Snažilinky - rok a více. Podpořme se

rampepurda11
24. lis 2009

Ahojky devcata,
pro nás "starší snažilky" oteviram nové tema 😉
Musíme se přeci trochu podpořit a dodat sílu, ne?
Mejte se krasne a každé preju brzké // čárka!!!
Pa

pici
1. pro 2010

baby tu osobu "mandarinocka: si nevsimajte prosim vas...

pici
1. pro 2010

ja nemam nic nove... inak mozeme si zalozit aj sukromnu temu, nech tu takato nastrocne dievcata nekazia diskusiu...

yasminne
1. pro 2010

@shania31 nebojkaj vseto sa da do poriadku a ono to pojde a raz to aj vyjde! Treba verit 😉

yasminne
1. pro 2010

@pici aaale nic si z nich nerob, ich to prejde len ich treba odignorovat...tak dufam ze si tie nohy dlho podrzala :D a nebolo by od veci keby si to tu odpaila ako prva :P
ja uz mam za sebou druhu injekciu, dnes som manzelovi povedala ze pri poslednej mu vystavim osvedcenie 😀
natrafila som tu na novu temu o soji..celkom zaujimave rady tam baby popisali...vyskusame...uvidime... 😎

pici
1. pro 2010

@yasminne
no to je super ze mas takeho sikovneho manzela... uvidime... ako cele toto dopadne... ale nefandim si vobec.. beriem to tak ako je a bude.. jasne ze ked sa bude mrcha blizit...tak ta nadej tu bude, ale nic si od toho neslubujem... ja viem ze buduci rok budeme mat vsetky babo... ja mam totiz uz vybrany kocik :D

yasminne
1. pro 2010

@pici tak kociiik !??? :D no super, tak ja takto daleko este nie som...a co mas vybrate ak smiem vediet ..len pre isnpiraciu 😉

jurajka
2. pro 2010

Ja síce kočík ešte vybraný nemám, ale viem, že nechcem taký, čo vyzerá ako žehliaca doska 😀 😀 😀

pici
2. pro 2010

@yasminne
@jurajka
no mne sa paci velmi concord fusion cierny... alebo jane slalom reverse cierny alebo pegperrego GT3
ale myslim ze kym budem mat babo pride opat nejaka nova kolekcia :D
pekny den babule.. idem ja vybavovat :D

shania31
2. pro 2010

@pici
Ahojte, dobre rano, no ja tiez kocik nemam vybrany, nemam sajnu aky a co 😀 😀

smudlinka2019
2. pro 2010

Ahojky holky.Už sem moc nechodim,protože se to na mě teď před těma Vánocema nějak všechno hrne.Tak i když je brzo,tak bych Vám chtěla předem popřát hezké a klidné Vánoce plné lásky a hlavně toho štěstí.A taky vám přeju,aby jsme se tady v příštím roce sešli už jako těhulky a konečně se dočkali toho vytouženého miminka 🙂 nevim,jak se sem dostanu,tak Vám to radši přeji už teď 🙂

mandarinocka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mandarinocka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mandarinocka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
barborqua
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
yasminne
8. pro 2010

Haloooo, kde ste kto?? 🙂 babulky ja som mimo pred 15min mi volali, ze zajtra mam prist na IUI 😅 ja som to tak skoro necakala 😅 no ale ide sa na vec! 😀 Tak na mna myslite 😉

pici
9. pro 2010

@yasminne
yasmi.. no ako? hovor.. ake to bolo? kedy budete vediet vysledok?
my ideme 10januara do centra...

yasminne
9. pro 2010

ahojky tak spermijky implementovane a dufam, ze sa posnazia chlapici ...aby nam v centre 24.dec povedili, ze sme v tom! Potom si uviazem maslu okolo brucha a lahnem si vecer pod stromcek

pici
10. pro 2010

@yasminne
no to by bolo krasne.. budem na vas inenzivne mysliet

jurajka
13. pro 2010

@yasminne
dávaj bacha na ihličie 😀

ponozka15
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pancucha16
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
picii27
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pici
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
97barbi97
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
yasminne
16. pro 2010

halo halo kde ste vsetky?? mali by sme spravit novu temu nech nas tu neotravuju tieto "individua" 😝
kto ma co nove? ja od dnes uz dovolenkujem az do konca roka 😎

petula22
16. pro 2010

@yasminne Ahoj, jak se cítíš? 😉 Za jak dlouho bys měla testit? Já si vyběhávám vyšetření na laparku, vůbec se mi tam nechce. Nechápu, co kdo z toho má, že dělá zle. Akorát samy sebe ztrapňují.

yasminne
16. pro 2010

@petula22 ahojky 🙂 citim sa fajn len prsia pobolievaju ale to je normalka. A som rada, ze mozem odyychovat. Tu laparku chces stihnut este tento rok ? To bude tvoja prva ci kontrolna? Vysledok z IUI buem vediet 24.dec idem rano na krv 🙂

petula22
16. pro 2010

@yasminne No, jo vždyt si to psala, že se zabalíš jako dárek, nějak mi to vypadlo 🙂. Jdu 18.1. a jdu poprvé a doufám, že i naposled, já se nemocnic bojím a hlavně mojí kamarádce při laparce přeťali močovou trubici.

yasminne
16. pro 2010

@petula22 neboj sa laparka nie je nic hrozne, i ja som sa toho bala. V marci mi ju robili a uz ani neviem ...aj jazvicky nevidno a to som mala 4 dierky na bruchu.. robili mi to v centre jednodnovej chirurgie, manzel bol cely cas so mnou aj pred laparkou az kym ma neodviezli na sal a potom hend ako som sa prebudzala po anestezii.. ostala som potom asi 4 dni doma a ked mi na 7 den vybrali stichy vsetko bolo OK. Jedine co mi vadilo po zakroku bol vzduch resp CO2 cim Ta naplnia cez pupok, no a ten kym z teba "vyprcha" tak mas pocit ze mas tie bubliny vsade mna boleli trosku klucne kosti a hrudnik ale to sa dalo celkom zvladnut. Neboj uvidis na konci mesiaca si uz ani nespomenies ze ti nieco robili. A je to podla mna dobra cesta lebo ak mas vnutri porblem vedia to hned "opravit" 🙂 U mna nasli endometriozu a vsetko mi hned odstranili. Dokonca si pamat, ze mi to robili v den kedy som to naplno dostala, ani to pre nich nebol problem. Tak budem na Teba mysliet! 😉 nech to dobre dopadne.

pici
16. pro 2010

@petula22
peti neviem kde ti to budu robit ale ja by som si to zopakovala hocikedy.. a to som mala ine paranoje ja z nemocnic.. moja mama poriadne ani nespala, ci tam nevyrobim nejaky skandal lebo ja mam panicke obavy spat v cudzich navleckach:D
ja som bola na dvoch laparkach a tu prvu som znasala podstatne horsie ale bolo to zapricinene viacerymi faktormi. prvy krat klistyr, prvy krat som nejakej zene musela ukazovat ci som dokonale oholena.. prvy krat som bola v nemocke, v narkoze nevedela som do coho idem, aka to bude bolest atd... druhy krat to bolo uplne v pohode.. a keby to bolo jedine co ma deli od babatka tak tam idem kazdy tyzden :D
naozaj to nie je nic hrozne... ja som mala akurat tak nafuknute brucho, z intubovania ma bolelo hrdlo ako by som v noci mece hltala a bola som strasne hladna... ale ten pocit ked mi povedali ze endo tam uz nie je za to fakt stal...