= Sluníčka = (z Neplodnosti)

lenajsek
23. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Ivetka (Reprofit), 39tt, čeká chlapečka, vše OK, TP 1/7 - držíme palce!
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, screening, OK, tripple testy OK
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, screening OK, velký UZ 25/6, KO 26/6
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 19tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Supitko (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Dáša - na podzim bude znovu bojovat
Tiuška (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!! 😵

beras
9. zář 2009

Leni nemám ho.Zkus to zase poslat na verulanek@seznam.cz. Je to asi větší já si musím udělat pořádek ve schránce bude asi plná. 😀

lenajsek
autor
9. zář 2009

Beri, to je zajímavý, že mi na Tvůj mail prostě někdy nejde něco poslat, nechápu.
Posláno na ten druhej.

beras
9. zář 2009

😀 😀 😀 Něco extra nééé 😀 😀 A já se na ten její ted nedostanu ,protože nevím heslo. 😝 Kurnik šuplik.Te jsem jako zjistila,že za čtvrt hodinky mám jet a já si tady vesele píšu a nejsem nachystaná 😀 😀 Kuknu navečer .Holky mě fakt hrabe a to doufám,že se nezapomenu stavit pro manžela v práci jak pojedu zpátky. 😀 😀 Těhu demence je potvora 😝

lenajsek
autor
9. zář 2009

Beri... 😀 😀 😀 😀 Ty jseš fakt éro. 😀 😀 😀 Tak krásnej den!

beras
9. zář 2009

😀 lenajsku fotečky mám na tom beruněnym mejlíku. 😀 Díííky já si tam musím udělat pořádek.Už se to tam nechce vlízt když je to něco většího 😝 😝 A jinak jsem ostříhaná ,manžel dorazil za mnou na parkoviště,hupnuli jsme do auta a jeli domů.Tam se převlíkl nabrali jsme berunu a frnkli do Olomouce do Takka.Minulej týden mi přišel lístek,že dnes je 30 procent sleva na vše.A já jsem chtěla pro ní nějakou tu zimní bundu a čepici. 😀 😀 Lidí tam bylo teda fest. 😝 Tak máme bundu a bekovku.Supéér můžu v klidu jet rodit a může začít padat sníh aniž bych byla na nervy s čím přijedou domů.No první šla po černé kárované.Byla pěkná ale měla vadu byla do pasu a to já néééé 😝 No to byl úškleb PROČ JAKO NÉÉÉ. 😠 😠Já jsem byla v takové euforii ,že jsem chytla po své velikosti 38/40 a chtěla si koupit za ty prachy aspon nějakou mikču nebo tričko no ale jak jsem to dala na sebe tak se manža začal smát,prej "jo holka bejvávalo"Bylo to nějaky těsny 😀 😀 Tak jsem to vrátila a řekla,že si to vynahradím v lednu na slevách.Tak berunky dobrou noc zítra. 😀

lenajsek
autor
11. zář 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, 36tt (ST), TP 14/10, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, cukrovka OK, mimi už 1480g, každý týden kontrola a pak už ozvy
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, 34tt (ČT), TP 29/10, screening OK, tripple testy OK, cukrovka OK, mimi už 1400g, 30/9 KO ve FN OL., od 3/9 nástup na MD +KO
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, čeká chlapečka, 32tt (PÁ), TP 13/11, screening OK, velký UZ OK, cukrovka OK, od 3/8 na PN, 18/9 KO
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, čeká chlapečka, 30tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, 29/7 3D UZ, cukrovka OK, 15/9 KO, od 28/9 nástup na MD

* Sluníčkové stimulantky *
===============

* Sluníčkové snažilky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 2xIUI, bohužel ZT, je nám to moc líto :(, držíme palce do dalšího boje!!!!
Daisy14 (Dáša) - na podzim bude znovu bojovat, 6/10 bude konzultace v R. :o))
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit), 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit), 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!

lenajsek
autor
11. zář 2009

Ahoj sluníčka, krásnej páteček přeji!

Jsu tady jen na skok, jdu si umýt hlavu a pak vyžehlit vlasy a musím vyžehlit taky sako, košili a kalhoty pro manžílka a mně sukni, jedeme odpoledne do Pardubic k příbuzným, sestřenice se zítra vdává, tak jsme pozvaní. Jede s náma i ségra, tak to bude fajn. Snad vyjde počasí.
Ještě se musím nabalit, do toho se mi nikdy nechce.

Tak vás všechny zdravím, krásnej a pohodovej víkend přeji a opatrujte se!!!

Páááá!

beras
11. zář 2009

Ahojky sluníčka.Tak u dr. vše v pořádku,čípek už se zase kouse zkrátil,opět zaznamenány kontrakce 😀 to je taky v pořádku a za týden zase na kontrolu 😀 Konečně vysazenej hořčík tak doufám,že už nebudu tak aktivní a ještě se stačím do porodu vyspat 😀 Lenajsku tak si to řádně užij. 😉 Jé já bych taky tak šla na svtbu 😀 Ted se jdu naobědvat,pak si dám kávičku a budu čekat na manžela až dojede domů a budeme spolu uklízet. 😝 😀

wikky
11. zář 2009

Ahoj kočky,
tak se zase hlásím do klubu 😀
Včera nám nešla celý den elektrika,ne že by jsme nezaplatili 😀 😀 😀 ale měnili tady na ulici sloupy,no hrůza,jak za krále klacka,člověk je bez šťávy úplně v prd... 😠
Jinak v Tescu jsme nakonec byli,mamka vyhrála 😎 ale fakt jen taková rychlovka,koupili jsme Tadeášovi nějaké oblečky,nákup,nakrmila jsem mrňouse a honem domů,byli jsme unavení,nějak nás to cestování zmáhá 😝 😝 😝
Jinak díky za fotečky,jste tam moc pěkně,až na mě,já jsem opravdu foto-tele 😀 😀 😀
Lenčo,užij si svatbu,to ti závidím,dala bych si cukrovíčko,mňam,ale kolegyňka z práce se vdává za týden,tak mám slíbeno 🙂
No, Tádula už se probouzí,tak jdem doplnit bříško mlíčkem,ať se nezlobí.
Hezký víkend všem,pa pa 😉

wikky
11. zář 2009

a Beru,ty už neuklízej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉

crca
11. zář 2009

Ahoj holky předem se omlouvám,že Vám sem lezu,ale nedá mi to 😉 Také jsem byla na Neplodnosti.cz(Sanusačky) a teď jsme teda taky tady.Jen jsem chtěla napsat,že je hezké vidět,když jdete do toho šTastného konce,co jste bojovali.Moc Vám držím palečky,ať budoucím maminkám,snažilkám......,jednou se to podaří.Já mám 4,5 měsíční dvojčátka a i když je to opravdu někdy záhul,tak když se usmějou,tak jsem ten nejšťastnější člověk na světě(já vím to říkáme všichni 😀 )a jsem ráda,že to dopadlo.Holky držte se!!! 😉

beras
12. zář 2009

Ahojky sluníčka.Šári prej foto -tele.Já mám s focení větší fobii jako z pavouků 😀 😀 😀 .Brrr 😝 😝 😝 Tak je hlavní,že jsi vyhrála 😀 a jsi spokojená.Hele já musím uklízet at se to hejbe já chci za čtrnáct dní rodit 😀 😀 😀 a dr. říkala,že je to parádní jak se to rozjíždí a jsem otevřená na špičku prstu 😀 😀 takže jedu co to dá. 😀 😀 😀 Crco 😉 já si tě pamatuju z neplodnosti 😀 😀 jak jsi taky bojovala.Věřím ti ,že je to záhul ale ten dětskej úsměv to všechno vynahrazuje 😉 😉 Užívej si dětiček co to jen jde ,protože strašně rychle odrostou. 🙂

eliis
12. zář 2009

Ahoj sluníčka,
tak jak si užíváte víkend?
Já jsem před chvilkou dorazila od našich. V poledne jsem vezla manžovi oběd do práce, tak jsem se tam stavila na kafe a nakonec přišla ještě ségra s malou, tak se to trochu protáhlo. Dnes už nic v plánu nemám, tak se asi pustím do úklidu - osprchuji všechny kvítka a umyju celý obyvák. Pak už jen manža někdy umyje kachličky v koupelně a v řijnu okna a mám komplet vánoční úklid.
Beri, já už se taky těším, až budu moct sáhnout v obchodě po své velikosti a nebudu muset kupovat oblečení pro hrochy 😝 . A s těma kilama to vůbec neřeš. Já už jsem taky překonala svou vymezenou hranici a přibrala jsem už 14 kg. Manže se mi jen směje a říká, že to vidí tak na 18 kg ☹ . Tak doufám, že mu to nevyjde a už moc nepřiberu. ONo by mi to bylo celkem jedno, ale mám strach, že to pak nepůjde dolů a se svou postavou si to nemůžu dovolit. Beri, tak ty už chceš za 14 dní rodit? Já bych taky ráda porodila tak ve 38tt. Bylo by to pro mě určitě lepší, než aby mi to ve 39tt vyvolávali. Tak uvidíme... A co se týče toho spánku, tak snad si ho ještě užiješ. To já si ho neužívám už dlouho. Chodím na záchod tak co 1,5 hod. a každé přetočení je pro mě fakt nepříjemné. Tak nevím, kdy se pořádně vyspím...
Leni, tak ty si užíváš na svatbě? Tak snad vám vyšlo počasí a neprší vám. U nás to na déšť vypadá. Ale mě to vůbec nevadí, ba naopak. Moc ti děkuji za fotečky. Teda já tam ale vypadám.... 😝 😝 😝 .
Šári, na fotečkách ti to moc sluší a určitě nejsi žádné foto-tele. Snad se taky brzy poznáme osobně.
Holky, všechny vás zdravím a přeji hezký den.

eliis
12. zář 2009

Doplnila jsem fotečky do alba, tak se můžete mrknout.....

beras
12. zář 2009

Eli 😀 😀 no to já taky při každým přetočení musím jít hned na záchod a to jako hned at se moc neprobudím.Fakt mám vysazenej ten hořčík a jsem jak lemra 😝 Konečně můžu za celou dobu říct,že jsem unavená 😀 😀 Já chci začít rodit normálně a né zase vyvolání.To bolelo jak pr... 😝 Prej když se to rozjede samo tak je to lepší jak vyvolání prý to mín bolí.Ale to už mi asi zase v tu danou chvilku bude jedno hlavně at to mám za sebou 😝 😝 Kila 😀 já už jsem se zastavila na 70 a to už tři týdny stojí. 😀 😀 Tak ty už taky budeš zastavovat. 😀 A už se nevyspíš pořádně nikdy 😀 😀 protože ted budou děti malinkaty a pak začnou rajzovat a já jak se znám tak budu tak na nervy ,že spát opravdu nebudu. 😝

wikky
14. zář 2009

Ahoj Sluníčka,
zdravím při pondělku,no a on nikde nikdo ☹
Lenča asi ještě odpočívá po svatbě,musel to být náročný víkend a Beru,ty snad ještě nerodíš!!!I když já v tvých týdnech už měla Tádulu u sebe v náručí 😉 Ten teď chrní v kočárku,byli jsme venku na procházce,ale dnes je zima,kde že je to babí léto??????
Elis,už máš pěkné bříško a moc ti to slušía věřím,že ty poslední chvíle jsou náročné,ale uteče to jak voda,hlavně hodně odpočívej a užívej si klidu 🙂
Tak já jdu zase něco dělat,i když to většinou dopadne tak,že trčím na netu 😀 😀 😀 😀 a práce stojí,no ona se sama neudělá...
Hezký den,berušky 😉

eliis
14. zář 2009

Ahoj holky,
kdepak se dnes touláte? Manža je dnes na brigádce, tak jsem dopoledne lenošila, pak jsem navařila a jela k máti na kafe. Po cestě domů jsem se stavila na menší nákup a nakonec jsem polítala celé náměstí 😀 . Ale zase jsem něco koupila malému - nějaké chrastítko, hrací sluníčko, rektální rourku......pro sebe čaj na kojení a fényklový čaj, neperlivé vody do porodnice......no a manželovi dvoje boxerky 😀 . Před chvilkou jsem dorazila domů, vše vybalila a pořádně se nadlábla...už jsem měla hlad. Každou chvilku by měl přijít manža, tak si dáme kafčo a nejspíš budeme lenošit.
Šári, děkuji za pochvalu. Máš pravdu, že ty poslední chvíle jsou náročné, ale bohužel to k tomu patří a musím to vydržet. S tou prací to znám. Nejhorší je se k něčemu dokopat, pak už to jde samo.
Beri, věřím, že jsi teď víc unavená. Vždyť už byl taky čas, aby jsi ji začala pociťovat. Doufám, že máš s tou váhou pravdu a už se to zastaví. S tím spánkem to už asi nikdy nebude takové jako dřív. Ale na to si určitě zvyknu.
Holky bolely vás v těhotenství záda? Mě teda dnes při tom nakupování celkem dost. Chodila jsem jak kačena.....a to bude ještě hůř 😝.

eliis
14. zář 2009

Beri, dnes mi přišel balíček z MMB, s těma chupatýma oblečkama. Jsou mooooc krásné. Už jsem je nafotila, tak je hodím do alba.

beras
14. zář 2009

Ahojky sluníčka.V rychlosti blesku nakukuju.Musím jet pro berunku do kroužku.Manžel byl v Brně na veletrhu tak je trochu indisponován nějakou tou slivovičkou 😀 takže matka maká.Šári bože já vych rodila až bych brečela at už to mám za sebou. 😀 Eli tak paráda,že se věcičky líbějí.Já balíček s čepičkou a kabátkem čekám tak středa ,čtvrtek. 😀 lenička asi opravdu odpočívá po náročném víkendu.Pádím a táááák se mi nechce 😝

lenajsek
autor
14. zář 2009

Ahoj sluníčka, z Pardubic jsme se vrátili všichni v pořádku, bylo to dost náročný, strašně moc lidí, ale docela fajn. Ze včerejška na dnešek jsme ještě spali u ségry v Brně, manžel jel rovnou do práce, nemusel jezdit ze Slavkova a já jsem měla malej sraz s těhulkama dneska v Brně, tak jsem se taky nemusela dneska zpátky trmácet do Brna. Dojela jsem před chvilkou, byli jsme si ještě s manželem sednout, včera jsme měli výročí 7 let chození.

Dočtu Vás zítra, dneska jsu docela KO, tak tady dlouho nebudu. Už se těším na svou postýlku. 🙂
Zítra mám kontrolu a konečně UZ, tak jsu moc zvědavá, jak je malej natočenej a jestli je vše OK, snad jo. Pak písnu, jak jsme dopadli. Už mi bude vypisovat papíry na mateřskou a ukončovat neschopenku... valí to jak něco.

Tak páá sluníčka, všechny moc zdravím a mějte se krásně!

Crco ahojky! Z Neplodnosti si Tě pamatuju, díky žes napsala, držím palce a't to s dvojčátky zvládáš/te v pohodě, a díky moc za přání a za palečky!

eliis
15. zář 2009

Ahoj holky,
jak se dnes máte? U nás je opravdu škaredě....sice ještě neprší, ale nejspíš brzy začně 😢 . Dnes nic moc v plánu nemám - uklizeno už mám, navařeno mám....tak se asi budu zase válet 😀 . Možná skočím po obědě za kamarádku na kafe a pak mám kurz.
Beri, jj, ještě že nás ti muži mají. Já si v poslední době připadám jako taxikář 😒 .
Leni, jsem ráda, že jsi dorazila v pohodě domů. Je fajn, že jste si svatbu užili a věřím, že to bylo náročné. My už s manželem výroční chození neslavíme, tak snad jste si pěkně poseděli. Užij si dnešní KO s UZ. Stejně tě obdivuji, že jsi to tak dlouho vydržela bez UZ. Ale ono člověku nic jiného nezbývá,co?

lenajsek
autor
15. zář 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, 36tt (ST), TP 14/10, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, cukrovka OK, mimi už 1480g, každý týden kontrola a pak už ozvy
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, 34tt (ČT), TP 29/10, screening OK, tripple testy OK, cukrovka OK, mimi už 1400g, 30/9 KO ve FN OL., od 3/9 nástup na MD +KO
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, čeká chlapečka, 32tt (PÁ), TP 13/11, screening OK, velký UZ OK, cukrovka OK, od 3/8 na PN, 18/9 KO
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, čeká chlapečka, 31tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, 29/7 3D UZ, cukrovka OK, mimi už 1700g, od 28/9 nástup na MD

* Sluníčkové stimulantky *
===============

* Sluníčkové snažilky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 2xIUI, bohužel ZT, je nám to moc líto :(, držíme palce do dalšího boje!!!!
Daisy14 (Dáša) - na podzim bude znovu bojovat, 6/10 bude konzultace v R. :o))
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 4/2/09 v 17.41hod se narodil Toníček, 3300g, 51 cm
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit), 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!
Bohunka (Reprofit), 10/8/09 se narodily dvojčátka, v 22.42hod Petřík - 3040g, 51cm? a v 22.44 Monička - 2890g, 48cm - moc moc gratulujeme!!!!

beras
15. zář 2009

Ahojky sluníčka.Eli tak hlavně si tam to škaredo nech tady je sice opárek ale sluníčko svítí. 😅 Já tady ted dlábím žemlovku 😀 😀 Eli a jak se ti líbějí ty chlupatoučky věcičky.Paní včera psala,že balíček je odeslanej tak zítra bych to měla mít doma. :- 😀 Bože já už si snad ani nepamatuju kolikátýho jsem s manželem začala chodit.Bylo to v srpnu. 😲 No jo holt už jsme dlouho manželé ale to je dobře leni,že si to ještě užíváte.Jak bude mimi tak se hodně věcí změní a už se to bude točit jen kolem něj . 😅 Já ted co mám vysazeny to magnézko tak už začínám mít ty stahy dělohy docela často 😝 tak snad se to hejbe kupředu 😀 A co ostatní sluníčka nakoukněte a napište taky něco. 😀

lenajsek
autor
15. zář 2009

Ahoj sluníčka, tak se hlásím z kontroly...

Malej je syčák, má hlavičku taky hore. No, zatím se prý nemám nervovat, že se může ještě otočit, ale moc tomu šance nedávám. Prý je toho teď daleko víc než dřív, dětí otočených zadečkem dolů. Uvidíme za měsíc, jestli se něco změní.
Jinak plodové vody dostatek, placenta OK, čípek v pohodě, nerozevírám se, tak fajn. Měří asi 35 cm a váží už asi 1,7 kg, což jsem si myslela, že bude mít teda míň... dr. říkala, že to nevypadá na nějakýho mega obříka, ale větší že pravděpodobně bude... no, jestli budu rodit KP, tak to bude masakr... Snad se fakt ještě otočí, musím ho nějak přemlouvat. 🙂
Na příští kontrole tam bude dr. z Reprofitu, Štelcl, moje gyndr. tam v tu dobu nějak nebude. Prej jestli mi to nevadí... 😀 tak jsem se smála že ne, že s dr. z Reprofitu mám výborný zkušenosti... Tak mi asi příště udělá taky UZ, i stěry z čípku a sestřička natočí monitor, že tam už dělají monitory dřív. Tak uvidíme, jak to příště dopadne.
Dostala jsem už lístek na mateřskou a mám ukončenou neschopenku k 28/9... takže tak. 🙂

Jinak svatba byla dost náročná, byli jsme na 3 různých místech, navíc jsme byli ve společnosti lidí, kteří jsou věřící, ale na katolíci, jsou v Církvi bratrské, takže nemají papeže, křtí až dospělý lidi, dělají různý semináře a žijí jako "jedna valká spokojená rodina" a řekla bych, že pomalu to jejich seskupení je pro ně víc než jejich vlastní rodina... aspoň takovej z toho mám pocit. Lidí tam bylo šílený množství, skoro všichni se navzájem znali, takže jsme tam byli tak jakoby bokem... ale to by nevadilo, hlavně se pořád něco někde organizovalo, přesouvali jsme se, pak dělali odpolední program jako divadelní scénku (to byly děcka z té církve). Hráli v jejich motlitebně, jak se novomenželé seznámili na jakýmsi táboře právě té církve... to bylo docela vtipný, ale podle mě by se to hodilo třeba na druhej den. Ale oni to takhle mají zažitý, že se vždycky dělá nějaké scénka na svatbě nějakýho jejich člena... Podle mě toho bylo na jednu svatbu fakt hodně. Navíc hafo jídla, takže jsme se se sígrou přežraly a pak nám v noci bylo blbě, že jsme nevěděly, jestli se půjdem vyzvracet, nebo ne... spaní taky nic moc, šíleně tvrdej gauč v bytě, co byl zařízenej ve stylu 20.let minulýho století... neobydlenej, nevětranej... no... zážitek na hodně dlouho a doufám, že na podobné svatbě jsem byla naposledy. 😀 😀

Ohledně bolesti zad - mně teda bedra bolí skoro od začátku, do toho se přidala bolest pravé kyčle, jak se to tam vše roztahuje, takže mi dělá problémy se taky přetočit, ohnout se a dlouho stát nebo chodit, nebo sedět bez opěry. A taky si říkám, že ještě bude asi hůř... 😝
Proto jsem se smála do telefonu manželovi, jak volal na ten sraz, že mně bolí záda už 7 měsíců a jeho teprve rýden a už umírá... 😀
Holky, musíme vydržet, nedá se nic dělat.. ale mimčo za to stojí!!!!

Na WC v noci chodím zatím jen jednou, ale snažím se před spaním už moc nepít. Jdu tak kolem 4.hod ráno, jak menžel vstává do práce a pak spím až do těch devíti, desíti. Musím si to užít, dokud můžu. 🙂
A pravidelně se budím na zádech, i když by se to prý nemělo.. ale co mám dělat, když se mi tak spí nejlíp... na boku celou noc nevydržím.

lenajsek
autor
15. zář 2009

Eli, moc pěkný vecičky. 😉 Takže pro mimčo už máš teda skoro vše, jo? 🙂
Já si po tom co mi dojde neschopenka nakoupím věci do porodnice, taky koupím pro mimčo odsavačku hlenů, ještě jednu kojící noční košili, ty kojící podprsenky si koupím, abych to už měla.
Dneska asi budu žehlit barevný plínky, co mám vypraný z minulýho týdne. A pomalu se pustím do praní povlečení pro mimi a pak těch oblečků.
Možná se ještě na něco mrknu, na nějaký mikinky, ty co máte holky objednaný a Eli teda už koupený, jsou moc pěkný. 🙂

Přemýšlím, jak vyprat nebo vyčistit fusak, co máme ještě po nás se ségrou... ná vevnitř pravýho beránka a nahoře je ze šusťáku. Tak nevím, jestli ho dát do pračky, nebo nechat vyčistit v čistírně?

Beri, takže magnézko vysazený... tak fajn. Třeba to půjde fakt jako po másle. Držím palce. 😉

Zdravím všechny sluníčka, jak těhulky, tak maminky a jejich drobečky, tak snažilky...

Krásnej pohodovej den!

beras
15. zář 2009

Ahojky lenajksu.Tak ty jsi měla dobrej odhad,že se bobek ještě nepřetočil.Někde jsem četla,že se mají dělat kočičí hřbety a lízt po čtyřech ,že se tím líp miminko otočí. 😀 Zkusit to můžeš když teda po čtyřech polezeš jenom doma a né venku 😀 😀 😀 😀 .Jinak svatba jak čtu nezapomenutelnej zážitek 😝 To bych tam asi pošla 😀 nebo ještě lépe porodila 😝 Já jsem křtěná ale mě to absolutně nic neříká.Třebas se ted někoho dotknu ale já třebas neuznávám to dělat svatbu v kostele.Celou dobu do kostela nechodějí ,pak začnou chodit za farářem at jí tam můžou mít a svatebním dnem to zase končí.Ale tam jak jsi byla ty tak to je něco jinýho to jsou prostě věřící lidi a ti už k tomu mají svůj vztah.Leni já bych ten fusak asi radši odnesla do čistírny.Z toho bych měla starch ho doma čistit.Já mám ten normoš a ten peru na 30.Měla jsem ho novej na berunu a pak ho měly dvě švagrovky takže ted už tam bude 4 mimi a fusak je jako novej. 😀

eliis
15. zář 2009

Leni, tak to mě mrzí, že je malý ještě hlavičkou nahoře, ale je ještě spoustu času a třeba si to rozmyslí. NO a myslím si, že malé dítko to určitě nebude. Můj malý měl ve 30tt 1,4kg. Ono je to stejně jen orientační, tak uvidíme při porodu. Jo a kdyby se ti malý náhodou neotočil, tak by jsi šla na císaře,ne? Teď už se myslím koncem pánevním ani nerodí,ne? NO a ten fusák bych taky asi nechala vyčistit. Byla by škoda ho v pračce poničit.
Tak svatba asi nic moc,co? Já takové akce ve velkém moc nemusím. A věřící taky moc né - teda ty hooodně věřící. Jinak souhlasím s názorem Hanky, že je to divné, mít svatbu v kostele, když tam celý rok nezajdou.
Beri, tak u tebe to už fakt vypadá na blížící se porod. Ani nevíš, jak ti závidím 😝 . To mě ještě ani netvrdne břicho!!! NO uvidíme na čtvrteční KO, zda se třeba nezkracuje čípek.
JO a dnes mi přišla smska, že už máme kočárek na prodejně. TAkže si pro něho zítra dopoledne zajedeme. Těším se jak malé děcko. Snad se nám v té černé barvičce bude líbít. Teď už musím dokoupit ještě jednu kojící noční košili a mám vše. Dokonce jsem už naházela nějaké věci do tašky, tak snad tím nic nezakřiknu.
No nic, jdu se trochu zkrášlit a jedu k té kamarádce. Tak se mějtě pěkně a užijte si zbytek dne. Pa

lenajsek
autor
16. zář 2009

Ahoj kočky, pěkný den přeji, prý má být dneska nejteplejší den z celýho týdne, tak uvidíme. Odpoledne jedu do Brna, jdem si sednout s holkama z práce, tak se těším jak s nima pokecám. Ale nevidím to na moc dlouho... předtím jdu na preventivní KO k obvoďačce, tak jsu zvědavá, co se mnou všechno bude provádět. Ještě jsem nikdy na preventivce u obvoďačky nebyla. 🙂

Ohledně těch věřících, co nechodí ani do kostela máš Beri pravdu... ale tohle nebyl ten případ. Oni teda nechodí do katolickýho kostela, ale mají svoji modlitebnu a chodí tam. Pořád nad tím přemýšlím, že jsem se tam vlastně vůbec necítila dobře, přišlo mi to vše takový až moc euforický, až přehnaně optimistický a hraný... ale asi to takhle vidím jen já, bo oni v tom prostě takhle žijí a jim to nepřijde... přišlo mi to prostě falešný, falešný úsměvy, falešný gratulace... ale možná jsem se na to celý dívala fakt skrz prsty. No jsu ráda, že to máme za sebou a doufám, že to fakt bylo naposledy. Zase je člověk o jednu zkušenost bohatší. 😀

Eli, tak máte už kočárek na prodejně, jo? Super! Tak si ho dneska vyzvedněte, kde ho budete mít? Já ten náš ještě u máti neviděla, ale zajedem se tam asi příští týden mrknout, chci si ho ošahat... 🙂

Dneska půjdu do prodejny zdravotnických potřeb a zeptám se, jestli mají nějakou podložku pod matraci proti pročůrání a koupila bych ji. Do konce týdne bych chtěla vyprat a vyžehlit povlečení a prostěradla, začátkem října bysme koupili postýlku s matrací a už bysme ji nainstalovali do pokoje.

Jinak s tím automatickým císařem, když je mimi KP - nevím, jak to je. Zatím se o to moc nezajímám, dokonce je to u mě tak 50:50, že pokud by se mimi nepřetočilo, možná bych rodila i přirozeně, ale asi taky strašně záleží, jak je mimčo velký. Budu to řešit až po další kontrole u Štelcla a zeptám se jeho na to, co si o tom myslí...
Takže zatím ani neřeším masáž hráze.

Eli, Ty už masíruješ? Nebo jsi od toho upustila?

Beri, co Ty, už máš nachystanou tašku do porodky?
Eli, určitě věcma v tašce nic nezakřikneš.

Holky, budete brát do porodky i oblečení pro mimčo, nebo budete mít erární? A kojící noční košile si budete brát svoje, nebo si necháte erární prádlo? A na porod si budete brát svoje oblečení, nebo taky erár?
A furt přemýšlím, jestli monitor dechu jo, nebo ne...

Holky, krásnej den a mějte se fajně!

beras
16. zář 2009

Ahojky sluníčka. 😀 Kde se touláte?Já jsem nevydržela a sfrnkla do Tesca na výprodej.Včera jsem zjistila,že prý je podzimní výprodej.Na miminka výběr docela velkej v holčičím 😖 takže máme smolíka ale koupila jsem tři bodyčka za 57 kč s kr. rukávenm větší.Teda já ne babička už si to schovala na vánoce 🙂 Pak beruně koupila vestu bílou s kožíškem kolem kapuce.Ona tam totiž už dvakrát brousila jak mlsnej kocour ale 500 bych teda za ní nedala a ted byla za 250 tak to šlo a ještě pro malího od bráchu taky vestu za 140.Ten jí dostane k svátku.Ještě nebylo přeceněno všechno ale iá tak nám to stačilo. 😀 Dnes přišel balíček s čepičkou+rukavičky a ten kabátek.To si bude mimoušek rochnat v takové chlupatince.Leni jestli nemáš nějakej svetýrek tak tady tohle je super i eliška mi to určitě potvrdí . 😀 No a asi si zakážu chodit na mmb . 😀 Včera jsem beruně objednala oteplováky .A dnes už brousím po nějaké té chlupaté bundičce.Jednu už jsem objevila tak nevím jestli jí mám vzít 😀 Bože to je děs ten internet. 😀 😝

lenajsek
autor
16. zář 2009

Beri, díky za info o Tescu, skáknu tam, pokud bude chvilka času.
Dívám se teď na toho inzerenta, kde jste to objednávaly, a co jste přesně objednávaly? Ty chlupaté kabátky? Ale dívám se, že je tam docela dost velkých velikostí a mně by se asi nejvíc hodila vel. 62... 68 samozřejmě taky, ale i ta 62, nebo i třeba 56. Svetýrky nějaký mám, ale představovala jsem si i něco mikinkoidního, což je tohle, ideální je to, že je to na rozepínání vepředu. No ještě se budu dívat dál.
A máš pravdu, internet je děsnej v tomhle... 😝 😀
Ještě se mrknu na toho laclíka, tam budou mít nové zboží zítra, tak tam možná taky ještě něco vyberu... 😝 😀 😀