Smuteční síň Kyjov. Jak ji najdu?

lanka
26. lis 2008

Moc prosím o pomoc - mám se v pátek dostavit na pohřeb konaný ve smuteční síňi v Kyjově.. bohužel u parte není žádné přiblížení.... nedali by jste se někdo tam z okolí adresu (přijedu autobusem nebo vlakem ještě nevím..) - nebo třeba odkaz na mapy kde smuteční siň najdu? Stačil by i popis cesty ale já ještě nevím jak přijedu pravděpodobně autobusem nebo vlakem. Zkoušla jsem si ji najít po netu. Ale nikam to nevede... vždycky jen že tam s někým bylo rozloučení, ale kde to je... nechci obtěžovat rodinu zemřelého stačí už to že si vzpoměli a poslali parte..

Mockrát děkuji.

len
26. lis 2008
aima
26. lis 2008

Tohle by měla být trasa z autobusového nádraží:
http://www.mapy.cz/#x=139382064@y=132211856@z=1...

aima
26. lis 2008

Blbej pokus 😝 Do cíle si zadej tu ulici, kde je smuteční síň a trasu ti to najde, podle mapy je to kousek 😉

lanka
autor
26. lis 2008

děkuju mockrát..

aponchie
26. lis 2008

napis si nobodymu ten je z KYJOVA 😉

aima
26. lis 2008

Když si ten odkaz zkopíruješ celej, tak to trasu najde 🙂 A vlaková zastávka by měla být kousek od autobusu 😉

nobody
26. lis 2008

lanko, napiš odkud - jestli z vlakovýho anebo autobusáku ..a já ti dám trasu 😉

nobody
26. lis 2008

z autobusáku se dá přímo jet z jedničky a je to zastávka "Smuteční síň"
anebo eventuelně stačí se dát po hlavní směrem k zákl. škole "Újezd" ..pak se hlavní stáčí doleva, nějaká ta rovinka a nedá se to minout (velký parkoviště)
anebo z vlakovýho stačí jít přímo jak vyjdeš z nádraží dveřma stále rovně přes "vodu" (je tam takový most .. pořád rovně, až už to jinam nejde, tak zabočit doleva a do kopce po silnici ... a dostaneš se přímo k tý síni

verusky
4. pro 2008

lanko,dite s sebou neberes?
nobody ma pravdu,ptej se na zakladni skolu ujezd a jak vyjdes kopec,hlavni se staci doleva a tam pujdes pod nasimi okny...
PS:je to dulezity pohreb?ja bych tri mesice po porodu nikam nesla...