Snažilinky - rok a více. Podpořme se

rampepurda11
24. lis 2009

Ahojky devcata,
pro nás "starší snažilky" oteviram nové tema 😉
Musíme se přeci trochu podpořit a dodat sílu, ne?
Mejte se krasne a každé preju brzké // čárka!!!
Pa

megynka
3. čer 2010

musím stále kukať na tú fotku 😵 taký maľučký zlatý čvirik 😵 ja úžasná 😵

hádam na teba niečo nelezie?! u nás konečne slnko, v sobout nám prídu robiť vstavanú skriňu, už sa teším lebo nemám už kde ukladať veci

vveru
3. čer 2010

Pici, moooc Ti to sluší 😉 Co pa, že se cítíš blbě??? Ty takový náš "držák"?!

pici
3. čer 2010

viete co?
ja neviem depresia ma nejako obchadza. teda snazim sa jej milovymi krokmi vyhybat. ale mam pocit, ze nic mi nevychadza tak ako by som chcela... uff
a neviem. telo asi bojuje s tym, ze nemam cyklus tak ma furt vajecnik boli, potom pre zmenu prechladnem, vajecnik ma stale boli. uz si pridem ako paranoidna, ze si myslim, ze stale mi nieco je :D

vveru
3. čer 2010

Pici, to bude v pohodě, taky Ti blbnou i hormony, když nemáš normální cyklus 😖 Drž se . . .

pici
3. čer 2010

hej hej blbnou. to mas pravdu. neviem sa nejako vpratat do koze 😒

vveru
3. čer 2010

To bude dobrý, jukni na malou a představ si, že za chvilku budeš mít taky takovou, ještě hezčí, protože bude TVOJE 😅

pici
3. čer 2010

no tak to ano. kiez by to tak bolo :D

rampepurda11
autor
3. čer 2010

Bude, pici, neboj. Za rok uz urcite budes mit brisko a pak v naruci takoveho drobecka🙂
Snad uz bude i hezke pocasi a depka pujde stranou... Je cerven a slunicko nikde (tedy aspon u nas)... To ti urcite taky nepomaha.

Veru, kdy zacinas pichat ty injekce? Uz zitra???
A kdy ty, Megynko?

Holky, uz abyste se nam chlubily testikama🙂 Ty nam urcite zazenou vsechny depky a daji nadeji, ze bude krasne🙂

megynka
3. čer 2010

ahoj rampi, ja začínam brať proveru 12.6. a pichať začínam diphereline až 19.6. a menopur k tomu asi až koncom mesiaca, mám dlhý protokol tak si tých injekcií zasa užijem

megynka
3. čer 2010

no teraz v sobotu nám prídu zmontovať tú vstavanú skriňu, tak mám teraz veci po celom byte, už sme vypratali tú starú

yasminne
3. čer 2010

Caute kocky, no som sa pobavila na tych "vasnivej"komunikacii na predoslej strane... no comment. 😀
Od vcera tu mame navstevu kamosov z Viedne prisli aj s malou babulkou 1,5 rocnou Kristinkou a veselo oznamili, ze su opat v tom, tak moj manzel tahal rady, ze ako to ze oni si povedia teraz chceme a hned sa im aj zadari 😀 ...

pici
3. čer 2010

tak posli toho borca aj do nasich domacnosti :DDDD yasmi :DDDD

ale nie srandujem.. rampi uz sa ti blizi svadbicka...
no megy.. teba caka plno plno injekcii ako vidim. a dipherelin na co ti budu pichat?

janemari
3. čer 2010

pici naozaj ti to velmi pristane 🙂

megynka tak ja ta budem informovat ja uz beriem 4 den Proveru a ked malo pijem tak ma pobolieva vajecnik.Bolo mi povedane ze ked zacnem stimulku mam vela pit.Od pondelku zacnem pichat no som zvedava ako to zvladnem 😅

pici
3. čer 2010

janemari.. a ty mas kratky ci dlhy protokol?
prd sice o tom viem ale baby to tu spominali....

janemari
3. čer 2010

pici ja mam dlhy protokol.To znamena ze zacinam 16DC a pokracujem az do odberu vajicok cca 14-16DC nasledujuceho cyklu.Kratky je taky ze zacnes hned cez mrchu a cca na 14-16DC ides na odber vajicok.To asi tak v skratke 😉

pici
3. čer 2010

jeeee no super. a co vsetko ti budu pichat a na co? teda ak sa ti to chce rozpisovat

janemari
3. čer 2010

No budem si to pichat sama 😅 A je to Diphereline a Puregon to by malo byt na to aby aby sa mi vytvorili foliky a v nich vajicka ktore potom odoberu na oplodnenie.Den pred odberom mi este pichnu na pohotovosti Pregnyl aby sa mi folikuli uvolnili a preskli a uvolnili sa vajicka.A teraz papam tabletky Provera to je vraj aby sa mi vyblokovali moje hormony,resp.aby som sa pripravila na stimulku 🙂 Aspon tak mi boli podane informacie

pici
3. čer 2010

ja beriem dipherelline a zastavil sa mi z toho cyklus tak potom nechapem

janemari
4. čer 2010

aj ja som ho mala ako liecbu na zastavenie cyklu,ale zevraj zalezi od toho aka velka davka to je.Viem ze sa podava aj v inej davke na upravenie-nastavenie cyklu.

pici
4. čer 2010

aha no pekne.. len ma to zarazilo... to je hrozne kolko si musite vytrpiet...

janemari
4. čer 2010

ked mi hovorii v centre ako si mam pichat a co tak som hovorila ze ved toto sm si pichala aby som nemala menzes a povedali mi ze to ano ale to bola ovela silnejsia davka.Okrem toho viem ze su baby co to brali na upravu cyklu aj v letaku je to napisane.

karol84
5. čer 2010

ahoj holky,
koukam, ze jste tu mely nedavno docela vzrusenou diskuzi 🙂
tak snad uz je zase vsechno dobre
u nas zatim zadna novinka, jen spousta stresu v praci - uz aby tu byla dovolena...

takata
6. čer 2010

Paaaani, to som ani necakala, ze zien s mojim problemom je tak vela. Myslela som si, ze som asi jedina na svete, ktora nemoze otehotniet.

Cajik: som na tom rovnako, ako ty - myslela som si, ze otehotniet je ta najlahsia vec na svete... Zial, vidim, ze som sa riadne sekla... ☹

Obdivujem tie zeny, co sa snazia zopar rokov a stale nestracaju nadej. My sa snazime dva roky a uz som si stihla zoparkrat povedat, ze ja sa na to vykaslem... Viem, ze cim sa clovek viac snazi, tym si situaciu komplikuje a ze tomu treba nechat volny priebeh a podobne "bla bla" frazy, ale to mi nepomaha.

Drzim Vam vsetkym palce a najviac mi asi psychicky pomoze, ak daktora z nas sem napise: Baby, som tehotna! Prosim Vas, dajte vediet, tie, co sa snazite a zadari sa - budeme sa tesit s Vami a aj nam to doda silu "bojovat" dalej.

Dakujem a pekny den Vam zela Kata. 😀

rampepurda11
autor
6. čer 2010

@takata: Vitej mezi nami. Jen skoda, ze se nesetkavame v jine diskuzi 😒 Ale ver, ze se s tim vsechny popereme a budou z nas skvele maminy 😉
Byli uz jste na nejakem vysetreni? Jaky je u vas problem?

Ted hodne z nas podstoupi IVF, tak se urcite zadari a bude se to tu hemzit tehulkama, ze holky??? 🙂

takata
6. čer 2010

@rampepurda11: Dakujem za mile privitanie. 🙂 Hmm, ved my sa raz stretneme aj v diskusii s nazvom "cakam babo" - nemaj boja. Ja tomu verim. 🙂 My sme boli na vysetreni - sme v poriadku. Teda, ja mam vraj trochu otocenu maternicu, ale to je vraj v ramci normy - tak, ja neviem... Mne sa zda, ze ten doktor to trochu bagatelizoval - ale to je mozno len moj taky pocit. Vies, ja som nikdy nemala ziadne gynekologicke problemy a tak teraz ma to zaskocilo...
Takto, ze asi budem teraz vyzerat ako totalny analfabet, ale to co znamena IVF..?

camelco
6. čer 2010

🙂 🙂 ahojte babulky ....................... @takata ......... IVF je umele oplodnenie 🙂 🙂 nic si z toho nerob a ked nieco nevies (nejaku skratku ) staci sa opytat, kazda z bab ti rada odpovie 😉

camelco
6. čer 2010

@takata .......... doslova = In vitro fertilizácia (IVF) - oplodnenie v skúmavke 🙂

takata
6. čer 2010

Dakujem za vysvetlenie. 🙂 Medzicasom som si to stihla zadat do vyhladavaca, tak som zase o cosi mudrejsia... A ak mozem este jednu otazocku: To IVF musi odporucit az gynekolog, alebo ako to funguje..?

pici
6. čer 2010

vitaj takata medzi nami a dufam, ze sa tu dlho nezdrzis...

:DDDD

takata
6. čer 2010

@pici: Dakujem. Ja zase dufam, ze vsetci, ako sme tu, sa len presunieme do inej skupiny - a budeme sa podporovat nadalej - len v inej zalezitosti - napr. ci dat babatku meno Misko, ci Janko... 🙂
V kazdom pade ja nam verim, takze raz sa to podari. 😀