Snažilinky - rok a více. Podpořme se

rampepurda11
24. lis 2009

Ahojky devcata,
pro nás "starší snažilky" oteviram nové tema 😉
Musíme se přeci trochu podpořit a dodat sílu, ne?
Mejte se krasne a každé preju brzké // čárka!!!
Pa

hhalina
15. pro 2009

ahoj DABLIKOLIK,
a ty řešíš jaký problém a co máš za sebou v CARu?? - tak pro zajímavost.....
My 1.SPM horší, teď bereme profertyl a v únoru kontrolní SPM, tak čekáme... H.

dablikolik
15. pro 2009

halino mám to napsané v albumu. Mám za sebou 3 roky nsažení a za poslední rok úspěšné 1.IVF a následné zamlklé těh. a dva měsíce po tom další těhu a revize pro spontální potrat

sedmitecka
16. pro 2009

rampepurda: jo jo, mám každý měsíc úplně ty stejné pocity, říkám si, že nám se to snad nepovede nikdy....někdy jsem plná optimismu a říkám si, že to chce jen klid a čas, některé dny jsou ale vážně krizové, kdy jsem z toho úplně rozhozená....jenže právě ty nervíky a stres nás nesmí ovlivnit, musíme se snažit být v relativní pohodě.

....kdyby aspoň ty lidi nebyli tak neomalení, to se mě pořád někdo ptá " a kdy už budete mít mimino, už seš těhotná?" za tyhle otázky bych sekala ruce a možná i hlavu....zeptat se ženské, které je 32, je vdaná a už dva roky mluví o tom, že by chtěla mimčo a stále ho nemá...tak to by každému normálnímu jedinci mělo dojít, že je asi někde problém a je vrcholem necitlivosti a neomalenosti se jí na to zeptat ne?

rampepurda11
autor
16. pro 2009

sedmitecka: ono to lidem nedochazi... Kdo to nezazil, nepochopi... Ja sice vdana nejsem, ale do pul roku svatbu planujeme, a jeste nemam hotovou skolu, tak lidi tak neprudi... Ale sestrenka mi predhazovala porad, ze jen ona ma deti a bla, bla, blaaa. Tak jsem ji rekla, ze to neni snadny a teď uz drzi h...
Ono se rekne, kasli na ne, ale vim, jak to bodne u srdicka. Holt budeme muset kolem sebe mit bublinu a takovyhle kecy odrazet 😉
Kdyz mi driv rekl strejda, ze se trictvrte roku snazi a nic, mela jsem vykuleny oci a v duchu si rikala, ze jsou "chudaci", bylo mi jich lito... No a ted jsem v jejich pozici ja, jenze my uz je snazime rok a pul☹ Fakt si nedovedu predstavit, ze se zadari... Po tolika marnych pokusech☹

sedmitecka
17. pro 2009

připadá mi, že dneska má s otěhotněním problémy čím dál víc lidí, jen v mém okolí mám 3 další holčiny, které už se snaží více než rok a stále nic, tak si říkám, kdo to prolomí.....ale nic není ztraceno, kolegyňce se to podařilo po dvou letech a normálně, a je jí 35, takže žádná nlaďoška 😉
doktorka mi řekla, že rok ještě není nijak dramatická doba, jenže pro mě už to dramatické je, připadá mi to jako věčnost.......

rampepurda11
autor
17. pro 2009

Reknu vam, holky, ze nevim, co jsem komu ted udelala, ze se na me za poslednich 14 dni vsechno vali☹ Dneska mi ve skole ukradli mobil, behem chvilky nepozornosti. Za chvili pojedu na policajty, pry dokazi zablokovat i pristroj, aby neprijimal signal a byl jim tudiz k nicemu. V praci mam problemy s brigadnicema... A to maji byt Vanoce svatky klidu a miru... Ach jo ☹

madlina
17. pro 2009

Ahoj,tak mi se prvního miminka dočkali po čtyřech letech a pomohlo naám umělko a teď se snažíme rok a stále nic.Takže jsme se opět obrátili na dr.

Javon,Lucko,dablikolik ahoooooooj.Kde všude na vás nenanrazím.Koukám,vy jste taky "všudezdejší",co? 😀 😀 😀

dennca
17. pro 2009

Ahoj holky 🙂
Teď jsem neměla moc času koníkovat.Copak tady je nového???Máme nějakou těhulku?

lorca
17. pro 2009

Ahoj holky, tak mě včera bohužel dorazila zase ta hnusná mrcha ☹ ☹ ☹
Sedmitecko, tak na otázku kdy budeme mít miminko, mám dost velkou alergii, hlavně, když se mi ptají někteří pořád dokola. Svatbu jsme měli 9/2008 a od té doby nás tato otázka pronásleduje. Už mi vytáčí i babička, která se snaží radit co bych měla a co bych neměla a že se chce dožít pravnoučátka atd, to by se člověk vzteknul.
Tak zatím pa.

lilix
17. pro 2009

ahojte. aj my sa snazime uz rok a pol. tiez sme sa liecili na ureaplazmu. no aj tak sa nedari. spg na polovicu dobry ci zly.. papame vitaminky.

alienka24
17. pro 2009

ahojky holky, tak mě se taky stále ptají co jakože to mimčo tak jsem ted ve středu jednomu takovýmu řekla že jsem si o mimčo napsala ježíškovi a že teda uvidíme co nám ježíšek donese 😀

majkal
17. pro 2009

ahojte babuľky,
k tým otázkam ohľadom "kedy bude bábo" .... aj u mňa to už bolo o nervy ... najmä keď sa na to už štvrtý rok pýta náš vlastný syn - kedy bude mať bračeka, sestričku? ☹ je mi ho normálne ľúto ....
v rodine po mojej najnovšej diagnóze všetci stíchli 🙂 takže mám pokoj od dotieravých otázok, aj keď mám pocit, že ten polrok je ako večnosť ... vy sa aspoň môžete snažilkovať .... my aj s týmto musíme čakať .... no, ale čo človek neurobí pre vytúžené bábo, nie? 🙂 snáď sa ho raz dočkáme ....

lilix: aj my sme liečili ureu ... na prvý krát to nevyšlo, tak som mala pocit, že zinfarktujem .... ale druhý pokus ju už zničil 😉 ... no, ale bola to teda riadna skúška vzťahu 😒 Som rada, že je to preč ... no, ale aby mi nebolo smutno, tak sa objavila endo 😝 ... no proste, furt niečo .... tak držím palčeky so spg, aby sa zlepšil 😉

všetkým vám prajem hlavne úspešné snažilkovanie ... ono to raz musí prísť, skôr či neskôr 😉

lilix
18. pro 2009

dakujem pekne majkal. ja som na kontrole na ureu zatial nebola. ono vraj hned po prelieceni ju aj tak neskumaju, ale az po case..
presne tak,tiez si to hovorim, ze to raz pride, skor ci neskor, ja si pockaaam.

sedmitecka
18. pro 2009

holky, jak se vlastně přijde na ta ureoplasmata? stěry? a čím se to léčí? mě čeká v lednu první CAR, takže mě asi tyto veškerá vyšetření neminou, už aby se něco dělo.....

jo jo, otázka, kdy budete mít konečně mimčo už mě straší ve snech..nechápu, jak můžou být lidi tak neomalení, nikdy bych se nikoho nezeptala na plat a na dítě, to je vrchol drzosti a nikdo na to nemá právo....a nejhorší jsou právě ti, kteří vědí, že ho chcete a přesto se takhle debilně ptají...asi až to bude, tak to bude ne? 😉 lidi jsou někdy fakt ignoranti...tak jsem se zase rozčílila 😀

majkal
18. pro 2009

sedmitecka: pokial ides do CARu, tak ti vysetrenia na ureu budu robit. Robi sa ster z krcka maternice. V pripade pozitivity sa liecia obaja partneri (kedze je to pohlavne prenosna choroba) a liecba trva tri tyzdne antibiotikami. Kedze nam prva liecba nezabrala - tou sme znicili iba mykoplazmy ... tak sme vyfasovali dalsie trojtyzdnove antibiotika a tie uz znicili aj ureu ... ale poviem ti ... za desat rokov som nepojedla tolko antibiotik, co pri tejto ureaplazme 😒

alienka24
18. pro 2009

ahojky, přeju pěkný večer
no ona ta otázka těm lidem nepřijde neomalená, prostě jim to jaksi nedochází 😅 😅 a já všem i narovinu říkám že jsem zařazena do kolonky neplodná takže fakt nevim kdy to mimčo bude 😀 😎

hhalina
20. pro 2009

🙂 ahoj holky, tak zase po vikendove praci mam čas. Jojo, je to šílený, jak se všichni ptají, já to mám na talíři snad každý týden... Ach jo, nevím, co na to odpovídat, jen je mi to líto.. Pěkné vánoce holky.

sedmitecka
21. pro 2009

majka: děkuju moc!!!!! tak to jsem tedy zvědavá, co nám v CAR v lednu objeví 😉 , spermio i můj HP jsou úplně ukázkové, tak čekám zradu jinde 😀 navíc, když jsem řekla endokrinoložce, že se nedaří mimi, poslala mě ještě na odběry na protilátky na lepek, takže doufám, že mi při mém "štěstí" ještě neobjeví celiakii, to už bych se asi někam zahrabala ☹
ale aspoň se něco děje a už se to řeší, tomu jsem vážně ráda, takže odpadnou ty každoměsíční stresy a nervy, zda to vyšlo....nechala jsme to prostě plynout, přestala měřit a sledovat se a čekám na leden, kdy se svěřím do rukou doktůrkům 😀

sedmitecka
21. pro 2009

taky přeju všem krásné a pohodové Vánoce, škoda, že ten sníh asi nevydrží ☹
holky, já myslím, že kdo se zeptá ženské po třicítce, o které ví, že se nejspíš o mimčo snaží, kdy už bude těhotná, je buď projev naprosté tuposti nebo neomalené drzosti...ale už jsme si na to vypěstovala ochrannou bariéru a přecházím s úsměvem do protiútoku 😉

majkal
21. pro 2009

sedmitecka: tak Vám držím palčeky, nech to všetko dobre dopadne .... s tou celiakiou .... mám kámošku, ktorá má celiakiu, tiež sa snažia o bábo, no a tiež sa nejako nedarí ... ale či to súvisí s celiakiou, tak to naozaj nevie ani ona. My máme celiatika v rodine - moje krstniatko, takže viem, čo to obnáša 😒 .... tak dúfam, že toto ťa naozaj obíde .....
a to že to nechávaš všetko plynúť, tak to je dobre .... ja som tiež prestala merať BT, strašne ma to deptalo .... takisto stresy, nervy .... teraz vieme na čom sme ... tak snáď sa tá moja psychika dá do poriadku ....
určite sa ti uľaví, keď budete mať po vyšetreniach a budete vedieť na čom ste ... nech už to dopadne akokoľvek - ale verím, že všetko dopadne dobre 😉
Hlavne nech ste obaja v poriadku a môžete v kľude snažilkovať ....

tak aj ja prajem všetkým krásne a požehnané vianoce a pokoj do Vašich srdiečok 😉

sedmitecka
22. pro 2009

majka: děkujuuuu 😉 , já taky doufám, že tenhle bonus se mi vyhne...jak se člověk dostane do ruky doktorům, začnou šťourat a vyšťourají nemožně 😀 ..stačily mi loni moje peripetie se šítnicí, snad už jsem si to vybrala 😉
holky, kde jste, všechyn zdobíte stromky a pečete???? 😵

rampepurda11
autor
24. pro 2009

Přeji krasne Vanoce vsem!!!
Doufam, ze ty dalsi uz budume vsechny slavit ve trech (ctvrech...) nebo pri nejmens 😉 im budeme mit velka briska

lorca
27. pro 2009

Ahoj všem.
Rampepurda: přesně v to samé doufám já a přeji to všem 😉
Jaké byly Vánoce??? Já jsem nacpaná až k prasknutí a ještě máme hromadu cukroví 😎

rampepurda11
autor
27. pro 2009

Ahojky holky🙂
Vanoce jsou nastesti za nami... Je to tak nejak smutny, mezi samejma dospelejma. Pristi rok uz bude mit teta maly, takze aspon nejaky mrnous v rodine, tak pak uz zase zacne byt veselo 😉
Nacpana jsem taky, od zitra zacinam hubnout. Dam si predsevzeti driv nez na novej rok a snad to vydrzim... Treba kdyz par kilo zhubnu, lepe otehotnim - tak mam motivaci🙂
A co jinak? Neco noveho??? Drzim palecky!!! Pa paa

alienka24
28. pro 2009

ahoj holky, tak jakapak jste si užili svátky?

sedmitecka
28. pro 2009

ahoj vespolek, taky jste tak strašně přejedené? já snad prasknu, jsou mi těsné všechny džíny, musím nosit sukně ( a s lycrou) 😉
rampepurda, mám stejné předsevzetí...dnes to jde, jsme tak nacpaná, že mi ovocný den vůbec nevadí, ale na silvestra to zase bude lákadel ☹
alienka: Vánoce byly fajn, jen kdyby konečně někdy byl taky o svátcích sníh že 😉 ...Vánoce jsou hkavně o dětech, tak taky doufám, že příští rok už s mrňousem nebo aspoň s pupkem....

petrala
28. pro 2009

ahojky vsem snazilkam 🙂

sedmitecka
28. pro 2009

petrala vítej 😉
užíváš volna nebo jsi jako já bohužel v pracovním procesu? připadá mi, že dneska pracuju jen já, všude mrtvo... 😠

petrala
28. pro 2009

ja jdu do prace az streda ctvrtek pak volno🙂)
Takze uzivam volna a prejidam se

sedmitecka
28. pro 2009

patrala: já mám zase až ve čtvrtek volno, do té doby v procesu...jsme v celé firmě tři, skoro se tu bojíme 😉 , já jsem letos nějak provětrala dovolenou a zbyl mi už jen jeden den, takže ten šetřím na silvestra na hory 🙂
ale má to aspoň tu výhodu, že se po 5 dnech už nepřejídám cukrovím, chlebíčkama a vším dalším...mám tu jenom mandarinky a pomelo 😀 ..ale už pádím domů, tak nevím nevím, co tam na mě vyjukne z lednice...už jsou mi dost těsné svršky 😒