Snažilinky - rok a více. Podpořme se

rampepurda11
24. lis 2009

Ahojky devcata,
pro nás "starší snažilky" oteviram nové tema 😉
Musíme se přeci trochu podpořit a dodat sílu, ne?
Mejte se krasne a každé preju brzké // čárka!!!
Pa

abig
29. lis 2009

Dobré ráno holky,

tak ms opět nedorazila a dělá drahoty, mrcha jedna hnusná ... no minulý měsíc to bylo to samé a dorazila až 42DC, takže teď stejně nevím, kdy jí očekávat ....
Manžel by byl rád za těhu, já se teď budu rouhat, já tentokrát opětovně nevěřím s naším spermiogramem, a k tomu si to trochu "nepřeji" neboť jsem podstoupila RTG a dostala u zubaře umrtvovací injekci .... ach jo.

Tak jsem zvědavá, kdy dorazí a už se těším na leden, kdy vyrazím do Caru na konzultaci a budeme moci začít zase stimulovat ... no kdyby to přišlo přirozeně, byli bychom fakt nadšení .... ale // prosím až pod stromeček. 😉

simacek07
29. lis 2009

ahojky holky...tak možná se už trošku raduji...tatínek je v tuto chvíli na operačním sále...mám z toho hrůzu,ale snad budeš vše v pořádku.jinak ms má dorazit 2.12.s manžou jsme sexovali popuze jednou,opravdu myšlenky jsou úplně někde jinde.vím že ovu měla být něco mezi 16-20,nebo tak nějak,no asi jsem to chytli v pravou chvíli 🙂 ...už více jak týden mi je nějak divně,nafouklá jak balon,prsa také boleli,ale tak jako před ms.už třetí ale i jakoby pálí.takže 24.11.jsem se zkusila testnout,našla jsem doma dva obyč těhu testy.no nic tam nebylo.ze 27 na 28 mě šíleně pálila žáha,prsa pálí čím dál víc a mám silné tlaky v podbřišku,trochu divná chut v puse,tak jsem se včera testla,a světe div se byli tam //.sice slabší,ale pěkně fialková čárečka.dnes jsem neodolala a spíš taky pro klid mé duše že se nejedná o rozpitou barvu,jsem si koupila lepší testík,a opět jsou tam......tak ted budu čekat na MS a uvidíme.právě jsem měla telefonát,tak tatínek je už ze sálu na jipce,ale více se dovíme až kolem 5 hod.holky to budou nervy.

hhalina
29. lis 2009

ahoj Simacku,
nejak mi asi neco uniklo nebo jak jsi psala presla jsi z jineho tematu- s cim je na operace- kazdopadne at vse vyjde v pohode. // to ti moc zavidím, ale preji. Snad se dostavi i u nas. Halina

simacek07
29. lis 2009

ahojky hhali:4 listopadu večer zkolaboval,já to nevěděla,že mu je zle,ale podvečer mi volala je přítelkyně se kterou žije,že celý den spí,a že brblá...no dala mi ho k telefonu a opravdu,snažil se mi něco říct ,ale nemohl.tak jsem okamžitě volala záchranku.ještě tu noc jsem volala co mu vlastně je a dr.,která sloužila mě pěkně sjela,proč jsme čekali tak dlouho,a že má v mozku 3 metastáze.opravdu jsem nevěfděla,že mu je zle.nevolali mi a my knim jezdíme tak jednou za 14 dní.ochrnul na pravou ruku,ale díky bohu,bylo ten krátkodobé...druhý den mu dělali CT a magnetickou rezonanci a tam zjistili,že ty metastáze jsou 4 a hlavní nádor je na plicích...stále tomu nemohu uvěřit.můj táta a takhle nemocný,v životě jsem ho neviděla zasténat,vzít si prášek,nebo dokonce aby plakal.je zajímavé,že ho opravdu nic nebolelo,až prý ten výkend před tím kolapsem,měl šílené bolesti hlavy,ale on tvrdohlavý jak beran k doktorce nešel a ládoval do sebe ibalgin,což mu ještě přitížilo.18.11.v den narozenin starší dcerky šel na první operaci,protože 1 metastáza talčila no mozkomišní mok,proto ty velké bolesti,a 25.11.měl jít na další,aby mu jednu metastázu vyoperovali,protože ta by nešla ozářit....no nějak se na něj nedostalo tak šel až dnes odpoledne.před chvilkou jsem volala na jipku,tak je to dobré.operace dopadla jsk měla.doktor slíbil,že až po novém roce,ale bojím se aby mi ho neodvezli už ted po operaci,do prahy na homolku na gama nůž,nevím co to přesně je,ale nějaká forma ozářek.jsem z toho opravdu moc špatná,protože mě tatínek vychovával sám a máme opravdu skvělí vztah,jsme na sebe hrožně závislí a o to je to horší.

hhalina
29. lis 2009

Simácek- tak teda, to se omlouvám, že jsem tak vyzvídala, musí to být opravdu hrozně a není asi nic jiného v mé moci, než ti popřát- pevné nervy, štěstíčko a ať vše vyjde. Musí to být strašné, až tady člověk vidí, kolik
mají i jiní v životě problémů, tak se prosím tě všichni držte a těším se, až mi napíšeš, že se vše lepší a je to o.k.
Taky jsem už zažila v rodině takové nepříjemné věci a není to nic lehkého, hlavně se držet a věřit, že to bude dobré. Tak hodně štěstí. Halina

alienka22
30. lis 2009

Ahojte,

môžem sa k Vám pridat? My sa snažíme priblizne dva roky - ale nie kazdy mesiac poctivo.

hhalina chcem ta povzbudit aj moj manzel mal znizenu pohyblivost, berie profertyl, a prestal nosit slipy kupujeme trenky a zacal sa hybat lebo ma sedave zamestnanie. Pohyblivost mal 20 % a teraz ked sme boli na IUI mal až 50 % čo sa mi nechce verit zeby sa to takto zlepsilo. Neviem stahovali sme sa a on sa nabehal a nanosil tak neviem ci ten pohyb tak zapôsobil alebo trenky (profertyl berie kratko cca mesiac a pol)

verunka84
30. lis 2009

abig - ahojky, prosím tě, píšeš, že jsi byla na RTG a na umrtvovací injekci u zubařky ... ta umrtvovací injekce je nějak "škodlivá" ? 😕

díky
V.

hhalina
30. lis 2009

DĚKUJEM Alienka, tak to máme skoro stejné... ale co jsem četla diskuze, tak profertyl by měl zabrat. Ty jsi byla na IUI- tedy inseminaci?? Jak to probíhala, co výsledky, kdy se dozvíš?? Ať ti to vyjde přeji. No a kolikrát jste byli na spm.než jsi šla na IUI. My byli jen jednou- špatné výsledky- začala jsem to řešit asi pozdě, jak jsem již psala a ted profertyl a v unoru (februar) znovu spm a uvidíme co dál. Ani nevím, jaké jsou všechny možnosti, uvidíme, co mi nabídnou- asi je to individuální. Ale počkat, nemusí nabížet nic. Přeto to vyjde 😉 - musíme myslet poziitivně..

abig
30. lis 2009

Verunka, ahoj.
Pokud vím, tak s ty injekce nedávájí těhulkám, nevím jestli můžou mít za příšinu potrat nebo poškození plodu .. jen vím, že se mě zubař zeptal, jestli jsem těhu ....
No, určitě je lepší se na to optat gynekologa.

rampepurda11
autor
30. lis 2009

Ahojky
tak o ty injekci u zubare jsem ani nikdy nepremyslela 😖 Budu se na to muset poptat, jsem bohuzel docela casty navstevnik zubare☹

alienka22
30. lis 2009

hhalina,

manzel bol na dvoch spg a oba mal rovnake. V piatok som mala svoje tretie IUI. Na kazdom robili manzelovi spg a vzdy mal znizenu pohyblivost az v piatok mal super. mozno zabral profertyl, možno sport a mozno to ze nosi uz len trenky a nie slipy ktovie.

IUI prebieha tak, že najprv som brala hormony a lekari mi odsledovali kedy mam ovulaciu (pocet folikulov, veľkosť). A ked bol cas tak som bola pichnut injekciu ktora mala podporit prasknutie folikulov. A obden na insemináciu. Je to rýchle lekár len zavedie vytriedené spermie (vyberaju tie dobre) az do maternice cize im ulahci cestu ktorú by inak museli zvládnut samé. Tak uvidí co ako tretie IUI ak sa nepodari opat sa snazime samy a uvidime.

hhalina
30. lis 2009

Alienka22

Díky za vysvětlení, a uvidíš, že co nevidět budou //. 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
Můžu se zaptat na Váš spermiogrma?? Psala jsi, že pohyblivost 20%, po zlepšení 50% a zbylé hodnoty byly v pořádku? H.

alienka22
30. lis 2009

ostatne sme mali v poriadku mozno 20ml, 65 % tých tvarovo dobrych ostatne neviem presne u vas je problem len s tou pohyblivostou?

hhalina
1. pro 2009

alienka,
tak to nemusíš mít vůbec strach, pár vitamínku a pohyblivost je v pohoda, takze nemusíš mít vůbec žádný strach. Halin

simacek07
1. pro 2009

ahojky holky.....tak jsem mocinky ráda,tatkovi operace dopadla na výbornou,takže velká úleva,.holky zítra má dorazit ms,ale už asi ani nepříjde...dnes jsem opět testovala 16DPO a je tam už pěkně vidět/.jsem mocinky štastná....holky jak já na vás myslím a držím palečky at i vy se radujete....pořád ten testím žmoulkám v ruce a nemůžu se na něj vynadívat.

nadeje
1. pro 2009

ahoj holki uz tobudou 3roky cose snazim myt dite

mimuska77
1. pro 2009

Caute snažilky,tak my sa tiež snažíme asi rok,ale už niekolko rokov sa nechránime,len teraz sme čerstvo zobratý,tak už sa aj my snažilkujeme,ale ten rok zhruba je čo o // snažíme.... 🙂

hhalina
2. pro 2009

NADEJE - ahoj, už jsi byla na nějakém vyšetření, asi nebude vše v pořádku, třeba jen blbustka, ale už bych začala a pošli i manžela.....
mimuska - to je v pohodě - říká se rok a pak řešit teprve, ale určitě jsi měla i nějaké starosti se svatbou, to je jedno s druhým- ted to pujde... H. 🙂

rampepurda11
autor
2. pro 2009

Ahojky holky,
jak se mate? Je neco noveho??? 😉
Ja mam 30DC, mela jsem ale o tyden opozdenou ovulku, takze bude opozdena i MS (teda kez by neprisla), tak jsem jak na trni, jak to zase dopadne. Nesnasim to cekani, ikdyz ma clovek spoustu prace, vubec to neutika ☹
Mejte se krasne a hodne stesti pri snazilkovani🙂

hhalina
3. pro 2009

😎 😎 😎 Rampepurdo, přeji ať nepřijde......taky kdyby mi nepřišla....H

sedmitecka
3. pro 2009

ahoj holky, taky se přidávám, právě jsme zahájili druhý rok snažení, 14. cyklů a zatím nic....spermíci jsou ok, teď jsem byla na hormonálním profilu, čekám na výsledky, ale myslím, že budou v pořádku, ovulaci i menstruaci mám naprosto pravidelně...a pokud se to potvrdí, čeká mě po novíém roce laparka. na tu se mi tedy ale vůůůůbec nechce, radši bych radši zkusila třeba pár cyklů podporovaných clostilem nebo pregnylem, než si nechám udělat díry do břicha 😉

sedmitecka
4. pro 2009

holky, haló, kde jste všechny?? 😀

rampepurda11
autor
6. pro 2009

Ahojky holky,
copak se stalo, ze se nikdo neozývá?
To vás tak vzalo predvánoční nakupování nebo uklízení??? 🙂
Je u někoho něco nového??? 😉

Hali: Ty jsi jaky den cyklu? Taky netrpelive cekas/necekas? 🙂

Sedmitecka, vitej🙂
Tak to je fajn, ze jste oba v poradku. To mate dobre vyhlidky🙂 Doufam, ze se postesti a nebudete vubec na laparku muset🙂

majkal
6. pro 2009

Ahojte dievčatá,

my sa o bábenko snažíme cca 2 roky, jedno už máme (7r.) ale druhé nie a nie prísť. Medzitým sme už preliečili ureaplazmy, myslela som že potom to už pôjde, ale nejde .... Manželov spermiogram je na 1. Ja mám cyklus ako hodinky, pravidelnú ovulku .... asi je to všetko v hlave a prílišnom snažení ... neviem ... O tri dni ma čaká laparoskopia, tak som zvedavá ako to dopadne. Som rada, že existujú ľudia, ktorí majú rovnaké problémy (kiežby ich nemali) a ktorí vedia pochopiť a povzbudiť, ako ste vy všetky. Všetkým nám prajem hlavne pevné nervy, chladnú hlavu a samozrejme čoskoro // 🙂 Držte sa!

alienka24
6. pro 2009

ahoj holky, tak se přidávám do klubu 🙂 něco přes 2,5roku od vysazení HA a stále nejsem těhulinka, no jsem zastáncem pokud možno přirozené cesty tak jsem nechtěla podstupovat moc vyšetření a CARu se zatím vyhýbáme, no ale tenhle cyklus jsem byla na průchodnosti vejcovodů a čekají mě ted dva měsíce stimulace hormony a pak se uvidí

lorca
6. pro 2009

Ahoj děvčata, ráda bych se k vám přidala.
My se snažíme už přes rok půl a i mě už z toho začíná trochu hrabat. Okolo mě kamarádky vozí kočárky nebo těhulkují. Manžel už se smířil s tím, že ho vyšetření spermiogramu asi nemine. Mě pořád doktorka jen říká, že se mám uklidnit a že to přijde samo. No to se snadno řekne. Jinak zdravotně mi trápí opakujicí se výtoky. Zrovna teď jsme museli snažení přerušit na 3měsíce. Jinak MS mám pravidelnou a jiné zdravotní obtíže naštěstí nejsou. Mimi by bylo ten nejkrásnější dárek k Vánocům, ale bohužel. 😢

alienka24
6. pro 2009

jj lorco...ono to občas je opravdu tak že čím víc to chceme, tím víc to nejde, no ale určitě bych šla na to spermio... 😉

rampepurda11
autor
6. pro 2009

Ahojky holky,
ja ale porad nechapu, proc to tak je... Proc, kdyz tak moc chceme, tak to nejde... Je to desna bezmoc... Nekomu staci jednou se pomilovat a mimi je na ceste, aniz by chteli... A my? ☹

majkal
7. pro 2009

Dobre ranko vsetkym,
rampepurdo, mas uplnu pravdu. Niekomu sa podari na prvy sup, aj ked o to nestoja. Nejako podobne to bolo aj u nas pri prvom .... nieze by sme ho nechceli, to nieeeeee .... len sme ho este neplanovali, mali sme tesne po svadbe a ja som este chodila na vysku, tak sme chceli s babatkom trochu pockat .... merala som si vtedy baz. teplotu a dany mesiac sme sa milovali jeden jedinky krat aj to este v neplodne dni! .... takze asi tak :-/ Niekedy mam pocit, ze vsetky pravidla, napr. pri merani BT su uplne nanic .... otehotnies vtedy, ked si myslis ze nemozes .... a teraz sa snazime vzdy vtedy, ked su plodne dni a nic .... no co uz .... musime byt trpezlive .... Tak hlavu hore a pekny dnik vsetkym 😉

hhalina
8. pro 2009

ahoj holčičky, tak teď před vánocemi nějak v práci nestíhám, manžel také ne, tak tomu našemu snažení asi moc nepřidá honička v práci. Jinak // nic, včera teplota začala klesat, ach jo. Tak snad příští měsíc. Halina ☹