Snažilinky - rok a více. Podpořme se

rampepurda11
24. lis 2009

Ahojky devcata,
pro nás "starší snažilky" oteviram nové tema 😉
Musíme se přeci trochu podpořit a dodat sílu, ne?
Mejte se krasne a každé preju brzké // čárka!!!
Pa

govinda
23. bře 2010

tak nech to radšej prehodia, lebo ja som z toho jeleň.
Kočky, idem si pichnúť fraxiparín a idem zaľahnúť. 🙂

karol84
23. bře 2010

govindo, tak prehodit to nepujde... jen slovenky si muzou prepsat tu koncovku a ulozit do oblibenych jako "SK"

lalina846021
24. bře 2010

Ahojky holky!Tak to mám definitivně potvrzené,že nejsem těhule,dostala jsem nějakou injekci aby se mimís odloučil,že když je to takhle na začátku že se děloha vyčistí sama.Až mi to skončí tak jdu na UTZ a pak mi řeknou co bude dál.hladina Hcg už mi klesla na 3oo,bolí mě děsně břicho a začala jsem krvácet hodně!!!no nedá se nic dělat,musím bojvat dál i přes to zklamání.....všem držim moc pěstičky!!!

govinda
24. bře 2010

lalina, je mi to ľúto ☹ . Snáď sa aspoň maternica vyčistí sama a nebudeš sa musieť trápiť ešte s nejakými komplikáciami a rýchlo sa zregeneruješ, aby si mohla čím skôr otehulkovať. Držím palčeky 🙂

megynka
24. bře 2010

ahoj lali ☹ tak ti želám až si čím skôr v poriadku, nech to zlé je už preč a až máš čím skôr silu bojovať ďalej, držím palce 🙂

vveru
24. bře 2010

Tak holky, fakt nevím na jakou tu NAŠÍ diskuzi psát =o/

govinda
24. bře 2010

veru, riešim ten istý problém 😒 . Myslím, ale že do tejto chodieva viac kočiek ako do tej súkromnej. No fakt neviem 😒

vveru
24. bře 2010

Ahojky holky, tak to máme potvrzené, půjdeme na IVF, ale zapoměli jsme na genetické vyšetření, prý by nemuselo být, ale pro můj klid ho uděláme. Takže se nám to ještě trošku protáhne, ale aspoň se nám vrátí paní doktorka z dovolené, srovná se mi břicho po té laparce a hysteroskopii a kdyby se to povedlo tak bude mimi na jaře . . .
Uvidíme, jsem ráda, že se to konečně hnulo.

Lali, drž se, ono se to povede, musíme doufat a hlavně věřit, vím je to těžké. Pa

Tak ještě jednou pro velký úspěch =o)

megynka
24. bře 2010

tak sa niekto ozve ja budem písať do tejto, veď nech si aj ostatné prečítajú a možnosť sa zapojiť 😉 🙂

ahoj vveru 😉

vveru
24. bře 2010

Ahoj Megy 😵

Asi ju, taky jsem zvyklá psát sem.

Tak Pici, myslím na Tebe, už pravděpodobně máš po, tak pak dej vědět 🙂

vveru
24. bře 2010

Holky moje, jdu si odpočinout, jsem týden po a přeci je toho na mě ještě nějak moc, tak se pro dnešek loučím. Pá, pá.

megynka
24. bře 2010

vveru, pekný večer a dobrú noc 😉 nazberaj sily 😉

rampepurda11
autor
24. bře 2010

Ahojky holky,
ja bych taky tuto nechala. Aspon se pridaji dalsi holciny🙂 Vic hlav vic vi... A ja za zkusenosti a rady ostatnich jsem docela rada🙂

Lali: Moc mi to mrzi. Je to nespravedlivy☹ Ale bojujte dal, priste uz to bude urcite vse v poradku!!!

Veru: Budu moc drzet palce, aby IVF vyslo!!! My se do CAR objedname v lete, tak doufam, ze nam taky pomuzou🙂

Pici: Taky na tebe moc myslim 😉

lalina846021
24. bře 2010

holky děkuji za podporu,dneska se cítím lépe,ale ještě pořád to není ono,vzalo mi to náladu.........ale bude dobře.........budeme bojovat znovu hned jak se vše zahojí,,,,,,,,,,,,,,,,,,,děkuji

VVeru také ti držim pěstičky aby ti IVF vyšlo!

Picidoufám že ti nebylo špatně po narkóze,myslíme na tebe...........................

alexandra29
24. bře 2010

Ahojte baby, čítam celú vašu tému a veľmi ma zaujala....s manželom sme spolu tri roky a už rok sa snažíme o bábätko a stále nič..o mesiac som obiednaná na laparoskopiu..Chcela som sa opýtať, či chodíte ešte na túto tému lebo pozerám, že už máte súkromnú....veľmi rada by som popísala.....Ďakujem.......

rampepurda11
autor
24. bře 2010

Alex: Vitame te🙂 Myslim, ze chodime do obou diskuzi... Preju, aby laparoskopie pomohla! Moji tete pomohla, ma 2 mesicniho chlapecka🙂 Takze preju hodne stesti!!!

alexandra29
24. bře 2010

Ďakujem krásne za privítanie, budem chodiť teda sem, pretože ta súkromná mi nejde spustit....trochu sa tej laparoskopie obavam, ale čo nespraviť pre miminko...dúfam, že sa to podarí...

lalina846021
24. bře 2010

ahoj Alex taky tě mezi náma vítám a přeju ti hodně štěstíčka...............určitě se dočkáte 😲,držím pěstičky,laparoskopie se bát nemusíš............mimčo za to stojí

govinda
24. bře 2010

ahoj alex 🙂
Laparky sa báť nemusíš. Aspoň budeš vedieť, v čom je problém. Držím palčeky 🙂

karol84
25. bře 2010

alexandra29, ahoj, ja taky chodim do obou diskuzi. tady pisu tak vseobecne a na tu druhou detaily, o kterych nechci, aby si nekdo na netu jen tak cetl (nejde mi o cizi lidi, ale o nektere zname). pokud budes chtit na tu soukromou, tak jsem te prave pridala

vveru
25. bře 2010

Ahoj holky, ahoj Alex, vítej mezi námi.

nanuska12
25. bře 2010

ahojte drzte palceky zajtra idem gyndosovy na vysetrenie nech mi povie preco sa uz tak dlho snazime

megynka
25. bře 2010

ahojte,
nanuska, no prevdepodobne ti urobí základné vyšetrenia a odporučí ťa ďalej

ja som dnes bola na pohovore v ISCARE v Martine, prístup úžasný, už sme aj spísali žiadosť, ale prevdepodobne bude problém v genetike spermií alebo vajíčok a ak sa toto 4IVF dopracujeme k embryu budú musieť robiť predimplantačnú genetiku embrya, a ak nedopadne dobre môžeme uvažovať o darcovských spermiách alebo vajíčkach, ale to my už asi potom zostaneme rovno pri adopcii, ktorú už aj tak začíname rozbiehať
manželovi idú ešte robiť pred IVF genetiku spermií, tak sa modlím aby dopadla dobre, lebo ak nie tak sme asi skončili

nanuska12
25. bře 2010

megynka tak drzim vam palce 😉 no uvidime co zajtra so mnou porobia

megynka
25. bře 2010

nanuska ďakujem a zajtra sa ozvi ako si dopadla 😉 🙂

nanuska12
25. bře 2010

megynka jasne neboj zajtra som tu ako na koni dufajme 😉

lalina846021
25. bře 2010

ahojky holky,budu vám držet pěstičky ať vám to dobře dopadne

govinda
25. bře 2010

nanuska, držím palčeky 🙂

vveru
26. bře 2010

Ahojky holky!

Megy, ani nevíš jak moc bych Vám přála aby to vyšlo 😉

Holky potřebuju se zeptat, některá to určo budete vědět, jak dlouho trvá než je komplet genetické vyšetření? Jsem jak na trní.

govinda
26. bře 2010

veru, tak to netuším. Neabsolvovala som 😒