Snažilinky - rok a více. Podpořme se

rampepurda11
24. lis 2009

Ahojky devcata,
pro nás "starší snažilky" oteviram nové tema 😉
Musíme se přeci trochu podpořit a dodat sílu, ne?
Mejte se krasne a každé preju brzké // čárka!!!
Pa

smudlinka2019
2. lis 2010

Holky,potřebuju se zeptat.Kámoš mi psal,že jeho kamarád s manželkou byli taky na vyšetření,ale že to měli zdarma 😲 co na tom může bejt pravdy 😲

flagicka
2. lis 2010

@smudlinka2019 ahojky,nevím jak na tom podvědomě budeš,ale třeba ti to půjde a nebudeš na to tak myslet,je to to nejlepší,já jsem ted nějak v pohodě,věřím v to cvičení a paní dr.že se to povede a když ne tak jsme ted slyšely o klinice v Brně mají novou metodu.....ale říkám uvidíme.....

flagicka
2. lis 2010

@smudlinka2019 vyšetření je nejspíš zdarma až pak ty léky a hormony na přípravu umělého oplodnění se platí....

smudlinka2019
2. lis 2010

@flagicka taky jsem teď na tu novou metodu koukala ve zprávách 🙂

jurajka
3. lis 2010

Čaute kočky!
A čo je to za metódu?

petula22
3. lis 2010

@smudlinka2019 je to cvičení na uvolnění pánevních svalů a kostrče, často to bývá právě tenhle problém, že se nedaří otěhotnět.

petula22
3. lis 2010

@smudlinka2019 My už jsme absolvovali veškerá vyšetření (teda kromě genetiky) a nic jsme neplatili. Platíš si pak léky před IVF a pokud chceš, tak si můžeš připlatit některé zákroky, které mají pomoci k větší šanci, aby se embryo vyvíjelo ( např. prodloužená kultivace, napíchnutí vajíčka, zamrazrní..)

petula22
3. lis 2010

@jurajka Taky nevím, takže povídejte 🙂

smudlinka2019
3. lis 2010

@petula22 děkuju za odpověď 🙂 tak to je dobrý 🙂 .... Notak to se na tu metodu kouknu,za zkoušku člověk nic nedá viď 🙂
Jinak k tý metodě.Je to metoda,že oni najdou v tom množství spermií jenom tu,která je nejrychlejší a tu použijou 🙂

smudlinka2019
3. lis 2010

tak holky,nevim,jestli jsem to napsala dobře,ale našla jsem o tom článek,tak tady ho máte 🙂
http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/zazrak-lekari-m...

petula22
3. lis 2010

@smudlinka2019 Tak to mi nepřijde moc jako novinka, to už se snad dělá delší dobu..., nevím 😅

flagicka
3. lis 2010

@smudlinka2019 Tak to jsi třeba těhu.......anebo jsi to měla slabě kvůli stresu,náladě.......

flagicka
3. lis 2010

@lien82 ahojky,taky mě vždy bolí v kříži a břicho strašně a ještě mám u toho migrény.... ☹

flagicka
3. lis 2010

@lien82 no hodně moc lidiček mi říkalo,že to cvičení pomáhá otěhotnět....takže jsem tomu začala věřit a uvidíme,zítra jdu k paní dr.tak jsem zvědavá jaké léčení bude dál......hormony jsem brala já ti ted nevím jak přesně ale 14dní před plodnými dny a pak i ponich a pak jsem šla na IVF,to se nepovedlo a po měsíci jsme šly hned na další KET to mi daly 3a ani jedno se neuchytilo a pak jsme zkoušely inceminaci a taky nic.....takže jsem hormony jedla asi cca měsíc......

smudlinka2019
3. lis 2010

@petula22 tak to já fakt nevim.Vim že právě říkali,že to je novější metoda,ale že se už zkouší.Popravdě jsem se o tohle nikdy bůhví jak moc nezajma.Koho by taky napadlo,že se ho to bude jednou třeba týkat 🙂 každopádně je to ale dobře,jen ať je víc a víc metod,jak pomoct těm,co se jim miminko nedaří přirozeně

smudlinka2019
3. lis 2010

@flagicka přiklánim se spíš k tomu druhému 🙂 ale asi se mi opožděně hlásí příznaky menstruace 😀 asi místo předmenstruační mám zamenstruační 😀 protože mi bylo už druhej den asi kolem třetí hodiny ráno špatně od žaludku.A nebo zvládám blbě tenhle tejden noční 🙄

lien82
4. lis 2010

@flagicka :Tak u mě je jedinné pozitivní to, že mám bolesti jen před a první den MS, pak už to je dobrý. Zkusím se i juknout jestli je zde v okolí nějaké to cvičení, o kterém tu píšeš, ale bojím se toho, že tady to bude zabité.
Je hrozné, když se člověk tak dlouho pokouší a nic. Mám spoustu přátel, kteří s tím mají stejné problémy, 3 roky se pokouší a nic, nejlepší je to, že s nima nikdo nic neděla.

flagicka
4. lis 2010

@lien82 ahojky na to cvičení stačí nějaká rehabilitační sestra,která ti ukáže jak se cvičí a dá ti papíry se cvikama domů a cvičí se každý den doma......a odkud jsi?mrknu se jestli tam někdo u vás není...... 🙂

lien82
4. lis 2010

@flagicka : Já jsem z Mostu, rahabilitační sestry tu určitě máme. Jen nevím, že ty cviky ti ukážou zrovna ony. Já myslela, že tohle dělá někdo přímo specializovaný.

flagicka
5. lis 2010

@lien82 Ahojky,jo jo ukážou určitě,ale musíš chtít cviky p.mojžíšové....zkus to za to nic nedáš.... 🙂

flagicka
5. lis 2010

ahoj holky,tak jsme včera byly u paní dr.a mám takovou radost......když to všechno půjde tak jak má tak by jsme kolem února měly splodit mimi....vůbec se mi tomu nechce věřit,dala nám léky vše přírodní a manželovi dá pak nějaké léky na pozbuzení spermii ty se mu zrychlí a prej se to snad povede.....tak jsem stoho taková překvapená a těším se,že máme novou naději.....pokud to pak dopadne dám vám tip jak na to 😅 🙂

flagicka
5. lis 2010

@petula22 ahojky,také cvičím a včera mi řekla paní dr.že už nejsem tak -stuhlá- 🙂 tak uvidíme jak to půjde,za cvičení nic nedám a ještě udělám něco pro sebe..... 🙂

lien82
5. lis 2010

@flagicka : Zkusím se tu na to pozeptat. Dnes jsi mi zlepšila náladu, konečně něco pozitivního. Budu držet pěsti a jestli se vám to podaří, tak pak budu čekat na echo 😉

flagicka
5. lis 2010

@lien82 No koukala jsem jestli někde v Mostě není cvičení a nic na internetu nevidím.....ale zkus dojít někam kde dělají aerobik nebo kde máte rehabilitační centrum a zkus se pozeptat musíte tam něco mít 🙂 a byla jsi s partnerem na vyšetření???

flagicka
5. lis 2010

@lien82 Jo jo já má stoho radost ani nevíš jakou..... 🙂

lien82
5. lis 2010

@flagicka : jj, na nějakém tom vyšetření jsem byla, ale moc jich nebylo, partner ten dopadl výborně. Vím, že jedna známá říkala, že její dcera jezdí na tu Mojžíšovu metodu do Ústí, tady to asi bude fakt zabitý.

lien82
5. lis 2010

@flagicka : Nedivím se, tohle mi někdo říct, tak jsem šťastná jak blecha 😉

flagicka
5. lis 2010

@lien82 No vidíš tak zkus Ústí....jinak co ti zjistily něco špatnýho?

flagicka
5. lis 2010

@flagicka Budu muset odjed nachvíli jedu pro manželovu dceru do školy.....tak tu snad pak budu papapa

lien82
5. lis 2010

@flagicka : Mám problémy se štítnou žlázou a na vyšetření mi zjistili, že mám málo hormonu, je to způsobeno právě sníženou funkcí štítné žlázy. Jsem objednaná na endokrinologii, jenže jsou tu strašně dlouhé čekačky, na ředu přijdu až po novém roce. ☹