Snažilinky - rok a více. Podpořme se

rampepurda11
24. lis 2009

Ahojky devcata,
pro nás "starší snažilky" oteviram nové tema 😉
Musíme se přeci trochu podpořit a dodat sílu, ne?
Mejte se krasne a každé preju brzké // čárka!!!
Pa

nanuska12
21. bře 2010

dakujem

karol84
21. bře 2010

govinda, tenhle syndrom muzes mit potvzeny i kdyz mas jen anovulaci a spatny hormonalni profil - u nekterych zenskych cysty na vajecnicich nejsou.

karol84
21. bře 2010

NANUSKA, ahoj, vitam te tu 🙂
PICI, ja to zkusim - zalozit tu soukromou

lalina846021
21. bře 2010

nanuska vítám tě

karol84
21. bře 2010

ahoj,
tak skupina (Snažilinky rok a více podruhé) se snad založit podařila. doufám, že jsem na nikoho nezapomněla. diskuze už je tam též:
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/snazilin...

nanuska12
21. bře 2010

karol84 dakujem

karol84
21. bře 2010

nanuska, a jaký je u vás problém? víte to?

megynka
21. bře 2010

ahojte, vveru tak super že to máš za sebou 😉
vítam govindu a nanušku a zdravím všetky ostatné snažilky 🙂
lali, myslím na teba, mamina 😉 🙂

nanuska12
21. bře 2010

karol84 zatial nie ale chcem sa objednat gynekologovy lebo uz nemam sil ☹ Aj ja chcem babo

karol84
21. bře 2010

nanu, cim driv se objednas, tim lepe. vazne se asi nevyplati na nic cekat

nanuska12
21. bře 2010

karol84 no zajtra mu idem zavolat 😒 Ach aj sa bojim

megynka
21. bře 2010

nanuska neboj, čím skôr sa začnú problémy riešiť tým lepšie, a možno bude všetko v poriadku, ale istota je istota 😉 🙂

nanuska12
21. bře 2010

megynka to si aj ja hovorim ale bojim sa ☹

lalina846021
21. bře 2010

nanuska neboj se bude to další krůček mimču

megynka
21. bře 2010

nanuska, ja som si tiež kvôli vyšetreniam a všetkým IVF užila toľko strachu a stresu, viem že sa to nedá, človek má vždy obavy, ale neboj, si mladá a je veľká pravdepodobnosť že budete v poriadku a ak sa aj niečo zistí aspoň sa to môže nejakým spôsobom riešiť a liečiť a uvidíš že po vyšetreniach už budeš kľudnejšia 😉 🙂 nám keď povedali že budeme musieť na IVF bola som z toho vedľa ale človek sa s tým vyrovná a začne s chuťou bojovať 🙂 uvidíš bude dobre 😉 🙂

nanuska12
21. bře 2010

dakujem vam dievcata viete este nikdy som nebola tehotna a nikdy som takto velmi netuzila po babatku takze mam strach ale uz to chcem mat sa sebou ☹

nanuska12
22. bře 2010

dnes som volala a povedal aby som prisla v piatok 😉 Aby som to mala za sebou ☹

megynka
22. bře 2010

super nanuška, najhorší je prvý krok a potom to už beží 😉 a to si sa objednala ku svojmu gyn.?

megynka
22. bře 2010

joj som ťa trošku zle oslovila, prepáč 🙂

nanuska12
22. bře 2010

megynka nevadi ano k svojmu gynekologovy 😉 Aspon to budem mat za sebou 🙂

megynka
22. bře 2010

aspoň ti urobí prehliadku a popýta sa ťa ako dlho sa snažíte a možno ťa odporučí na nejaké vyšetrenie, mňa moja hneď poslala do centra 😉

vveru
22. bře 2010

Ahoj Pici, promiň, že píšu až takhle pozdě, byli jsme v tý Praze na té imunologii a dopadlo to hrozně zase nějak ztrácím naději, ale ještě uvidíme co nám jako shrnutí řekne naše paní doktorka v Gennetu.
Takže v úterý jsem normálně ráno nastoupila, nic se nedělo, asi v půl sedmé večer mi udělali krystýr-ten můj strach byl úúúplně zbytečný a před spaním jsem dostala prášek na spaní, po kterém jsem paradoxně vůbec nespala a čípek na zavedení do pochvy. Brzy ráno mi píchli nějakou injekci a dali dva prášky po kterých jsem byla jak opilá, ale zase jsem si po nich po probdělé noci alespoň trošku zdřímla. Pak pro mě dorazila sestřička a šlo se na věc.
Po probrání mi ani nic extra nebolelo, dva dni po jsem čurala ten zelenej sajrajt, kterým Ti napustí vejcovody atd. kterej zviditelní to co tam být nemá a po těhle dvou dnech jsem začla špinit s tím, že dneska už bych řekla, že mi to končí.
Domů mě pustili hned druhý den v doprovodu manžela, ten druhej den byl asi nejhorší to se to břicho a tak vzpamatovává, ale zalezla jsem do posltele a zaspala to.
Co k tomu dodat, no chceme mimi a vydržet to šlo, budu na Tebe myslet =o)

nanuska12
22. bře 2010

megynka a tebe na co prisli?

megynka
22. bře 2010

no u nás je problém u manžela, zlý spermiogram - menší počet, menšia pohyblivosť a niektoré zlý tvar ☹

nanuska12
22. bře 2010

aha uz chcem vediet co mi je

megynka
22. bře 2010

neboj nanuska, dozvieš sa , a možno vám nič nezistia, aj také prípady sa stávajú, ale v každom prípade si urobila krok správnym smerom keď si sa objednala, som zvedavá ako dopadneš v piatok, budem držať palce 😉 🙂

lalina846021
22. bře 2010

Ahojky holčiny!
tak jsem opět začala pře hodinou slabounce krvácet.......už se zase bojím.....ach jo...........doufám že se mimísek urží.......bolí mě břicho jako když to mámnormálně...............zejtra si musím zavolat do Artu,mám strach 😔 😔 😔
držte mi pěstičky,jinak přeju hezký večer!

megynka
22. bře 2010

lali,držím hrozne moc palce, ja ťa chápem, že sú to nervy, drž sa a snaž sa oddychovať v kľude 😔

lalina846021
22. bře 2010

megynka děkuji za pochopení,snažím se být v klidu,ale moc semi to nedaří,odpočívám .......ach jo!děkuji

megynka
22. bře 2010

chápem je to ťažké, ja by som bola tiež celá ustráchaná, tak len dúfam, že to dobre dopadne,slabé krvácanie nemusí nič znamenať, moc ti to prajem, aby si bola tehu, tak hrozne moc držím palce