Snažilinky - rok a více. Podpořme se

rampepurda11
24. lis 2009

Ahojky devcata,
pro nás "starší snažilky" oteviram nové tema 😉
Musíme se přeci trochu podpořit a dodat sílu, ne?
Mejte se krasne a každé preju brzké // čárka!!!
Pa

lalina846021
19. bře 2010

Ahojky holčiny,všechny moc zdrvím.Takjsem dneska byla na krvi a mám hladinu HCG 547IU,na UTZ mám náznak těhotenství,prý to bylo ještě moc brzo po Ketu(18.den),Dr.mi napasal že jsem 5+1 oni to počítají od poslední menzes(11.2 2010),tak jsem klidnější a mám velkou šanci že bublinka poroste.Příští pátek jdu znovu na krev a na UTZ.Já jsem na UTZ nic neviděla,dr.něco malého tam prý je,ale pozná to až za týden.Testíky mámpořá pozitivní tak to bude určitě dobrý.Všechny moc zdravím a držím pšstičky!!!

pici a rampi děkuji za podporu!!!!!Jste zlatíčka 🙂 🙂

rampepurda11
autor
20. bře 2010

Lali, tak to mam moc velkou radost!!! Budu se tesit, co zase pristi patek napises🙂 Jsem moc rada! Stvalo mi, ze konika zrovna predelavaji... Tak jsem na tebe myslela aspon na dalku🙂
A co u ostatnich noveho???

lalina846021
20. bře 2010

rampi děkuji,mě to taky štvalo,že jsem nemohla ani napsat co a jak...ale už to maká......

pici
20. bře 2010

ahojte babule. no aj ja som bola docela na nervy ze nam konik nefunguje :D

lali tesime sa velmi s tebou. urcite to o tyzden bude lepsie a potom este lepsie a potom najlepsie... davajte na seba pozor...

ja nemam nic nove. uz sa neviem dockat stredy... :D

v piatok som bola na odberoch, v utorok mam vysledky. a mam nadchu. porazit ma ide tak sa cpem vsetkym moznym aby to preslo

lalina846021
20. bře 2010

pici děkuji,středa už je za chvilku,dočkáš se........neboj přejde to....odpočívej
já taky myslím že příští týden už bublinku uvidím......
opatruju se a dávám na nás pozor, 🙂 přitel mě nenechá nic dělat,musím jen ležet,ležet všechno dělá on,dokonce i vaří,pere je to švanda na něho koukat.........všechny moc zdravím 🙂 😲

karol84
20. bře 2010

ahoj, tak ja se budu pristi tyden objednavat do CARu. chtela jsem na konikovi vyzjistit nejake informace, tak me ta odstavka taky chytila v nespravny cas ☹

karol84
20. bře 2010

lali, ty si uzivej klidu 🙂

lalina846021
20. bře 2010

tak to zjistíš teď,myslímže nás to zaskočilo všechny,hlavně nám bylo smutno,tak ti držím pěstičky
neboj užívám si

karol84
20. bře 2010

jojo, zjišťuju a píšu dotazy. jej jsem se chtěla objednat už v týdnu, ale přece jen chci nejdřív něco pozjišťovat, tak jsem to odsunula po neděli

lalina846021
20. bře 2010

je mi to jasný,je lepší o tom něco vědět

pici
20. bře 2010

najlepsie asi podla osobnych skusenosti bab co niekam chodia nie? ja som akurat mala robotu tak som rada ze som vsetko dokoncila.. kamoska je u tety v blave tak ani nemam co robit. manzel je so svagrom na stavbe dojde az vecer tak idem sa prejst a ku kamoske... trosku. nech nepremarnim cely vikend... :D

vveru
21. bře 2010

Dobré ráno holky, tak jsem zpět mezi živými!!!
Jdu dočítat . . .

lalina846021
21. bře 2010

ahoj vveru,to jsme rády 🙂 že jsi zpět!

karol84
21. bře 2010

pici, presne tak, osobni zkusenosti jsou nejlepsi - proto me mrzela ta odstavka konika

karol84
21. bře 2010

vveru - a jak jsi dopadla? uz neco vis?

govinda
21. bře 2010

Ahojte kočky. Zaujala ma vaša téma, aj keď mám čo robiť, aby som ju prelúskala celú 😀 .
No teraz som doma na PN so sadrou na nohe, tak budem mať spústu času zajtra si vás prečítať.
Tiež patrím medzi dlhodobejšie snažilky, cca rok a 3 mesiace (aj keď sme tiež snažilkovali 2006-2007, ale kvôli práci sme to museli prerušiť). Teraz snažilkujeme od 01 / 2009.
Mávam nepravidelné anovulačné cykly, kvôli podzreniu na PCO som absolvovala laparoskopiu, ktorá dopadla na jednotku, všetko ok, žiadne PCO. Tak som to začala riešiť po tej hormonálnej stránke - u endokrinológa, kde mi akurát minulý týždeň zistili autoimunnú tyreoiditítu a nasadili Euthyrox. Mám za sebou nejaké cykly s clostilom, ktorý bol u mňa úspešný aspoň na vyvolanie ovulky. Jo a spermiogram máme vcelku dobrý, len manžela asi zas naládujem nejakým selezinom alebo niečím takým.

vveru
21. bře 2010

Vím, měla jsem tam tu endometriozu, tak ji zlikvidovali a po ženský stránce bych měla být v pořádku. Z nemocnice mě pustili hned ve čtvrtek, skoro do soboty jsem všechno prospala.
Děkuju, že jste na mě mysleli.
Lali, tak co maminko, jak je???

lalina846021
21. bře 2010

Vveru tak to je dobře že už jsi v pořádku,ale přesto se pořád šetři.Je mi dobře,akorát mě dneska strašně bolí prsa......ale to k tomu patří.Nemáš za co děkovat,to je samozřejmí že na tebe myslíme.
Govinda vítám tě mezi náma..... 🙂 🙂

lalina846021
21. bře 2010

vveru a jinak to oslovení maminko se mi líbí jen aby to nebylo předčasné uvidíme jak to dopadne v pátek,škoda že si člověk nemůže krev a utz udělat sám aby věděl na čem je....do pátku je ještě daleko ach jo!!!! 🙂

vveru
21. bře 2010

To, že bolí prsa je dobrá zpráva, mě taky boleli . . .
Co bych za to dala aby boleli znovu, zítra jedeme na konzultaci kvůli imunologii a ve středu do Gennetu, kde nám paní doktorka už řekne na jisto co s námi. Jsem zvědavá.

karol84
21. bře 2010

vveru, tak to jsem zvědavá na další informace
govinda, také tě tu vítám

karol84
21. bře 2010

holky, co rikate na zalozeni soukrome skupiny? takhle novinka na konikovi se mi docela libi - prece jen internet je vec verejna a obcas mam problem uplne verejne vsechno vypsat, pripada mi, ze v uzavrene diskuzi je moznost byt mnohem otevrenejsi...

lalina846021
21. bře 2010

Vveru tak to nás musíš hned informovat jak jste pořídili....budu držet pěstičky a neboj ten pocit bolení prsou taky zase zažiješ......věř mi cítím to v kostech......
karol jo není to špatné,soukromí je soukromí a pokud nikdo nechce aby to četl jen tak nikdo tak bude mít možnost....

govinda
21. bře 2010

kočky, ďakujem za privítanie 🙂

karol84
21. bře 2010

GOVINDA, jak přišli laparoskopií na to, že nemáš PCOS?

karol84
21. bře 2010

já bohužel PCOS mám, takže si o tom zjišťuju poslední dobou všechno možné...

govinda
21. bře 2010

karol, no áno, laparoskopiou. Na usg sa to môjmu lekárovi nepáčilo, môj hormonálny profil a anovulačné cykly len potvrdzovali, že ide o PCO syndróm a tak ma poslala na laparku, kde mi mali urobiť prefuk vajcovodov a taktiež drilling vaječníkov. No pri laparke zistili, že vaječníky sú v poriadku, žiadne cystičky, žiadne PCO, vajíčkovody priechodné, maternica tiež, prosto po tejto stránke bolo všetko ako podľa lekárskej knihy. Takže ma poslal lekár na endokrinológiu a teraz to riešia tam.

pici
21. bře 2010

ahojte baby... vveru tak to som nesmierne rada ze si spat :D
ja uz sa zacinam obavat.. ake boli pocity po prebudeni.. prosim rozpis to trochu ako to cele prebiehalo nech viem do coho idem-....ň

govinda vitaj medzi nami, dufam ze sa tu dlho neohrejes :D

lali.. aj ja by som bola za to, ze piatok by bol rovno zajtra :DD

karol... a co sa tyka tej sukromnej temy.. ja som za... hocikto cita. a potom clovek aj rozmysla co napisat... ja som za zalozenie.. len netusim akos a to robi atd....

nanuska12
21. bře 2010

ahojte mozem sa pridat?my sa snazime uz rok a nedari sa

govinda
21. bře 2010

pici, som to krátko, takže neviem ... čo ťa to vlastne čaká? 😕
nanuska, vitaj. 🙂