? Tak se drží!
Jiti, jsem ráda, že už jsi začala zobat clostík. Snad tě ty nevolnosti brzy přejdou. A děkuji za pochvalu Tadeáška.
Holky, včera jsem se začetla do jedné diskuse o uspávání miminek a hned jsem se rozhodla, že s tím něco začnu taky dělat. Malý mi usínal většinou u prsu a v noci po prvním probuzení už zůstával u nás v posteli. Byla bych nerada, aby si na to zvyknul a pak nechtěl spát sám. Tak jsme ještě v noci s manželem upravili postýlku - sundali jsme tu jednu bočnici a přirazili jsem postýlku k naší posteli. Malý se mi totiž vždycky v noci přenostem probudil a stát u něho a dávat mu pořád cumlík se mi nechtělo, a tak jsem si řekla, že když ho jen odsunu, tak to bude pro něj lepší. A taky že jo - hned jak se malý odpojil od prsu jsem ho nespícího jen přesunula do postýly, dala mu cumlík, pohladila ho a čekala co se bude dít. K mému velkému překvapení ho vyplivnul jen jednou a za 5 minut usnul sám. A tak to bylo celou noc - nakojila, přesunula, dala cumel když bylo potřeba a vždycky usnul sám. Už nebyl vzhůru jako každou jinou noc 2 hodiny. Tak jsem fakt ráda a doufám, že to tak bude už každou noc. Jo a přes den to budu taky tak dělat. Malého jsem nakojila, chvilku jsme se mazlili a jak jsem viděla, že začíná být unavený, tak jsem ho dala do košíku. Jednou vyplivnul cumel a začal trošku plakat. Tak jsem ho pohladila, dala mu ho zpátky a už spinka 20 minut. Tak toho musím hned využít a jdu si uvařit kafíčko a relaxovat.
Mějte se pěkně a přeji hezký den.

eliis
11. lis 2009

Beri, ještě jsem se chtěla zeptat, jakou nosíte velikost? Malý už začíná nosit vel. 62. Zdá se mi, že roste nějak rychle.....Jo a jak jsi psala o těch riflích, tak mi to nedalo a včera jsem je taky zkusila. Obléc je obleču, ale ještě je nezapnu. Přece jen těch 7 kilo je poznat. ☹ ☹ ☹ Ty už jsi zpátky na své původní váze?

beras
11. lis 2009

Leni tak si srázek užij a stím,že ti hrabe jsem na tom byla nápodobně.Kor když jsem zjistila,že někdo měl termín později jako já a už měl miminko a mě se to na porod vůbec nechystalo.Že Eli? 😀 😀 No a ted tady bobek leží na hrací dece a vesele si tady prdí jako starej chlap.Fakt se hlídám co jím.Čerstvej rohlík jsem měla naposledy v porodnici.Taky třebas někdy zapomenu většinou když dám do polívky hrášek .Minulej týden jsem dělala pizzu a teda fakt jsem měla chut ale odolala jsem a dala si jí až druhej den. 😒 Eli já nemám ještě svoji váhu ale do kalhot jsem se nacpala 😀 😀 Sice jsou tak naknap ale mám je na sobě.Já mám navíc ještě 5 kg.No jo ale když já mám ráda čokoládku a je fakt,že tím kojením se hodně hubne a ten energ. příjem musí být tak si to vynahrazuju sladkostma 😀 😀 Eli s tím nočním spaním. 😖 Já taky Tomíka kojím v leže ale taky se mi vždycky probudil.U nás funguje to,že ho mám v rychlozavinovačce a tím pádem necítí,že ho někam jinam dávám. 😀 Jo u nás v posteli berunka spala do tří let.Teda večer jsem jí frkla do postýlky ale ona potvůrka v noci vylezla a šoupla k nám 😀 Ale mě to nevadilo já jsem byla ráda když jsem jí měla u sebe a ona se pěkně mazlivě přitulila.

beras
11. lis 2009

Eli k té velikosti 😀 Tomík má taky 62 ale ta mu už asi dloho nebude.Je už nějakuj moc dlouhe.Teda aspon mě se zdá 😀 Teda on tu 62 nosí už od narození.Rukávky u kabátku jsem mu zahrnula a dole na dupačkách stejně nosí ponožky tak to vůbec nevadilo.Já jsem 56 dupky snad měla dvoje.

eliis
12. lis 2009

Ahoj sluníčka,
kdepak se touláte???
Leni, Beri, tak co kontrola? Doufám, že je vše v pořádku.
Včera jsem vám zapomněla napsat odkaz na novou fotogalerii, tak to hned musím napravit.
http://www.bartracing.cz/galerie/index.html
Copak dneska podnikáte? My se tak za hodinku chystáme k manžel. rodičům a po zpátečný cestě i k našim. Jinak počasí je pořád stejně hnusné.....ještě že mám toho malého - je to moje malé sluníčko! Teď hezky chrupká a my si s manželem pochutnáváme na bram. plackách. Tak se zatím mějte a večer ještě nakouknu. pa

evik80
12. lis 2009

Ahoj sluníčka,
dočítat nestíhám. Všechny Vás strašně moc zdravíme a moc děkujeme za držení palečků. Kámen úrazu byl ten, že nás z porodnice vyhodili moc brzo, ta žloutenka dle hodnot nebyla úplně doléčená. Čt, Pá jsme doma přibírali a so, ne šel s váhou dolů. aději jsme jeli na kliniku, tam nám v neděli krev nikdo nevzal, že je to v pohodě a přitom byl Alexek žlutý jak číňan. V po ráno jsem volala naší Dr. a ta se mě ptala co se dělo,l že volali z fakultky a hrozně se zajímali o malého. Asi dostali strach, že neudělali co měli. Honem jsme museli na krev a odpoledne výsledky byly neúprosné. Během hoďky jsme se museli zabalit a přijímali nás ještě v po večer. Hned dostal kanylu do ručičky a kapala glukóza. Hned jsem dostala lekci kojení od chlapa (doktora), fakt dobrý. malý byl slabý a spavý a kvůli tomu já jsem špatná matka a neumím se o něj postarat a neumím kojit. Psycho jak prase. Před každým kojením jsem ho musela zvážitz na takové staré bulharské váze jak někde u řezníka (jak se mydlil tak se to pěkně špatně dělalo) Pro mě byl důležitý každý gram. Po kojení zase zvážit a dokrmit. Tohle trvalo 1-2 hod a do dalšího kojení zbývalo jen málo času. Takže o nějakém spaní nemohla být řeč. Tak to šlo den za dnem. Každý den mě školil na kojení někdo jiný a dělali s námi různé pokusy. Dokonce mi tam jeden den zavolali sestru z porodnice na kojení. Ta nás pochválila, že děláme vše dobře, že musí Alexek jen zesílit a půjde to, pak že bude i více mlíčka.