Snažilinky - rok a více. Podpořme se

rampepurda11
24. lis 2009

Ahojky devcata,
pro nás "starší snažilky" oteviram nové tema 😉
Musíme se přeci trochu podpořit a dodat sílu, ne?
Mejte se krasne a každé preju brzké // čárka!!!
Pa

alienka24
28. pro 2009

já jsem teda taky v práci a ani mi to nevadí, páč už mě to cpaní se vším možným nějak nebavilo 😀 😀

lorca
28. pro 2009

Ahoj holky, my se taky chystáme na hubnutí. Od svatby (9/08) jsme oba pěkně nakynuli 😖 Takže nás čeká málo jídla a hodně pohybu. Skříně mam narvané k prasknutí a 3/4 věcí mi neni. Je třeba začít s tím něco dělat. Kdyby se mi povedlo 5-7kg shodit, byla bych spokojená. Manžel by potřeboval trochu víc. 😒 No uvidíme.

alienka24
28. pro 2009

lorca....no tak pokud budete hubnout spolu tak to určitě půjde líp 🙂 jestli můžu doporučit aktivitu tak navrhuju jumping, je to i pro chlapy, je to sice makačka ale úžasné cvičení 😉

lorca
28. pro 2009

Jumping?? To je na těch trapolínách??

alienka24
28. pro 2009

jojo hopsání na malých trampolínkách 😉

sedmitecka
29. pro 2009

souhlas, trampolínky nemají chybu, už jsem tomu propadla, po 3 letech vášně pro spinning mám změnu 😉
já bych potřebovala tak 5 kileček dolů, manžílek aspoń 8...svádí to na mě, za ty 3 a půl roku co jsme spolu, se vypracoval ze 70 na 81 kg... 😉 ...do svatebních šatiček bych se už asi nenacpala ☹

hhalina
29. pro 2009

ahoj holky,
tak vidím, že jdu opět právě včas. Taky musím hubnout. Já taky něco málo přibrala, ale já to nechám asi po novém roku. Tak schválně, co si řekneme v únoru, která aspon neco zhubla. Ju?? Mějte se krásně.

petrala
29. pro 2009

ahoj vsem.

petrala
29. pro 2009

ja dostala k vanocum slapadlo na cele telo takze budu brzo fit po tom prezirani se..🙂)

hhalina
29. pro 2009

ahoj Petrala, tak to je super. pěkný dáreček.
můžu se zaptat, jak to, že jsi tady?? Jaký je váš problém s otěhotněním???? Jak dlouho se snažíte.
My asi 2 roky a špatný spm manžela (ale né nejhorší) jen snížené hodnoty. Teď bereme profertil a vitamíny
a musí to příjít.

petrala
29. pro 2009

my mame stejny problem ale zadne vityminky nam nedali uz jsme byli dvakrat na IUI a neuspesne

alienka24
29. pro 2009

ahojky holky, k tomu jumpingu, já po dvou měsících cvičení zhubla asi 2,5kg a hlavně se mi hodně zmenšil a zpevnil zadek 😉 a tenhle měsíc jsem díky stresu a honičce v práci i doma zhubla 4kg tak pokud něco přes svátky naberu tak mi to nebude vadit a od novýho roku zas hurá na jumping, pokud teda nejsem těhu 😅 😉

sedmitecka
30. pro 2009

alienka: tak to je super, když jsi takhle krásně zhubla, o svátcích sis mohla dopřát mňamky bez výčitek 😉 , my jsme se se mužíčkem oba teď v poslední době vypracovali, takže od pondělka makáme na spinningu, já ještě na trampolkách a jíme zeleninku a rýži 😀

petrala: zkus manžílkovi naordinovat vitamin E 400, zinek a selen 😉

lorca
30. pro 2009

Ahojky,

lorca
30. pro 2009

Jé, já jsem se uklepla. Tak znova ahojky. Ali: to z ní opravdu lákavě ten Jumping - nejhoríš je, že u nás nic takového neni a to dojíždění je časové náročné. No uvidíme. Já jsem chodila na spinnig, ale s tím jsem neměla dobrou zkušenost. Sice jsem měla pevnější zadek, ale taky větší a stehna taky. V létě jsem oblékla jen jednu sukni.Tak teď bych právě chtěla něco jiného.
Jinak k vitamínům. Manžel taky bere selen a zinek, tedy bere to jen, když mu to strčím pod nos, jinak zapomene 😀

sedmitecka
30. pro 2009

lorca: to je přesný, taky manžílek zobe vitamínky, pokud mu je strčím do ruky a do druhé sklenici vody, jinak si jich všimne tak 1x za týden 😀 ...ale já ho hlídám, málokdy mi unikne 😉
já tedy se spinningem takovou zkušenosat nemám, chodím už 3 roky celkem pravidelně tak 2x týdně a svaly se mi pouze zpevnily, rozhodně nenarostly obřích rozměrů 🙂 ...ale na někoho takový efekt asi mít může

rampepurda11
autor
1. led 2010

Ahojky holky,
tak jak se mate prvni den v roce? Jake byly oslavy Silvestra? U nas doma celkem klidné, ani jsme moc nepili, co by kdyby, že? 🙂
Jinak přítelovi jsem koupila k Vanocum další várku vitaminku - zinek, selen, vit. E a Energyman. Dřív nemohl tabletky ani videt, ted když mu je kažký den připravím na stoleček, tak je sezobe🙂
Na spinning jsem taky driv chodila, ale vubec mi to nebavilo... Dala jsem si sice neuveritelne do tela, ale vzdycky jsme se musela premlouvat, abych tam sla... Pak jsem chodila na bosu - to bylo dost dobry. Hodne jsem citila brisni svaly a bavilo me to... Co se ale snažíme, mám docela strach chodit na nějaky pořádný cvičení. Tak chodim jen na takovy lehky posilovaci cviceni s mamkou a staršíma ženskejma🙂
Taky jsme si s přitelem před dvema rokama koupili brusle. Ty jsou fajn, až bude malý (snad se jednou dočkám) budu na nich vrčet s kočarkem třeba do vedlejších vesnic k babi 😉 Ale ted pres leto jsem jim taky moc nedala, bála jsem se, že spadnu...
Už mi to fakt docela depta, člověk dělá vše proto, aby kdyby se zadařilo, bylo všechno v pořadku a ono pořád nic... Máte to tak taky, že se bojíte napít, dělat něco nebezpečnýho? Už si připadám jak nenormální a šílená... U zubaře v druhé polovině cyklu odmítám RTG... To je pořad něco...
Mějte se krásně, v novém roce přeju hodně zdravíčka, stěstíška, lásky a ať se nám SPLNÍ TO NEJVETŠÍ PŘÁNÍ!!!

hhalina
2. led 2010

ahoj holky,
PETRALA- jestliže máte stejný problém, hned zítra do lékarny a naordinuj- můj manžílek bere poctivě už asi pul roku - VITAMÍN E (důležité je, dívat se, zda-li má dostatek toho vitamínu-ty levnější mají malé množství, tak aspon 5 peciček, ale rovnou vem ten vyšší),- to je základ-jestli nechceš moc investovat, tak aspon toto, potom SELEN, ZINEK a sem tam vitamín C, NIC Z TOHO MU NEUŠKODÍ, KDYŽ UŽ NIC, ALESPOŇ BUDE ZDRAVÝ-což má také vliv na tvorbu spermií (při nemoci a antibiotikách-se tvoří špatné). No a teď asi měsíc a půl mi dr.doporučila PROFERTIL- to ti doktor nenapíše- normálně se to platí na měsíc kolem 1000, ale na to, kolik jsem do toho dala už peněz, je mi to jedno, tak jsem si ho objednala na internetu....ale

HOLKY MOJE,
nechci se radovat, ať jsem moc zklamaná, ale myslím, nebo strašně doufám, že jsem //.
Co si teď myslíte o mě- - bolí mě bříško, pobolívá teda pořád, no ale to mně sem tam bolelo i normálně, tak jsem si řekla: ,,nedělej si naděje, to si zase něco namlouváš,, no ale i když mám mít MS 5.1. a na každém testu píšou, dělat ho nejdříve v den očekávané MS- tak jsem ho dnes udělala- první 3 minuty nic- tak jsem si řekla- holka, blázníš, ale pak se objevila druhá // - ale skoro neviditelná...úplně jak vlásek - ALE JE TAM. co si myslíte.....dnes mi trošičku teplota klesla ráno, ale pořád se to drží nahoře.......DRŽTE MI PĚSTI, PROTOŽE VÍTE,že ty naše výsledky byly fakt na prd. Manželovi jsem to ještě neřekla, chci si být jistá, ať není zklamaný. Myslíte, že by to mohlo vyjít???????

lorca
2. led 2010

ahoj všem.
hhalino: držím moc palce, ať to vyjde.

Rampepurdo: já jsem dělala přesně to samé co ty. Vždy v druhé polovině cyklu jsem nepila atd. Loni jsme ani dovolenou nechtěli objednávat letecky, co kdyby, tak jsem nechtěla riskovat letadlo. Teď už jsem ale ve stádiu, že pokud budu pořád jednat takhle, tak mi z toho brzy už úplně hrábne. Tak jsem si Silvestra užila i s alhoholem atd. Snažím se žít prostě normálně. Neřikám, že se mi to úplně daří, ale snaha je. Ale nejvíc mi leze na mozek to, že mé tři nejlepší kamarádky už drncají s kočáráme, další je v 5. měsíci a švagrová má termín teď v únoru, prostě na palici a já se pořád musím tvářit jak jsem OK. Samozřejmě to všem moc přeji, ale také i moc závidím.
Ještě mám dotaz ten vitamín Energyman je přesně na co? Podporuje spermie? A ten je k dostání normálně bez receptu nebo ne. Měnžel zobe jen ten selen a zinek.

hhalina
3. led 2010

ahoj holky,
tak teď vážně nevím, co si mám myslet....ráno 1.(nejlevnější test) negativní, pak mi to nedalo a udělala jsem ještě jeden- ten byl trošku dražší - zase slabulinká //. Tak nevím a navíc teplota klesla z 36.89 na 36,79 ach jo, tak nevím. Už nedělám testík- až v den očekávané MS-tedy ve středu, uvídíme, jestli moje naděje byla nebo mi bude na nic 😒 .

eustoma
3. led 2010

ahoj holky pridavam sa k vam. je to tuna tretie tema, do ktoreho mam co povedat. my sa snazime uz skoro dva roky. ale prvy rok bol taky ze sme sa nepozorovali. sledujeme sa od 01/2009. takze v podstate sa snazime rok. boli sme na vsetkych moznych vysetreniach. manza ma spermio v poriadku ma normosperma. u mna bola zistena anovulacia. navodili mi ovulaciu, a uz 3 mesiace mam ovulaciu. tazke take snazenicko, rouzmne mame uz 3 mesiace 😉. teraz snazenicko vyslo krasne na silvestra, tak sme mali vesnive dni 😉 😉 😉. minuly pondelko som mala folikul 15,6mm takze druhy den mi bol pichuty pregnyl na ovulku.
bazalnu teplotu si uz nemeriam, u man skakala ako chcela a lekarka vrvaela, ze podla ultz je to presne.
takze podla lekarov sme zdravi a lekarka sa preriekla, ze ked sa to nepodari do 6 mesiacov od ovulky, tak by ma cakalo IVF. cize ak by sa nezadarilo este 3 krat, tak skusime IVF. ja som pre to uz aj s manzou rozhodnuta, ale je jasne ze sa podarit nemusi.

eustoma
3. led 2010

inak na spermio je dobre aj cvicit, ale nepretazovat. iba trochu - napriklad beh. to mi vravel gynekolog, este pred vysetrenim maznu. a urcite nepustajte manzu do sauny, to spermijakam skodi. tiez vyhrievane miesta spermijkam neprospievaju. teda ak mate v aute vyhrievane sedacky, tak nech ich manza ani nezapina. to su vecisky co spermijky spomaluju. vsetko si nasiel moj manza a potom mi to len oznamoval.
inak v inych diskusiach som citala o holkach, co manza mal zle spermiky, potom zmenili zivotospravu, par zvyklosti a spermijky sa napravili.

karol84
3. led 2010

ahoj, já mám stejný problém, tak bych se k vám na diskuzi občas stavila

eustoma
3. led 2010

karol aky je tvoj pribeh?

sedmitecka
3. led 2010

ahoj karol, vítej 😉

holky, všem vám chci dodatečně popřát šťastný a úspěšný rok 2010, splnění všech přání !!!!! a hlavně zdravíčko, pohodu a super lidi kolem sebe po celý rok...já chci věřit, že tenhle rok bude pro nás ten nej nej 😉

sedmitecka
3. led 2010

rampepurda: brusle jsou super, manžílek už je má, já se je chystám koupit hned na jaře a budem drandit, aby nám to pak na nich s tím kočárem pořádně šlo 😀
jinak já to mám taky tak - vždycky po ovuli se bojím napít alkoholu, vzít si prášek na cokoli, cvičit...ale dala jsme si závazek to už neřešit, protože to je cesta do pekel a už mě to deptá - hele, když seto má uchytit, tak se zadaří, i kdybys dělala bůhví co....takže od teď chodím intenzivně cvičit, chystáme se vymalovat byt, takže šetřit se nebudu, dám si vínko nebo koktejlek s holkama na sedánku...tak, a ono se povede 😉

eustoma
3. led 2010

no s tym kontrolovanim, to asi robi kazdy, ked sa snazi. ale je to na figu. robit treba vsetko normalne, kym nieco nezakaze lekar. tiez pred kazdou mrskou, co ked som v tom. a ono houby.

sedmitecka: vymalovat bytik, to je dobry napad, skusim navrnut manzovi 😉 uvidime ci pochodim 😉

majkal
3. led 2010

Ahojte dievčatá 🙂

dlhšie som tu nebola, tak vás idem prečítať, čo máte nové 🙂 ... ale v prvom rade, prajem všetkým šťastný rok 2010, aby nám priniesol všetko po čom túžime, aby sme boli všetky zdravé, milované a aby nám nechýbal optimizmus, viera a trpezlivosť 😉

Ja som zatiaľ stále po starom .... o týždeň idem na druhú injekciu - mám pocit, že to ubieha fakt nejako rýchlo, dúfam, že čoskoro bude po liečbe a budeme môcť začať snažilkovať 🙂 Medzitým som zmenila gynekológa, tak dúfam, že aj to prinesie aspoň nejaký úspech .... Inak liečba zatiaľ o.k., trošku mávam návaly, hlavne v noci, sem-tam bolí hlava ... akurát ma prekvapilo vyše týždňové špinenie ... ale už to ustalo ....

Sedmitecka: my už sme maľovali minulý rok polovicu bytu, ale ostala mi ešte obývačka, tak sa možno do nej pustím tento rok 😉 ... takisto si chcem vymyslieť nejakú aktivitu - veď život ide ďalej .... ja som dosť uvažovala o zmene zamestnania, ale kvôli plánovaniu materskej som to nechávala tak ... a trvá to už druhý rok ... za ten čas som už mohla byť naozaj niekde inde ... takže aj to ma teraz dosť láka ... a keď príde bábo, tak príde ... no a čo, nájdu si za mňa náhradu .... 🙂

tak sa držkajte a pekný zvyšok víkendu 😉

rampepurda11
autor
3. led 2010

Ahojky holky🙂

HHALINA: Moooooc drzim palecky!!!Už to musí vyjít!!!
Jaký sis delala ten test? Z jinych diskuzi mam vycteno, ze ten Rapid Clear (pro hodne vcasnou identifikaci tehu) je bohuzel casto falesne pozitivni. Ale pokud mrchu teprve cekas, je jasne, ze carka bude slabounka a postupne bude zesilovat🙂 Takze drzim mooooc palecky a informuj nas, ju? 😉
Ja uz jsem s testama uplne prestala. Merim bazalku a ta mi vzdy rekne, jak na tom jsem, a vim den-2 dny dopredu, ze prijde mrcha...

LORCA:
Kolem me je taky spousta miminek. Navic se mi koncem mesice ma narodit bratranec🙂 Taky to vsem moc preju, teta taky mela patalie s otehotnenim, ale mrzi mi, ze me se porad jeste netyka☹

EUSTOMA a KAROL84: vitejte mezi nami, přeju brzké // čárky!!!

Zdravim i vsechny ostatni🙂

alzbeta.hod
3. led 2010

ahojky tady budu jako doma....