Snažilinky - rok a více. Podpořme se

rampepurda11
24. lis 2009

Ahojky devcata,
pro nás "starší snažilky" oteviram nové tema 😉
Musíme se přeci trochu podpořit a dodat sílu, ne?
Mejte se krasne a každé preju brzké // čárka!!!
Pa

pici
12. srp 2010

@jurajka

tak snad ich nebudes potrebovat zaradit do bezneho slovnika.... a keby aj nahodou tak mame skusenosti, poradime

jurajka
12. srp 2010

Ďakujem!
Po vyšetreniach chodím ešte len 3-mesiac, zatiaľ to nebolo nič hrozné. Mám strašne zlatú doktorku, len máme jeden problém... Budúci mesiac ide na materskú 😀 Povedala, že sa o pol roka vráti, tak to asi necháme za ten čas na prírodu. Teraz mi dala clostilbegyt, aby sa tvorilo viac folíčkov (oni sa tvorili po jednom aj bez liekov), a potom mi chce pichnúť pregnyl. Pekne listovala v kalendári a s úsmevom na tvári mi zahlásila, že potom už musím byť tehotná, lebo ide na materskú 😀 Keby to tak bolo, vonkoncom by som sa nenahnevala 😎

pici
12. srp 2010

@jurajka

ked mas zlu doktorku, tak by som necakala vobec na jej matersku a rovno ju zmenila... a isla k niekomu, kto ta nenecha cakat :D

moj nazor..

jurajka
12. srp 2010

@pici
Veď práve tam je problém ona nie je zlá, ale ZLATÁ 😀

pici
12. srp 2010

@jurajka

jemineeeeeeeeeeeeeeeeee tak to som nejako zle precitala....

pici
12. srp 2010

@jurajka

tak ci onak. necakala by som na dalsi polrok "len tak" , mozno naozaj nemate problem a "iba" sa vam nedari, ale ked ho nahodou ty mas / co si samozrejme zelam najmenej/ tak stratis "dalsi" polrok tym, ze sa veci nehybali...

jankaknm
12. srp 2010

Ahojte, mozem sa pridat? tiez sa snazime 3 roky, mam za sebou laparku, a dnes som si bola dohodnut aj odporucanie do centra, vybrala som si Ferticent a zajtra tam musim zavolat, objednat sa... Dufam, ze nebude problem najst termin, lebo vobec neviem, co budu vsetko tam potrebovat... mame vyskusat IUI, mate tu niektora s tym skusenosti? Dakujem

jurajka
12. srp 2010

V mojich končinách sa to zas lekármi s takým zameraním veľmi nehemží. Bude ju síce zastupovať kolegyňa, ale ešte nie je tak zdatná. Asi sa s ňou dohodnem na pár mesiacov dopredu ako s liečbou - odsledovať cykly by snáď mala zvládnuť. A potom sa uvidí 😒

haniss
12. srp 2010

Ahojki, holky! Taky bych se ráda k Vám přidala. My jsme se s manželem snažili už před svatbou no a už jsme 2 roky svoji a stále nic. Proběhly nějaké pokusy normálně, pak nějaké inseminace no a teď jsme čekateli na hodinku pravdy po prvním IVF, tak jsem nervózní jak hrom! Až 22.8. si můžu udělat test jestli nám to vyšlo, asi se do té doby zblázním!

pici
12. srp 2010

@jankaknm

ahoj pridat sa mozes ale dlho ta tu nechceme :D

skusenosti s centrami nemam ziadne zatial...ale do gynfivu trva schvalenie ziadosti na ivf cca mesiac

pici
12. srp 2010

@jurajka

to by bolo asi najlepsie... nech nestratis zbytocne cas

pici
12. srp 2010

@haniss

jeeeeeeeeeeeeee haniss vitaj... mam pocit ze si tu fakt len na chvilku... drzime palce...

jurajka
23. srp 2010

Haló, dievčatá! Čo máte nové?

pici
23. srp 2010

ja som po angine... :D po tyzdni som v praci tak dneska kukam zaziva :D

jurajka
23. srp 2010

A už dobre?
Ja som bola v piatok na 1. ultrazvuk po clostylbegyte a pani doktorečka našla 1x 18 mm a 1x 20 mm - bola prekvapená, že na 10. deň mali už takú veľkosť. Tak mi pichla pregnyl a dnes ráno som bola na kontrolnom ultrazvuku, či folikuly praskli - a vraj hej, tak teraz môžem pekne krásne čakať, či sa to podarilo, alebo nie. Uvidíme, či to tentokrát vyšlo 😉

pici
23. srp 2010

@jurajka

jeeeeeeeeeeeej no tak to super... hor sa do snazenia :D

jurajka
23. srp 2010

no a čo myslíš, že som robila celý víkend??? 😀

pici
23. srp 2010

no tak snad to padlo na urodnu podu :D

zmyzulka
23. srp 2010

holky tak já hlásím, že jak jsem tu vyšilovala s tou cystou, že mám pozitivní test k vůli ní a následné vyšilování, že to není cystou, že to vypadá zase na mimoděložní, tak hlásím, že dobrá věc se podařila a přece jenom je to mimi na správném místě. jsem šťastná jako blecha a moc vám všem přeju ať se taky brzo zadaří! a díky za podporu!

pici
23. srp 2010

@zmyzulka

no vidis... a kolko stresu bolo okolo toho.. gratkoooooooooooooooooooooooo 😀

jurajka
23. srp 2010

@zmyzulka
HURÁáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

zmyzulka
23. srp 2010

holky díky moc! jsem hrozně šťastná! sice je tam ta cysta a ještě k tomu hematom, tak moc doufám, že to dobře dopadne! musí! 🙂

jurajka
23. srp 2010

@zmyzulka
Jasne, že to musí dobre dopadnúť. Treba veriť 😉

pici
24. srp 2010

@zmyzulka

jasne ze ano :D

yasminne
24. srp 2010

@jurajka ahojky nejak sa stracam v tom pokece tu, co ti presne bolo a co Ti lekarka nasla? brala si nejake lieky aby ti dozrelo viac vajicok ako len jedno??? alebo si bola na IUI nejak si asi sewdim na kabli 😀
pici gratuluje tak rada by som tiez 😉 no akosi nechapem z toho popisu ze ci uz si tehu 😨

pici
24. srp 2010

@yasminne

jurajke praskli foliki a cez vikend snazilkovali.. zmyzulka je tehu :D

yasmi a ty co mas novde?

jurajka
24. srp 2010

@yasminne
Brala som clostilbegyt 3-7 DC a už 10 mi doktorka pichala pregnyl, lebo že už boli dozreté 2 folikuly. Ale pred tým mi sledovala cyklus bez liekov a aj vtedy sa folikuly tvorili - ale len po jednom. V pondelok som bola na kontrolnom ultrazvuku a povedala mi, že ovulácia prebehla a obidva fol.praskli. Tak teraz budem čakať, či tentoraz t toho niečo bude, alebo zase nič

siskamiska
26. srp 2010

ahojte babulky, takze prave som sa vratila od lekara a 6.9. idem na hormonalny skrining ... a uz som si aj pytala vysvetlenie, tak mi to vysvetlil, a nasla som si to aj na nete... tak uz mi je z toho nie najlepsie. mate s tym niektora z vas skusenost ?

pici
26. srp 2010

@siskamiska

mne to nerobili :D

martinika
26. srp 2010

Ahojte holky, chtěla bych se zeptat, která z vás má zkušenosti s laparoskopií. Co to je přesně zač? Můžete mi to tu vysvětlit? Moc děkuji