Snažilinky - rok a více. Podpořme se

rampepurda11
24. lis 2009

Ahojky devcata,
pro nás "starší snažilky" oteviram nové tema 😉
Musíme se přeci trochu podpořit a dodat sílu, ne?
Mejte se krasne a každé preju brzké // čárka!!!
Pa

marti82
21. lis 2010

@pici mas pravdu, som vravela milacikovi, ze ako to je u nas, tak trdlo jedno mi povedal, aspon vidis, ze my vikingovia sme odolnejsi.. zabit je ho malo. ale na druhu stranu, ak by mi bolo blbo, tak nejdem. ale uz som aj pozehlila a uz to ani nie je tak bolestive, ako skor len neprijemne. fingers crossed 😅

pici
21. lis 2010

@marti82
jasne... je to viacmenej aj tak individualne.. a ked sa citis v pohode tak nie je problem.. ale s nicim sa nenatahuj... nenavlacuj nic tazke.. a podobne.. aby si si neposkodila..

yasminne
22. lis 2010

@pici ahoj 🙂 ako sa mas ? uz vybrali stichy? vidim ze si nedobrovlne doma, ale treba v tom vidiet pozitivum aspon bude viac kludu , telo sa uvolni a kto vie... 😉
my ideme s mm zajtra do centra na konzultaciu k IUI ja uz som ako na ihlach ze co povedia a kedy nam daju termin. v piatok som bola v BA u jedneho liecitela tradicnej cinskej mediciny a povedal mi ze mam zachladenu maternicu aby som rano zacinala teplym jedlom polievkou alebo kasami.... ovocie a zeleninu v surovom stave si mam jemne ohriat vraj nestaci ani izbova teplota...no a dal mi nejake bylinkove tabletky na uvolnenie sa a posilnenie sleziny ktora vraj nepracuje akoby mala...co moze sposobovat ze oplodnene vajko sa nevie uchytit v maternici. odporucil mi akupunktury min. 1xtyzdenne len musim este tu v Belgicku niekoho takeho pozhanat.

pici
22. lis 2010

@yasminne
ano ano vybrate.. :D v pohode som. oddychujem... idem piect zajtra vianocne veci tak fajn... to je super.. nam iui neni vhodne kvoli endoske :D
dufam ze sa coskoro podari... vsetkym nam

marti82
23. lis 2010

@pici brusko je cele duhove, ale forma dobra. len si dam este dnes pokoj so zumbou 😅

@yasminne doporucujem ti akupunkturu, kolegyna sa vyse 2 rokov snazili a po 3 mesiacoch puff a bolo. ja som tiez chodila, pomohlo mi to sa pouvolnovat, ale zatial ziadne "puff" u nas 😒 ale uplne psycho, lebo oni vedia podla pulzu zistit, ci je baba tehotna alebo nie uz tyzden pred mrchou.

pici
23. lis 2010

@marti82
ja som nemala ani jednu modrinu :D ty si daj pokoj s cvicenim... nedas si poradit... aj tyzden po cisarskom pojdes cvicit? ved si vygoogli na nete ako sa laparka robi a pochopis ze to neni su len dve jazvicky na bruchu

yasminne
23. lis 2010

ahojte 🙂... tak december...injekcie do brucha a IUI...ale!....manzel ma ist v tom case na SC a je to vo hviezdach ci to stihneme.... tak ani neviem ci sa mam na nieco tesit,...no budem verit ze to ani neude treba a ze budem uz tehu :D ..uvidime, co mikulas nadeli 😉

jurajka
24. lis 2010

@yasminne
Ja už dva roky leštím čižmy a nič 😀

jurajka
24. lis 2010

@ lien82

ako sa Ti darí? Už máš tehotenskú knižku? 😎

yasminne
24. lis 2010

@jurajka tak do tretice vsetko dobre! 😉

jurajka
24. lis 2010

@yasminne
Fajn, utekám kúpiť leštidlo na topánky...

pici
25. lis 2010

@yasminne
ja mam dneska den D, tak uvidime co z toho vznikne :D

jurajka
25. lis 2010

@pici
a čo konkrétne ideš piecť? inšpiruj nás 😉

pici
25. lis 2010

linecke a vanilkove rozky uz mame... na ostatne je este cas:D
ale budem robit este gastanove gulky s visnou, burizonove gulky karamelove, medove platy, masinkove... atd :D

shania31
25. lis 2010

@pici
fiiiha, ty sa mozes zivit aj ako cukrarka 😀

pici
25. lis 2010

@shania31
no to radsej nie. lebo by som sa do dveri cochvila nezmestila :D ale to peciem s kamoskou, lebo samu ma to nebavi, vo dvojici je vacsia sranda.. pustime si koledy, same si svarak a ideme na to ?:D

shania31
25. lis 2010

@pici
tak to potom ano, to mas pravdu, potom aj to pecenie ide akosi od ruky 😵

pici
25. lis 2010

@shania31
tak to veru ze ano...

yasminne
25. lis 2010

@pici a ako dopadol den D ???? 🙂

pici
25. lis 2010

@yasminne
pockaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj... mam vylozene nohy :D:DDDDDDDD bola som dnes u dokyho a povedal mi ze ovulacia prebehla tak ako mala... a vajecniky konecne pracuju ako maju.. tak kto vie... mozno motyka vystreli :D

marti82
25. lis 2010

@pici drzim palcoky silnoooo!

moja forma je uz super, len som dnes unavena po dlhom dni v praci, tak dobru 😵

pici
25. lis 2010

@marti82
ty ... tebe by som capla na rit :D opatrne.. opatrne so vsetkym...

yasminne
26. lis 2010

@pici 😀 no parada mam z teba radsot!!! pockaj az sa zadari to budu ohnostroje v tomto roku 😝

pici
26. lis 2010

@yasminne
a ked nie tak budu neskor :D to len taka mala namotavka po roku sexovania nenaplno :D ze mozno to vide :D

yasminne
26. lis 2010

@pici urcite je to dobry pocit po tolkej dobe 🙂
......vies co tiez si vravim ze tento mesiac by mohol byt plodny, lebo si akosi neviem predstavit tie injekcie do brucha aj ked svagrina ma ubezpecila ze to nic hrozne nie je...no radsej by soms a tomu vyhla a najlpsie ze by som uz bola v tom hahah. No tieto posledne dni ckylu neznasam lebo aj ked nechcem tak sa furt sledujem a som v riadnom napati ako to zase dopadne. Tie rady ako sa uvolnit, nemysliet dobre poznam, ale ked vobec to nefunguje. 🙂)) asi by som mala vystartovat na vianocne nakupy a zamestnat mysel 😀.

yasminne
26. lis 2010

@pici o IUI ste nepremyslali?

pici
26. lis 2010

@yasminne
IUI nie je vhodne pre zeny s endometriozou, zial :D ja mozem ist iba na IVF
ja som skoro rok nic neriesila lebo pocas liecby bolo nemozne otehotniet, tak sme ani nesexovali naplno.. teda naplno ano ale "naplno" nie :D tak to bolo vcera komicke ako som tu lezala s vylozenymi nohami... skusame len tak, ze ved za pokus nic nedame... a nemame co stratit do januara kym pojdeme na IVF...
ty zamestnaj mysel a nesleduj sa.. prd makovy to pomoze....

yasminne
26. lis 2010

@pici tak IVF ci IUI hlavne ze nadej tu vzdy nejaka je. Takze uz to mas iste ze v januari?? No podla mna ked to teraz tatko po roku na plno pustate a tie nohy dobre dlho podrzis hore aj so zadkom tak nebude IVF treba. 😀 good luck!

pici
26. lis 2010

@yasminne
v januari ideme do centra... kym sa to schvali ziadost v poistovni, kym prejdem protokolom pichacim a pride k samotnemu ivf tak si myslim ze bude tak marec... ale oplati sa pockat... ja myslim ze ked to nevide prirodzene, tak v marci sa na nas usmeje stastie a ivf nam vide na prvy krat...

marti82
26. lis 2010

@pici jooooj pici, picusik, drzim vam palce... mne sa dnes pomalicky rozbieha mrska, tak sa snazim velmi pozitivne mysliet, ze tentokrat to vyjde 😵