Snažilinky - rok a více. Podpořme se

rampepurda11
24. lis 2009

Ahojky devcata,
pro nás "starší snažilky" oteviram nové tema 😉
Musíme se přeci trochu podpořit a dodat sílu, ne?
Mejte se krasne a každé preju brzké // čárka!!!
Pa

lalina846021
10. bře 2010

pici zejtra ti budu držet pěsti aby tě to nebolelo a vydržela jsi to pak dej vědět!S tím selenem a zinkem zkušenosti nemám a si to je jedno,v lékárně ti něco doporučí

pici
10. bře 2010

jasnacka. idem akurat do lekarne... megy.. ty pekne pracuj... v dnesnej dobe dojst o pracu neni sranda.. :D
a dakujem ze na mna budete mysliet.... :D

sedmitecka
10. bře 2010

pici, ja tedy kupuju od MedPharma vsechny vitaminky, selen, zinek, vitamin E i listovku, maji i eshop

pici
10. bře 2010

jaj som brala calibrum baby plan. mam doma este zasoby tak zacnem asi to :D a manzelovi kupim tu dole v lekarni. snad by to nemal byt taky velky rozdiel nie?

vveru
10. bře 2010

Pici, já jsem to už zjišťovala a lékárnice mi řekla, že to bývá vesměs stejné, jak složení tak množství vitáminků, jde jen o konkurenční boj =o)

Teda holky vy mi dáváte! Pici si může alespoň trošku oddychnout, ale já z toho začínám mít docela hrůzu . . .

pici
10. bře 2010

vveru. radsej byt pripravena.. ako zaskocena... hlavu hore. ide sa do toho. akurat som doniesla vitaminy pre muzika

vveru
10. bře 2010

Já vím, snažim si to říkat pořád dokola, ale dneska to na mě zase nějak padá ='o(

pici
10. bře 2010

veru. ale vy mate aky problem vlastne, patrala som v starsich prispevkoch a nic som nenasla, teda myslim ze konkretne. o tebe a manzelovi, preco musite na umele?

vveru
10. bře 2010

Manžel má špatný spermiogram, já zatím vypadám v pořádku, ještě mi zbývá ta laparka+hysterka, na tu laparku musím protože můžu mít dědičnou endometriozu po mamince, taky měla velké problémy otěhotnět a pak mimi donosit, ještě výsledky z Imunologie, pak budeme mít vše co po nás prozatím v Gennetu chtěli. Testy na chlamídie a hormonální profil atd. jsou v pořádku.
Z výsledků, kvůli kterým jsem si volala mi už sestřička řekla, že v poznámce je napsané, že doporučují IVF-ICSI. Takže uvidíme, výsledky z Imuno budeme vědět 22. a do Gennetu jsme objednaní na 24., ještě jsme měli štěstí protože paní doktorka tam pak měsíc není.

pici
10. bře 2010

no konecne tomu zacinam rozumiet. lebo nikde som to nedocitala... :D
IVF viem co je ale to ICSI je co?

vveru
10. bře 2010

To je druh toho IVF-umělého oplodnění, dělá se to prý většinou, když je chyba u muže a prý to má velkou úspěšnost, kéž by. J

pici
10. bře 2010

takze koncom mesiaca idete na to hej? jaj tak preto musis na laparku, aby malli istotu ze babatku nic nebude branit..

simib
10. bře 2010

Ahojte.Chcela by som Vás všetky pozdraviť a hlavne Pici.Pamätáš si ma z inej témy?

pici
10. bře 2010

jasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan.... ako sa mas?

vveru
10. bře 2010

No já právě nevím, pani doktorka nám řekne až toho 24. co snámi. Ale asi si na ní budeme muset ten měsíc počkat, ale co je měsíc ze skoro tří let.
Na tu laparku musím hlavně kvůli tý endometrióze ta mrcha není na ultrazvuku vidět!!!

simib
10. bře 2010

Tak super.Mám sa fajn celkom.Bože veď v tej téme sme si písali už pred rokom.Vy stále nič?

pici
10. bře 2010

simi.. tak asi nie? ked som v tejto teme nemyslis? :D

pici
10. bře 2010

vveru, tak ta laparka nie je az taky masaker. ja na nu asi tiez pojdem, aspon nieco mi spominal doky. zajtra budem mudrejsia....

simib
10. bře 2010

No jasne.Ja len že či nič aj ako napr.nejaké výsledky u lekára a tak.Nečítala som túto tému.Tak preto sa pýtam...

pici
10. bře 2010

no simi musis si pocitat dozadu.. je to nastastie len 20 stran. ty ako sa mas?

simib
10. bře 2010

OK prečítam.Ja fajn.Už nesnažíme ako tak.Asi pred 3 mesiacmi sme to vzdali,takže po tejto stránke je to v poho.Ale občas sem nakuknem kôli novým tehulkám a tak.

lorca
10. bře 2010

Ahoj holky,

Pici: rozdíl mezi IVF a ICSI nám v CAr právě vysvětlovali. IVF je, že vajíčko a spermie dají do nějaké baňky a čekají, zda se sama spermie spojí s vajíčkem. ICSI je to, že tu spermii píchnou přímo do vajíčka. Přímo nám řekli, že většinou doporučují ICSI. Takže pokud u nás bude potřeba umělé, tak půjdem do ICSI.

megynka
10. bře 2010

verča, tak mi to máme presne tak ako vy, manžel zlý spermiogram a ja som v poriadku a tiež sme mali vždy IVF-ICSI, vlastne lekár ani nad ničím iným neuvažoval, proste musia vybrať tie najlepšie spermie na oplodnenie a trošku im pomôcť do toho vajíčka 😉
ešte stále sedím v práci ☹

vveru
11. bře 2010

Ahoj Megy, tak co, snad to, ale zvládneme, ne???
Já nevím, ale tak nějak pořád doufám, že by se to teda, když ne normálně, tak tím umělým mohlo povést.
Chci mít děti a velkou rodinu a když to takhle nejde, tak se z toho docela hroutím =o(

rampepurda11
autor
11. bře 2010

Ahojky holky,
teda nestiham vas ani docist🙂
pici: Myslim na tebe, abys to dnes v pohode zvladla a dopadlo to na jednicku!🙂
lalina: Jeste s testikem pockej, podle me je moc brzy. Preju ti moooooc, aby to vyslo!!!
veru: Taky v to doufam, jsme na tom jako ty a megynka...

megynka
11. bře 2010

Ahoj verčo,
jasne že to zvládneme 😉 a hlavne nebuď z toho smutná a s úsmevom do toho 😉 musí sa to podariť a neboj budeš mať ešte veľa detí, možno to pôjde trošku horšie, ale neva, my to zvládneme 😉 🙂 no a možno bedete mať hneď dvojičky 😅

vveru
11. bře 2010

No, tak na to se tak nějak připravuji, ale vůbec by mi to nevadilo =o) hlavně aby byli zdraví, ne ničem jiném nezáleží!
Měla bych i dobrou průpravu, mamka měla také moc velké problémy a na třetí IVF pokus se jim podařili dva kluci-letos v zimě jim bude už 10let-jsme daleko od sebe, ale nedala bych je.

megynka
11. bře 2010

tak to je super, musíš ísť v jej šľapajach 😉

vveru
11. bře 2010

=o)

lalina846021
11. bře 2010

Tak holky dneska jsem udělala test znovu a je tam nepatrně znát druhá čárka.Ale dneska to mám dostat.Břicho mě pobolívá už od včera.Ale snad se to povede,ale není zatím nic jistý.Uvidíme.
Vveru a megynka uvidíte že se to povede i vám a taky třeba hned 2 najednou,budu vám držet pěsti.