Snažilinky - rok a více. Podpořme se

rampepurda11
24. lis 2009

Ahojky devcata,
pro nás "starší snažilky" oteviram nové tema 😉
Musíme se přeci trochu podpořit a dodat sílu, ne?
Mejte se krasne a každé preju brzké // čárka!!!
Pa

lalina846021
22. bře 2010

megynka děkuju zejtra dám vědět...............jdu si lehnout třeba to zaspím,budu klidnější,tak zatim papa 😢

megynka
23. bře 2010

dobré ránko, tak lali normálne som na teba myslela aj v noci 😉 dúfam, že je lepšie 😉

govinda
23. bře 2010

kočky, tu bola vytvorená súkromá diskuzia Snažilinky rok a více

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/snazilin...

Ale ako tak sledujem, diskusia prebieha na oboch témach 😀 . Tak teraz ako? 😀

megynka
23. bře 2010

no mne sa nechce preklikávať na českého MK a na slovenskom to v súkromných témach nemám a ide mi to hrozne pomaly tak mám nervy keď klikám raz tam a potom zas tam a mne je to jedno že si to niekto prečíta, veď tu nič hrozné nepíšem a keby som už tak veľmi nechcela aby to niekto čítal tak nepíšem nikde nič, tieto diskusie si myslím majú slúžiť aj pre iné kočky

lalina846021
23. bře 2010

Ahojky holky,dík za podporu
tak mám samé špatné zprávy..........na Utz nic vidět nebylo takže to vypadá že to zamlklo a že se s tím děloha pere.Nabrali mi krev a zejtra okolo 11 si mám volat na výsledky a uvidí se co s tím dál,ale žádnou naději mi nedali,už jsem začalai krvácet jak do měkoknul Dr. Ultrazvukem......probrečela jsem celé ráno,i teď když to píšu tak mi dobř není 😢 ..............ale život jde dál....i když to teď strašně bolí tak posbírám všechny síly a půjdemdo toho znovu...........nejhorší pro mě bude až půjdu do práce a všichni se mě budou ptát co a jak..............nonějak se s tím musím smířit,jinak všem moc děkuji za podporu.....zatim pa a všem držim mooooc pěstičky aby vám to vyšlo

megynka
23. bře 2010

ahoj lali, je mi to hrozne moc ľúto 😢 viem čo prežívaš a máš pravdu chce to čas, zažila som to na vlastnej koži a tak viem že zas bude dobre a zasa sa budete tešiť na ďalší pokus tak ako ja, a v práci z kolegov si nič nerob, ja som to tiež prežívala, jednoducho im povedz, že sa o tom nechceš teraz baviť, možno neskôr, ja som to tak urobila a mala som pokoj, veď každý normálny človek to musí pochopiť, mne sa vtedy tiež zdalo úplne hrozné prísť po tom všetkom do práce a vôbec ukázať sa aj medzi ostatnými v rodine, tak ti želám až ťa to čo najskôr prebolí aby si sa zasa mohla usmievať, papa

lalina846021
23. bře 2010

megynka děkuji,snad máš pravdu a bue zase dobře.........děkuji,ale teďto mooooc bolí.........děkuju

vveru
23. bře 2010

Ahoj lali, moc mi to mrzí, cítím s Tebou a věř, že vím jaké to je. Drž se, myslím na Tebe. Odpočívej ať nabereš další sílu!

Nám včera také nic dobrého neřekli tak jsem zvědavá co nám řekne paní doktorka v Gennetu.

Ahoj Megy, tak co Vy, jak to s Vámi vypadá dál?
Pa a držte se.

megynka
23. bře 2010

vveru, my ideme na pohovor do ISCARu teraz vo štvrtok a 31.3. ideme na pohovor do Heliosu a potom sa rozhodneme, podľa toho čo nám povedia tak si vyberieme, no v Heliose sme už boli dva krát a lekára z ISCARu kočky veľmi chvália tak sa prikláňam zatiaľ k nemu, uvidíme, sama som zvedavá čo nám povie na tie naše tri neúspešné IVF 😉 🙂

vveru
23. bře 2010

No ISCAR je dobrý, vím to protože maminka tam odsud má dva krásný, teď už teda i velký kluky na který jsem já jakožto ségra moc pyšná. Takže moc držím palečky!!!

megynka
23. bře 2010

dík vveru, napíšem vo štvrtok svoje dojmy 😉 a vy teraz ako budete pokračovať? myslím že ste boli na tej imunológii, teda ak sa dobre pamätám 😉

cizu
23. bře 2010

ahoj holky, muzu se k vam pridat? Jeste jsem nemela moznost precist vase osudy...ale podle nazvu sem patrim☹ V dubnu to budou dva roky, co se snazime a bojujeme....a uz bohuzel mame i leccos za sebou a ted jdeme do boje zase.....a ja vlastne ani nevim, co po Dr. chtit a nechtit a jak moc razne si jit za svym......zase mu chudakovi nechci zbytecne kecat do remesla🙂)
Muzu se zeptat,v jake jste ted fazi? Meri nekdo teplotu, pouziva ovu testy a pod?
Mejte se, pacek 😉

govinda
23. bře 2010

cizu, ahoj 🙂
A čo máš za sebou? Čím si prešla? No tak proste niečo prezraď ... 🙂

cizu
23. bře 2010

ahoj govi: mam to v profilu, ale ve zkratce🙂 po vynechani ATK 04/08 se sledoval cyklus, pul roku se nic nedelo, pak nasledovalo HSG (pruchodnost vajecniku) a v 05/09 jsme se rozhodli, ze bude jistejsi jit na umele a neprotahovat to (mysleli jsme, ze to bude vetsi sance)......v 07/09 1IVF, neuspesne, v 08/09 KET - neuspesne, v 09/09 otehotneni spontanne, v 12/09 MA - miminku prestalo tlouct srdicko a prestalose vyvijet. Ted je konec doby "hajeni".....podle Dr. je treba sledovat cyklus, ale ten nefunguje a nikdy nefungoval (pravdepodobne PCO), prvni MS po revizi byla po 11 tydnech az po agolutinu....ted druhy cyklus kdy merim a delam ovu testy a pri 22DC ovu stale nikde☹(((( Do umeleho se me znova nechce, kdyz se na tom podarilo spontanne - moje nadej je, ze se to povedlo jednou a melo by stacit telo nakopnout nejakyma hormonama, at funguje aspon ovu........pak by to snad melo nekdy prijit samo,nebo ne??? ☹

vveru
23. bře 2010

Ahoj cizu, vítám Tě mezi námi.

Megy, na imuno jsme byli už včera a nedopadlo to dobře =o(
Do caru jedeme zítra a měli by nám říct co s námi . . . takže uvidíme.

megynka
23. bře 2010

vitaj cizu 😉 tak som si prečítala, čím si prešla, a je toho tiež dosť, ja sa budem chystať na 4IVF ale zatiaľ idem len na vstupný pohovor teraz vo štvrtok 😉

vveru, no my sme mali ísť tiež na imuno, ale nakoniec to zavrhli, že by sme dlho čakali na výsledky, my sme to IVF v Prahe mali presne dohodnuté s lekárom a tak sme to už nepredlžovali a pustili sa do toho s tým, že som užívala prednison preventívne, no neviem či by sme si predsa len nemali dať spraviť teraz pred tým 4.IVF

govinda
23. bře 2010

cizu, tak to mi je ľútom s drobčekom ☹ . Vlastne si si prešla už dosť. Otehulkovala si presne vtedy, keď si sa prestala o to snažiť 🙂 . To je dobré znamenie, že to vlastne ide aj samo ... budem držať palčeky 🙂

vveru
23. bře 2010

Govi, já také otěhotněla sama a teď nám zjistili, že to normálně provděpodobně nepůjde =o(

Megy, mě na té imunologii zjistili, že každou cizí buňku mé tělo zničí=o(. Také jsem dostala nějaké léky, myslím, že zrovna ten Prednison, nepamatuju si to přesně, půjdu na to juknout . . . Taky doufám v to, že to už pak půjde rychle, ale paní doktorka v caru nám na měsíc odjíždí a já bych ráda jí, tak uvidíme-vydrželi už jsme tak dlouho, tak si myslím, že ten měsíc už nás nevytrhne.

vveru
23. bře 2010

Megy, tak je to nějaký Pentomer =o/

govinda
23. bře 2010

veru, a kvôli čomu je teraz problém? Mali ste problém aj pred tým prvým otehu?

vveru
23. bře 2010

Čekali jsme přes třičtvrtě roku, pak se povedlo vše bylo v pořádku-drobeček rostl a bilo mu srdíčko, ale na konci třetího měsíce bít přestalo =,o( a já musela jít na potrat, kterej mi ještě zvorali a do čtyř dnů jsem byla znovu v nemocnici a musela jsem to podstoupit všechno znovu, psychicky jsem se úplně zhroutila . . .
A teď už je to přes dva roky a nic, tak jsme se dali do boje a krůček po krůčku snad dojdeme k vytouženému miminku.

govinda
23. bře 2010

veru, to mi je ľúto. Ja som si ničím takým neprešla, tak sa do toho nedokážem vcítiť, ale asi viem, ako to musí bolieť. Tak držím palčeky do ďalších bojov, nech čím skôr otehulkujš a to hlavne do úspešného konca 😵

lalina846021
23. bře 2010

vveru neboj určitě se to povede...........musíš věřit.....

megynka
23. bře 2010

vveru, no ja som mala ten prednison, mám doma ešte asi 7 krabičiek 😉 🙂 tak vveru ten mesiac ti rýchlo ubehne a ak ste boli s tou lekárkou spokojní tak sa oplatí počkať 😉 užila si si už tiež dosť tak budeme držať palce nech sa to podarí 😉 🙂

lalina846021
23. bře 2010

tak už se cítím o malinko lípale není to žádná sláva......................

holky některé z nás už píšou jen na soukromé Snažilinky rok a více podruhé......když tak tam jukněte

karol84
23. bře 2010

vveru, tady je link na soukromou diskuzi:
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/snazilin...

karol84
23. bře 2010

cizu, vitej mezi nami. pridala jsem te do nasi soukrome skupiny

govinda
23. bře 2010

kočky , hlavne pre slovenky to platí, keďže súkromná diskusia je založená na českom koníkovi, písala som adminom:

govinda, 2010-03-23 20:45:36, píše:
-----------------------------------------------------------------------------------
Ahoj.
Neviem, či píšem správnej osobe, ale máme tu problém.
Na českom koníkovi kočky založili súkromnú tému Snažilinky - rok a více. Keď sa ako slovenka chcem prihlásiť na túto súkromnú diskusiu, tak sa musím nalogovať na českého koníka. Preklikávanie medzi českým a slovenským koníkom je dosť nepraktické. Nebolo by možné spraviť to tak, aby súkromné témy boli rovnako v ponuke aj na českej aj na slovenskej stránke.
Ďakujem
anocka, 2010-03-23 21:50:18, píše:
-----------------------------------------------------------------------------------
ahoj. da sa to vyriesit tak, ze ak je tema v tej skupine ceskoslovenska, kliknes na nu a prepises koncovku ".cz" na ".sk" , pridas si ju medzi oblubene a potom sa ti bude zobrazovat medzi oblubenymi aj na SK koni

govinda
23. bře 2010

Len ani za frasa neviem, kde a ako prepísať tú koncovku 😕 😀

karol84
23. bře 2010

govinda, mne bob psal, ze by nam to prehodili admini... tak jsem zvedava