Snažilinky - rok a více. Podpořme se

rampepurda11
24. lis 2009

Ahojky devcata,
pro nás "starší snažilky" oteviram nové tema 😉
Musíme se přeci trochu podpořit a dodat sílu, ne?
Mejte se krasne a každé preju brzké // čárka!!!
Pa

rampepurda11
autor
5. led 2010

Karol: Od cervna jsem brala 3 cykly duphaston. Ale v tretim cyklu mi vubec nezabral, takze jsem zase dlouho cekala na MS a i doktorka uz si myslela, ze to vyslo a ono nic. Pak mi predepsala na 2 mesice clostil a na 3 duphaston a to jsem to mela jako hodinky. Doufala jsem, ze clostil zabere a nebranila bych se ani dvojcatkum🙂 Ale zazrak se nekonal... Ted pockam, jak dopadne tento cyklus bez hormonu a pobezim k Dr., at nas nekam posle... A co ty? Tys je taky brala nebo beres, ze je znas???

emmm
5. led 2010

Ahoj holky, můžu k vám...? 🙂 jsme cca 16 cyklů bez HA a výsledek asi samy znáte 😅

hhalina
5. led 2010

AHOJ HOLKY,
RAMPEPURDA- tak dnes stoupla z 36.77 na 36,89, těhu test- dnes bych vlastně měla mí 1.den MS, takže čárka je fakt pořád slabá, ale je tam. Volala jsem i paní doktorce, říkala, ať chvíli počkám a 14. jdu k ní, tam už mi to snad potvrdí. Pořád jsem ale tak nějak na vážkách, je to velice krátká doba, tak budeme čekat, snad už je trošku naděje, možná trošku více, ale nechci to zakřiknout. Hned, jak budu mít potvrzené, všechny vás tady nakazím //. Pa, šťastná H.

rampepurda11
autor
5. led 2010

Ahojky Hali, tak to je parada!!! Doufam, ze to vyjde a carka bude jen silit!!! Je to krasny vstup do novyho roku!!!🙂 Co manzel, uz jsi mu to rekla? Nebo si nechavas prekvapeni na dyl? 🙂

Ahojky emmm, to je jasny, jen pojd mezi nas🙂

hhalina
5. led 2010

ahoj Rampepurdo, chystám se mu to říct, koupila jsem botičky, že mu je dám, ale asi ještě počkám, až si budu jistá, až trošku čárka zesílí. Ten bude rád, nejraději bych mu to řekla hned. Musím vydržet. 😉

sedmitecka
5. led 2010

hali: tak sice ty palce pořád držím, ale koukám, že už je můžu aspoň trošku pustit 😀 , vypadá to, že jsi těhule 😉
asi zatím nezbývá než čekat viď ale já tomu prostě věřím, že je to tak....krásný povánoční dáreček že 😉

emmm: ahojky, vítej....my máme za sebou nějakých 14 cyklů a výsledek je stejný jako u vás 😀

eustoma
5. led 2010

hali: gratulacia, to je parada. uzasne.

emmm
5. led 2010

Holky, děkuju za přivítání 🙂

hali, velká gratulace!!! 🙂 to jsou první // této diskuze? ještě jsem vás nestačila od začátku dočíst, ale chci to napravit zítra v práci 😉

lorca
5. led 2010

Ahojky,

hali: MOOOOOC GRATULUJI!!!!!

jatymy1
5. led 2010

ahoj!!! taky se připojuji ke gratulacím ! mooc gratuluji! a doufám že těch gratulací bude mezi námi přibývat🙂)
dneska jsem byla za kamarádkou v porodnici má krásnou holčičku...je to opravdu úžasný takže doufám že si za chvíli začneme posílat fotečky miminek🙂
já mam pro tento měsíc asi smolíka protože ze vzduchu se asi neotěhotní 🙂 manžílka mam na práci mimo čr... i když je tady naděje že se stihne vrátit na plodné dny... 😀 tak uvidíme...

hhalina
6. led 2010

Holky všem díky, posílám nakažení ve formě //. Tak i vám přeji co nejdříve. Zasloužíme si to všechny. 🙂

kkamca
6. led 2010

hhalina:gratuluji 😵 😵

karol84
6. led 2010

rampepurda, no tak to mas super, ze se ti to takto srovnalo 🙂
u me se bohuzel zadne srovnani zatim nekonalo. bez utrogestanu vubec nemam menstruaci - a i s nim je to nekdy docela obtizne; mela bych brat clostil v prvni pulce cyklu a utros v druhe pulce - ted ale uvidim, co se mnou vymysli dal

karol84
6. led 2010

hhalina, tak myslím, že můžeme gratulovat 😀

sedmitecka
6. led 2010

hali: první // v téhle diskusi a já pevně věřím, že další budou ve velkém následovat v letošním šťastném roce 😉

rampepurda11
autor
6. led 2010

KAROL: Ja brala Clostil od 5. DC a Duphaston od 20. DC. Pokud jsem brala oba, mela jsem to jako hodinky. Kdyz jsem bez Clostilu, o par dni se mi cyklus prodlouzi. Sama jsem rada, ze uz to mam jakztakz srovnany, snad to nezakriknu. Tobe se to nelepsi, kdyz beres oboji??? A co teplotu, meris si? A ovulujes, kdyz mas dlouhy cykly?

Hali: Tak co noveho? Porad se drzis a manzinkovi jsi nic nerekla? Vubec si nedokazu predstavit, co bych delala ja🙂 Jestli bych to tak dlouho vydrzela🙂

Pa pa holky a preju vsem brzke // carky 😀

hhalina
6. led 2010

Dnes test a dokonce navečer v 17h- čárka sílí, sice není nejsilnější, ale je tam. Tak snad už jo....ale k doktorce jdu až ve čtvrtek za týden, tak to budu mít potvrzené.... Věřííííím. Díky všem. Papa

karol84
6. led 2010

rampepurda: ja nemam vubec zadne cykly a vubec zadnou ovulaci... ☹

karol84
6. led 2010

teplotu nemerim, protoze kdyz nemam ovulaci, tak to nema zadnou cenu - merila jsem nekolik mesicu a jednou to skakalo denne tam a zpet treba o pul stupne, jindy byla teplota konstantni bez jakehokoliv vykyvu... prestala jsem, kdyz jsem mela "cyklus" 125 dni a musela jsem to ukoncit injekcema (uz jsem z toho byla docela nervozni, ze to tak dlouho trva)

rampepurda11
autor
6. led 2010

Karol, tak to me opravdu moc mrzi☹ Ale nezoufej, kdyz jsem zacala chodit na konika, psala jsem si s jednou pani, co taky vubec neovulovala... Ani pod praskama. Porad merila teplotu a doufala. Pak se na to jeden cyklus vyflakla, byli i prvne bez hormonu, byli s manzelem na nejaky oslave, oba se opili a ted cekaji miminko... Po x letech mela konecne ovulaci a trefili, ikdyz to vubec necekali... A o tom to asi je...🙂
A jak dlouho uz se ti snazi upravit cyklus? 125 dni to je fakt masakr... Driv jsem mela kolem 50 dni a bylo to jako vecnost... Ted kdyz jsem cekala po duphastonu 40 dni, tak uz jsem volala Dr.
A kolikrat jsi uz brala ten Clostil???
Ted uz jsou Dr. sikovni, oni zjisti, v cem je zakopany pes... Jen by te asi meli poslat do nejakeho centra, kde ti provedou vsechny testy. Nebo uz do nejakeho centra chodis?

pici
7. led 2010

ahojte, rada by som sa k vam pridala, s manzelom sa snazime skoro rok a stale nic... tak som postupne odisla z diskusii, kde sa vsetkym zadarilo, lebo ma to nejako deptalo... chystam sa k dokymu teraz ked mi skonci MS a poziadam ho o nejake vysetrenia...

sedmitecka
7. led 2010

pici|: to je nejlepší řešení, doky si už bude věděšt rady 😉 nás čeká teď vlednu první schůzka v cAR a už jsem nedočkavá, chci to řešit 🙂 a nezoufej, údajně normální je až rok a půl, hmm

karol84
7. led 2010

rampepurda: ja byla bez hormonu ted na podzim jakoze jeden cyklus bez prasku kvuli testum a nic - zase jsem to musela po 2,5 mesicich ukoncit injekcema ☹ uz aby se to vylepsilo

karol84
7. led 2010

utros od brezna, clostil od zari - ale s pauzou kvuli tem testum - takze jsem toho vlastne zatim moc nevyzkousela, jinak problemy s cyklem termer od vysazeni HA - v srpnu 2008. Do centra zatim nechodime, zatim resim pouze sebe na gyn a endokrinologii a premlouvam pritele na spermiogram - mel by jit cca v unoru a podle vysledku mame jit do caru

ahoj pici

pici
7. led 2010

ahojte... musim vas docitat, aby som lepsie poznala pribeh kazdej z vas....
baby aj vy ste si mysleli ze babatko pride trochu jednoduchsie? vsetky moje zname alebo take co sa vydavali uz maju alebo cakaju babatko a nam sa nedari , tak som trochu skepticka... vy ste ako na tom psychicky?

karol84
7. led 2010

pici, asi každá ženská doufá, že nebude mít s mimčem problémy...

karol84
7. led 2010

a jo, s jednou výjimkou všechny známé, které chtěli dítě ho mají - třeba na první pokus, nebo na třetí apod... prostě super rychle, děti jsou zdravé, krásné, chytré atd. a já jim to sice přeju, ale taky závidím...

pici
7. led 2010

ja verim ze sa to podari aj nam... len si musime asi viac pockat....

karol84
7. led 2010

nojo, ale to okolí tak deprimuje

pici
7. led 2010

karol ty mas aky problem?