Snažilinky - rok a více. Podpořme se

rampepurda11
24. lis 2009

Ahojky devcata,
pro nás "starší snažilky" oteviram nové tema 😉
Musíme se přeci trochu podpořit a dodat sílu, ne?
Mejte se krasne a každé preju brzké // čárka!!!
Pa

jurajka
11. lis 2010

@smudlinka2019
No aby si tie nevoľnosti o pár mesiacov neprebaľovala... 😉

petula22
11. lis 2010

@smudlinka2019 Ahoj, a co testnout,abys zbytečně nechodila k doktorovi 😝 . Jinak já mám při ovulaci bolesti břicha, jinak nic.

lien82
11. lis 2010

@flagicka : Děkuju za odkázek, juknu na něj.

@smudlinka2019 :Děkuju moc, já jsem celá šťastná, že se po tak dlouhé době zadařilo. Dnes jsem byla v lékárně pro vitamíny a pro lízátka pro těhotné proti nevolnostem, začíná mi být po ránu a k večeru fakt zle.
Jinak nevolnost při ovulaci jsem měla minulý měsíc, jenže jsem nevěděla vůbec od čeho mi je zle, marodila jsem, lítala jsem po doktorech a ani né měsíc na to jsem zjistila, že se zadařilo, tak nevím, jestli jsem nebyla těhotná už měsíc před a menstruaci jsem normálně dostala. Ale motala se mi hlava, bylo mi hrozně špatně od žaludku a měla jsem takové mžitky před očima.

smudlinka2019
11. lis 2010

tak já mám nevolnosti jenom někdy.Někdy to mám dlouho,někdy zase chvilku,ale třeba několikrát za den.Hlava se mi sice nemotá,ale když mi je víc špatně,tak mi připadá,že i trochu rozmazaně vidim,jako by se mi hlava motala.A hlavně mám posledních pár dní nechuť k jídlu.

yasminne
12. lis 2010

ahojte tak ako to ide? som rada, ze tu mame aspon jednu tehulku 🙂 to povzbudi.

@lien82 mala by si si zmenit status 😀

kto bude dalsi do vianoc??? ...bodaj by VSETKY !!! 😀

mam otazocku skusala niektora z vas tradicnu cinsku medicinu - nejakeho liecitela, ktory sa tomu venuje??

lien82
12. lis 2010

@yasminne : Vidíš to, na ten status jsem úplně zapomněla, jdu to napravit.. 😀

flagicka
13. lis 2010

@lien82 ahojky,tak ty čekáš mimi ted nevím jestly ty nebo smudlinka 🙂

flagicka
13. lis 2010

@lien82 Tak už to vím,gratuluji...čtu další stránky.....tak at je vše v pořádku!!!!! 🙂

lien82
14. lis 2010

@flagicka : Moc děkuju 🙂

flagicka
17. lis 2010

@lien82 jo jo nemáš zač..... 🙂

flagicka
17. lis 2010

@smudlinka2019 ahojky,já když mám ovulaci tak mě jen bolí břicho........a někdy docela dost!

pici
18. lis 2010

cafte zenusky.. ako sa mate? ja sa zostavujem z laparky... a celkom si uzivam ze som doma :D co mate nove?

jurajka
18. lis 2010

No čaf! už som si myslela, že si nezvestná... Ako sa darí?

pici
18. lis 2010

@jurajka
nie nie nezvestna urcite nie.,.. ale odkedy nerobim nejako nemam cas sem bludit :D mam sa fajn... idem dneska na kontrolu tak uvidime.. ty mas co nove?

jurajka
18. lis 2010

Nič nové na svete...
Čakám, snažím sa na to nemyslieť, ale musím povedať pravdu, že mi to moc nejde. Ale mám dosť veľa roboty aj v práci, aj doma. Ani neviem, ako uteká čas a za chvíľku tu budú Vianoce. Tak Ježiško by sa mal poponáhľať, lebo veľa času mu už neostáva 😀

pici
18. lis 2010

@jurajka
ja sa tesim.. buduci vikend s kamoskami zaciname piect tak na to sa moc moc tesim... a ostatne sa uvidi...

petula22
19. lis 2010

@pici Ahoj, já mám naplánovanou laparku na leden. Jak dlouho budeš asi doma?A zjistili ti něco?

pici
19. lis 2010

@petula22
ja budem doma do aprila :D lebo som nezamestnana od tohto mesiaca...
a na laparke mi uz na stastie nic nenasli... bola som na kontrolnej laparke po liecbe ...

petula22
19. lis 2010

@pici Tak to se musí zadařit 😀

pici
19. lis 2010

@petula22
no nemusi praveze... taka je realita... ale nadej tu je.. tak skusime :D

petula22
19. lis 2010

@pici Je pozitivní, že už tam nic nenašli. Mě právě řekli, že mají dobré zkušenosti po laparce, že se hned zadaří, samozřejmě, když tam není nějaký zákrok.

pici
19. lis 2010

@petula22
ano ked mas prvu laparku a nic nenajdu zvykne sa zadarit. ja som po druhej kde odsledovali uspesnost liecby... zial endo znicila stielku maternice tak sance su mensie.. ale moj doky ma teraz dve v rovnakom stadiu ako ja a po druhej laparke hmed otehotneli

marti82
19. lis 2010

pici, kedy ti robili tu laparku? mne v stredu a stale ma nici ten vzduch, inak ale dobre. len som zvedava, ci to za vikend prejde, treba mi ist do prace.

pici
19. lis 2010

@marti82
ahojj takto pred dvomi tyzdnami som prisla z nemocnice... daj si espumisan... trosku sa vyprdis a brusko splasne... ja som po tyzdni mala take ako povodne.. ale v nemocnici som vyzerala smiesne taky piaty mesiac :D
preco sa tak skoro trepes do prace? je dobre byt doma aspon dva tyzdne... bez akejkolvek fyzickej namahy...

marti82
20. lis 2010

@pici no do prace musim, lebo jednak mame teraz take obdobie pred vianocami, ze je toho kopec a jednak tu ani nedavaju marodku viac ako 2 dni, tak mam veru stastie ze som isla v stredu a mam este aj vikend k dobru.

isla som rano do obchodu a citila som veru, ze je este skoro na poletovanie vonku, ale ked lezim, tak je to uplne v pohode. tak sa to snad da do pondelka dokopy. idem teraz zistit, ze co to je ten espumisan, ci to tu najdem 😎

pici
20. lis 2010

@marti82
to je na nafuknute brucho
neviem neviem, podla mna nerobis dobre ze ides do prace , neviem co mas sice za robotu ze nedostanes marodku viac ako 2dni, ale o PN rozhoduje tvoj lekar a nie zamestnavatel... je to skoro ze chces ist do prace... rana sa potrebuje zahojit... telo je ubolene, ja by som to nerobila. ja som v piatok varila ako som dosla domov a moj lekar bol velmi nahnevany, ze nepocuvam co mi h ovori. v nedelu mi dovolil na 20min sa prejst a inak minimalne do vybratia stichov iba lezat

petula22
20. lis 2010

@pici Já právě taky řeším, jak s prací, nemám sice fyzicky náročnou práci, ale pořád sedím... Budu si to brát z dovolené, protože u nás první 3 dny nemocenské neplatí, takže bych na tom byla dost bita... 😖

pici
20. lis 2010

@petula22
tak to mas na hovno... ale minimalne tyzden doma je urcite vhodne... kym sa nevyberu stichy potrebuje telo klud... je to operacia...

marti82
21. lis 2010

@pici hmm, ja viem, co myslis, aj ja si hovorim, ze by sa zdravie malo davat na prve miesto. dnes mi je ale uz celkom dobre, len ked dlhsie chodim, tak to este citim. tu sa inak ani stichy nevyberaju (zijem v norsku), vraj sa sami rozplynu. tak uvidime.

to je inak nemocnica, co dava na dva dni, potom ak treba viac, tak obvodak. ale myslim, ze to ani nebude treba. no musim povedat. ze som rada, ze som mala dva dni pn a dva dni vikend 🙂

pici
21. lis 2010

@marti82
aj tak si myslim, ze je to velmi skoro... je to normalna operacia... ale tak asi to u vas funguje inak...