Smazaný kontakt z telefonu, jde obnovit?

pajaaaa
3. črc 2014

Holky, omylem sem vymazala jedno tel. číslo z telefonu. Nemám ho jak jinde sehnat, sakryš, myslíte, že je nějaká šance že se v tel. ještě někde vyskytuje?? Jen pro ujasnění: nemám chytrý tel, jak většina populace ( zatím mu úspěšně odolávám 😀 ) nejsem si jistá, zda jsem ho měla uložené jen na simce nebo i v tel. Nemám paušál, dobíjím kredit. Mně totiž zajímá jedna věc, které moc nerozumím a proto se ptám, zda by ten kontakt nešel nějak vyhledat. Zajímá mně, jestli třeba, kdybych si dala jinou simku do svého tel. tak pokud by číslo bylo uloženo i v telefonu se tam třeba neobjevilo....v seznamu kontaktů. Ale už asi moc fantazíruju. jednou se mi totiž stalo, že jsem jednu - úplně novou simku dala do jednoho jiného telefonu od známého a začali na ni chodit zprávy, i dva roky staré, které byly určené původně úplně někomu jinému - tomu známému( byla v něm původně jiná, jeho sim karta ).a on sám si je na své simce tenkrát četl...tak furt bádám......

caricia1
3. črc 2014

Asi moc neporadím,ale zkusila bych v seznamu kontaktů dát nastavení a změnit zobrazující se seznam ze SIM na kontakty telefonu a uvidíš .... 🙂