Snažilinky - rok a více. Podpořme se

rampepurda11
24. lis 2009

Ahojky devcata,
pro nás "starší snažilky" oteviram nové tema 😉
Musíme se přeci trochu podpořit a dodat sílu, ne?
Mejte se krasne a každé preju brzké // čárka!!!
Pa

petula22
11. říj 2010

@pici Ahoj, s manželem jsme to probírali a necháme to na ten leden. Manžel je optimista a říká, že do té doby už budeme těhotní 😀 .Akorát včera v tv dávali kauzu, že po laparce umřela paní, takže nic moc pocity 😖 . A kamarádce při laparce poškodili močovou trubici... Takže se budeme snažit, jak o život 😝

pici
11. říj 2010

@petula22

a nijake ine vysetrenia okrem stitnej zlazy ti nerobili?

petula22
11. říj 2010

@pici Veškeré hormony, stěry, UZ. Mám dobrou zásobu vajíčekManžovi spermiog. A nevidí nikde problém, proto chtějí tu laparku.

pici
11. říj 2010

@petula22

no tak nejako sme na tom boli aj my... az laparka ukazala co je vo veci :D

petula22
11. říj 2010

@pici To jsem taky zvědavá, co tam bude 😅 . Moje gyndařka mě na to posílat ani nechtěla, že nevidí z čeho by tam měla být problém, nikdy jsem neměla zanět atd.

pici
11. říj 2010

@petula22
ja som mala jeden :D a poslal ma, nakolko vylucil vsetky ine moznosti neplodnosti :D

petula22
11. říj 2010

@pici Aspon člověk ví na čem je. Mě dokonce doporučili hned po laparce na to vlítnout, že mají zkušenost, že když tě takto projedou, tak to pak jde líp 😀

pici
11. říj 2010

@petula22
ano to aj mne hovoril. plati to len v pripade, ze tam nic nenajdu. vtedy su sance velke :D

petula22
11. říj 2010

@pici jasně, říkala, když nebudou dělat žádný zákrok 😅

petula22
11. říj 2010

Holky, nemáte někdo zkušenost s bylinnými kapky Gynex?

jurajka
11. říj 2010

@petula22
Ja z vlastnej skúsenosti viem, že asi aj príliš veľa snaživosti škodí. My sme mali tiež všetky vyšetrenia v poriadku, kým mi nezistili, že môj imunitný systém produkuje protilátky proti spermiám. Niekde na nete som čítala, že sa to stáva aj z prílišného úsilia - teda kontakt so spermiami mimo ovulky. Tak sme to asi prehnali...

petula22
11. říj 2010

@jurajka Tyhle testy mi dělali taky a bylo to Ok. Říká se, že to pak může být psychického původu, lae myslím, že u mě to neplatí. Já to nijak zvlášt nehrotím, samozřejmě, že budu ráda až to klapne, ale nijak zvlášt se netrápím. Prostě to beru tak, že co má být bude....Jinak by se z toho člověk zbláznil. K tomu mám super manžela a doma zvířectvo, na kterém si vybíjím mateřské pudy 😀 . Takže to nepřehánějte, znáš to, všeho s mírou a uvidíš, jak se hned zadaří. Naštěstí je medicína tak daleko, že ti pomůžou...

jurajka
11. říj 2010

Zistila som, že potrebujem asi trochu času na spomalenie, lebo už mi z toho asi začínalo preskakovať. Tak využívam to, že mám moju doktorku na materskej. Nastúpiť by mala 1. marca, takže sme si povedali, že si necháme 3 mesiace na oddych a potom sa budem riadiť radami lekárky. Verím, že to bude OK. 😉

petula22
11. říj 2010

@jurajka Je dobře, že se k tomu takto stavíš 🙂 . Takže počítám, že maximálně do března to klapne 😀

pici
19. říj 2010

caute kocice.. co je nove? kde ste sa vsetky podeli?

smudlinka2019
20. říj 2010

Nazdárek holky.Přidávám se k vám jako snažilka,která už má za sebou rok snažení 😒

pici
20. říj 2010

@smudlinka2019

rada aj nerada ta tu vitam :D dufam ze v nasej teme dlho nepobudnes :D

smudlinka2019
20. říj 2010

@pici děkuju za hezké přivítání 😀 taky doufám,ale zatim se bojim opaku 😖

pici
20. říj 2010

@smudlinka2019
aj si riesila nejake vysetrenia? ci? prezrad nieco o sebe

smudlinka2019
20. říj 2010

byla jsem u doktorky asi v srpnu a řekla mi,že jsem ještě mladá,tak ať počkám do jara,ale určitě to nevydržim.Navíc mě štve ten můj rozházenej cyklus.Nikdy přesně nevím,kdy mi MS dorazí.Vim,že ten týden je normální,ale pocit,že mi může dorazit kdykoli a kdekoli je hrozný.No ale dohodli jsme se s manželem,že počkáme ještě do konce roku,jestli se třeba neukáže Vánoční zázrak 🙂

pici
20. říj 2010

@smudlinka2019

ma pravdu. si este mlada :D ale uz po roku by som to riesila bez ohladu na vek

smudlinka2019
20. říj 2010

@pici no právě.Tak počkáme ještě na ten zázrak 😀 a vy se snažíte jak dlouho?

pici
20. říj 2010

@smudlinka2019
my sme sa snazili rok... potom som isla na vysetreniea a dalsi rok som liecena na neplodnost... takze v podstate dva roky :D cakame na babo, ale buduci rok uz urcite pride :D

smudlinka2019
20. říj 2010

ale koukám,dobrá nálada zůstává 😀 to je důležitý 🙂 doufám,že budu taky takhle veselá 🙂

pici
20. říj 2010

@smudlinka2019

no neboj sa.. nie vzdy je dobra nalada.. ale baby tu su super, navzajom sa podporime a ide sa dalej v ceste za drobcom...

smudlinka2019
20. říj 2010

@pici to jo,je dobře,že jsou tady takové diskuze.Někdy si úplně připadám,jak když jsem jediná,komu to nejde a pak se kouknu třeba sem a vidim,že nejsem sama 🙂

misi.21
20. říj 2010

Ahoj holky,můžu mezi vás?? S manželem se snažíme dva roky,za sebou 1.IVF,mohli bysme jít na druhé ale já na to ještě nejsem připravená,mám strach že to zase nevijde ☹ Byla jsem v létě v lázních,tam jsem byla v pohodě,ale jak jsem se vrátila,tak nervičky zase pracují,je to na nic. Proč ten kdo dítě nechce otěhotní hned a pak chodí na potraty a ten kdo si miminko přeje jako nic jiného s tím má takové problémy... Nespravedlnost největší!!! Nenávidím tu bezmoc,když nemůžu dělat nic jiného než čekat a spoléhat na doktory,kteří mě většinou berou jako kus a ne jako člověka.

smudlinka2019
20. říj 2010

@misi.21 souhlasím s tebou.Taky mě vytáčí,když ukažujou,jak některá ženská dítě odhodila a já,která po něm toužím ho nemůžu mít ☹ a nebo ženský,který si to nehcaj a nestaraj se o to a nechávaj to třeba rodičům.Je to děs.Někdy si říkám,že snad ani žádná spravedlnost neni ☹

pici
20. říj 2010

@smudlinka2019
@misi.21

netreba to riesit... tak to je ... to je zbytocne len na depku ze ta ide na potrat ta sa nestara ta nechce deti... a my chceme a nemame...

zial to tak je... ale aj my sa dockame a budeme najlepsie maminy.. :D

jurajka
20. říj 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂